Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#6851) 5150head válasza mikej95 (#6849) üzenetére


5150head
senior tag

Nekem kimaradt ez az info teljesen, de valszeg azért mert Carriert használok és abba sincs fegyó :D
A Paracesist a +60% Sentient sebzése (lvl40-en) miatt használta mindneki. Az más kérdés, h Mesaval mindent IS meg lehetett ölni így kb értelmetlen volt vinni.

@ViZion. HardMode-ban nem is a mobok szintje a nehéz, hanem hogy pillanatok alatt szétkapják az objectevet, vagy próbálj egy disruptiont lvl130 környékén :D

(#6852) ViZion válasza 5150head (#6851) üzenetére


ViZion
félisten

de carrierben is van fegyó, mármint önmagában nincs, de raksz bele + assault mode és annyi. Régen vittem, mert SG mindig kifogyott. Helios is akkor lődöz, meg dethcube is, ha belepakolod annak a modját, amúgy szépen lebegnek csak.
Disruptionban az a trükk, h szét kell szóródni és keresni a bombást. Csak ő rombolja le a conduitot, a többi csak a tennokra hajt. Ha sikerül időben megtalálni, akkor nem para. Vannak "szokásos" útvonalaik, nem túl furfangosak szerencsére.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6853) 5150head válasza ViZion (#6852) üzenetére


5150head
senior tag

Jaaj Vizion :D Tudom, hogy lehet rakni bele fegyót. Az összes companion + fegyvere fel van húzva nekem beleértve a beastek meg a roboticok is. (nah jó hazudok mert a Prisma Shade nincs meg, mert a Baro nem hozza :( az az egy hiányzik)
Azért nincs benne nálam fegyó mert nem akartam, hogy az is vigye az XP-t amikor szintezek, meg mert zavar :U
Distruptiont is futottam már "pár" kört, tudom mi a dörgés. Soloban meg amúgy is nehéz szétszóródni :))
Azt meg ne mond nekem, hogy a lvl130as Demo-t könnyű lecsapni soloban :N Csapatban se annyira egyszerű, főleg úgy, hogy úgy vettem észre egy idő után pl immunisak lesznek a tenno fortélyokra, így magus lockdownal se lehet "lekötözni" őket. Ha van egy instant kill builded rá ne tartsd magadban. :R
Szerintem jól eltalálták ezt a hardmode-t van kihívás benne és még a végén se vagyok. A lvl5ös lichek leölése ehhez képest gyaloggalopp volt nekem :D
Te hol tartasz a hard-mode-ban?

(#6854) s4hu|SyD^ válasza 5150head (#6846) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

De jó, hogy emlékeztetsz, hogy miért is akartam a Gladiator szettet kiszedni. :DDD (ami hiányzik) Ejj el kéne kezdenem a Hard Mode-ot lassacskán, hogy megint gatyába szedjem magam a build-ek terén.

Jó, hogy a Mirage-t is mondjátok, mert akkor megcsinálom Vazarin Focus farm-ra. Az a baj ESO-n csak a korai körökben jó és utána nem bírja Saryn-hoz képest. Volt is csak pár körig jó. DPS Khora az nem a Xoris miatt jött be? Végtelen combo. Azt ki is javították. Baruuk meg Little Duck, megyek is farmolni Profit-taker-t kell sok minden a "kiskacsától". :D

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6855) ViZion válasza 5150head (#6853) üzenetére


ViZion
félisten

nah, akkor Te se szereted benne a fegyót, mint én. :)
...félreértettelek, nah.
Disruption solo ehh... a normálon csak-csak, de hardon nem mennék.
Instant nincs, amikor látom, akkor acceltre crit+viral és sorozom, amint közelebb ér, akkor Dakra prime, rivennel, magas crit + weeping wounds. De nyilván nem 2-3 ütés... ha közel van, akkor málnás.

