Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37551) diegho válasza grizlisandor (#37546) üzenetére


diegho
nagyúr

Az majdnem draw lett, egyik ökörnek sem volt annyi esze, hogy azt csinálja, amit kell, nekem kellett visszamennem körbe, hogy oldalról ki tudjam szedni az FV-t és a Centurion-t, ezek inkább felmentek a hegyre nézelődni...

(#37552) nyunyu


nyunyu
félisten

Szerk helyett dupla :(

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#37553) nyunyu


nyunyu
félisten

Napi LOL:

Bela megindult Karelia assaulton az eszaki oldalon:

En meg szophattam a paradicsom IS3A-val, meg a hasznalhatatlan Rhm-mel a masikon, mikozben a spotterek vegig a dombon kempeltek kozepen. :W

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#37554) joergie válasza nyunyu (#37553) üzenetére


joergie
őstag

van replay-ed? megnézném free kamerával :)

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#37555) Krytec válasza nyunyu (#37553) üzenetére


Krytec
tag

Nevetséges az a tank, hogy gold nélkül csak a kupola lőhető... kivehetnék már a ****-ba azt a túlbuffolt szart (az artykkal együtt ;])

(#37556) kchryss válasza csapee (#37538) üzenetére


kchryss
addikt

Nem noobmeteren kell nézni.
Itt meg lehet nézni mikkel ment az utóbbi napokban. :)

Efficiency trend-nél lehet megnézni az elmúlt napok bizonyos időszakának statjait. Az adott időszakod belül ha a Vehicles-re kattintasz kiadja abban az időszakban mikkel ment. :)


(#37535) @diegho: Szóval tudunk irigykedni ha belinkeled ha nem. :C
Napi stat moddal viszont meg lehet nézni járműre lebontva a sebzést, wn8-at és wr-et.
Egyébként inkább replay-t tölts fel ezekből a csatákból, hogy tudjunk tanulni belőle. :B

(#37557) #43783936


#43783936
törölt tag

69 csata 69,5%-os győzelmi arány. Első kiválóság jele.
És 183 sebzés híján T55 Lt15 :W

(#37558) grizlisandor válasza diegho (#37551) üzenetére


grizlisandor
addikt

Igen, ha a hegyet letolják a heavyjeitek, akkor hamar vége lett volna, inkább ők fent maradtak, hogy tudjak mire lövöldözni. :DDD

(#37559) diegho


diegho
nagyúr

Itt a tegnapi napom

(#37560) Enzolord válasza diegho (#37559) üzenetére


Enzolord
addikt

A T110E4-gyel még mindig nem megy.. :DD :DD :DD

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#37561) Macka


Macka
veterán

Ezt a mai tömény szopást. Végig 2 tierrel feljebb tesz, és mind bukó. :W

(#37562) diegho válasza Enzolord (#37560) üzenetére


diegho
nagyúr

Tipikusan az a csata volt, amibe nem kellett volna bemenni. Himmelsdorf, csak med és TD, a medek lerohanták a hegyet kb 2 perc alatt sok-0 volt az állás, előrementem 3-ason, mi várt rám a sarkon? WTF... egyet lőttem, megölt, a medek lerohanták nyertünk, csá...

(#37563) Enzolord válasza diegho (#37562) üzenetére


Enzolord
addikt

Hát igen, van olyan csata, hogy lóf*sz esti fénnyel.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#37564) MinionFlasH válasza sith7 (#37548) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Meggyőztél, de clever meg végképp... :(

Lassan gyorsul, és fordul, gyorsabban tölt, de pontatlanabb mint a sima IS-3. 221 az átütése, 5fokos ágyúsüllyedése van, és 350m a látótávja. Összességében akinek van WZ, vagy IS6 nem éri meg, mert egy hangya.... jobb.

