Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blackmajesty

    aktív tag

    Hali!

    Szomorú hírt kell közölnöm. 2 év és 2 hónap után szeretett Optimus 7 telefonom érintőkijelzője elhalálozott. :O

    Már tegnap gondok adódtak a telefonnal, rádugtam gépre, de nagyon nehezen akarta felismerni a zune. Végül ez is megoldódott, és működött. Majd most kb 20 perce épp neteztem a telón, épp itt fórumoztam, amikor a görgetés eléggé akadozott, majd pár perc után teljesen megállt. Így még kikapcsolni sem tudtam a telefont, csak az akksi kivétele segített. Azóta nem tudom bekapcsolni, mert a pin kódot sem tudom beírni.
    A legrosszabb az egészben, hogy a garancia 2 hónapja járt le, így ennyi volt. Nem tudom, mennyi lenne kijavítani a hibát, de szerintem nem fogok vele foglalkozni. Egy darabig így wp nélkül maradok, mert új telót venni most nem tudok, legalábbis 100ezrekért nem. A HTC 8S még árban beleférne, de azt kihagyom, jó lenne, ha a Lumia 620 már kapható lenne. Egyelőre kényszerből a Nexus S-be fogok költözni, szóval kérek mindenkit, hogy szorítson, hogy ne tépjem ki az összes hajamat az elkövetkező pár hét-hónap alatt. ;]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés