Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37201) csapee


csapee
senior tag

Circon adventi kalendarjat szoktam nezni, vicces hogy az NA szerver ajanlatai sokkal jobbak. Talan ha ket nap mondta hogy ha tetszik a tank egveheted, de egyik se volt must have ajanlat.

Csapee

(#37202) Greentea


Greentea
senior tag

Meglett a második csillag a T29-re. :)

(#37203) #84221696 válasza Greentea (#37202) üzenetére


#84221696
törölt tag

Grat! :C

(#37204) Atti777


Atti777
senior tag

Az hogy a bánatban van, hogy a T28 Protot felgyújtom, ég is kicsit, de az összefoglalóban csak sárga az ammo rack, az üzemanyagtartály és a lánc?
Nem csak akkor gyullad, ha piros lesz a tartály?

Путин, иди нахуй!

(#37205) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

:)

(#37206) diegho válasza Atti777 (#37204) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem.

(#37207) kicsitrash válasza Atti777 (#37204) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Az összefoglalóban a spot dmg valamint a páncél által felfogott sebzés is csak tájékoztató jellegű adat... a lánc által felfogott kritikus 0dmg... Van, hogy játék közben azt mondja egy találatomra: critical hit. A végén pedig nem mutatja, mit is lőttem criticalra... nem érdemes ezzel foglalkozni :)

(#37208) galervin93


galervin93
őstag

7 kill, 2000+ sebzés ELC-vel. [link] Igaz, csak T6.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#37209) kchryss válasza MinionFlasH (#37205) üzenetére


kchryss
addikt

Grat, Siegfried Line nem az a tipikus spotter pálya, végre nem egy Malinovka-Prokhorovka LT-15. :)

(#37210) rlazol válasza MinionFlasH (#37205) üzenetére


rlazol
addikt

replay van? érdekelne...

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#37211) jano_77 válasza jano_77 (#37107) üzenetére


jano_77
nagyúr

na ilyenekre gondoltam, mikor háborogtam legutóbb....nekem sajna ezekből ad be 10-ből 7x! :O

Dehogy ON is legyek az OFF-ban:
Meg lett végre a nyamvadt 5K spot - de persze üröm az örömben, hogy a csapat végül elbukta egy gyáva BC miatt, aki féltette a szaros életét, ezért döntetlen lett csak a csata. :-(

jót dühöngtem még a következő csata alatt is magamban, mire rájöttem - észre vettem - , hogy a csajszit így is megkaptam. Ez volt a lényeg, végre teljessé vált az STB-1 legénysége! :)) :DD

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#37212) Tarill


Tarill
őstag

na végre :D

[link]

(#37213) zolika15


zolika15
tag

Tegnap meg lett a cent 7/1-re a nagy agyu, kicsivel nem igazan ment, de ezzel jobban fekszik nekem vegre!! ;)

Zoli

(#37214) MinionFlasH válasza rlazol (#37210) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Asszem elraktam, ha hazaértem feltöltöm Neked.

(#37209) kchryss!

Köszi! :)

(#37215) kicsitrash


kicsitrash
aktív tag

Megtennétek, hogy megnéztek egy replayt?

Olyan 12:20tól kezdődik a lényeg.

superpershing

A célkereszt nem jó? Szerver oldalival nem néztem... én ezt szoktam meg. Csak fura: kizoomolok és tök más helyre mutat (s oda is lő). Ti is tapasztaltatok már ilyet?

(#37216) kicsitrash válasza kicsitrash (#37215) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

bekapcsoltam a szerver oldali keresztet, dettó...

egyébként 11:40 körül kezdődik pontosan az akció

(#37217) lacibacsi


lacibacsi
addikt

KV-220-2 rajongók készíthetik a pénztárcájukat...

Advent 11. napja

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#37218) Kakumix válasza kicsitrash (#37216) üzenetére


Kakumix
senior tag

Pár hete gyakorlóban én is észrevettem, hogy szemből a jobb oldali kupola nem hitbox átmegy rajta a lőszer és ezért a mögötte lévő falat célzod. Én korábban is mindig a bal oldalira céloztam, szóval lehet, hogy már nagyon régen egyszer rájöttem, csak azóta már az okát elfelejtettem, hogy miért azt lövöm.

Igen, az artykon manapság gyakran keresztül lehet lőni. Velem is megesett már párszor, videók is számolatlanul vannak fent ilyen esetekről youtube-on.

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#37219) kicsitrash válasza Kakumix (#37218) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Múlt héten egy 9-es vagy 10es arty bódéján lőttem át a vk-val...

Kezd nemszeretem módba átmenni a dolog :)

(#37220) Tarill válasza lacibacsi (#37217) üzenetére


Tarill
őstag

Bakker su100y lehetne már egy kis plussz anyaggal normál ár felett, arra beneveznék

(#37221) kchryss válasza kicsitrash (#37215) üzenetére


kchryss
addikt

A vizuális model (amit látsz a játékban) és a hitbox model (amivel a játék valójában számol) gyakran eltér egymástól. Super Pershing esetében a jobb oldali kupola vizuálisan látszik, de nem része a hitbox modellnek. A kupola alatti csíknál egyébként belőhető, a replayben ott sikerült egyszer belőnöd. A kedvencem ilyen szempontból egyébként az OI aminek meg a vizuális modelljén nem látszik (vagy nem úgy látszik) 2 gyenge pont ami a hitbox modellen meg ott van.