Keveset mentem, bányászgatok, mert hiányoznak a bányászós+horgászós alapanyagok. Gyakorlatilag a 4 belső bolygó van kész, pár node kivételével.
Próbáltam "csalni", h szindikátus küldit itt indítom, de nem a normálra rakott, ha jól láttam így a node sincs meg. Solozni szoktam simaris standing miatt. Most kényelmesen 11 perc alatt megvolt a map, a felénél-háromnegyedénél már daily limittel. Mob defet is mentem solo, egyszer lenyomtak, de szerencsére a terminált nem, szal. bódottá.

Vik: a gladiátor set fura... van egy hiba, h mindegy mennyit pakolsz fel, csak 10%-ot mutat. Régi bug, de nem találtam infót, h csak nem mutatja, vagy nem is adja a set bonus-t.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6856) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Az milyen már csinálom a Grineer Excavation Steel Path-t a Földön, egyedül Khora-val és hallom a nevetést. Na gyorsan fel a Dome-ot, erre nem a hiányzó System-et dobja Ash-hoz. Volt ám mosoly az arcomon. :DDD Egyre jobban tetszik ez a Khora.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6857) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6856) üzenetére


ViZion
félisten

Gratula!
...megnyugodtam, a végtelennek tűnő szerencséd most sem hagyott cserben.
Tudnál küldeni 5 számot 1-90 között? ;] :D

Khora nálam pont mint limbo, h nem igazán érzem, mondjuk sokat még nem mentem vele. A Venari király, Grendel solo def jól ment, de energia nélkül kinyírtak. Garuda a nagy remény, ezzel remélem sikerül a solo def is.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6858) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6857) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Tudnék örülni ha a Harrow is csak annyi lenne, de nem. Ott végig kell menni B meg C rotációt azon a szerencsétlen játékmódon. Khora nagyon jó def-re is.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6859) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6858) üzenetére


ViZion
félisten

Khora és Limbo is olyan, h csak pislogok mások mit művelnek vele...
Egyszer arbin nagyon a végén vettem észre, h ketten vagyunk, jómagam a láthatatlan Ashyvel, és egy Atlas prime... amit soha nem gondoltam volna, h játszik vele vki :B és főleg nagyon jól. Most nagyon Volt+Mesa a divat, szerintem kapnak majd "ápgrédet"...
Nezha-t is sokat látok mostanában. Régen tetszett, a csúszkálást leszámítva. Megvettem a modot, ami kikapcsolja... még fel se raktam, ki sem próbáltam :B

Most is csinálgattam volna amit elterveztem, 2-en kértek segítséget, essünk neki... Sajna a kolléga inaros questjéhez corpusokat kell gyűjtenie, a frissítés miatt vmit változtattak, mert a régi ajánlók nem jók. Meg kellett keresni, h mit hol ad megint. A fél órás gyorssegélyből majd' egy délelőtt lett... Másik srác meg Grendel farmra kért helpet. Mondom OK, az kellene nekem is... Garuda nagyjából kész, de ott még nem próbáltam.

Látom már, h miért nem lesz Garuda a kedvencem. 1-es alap képessége egy pajzs, de kerete van, nem túl nagy, szal. Volt pajzsa fain, ez meg akadály. 2-es képességre az enemyből nyeri ki az életerőt, 3-as energiát ad, 4-es meg körbedob mindenkit a késeivel. De van vmi, ami körbe emel egy "falat", kb. mint Vauban 4-ese, de jobban látszik, kicsit szűkebb kör.
A képességeken rengeteg az animáció és mindenhez fények, vér fröcsög, fal csillog, pajzs kitakarja... Bementem egy merészebb corpus küldibe, hááát, aki a fentiekre érzékeny, az ne játsszon vele. Nem is lehet látni a sok effekttől, h mi történik. :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6860) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Warframe: Heart of Deimos

Warframe Arsenal Twitch Extension

Látom nem unatkoznak.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6861) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Megjött a Tennocon teaser: Heart of Deimos lesz a hamarosan érkező update neve amit bemutatnak majd, infested téma.

