Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#6051) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6050) üzenetére


ViZion
félisten

A múltkori farmolással meglett nidus, kvázi végtelen ideig mehet a survival.
Életet a piros bogyók töltik, de arcane és mod (life strike, healing return) is van, meg warframe (pl. Oberon 3. abbi) is, ami töltheti.
Distrilling extractort bp-t vegyél a marketen, azzal a kész bolygókon bányászhatsz. A pár mati nem tudom, h mi... :)
Tegnap filmet néztem, csak elfelejtettem kilépni. Filmezés előtt kuva survivalon voltam, sok és durva modot kaptam, majd adok, ha gondolod:
Lightning Dash, eddig a Toxic Flight-ot használtam, szvsz a lightningre cserélem. De lett egy firewalker is, ezt adom, ha kipróbálnád. bullet jump megnő, meg mellesleg villámozod, mérgezed vagy égeted a környezeted. Infested survivalban jól jön, de a brutál ugrások miatt wukong e-on is ott figyel örökké.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6052) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6051) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Az extractor-ból a drágábbat a rare cuccokhoz vagy elég az olcsóbb?

Tudom az Oberon-t, de azt nehéz kiszedni. Mod meg olyanom van csak most, hogy ha életet veszek fel akkor 8% képesség pont meg vice-versa.

Neurodes, neural sensor meg ezek a kicsit ritkább material-ok kellenek most majd craft-olgatni. Pl. frost-hoz meg fegyverekhez.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6053) xFreex válasza s4hu|SyD^ (#6050) üzenetére


xFreex
aktív tag

Ha van kész Rhino-d akkor nem kell élettöltős mod. Rhino-t védi az Iron Skin mindentől. Szindikát moddal vissza is tölthető a már "lelőtt" iron skin energia. Reinforcing Stomp kell bele és mehet a móka.

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#6054) s4hu|SyD^ válasza xFreex (#6053) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Én azért nagyon messze vagyok ám attól a szinttől. Most lett a Rhino 16. Igaz 1 nap alatt lett annyi.

Platinum-ot amit adnak azt az 50-et elhasználjam valamire? Mod-ok, slot-ok? Esetleg valamit venni? Esetleg platinum-ot venni pénzért?

Tegnap a Ceres-ről Jupiter junction nagyon kemény volt. Kb. 20x próbáltam mire meglett. Meg vagy fél óra, de meglett az a lényeg.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6055) wjbhbdux válasza s4hu|SyD^ (#6054) üzenetére


wjbhbdux
veterán

slotra érdemes költeni, az el fog fogyni. venni többet meg akkor ha kapsz egy 50 vagy 75% kupont belépésnél, pár hetente szokott dobni vmi ilyesmit. Csak ne csapj le az első 20%osra mert akkor a legenda szerint gazdagnak sorol és soha többet nem kínál nagyobb kedvezményt :DDD

később meg majd jön a plat a többi játékostól ha lesz eladni valód, úgyhogy túl sok nem feltétlen kell. Amennyire támogatni szeretnéd a fejlesztőket. én olyan 150-200 USD között költöttem 75-ös kuponnal főleg, ebből van mindenre slot ami MR28-ig elkészült meg pár skin ami érdekelt, a Steam workshopból kiválasztott tennogen skinek közvetlen fizetősek (mert egy része közvetlen a készítőhöz megy) arra nem kell plat.

[ Szerkesztve ]

/s

(#6056) s4hu|SyD^ válasza wjbhbdux (#6055) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

És prime frame-et nem érdemes venni, amivel sokkal könnyebb mindent farmolni? Vagy tök felesleges, mert úgyis meglesz?

Nincs sok időm játszani illetve nyilván az alvás rovására, meg hamarosan jön a második gyerkőc ezért gondoltam pl. olyan mod-okat venni játékosoktól ami a C rotációba esnek ami ugye 20 perc.
Hétvégén megpróbálom megcsinálni az összes bolygót a Jupiterig, valószínű MR 5 is leszek.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6057) khalox válasza s4hu|SyD^ (#6056) üzenetére


khalox
őstag

Minden attól függ, mennyi időt szánsz rá. Vagy az időddel "fizetsz", vagy valódi pénzzel.
Én pl. nem költöttem még rá semmit sem, viszont benne van már több, mint 1200 órám, játszottam, eladtam, vettem. Elköltöttem több ezer platinát, és van is több ezer (szó szerint).
Amíg élvezed a játékot, és nem görcsölsz vele, addig ez nem gond, így viszont egyből nem biztos, hogy összejönnek a dolgok, de ahogy írtam, a játék eléggé nagyvonalú.

