Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33301) glehel válasza SpongyaBob (#33300) üzenetére


glehel
senior tag

van egy droidom IS, SlimKat van rajta szép egybefüggő FEKETE háttérrel :U
amoled komázza, és én is

(#33302) Blyan válasza SpongyaBob (#33300) üzenetére


Blyan
félisten

Lehetőséget akartak, hát megkapják. Akinek nem tetszik szarozhat tovább, de fúj csempén úgysem változtathat a WPm csináljon bármit is. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#33303) mukibuci válasza Blyan (#33302) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

majd a 8.2ben le lehet cserélni a lancsert

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#33304) Blyan válasza mukibuci (#33303) üzenetére


Blyan
félisten

Egy másik csempésre. :DDD

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#33305) Assdak válasza Blyan (#33276) üzenetére


Assdak
őstag

Látom nem érted mire célzok.
Ezzel a dologgal konkrétan tökön lövik az alapkoncepciót, kitalált designt.
Ennyi erővel nyugodtan lehessen a csempéket ikonokra cserélni, meg pöcsökre, szivecskékre, amit a user akar, éljen a szupinagy szabadság.
És hozzáteszem, ha az lett volna megcsinálva, amiről az elején szó volt, hogy lesznek választható homogén hátterek a csempék mögé, azzal nem lett volna semmi bajom, de ez így egy jó nagy adag szar, ami majd a rendszer összképét lövi bele a telekvégi pottyantósba.

[ Szerkesztve ]

(#33306) Blyan válasza Assdak (#33305) üzenetére


Blyan
félisten

Te és még sokan - valszeg én is - nem fogjuk használni ezt, így és nincs ami pottyantósba lökje a dizájnt.
DE aki használni akarja, az tegye meg, hát pont leszarom (pottyantós ide vagy oda).

Meg lehet ideologizálni mindent de nincs értelme, pl ragaszkodni ezekhez a dolgokhoz pont ilyen.
Még ha kötelező lenne használni, azt mondanám, hogy igen. De nem kötelező, ergo nem sérül annak a lelke, akinek nem tetszik.
Az meg felesleges küldetéstudat, hogy mert nekem nem tetszik senkinek se tetsszen mert szar.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#33307) mukibuci válasza Blyan (#33306) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

igen, mert ez a rendszer eddig is pont arról szólt, hogy ha nem tetszett valami, akkor volt rá lehetőséged, hogy másként használd :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#33308) Blyan válasza mukibuci (#33307) üzenetére


Blyan
félisten

Nem, de pont ez volt az egyik nagy hátránya sokak szemében.
Most meg van lehetőséged ignorálni a lehetőséget, ez miért fáj bárkinek? :D

Amúgy meg nem? korlátozottan de volt. Nem tetszik a franctuggyacsempe? Legyen nagyobb, vagy ne is legyen ott. Nem tetszik a Vodás piros szín? Akkor legyn Mangó színű.
Volt lehetőség arra, hogy másként használj dolgokat. Most ezt egy nagyon kicsit megemelték (megemelhetik).
Mégis lázadás van.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#33309) Sofian válasza Assdak (#33269) üzenetére


Sofian
őstag

Hát ez eléggé Apple Fanboy stílusú érvelés volt. ;]

(#33310) Blyan válasza Sofian (#33309) üzenetére


Blyan
félisten

Egyébként ja! :K

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#33311) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Sziasztok!

Ismerősömnek segítek, hogyan lehet az összes névjegyet törölni a telefonból? Microsoft fiókot még nem állítottunk rá, egyelőre nem is szeretnénk, csak a céges, outlookos exchange levelezés lett rátéve. A névjegyeket a beépített Adatátvitel szolgáltatással vittük át a régi Nokia telefonjáról (6300), de sajnos nem lett jó, csak a nevek mentek át, a számok nem, tehát más módszerhez kell folyamodnunk, viszont előtte törölni szeretném a neveket a duplikációk elkerülése végett.