(#37565) sith7 válasza MinionFlasH (#37564) üzenetére


sith7
nagyúr

nem fogod megbánni, hogy így döntöttél :)

(#37566) Tarill


Tarill
őstag

vicces ez a pilsen map, 2x dobott eddig oda mind a 2x repülő toronnyal haltam full hp-ról :D mindíg oldalba kap valaki.... :/

(#37567) odrif válasza Macka (#37561) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Én már abba is hagytam, nagyon szar csapatokat kaptam folyamatosan.

20 éve a Prohardveren

(#37568) Macka válasza odrif (#37567) üzenetére


Macka
veterán

15 csatából 3 nyert... mára elég, vagy repül a gép az ablakon. :(((

(#37569) galervin93


galervin93
őstag

[Hm...]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#37570) #84221696 válasza Macka (#37568) üzenetére


#84221696
törölt tag

A gépet azért ne dobd ki. :) Az én wr-em masszívan csökken. Most éppen 50.01 %-on áll, a wn8 meg emelkedik, mondjuk nem őrült módjára. De, hogy mennyi, be nem írom, mert ég a pofámon a bőr! :DDD

(#37571) Atti777 válasza Macka (#37568) üzenetére


Atti777
senior tag

SPIC, most vettem meg, 4 csata, 4 vereség, 0% wr

Azt egyébként tudja valaki, hogy a SPIC-hez való néhány modul (közepes motor, és a két Mecar löveg) miért van kifejlesztve?
Tuti nem én voltam :) vagy mikor cserélték az Aufsklarung Panthert, akkor az annál kifejlesztett állapotban lévő modulokat megkapta a SPIC is? Ezt tartom az egyetlen épkézláb magyarázatnak, de a WG-t ismerve bármi elképzelhető

Путин, иди нахуй!

(#37572) #43783936


#43783936
törölt tag

Ezek is tudják, hogy hol kell reklámozni. :)

(#37573) nyunyu válasza Atti777 (#37571) üzenetére


nyunyu
félisten

Altalaban ha cserelnek tankot vagy modult, akkor a korabban kifejlesztett cuccaidnak megfelelo uj modulok kifejlesztett allapotuak lesznek.

Pl. igy lett nagy motorom az E50-re, mivel 8.8 patch elott kimaxoltam az E75-ot, es akkor meg kozos volt az 1200 loeros motorja az E50-nel, meg az E50M-mel.
Patch utan megkaptam mindket tankra kulon-kulon az azt valto uj motort.

De altalaban a change notesben le szoktak irni, melyik modul helyett mit kapsz.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#37574) odrif válasza Macka (#37568) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Mondjuk ez annak is köszönhető, hogy az amerikai ágon az V-ös M7-nél tartok, ami nekem a játék egyik legrosszabb tankja, ezzel nem tudok szinte semmit sem hozzátenni a játékhoz.

20 éve a Prohardveren

(#37575) zozyk válasza #43783936 (#37572) üzenetére


zozyk
addikt

Micsoda trollok... ;]

(#37576) szbalogh


szbalogh
őstag

Nick: HE_Storm

(#37577) Fel


Fel
addikt

WZ-120 Ace Tanker kör:

Jó lett volna, ha túlélem, mert akkor meglett volna a T28 HTC MT-5 is.

[ Szerkesztve ]

(#37578) fradi81 válasza szbalogh (#37576) üzenetére


fradi81
veterán

Év végéig ilyen csaták lesznek ;]

moto g72, Ninebot d28e

(#37579) rlazol


rlazol
addikt

már nagyon vártam ezt a tankot.
hét gyenge vagy max közepes meccs után az első értékelhető köröm vele, még stock ágyúval. Nagyon várom, h fullos legyen, és meglegyen a 6. érzék. :U

szerk.: bocs a másodosztályú posztért,tényleg nagyon régóta vártam ezt a leárazást... mentségemre szolgáljon 6k WN8 :DDD

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#37580) zolika15


zolika15
tag

T110E5 elso 30 meccs, kezdem szeretni, de fura az m103 utan, azert ezzel sem lehet annyira pusholni mint gondoltam!! :)