Ha nem tudod "kifarmolni", amit szeretnél, akkor érdemes elgondolkodni, hogy megéri-e neked vásárolni - de az akkor is csak 1 frame a 71-ből, szóval...

(#6058) wjbhbdux válasza s4hu|SyD^ (#6056) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Primeot olyat vennék csak, amit most nem lehet ingame megszerezni, azokból is nagy a választék. A legújabb mellett még az előző 6 prime érhető el (tehát esnek olyan Relicek amiben az van), kb az elmúlt 2 évnyi mert 3 havonta jönnek. + emellett ami épp kikerült a Prime Vaultból 2 régebbi frame 1-1 hónapra. Szerencsétlen Trinityt nagyon rejtegetik, már 2.5 éve nem került még sorra, nem néztem de emiatt az lehet a legdrágább is.

Hosszú a lista, lassan újra kéne hogy gondolják ez a vault rendszert mert év végén már kb a 20. prime lesz kivéve. Nekem ugye ok mert itt voltam a legelsőnél is, de most egy új játékosnak már elég szívás.

/s

(#6059) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Nem úgy értettem Prime-ot venni, hogy rárepülnék az exkluzívokra meg mindre, hanem olyat vennék ami sokkal megkönnyítené az életem mondjuk solo survival-ban vagy bárhol ahová kevés egy alap frame egymaga.
Mod-okra is azért mondtam, hogy egy 5-10 platinát megér az, ha nem kell 20 perces köröket 10x játszanom.
De nem kívánok több 100 eurokat költeni. Csak egy ugródeszka befektetést ha vannak olyan dolgok, amikre érdemes kicsit rászánnni. Ha nem igazán akkor hagyom és csak játszogatom. Ráérek.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6060) wjbhbdux válasza s4hu|SyD^ (#6059) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Alapvetően nincs akkora különbség a sima és a Prime warframek között, hogy az annyira megkönnyítse a dolgodat, azokra ugyanúgy kellenek a jó modok a nehezebb helyekre. pl
Rhino prime
Higher Armor (275 vs. 190)
Higher Sprint Speed (1.0 vs. 0.95)
+1 - mod polarity (1 Forma)

Ez olyan mintha rátennél egy 3-4-es szintű armor modot, elhanyagolható.

A Prime fegyvereknél már jellemzőbb, hogy sok stat jobb rajtuk és így magasabb szinten is használhatók, mint egy alap változat, de soknak magasabb az MR igénye is, 7-től felfele használhatók leginkább.

Ahhoz hogy a starcharton végigmenj, nincs szükség prime cuccokra, csak magasabb szintű modokra.

[ Szerkesztve ]

/s

(#6061) s4hu|SyD^ válasza wjbhbdux (#6060) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Akkor nagyon nem is foglalkozom platinum vételéről egyelőre. Veszek slot-ot meg esetleg néhány mod-ot ha nem lesz kedvem kiszedni őket. Inventory slot kell vagy warframe? Vagy minden?

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6062) khalox válasza s4hu|SyD^ (#6061) üzenetére


khalox
őstag

A fegyverslotok hiánya a legbosszantóbb sokáig (később majd mindegy már, nem kell ez miatt "eldobálni" semmit, de kezdetben mindig abból volt kevés).

Aztán meg, ha beindul a frame-k gyártása, akkor az is kell.

Érdemes csinálni a Nightwave-et, abban mindig szokott lenni mindkettőből.

(#6063) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6054) üzenetére


ViZion
félisten

Ezt nem vágom, a junctionok könnyűek voltak, exalteddel osztod, kész. Később meg wuprime, klón, ketten meg elpáholtuk.
Warframe Slotra költsd maximum, modokkal segítek, persze lesz majd, amit venni kell, de eleinte felesleges szvsz.

