Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37351) virkir válasza emre (#37350) üzenetére


virkir
veterán

Dögöljön meg nem volt stabil. Az átlag heti öt körből egyszer tuti csontra fagyott.
Csak a játék miatt felesleges az ssd.
Cirka egy éve arról megy de alig gyorsabb a betöltés mit egy 7200-as fordulaton pörrenő HDD-ről.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#37352) sith7 válasza emre (#37350) üzenetére


sith7
nagyúr

Ha van rá pénz, akkor nem kérdés, vegyél :K
Az op rendszer is előbb betölt, mindenképpen jobb, mint a sima HDD - ről futna

[ Szerkesztve ]

(#37353) emre válasza virkir (#37351) üzenetére


emre
veterán

Köszi! :R

Akkor hanyagolom egyelőre, most amúgy sem lenne kedvem vacakolni vele.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#37354) zodo válasza emre (#37353) üzenetére


zodo
nagyúr

Megerősítem, annyival nem gyorsabb hogy e miatt ne érj vissza a csatába.

[ Szerkesztve ]

(#37355) #84221696


#84221696
törölt tag

Nekem az op.rendszer van ssd-n, a wot (meg néhány másik játék) viccmesteren. Szerintem az op.rendszer alá igencsak javasolt az ssd.

(#37356) Atti777


Atti777
senior tag

Mekkora méretű a frissítés?
Esetleg valaki megírná a patchfileok nevét? Akkor lehúznám itt a munkahelyen, és nem a mobilnetem fogyna :)

Путин, иди нахуй!

(#37357) kicsitrash válasza Atti777 (#37356) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

2015.12.16. 06:19 12˙110˙121 wot_9D.642270_locale_hu.patch
2015.12.16. 06:20 119˙013˙542 wot_9D.7393_9C.7334_client.patch
2015.12.16. 06:19 1˙456 wot_9D.7393_9C.7334_client.patch.torrent
2015.12.16. 06:21 315˙605˙999 wot_9D.7393_9C.7334_sdcontent.patch
2015.12.16. 06:21 3˙339 wot_9D.7393_9C.7334_sdcontent.patch.torrent

[ Szerkesztve ]

(#37358) Atti777 válasza kicsitrash (#37357) üzenetére


Atti777
senior tag

Köszi, az még mobilneten sem olyan sok

Путин, иди нахуй!

(#37359) zodo válasza Atti777 (#37356) üzenetére


zodo
nagyúr

Megelőztek. :)

[ Szerkesztve ]

(#37360) Atti777 válasza zodo (#37359) üzenetére


Atti777
senior tag

Köszönöm neked is, ha esetleg még valaki hasonló cipőben járna, megtaláltam az oldalukon is a patchfileok linkjét: link

Путин, иди нахуй!

(#37361) szbalogh válasza emre (#37353) üzenetére


szbalogh
őstag

Attól függ mi a szűk keresztmetszet. Gyanítom, hogy emberünknél a többi komponens valamelyike. Nálam gyenge proci de fasza memóriák (celeron g530 azt hiszem, 4gb, sd kliens, alap grafika) mellett félelmetesen gyorsabb lett. ANnyira, hogy hangmodokat is megengedhetek már magamnak. 60 Gb-os teljesen low end ssd-m van, win7 és wot van csak rajta. Imádom :K

Nick: HE_Storm

(#37362) diegho válasza emre (#37350) üzenetére


diegho
nagyúr

Inkább proci és memória függő lehet a dolog, bár a WOT megjelenése óta 2500k+8GB van a gépemben, mindenesetre most akciósan vettem egy 240-es Hyperx Fury SSD-t is, mert a Samsung SSD már elég öreg és nincs rá gari. Ha jól emlékszem a W7 - W8 váltásnál volt némi gyorsulás, bár az SSD-t a W8-al együtt vettem, szóval lehet attól volt az egész. Manapság már 25k-ért kapni jóféle 240-est, annyit szerintem megér, pláne olyannak, mint én, aki egy 240-es SSD-n úgy elfér oprendszerestül, játékostul, mindenestül, hogy van 60% helye.