Ezen az oldalon megnézheted minden tank vizuális és hitbox modelljét is: [link]

[ Szerkesztve ]

(#37222) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Egy nap alatt sikerült banoltatni magam a wotinfo-rol :DD Egy sör ha valaki utánam csinálja :P

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#37223) kchryss


kchryss
addikt

(#37224) sith7 válasza kchryss (#37223) üzenetére


sith7
nagyúr

:DD :DD :DD
Vazeg, a fél iroda engem néz, hogy miért röhögök :D

(#37225) KaLeun válasza jozefgucci1 (#37222) üzenetére


KaLeun
senior tag

Link? Vagy töröltek mindent?

Cila

(#37226) #84221696 válasza jozefgucci1 (#37222) üzenetére


#84221696
törölt tag

Most olvastam! :C És mindez egy mondat miatt? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#37227) kicsitrash válasza kchryss (#37221) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Egy ilyen modot felraknék, amin nem a vizuális hanem a hitbox alapú modellt látom... :)

Kérdem én: nagy nehézség játékfejlesztőként gondolni arra, hogy a 2 között ne legyen érdemi eltérés? Van már csillió tank HD modellel, legyen egy k***a belőhetetlen kupola ott is, s mondja azt hogy DING...

Mert ez így eléggé lohasztó az átlag felhasználó számára. Nem fogok nekiülni s végignyálazni minden tankot, vajon ott ahol látszik ott van-e anyag :)))

(#37228) jozefgucci1 válasza #84221696 (#37226) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nem egy mondat volt ! Azaz ami matt kiraktak az egy velős mondat volt ,de összesen egy obszcén szót írtam le azt sem írtam ki csak egyszerűen az ottani embereknek fájt az igazság ! Annyira nem rázott meg a dolog !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#37229) MinionFlasH válasza kchryss (#37223) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

:C

Kapitány!

Minden fórum életébe így, vagy úgy, de színt viszel!!! :D

Kinek mi fájt? :F

(#37230) lacibacsi válasza jozefgucci1 (#37228) üzenetére


lacibacsi
addikt

"csak egyszerűen az ottani embereknek fájt az igazság"

Igen. Arról van szó, hogy egy fórumújonc kussoljon és ne szóljon bele a nagyok dolgába. Én kb. 3 hónapja regisztráltam oda. Még csak nem is bántottam őket, csupán kételkedtem néhány hozzászólás alaposságában. Olyan mértékben leoltott a "tisztelt" ősközösség, hogy azóta csak olvasgatni járok oda néha-néha. Szerintem ne bánd! Ott nem olyan a közönség, mint amilyennek itt a PH-n megismertem a topiklakókat. (Trollkodni meg marad a facebook... ;] )

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#37231) #84221696 válasza lacibacsi (#37230) üzenetére


#84221696
törölt tag

Én be sem regisztráltam, mert azt hiszem, nekem elég itt a kettő ph-s wot fórum. Meg ahogy látom, a kicsiket néha tényleg nagyon leoltják. Azért szoktam olvasgatni azt is, igaz kevesebbet, mint 3-4 hónapja.

[ Szerkesztve ]

(#37232) emre válasza jozefgucci1 (#37222) üzenetére


emre
veterán

Bocs, de késésben vagy.
Ja, az Amstelt szeretem. :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#37233) jozefgucci1 válasza MinionFlasH (#37229) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ahoz a cikkhez szóltam hozzá párszor. Többen leírtuk , hogy félrevezető információkat tartalmaz és helytelen adatokat adott meg az író , de nem kicsit. Valamint nem teljes az írás ! Persze jöttek a haverok aztán mondták az igét nekünk. Mivel épp unatkoztam így nem hagytam magam és volt egy olyan kijelentésem , hogy egymás izéjét szopkodjátok itt ahelyett ,hogy valósat írnátok ! Mondanom sem kell erre bepöccentek és hárman rámszáltak. Utána semmi inzultálót nem írtam és nem is személyeskedtem ,de ez már történelem . Vannak ott nagyon jó írások és arcok kár érte.

Emre : Nem csalódtam benned :DDD Jó nem bánom vendégem vagy sörre !

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#37234) MinionFlasH válasza rlazol (#37210) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Itt a replay amit kértél. :)

(#37235) Stigma.HC válasza jozefgucci1 (#37233) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Hát ha nagyon elememben lennék szerintem pikk pakk kiraknának onnan engem is ha beregelnék és hozzászólnék. Egy valamit nehezen bírok,a hülyéket és főleg ha hülyeséget firkálnak, nehéz visszafogni magam itt is :DDD

Apropó, ha már itt tartunk, egyik facebook csoportban beszálltam egy érdekes "komment harcba"
Idéznék az egyik úriembertől hozzászólásokat, kíváncsi lennék a véleményetekre.