Prime framekhez a legtöbb cucc beesik előbb-utóbb. Ami nem, az meg marha drága amúgy. Pl. Ivara system kellene még nekem -30 p.
Atlas, wukong, nyx és még sokféle azért összetarhálható elég jól szerintem.
Nidus is túlélő fajta, wukong is. Nidust ki tudjuk farmolni + last gambit küldit megcsinálod. Wukong síma a dojoban, prime gyűjthető. Hol itt a baj?

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6064) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Komoly update lett bejelentve a devstreamen, ezer éves problémákat orvosolnak a jövő héten. :C

itt a tartalomjegyzék az összefoglalóhoz:

1) Railjack Onboarding Changes
2) Railjack Bug Fixes
3) Armor / Health / Shield
4) Infested Damage
5) AI Aimbots!
6) Shield Gating
7) Self Damage Changes
8 ) Excavator Health/Shield Scaling Changes
9) Titania Changes / Vauban Tweak
10) Reward Changes: Nodes.
11) Select UI Changes from Workshop Part II.
12) 100x Restore Blueprints
13) Sentinel Mods: Shared Usage Allowed
14) Arcane Changes
15) Greater than 100% Status having meaning.
16) Status Mod Buffs
17) Grenade Markers
18) Kuva Lich Murmurs / Fixes
19) Deferred Rendering Preview (opt in).
20) Preview HDR rendering (opt in)
BONUS ITEM 21: FOV

Aztán Operation lesz március elején, amivel bemutatkozik a Squad link (4 fős railjack + 4 fő sima player csapat összedolgozik). Többek közt minden régi Eidolon drop Arcane farmolható lesz a pontokból, amikből a keveset használtak a fentiek szerint komoly buffot kapnak, érdemes lesz rácuppanni arra a 2 hétre a farmolására . :K

/s

(#6065) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6063) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

16-os Rhino-val voltam és a fegyverek sem maxosak voltak. Eszembe sem jutott átváltani. :DDD

Mod-okat, amiket néztem pl. Split Chamber, Animal Instict is ami most kéne nekem és ahogy mondtam, nincs kedvem napoking 1 dolgot farmolni 100x, de nyilván vannak ennél nehezebben megszerezhető dolgok. Majd látom, messze még a starchart vége.

Nem is arról volt szó, hogy nem lehet kiszedni a dolgokat, hanem hogy mennyi időt akarok rászánni. :)

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6066) ViZion


ViZion
félisten

Frostal szívok, nem akarja azt dobni, ami kellene. Mag-ot pár alkalommal toltam 2 este, meglett mindene (volt már belőle, de nem raktam össze eddig). Ember a legfurább, system kellett csak, a többi volt. Ma második körben adta... :U
Khorához kellene még scan, s4hu|SyD^ van egy felesleges sands of inaros küldim, de én nem tudom elindítani újra. Állítólag ott lehet az elején sokat scannelni. Azt nem tudom, h ha Neked adom és elindítod akkor mehetek-e veled. Mindegy, nekem nem kell, Neked meg egy Inaros lesz a végére belőle. Csak nem egyszerre vagyunk fent...
Ha belépsz, akkor esc, communication, friends. Ha látsz online, akkor írj rám, thx

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6067) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6066) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Okés. Én akkor vagyok ha a gyerek elaludt. Meg hétköznap este 11 után ha a melónak vége. :W

Frost nekem kijött 4 körből.

Van 18 platám még, szerintem behúzok pár mod-ot, ha meg jönnek majd meg eladom azokat.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6068) Źşë' válasza s4hu|SyD^ (#6067) üzenetére


Źşë'
addikt

arra azért majd készülj fel (bár lehet már magadtól is rájöttél) hogy sajnos a warframe nem valami családbarát játék a sok gridjével, iszonyat oda tudja láncolni az embert a gép elé, van egy valag másik játékom de egyszerűen úgy érzem mindig, h ezt még megcsinálom azt még kiszedem, ezt a napit/hetit még meg kéne, akkor kell egy újabb Lich emhemera farm végett címszóval mindig jön valami :(
most meglett az Impactos ephemera pl. épp tegnap,

lol

már "csak" 2-t érzek úgy hogy muszáj kiszednem, de ez a grindfest sajna a játékra jellemző, főleg azért is mert miden időhöz van kötve ha olyat farmolsz, vagy éppen lehet most még könnyebb megszerezni mint később, vagy szimplán felhúzni mert login revardként kaptál egy affinity vagy bármilyen boostert

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6069) s4hu|SyD^ válasza Źşë' (#6068) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Rájöttem. 1 hete node-okat akarok csinálni, de még nem nagyon sikerült. Phobos-t meg a Jupiter-t megcsinálni. :DDD Pedig pont onnantól kezd a játék izgalmasabb lenni meg adakozóbb ha jól tudom.

Division 2-őt is játszanom kéne, holnap jön az új kieg. és hát nem tudom hogy fog menni a kettő együtt, mert kb sehová sem elég napi 1-1 óra.

Szerencsére Vizio segített kiszedni sok hiányzó material-t tegnap így megindult a gyártás, fegyverek, warframe-ek, sajnos adogathatom el a régebbi cuccokat helyhiány miatt...

Viszont esett egy Boar és már csak 1 rész hiányzik az Oberon-hoz.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6070) wjbhbdux válasza s4hu|SyD^ (#6069) üzenetére


wjbhbdux
veterán

2 ilyen folyamatosan bővülő szolgáltatás alapú játékot napi 8 órában is nehéz beosztani. Egy Destiny 2t nem akarsz elkezdeni mellé? ;]

/s

(#6071) s4hu|SyD^ válasza wjbhbdux (#6070) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Nem, mert valahogy sosem tetszett a belső nézetes rész ilyen looter shooter-nél. Lineage 2-őt játszottam kb. 8-9 évig, eléggé megszoktam a külső nézetet MMO-kban. Belső nézeteset meg single player-ben játszom csak. Kivétel volt a SWAT4 ahogy a nevemből is ered.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6072) s4hu|SyD^ válasza wjbhbdux (#6070) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Meg már vagyok olyan "öreg, hogy belátom nincs időm annyit játszani meg nem is minden etszik.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6073) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Kérdezném, hogy ha esetleg beesne egy 50%-75% akció akkor milyen csomagot vegyek, amiben van frame vagy valami vagy csak platinát?

Illetve korai játéknál(csak a Jupiteren meg a Void-nál vagyok még) miket érdemes esetleg eladni platináért és farmolni, amiből lehetne platina frame illetve fegyver slot-okra. Próbálom csinálni a Nightwave feladatokat is, de elég döcögős még így az elején.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6074) wjbhbdux válasza s4hu|SyD^ (#6073) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Csak platinumra érvényes a kedvezmény.

szerintem a legegyszerűbb ha void relic küldetéseket csinálsz coop, és a 4 jutalomból próbálod a legértékesebbeket kiválasztani, sokan visznek Radiant Lith relicet public meccsre mert azt könnyen szerzik magas szintről, azzal meg már 10% a rare esélye. ha meg nem akkor 5 db bármilyen prime junk = 10plat

[ Szerkesztve ]

/s

(#6075) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6073) üzenetére


ViZion
félisten

1000 plat-os csomag nem sok pénz, ha 75%-od van, cserébe sokmindenre elég.
De ha relicezel és nézed a marketet, akkor majd látod idővel, h mit érdemes eladni platért, mit érdemes inkább dukátért. Dukáttal meg különleges modokat vehetsz. Én is bevásároltam, 4 hét alatt jött össze primejunkból - 2 hete a barósrácnál nem vettem semmit, nem volt érdekes nekem. Most 3 primed continuity ment el, 29 plat/db, de magamnak is megvettem a többi primed modot, majd később eldöntöm, h használom -ez rengeteg endo-, vagy eladom.

Csak gyűjtögess, utána mikor jön Baro Ki'Teer, akkor megnézed mid van. Ha vmihez csak pár olcsó cucc kell, akkor érdemes lehet megvenni, maxolni, kész. Eleinte ilyen ritka az MR miatt, szal. inkább eladás lesz. Market segít sokat.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6076) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6075) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Most már abba ütközöm, hogy vagy MR nem elég vagy Warframe slot. Illetve az ellenségek már nehezek itt-ott. Lassacskán haladok. Frost nem rossz meg a Boar meg van Amphis bot. Tetszenek.

Jupiter, Void haladnak a Nightwave meg Nightmare küldetésekkel egyetemben. Mert persze Gabii, van is 400k credit-em. :DDD

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6077) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Dupla affinity hétvége. Jó hogy nincs már warframe slot-om... Meg melee fegyverem meg másidkagisom...

