Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#6301) Źşë' válasza gandalf (#6290) üzenetére


Źşë'
addikt

a bp nekem nem lett meg dojoba, pont akkor ugrottam ghost klánról shadowra, hiába nem volt senki sem a klánban, jól megszívattam magam vele (persze nem gondoltam volna), mert többet kellett farmolnia egy olyan (nagyobb) klánnak a blueprintért, uh visszaminősítettem ghostra (csak ez kurva sok idő volt hála a warframe logikának), csak mire visszaminősült az eventnek vége lett... személyes blueprint meglett, dojoba viszont nem - kitgunnál gondolom vagy rosszul választottad az alapokat és/vagy rosszul buildelted be, én youtubról vettem a buildet, ill. onnan építettem meg (catchmoon), közben lett hozzá rivenem is uh critre még ütősebb lett->7 formával, tényleg sok a valamire való ytber, pl Tactical Potato,Leyzar, Grind Hard Squad

küldihez armor modok ill, energia töltő hasznos lehet, ezeket nem használsz? egy olyan framere aminek alap hangon magas az armor szintje

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6302) ViZion válasza 5150head (#6300) üzenetére


ViZion
félisten

A broken war-t én is "elengedtem", megvan, de nem tartom olyan kiemelkedőnek.
Dragon nikana, nikana prime, az umbra laírhatatlan nevű kardja is jobb. Most ezzel az umbrás karddal mentem párat, kicsit húztam rajta. A "gyárilag" 2 umbra slot és a marha nagy range jóféle. Sajnos stance nem volt rá megfelelő, egy kéket (nem tudom a nevét...) vettem, az már nem ugrálós, kétkezes-nyaszatolós, ez kell nekem. De a Dakra prime is brutál, 108% krittel indul, és erre még bloodrush...

Valahogy ezek sem elegek olyan 80+ felett. Többnyire nem gond, mert corpusra a fegyóm jó, infestedre mindegy, minden viszi, de a grineer armor megfogja. Van egy kaszás rivenem, most azzal próbálkozom. Az egyszer már maxolt és vmire felhasznált kama-t újra megvettem, újra maxolás, újra 4-5 forma... nem gond, ráérek. Viszont a rivenen van +crit és +86% Grineer DMG, sokat várok tőle, egyelőre műkörik sanctuaryban, még pár este és élesben is kipróbálom vmi kuva vagy a spear küldikben.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6303) gandalf válasza 5150head (#6300) üzenetére


gandalf
tag

melyik klán? olvass vissza amikor elkezdtem aktivan játszani, ki hivott hová? mit kaptam? semmit...nem fáj basszus, nem erröl szól amit irtam..én is aktivan játszottam volna ha valki mondja, paraszt, este 18h-kor gyere megyünk ahová egyedül kevés vagy...a kitgunt összeraktam ami akkor a legjobb volt, de nem tünt hatalmas elönynek, kiesett nem sokkal utána nála jobb secondary. a videókat nézem baszki, csak ha nem ugy müködik akkor mi van..egy csomó leirásban szerepelt már hogy a fejlesztök is nézik és kivesznek bizonyos lhetöségeket...majd én eldöntöm hogy játszok-e vele vagy nem, csak max egyedül szórakozom és ennyi....nagyon rossz oldaláról fogtad meg a hozzászólásom azt hiszem....nem érted mit akartam közölni...szevasz :) asszem a te klánodban nem lesz helyem nyilván :p

Gandalf The Grey

(#6304) gandalf válasza 5150head (#6300) üzenetére


gandalf
tag

egyébként nem akarok beléjük állni nem ez volt a szándékom....csak most aktivabb a csoport mint amikor én kezdtem..jó játékot nekik..