Másik kérdés: mi erre az átvitelre a legegyszerűbb mód, ha a régi telefonból már csak az nbu fájl van meg, amit PC Suite-al mentettünk? Abból vcf-be ki tudom szedni a névjegyeket, de hogyan tovább? Ha más nincs, akkor be fogom tenni az exchange-s névjegyei közé, de ha nem muszáj, akkor nem szeretné.

[ Szerkesztve ]

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#33312) Assdak válasza Sofian (#33309) üzenetére


Assdak
őstag

Ha az Apple-nel valami szimpatikus volt, az mindenképp az, hogy megalkottak egy stílust/szemléletet, és azt vitték végig. Nyilván, míg egy autó lehet státuszszimbólum, addig egy telefon soha, de azért még nem dob fel, hogy a jól összerakott, letisztult design helyett, majd most az ilyen csicsaszarok fognak elterjedni, és esetlegesen ez alapján marad meg a rendszer a köztudatban.

(#33313) kolosanyi válasza Assdak (#33312) üzenetére


kolosanyi
veterán

Jól végigvitték ezt az iOS 7-nél is. Oh wait...
Telefon meg már jóval az epül előtt is lehetett státuszszimbólum, elég csak a csúcs Nokiákra gondolni, hogy a Vertu meg hozzá hasonló gyártók modelljeiről ne is beszéljünk. Nem az almások találták fel a kereket na.

(#33314) Oppenheimer válasza kolosanyi (#33313) üzenetére


Oppenheimer
veterán

De a simán guruló kereket igen. :P

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#33315) Assdak válasza kolosanyi (#33313) üzenetére


Assdak
őstag

Az alapkoncepciót tartja a Apple. Volt Vertum, a kutya nem tudta mi az. Azért mert drága még nem feltétlen lesz státuszszimbólum. Ki ne hozzátok, hogy Apple fan vagyok, mert ha valami távol áll tőlem akkor ez az.

(#33316) Alexios válasza Assdak (#33315) üzenetére


Alexios
veterán

Hogylehet valami státuszszimbólum amit a felhasználók legalább 1/5 része használ?

(#33317) viewdetails


viewdetails
addikt

A Gyorsnézet tovább csicsázható, lehet most már egyedi szöveget is felvinni... :D

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#33318) Assdak válasza Alexios (#33316) üzenetére


Assdak
őstag

Most itt a Porsche ra gondolsz? Mert ha manapság az autót vezetők 1/5 része Porschet vezet, akkor én nagyon lemaradtam. Pont hogy azt írtam, hogy egy telefon, soha nem lesz státuszszimbolum.

(#33319) A Zéé válasza Alexios (#33316) üzenetére


A Zéé
addikt

én azt nem értem, hogy egy nyomorult telefon hogy lehet státusszimbólum. Tökmindegy melyik. Egy autó, egy ház, egy yacht az Adrián, az már talán. Na de egy telefon? OMG.
Egy méregdrága telefon önmagában nekem csak annyit mutat maximum, hogy valaki több akar lenni az átlagnál, de igazából csak akar, mert másra nem futja, csak egy átlagnál drágább telefonra.

Just a simple Lineman...

(#33320) Assdak válasza A Zéé (#33319) üzenetére


Assdak
őstag

Én mondjuk azért vettem anno mert az N73 vertu köntösben kbsztt jól nézett ki.

(#33321) SpongyaBob válasza viewdetails (#33317) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Simán odaírnám. "Szaracsempe ne nyiss fő" :DDD

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#33322) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Elég szánalmas a "vita" amit itt folytattok arról, hogy "méhaggya a mikroszoft, hogy válasszon hátteret, meg lokkszkrínt a júzer..." Borzasztó.
Mást azért kritizálni, mert tetszik neki valami, kb. a begyöpösödött nagyfaterok szintjén mozog. (Faszé' növesztik meg a hajukat ezek a mocskos hippik, csak beleakad mindenbe, meg különben is ratyin néz ki...)