- A javítás nem sokat ér. Perk pazarlás szerintem.

- Egyébként sincs ekkora különbség a javításban, csak 1-2 másodperc. (full javítás és nulla javítás mellett írta)

- Csak skill pazarlás a javítás, az Elit alakulat hasznosabb.

- Én is így tettem a JagdPanther II-mmel, (lámpa, javítás) meg is bántam...
Tapasztalat. Majd rá fogsz jönni.

De olvass fórumokat, vagy a WOTinfot. :DDD

- Nem mindenki tesz BIA-t a tankjára, és az nem is tudja, hogy milyen sokat jelent... A full javítás 1-2 másodperccel tolta meg a JadPanther II-esem "láncfelvarrási" készségét. Miután áttettem BIA-ra, a találati és átütési arányom is 10%-al megnőtt.

Elég is ennyi szerintem. Vélemények? :D

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#37236) emre válasza Stigma.HC (#37235) üzenetére


emre
veterán

"Miután áttettem BIA-ra, a találati és átütési arányom is 10%-al megnőtt"

Ez így is van, ha csak auto aimot használsz, simán felmehet a találati arány egy TD esetében akár 45-50%-ra is ami a 25-30%-ról azért komoly előrelépés. :DDD

(#37233) jozefgucci1

Azért Cseri kolléga ott is odatette magát. Ha jövőre még nem kívánom a hátam közepére ezt az egész katyvaszt akkor a haditechnikai kiállítás+wot találkozón összefuthatnánk. Már az idén is el akartam arra menni motorral, már csak a kirándulás végett, de a költözés miatt nem jött össze. Jövőre egy kicsivel többet szeretnék lazítani, mert:

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#37237) Tomi0703 válasza Stigma.HC (#37235) üzenetére


Tomi0703
őstag

Vélemények?

[link]

(#37238) #84221696 válasza jozefgucci1 (#37233) üzenetére


#84221696
törölt tag

Tudod, az volt a baromi érdekes, hogy egy páran teljesen normálisan építőjellegű kritikát fogalmaztak meg, erre meg a szerző és néhány cimborája túlreagálták. Pedig ez a téma nem ezt érdemelné.

[ Szerkesztve ]

(#37239) rlazol válasza MinionFlasH (#37234) üzenetére


rlazol
addikt

köszönöm!

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#37240) jozefgucci1 válasza Stigma.HC (#37235) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Óhh FB csoportot imádom ! Vannak ott jó csatározások .Imádom , hogy milyen önbizalommal tudnak egy adott tankról beszélni pár csata után . Ment egy bukó ász kört és akkor mindenki hülye csak ő nem !

Emre : Benne vagyok ! Idén is készültünk a gyerekkel elkocsikázni , de sajna más program közbeszólt .Talán eljön más is innen .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#37241) #84221696 válasza jozefgucci1 (#37240) üzenetére


#84221696
törölt tag

Hol szokott lenni ez a rendezvény?

(#37242) emre válasza #84221696 (#37241) üzenetére


emre
veterán

ez volt idén

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#37243) #84221696 válasza emre (#37242) üzenetére


#84221696
törölt tag

Basszus, ez itt van 20 km-re tőlem. Köszi. :R
Hátha jövőre is lesz :)

(#37244) MinionFlasH válasza jozefgucci1 (#37240) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Én megyek, de csak, ha valaki vállalja, hogy tűzön-vízen keresztül is szerez nekem egy TE-ke, vagy bármilyen bónusz kódot a WOT standról. Még ha ehhez 10 kisgyereket, és 20 idős asszonyt is kell fellöknie, kerül amibe kerül esetleg "csere fagyira" üzletbe benne vagyok! :DDD

(#37245) Szepi1979 válasza emre (#37242) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Jövőre úgy néz ki más helyszín lesz és lehet nem lesz wot találkozó. Ez Cleverlanden és Ph3lanon fog múlni.

Minion: idén is alig tudtunk pár t127 meg arany kódot "okosítani". Nem lesz egyszerű...

[ Szerkesztve ]

“ nem kell mindig nyerni “

(#37246) Atti777


Atti777
senior tag

Hétvégén lehet szerezni egy garázshelyet [link]

[ Szerkesztve ]

Путин, иди нахуй!

(#37247) Ispy válasza Atti777 (#37246) üzenetére


Ispy
veterán

15 nyertes csata? Sima ügy, mostanában úgy is olyan f@sza csapatokba kerülök (vagy nem ;] ). 10-12 óra játék és meg is lesz :DDD

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#37248) jr1994 válasza Ispy (#37247) üzenetére


jr1994
addikt

Miről beszélsz, 5 győzelem kell :P

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#37249) Ispy válasza jr1994 (#37248) üzenetére


Ispy
veterán

Jaaa, akkor csak 4 óra kell ;]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#37250) Fel válasza jr1994 (#37248) üzenetére


Fel
addikt

Akkor legyen inkább 20.. Mivel a Weekend Challenge #2 előfeltétele az #1 teljesítése.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.