(#37363) emre válasza szbalogh (#37361) üzenetére


emre
veterán

Majd tavasszal veszek SSD-t, most egy hangfalat vettem (egy párat mielőtt valamelyik lüke Enzolord belekötne :D ) Mert már a puttonyom tele volt a tescogazdaságos műanyaggal. A gépem többi részével nincs gondom. :)

(#37362) diegho

A gépem alapja nekem is 2500k 4,2Ghz-re húzva, meg 8gb ram. SSD-re meg olyan 20k körül szánok, elég lenne egy 128gb-os is. Nálam a játékok kicsit többet foglalnak, mert van jó pár S.t.a.l.k.e.r. mod-om amit nem kívánok letörölni. :D

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#37364) Enzolord válasza emre (#37363) üzenetére


Enzolord
addikt

:C :C :C

Hát jó, elveszed itt a más játékát.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#37365) virkir válasza szbalogh (#37361) üzenetére


virkir
veterán

Nincs igazán szűk keresztmetszet, egyszerűen a betöltésen kívül mást nem gyorsít az SSD az adatlapomon látható konfigon.
Illetve nálam a VGA lehet némileg kevés mert az fejlesztett grafikán eléggé forr azért használom normálon.
Belenéztem a reggeli körödbe most a fejlesztett grafikán és nem esett 40fps alá 1680-on.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#37366) tsiga18


tsiga18
tag

M4a1 rev és a Skoda t40 ingame megvehető aranyér'

(#37367) jr1994 válasza tsiga18 (#37366) üzenetére


jr1994
addikt

Akkor dilemma van ha veszek valamit majd leárazásban hogy P8.8 vagy Revalorisé. Úgy hogy a P2 is bejött a 8.8 nagyon csábító, a franciáról néznem kell pár replayt hogy érdemes-e megvenni.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#37368) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Hiba van a rendszerben ! Nem tudom másnak is feltűnt e ,de kijött a frissítés és szállingóznak a friss modok ,de Jano nincs sehol :DDD Hová tűnt Jano ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#37369) zodo válasza jozefgucci1 (#37368) üzenetére


zodo
nagyúr

Miért bántsátok, lehet hogy még nem frissített.
Különben a fő topikban egyre többen panaszkodnak.

(#37370) csapee válasza jozefgucci1 (#37368) üzenetére


csapee
senior tag

Az uj mod legyalulta az oprendszert? ;]

Csapee

(#37371) nyunyu válasza jozefgucci1 (#37368) üzenetére


nyunyu
félisten

Melyik hulye kapcsolta ki by default ZoomX-ben a gorgore zoomot?
Hogy lehet anelkul jatszani. :O

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#37372) emre


emre
veterán

Valaki lassan rendet tehetne a Kelly Hőseinél.
Már a parancsnok helyettességet sem értem, de mi lesz ha tovább fokozódik a helyzet....

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#37373) Because


Because
őstag

elég populáris az új cseh ág :) :

[link]

(#37374) diegho válasza Because (#37373) üzenetére


diegho
nagyúr

Az első csatámban vártam, hogy na majd tuti lesz olyan, akinek rögtön megvan a 10-es, csalódnom kellett, csak a második csatámban találkoztam ilyennel.

(#37375) Tarill


Tarill
őstag

ez az is-2-es ajánlat hogy sikeredett ilyen életképesre? előző kalendár ajánlatok kicsit nevetségesek voltak :/

(#37376) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Van, akinek nem kell Százados, elég két szakasztárs Kakumix & Balage8x! :P ;]

(#37377) zolika15


zolika15
tag

Azt hiszem méltó befejezése az m103-nak. :)

Zoli

(#37378) jr1994 válasza zolika15 (#37377) üzenetére


jr1994
addikt

Grat!! Egy replayt kérhetek? Úgy utálom azt a tankot... a kis accon megvan az E5, egyelőre 2900 átlagsebzéssel, imádom, de a nagyon még stock az M103, ma mentem vele párat de ugyanolyan szar mint volt. Nekem egyszerűen nem adta/adja. Inkább megyek az E50M-mel most, kezdem megszeretni a kezdeti saját magam meg a modok hiánya miatti bénázás után.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#37379) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Elso csata az IS-2 B-vel. :DD

Replay.