Én, mint droidról frissen áttért felhasználó, nem azért vettem wp-t, mert vonzott a rendszer zártsága, meg hogy nincs fájlkezelő ( ;] ), hanem azért váltottam, mert nagyságrendekkel olcsóbb, és szimpatikusabb, mint az ios, az androidtól viszont stabilabb, gyorsabb, és nem kell buherálni.
Semmi köze a zártság-fetisizmushoz.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#33323) batai15 válasza spider80 (#33246) üzenetére


batai15
félisten

Pontosan ,nekem is (l820 -1gb ram) Nem egyszer van hogy még játék is gond nélkül onnan fut ahol abba hagyom, nincs olyan hogy egy bejövő hívás miatt a játékot kilövi mint a droid!
egyetlen bajom a zene lejátszó, rettentő rosszul kezeli az albumokat és a borítókat

(#33324) duo válasza Blyan (#33297) üzenetére


duo
őstag

azért ha pl lenne olyan hogy egy ilyen lehetne a háttér (főképernyőn és az alkalmazások között akár)

és a csempék háttere meg ilyen:

akkor azért fasza lenne. bár ez szubjektív kinek mi szép.

a fenti képek letisztultak organikusabbak mint a jelenlegi választék. (amúgy igen tudom hogy csak a csempék hátteréről van szó, csak szemléltetni akartam hogy lehet ezt jól is csinálni.)

ám abban igazad van, hogy a figuratív képek teljesen átláthatatlanná teszik/tennék az egészet. és biztos lenne/lesz aki pálmafás háttérre ráb@szná a micimackót.
tpvábbá hozzáteszem, nekem így is elég jó a külcsín.

(a képekre kattints rá mert így elég rosszul néznek ki)

[ Szerkesztve ]

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#33325) dejaris válasza Assdak (#33315) üzenetére


dejaris
addikt

Porsche Design BB?

duo: A barna a feketevel objektiven nem szep, (csak egyeseknek rossz a latasuk ;] ). Talan meg bizonyitani is lehet.

[ Szerkesztve ]

(#33326) Oppenheimer válasza duo (#33324) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Bőr meg papír? Én pl sírnék ettől. :DDD

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#33327) Fkris


Fkris
őstag

Egyszerűen azt kéne átemelni, mint ami W8/8.1 ben van.
Az alkalmazások mögött egy egyszínű háttér, akár indákkal, kockákkal, szivárványt hányó unikornisokkal fent-lent, oszt' jónapot.
A csempét kiszínezni fölösleges szerintem, Droidon meg iOS en sem tudod változtatni a Naptár ikonját, ha nem tetszik(tekintsünk el a JBtől, és a Laucherektől, számottevő mennyiségben egyiket sem használja senki sem)...

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#33328) Alexios válasza Fkris (#33327) üzenetére


Alexios
veterán

win8.1-en rendes kép is lehet háttér ;]

De amúgy eddig itt is erről volt szó, ez a csempe dolog csak most jött

(#33329) duo válasza dejaris (#33325) üzenetére


duo
őstag

szerintem meg szubjektíve szép. de ezen ne vesszünk össze. viszont amiért példaként hoztam az az hogy ettől minden információt lehet látni, nem ront a könnyű olvashatóságon.

@Oppenheimer: ez legyen a te gondod :D

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#33330) cattus válasza Fkris (#33327) üzenetére


cattus
őstag

Az a módszer azért nem működne telefonon, mert a csempék között itt sokkal kisebb a hely, kb. semmi sem látszódna a háttérből.

Do the thing!