Gandalf The Grey

(#6305) gandalf válasza vlaho (#6296) üzenetére


gandalf
tag

rajta leszek..most fejlesztödik egy dobó fegyver basszus :)

Gandalf The Grey

(#6306) 5150head válasza gandalf (#6303) üzenetére


5150head
senior tag

Ősszel is beszélgettünk már, akkor a tradelésben segítettem itt neked, de előtte is egy csomóan nagyon sok dolgot leírtak neked, hogy mit hogyan kell csinálni. Rengeteg tanácsot kaptál, ezért sem értem itt a felháborodásod. Kb az egyik legjobb közössége a Warframenek van.
Az octáviás és az mr9es küldit is egyedül kell megcsinálni, szval nem tudsz másra hagyatkozni. A videók meg leírások csak támpontot adnak, nem fog minden úgy működni ahogy azt látod, használni kell közben az eszed meg alkalmazkodni ha valami úgy alakul. Írtam fentebb is, az hogy 2x sikerült már gyakorlásban az kb semmi.
Lovagoltál az Ignis wraithen, hogy neked nincs, pedig más meg megkapta, meg h baszó. Az, hogy valaki kap valamit, az mindig az adó érdeme és nem a kapóé. Ezért nem értem, hogy miért piszkálod azt, aki itt kapott bármit is. Nekem megvan az ignis mert kiszedtem eventkor, de nem használtam mert nem tetszik. (ha lenne BP-m szívesen odaadnám neked) Szinte bármelyik fegyvert meglehet faszára buildelni. Amíg a többiek ignissel nyomták én amprexel meg arcaval toltam mert nekem az tetszett.
Lehet, hogy tényleg félreértelmezem amit írsz csak eddig nekem az jött le, hogy a warframe közösség szar, mert senki nem hív sehová téged játszani, meg nem ajánlanak fel neked segítséget, meg nem adnak semmit se, meg aki kap az kiváltságos. Bármikor amikor beírtál ide, hogy nem értesz valamit, mindig megkaptad rá a választ, mindig segítet valaki. (octavia küldit meg mr9-et is leírták már sokan neked)
Írtad, hogy nem vagy egy ugrálós kardozós típus. A játék 90%-ban az ugrálásról, a kardozásról, meg a lövöldözésről szól, ezért írtam, hogy ez nem biztos, hogy a Te játékod. Természetesen azzal játszol amivel szeretnél, de ennek valahol a kikapcsolódást kellene szolgálnia, nem a fusztrációt.
Itt mindent meglehet csinálni egyedül, amit meg nem azt meg randomokkal megtudod csinálni. Ha eleget játszol és mindig foglalkozol a játékkal előbb-utóbb minden ki fog esni.
Nekem nincs klánom. Abban a klánban amiben benne vagyunk, ott is csak egy sima mezei tag vagyok.

(#6307) ViZion válasza gandalf (#6305) üzenetére


ViZion
félisten

Kértük a nickedet is, friendre rakunk, ha látom fent vagy, akkor rádírok. Vik-el is így megy ez.
Utána meg amihez kedvünk van -néha olyan is, amihez nincs, mert pl. Spy-ba "segítettem", nem mintha ott nagy segítség lennék. Kavatra is egyedül ment inkább, mert ha bent vagyok, akkor ott mindenki meghal... a kavatok elsőként :D

Amúgy Vikkel nehéz lépést tartani, rohangál örökké... mire lehentelek, kinyitogatok, Ő már 2 szobával arrébb van... :D Sorry that I'm loot...

Néha a nightwave miatt belépek a földön is küldikbe, az excavation kell is a cryotic miatt. Ilyenkor van, h újoncokkal vagyok, nyugisan scannelgetek, ha bánat van, akkor odapirítok (Oberon 1-es, meg dobok rétet a gép köré), scannelek tovább. Fel szoktam ajánlani, h vegyenek fel és adok modokat, ha tudnak tradelni.

Rengeteg kezdőnek tudtam már így segíteni. Néha csak egy intensify, néha archwing modok, shield charger, de volt már sg multishot is, amit adtam. Most ugrálósból van sok (lighting, ice), de van pistol pestiliance (dual stat) is, amit továbbadok...
Ephemerából is van, ami dupla, trripla, de ezek nem tradelhetők asszem.
Vannak prime cuccaim is, amit tudok adni, igaz most nem sok, mert kevesebbet nyitogatok, meg inkább formákat vettem ki.

