Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36951) zodo válasza szbalogh (#36950) üzenetére


zodo
nagyúr

Ügyes .... pláne ha meg is álltál. :)

Én többször is éreztem már hogy "most kéne abba hagyni" by Kovács Kati :D de van hogy 1-2 csata után. :))
Ritka ha sikerül fenntartatom az esetleges jó szereplést, többnyire bukó és kapálózok hogy a fantáziált átlagomat beérjem vagy mint tegnap, közepes kezdés aztán sz roller.

[ Szerkesztve ]

(#36952) zolika15 válasza szbalogh (#36950) üzenetére


zolika15
tag

Egy jo nap kezdete! ;)

Zoli

(#36953) MinionFlasH válasza zolika15 (#36942) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Nem is értem, miért nem hallgatsz rá? ;] :DDD

(#36954) szbalogh


szbalogh
őstag

Újabb összeesküvés-elmélet! Mióta 4000-et kell TD-be sebeznem nálunk kétszer annyi TD van mint az ellenfélnél. Talán egyre emlékszem mikor fordítva volt, de akkor az első percben kilőttek tehát az nem számít :D
Ja és persze azóta minden második körben kigyújtok valakit...

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#36955) Veatta válasza szbalogh (#36954) üzenetére


Veatta
aktív tag

Utolsó?

(#36956) zolika15 válasza MinionFlasH (#36953) üzenetére


zolika15
tag

Halgattam ra, mert ezutan nagyon gyorsan ki is leptem. :D :D

Zoli

(#36957) szbalogh válasza Veatta (#36955) üzenetére


szbalogh
őstag

Ha sikerül a másodlagos is, akkor igen. De a nőcik miatt van még kettő nehéztankos. Bár épp azt néztem, hogy az eddigi háromnak megfelel a képzettsége az 10-es orosz medekhez. A 430-ba gondoltam tenni a 4 nőt és akkor nem kell tovább hajkurászni az ötödiket :D Meg akkor az eredeti 430-ba való 4 skilles med legénység maradhat a T-34-85-ben. Jó lesz későbbi küldetésekre meg SH-ra de főleg örömjátékra.

Nick: HE_Storm

(#36958) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Aki még gondolkodik , hogy mivel lephetné meg magát Karácsonyra és sokat van gép előtt annak megtaláltam az igazi mindent az egyben :Mivel H1mpi kolega szereti a minőséget , így rá gondoltam elsőre :)

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#36959) emre válasza jozefgucci1 (#36958) üzenetére


emre
veterán

Wc-s fotel is jár hozzá? :D

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#36960) jozefgucci1 válasza emre (#36959) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Felnőtt pelenkáról nem hallottál még ?:)

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#36961) emre válasza jozefgucci1 (#36960) üzenetére


emre
veterán

Nem, de azt hiszem ez nem az amit szégyellni kellene. :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#36962) szbalogh válasza emre (#36961) üzenetére


szbalogh
őstag

Ebben a korban lassan a játéktól függetlenül nem árt utána nézni a pelenka lehetőségeknek :D

Nick: HE_Storm

(#36963) nyunyu


nyunyu
félisten

Napi apritas:



Replay

Baromi magasan van vele az asz szint, tobbszor mentem vele ~1100XP-ket, de az csak a 2. osztalyhoz eleg!

Tenyleg, rammer+EGLD+vert stabbol melyiket cserelnetek optikara? Nem varosi palyakon totalisan hasznalhatatlan a 350m latotavolsag miatt, MM meg szereti betenni Sand Riverre...

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#36964) Chris0321 válasza nyunyu (#36963) üzenetére


Chris0321
addikt

Szerintem a töltésgyorsító és a vertikális stabilizátor a fontosabb így azokat tartanám meg az optika mellé.

(#36965) #84221696


#84221696
törölt tag

Jól sikerült a mai pecs. Eddig nekem súlyos gondjaim nem voltak a játékkal, de ma 2x is befagyott a kép. Hang továbbra is volt. Szerencse, egyik esetben sem tenger felé mentem. :))

(#36966) Atti777


Atti777
senior tag

Valaki meg tudná írni hogy milyen nevű fájl(oka)t töltött le a mai frissítés?
Az Updates mappában dátumra rendezve könnyen kiszűrhető :)
Köszi!

Путин, иди нахуй!

