Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33451) Воланд válasza tjb007 (#33448) üzenetére


Воланд
titán

ezek mar ertelmesebb fejlesztesek.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#33452) batai15 válasza BobTail (#33446) üzenetére


batai15
félisten

Hm normális lesz akkor oké. A beépitett chatetet meg kilövöm

(#33453) savoo válasza BobTail (#33446) üzenetére


savoo
addikt

Pff

(#33454) Alexios válasza tjb007 (#33448) üzenetére


Alexios
veterán

"Support devices at the low end to drive volume to increase app reach"

520-nál is lowendebb? hajaj :D

(#33455) BobTail


BobTail
őstag

... hogy micsoda van a kezében?!

(lehet csóri Joe nem tudja, hogy nem kéne megmutatni, mint anno a 1020-as képeket?...)

[ Szerkesztve ]

(#33456) alevan


alevan
őstag

Yee, dual sim!!! Ha jön elérhetô készülék Q2ben, azonnal rácsaptam!

Szerk: úgy néz ki, az MS rákapcsolt. HTC, Nokia, Samsung Huawei, Lenovo, ZTE, Xolo, Karbonn, LG és Foxconn készülékek várhatóak. Valszeg lesznek sajátmárkás szolgáltaói telók is (Teszkó WP :D)

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#33457) Alexios válasza BobTail (#33455) üzenetére


Alexios
veterán

gondolom az a referenciatelefon.
Reference platform, up to OEMs to do their own design
MS has an offer: any OEM can easily build Windows Phones on Qualcomm reference designs

[ Szerkesztve ]

(#33458) batai15 válasza BobTail (#33455) üzenetére


batai15
félisten

Tudsz valamit? Mondjuk a lumia iconra gondolok .

(#33459) Воланд válasza BobTail (#33455) üzenetére


Воланд
titán

az qualcomm keszulek.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#33460) Воланд válasza Alexios (#33457) üzenetére


Воланд
titán

beszall a foxconn? hat mi lesz igy a bb-vel? :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#33461) Alexios válasza Воланд (#33460) üzenetére


Alexios
veterán

a bb tovább növeli a user táborát, max nem fog látszani a részesedésben

Windows Phone in many devices - including in-car entertainment

[ Szerkesztve ]

(#33462) batai15 válasza Воланд (#33460) üzenetére


batai15
félisten

Akkor nem csak a nokia lesz?foxconn telók stb?

(#33463) Alexios válasza batai15 (#33462) üzenetére


Alexios
veterán

Sőt, akár tesco mobil is jöhet az új referenciatelefonokkal.

(#33464) tjb007 válasza Alexios (#33454) üzenetére


tjb007
nagyúr

Úgy lesz lowendebb, hogy bejönnek a Krait magosok alá a kettő- és négymagos Cortex-A7-esek, amik ugyan gyengébbek lesznek (CPU és GPU oldalon is), cserébe viszont olcsóbbak lesznek.



F: AnandTech

[ Szerkesztve ]

(#33465) BobTail


BobTail
őstag

Így már minden világos adam014 & woland_y2k :R

(#33462) batai15, eddig is voltak nem Nokia WP-modellek - Samsung, HTC, Huawei.

(#33466) Воланд válasza batai15 (#33462) üzenetére


Воланд
titán

most sem csak nokia van.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#33467) Alexios válasza tjb007 (#33464) üzenetére


Alexios
veterán

Meg gondolom akkor erre kell az alacsonyabb felbontás is a 8.1-el. Hát mindegy, ha azok is viszonylag fürgék lesznek gondolom nem lesz velük baj.

(#33468) batai15


batai15
félisten

Oké,nagy része lumia. Meg 1-2htc,stb. Lg nem is gyárt jó ideje wp telót

(#33469) Воланд


Воланд
titán

Microsoft details Windows Phone 8.1, update coming this spring

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#33470) batai15 válasza Alexios (#33463) üzenetére


batai15
félisten

Hmm, inkább ne. Elég androidon nézelődni,onnan tényleg csak a tesco márka meg az s budget hiányzik.

