Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36151) lacibacsi válasza Bingisz (#36150) üzenetére


lacibacsi
addikt

Jó tudni! Tegnap az utolsó csatámban egy 2 (!) WN8-cal bíró ön- és közveszélyes Covenanter-re nyomtam el az összes feljelentésem. Ezek szerint semmit sem ért... (De jól esett :)) )

Más:

M4 Improved-ről valakinek véleménye? Kredit termelés nem szempont, legénységhúzásra és fun játékra tartanám. Lehet vele érvényesülni? Jobb vagy rosszabb, mint az M4?

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#36152) h1mpi


h1mpi
nagyúr

1 hónapja nem játszottam kb., de lehet több. lehangoló volt újra leülni...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#36153) szbalogh válasza h1mpi (#36152) üzenetére


szbalogh
őstag

Köszönjük Emese...

Nick: HE_Storm

(#36154) h1mpi válasza szbalogh (#36153) üzenetére


h1mpi
nagyúr

mit köszönsz? :U

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#36155) csapee válasza h1mpi (#36154) üzenetére


csapee
senior tag

Gondolom mindenkinek jol esik a free frag. Ezt pedig jo elore megkoszonte, hogy a draga idodbol egy ennyire nem szorakoztato dologra toltotted. Igy novelve az o elmenyfaktorat ;]

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#36156) zodo válasza h1mpi (#36154) üzenetére


zodo
nagyúr

Az is lehet hogy egyszerűen feleslegesnek találta a bejegyzést mivel a megállapítás, "általános" jelenség.
Úgy gondolom mindenkinek van rossz, jó és egész jó napja.
Tovább talán csak némi plusz infó hiánya is szúrhatja az olvasó szemét és csak ennyire telik válasz gyanánt.

Itt az én rossz napom amihez talán érdemben is hozzá lehet szólni pl némi segítő szándékkal.
Tegnap végre sikerült megvennem KV-85-re a 100mm löveget.
VIII-as csata, mi más. Swamp
C2-ből indultam, bátortalanul a nagyokkal tartva ha már nehéz tankkal vagyok de elgondolkoztam hogy inkább az A soron menjek-e és így kikerüljem a közelharcot ahol max egy lövésem lenne.
Bizonytalankodásomnak hála besoroltam a G H 3 4 sarkán lévő romok mögé mivel feltűnt az ISU 152, O-I és még egy O-I.
Egyik kapott egyet a tornyába aztán próbáltam fedezékbe bújni de becélzott a TD akit csak leláncolni sikerült de viszonzott egy 819 hp-s sebzést plusz kigyújtott így a maradék 59 hp egy pillanat alatt tova szállt.

Végül nyertünk de ez nem minden, azért egy kicsivel többet szeretnék játszani és nem egy bekapott golyó után nézni a többieket. Plusz ugye nem egy ilyen csatát kellene duplázni.

Mostantól tuti nem megyek +2 tierrel nagyobb tankokkal, hanem elsunnyogok az ellenkező irányba.
Esetleg lassan elgondolkozhatók a gold lőszer vásárlásán hogy legyen egy kis segítségem a szorult helyzetekben.

[ Szerkesztve ]

(#36157) stork13 válasza lacibacsi (#36151) üzenetére


stork13
aktív tag

Ha jól néztem a T14 lövege van rajt. Szar pen, gold kellene bele és még úgy sem lesz sok. Erősebb motor a másiknál, kicsivel jobb gyorsulás és végsebesség, valamint forgás.

Én kihagynám.

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#36158) csapee válasza csapee (#36155) üzenetére


csapee
senior tag

Kiegeszitve: tegnapelott csak op tankokkal mentem, foleg bulldog es hasonlo lightok. 3100 wn8.
Tegnap szinte csak artyk es T49, igy 1900 wn8. Szerintem kb ugyanugy ment a ket nap, de kb. ennyit jelent hogy mit preferal a jatek (most a light + gyors medek jok).
Amugy tok jo fejek a wg-nel hogy behoztak azt a japan heavy agat, artyban mindig dumalok nekik. Irom nekik a reload idot meg hogy most ok jonnek, szoktak szeretni.;]

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#36159) lacibacsi válasza stork13 (#36157) üzenetére


lacibacsi
addikt

Közben néztem én is más fórumokon... Én is kihagyom.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#36160) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Ez a pálya, ezzel a tankkal nem hoz szerencsét! :DDD Most jöhet a sav, tudom nem szabadott volna erre jönni, de ha nem ütközünk ekkora ellenállásba pár percig feltarthattuk volna őket.