(#36967) emre válasza szbalogh (#36962) üzenetére


emre
veterán

Mi az hogy ebben a korban? :Y
Én még fiatal vagyok, alig pár ősz hajszálam van csak. :D

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#36968) jozefgucci1 válasza emre (#36967) üzenetére


jozefgucci1
addikt

A profilod alapján én is egy középkorú , megfontolt , dohányos embert képzelek el . Aki a cigitől rekedten pöfékel bele a TS-be és közben hallom ahogy nyikorog alattad a szék :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#36969) Enzolord válasza jozefgucci1 (#36968) üzenetére


Enzolord
addikt

Pedig Te nem is toltad Vele TSen... :)
Nekem volt szerencsém, de hamar megunt minket és dobbantott 6x a cvakkba.. :DD :DD :DD :DD

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#36970) #84221696


#84221696
törölt tag

Nos, miután meg lett a nagy puska az e50-re, toltam vele vagy 30 csatát. Szóval, nyílvánosan megkövetem a fórum lakóit. Ezzel a csővel működve, mintha kicserélték volna a tankot. Valóban egy jól sikerült szerkezetről van szó (csak azt sajnálom, hogy kicsi a kamója).
Szóval, előbb járt a szám, mint kellett volna. Szóval, sorry. :W

A panther 2-t és a 8.8-as prém panthert nagyon szeretem és azokból indultam ki, hogy ugyanazzal a löveggel ha nem is rambózva, de óvatosan, azért el lehet lenni akár TX-ben is. Hát nem. :( IS3-ról, oldalról, amikor a motort lőttem neki, 3x pattantam E50 + 8.8 löveggel, ugyanezt a tankot bármelyik 8.8-as löveggel szerelt tank (szerintem) majdnem félkézzel átviszi. Egy szó, mint száz, tiszta hülye, aki nem normális (mármint én). :W

[ Szerkesztve ]

(#36971) kchryss válasza Atti777 (#36966) üzenetére


kchryss
addikt

wot_9C.7334_9C.7161_sdcontent.patch
wot_9C.7334_9C.7277_client.patch

(#36972) emre válasza Enzolord (#36969) üzenetére


emre
veterán

Ne irigykedj. :P

Más:
Közkívánatomra felteszek egy t54 ász replay-t. :D [link]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#36973) sith7 válasza emre (#36972) üzenetére


sith7
nagyúr

Szép karika :C

(#36974) zodo válasza emre (#36972) üzenetére


zodo
nagyúr

Gratula! :)

(#36975) zolika15


zolika15
tag

Valaki szabadítson meg a balszerencsétől, nem hiszem el, hogy mennyire játszhatatlan 4 napja a játék nálam :((( :N ...

[ Szerkesztve ]

Zoli

(#36976) csapee


csapee
senior tag

Kezdjel uj accountot uj ip cimrol.
Az uj accountot biztos nem nyomozi le a wg, csak hogy kitoljon veled. A regit meg nyugodtan szivathatja. ;]

Csapee

(#36977) zolika15 válasza csapee (#36976) üzenetére


zolika15
tag

Mondjuk lehet a sok csít miatt van ez, megtalaltak es most ez miatt elrontja a jatekom a wg. ;]

Zoli

(#36978) emre válasza emre (#36972) üzenetére


emre
veterán

Visszanéztem, bár csak ne tettem volna. :W
Ezt aztán jól elkeféltem, mert ha nem tökölök annyit az fv-vel, hanem elindulok a wte-t kinyirni, már a garázsban lenne a t55. De így most mehetek vagy 500 csatát mire megint lesz az ellenfélnél 2 darab egy tierrel nagyobb td. :O

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#36979) kicsitrash válasza emre (#36978) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

ha szakaszban mész 2 db nagyobb tierű td-vel, nem rak gyakrabban az ellenfélhez is hasonló konfigot?

(#36980) szbalogh válasza kicsitrash (#36979) üzenetére


szbalogh
őstag

Úgy vettem észre, hogy ez csak arty-val működik. Vagy összeszámolsz egy hármas TD szakasszal :B

Nick: HE_Storm

(#36981) emre válasza kicsitrash (#36979) üzenetére


emre
veterán

Volt hogy az ellenfélnél nem is volt td. Nálunk meg 2db t10 és 2db t9-es. A szakaszt meg ennél nem erőltetem.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#36982) Kakumix válasza kicsitrash (#36979) üzenetére


Kakumix
senior tag

Statisztikailag lehet, hogy kijön, de érzetre és tapasztalásra nem. Simán becseréli heavy-re, medre a td-ket vagy kisebb tierben "kárpótol" azzal hogy ott többet kapnak. :)

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#36983) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Bocs a nagyon offért, de én sírtam rajta, hátha nektek is mosolyt csal az arcotokra:

[link]

(#36984) Emu válasza emre (#36978) üzenetére


Emu
őstag

Tegnap cromwellel miután sikeresen kiszedtem egy T28Protot és egy SU152-t, 1900dmg-nél 3 kritikust lőttem sebzés nélkül az utolsó comet oldalába....no comment. :W

(#36985) kicsitrash válasza MinionFlasH (#36983) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

egy támadó kóbor...

sajnos a mai világban az állatvédelem jegyében még meg is b**ccák, aki segített a nőnek. bántalmazta szegény jószágot, ok nélkül... az ettől vadult meg ;)

(#36986) nyunyu válasza Kakumix (#36982) üzenetére


nyunyu
félisten

T8-10 TDk azonos sullyal szerepelnek MMben, mint a medek vagy heavyk, szoval darab-darab, nem nezi, hogy egyik oldalon 4 heavy, masikon 3 med+1 TD.