Twitch dropok:
Augusztus 1.
magyar idő szerint 18:30 és 23:00 között exkluzív (csak itt megszerezhető?) fegyver: Athodai handcannon

23:00 után a fő műsor alatt pedig egy Hydroid prime

mindkettőért 30-30 percet kell nézni legalább.

/s

(#6862) ViZion válasza wjbhbdux (#6861) üzenetére


ViZion
félisten

+ Vik is:
Köszönjük az infókat.

A trailerből nem sokat tudunk meg sajnos. Az biztos, h infestedben van még lehetőség, nekem a Jordas is tetszik, több ilyen csavaros minitörténet kellene (meg ilyen combos főgonoszok). Elhangzik pár helyen,h az infestedek nem hülyék. Ebből lehetne vmi új történet. Kb. mint a Starship troopersben... Ejj, milyen poén lenne. Maguk örökké akarnak élni?
Come on you apes, you wanna live forever?

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6863) mikej95 válasza ViZion (#6859) üzenetére


mikej95
aktív tag

Overpowered frame és fegyver nincs, csak OP build. ;]
Revenantot is utáltam, kb mr-t kiszedtem belőle és csak porosodott, aztán megláttam mit tud Umbral build. Titania ugyan ilyen meglepetés volt mikor Prime verziót kiformáztam.
Shield gating nagyot dobott minden frame túlélő képességein.

Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

(#6864) ViZion válasza mikej95 (#6863) üzenetére


ViZion
félisten

Revenantot szeretem, csak a 4-es képessége kicsit felfelé is abálhatna. Sok genya corpus drón... de utálom őket. Titania-t én csak ayatan vadászatra használtam, utána jött Vik, h látott vmi elvetemültet vele indexen... nah, mostmár indexre meg ropilolilpolip-ra is azzal megyek. Az új corpus mapokon nem jó, folyosók, etc... minden vacakba elakadok :)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6865) 5150head


5150head
senior tag

Dicsekedhetek kicsit srácok? :B Ma megléptem :))


(#6866) s4hu|SyD^ válasza 5150head (#6865) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Gratula. Akkor lehet végre téged is zaklatni a kérdésekkel, kérésekkel. :DDD

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6867) ViZion válasza 5150head (#6865) üzenetére


ViZion
félisten

Gratulálunk! :R

Hány bejelentkezésnél tartasz már? :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6868) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6867) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Nekem 342 óra és 161 nap a játék szerint. Eléggé óvodás vagyok. :O :U Viszont egyre jobban kezdek ráérezni a játékra, ami egy jó jel, így kitart még egy ideig.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6869) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6868) üzenetére


ViZion
félisten

wow, nem kevés!
Mondjuk enyémet hiába nézem, a napok stimmelnek, de az órák biztosan nem... Sokat AFK vagyok, de nem lépek ki, mert minek? Ma is sztem 2-3 óra AFK volt, lehet, h több is.
Az lenne érdekes, h az X órából mennyi volt mapon ténylegesen. Nekem sztem több idő megy el a foundry-arsenal-online market hármasban, mint a pályákon.

Megint megállt az élet, elfogyott a forma. Reggelre kész. Utána Octavia húzás, gondolom abba is kell majd forma... :(((

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6870) wjbhbdux válasza ViZion (#6869) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Az ingame profil statban elvileg a pályákon töltött időt mutatja, legalábbis nekem sokkal kevesebb mint a Steamen mért órák.