(#36161) kchryss


kchryss
addikt

Mindenkinek ilyen mm-et kívánok, mint amivel engem örvendeztett meg ma a játék :C
Sajnos nem játszottam kiemelkedően mint az látszik a wn8-ból, de ha nem próbálom meg leszorzózni azt a nyamvadt bt fartyt egészen zseniális lett volna a winrate. Persze így sem panaszkodhatok rá. :)

(#36162) emre válasza MinionFlasH (#36160) üzenetére


emre
veterán

Semmi savazás, nekem csak egy vicc jutott eszembe. :D

Megy a medve az erdőben, egyszer csak meglátja a nyuszikát sírni egy kövön. Odamegy hozzá, megkérdi:
- Miért sírsz, nyuszika?
- Megerőszakoltak.
- Hol?
- A folyóparton.
- Mikor?
- Hát, tegnapelött, tegnap... és most is oda megyek.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#36164) #43783936 válasza kchryss (#36161) üzenetére


#43783936
törölt tag

Bejöttaz élet! :C

Nekem is, csak másképp.
55 csatából 18 győzelem. :DDD

(#36165) dvids válasza csapee (#36158) üzenetére


dvids
aktív tag

"Amugy tok jo fejek a wg-nel hogy behoztak azt a japan heavy agat, artyban mindig dumalok nekik. Irom nekik a reload idot meg hogy most ok jonnek, szoktak szeretni.;]"
Patkány mód viselkedsz...

(#36166) MinionFlasH válasza emre (#36162) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Megint a másik irányba indultam, de kihullott a hajam mikor mindenki arra jött....Lehet ha túlságosan előre mentem, de a kék harag játékos volt a felbujtó, ő indította meg a lavinát! :DDD

A vicc találó, én vagyok a medve benne? :DDD ;)

Zsolti köszi, hogy nem fejtetted ki! :)

[ Szerkesztve ]

(#36167) emre válasza MinionFlasH (#36166) üzenetére


emre
veterán

Ha olyan géppel vagyok amin rossz a gun dep, ilyen esetben visszavonulok J0-ba és a szikla mellől próbálok némi sebzést begyűjteni.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#36168) Tomi0703 válasza dvids (#36165) üzenetére


Tomi0703
őstag

Ez ironia? Amugy szerintem tok vicces. Sot ha en lennek a heavyvel meg orulnek is, hogy irja mikor tolt be.

(#36169) MinionFlasH válasza emre (#36167) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Nagyon szeretem ezt a pályát, élvezet rajta light-meddel menni, vagy WZ-vel, de ezt a német ágat csak a Béla miatt húzom, kizárólag napi szorzóval.

(#36170) csapee válasza dvids (#36165) üzenetére


csapee
senior tag

Mondok vmit, van amikor elvezem is az artyzast. Sok szabadido van kozben es eleg sokat lehet latni a helyezkedest a palyan madar nezetbol.
Amugy meg pont telibeszarom hogy ki mit gondol az artystakrol. Szerintem a legnehezebb ag mind kozul (ezt nem viccbol irom).
Amugy meg aki nekilat a japan heavy agnak jobb ha hozzaszokik vagy alagutat as maganak es belefekszik. Egyszeruen mind borzalmas nagy es lassu. Mondjuk hulyek ellen bejohet. :U
Elsodleges celpont nekem, mindig a kemeny eleju tankokat szeretem loni.

Csapee

(#36171) lacibacsi válasza csapee (#36170) üzenetére


lacibacsi
addikt

"Szerintem a legnehezebb ag mind kozul"

:K

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#36172) Enzolord válasza csapee (#36170) üzenetére


Enzolord
addikt

Miattad ilyen szar ez a játék.. Az ilyenek miatt... Megyek is AW-zni, ott nincs ilyen.. :) Szemét WOT :DD :DD :DD :DD :DD

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#36173) MinionFlasH válasza Enzolord (#36172) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Hát... nincs benne egyhitezés, a legnehezebb ág "tankjaival"...

(#36174) jano_77


jano_77
nagyúr

Tegnap egy izgalmas csatában sikerült megcsinálnom a T-55A TD-15 küldetést Jagtigerrel. :))
Főként a vége lett izgalmas, mert 5600 dmg-nél jártam és már csak egy T30 volt az enemynél, nálunk pedig rajtam kívül még volt egy T54. Ugye mondanom sem kell, hogy Ő sokkal gyorsabb, mozgékonyabb mint én. :-)
South Coast a pálya és lent voltunk a tenger parton - kivégeztünk 4 heavyt és a T30 eközben fentről bement a bázisunkra foglalni. T54 rohant vissza - én is - és beírtam, hogy kell még 400 dmg! Szegény beleszaladt egy lövésbe, ami a végét jelentette számára. Ennek speciel kicsit örültem, de annak nem, hogy olyan szenvedősen tudtam cammogni vissza a bázis felé, hogy azt hittem ezen fog elbukni újra a küldetésem. :-/
Viszont ez volt a szerencsém is, mert középen mentem, nem kerültem meg a sziklát, mert az hosszabb lett volna, viszont T30 is erre számított, mert ugye nagyon lassan értem oda és azt gondolta, hogy biztos kerülővel jövök, így háttal várt és egy lövés volt csak. :-D
Top Gun és Tank ÁSZ is lett egyben. :B