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6078) wjbhbdux válasza s4hu|SyD^ (#6077) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Ráadásul ha ilyenkor veszel affinity boostert, akkor 4x XP-t ad. Én ilyenkor szoktam a formát tölteni a cuccokba, pillanat alatt max szinten van minden.

/s

(#6079) s4hu|SyD^ válasza wjbhbdux (#6078) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Van 1 Forma-m. Mit kezdjek vele? Na majd elolvasom. Van egy Catalyst-om is. Attól függetlenül gyorsan kell egy melee meg egy secondary nekem.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6080) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6079) üzenetére


ViZion
félisten

dojoba be, ignis és vmi rövid kard, vagy amire píz van, ha MR-be belefér, kész

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6081) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6080) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Most láttam, hogy pár cuccot meg is lehet venni készen... én hülye. Vettem is őket. Szóval a probléma megoldva. Ha meg kell Frame a Mag le van gyártva legfeljebb megveszem a legkisebb Platina csomagot és veszek pár Frame helyet.

Ignis-t meg akarom csinálni a hétvégén, de hiányzik valami komponens, ha jól láttam nem is tartok még ott, hogy farmoljam. Megnézem megint, mert lehet le tudom már gyártani. Boar még csak 10-es szóval az most majd felmegy szépen.

Minden nap tanulok valamit a játékban és rájövök, hogy még semmit sem tudok... :(((

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6082) wjbhbdux válasza s4hu|SyD^ (#6081) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Most van egy Warframe 7. szülinapi Alert is egy Dex fegyverre, lesz minden hétvégén a hónapban vmi ajándék. Slottal együtt adja úgyhogy érdemes annak is akinek már megvan tavalyról. [link]

/s

(#6083) s4hu|SyD^ válasza wjbhbdux (#6082) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Minek is aludnék vagy játszanék mással a hétvégén. :DDD

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6084) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Szóval úgy alakult, hogy kaptam egy 50% engedményt és elkapott a hév az 1000 platinum-os csomagra. Valami amire érdemes költeni slot-okon felül? Esetleg egy classic színpalettát megveszek, illetve pár mod-ot amihez nincs kedvem farmolni. Mivel még csak most lettem MR6 nem tudom mik azok amik megérik a platina-t.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6085) Źşë'


Źşë'
addikt

railjacknél nincs előnye a mostani affinity boostnak? még nem kezdtem el, de ha van értelme akkor belekóstolok

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6086) wjbhbdux válasza Źşë' (#6085) üzenetére


wjbhbdux
veterán

van, mert az affinity konvertálódik a railjackes Intrinsics pontokká. A stealth multipiler itt is játszik, elvileg Ivara a leghatékonyabb ezzel egyes Veil pályákon, főleg ha kifogod a derelict spawnt és nem csak grineer crewshipeken lévő pár enemyt.

/s

(#6087) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6084) üzenetére


ViZion
félisten

Első sorban a dual stat modokat érdemes megvenni, azok maxolva adnak 60% +státuszt és +60% sebzést (az alap elementalból). Primed continuity, primed vigor, primed flow is jól jöhet, de az endo egy vagyon bele. Ne költsd el a pízt, relicezések után nézd meg, h pl. melyik warframehoz mid van, egy-egy cuccot meg tudsz venni, kész. Ha mindent megvennél abban hol a móka?

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6088) ViZion


ViZion
félisten

Nálam durván összejött a dolog:
tegnap aff. booster /dupláz/, a hétvégi event booster is, meg kaptam egy credit boostert is... :B Néha bőkezű. Adhatna lega core-t párat, akkor imádnám igazán! :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6089) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6087) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Az a tervem amit írtál. Meglátom, hogy majd mi fog kelleni és mennyire éri meg az időmet + RNG. Persze még szépen végig szeretnék menni a bolygókon utána ha már nehézkes és kell valami akkor ott a platinum.