(#37380) szbalogh válasza Dobi 562 (#37379) üzenetére


szbalogh
őstag

Pay for win? :D

grizlisandor: jól kilőttétek a 6-7-es szintű tankokat :P

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#37381) #84221696 válasza Dobi 562 (#37379) üzenetére


#84221696
törölt tag

Ez igen! :C
Szerintem azért nem kaptál több medált, mert nem fért ki a képernyőre! 😄

(#37382) Kakumix válasza szbalogh (#37380) üzenetére


Kakumix
senior tag

Kikérem magamnak! Engem 2 Tigris II, 2 CDC egy T44 és csak egy hetes Tigris abuzált az elejétől kezdve, miután elmentem balra a homokdűnék közé harcolni egyedül :)
Balage közben bement középre kivégzett egy stock T-43-at, leadott 5-6 lövést egy KV-85-re amit az túlélt, majd egy már lesebzett Tiger I-et lepett meg hátulról, utána jött egy rettegve elbújt CDC, amit nem is értem hogy de 3 lövésből szedett ki 542HP-ról, de csak az utolsó lövés sebzett :), majd a végén lelopta a harmadik Tigris 2-is, amit már az egész csapat Grizli úrnak tartogatott, hogy meglegyen a küldije.
Grizli úr nem is tudom hol volt egész csata alatt, lehet hogy ő is a mögöttem több száz méterre lévő csoportosulásban volt, nem tudtam figyelni senkire annyira csalódott voltam, hogy előttem vagy 8 tank és senki nem segített, mindet nekem kellett egyedül megenni. :)

Na, jó a vége felé mikor már kezdett fogyni előttem az ellen és csak két killem volt elkezdett motoszkálni az agyamban valami felismerésféle, hogy talán mégsem voltam teljesen egyedül :)

Legyen szép napod!

(#37383) zolika15 válasza jr1994 (#37378) üzenetére


zolika15
tag

Koszi, 5 utan tudok kuldeni elvileg az utolso csatakat menti csak, az e5-ot a napokban megveszem szerintem, kivancsi vagyok ra nagyon, a vegere az m103 is egesz jo lett csak kicsit hatul kell maradni. :)

Zoli

(#37384) Vigneau


Vigneau
félisten

Sziasztok!

Tapasztalataitok szerint mely modok FPS gyilkosok?

Válaszaitok előre is köszönöm! :R

Vigi

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#37385) emre válasza Vigneau (#37384) üzenetére


emre
veterán

Mindegyik amely a normálison kívül plusz adatforgalmat igényel.
Tehát az xvm, a hp-barral együtt különösen, a páncélvastagságot, becsapódási szöget kijelző csili-vili célkeresztek, és elsősorban a cheat modok. Fa bokor döntését jelző, ellenfél töltésidejét mutató stb...

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#37386) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Ma is spórolok egy kis pénzt...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#37387) MinionFlasH válasza grizlisandor (#37376) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Valahogy majd csak feldolgozod...

(#37388) Lanash


Lanash
aktív tag

Azért értelmes emberek mindenhol vannak... :(((
(Szöveg a lényeg amit nekem írt)

(#37389) Vigneau válasza emre (#37385) üzenetére


Vigneau
félisten

Aslain-t használok jó ideje, de eddig nem volt gondom vele. Ennyit változott volna az XVM az idők során? Mert ha igen, akkor az oldalán letiltok minden pipát és - gondolom - a probléma megoldva.

Remélem, a J1mb0, a DMG log és panel, AutoAim, Max Fairplane, valamint a White Tank és Wagon modok már csak nem okoznak problémát.

Köszönöm a választ! :R

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#37390) lacibacsi válasza Vigneau (#37389) üzenetére


lacibacsi
addikt

OFF (az off-ban):
Tisztelt Félisten Úr!
Ha nem írod be mindkét WOT topikba a kérdéseid és a válaszaid, akkor is választ fogsz kapni rájuk, itt ugyanis mindenki olvassa mindkét fórumot.
Énkérekelnézést...

ON (?):
Kipróbáltam tegnap a csehszlovák ágat. Na jó, csak az első három tankot. A T1-es valami szuper OP tank. Annyira bejött, hogy majdnem három menetet mentem vele, de a második után mégis eladtam. A T2-es már sokkal használhatóbb. Azzal négy kört is mentem... Jött a T3. Egy csata után abbahagytam. egyrészt álmos voltam, másrészt tele lett a hócipőm azzal, hogy mindenki csak és kizárólag gold-dal lőtt. Tudom, töltsek én is gold-ot. Na de BT3-ban?! Nem túlzás az? Öreg fejemnek nagyon frusztráló volt az, hogy a sok LT vz. 38 spammelte az aranyat. És ezt WN8-tól függetlenül csinálta mindenki. Ma este nem játszok T7 alatt, az tuti...