Replay, ha esetleg vki megnézné.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#36175) szbalogh válasza jano_77 (#36174) üzenetére


szbalogh
őstag

Grat! :R
Ilyenkor simán kilőném a maradék T-54-et.

Nick: HE_Storm

(#36176) zolika15 válasza jano_77 (#36174) üzenetére


zolika15
tag

Gratula!! Jo ez a gep????Gondolkodom hogy megvegyem e mar reg ki lett fejlesztve, de sokat nem tdztem mostanaban csak neha a kuldetesek miatt.

Zoli

(#36177) h1mpi válasza zolika15 (#36176) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nagyon, az egyik kedvencem :K

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#36178) jano_77 válasza szbalogh (#36175) üzenetére


jano_77
nagyúr

Hááát drukkoltam nagyon, meg kértem is, hogy kell még nekem 400 dmg, mondjuk nagyon nem izgatta, mert ráment a T30-ra és bele is lőtt, de hála az égnek a T30 elintézte. Most kicsit gonosz vagyok, de örültem neki. :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#36179) zolika15 válasza h1mpi (#36177) üzenetére


zolika15
tag

Na akkor lehet megnezem majd csak kene kreditet farmolni, ki van fejlesztve vagy 15 gep es nincs kredit. :DD :(

Zoli

(#36180) Greentea


Greentea
senior tag

E50 tank ász. :)
[replay]

[ Szerkesztve ]

(#36181) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Sziasztok! Karácsony körüli akcióban a normál tankokra mekkora árkedvezmény szokott lenni? Úgy vagyok, mint az előttem szóló, hogy ki van fejlesztve egy rakás tank, csak kredit kellene, de sok. Normál áron 22 milla... Jó lenne ebből megspórolni néhány milliócskát.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#36182) jr1994 válasza lacibacsi (#36181) üzenetére


jr1994
addikt

2-5 50%
6-7 30%
8-10 15%

Egyébként ha már szóba kerültek az anyagiak, emlékeztek hogy az SP grind előtt volt-e valaha 66% kedvezmény garázshelyre? Akkor 100 arany volt egy garázshely, és úgy tudom olyan olcsó azóta sem volt. Nem azért mert lemaradtam volna róla, akkor vettem vagy 30-at, csak kíváncsiságból.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#36183) zolika15


zolika15
tag

Első kör a nagy ágyúval és valóban megérte, persze kellett hozzá egy olyan ellenfél aki nem rohan le engedi hogy csipkedjek belőlük.

[ Szerkesztve ]

Zoli

(#36184) galervin93 válasza jr1994 (#36182) üzenetére


galervin93
őstag

Ó, pedig pont azon filóztam, milyen jó lesz a P8.8-at megvenni 30%-os akcióban... Sebaj. Gyógyírnek megveszem a Type64-et, jókat írtok róla, meg így végre nem fáj a szívem a T37-ért, lesz hatos lightom. :DD Karácsonyra meg meghagyom a Panthert.
Nekem is kellene a kredit, most csak CDC-m van, bár prémiummal nagyon jól hoz az is, 3500 sebzés felett már 100k+ kredit a bevétel, de jó lenne még egy ilyen, meg hát legénység, kíváncsiság, etécé... :)

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#36185) galervin93


galervin93
őstag

Sherman Jumbo, avagy a keményfejű: [link] :DDD :DDD :DDD Lakeville, folyosó. Sebezni sajnos nem tudtam, mert olyan kicsi a látótávom, hogy még lövésük után sem láttam az ellent (Skoda, KV-1, O-I, T-34-85, M8A1, AT8), csak ha más villantotta.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#36186) Departed válasza zolika15 (#36183) üzenetére


Departed
őstag

Mondtam én hogy jó lesz. :D GG!

[ Szerkesztve ]

(#36187) szbalogh


szbalogh
őstag

Az a klánlogo :W

Nick: HE_Storm

(#36188) lacibacsi válasza jr1994 (#36182) üzenetére


lacibacsi
addikt

:R

(#36185) galervin93 : Melyik torony van fent?