/s

(#6871) ViZion válasza wjbhbdux (#6870) üzenetére


ViZion
félisten

thx, majd meglesem. Remélem nem olyan lesz, mint anno BF2142-nél... ott ~2 hónapon át napi 8 óra felett volt az átlag. Voltak maratonok a klánnal, hétvégék mentek rá... :B

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6872) ViZion


ViZion
félisten

Elmúlt napi tapasztalatok...
Octavia kész már pár napja, tegnap elkezdtem szintezni. Fura, h ha octavia van a pályán, akkor azért hallani a zenét. a sajátomat nem hallottam, így roppant macera -bár lvl 30-ig már megszoktam- az extrákat előcsalni. Egyszerűen halk, alig hallható. Próbáltam mindent IS, ahogy utánaolvastam ez nem új és főleg nem egyedi hiba. Vmiért a háttérzenével van kapcsolatban Octavia zenéje is, nekem az meg le van húzva 30-ra, így is hallani, de octaviát nem. Ha feljebb emelem, akkor meg a háttérzene üvölt. Sokat olvasgattam fórumokat, nem várok javítást, régi dolog. Octaviát így elengedtem kicsit, pedig tetszik, igazi kardozós-bújkálós, csak így némileg meg van nehezítve vele a játék.

Granum Void-ot is nehezítették, nem is kicsit. Hárman nem tudtuk kimaxolni... Egyszerűen nagyon kevesen jönnek a lidércek, nincs mit ölni. Korábban minden 3-4 fős csoport dobott kis "időpiramist", néha többet is. Most alig van. Xorgis nélkül el se kell indulni. De még úgy sem sikerült, h egyikünk szabadított, én henteltem, a harmadik srác meg levadászta a távolabbiakat. A terv kb. működött, de minden pálya elején sokat kell várni, h egyáltalán megjelenjenek, 105-110 kill körül voltunk a 125 helyett. Ebből nem lesz protea mostanában.

Kértek Inaroshoz segítséget, urnatöltés. OK, ez könnyű... volt. Nem a küldi nehéz, hanem megtalálni, h merre is vannak. A régi leírások, node ajánlások már nem aktuálisak sok esetben, a hülye corpus moákból mindenhol vmi spéci változat van, amit nem fogad el. Ez volt a legmacerásabb, infesteddel nem volt gond.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6873) 5150head


5150head
senior tag

Köszi srácok! :R
(#6866) s4hu|SyD^ Eddig is lehetett, ez nem szint függvénye. :K
(#6867) ViZion 500 felett már. 700-nál jön az utolsó Daily Tribute fegyver.
(#6872) ViZion Octavia zenéjét ki lehet kapcsolni, hogy ne zavarjon (nálam ki is van kapcsolva, így nem hallom másokét se.) Nem az kavar be véletlen?
Granum Void-ba vigyetek egy jó Mesat de az se baj ha kettőt visztek :D Gyorsan kell ölni.
Az új framek közül Wisp óta Protea az első használható frame amúgy. Én csak 1 vagy 2 formát tettem bele, de egész jól használható defre, mobildefre. A kis pajzsot visszatöltő bogyói hasznosak mert mindenre IS hatnak. Érdemes kiszedni.

(#6874) ViZion válasza 5150head (#6873) üzenetére


ViZion
félisten

Nem, nincs kikapcsolva, épp ez az, h hallani szeretném...
Ally mandachord 100-on van, de -neten írták- ez annyit jelent, h a bg music max-ot engedi, ami nálam 20-30 között van. De fentebb is alig hallható octavia, miközben a háttérzene már mindent elnyom.

Sok frame-t próbáltam Grendel farmra (azt is nehezítették még korábban, a legtöbb netes tanács/tipp már nem sokat ér...). Revenant ígéretes volt, saját sereg, etc... de alig van energia, nem bírta. Vauban is hasonló okokból vérzett el. Végül a solo excavation-t Wisp-el sikerült megcsinálnom, igaz az utolsó 5-6 gépet már nem is védtem, rengetegen jötték, már lvl 60 is volt... esélytelen, csak a futás maradt. Wisp virágai és a passzívja átvitt a pályán. Másik ok, h az energia hordozó polgárok nagyon későn és ritkán jöttek, védeni kellett volna 1-2 percig a nem működő extractort, szal. inkább lehívtam egy újat.