Kell a nicked, játszunk 'oszt annyi. :K
Jövő héttől kényszerszabi, ha az elfogy, akkor 4 órában leszünk, "köszi" vírus...
Viszont lesz idő játszani, ha nem őrülök meg itthon... :(((

Ahogy a kolléga írta, Amprex is van olyan jó és van olyan rossz, mint az ignis. Miért? Mindkettő fain, HA (!) kap egy krumplit, meg úgy 4-6 formát... Egen. De az arca plasmor is benyelt sokat, meg a Fulmin is. Ha teheted, ne is ignisre, hanem Fulminre menj szerintem. Más jellegű, a reload is érdekes (önmagát tölti fel), rá kell érezni. Shred-el viszont -igaz rövidebb hatótávval- tudja azt, amit az ignis wraith, sőt.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6308) Źşë'


Źşë'
addikt

amúgy mikor elsőre írta ezt a témát írtam egy hszt csak visszaszívtam, megmondom őszintén nem én kaptam a címzést, de nekem nem esett jól, tényleg - tudom h no offense, na de akkor is tartalom az tartalom
tehát ha a helyében lettem volna akkor kb kértem volna én is segítséget (akár újra) mint s4hu|SyD^

"Természetesen azzal játszol amivel szeretnél, de ennek valahol a kikapcsolódást kellene szolgálnia, nem a frusztrációt."

ez volt az egyik amit akkor megfogalmaztam, valóban nem ezt kellene éreznie, erre jó kifejezés a frusztráció
szórakoztatnia kellene, ellenkező esetben ha nem élvezed inkább hagyni

meg mr8-9 az nagyon az eleje a játéknak, ez a játék nem arról szól hogy leülök vele játszani 10 órát és endgame, több ezer órám van benne steam szerint, de leszarom, mert jó játszani, meg építkezni benne - RNG az egész - tehát szerencse - a mostani cuccok amiket DE berakott kb mind elsőre kiesett, a scarlet spear alatt begyűjtött relicekből, de ephemerák azok meg 64 lich legyakása után lettek meg, ez ilyen game, játszol vele és haladsz is, hol lassabban hol gyorsabban - kitartónak kell lenni! ha érdekel a cucc...

(#6307) ViZion én megmondom őszintén inkább szedem ki egymagad, mert ettől jó érzés játszani, hogy sikerül, nem azért mert a könnyebbik utat választottam, bár a dolgot megértem, mert akinek kevés ideje marad játszani - ezt mondtam is az elején warframe nem egy családbarát játék a sok grinddel...

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6309) gandalf válasza 5150head (#6306) üzenetére


gandalf
tag

emlékszem rá, 500 patinum be is esett.itt nem a tanácsokról esett szó... hanem az aktiv játék segitségéről...

Gandalf The Grey

(#6310) ViZion válasza Źşë' (#6308) üzenetére


ViZion
félisten

Szerintem meg az van, h eleinte nehéz a játék, se nyersanyagod, se píz, se semmi.
Soloban mentem én is, mert lootoltam, földet csilliószor végigjátszottam, első segítségkérésem anno a spore miatt volt. Nem tudtam cuccokat gyártani, elvittek saturnra és bumm, fél óra alatt többet szedtem, mint előtte hónapban.

Lehet, h ez a könnyebbik út, de amikor pl. Harrow 1 részéért a gyűlölt spy küldit kb. 50× megcsinálod (lehet, h több volt) és semmi, vagy amikor az elején látod, h elrohannak melletted, Te meg az első grineer-t karcolgatod... hát hamar kedvét szegheti az embernek.