(#33471) Alexios válasza batai15 (#33470) üzenetére


Alexios
veterán

Pedig ez lesz, ha nemis tesco. Lényegében csináltak egy telefont, amit elég kb csak átmatricázni és lehet saját márka alatt kidobni.

[ Szerkesztve ]

(#33472) batai15 válasza Alexios (#33471) üzenetére


batai15
félisten

Hajjaj xD
matadok akkor is a lumiánál.(még) de ki tudja. Ha nem lesz külömbség szoftverben(navi stb ami lumia only) talán lehet.

(#33473) alevan válasza Alexios (#33471) üzenetére


alevan
őstag

Tegyük fel, hogy van egy Qualcomm Snapi 800as androidos telóm. Ha jelentkezem "oem" partnerként, rá tudok heggeszteni a WPt?

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#33474) Alexios válasza alevan (#33473) üzenetére


Alexios
veterán

Nem hinném. De ha igen ez nem ingyen lesz az is tuti.

[ Szerkesztve ]

(#33475) tjb007 válasza Alexios (#33467) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem lesz velük baj.
Én már kipróbáltam egy 8210-es (2xCortex-A7@1,2GHz + Adreno 302), prototípust, amiről -ha nem tudtam volna- meg nem mondtam volna, hogy mi is van benne pontosan.

(#33470) batai15

Ezzel egy csomó pénzt meg lehet spórolni, így aztán többeknek megéri majd beszállni a buliba.

[ Szerkesztve ]

(#33476) Lall válasza alevan (#33473) üzenetére


Lall
veterán

Feltéve, ha Te vagy a Qualcomm vezérigazgatója és van egy gyárad. :) Persze nem, de gondolom valamilyen gyártói háttér kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#33477) StLui válasza Воланд (#33450) üzenetére


StLui
veterán

Annak aki ezen kommunikál annak nagyon kell :U

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#33478) batai15 válasza tjb007 (#33475) üzenetére


batai15
félisten

Igazából csak a minőséget féltem. Nem tetszene ha wp fronton is belépnének a dzsunka telók,ott a pont nálad ha ez kell hogy haladjon,akkor viszont oké.
terjed a wp= appok ,fejlődés stb.

(#33479) Alexios válasza batai15 (#33478) üzenetére


Alexios
veterán

Pedig ez lesz. Wp7-nél meg 8-nál is felülről próbálták a terjeszkedést, nem jött be, amig az 520 meg tarol.

(#33480) savoo válasza StLui (#33477) üzenetére


savoo
addikt

Minek? Szerinted mennyivel fog jobban működni mint a beépített? Azt kellene rendesen megcsinálni...

(#33481) StLui válasza savoo (#33480) üzenetére


StLui
veterán

A beépített használhatatlan, a FB beta app-os elfogadható. És erről max akkor beszélgessünk ha egész nap folyamatosan, aktív kapcsolattartásra használod te is, képekkel csoportokkal stb

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#33482) Воланд válasza StLui (#33481) üzenetére


Воланд
titán

pontosan ezeket kellene beletenni a beepitett csevegobe. nem megint kiadni egy szart, ami talan majd evek mulva eleri a hasznalhato szintet.

marha jo, hogy lassan minden jot kiszednek az os-bol es kulso programokba teszik bele....

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#33483) aDic válasza x1port (#33443) üzenetére


aDic
tag

Köszi.
Bár egyelőre nagyon új nekem az a WP8. :)

(#33484) StLui válasza Воланд (#33482) üzenetére


StLui
veterán

na nekem mindegy, hogy így vagy úgy, csak jobb legyen mint most a beta

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#33485) savoo válasza Воланд (#33482) üzenetére


savoo
addikt

Pontosan erre gondoltam én is...