Következő a survi lesz, ez sokszor volt már majdnem kész. Egyszer csapatban kb. utolsó 5 perc jött, amikor host migration... Mindenkit ledobott a host. Soloban a levegőm fogyott el, elvileg ha többet ölök, akkor dobnak... mert az oszlop kevés, későn jön.

Def is menni fog wisppel szerintem, de azért még kuncsorgok a klánban, hátha jönne még vki.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6875) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6874) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Energizer Rank 5, Zenurik Focus School és minden energia bajod megoldva. Meg persze Primed Flow ha nagyon kell. Azt ugye tudod, hogy az Energia pizzákat le lehet rakni pályákon ahogy a Életerőt is. :D Bár a Grendel részét nem tudom, de én is sokszor elfelejtem, hogy nyugodtan rakosgassam le a pizzákat.

De egyébként Khora. Az mind a 3-ra jó. Védés, ha extra loot-ra rakod a Dome-et akkor meg szépen adja az extra energiát is + a Survival-on a kellő extra levegőt éééés konkrétan csak állsz a kupolában és ölöd amit akarsz. :DDD

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6876) khalox


khalox
őstag

A Khorával már a hócipőm kivan. Egy menetben Chassis, Neuroptics és System. Ugye kitalálod, melyik hiányzik :W ?

(#6877) s4hu|SyD^ válasza khalox (#6876) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Nekem az első BP elveszett egy jó kis Host migration miatt. Örültem.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6878) khalox válasza s4hu|SyD^ (#6877) üzenetére


khalox
őstag

Első :)) , örülök, ha 1 lenne :DDD .

(#6879) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6875) üzenetére


ViZion
félisten

OK, utoljára írom le... lassan :D :
Grendel küldi no mod (se sentinel, se fegyó, se semmi, már augment sem!), nincs operátor, nincs gear wheel, nincs semmi. Te vagy, kb. meztelenül, lvl 40-70 körüli rosszarcúakkal szemben, ami ráadásul corpus főleg, a shield miatt ez frankón szívás is.

Khora is málnás, mert alig dobnak valamit és az a valami inkább lőszer, mint energia... Ahogy írtam, az excavationban nem jöttek, vagy csak a sokadik percben azok, akik a géphez az energiát hozzák. Ott is vagy harcolsz solo a tucatnyi lvl 50+ corpussal, vagy futi-futi...

Revenant működik (saját sereg, akiket ölni is könnyebb), esetleg Vauban.
Garuda is bukó, este mentem vele párat. Mivel nincs quick thinking, a 3-as képesség meg is öli simán... Ha lenne mellé egy wisp, hildryn vagy mittomén Revenant, akkor működne így is.

Itt a survi sem olyan, mint a mezei survi. Itt csak egy oszlop van, az is akkor, ha már alig van luft. És el is kell jutni odáig... nem kicsi a pálya és nem az arcba küldi, hanem messzire. Limboval is próbáltam, de ha nem hentelsz, akkor az oszlop nem elég, nem éled túl. A 20 perces surviból olyan 15 perc ment. Még Wukit kipróbálom, hátha van olyan kiskapu, h modok a fegyóján működnek - mondjuk ha lenne, akkor már olvastam volna róla sztem.

Neten a videók, solo "dekönnyenvittemki" írások az elején születtek, amikor egy bug miatt voltak modok, amiket nem tiltott. Mirage-val röhögve hentelt vki, szinte mintha normál def lett volna... Nah, ez már nincs.