Kis segítség az elején, jobb kedvvel megy a játék. Mert az a lényeg, ahogy írtad is, h jól érezzük magunkat. Szerintem is. Amúgy Harrow még most sincs meg :((( Majd kap még egy esélyt vmikor... :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6311) Źşë' válasza ViZion (#6310) üzenetére


Źşë'
addikt

sztem az csak azért lehet így érezni h nehéz, mert kapásból nem óriásit kell a gamebe "harapni" hanem picit, először csak megismerkedni a játékmódokkal, irányítással és szépen lassan felvenni az iramot vele - lehet egy kezdő így érzi, mert már rég megjelent a játék és millió content van számukra, de ez mind idővel került bele, 2013? óta

railjack most kb ilyen lehet ahogy leírod amúgy, tök új matikkal, de látod, sima liba az is van amiből marha sok nyersanyag kell, de mire meglesz az mk3as cucc mindenből addigra mati is lesz bőven - és ezt mondom úgy hogy Satrurn Proximát "kihagytam"... de vissza vissza megyek majd avionicsokért, mert van pár (kb 3-4) ami onnan kell még rj-be

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6312) khalox válasza ViZion (#6310) üzenetére


khalox
őstag

A makacs dolgokat meg kell venni plat-ból. Harrow nekem sincsen, pedig itt vagyok 20-as szint felett...

(#6313) parasutyo


parasutyo
kezdő

Srácok, a Fomorian disruptor mire való? köszke...

(#6314) ViZion válasza parasutyo (#6313) üzenetére


ViZion
félisten

Majd jön egy archwing küldi, ahol a hatalmas fomorian hajót kell leabálni.
Annak a reaktor pajzsát üti ez ki. Ezzel lehet csak indulni a küldin. Ált. vmi archwing cucc a loot, de nem is ezért érdemes menni, hanem hosszan lehet soloban is hentelni őket. Sok XP-t mondjuk nem ad, de érdekes játékmód, én szeretem.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6315) s4hu|SyD^ válasza khalox (#6312) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Az a baj míg pici vagy, mint én MR 11 nem nagyon van plat forrás. Kivéve ha sokat relic-ezel vagy jó mod-ok esnek. Esetleg Riven vagy Lich. Nem is látok más forrást platinára most még. Az 50/75% meg vagy jön vagy nem. Azért az a 200+ plat sok egy sima Frame-ért. Hiába a krumpli meg a slot. Annyiért veszel egy Prime-ot, többet is. Ivara-t is inkább kiszenvedtem aztán lassan kész is.

Equinox meg Harrow-ra mondják még, hogy szenvedés kiszedni őket.

Valkyr system nekem 1 óra volt kiszedni... Kb. 10 Chassis bp-t adtam el.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6316) khalox válasza s4hu|SyD^ (#6315) üzenetére


khalox
őstag

Akkor lehet, hogy ez a fő különbség.
Én nem is nagyon csináltam mást, csak reliceztem, fegyvereket húztam, meg riveneztem. A "rendes" frame-knek meg talán ha a fele volt így, nem is nagyon érdekelt: a Valkyrt, a Sarynt pl. csak a múlt héten legóztam össze, de a Prime-ok már régóta megvannak mindegyikből (talán a Trinity hiányzik egyedül a Prime-ok közül, ha jól emlékszem). Ha beestek a darabok, akkor jó, ha nem, az is.
Plat-ot még nem vásároltam soha. Elgondolkodtam néhány kozmetikán, amit csak pénzért adnak. de aztán van annyi más is, hogy mindig lebeszéltem magam róla. :DDD

(#6317) 5150head


5150head
senior tag

El kell dönteni, hogy mit szeretnél és aszerint kell játszani. Egyik nap relicezek, a másik nap küldizek, megcsinálom a sortiet, fortuna, eidolon, event, vagy csak vminek a farmolása. Egyszerre nem lehet mindent csinálni. Ezért írtam, hogy játszani kell és szépen lassan összejön minden.
s4hu|SyD^ Equinoxal sokat szenvedtem mire kiesett. A másik ilyen az Ash volt nekem, mert azt csak egy meghatározott mob dobhat (Manics) és nem mindig spawnolt le.
khalox Trinity meg a Mag prime nekem is hiányzik sajna, régóta a vaultban vannak. Remélem nemsokára újra lehet majd farmolni őket. Bár a Maghoz talán csak a BP kellene már csak azért se akarom megvenni platból :)) Sok framenél nekem is előbb volt meg a prime mint az alap :D