Zoli

(#37581) Tomi0703 válasza zolika15 (#37580) üzenetére


Tomi0703
őstag

Szokni kell, az egyszer biztos. De én még 150 meccs után sem érzem úgy, hogy tudnék játszani vele. :(((

(#37582) zolika15 válasza Tomi0703 (#37581) üzenetére


zolika15
tag

A vegere az m103-at is megszerettem, ossze is jott a 3 gun mark erre nem hiszem, hogy meg lesz, de nem rossz gep!!! ;) 3-as szakaszban lehet vele buntetni sztem!! :DD

[ Szerkesztve ]

Zoli

(#37583) bigobert


bigobert
tag

Kár, hogy a top gunról lemaradtam, néhány másodpercen múlt.

replay

(#37584) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Ez már a vég. :D

(#37585) Departed válasza bigobert (#37583) üzenetére


Departed
őstag

Azért egy ilyen spotalapú csatában ehhez a sebzéshez nem lett volna teljesen igazságos a top gun szerintem. Egyébként pedig gg, nem rossz masina. :K

(#37586) rlazol válasza MinionFlasH (#37584) üzenetére


rlazol
addikt

ez vmi kláncsata? és mi értelme van 7 artyval csatába menni?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#37587) MinionFlasH válasza rlazol (#37586) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Nem, ez gyakorló csata, pusztán szórakozás... :B

(#37588) Greentea


Greentea
senior tag

Megvettem ma WT auf PZ4-et, pár csatát mentem vele az RHM ágyújával, (hiába van meg a Jagdtiger és hiába ugyanaz a fejlesztett löveg specifikációja, a gyártó különbözik így azt külön ki kell fejleszteni...) és egyenlőre elég érdekesnek tartom.
Míg az RHM-el sikerült általában 2,5k dmg felett lennem körönként és volt olyan, hogy sok egymás követő csatában 4-5ezer dmg is sikerült, addig ezzel a wtpz4-el alig sikerül 2ezer dmg.. :Y Pedig elméletben minden ugyanaz sőt, jobb a dpm-je és a célzása is és még helyezkedni is ugyan úgy helyezkedek.
Trükkös a gun depressionje is. RHM-nek nem volt semmi mégis elvoltam vele, ezzel egyenlőre nem.

(#37589) #84221696


#84221696
törölt tag

Felborult a pálya :DDD

(#37590) Departed válasza Greentea (#37588) üzenetére


Departed
őstag

Nagyobb átlag tier (könnyebben kinyírnak nyilván), és sokkal rosszabb camo rating jellemzi a WT auf Pz4-et RHM-hez képest, ezeket tenném az okok közé.

(#37591) galervin93 válasza #84221696 (#37589) üzenetére


galervin93
őstag

Na én ilyenkor szoktam szépen egyesével reportolni a hátul álló gyorsabb, nem-kempelős tankokat, mint itt a T10, Leo...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#37592) bigobert válasza Departed (#37585) üzenetére


bigobert
tag

Nincs igazság. :P Szerintem nagy poén lenne összesen 6dmg-vel top gunt szerezni.

(#37593) csapee válasza galervin93 (#37591) üzenetére


csapee
senior tag

A Leo-t kuldened elso sorba ?
Max 4 loves es garazs, a ket arty van sztem rossz helyen. Ha mar senki nem ment a dombra akkor legalabb egy medium mehetett volna az artyk helyere proxy-spotolni.

