Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85012) #78032384 válasza leslie23 (#85010) üzenetére


#78032384
törölt tag

Tudtommal a HP Elite teljes memóriáját se látja még a Win, mert nem tudja megcímezni mindet. (mégsem ugyanaz mint gépen, persze ezt lehet frissítéssel orvosolni) Javítsatok ki ha tévedek, tavasszal amikor desktopon próbálgattam a mobilos Office appokat, hát azt nem lehetett megcsinálni, hogy két Word dokumentumot megnyitni egyszerre és egymás mellé tenni, mert csak egy példány futhatott az appból. Ez így nem túl produktív. Tesztben olvastam olyat is kapcsolat közben a telefon kijelzője nem sötétül el, hiába ugye monitoron "számítógépeznél", hát az amolednél ezzel lehet gond. Nem tudom, olvastam. Mi van ha befut egy hívás, nem macera? Lehet majd idővel lesz felhasználási területe és kiforr a dolog, de ugye a Windows RT cuccokra is azt mondták az lesz a nyerő cégeknél, aztán a Surface 2 és a Nokia tablet is gyorsan befuccsolt a szoftver miatt. És ahogy írod ezer dollár felett még igen gyerekcipős játék és nem vált ki egy rendes laptopot rendes szoftverrel. Viszont lehetőség tényleg van benne cégeknek adott feladatokra, feltételekkel akár teljes programokkal is. Otthonra szerintem azért túlzás az olyan mint a PC szövegük, hiszen már a netezés adblock nélkül gond.

És egy lehet hülye kérdés, de miért ne: most az MS üzletileg miért is akarja, hogy egy cucc kiváltson szinte mindent? Mert az Apple azt mondja ha dolgozni akarsz vegyél macbookot, ha érintéssel tartalmat fogyasztani a kanapén akkor ipadet, házimozizni apple tv, az iphone adott, kiegészítőnek ott az óra. És halálra keresik magukat. És ott is szól a hívás, sms a gépen, ökoszisztéma, Siri meg minden. MS most szinte azt mondja a Surface kiváltja a laptopot, izé a Continuum is, várom az Office-t Xboxra! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.