(#6318) ViZion válasza 5150head (#6317) üzenetére


ViZion
félisten

Ash-t ott lehet szerezni, ahol grineer "szakadárokat" kell menteni, elkísérni egy komphoz. Talán 2. vagy 3. körben garantált a manics. Sokat csináltam, volt néha jó csapat, de még nincs meg teljesen Ash, csak a prime. Az viszonylag könnyen ment, ahogy Nyx és Valkyr is. Oberon macera volt, megvettem, mert szeretem és a prájm az KELL. Mirage prime is kb. az ölembe pottyan, nem farmoltam vagy erőlködtem rajta. Ivara és még vagy 3-4 prime van úgy, hogy 1-1 rész kellene, de sajnálom rá a platot. Bezzeg a Harrow... nem adja magát könnyen. :(((

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6319) s4hu|SyD^ válasza 5150head (#6317) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Hát igen pontosan ezért játszom tervezve. Napi, heti fontossági sorrendre leosztva. Főleg így családos emberként nincs napi 8+ órám mint régen.

Legnagyobb baj talán az a kezdőknek, hogy egy bizonyos ponttól túl sok a teendő és van amit meg sem lehet csinálni, mert vagy cuccod nincs hozzá vagy valami. A játék persze azt gondolja, hogy te már tettél sok krumplit meg kifarmoltad az összes mod-ot ami kell, mert már elérhetőek számodra. Nekem ami nem jön be, hogy formák meg krumplik kellenek mindenre, mert egy alap frame kevés, nem látod a full potenciált, fegyverek dettó. A War Within után meg minden az ember nyakába szakad, ott a sok 45+ ellenfél is, amik már azért nehezek.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6320) khalox válasza s4hu|SyD^ (#6319) üzenetére


khalox
őstag

Igen, valóban. Ahhoz, hogy az ember élvezze az építkezést, bele kell nyomni legalább 4-5 formát egy Orokin Catalyst után egy fegyverbe. Volt is rámcsodálkozás többször is.
Építettem egy Sibeart rivennel, ott értetlenkedett a muksi, aki eladta, hogy mi a tökért kell ez nekem tulajdonképpen, mikor nem meta weapon, meg amúgy is. Ugyanez volt, amikor kifarmoltam a Glaxion Vandal-t a fractures eventből. Abba is belement 7 forma + 1 riven. Ezt a kettőt csak azért, mert a Frost Prime-nak mégiscsak frost weaponok dukálnak a deluxe skin mellé, na. :)) Olyan OP most, hogy ÚHH.

Utána volt a Phantasma ugyanígy, mert kellett a Revenantnak, mint signature weapon.
Meg a Nagantaka, dettó ugyanígy. Annál megint totál hülyének voltam nézve, hogy minek azt egyáltalán fejleszteni, mikor Ignis Wraith meg Ignis Wraith... meg ott az Ignis Wraith (bottal sem piszkáltam). Egy orosztól vettem a rivent, csóválgatta a fejét az is.

És még sorolhatnám (Astilla, Phage, Tiberon, Tigris - addig nem hagytam békén őket, amíg ki nem derült, mi a kb. max. amit ki lehet hozni belőlük).

Én így játszom.

(#6321) s4hu|SyD^ válasza khalox (#6320) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Ignis Wraith is vagy 5-6 Forma amúgy amiből nekem csak 3 van benne. Wukong-ban meg csak 1, de érzem is már a 40+ ellenfeleknél. Tegnap az Index 3. kört már nem is bírtuk. 3-an voltunk abból 1 Limbo védekezni másik valamerre mászkált én meg öltem. 2x annyit öltem mint a 2.