(#33486) batai15


batai15
félisten

Pletyik nincsenek a jövőbeni wp telokrol?
nwkem egy 4.7 collos kellen,normális akkuval majd. 1320 formailag tetszik,de az a 6 coll.. Na a 1320 jöhetne minibe..

(#33487) Pttypang


Pttypang
veterán

Marad a lumia 800, ha nem lesz kameragomb :)

Everybody lies.

(#33488) SpongyaBob válasza BobTail (#33446) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Hát erre a sz.rra aztán nagy szükség van. Csinálni egy külön selejtet ahelyett, hogy megcsinálnák egy appban az egészet rendesen. Remek. :(

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#33489) pzstm válasza SpongyaBob (#33488) üzenetére


pzstm
titán

ugyanez jár a fejemben...ott vana HUB, amit szétszedünk appokra, az appot meg továbbdaraboljuk....üdv az integrált rendszerek világában...

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#33490) Alexios válasza SpongyaBob (#33488) üzenetére


Alexios
veterán

Én spec nem bánom. Wp7 megjelenése óta, azaz 2010 óta 0 frissítés jött a beépített facebook messengerhez. Persze, ha csak üzenetet akarsz küldeni, arra jó az is, de csoport beszélgetéshez, képküldéshez, eddig is külön appot kellett használni, így számomra lényegében semmi nem változik. Biztos megvan az oka a microsoftnak hogy miért nem integrálja.

(#33491) consono válasza Alexios (#33490) üzenetére


consono
nagyúr

Így van. Miért kellene az oprendszerbe integrálni minden szart? Sokkal jobb, ha egy jól működő külső alkalmazás van, ami egyszerűbben frissíthető, akinek meg nincs rá igénye, annál nem foglalja a helyet...

"In God we trust. All others must bring data"

(#33492) Воланд válasza consono (#33491) üzenetére


Воланд
titán

jah, kb 2 megat foglalhat a beepitett cseveges....

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#33493) SpongyaBob válasza consono (#33491) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Most ezt úgy mondod mintha kifogástalanul működött volna eddig a hivatalos külső app. Ami engem tökéletesen kiszolgál, nem vagyunk egyformák. A messenger engem nem érint, csak működne rendesen a face app.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#33494) saiyajin


saiyajin
senior tag

En fater nexusan talalkoztam eloszor azzal, hogy a fb appban nem tudtam uzenetet irni, hanem kellett a kulon messenger. Azota is ruhellem, igy nem nagyon orulok ennek.

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#33495) alevan válasza Воланд (#33492) üzenetére


alevan
őstag

A beépített alkalmazást csak OS frissítéssel lehet frissíteni. Azt peddig enegedélyezni kell a szolgáltatóknak, stb.

De ha lessz API support, hogy külsős app a messenger hub-ba (ami elvileg nem tűnik el) integrálódhasson, akkor megoldva a probléma.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#33496) Pttypang válasza alevan (#33495) üzenetére


Pttypang
veterán

De ez nem szokott gondot jelenteni, általában hamar átrobok a szolgáltatókon, csak itthon ilyen remek a magenta rendszer :DDD

Everybody lies.

(#33497) Oppenheimer válasza alevan (#33495) üzenetére


Oppenheimer
veterán

+1. Itt a frissithetoseg a legnagyobb problema. Én orulok az appoknak.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#33498) Воланд válasza alevan (#33495) üzenetére


Воланд
titán

amikor 7.8 az elo csempek bugjat javitottak, azt sem kellett senkinek engedelyezni....

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#33499) Воланд


Воланд
titán

lumia 630

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#33500) Alexios válasza Воланд (#33499) üzenetére


Alexios
veterán

hűűde megerőltették magukat itt is a dizájnal ;]

Úgy látszik úgy döntöttek, hogy az új modellek megtartják a régiek formatervét :DDD(525, most ez)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.