A tegnapi nap egyetlen fénypontja ez a csata volt.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#37391) Vigneau válasza lacibacsi (#37390) üzenetére


Vigneau
félisten

Korábbi tapasztalataim alapján írtam bele mindkettőbe. Volt már példa rá, hogy nem kaptam választ, mert elsiklottak a kérdésem felett. Aki pedig veszi a fáradtságot rá, hogy válaszol, annak pedig meg szoktam köszönni. Engem még így nevelt Édesanyám. Én is elnézést kérek...

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#37392) #84221696 válasza lacibacsi (#37390) üzenetére


#84221696
törölt tag

Tegnap csak és kizárólag a panther 8.8-al játszottam, mert képeztem az embereket az E50M-be. Tier8-10-ben szerencsétlenkedtem és bizony, ott is elég rendesen fosták az aranyat. Borsigtól kezdve az E5, WTE100, E100, Cen 7/1-ig mindenki. Tisztelet a kivételnek.
Mondjuk az E100 2x is pattant rólam és én a röhögőgörcsbe haltam bele, meg az E5 goldjába.:)) Szóval, nagyon népszerű lett a gold fent is, nem csak lent. :)

(#37393) Ispy


Ispy
veterán

Érdemes prém tankba kinevelni ugyanazon országbeli más kategóriás tank legénységét? Mondjuk egy medium prémbe kinevelni egy TD-t? Vagy minden klassba kell venni egy prém tankot :U Az azért elég húzós :DDD

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#37394) lacibacsi válasza #84221696 (#37392) üzenetére


lacibacsi
addikt

Az hogy magasabb tier-ben is népszerű a gold még értem is, ráadásul az mindig is így volt. IS-3-mal a Maus ellen nincs más lehetőség (vagy csak egy csekély), töltsünk hát aranyat. O.K. De egy velem azonos típusú tank ellen kis tier-ben mi a jó csudának az arany? Költői a kérdés. Hagyjuk... Ma már csak ott megyek T6 alatt, ahol még fejlesztendő tankjaim vannak...

(#37393) Ispy: Más kategóriára átképzésnél 20%-ot veszítenek a legények az alapképzettségükből. Azért azt nem olyan nehéz visszaszerezni. Ha nincs más lehetőség, én bevállalnám.

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#37395) #43783936 válasza Ispy (#37393) üzenetére


#43783936
törölt tag

Nekem a Ru-251-es legényeim e-25 és Dicker Max duón nevelkdtek. A T-54 lightba pedig Matidia 4-el húzott csapat van.
Bukik az ember az átképzéssel, de még mindig jobb min 75 van akár 100%-os csapattal indulni.
Van még egy extra (negyedik) garnitúra ruszki heavy legénységem, amit Churchill 3-al húzok, de azt is bármikor átképzem más kategóriára, ha úgy adja a helyzet

(#37396) Ispy válasza lacibacsi (#37394) üzenetére


Ispy
veterán

És a megszerzett skilleket is bukód ilyenkor? Vagy az megmarad.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#37397) jozefgucci1 válasza #84221696 (#37392) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nálam főleg E100 van úgy belőve , hogy induláskor sima lőszerrel megyek aztán meglátom mi jön az adott oldalon és úgy váltok át goldra ! Amúgy a többi tízes tankommal alap lőszert használok .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#37398) lacibacsi válasza Ispy (#37396) üzenetére


lacibacsi
addikt

Az megmarad! Illetve ha van plusz legénységi XP-d, amit még nem rendeltél skillhez, akkor annak terhére kiegészíti a 80%-ot 100-ra.

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#37399) Ispy válasza lacibacsi (#37398) üzenetére


Ispy
veterán

Köszi, az király, akkor nem veszem meg az összes prém tankok a shopból ;]

Én meg mire felhúzok 2 skill-t a legénységnek már bőven 110% felett vannak, abból a -20 az meg nem olyan vészes.

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#37400) galervin93 válasza #43783936 (#37395) üzenetére


galervin93
őstag

Én G.W. Panther két skilles legényeit küldtem Emilbe, most a Borsigban vannak. :-)
De hogy prémiumból is legyen - CDC három skillesei az ELC-be mentek. Ekkor a CDC-be meg az FCM Pak-ból ketten... szép kis keringő... :D

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.