Én szeretném amúgy kiszedni a sima frame-eket is. Lehet átvariálom majd a fontossági listám, mert túlságosan lemarad valami mindig. Lesz ilyan, hogy Relic nap meg Quest nap stb. :D

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6322) Źşë'


Źşë'
addikt

ha fomorian beélesedett akkor gyúrjátok, mert az dobja az Imperator Vandal archwing fegyvert - ami nem rossz amúgy - bár komponensei tradelhetők elvileg

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6323) Źşë' válasza Źşë' (#6322) üzenetére


Źşë'
addikt

de ebből nagyon úgy néz ki razorback lesz :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6324) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Tegnap kaptam vagy 6 Hunter Adrenaline mod-ot ha valakinek kéne.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6325) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

https://www.warframe.com/news/spring-into-action-with-limited-time-customizations?utm_source=in-game&utm_medium=ign

Húsvéti event. Kevés credit-ért.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6326) Źşë' válasza s4hu|SyD^ (#6325) üzenetére


Źşë'
addikt

láttam már valakin húsvéti ephemerát, meg nyuszi füleket :DDD elvileg élesedett a tavaszi szezon egy ideig, ezekkel a kis kozmetikai cuccokkal

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6327) parasutyo


parasutyo
kezdő

huuuu... de felbaszta a vércukrom ez a játék!
ezt a szkennelős questet akartam megcsinálni lokival. az a csapda csak 1x működött, utána semmikor sem. viszont a pálya végén sikerült megint szkennelni a futrinkát. ez 2 volt és el is tűnt a fazon, a Cephalon Simaris megköszönte és 2/3-at mutatott.
na mondom akkor még 1x újra nekifutok... erre a szkenneléseknél replikálta magát a futóbolondunk és 3 volt belőle...
sikerült megint szkennelni és 1 eltűnt, maradt 2 amit sehogyan nem tudtam szkennelni.
volt hogy állt és csak egy helyben forgott a hossztengelyén mintha grilleznék, viszont a mozgás miatt lehetetlen volt a feladat végrehajtása...
egy ideig kínlódtam még azt ALT+F4... ott rohadjon meg a questje ahol van, elengedtem a bugos spermába... :(((
este ha valakinek kis hentelésre támadna kedve, én vevő lennék rá. ugyan ezen a néven rontom a levegőt ingame is... :DD

(#6328) Źşë' válasza parasutyo (#6327) üzenetére


Źşë'
addikt

scarlet spear updattől most iszonyat bugos a játék, különösen bíro mmikor kimegyek operator módba és cseszik visszaenni, vagy éppen az ugrás nem működik, kegyetlen...

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6329) s4hu|SyD^ válasza parasutyo (#6327) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Én mindig az aktuális húzni való frame-mel csináltam szkennelést vagy a Wukong-gal, de az első szken után mindig szalasgálnak, mint a Kavat-ok. Szokj hozzá vagy vigyél kiütős, kábítós frame-et. Rhino pl.
Egyébként szkennelni minden hasonló frakciós küldetésen tudsz ahol jelen vannak az éppen megadott ellenfelek, de Simaris mondja is ahogy kezded. Pl. egy capture könnyű gyors, vagy csinálj olyat, ami amúgy is kéne.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6330) khalox


khalox
őstag

Az szép.
Most először nyúltak a melee riven diszpozíciókhoz. Meg szanaszét nerfelték a meta fegyverzetet. :C Ahogy nézem tök jól jártam vele.

https://forums.warframe.com/topic/1183562-april-2020-riven-disposition-updates-pc-trading-psa/

Most akartam Scindo rivent venni...