Jöhetnél velem, a legendás szerencséd ha csak kicsit segít nekem is, akkor megvan ez a szutyok warframe is. Nagyon nem fogom használni, de bosszantó, h itt van, de nincs meg.
:R

Szerk.:
Mai próbatétel: Trinity prime, link és energia vámpír. De modok nélkül, a harmatos kis életerejével... :(

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6880) anubys1984 válasza ViZion (#6879) üzenetére


anubys1984
aktív tag

Lehet, csak óriási mázlim volt, de nekem az összes Grendel part elsőre meglett (nem mondom, hogy nem izzadtam).
Recruit-ban pár perc alatt állt össze egy random csapat, azzal mentem. Már nem emlékszem az összetételre, az biztos, hogy én Frosttal mentem, és talán volt egy Nova. A többi már nem rémlik.

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#6881) ViZion válasza anubys1984 (#6880) üzenetére


ViZion
félisten

senki nem jelentkezik rá. Ha az elején csináltad, akkor még könnyebb volt.
Trinity bukó, ahogy gondoltam. Wukival jól ment a survi, majdnem 16 percig bírtam.
Defy+klón elég jó. Amprexet adtam neki, az blokkolja őket kicsit. Én meg sebzést adagoltam... de olyan ritkán jönnek az oszlopok és olyan kevés a luft drop, h itt vége, pont mint revenanttal, limbóval vagy Vaubannal volt.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6882) 5150head válasza ViZion (#6879) üzenetére


5150head
senior tag

Survin a ládák meg szekrények is adnak élet cuccost. Azt is érdemes csapkodni.
Loki láthatatlanság aztán ölni se kell.

Wiki azt írja h az augmentek működnek, szóval azzal is érdemes lehet operálni.

[ Szerkesztve ]

(#6883) ViZion válasza 5150head (#6882) üzenetére


ViZion
félisten

Ash is láthatatlan, vele se ment. Loki láthatatlanság 50 energia, 12 sec, Ash 35 energia, 8 sec... Szal. Lokié drágább/sec.
Nyitottam és vertem szét mindent, keveset ad, ölni kell. Csak a 10. perc után már ez bajos, sok a shield drón.
Milyen augmentet javasolsz?
Próbálok mást, Mirage és Nyx is tervben van. De még 2 ember és többen jönnek, viszont többet is ölnénk, meglenne.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6884) 5150head válasza ViZion (#6883) üzenetére


5150head
senior tag

Én még az elején csináltam meg de a modpatch után, szóval emlékszem h szopás volt, de arra már nem hogy hogyan csináltuk meg, de a megjelenéskor nyilván többen is játszották azt a módot. Felhúztam és azóta nem is játszottam Grendellel annyira egy haszontalan frame.

Ha most kellene tolni én a Rhinora próbálnék rá az Iroin Skin (+pajzs) meg a Roar (+damage a társaknak) miatt. Mindkét képességnek knockos az augmentje, szóval az még hasznos is, plusz ott van a Stompja is ami szintén disruptol.
Mirage is tök jó lehet a Mirrorsal meg az Eclipsel.
Ha meg van Wisp annak a passzívja azt tudja, hogyha a levegőben vagy vagy ugrálsz láthatatlan lesz (cloak) én pl erre buildeltem meg a Wispet. A virágai hasznosak (+stun,health,speed) a Breach Surge-vel meg megzavarod őket.

De mindezt ötletelésként írom úgy h fogalmam sincs, hogy mennyit tekertek rajta a patchekkel. Ha nagyon nem boldogulsz akkor megbeszélünk egy runt és kitalálunk valamit, aztán lehet hogy én is esni-kelni fogok :D

(#6885) khalox válasza ViZion (#6883) üzenetére


khalox
őstag

Nekros Prime? Vagy az nem jó oda? Shield of Shadows meg Desecrate. Vagy Rhino-val?

[ Szerkesztve ]

(#6886) ViZion


ViZion
félisten

Nah, megoldódott, igaz nem soloban...
Survia összejöttünk 4-en, több enemy, több drop. Végül heavy zaw-ot vittem, azzal heavy és utána osztani, kész. Meg Wuki. Defy megvédi, a klón meg galaxionnal leszedte a pajzsokat. Ezeket pár heavy slammel kinyírtam, kész. Oszlop volt bőven, alig kellett használni, kb. az utolsó 5 percben csak.