Olyat nem lehet a játékban, hogy valakit segítségül hívok küldetésre? Ezt a foglalj el A, B, C, D pontosat nem nagyon bírom egyedül, meg a robbanósat, amit veled együtt csináltam legutóbb. Minden más megy jelenleg.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6090) Źşë' válasza ViZion (#6088) üzenetére


Źşë'
addikt

több száz sortie-t megcsináltam már és még egy darabot nem adott a mocsok :/

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6091) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6089) üzenetére


ViZion
félisten

tudsz segítséget kérni 99%-ra, de nem minden küldihez. Bolygókon nyitogatásra lehet menni többen is. Ha vmi nem megy, akkor figyeld a relicben mikor tűnik fel. Kicsit kitolás a többiekkel ha nincs reliced, de lehet úgy is menni velük, és kész, a node nyitva...

Źşë': eddig én is csak tavaly kaptam, a railjack-es updatevel. Mondjuk több százat ebből nem csináltam, de Harrow-al már tele a búrám, kémeset nem is szeretem.

Ember megvan, simarisnak gürizek, kellene a Heliocor... :B

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6092) wjbhbdux válasza s4hu|SyD^ (#6089) üzenetére


wjbhbdux
veterán

küldetés kiválasztásnál, ha rányomsz a kis pause gombra balra fent akkor várni fog amíg vki más is csatlakozik. Néha bugos az menü, akkor ki kell lépni a navigáció panelből és újra megnyitni, ezt ki kell érezni.

/s

(#6093) ViZion


ViZion
félisten

Ezt a földi éjjel-nappal ciklust nagyon nem vágom.
Kellene nekem Moonlight lilly, sokszor nekifutottam, csak a sunlight verziót scanneltem, fel is adtam, párszor megvolt már a lötyi, csak modot akartam kiszedni még.
Most mentem egy csapattal, föld, capture. Scannelgetek, hát moonlight van. Persze kiléptek, párat találtam csak. Sajna ha kiszállnak a végén, akkor engem is kirak ugye. Sebaj, ránéztem az időre: 6 perc múlva éjjel. WTF? Nappal scanneltem éjjelit? OK, újra bele, soloba. Csak nappalost ad megint... :U

s4hu|SyD^ -lehetne egyszerűbb neved... - ezeket a scan dolgokat majd mutatom, mert kelleni fog, és ez is olyan, ha farmolod, akkor csak felhúz. Frostleaf napokig nem volt, írták, h bugos. feladtam, pár nap múlva meg tömegesen volt. Moss is ilyesmi, vannak helyek, ahol 90% találni, meg a grineer trutyitulipán is van sok, ha tudod mit keresel. Mondjuk sabotage küldinél nem szabad sokáig maradni, fail lett a vége :) szal. ott scannelés, utána a küldit csak.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6094) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6093) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Használd a SyD-et vagy Vik-et. Ha hiszed ha nem az a Viktor rövidítése. :DDD

Körkérdések:

- Van, vannak must have frame-ek? Persze tudom, kinek mi a fun, de nyilván vannak OP túlélős, Damage, AOE damage frame-ek, amikkel könnyű haladni és játszani. Bevallom a Wukong felcsigázott illetve még pár amit láttam működés közben. Persze endgame solo farm-ra gondolok.
- Olyan dolgokat csináljak, amik sokban segítenek? Pl. ezek az Orokin-ok fegyverre, frame-ekre? Ezeknek, mind utána kell néznem.
- Must have fegyverek? Melee nekem bejön jobban, főleg a botok aztán a kardok.

Egyéb dolgok amik sokban megkönnyítik a jelenlegi, későbbi játékot? Bolygókkal haladok szépen, gyártom a fegyvereket, csinálom a küldetéseket. Nagyon érzem, hogy hiányzik egy AOE field frame egy főleg csapatos küldetéshez.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6095) wjbhbdux válasza ViZion (#6093) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A földi sima pályák és a Plains of eidolon egy teljesen külön beosztás szerint működnek, előbbin 4 óránként vált a nappal és éjszaka, utóbbin meg 100 perc nappal 50 perc éjszaka van. Warframe hub pl. mutatja azt is

/s

(#6096) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6094) üzenetére


ViZion
félisten

Szerintem...
Sajnos ahogy haladsz, a melee egyre inkább másodlagos lesz, persze vannak nagyobb jószágok, aminek érdemes nekimenni, de pl. ignis nagy területet megtakarít, meg sem karcolnak -többnyire. Frame csak a stílustól függ, Oberonnak vannak területre skilljei, de exbro exalted blade-t is lehet durván erre moddolni. Most Ember-t fejlesztgetem, bejön nagyon. Ash is, fain kis ninja, lopakodásra moddoltam -még jobban, mint amikor láttad.