(#6331) s4hu|SyD^ válasza khalox (#6330) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Nekem ez totál kínai. :DDD Annyit értek, hogy a kevésbé használt fegyvereken nagyobb roll lehet a Riven-en, mint a sűrűbben használtnál. Gondolom ezzel egyensúlyozzák az egészet így nem lesz valami nagyon OP. Viszont az ilyen 0.5 meg mit tudom milyen más számokat nem vágom, hogy hogy van a képlet.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6332) wjbhbdux válasza s4hu|SyD^ (#6331) üzenetére


wjbhbdux
veterán

minél nagyobb a szám annál nagyobb +% statokat adhat a riven. Általában 3 havonta igazítják őket a prime access megjelenéssel de most elcsúsztak kicsit.

/s

(#6333) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Stalkerem kedves volt. :U

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6334) anubys1984


anubys1984
aktív tag

Ekkora mázlit. Legújabb Kuva Lich-nél az első két random mod betalált. :C
Azt hiszem, többször nem is lesz ekkora szerencsém. :DDD

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#6335) Źşë' válasza anubys1984 (#6334) üzenetére


Źşë'
addikt

nekem is volt egy vagy kettő lichnél h 2es szinten kicsináltam, csak néztem, mák :D

(#6333) s4hu|SyD^ meglepetés erejével hatott gondolom :)) ez a kombó tényleg ütős egy stalkertől!

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6336) ViZion


ViZion
félisten

Nekem meg sztem megbocsátott... már nem támad. Néha a perrinnék erőlködnek, de az se sokszor.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6337) s4hu|SyD^ válasza Źşë' (#6335) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Hát ha a csapat többi tagjának is megadta akkor biztos örült mindenki. Bár az Ephemera az 1 milla, 5 Nitan extract, Ash System meg egy Virtus legyártani( meg 3 nap) úgyhogy mehetek az Index-re pár kör erejéig.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6338) 5150head


5150head
senior tag

Fontos a lelki béke megőrzése :) Szerintem az egyik legjobban sikerült skin

(#6339) Źşë' válasza s4hu|SyD^ (#6337) üzenetére


Źşë'
addikt

igen, mindegyik ephemera ennyibe kerül ami építős, szerencsére a kuva ephemerák azok kivételek :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6340) Źşë'


Źşë'
addikt

Az alacsonyabb MR-es riveneknek rosszabb statjai is vannak?

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6341) parasutyo


parasutyo
kezdő

a Sand of Inaros questnél mit kell csinálni ha a hajón van az edény ami a barlangban volt? :F
köszi... :R

(#6342) vlaho válasza parasutyo (#6341) üzenetére


vlaho
aktív tag

[Sands of Inaros]

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#6343) khalox válasza Źşë' (#6340) üzenetére


khalox
őstag

Nem. Ez teljesen véletlenszerű, nincsen összefüggés közöttük.
Az van, hogy aminek van negatív stat-ja, ott kicsivel magasabbak lehetnek a pozitívok.

(#6344) parasutyo válasza vlaho (#6342) üzenetére


parasutyo
kezdő

jól értelmezem?
Gyilkolni kell, qrva sokat és különböző ellenfeleket? azokat amik az edényen látszódnak? :Y

(#6345) vlaho válasza parasutyo (#6344) üzenetére


vlaho
aktív tag

Pontosan. :)

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#6346) ViZion


ViZion
félisten

Nah, Grendellel is szopóágon vagyok, nem mintha nagyon kellene, sztem nem sokat érő frame. De nekiláttam, pár hete soloban. Sajnos az energiahiány egyszerűen végez velem, semmi fegyó nem elég gyors, erős ezekhez. Még Inarossal és Wuprime-al is bajban voltam.
Tegnap a klánban elindultunk csoportosan. Így lényegesen jobb a helyzet, survivalból még 8 perc körül volt, jól is álltunk. Nekem Wuprime szépen aprított, többnyire amit a többiek+én kicsit leabáltunk "kupacot", annak a közepén 3-as, extra armor és sok halott enemy.
Működött, majd eljött a még 8 perc és host lost. Mindenkinek... fain
4 embert nem könnyű összeszedni, utána ketten próbáltuk a defense-t. Ez is jól alakult, hildrin termelte az energy-t, én volt-al meg szépen hegesztettem őket.
Majd a sokadik wave után kezdett fura lenni a dolog: mindenhol kék gömb, de nem veszem fel, képesség nincs, mert nincs energia. Írtam is, h itt lagg van, ússzuk meg vhogy... nem sikerült, host lost. Fura, mert azonos klánból két magyar, bár nem tudom, a kolléga helyileg merre van, ill. ha rossz a kapcsolat, akkor miért csak a játék 2/3-ától rossz.
Nagyon fura...