Csapattal nem volt vészes, könnyűnek nem mondanám, mert ha vki kihullott és éleszteni kellett, akkor rögtön sokan lettek... folyamatosan ütni kell, nincs más lehetőség. Volt trinity is, Ő tápolta nidust és Vauban-t. Vauban is jó, de egyedül lassan öl modok nélkül. Viszont akit legyengített, azt hamar levertem + a klón is fagyasztotta.

Utána mentünk 3-an defre, itt többen olvastuk, h kör végén egy drónt hagyni kell és visszatápolja magát a cryopod. Ezt párszor eljátszottuk és így az is bírta.

Persze a stalkernek kellett jönnie... nagyon hiányzott úgy a 10. körben... kb. 2 körön át ütöttük, mire meghalt -de az is lehet, h csak megunta és otthagyott minket. Egyik srácnak az excavation is kellett, mentünk rá 3-an. Sokkal több enemy, több drop. Kb. fele idő volt, mint soloban nekem. Nagyon csapatra van ez kitalálva, nem mondom, h solo lehetetlen, de szinte az. Nekem a survi biztosan :)

khalox: Rhino lett volna a következő, csak ahhoz nincs modom, Nyxhez meg van. De az is gyenge volt, 5 percet ha bírtam vele solo survin.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6887) 5150head válasza ViZion (#6886) üzenetére


5150head
senior tag

Nah gratula! Ügyesek voltatok. :K

(#6888) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Én most az Accelta-ra gyúrok. Tegnap 1 óra, de csak az Aquarius jött ki. Meg csinálom a Profit-taker-t. Kell az a Magus Lockdown. Baruuk gyártásban.
Sokkal nehezebb az a Profit-taker, mint az Eidolon-ok. Minden fegyvernek jól kell lennie moddolva + erősnek kell lenniük. Elég durva. Sokan egyedül csinálják... Hát én messze vagyok attól nagyon. Viszont mindig megkérdezem, hogy hogy csinálják így mindig kapok jó tippeket. :D 177 Amp-ot még időm sem volt felhúzni. Érdekes egy szerzemény. Nem olyan egyszerű már lőni vele.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6889) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6888) üzenetére


ViZion
félisten

Acceltra veszélyes. Ha még szeretnél játszani más fegyókkal, akkor ezt hagyd a végére... mert ha ez megvan, a többi fegyó nem fog kelleni :) :K
Minden megvan benne, ami kell: lehet stat, crit, vegyes. Van lőtáv, némileg pontos, nyilván nem sniper, viszont van CC, nem is kell, h betaláljon. Multishottal, nagy tárral, crit+hunter munitions és bódottá. Az ammo mennyisége szerény, átlag mapon ez nem tűnik fel, de pl. PoE-re érdemes carrier rime-ot vinni, ha lődözni akarsz (pl. küldik).

Akarius is nagy királyság. Kicsii a tár, közelre nem robban, de sebez így is szépen, ha véletlen ez marad kézben. PoE-re kötelező, archwingből feléjük lőve is leszed mindenkit, CC is van, hőkövetés, minden jóság benne. Ammo ennek is szerény, érdemes vinni, vagy carrier prime szintén. A két legötletesebb, legütősebb fegyó szerintem. Porsze vannak még jók, ötletesek, érdekesek... de ezeket eltalálták nagyon.