Csapee

(#37594) rlazol válasza csapee (#37593) üzenetére


rlazol
addikt

valóban nincs jó helyen a leo, mert ott a 3 TD, felesleges. De annyira rossz se, h reportolni kelljen, akkor a T-10 már inkább. A panther és/vagy a leo valóban felmehetett volna a sínekhez - ott lennének talán a leghasznosabbak, bár átkarolt szituációban többnyire majdnem mindegy. :(

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#37595) galervin93 válasza csapee (#37593) üzenetére


galervin93
őstag

Ha a Leonak van egy kis esze, rögtön a meccs elején berohan középre, egy-kettőt valószínűleg lőni is tud (elsősorban a sínek mellet felhúzódókra, másrészt akik mennek J-K2-be kempelni). Utána meg indulhat a kocsikázás ugyanitt, szpot, kinéz-lő... Az egyik legjobb pálya az összes közül, erre mindenki kempel rajta, pedig középről olyan jól lehet szpottolni neg csipegetni is...

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#37596) nyunyu válasza #84221696 (#37589) üzenetére


nyunyu
félisten

Meg nem szoktad meg, hogy Prokhorovkan a TDk spotolnak a mogottuk kempelo heavyknek, medeknek?

En mondjuk E0 vagy B0-ra szoktam menni heavyvel vagy meddel, onnan legalabb lehet spotolni a domb tuloldalan levo tankokat az artyknak, meg lodozni a kozepso vasuti atjaronal levoket.
TD kemp zonaba elvbol nem megyek, ha nem encounter a meccs.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#37597) csapee válasza galervin93 (#37595) üzenetére


csapee
senior tag

Akkor menj leoval kozepre, arra max t54 es klonjai jok mert ott legalabb van esely hogy pattint a torony. Az arta meg ugy egylovesez hogy a tornyodat mineson kell keresni.
Sajat tapasztalat a papir med a jo celpont nekik, igy teged is fog keresni.

Tenyleg jo hogy igy kibeszeljuk, de mi lett a vege? Nyertek vagy bukta?

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#37598) #84221696 válasza nyunyu (#37596) üzenetére


#84221696
törölt tag

Nekem nem okozott problémát ez a szitu. Azon vigyorogtam, hogy basztatták egymást a csapattagok. Én visszamentem a vasúti sínekhez és onnan próbáltam meg védeni a bázist, ami kellett is, mert jött volna egy amx 50 100 meg egy is-6. Őket sikerült is ott tartanom a túl oldalt, mert nem mertek felkapaszkodni a töltésre a folyamatos spot miatt. Valamiért az artyjuk meg nem pazarolt rám egy lővedéket sem. A végén behúztuk a meccset, de ez valószínűleg azért történt, mert az ellenfél minálunk is beszaribb volt. :)

Azt viszont megfigyeltem, hogy prokhorovkán a heavyk és medek is elkerülik a hegyet. Azért sem mentem én sem arra, mert a panther nem arra lett kitalálva, hogy egymagában küzdjön meg a hegyért. Ha lett volna 3-4 pajtás, akkor lehet, hogy oda megyek én is.

(#37599) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Sziasztok!

Legénységi skillekkel kapcsolatban kérek segítséget. Eddig úgy tudtam, hogy a legénység valamennyi tagja megkapja a csatában szerzett "Crew XP"-t. Ha rosszul tudtam, akkor szószorri...

...de ha jól tudom, akkor szerintetek hogy a túróban van az, hogy nem egyformán fejlődik a legénységem a T-10-ben? AZ IS legénységét ültettem át a T-10-be. A legények először az IS-ben voltak, 75%-ról indultak. Amikor megvettem a T-10-et (megboldogult IS-8), akkor adtam el az IS-t és a legényeket egyből pakoltam át, 90%-os átképzéssel. Most a 2. skill közepe táján járnak.

Tehát mindig együtt voltak, ugyanannyi csatája van mindegyiknek. Ennek ellenére a második skilljüknél a vezető csak 49%-on áll, míg a többiek már 53%-nál tartanak. Hogyan lehetséges ez, ha elméletileg egyformán kapják az XP-t?

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#37600) Szepi1979 válasza lacibacsi (#37599) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Az IS-en bekapcsoltad a gyorsított legénység képzést? Ilyenkor egy legénységi tag több xp-t kap, lehet ott maradt le, bár ennyire ...?

“ nem kell mindig nyerni “

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.