Egyebkent meg erosen palyafuggo, hogy melyik setup a nyero, zart palyakon a heavyk vannak elonyben, nyilt, atloheto terepen meg a med+TD.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#36987) Kakumix válasza nyunyu (#36986) üzenetére


Kakumix
senior tag

Én is ezt írtam, hogy simán cseréli a kárpótlást pedig csak idézőjelesen írtam. :)

Legyen szép napod!

(#36988) emre


emre
veterán

Na mit gondoltok meg lett a T55 mt15-ös küldi? :)

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#36989) szbalogh válasza emre (#36988) üzenetére


szbalogh
őstag

Nem három nagyobbat kellett kilőni?

Nick: HE_Storm

(#36990) emre válasza szbalogh (#36989) üzenetére


emre
veterán

Neked lehet, de én itt valószínűleg befejezem.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#36991) sith7 válasza emre (#36988) üzenetére


sith7
nagyúr

Nem, az FV kilőtte előled :D

szerk.

Tényleg kilőtte ? :F

[ Szerkesztve ]

(#36992) emre válasza sith7 (#36991) üzenetére


emre
veterán

A paradicsom arty szedte ki előttem. :o

Más:

Ma egy csomó ammo rack lövést kaptam be t54-el, ez mióta ilyen sérülékeny?

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#36993) Simi37


Simi37
őstag

A játék ma is megmutatta, hogy mennyire abszurd :C

Artyval himmelsdorfra rak. Látszólag a hegyet elvesztjük (amúgy nem és azért álltam meg). A BC 155 55el elszáguldok a kb a bázisig (lenti oldal). Majd megállok és látom hogy a hegyen az ellen 13 75 elindul visszafelé. A hegyre kb az arty beszűkült célzókörnyi területet látok és a középebe lövök...és splashből kicsaptam a 13 75öt (nem volt sok hpja)...néztem h WTF :Y :C Azért valószínűség pls. :U

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#36994) benvolio


benvolio
őstag

Végre játszhatom ilyen beállításokkal is: kép/gtx950/ :) Melyik eszi legjobban az fps-t? Az árnyék?

(#36995) grizlisandor válasza benvolio (#36994) üzenetére


grizlisandor
addikt

Ha nincs géped egy olyan játékhoz, aminél kell a minimum 60 fps, miért erőlteted a magas/maximális grafikai beállításokat?

(#36996) Simi37 válasza benvolio (#36994) üzenetére


Simi37
őstag

Tapasztalataim szerint igen :K (ugyan fejlesztetten nálam az fps nagyon kicsit azért az árnyék leszedése és csökkentése is hozott egy adag fpst.) Húzd fel 1500ra a coreclockot és 2000re a memory clockot azt megy az még jobban.

(#36995) grizlisandor: Mi az, hogy kell a minimum 60 fps? :U Már akinek...akinek kell az jobb kártyát vesz...nekem pl hótmind1 hogy 40 fölött mennyi.

(#36997) fradi81: Azon is lehet húzással segíteni. HWboton a léghűtéses átlaga 4,7GHz annak a procinak. Meg tudod a WoTnak csak 1 mag kell de az 10GHzen.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#36997) fradi81 válasza Simi37 (#36996) üzenetére


fradi81
veterán

Nem hinném hogy vga limitje van, inkább cpu :)

moto g72, Ninebot d28e

(#36998) benvolio válasza grizlisandor (#36995) üzenetére


benvolio
őstag

Mert így tetszik, 30-60 között mozog vsync-el, de beesik 20-ig is ha olyan a szitu, de nem érdekel ehhez szoktam. Olyan mint az MM és RNG. A procim turbo-ba megy 4ghz-en, egy 400hz-et még rá lehet húzni és biztos, hogy hálásabb lenne, ezt még kifogom próbálni. És itt jön a korábbi véleményem ehhez a játékhoz, hogy sokan , jó sokan azért noob-ok, piroskák, mert nem elég a gépük hozzá. 5450 ATI-val kezdtem én is, na az dia film volt, de mégis élveztem a játékot. :)

(#36997) fradi81: igen a cpu a gyenge, de igyekszem cserélni, de addig is megpróbálom feljebb húzni. :)

[ Szerkesztve ]

(#36999) fradi81 válasza benvolio (#36998) üzenetére


fradi81
veterán

Azt vettem észre a modok, de önmagában az xvm ha fent van már nagyon csökkenti a grafika folyamatosságát, most modok nélkül elvagyok maximum grafon :)

moto g72, Ninebot d28e

(#37000) sith7 válasza emre (#36992) üzenetére


sith7
nagyúr

na ez a méreg, nem a cián :W

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.