Warframe és fegyó is rengeteg van... arra figyelj, h van fegyó, ami kell egy másik gyártásához. Szal. mielőtt kidobnád, olvass utána. Most kellett vennem gammacort, pedig vótmá'

dual ichor is marha jó, most a Hate-val rohangálok, ez egy szép kasza. Van jobb nála, a Reaper prime, de alkatrészét még nem láttam, megvenni meg 90 p, szal. majd egyszer...
Most a crit rendszer is kicsit változik, nekem ez előnyös, mert arra van moddolva, indexen is jó.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6097) wjbhbdux válasza s4hu|SyD^ (#6094) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Én a régi jól bevált framek közül ajánlom a
Frostot, defense és excavation küldetésnél nagyon hasznos a globe védekezni;

Loki - láthatatlanul át lehet slisszolni sok pályán egy pillanat alatt vele, Spy küldetésekre nagyon jó (a Limbo is, mert őt nem érzékelik a különböző lézerek) vagy bárhol ahol nem ölni akarsz csak megcsinálni vmit anélkül hogy bárki hozzádérne;

AOE DPS-nek Nova 4+2-es skill comboban a kis gömbjébe töltve a fegyvered sebzését szétosztja mindenkire a robbanás körül, nagyon jó még mindig + lassít is mindenkit ami jó az Interception pályákra

Mesa - dara DPS tömegekre

Nekros - Desecrate skill duplázza a lootot minden ellenféltől (bossokra nem hat, viszont a Survival life support dropokra jó), nagyon hatásos vele farmolni. őt kicsit nehezebb megszerezni mert kell pár ODA - derelict assassinate kulcs, és nehéz az a boss is kezdőknek, kérj segítséget a Recruiting chaten vagy vkitől.

Saryn - OP DPS, ha azt látod hogy minden ellenfél hullik a pályán anélkül hogy hozzájuk érne bárki, ott esélyes hogy egy jó Saryn pusztít :DDD .

Én most rákaptam Revenantra is, a mostani endgame Lich farmoláshoz tökéletes mert stunolja vagy maga mellé tudja állítani őket is, gyakorlatilag halhatatlan frame.
Inaros is hatalmas armor mennyiséggel alig sérül, de amúgy nem a leghasznosabbak ezek, kell vmi jó fegyver melléjük.

Orokon Reactor a warframekben, petekben, Catalyst meg a fegyverekben duplázza a felhasználható mod pontokat 30-ról 60-ra, így elengedhetetlen a legtöbb komoly buildhez. Sajnos most a Nightwave rendszerben nem lehet túl sokat szerezni ingyen, néha a devstreamek után van rájuk 1 napos alert. Nekem még a régi rendszerből be van tárazva vagy 80 ezekből, annyi warframe 2030-ra se lesz a játékban :P

/s

(#6098) ViZion válasza wjbhbdux (#6097) üzenetére


ViZion
félisten

Mesa megvan, defense-ben imádom. Nagyon vagány, h aimbotja van :D lepöttyint mindenkit, két hullám között csak össze kell szedni a motyót. Baj akkor van, ha a lelkes ifjak nem hagyják közel jönni az ellent, és két mérföldes körben kell a cuccot felszedni.

Saryn és Wisp: egyik sincs meg, de már nem kedvelem őket... ha a csapatban vannak, akkor minden kill-t elszednek, csak sétálok és keresem, h mit lehet ölni, de semmi. :O

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6099) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6098) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Köszi akkor most adtatok kb. 2-3 évre tennivalót nekem. :DDD
Amúgy Frost nekem is bejött. Kicsit el is gondolkodtatott a Prime beszerzése, de annyira újonc vagyok, hogy hülye nem szeretnék és "elégetni" azt a maradék 800 platinum-ot. El kell kezdenem Relic-ezni. Túl sok a tennivaló így is. Bár nem rohanok sehová.

Mag tuti el lesz adva. Annyira semmilyen.

Tegnap a Vauban is jó volt, mi nem csináltunk sokat Vizion-nel. :D

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6100) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Ezt a Ducat vagy Platinum dolgot is elmagyarázhatná valaki. Van is app Ducat or Platinum meg valami arányt mutat.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.