Másik kérdésem a dmg-vel kapcsolatos.
Van fegyóm, amin 100% feletti a crit, erre érdemes még blood rusht is tenni? Tehát kombóra építeni? Alapból arbira lenne, ahol van lehetőség kombózni, mert ez lenne a fő fegyó.
Ahogy olvastam, a 100% feletti résznél van esély, h magasabb szintű critet ad be, de én többnyire csak narancsot látok. Fura, h videókban mindenkinél vörös minden, alacsonyabb crittel is, hasonlóan moddolva...

Illetve a stat-al is elbizonytalanodtam. Ha van egy fegyó, mondjuk 20% stat chance-val, akkor odea rakok egy primed toxic és egy dual stat 60+60 cold dmg-t. A total dmg jelentősen nő. Kérdésem, h amit a viral ad dmg-t azt akkor is adja, ha az alacsony stat miatt nem lesz viral (nem proc-ol), vagy csak akkor, ha a stat proc-ol és megkapja azt a sebzést viralban?
Mert ha csak akkor ha proc van, akkor bizony lehet, h két dual stat-al az alacsonyabb total dmg többet ér a magasabb stat miatt.
Próbálgatom őket, de simulacrum key még nincs, lvl 60 sanctuary-t szoktam, de gyakorlatban ez inkább lvl 75+ után lenne érezhető, alatta sok difit nem érzek.

Ejj, de hosszú lett. Sebaj, köszi a tanácsokat! :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6347) parasutyo válasza vlaho (#6345) üzenetére


parasutyo
kezdő

köszi... :)
na ez nem lesz egyszerű, főleg az utcsó kör főgenya... :O

(#6348) s4hu|SyD^ válasza parasutyo (#6347) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

A végén már kevesebb kell. Attól függ mit ad be. Ne felejtsd el, hogy aktív legyen a küldetés vagy nem számolja az urnába.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6349) ViZion


ViZion
félisten

Nah, Kama újra megvéve, kimaxol, krumpli, forma hegyek, stb. Mert hogy nyitottam rá egy elég jó rivent... Magasriven diszpó, grineer extra dmg, cserébe kevesebb hatótáv, amit a primed reach röhögve kompenzált. Sajnos még így is messze elmarad a jótól. Ehh...
Szal. legyen ez tanúság másoknak, a sz@rból nem igazán lehet várat építeni...

Dakra Prime, Broken War továbbra is a top szerintem, dex dakra-t nem maxoltam, mert annak a heavy attackja nem tetszik, lassú nagyon. Van vmmi ajánlás esetleg 80+ grineer-re?
Crimson Dervis-t megvettem, tényleg gyakoribb lett a vörös crit. Brutál mennyiséget sebez a 108% alap crit + blood rush.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6350) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6349) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

A heavy attack mire jó amúgy? Én nem nagyon használom.

Mostanában nem találkoztunk ingame. Azóta küldetéseztem + star chart, vault, Lua. Elég durván farmolok. 1 node hiányzik, amihez küldetés kell.

Ezek a heti stream-ek. Ha más nem, de a Reaktor must have.

Watch for 30 minutes to receive this week’s Twitch & Mixer Drops:
Monday: 1 x Flower Decanter
Tuesday: 1 x Miniature Magnolia Tree
Wednesday: 1 x Tarna Planter
Thursday: 1 x Tadit Planter
Friday: 1 x Orokin Reactor Blueprint

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.