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#36189) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Nagyon faja munka utáni stressz levezetés volt ma! :) Kinek mi a véleménye a Tiger P-ről? Nem találom a közös nevezőt vele, a Tigris 1 szerintem sokkal jobb, illetve az IS vs Tiger P meg ég és föld.(mindkettőbe 1 skilles legények vannak)

(#36190) #84221696 válasza MinionFlasH (#36189) üzenetére


#84221696
törölt tag

Ez a tiger p engem is érdekelne. Az a béla kihúzós lehet majd. :)

(#36191) lacibacsi válasza MinionFlasH (#36189) üzenetére


lacibacsi
addikt

Én éppen ma fejlesztettem ki a Tiger (P)-t. Viszont a fiacskámnak ez volt az első TVII tankja. Kifejlesztette belőle mind a három ágat, de megtartotta, mert kedveli vele a játékot és még az átlagai sem rosszak. Mondjuk 3 skilles legényekkel már lehet is jó...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#36192) rlazol válasza MinionFlasH (#36189) üzenetére


rlazol
addikt

nagyon jó ágyú, sidescrape, beforgatás és egész jól pattint.
nem közelharcra való.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#36193) jr1994 válasza MinionFlasH (#36189) üzenetére


jr1994
addikt

Tűrhető tank, de a sima Tigris sokkal jobb. Szerencsére még mindig kevesen ismerik szemből a két szélén a gyenge pontokat, bár egy jobb játékos nagyon könnyen belövi ott.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#36194) Atti777 válasza rlazol (#36192) üzenetére


Atti777
senior tag

Sidescrape? Az egész oldala egy nagy weakspot :)
Régebben játszottam vele, de elég lomha, a Tiger gun buffját sem kapta meg, nagy volt a parancsnoki kupola.
Az elejével lehet pattintani, de ugyan ott belőhető mint a Ferdi is, szóval bedönteni csak óvatosan...

Путин, иди нахуй!

(#36195) kchryss válasza szbalogh (#36187) üzenetére


kchryss
addikt

Velük összefutottunk előző kampányban csak akkor nem Retired Grandma Torment volt a nevük, hanem Retarded Grandma Torture. Nomen est omen, úgy viselkedtek, mint amire az akkori nevük utalt. :D

(#36196) rlazol válasza Atti777 (#36194) üzenetére


rlazol
addikt

én elég sokat pattintottam sidescrappel, csak jobb, mint oldalazva kimenni.
de a legjobb, ha be tudod forgatni.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#36197) galervin93 válasza lacibacsi (#36188) üzenetére


galervin93
őstag

Természetesen a keményebbik torony. Vicces, hogy még a T28 HT15 is meglenne vele papíron. :-)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#36198) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

(#36190) meunier

Hát nekem idáig ezen az ágon nem igazán tetszett semmi, az Aladár se egy OP tank! ;] De Te is olyan vagy mint én, szeretsz szenvedni, úgyhogy hajrá!!! :D A Bélánál nagyon kíváncsi vagyok a felépítésbeli különbségre (hátsó torony), illetve a "belőhetetlen" front hozhat kellemes perceket.

Lacibá, Rlazol, Laci!

Köszi a válaszokat, meglátjuk mennyire barátkozom meg vele míg kihúzom az Aladárt. Az ágyúja pontos, viszont több előnyt nem tudok mondani, és összességében gyengusznak érzem.
Az AMX M4 jobban bejött, ami azért sok mindent elmond. :)

(#36199) jozefgucci1 válasza szbalogh (#36187) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Láttam tegnap este , hogy áttértél ! Viszont ez kritikán aluli és aki ránéz mit fog gondolni ? Aki ezt kitalálta és feltöltötte tuti kiraknám , mert egy gyökér lehet . :(

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#36200) jano_77 válasza zolika15 (#36179) üzenetére


jano_77
nagyúr

Jó TD, érdemes beruházni rá szerintem. Tegnap is mentem zárásként egy 4500K+ csatát, ezzel kicsit rendbe szedve a tegnapi napi statomat. :B

(#36183) zolika15: sokáig kedvenc tankom volt - most átterelődött a figyelem a medekre azóta. :)

(#36189) MinionFlasH: hányadik csatát tolod vele? Ha kitapasztalod és lesz elegendő csatád, jó lesz, türelem! Legénység sem ártana bele egy kicsit komolyabb. ;) Szerintem jobban használható saját tierben mint a következő Aladár!

(#36198) MinionFlasH: utolsó mondatodat örömmel olvastam, mert épp a napokban fejlesztettem ki az AMX M4 45-öt, de eddig még nem mertem megvenni. Én ettől félek, nem kicsit. :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.