(#33331) legiaap válasza kolosanyi (#33313) üzenetére


legiaap
nagyúr

Azt eltaláltad, hogy a Nokia volt már Apple előtt, de Vertu az már nem. Az első Vertu 2009-ben jelent meg míg az első iPhone 2007-ben

(#33322) hülyegyerek: + 1

adam014: én telefonról beszélek az meg akkor jött mikor írtam

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#33332) Alexios válasza legiaap (#33331) üzenetére


Alexios
veterán

ezt szerintem gondold át

segítek: 98-ban alapították a vertu-t

[ Szerkesztve ]

(#33333) batai15


batai15
félisten

Oké legyen háttér is ha valaki erre gerjed. Én meg elégszem a plusz háttér színekkkel. Ellenben, a csempéket simán tovább lehetne gondolni is.

(#33334) Воланд válasza legiaap (#33331) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#33335) Alexios válasza legiaap (#33331) üzenetére


Alexios
veterán

nyilván 11 évig nem csináltak semmit, öcsém.. Honnan szeded ezeket a számokat?

(#33336) legiaap válasza Alexios (#33335) üzenetére


legiaap
nagyúr

Onnan hogy benéztem a dátumot.
:B

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#33337) Assdak


Assdak
őstag

Akkor Aprilis2, 8.1 Dev Prev.

(#33338) WinPho


WinPho
senior tag

"Waiting for the approval" :W

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#33339) savoo válasza WinPho (#33338) üzenetére


savoo
addikt

Mint tegnap kiderült nem túl releváns ez az oldal, mert tegnap megjött a T-s 520akra a Black, és még ott is waiting for approval volt kiírva.

(#33340) meszike91 válasza Assdak (#33337) üzenetére


meszike91
senior tag

Ez már biztos vagy csak találgatás? :)

du, du hast, du hast mich

(#33341) WinPho válasza savoo (#33339) üzenetére


WinPho
senior tag

Na dehát akkor is... Azért ennyit már büntetés várni a szolgáltatókra.. :(((

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#33342) gyurkikrisz


gyurkikrisz
őstag

Úgy érzem, valamennyire megbántam a WP-re váltást. 3 FB appom van (gyárival együtt), egyik sem értesít. Az m.facebook.com-ot kényszerülök használni. Ez szerintetek állapot? Remélem az FB Blue hoz sok jót, mert ha ez így marad, nem lesz hosszú, WP-s pályafutásásom :K

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#33343) WinPho válasza gyurkikrisz (#33342) üzenetére


WinPho
senior tag

Most nekem valami különös oknál fogva jó a push.Várj egy néhány napot lehet megint szerver gebasz van.

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#33344) gyurkikrisz válasza WinPho (#33343) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Imádom a telót. De. Nekem most üzennek, nem holnap, hanem most. Értem én, átmenteti, de ma is egy számomra fontos dolgot szalasztottam el emiatt... Szerintem a WP-nek ez a leggyengébb pontja.

wtf: mikor posztolnám a hsz-t, kiírta hogy DNS error. Ez érzékeli ha szidom a rendszert és nem engedi elküldeni? :D

[ Szerkesztve ]

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#33345) WinPho válasza gyurkikrisz (#33344) üzenetére


WinPho
senior tag

Nem vagy kellő mértékben bérenc! ;]

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#33346) orangutan4


orangutan4
tag

a pin kódot meg lehet változtatni? Hol keressem?

(#33347) Integrale válasza gyurkikrisz (#33342) üzenetére


Integrale
veterán

Mi a baj az m.facebookkal? :U

"Bad reklám is reklám too"

(#33348) meszike91 válasza orangutan4 (#33346) üzenetére


meszike91
senior tag

Telefon, beállítások.

du, du hast, du hast mich

(#33349) orangutan4 válasza meszike91 (#33348) üzenetére


orangutan4
tag

addig eljutottam,de azon belül egyik pont sem illik rá. Csak olyat találtam eddig, h sim alkalmazások. :)

(#33350) mukibuci válasza Integrale (#33347) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nyilván azért vett okostelefont, hogy böngetőben bohóckodjon :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.