5150head: thx.
Tegnap még egyik klántag panaszkodott, h 4 órája survi farmolja Ash-t, de nem dobja... Mondom majd 4 hónapnál szólj, és Isten hozott a klubban :)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6890) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6889) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Konkrétan az Ignis-en kívül nem használok mást. Bramma nincs úgyhogy kell valami durva és valami más már. Melee kell úgyis már nagy szintre. Kitgun is elég szép másodlagosnak. Rengeteg Forma-t felemészt minden sajnos.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6891) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6890) üzenetére


ViZion
félisten

Ignis nagyon jó, sokáig az volt nekem is. Utána megkaptam az annoying ignis guy-t párszor... Jogos amúgy, elveszi a killeket frankón. Mondjuk Acceltra is :U :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6892) khalox válasza s4hu|SyD^ (#6890) üzenetére


khalox
őstag

Most már elég sok mindent kipróbáltam, amiket úgy húztam fel, hogy a lehető legtöbbet próbáltam kihozni belőlük. Ilyenkor addig nem léptem tovább, amíg volt mit reszelgetni rajta - persze emberi ráfordítással. Leírom, hátha valaki lát valamelyikbe fantáziát:

Melee-ből Sepfahn zaw jött be leginkább Nikanaként, illetve a Mewan polearmként (utóbbi nagyon ütős, olyan, mint egy feltuningolt Guandao). A nem barkács dolgok közül a Ceti Lacera az, ami mindenre használható, meg még néhány frame mellé vannak speciális fegyverek, amikkel jobb az összhatás (Tekko Prime, Furax Wraith, Scindo Prime és Venka Prime), meg persze ott a Kronen Prime, azonban ahhoz nem volt riven, a többihez igen.
A zawokhoz ugye rakható arcane, maxos Triumph-ot szoktam rakni melléjük, ha crit-re vannak építve.
Ökörködni mindig Falcor-t viszek vagy Halikar-t.
Ha szét kell csapni tömeget Frost-tal, akkor Sibear-t vagy Heliocort. Hasonló kaliberű cucc lett még a Sancti Magistar, de ennyit úgysem tudok egyszerre használni, de kíváncsi voltam, ezért felhúztam azt is, amennyire lehetett.
Majdnem Ceti Lacera a Jat Kusar, crit-re építve nagyon erős az is.
Ash mellé Jat Kittag (a Vulcan Blitz miatt).
Nekem ezek jöttek be a legjobban. Még van pár, ami várja a sorát (pl. Fagor Prime).

Primary-nek összeraktam egy kitgunt, amikor bejött, annál erősebbet riven nélkül eddig nem használtam, de persze nem láttam még felhúzva mindent. Rivennel a Synapse lett nagyon ütős, illetve az Opticor Vandal meg a Glaxion Vandal - ezekbe sok Forma kell.
Kitgunba a Pax Seeker eszetlen dolog lesz a végén.
Alap fegyverből Prisma Grinlok viszonylag olcsón összerakható nagyon nagyot rúgó cuccá, anno azzal toltam végig a Scarlet Spear event farmolását. Illetve sokáig használtam Prisma Grakatát main-nek.
Ezeken kívül kimaxoltam még sok minden mást is, de volt közöttük jó pár, amit békén kellett volna hagyni (Flux Rifle, Scourge, amik így hirtelen eszembe jutnak).
Kellemes végeredmény lett viszont a Nagantaka, Ivarához mindig azt viszem, mert jól passzol. A többi ilyen íjpuska szerűség nem jött be.
Atlas mellé Ogris-t építettem, ami Defense-re lett nagyon jó. Gyakorlatilag letakarítja a fél pályát (Amalgam Furax Bodycount-tal, meg a Nightwatch Napalmmal). Level 50-ig OK még rivennel is, utána valami erősebb kell.
Ja, meg Tiberon Prime... az is jó cucc, ha sikerül felépíteni rendesen.

Secondary-nak Pyrana Prime-tól fetreng minden elég hamar, illetve kitgunból Catchmoon vagy Gaze, kinek mi jön be jobban. A kevésbé toltak közül a Zakti-ből tudtam érdekes dolgokat kihozni.

Ha majd elfogynak, akkor jöhetnek a Kuva dolgok szépen sorban.

[ Szerkesztve ]

(#6893) ViZion válasza khalox (#6892) üzenetére


ViZion
félisten

Szép lista :R
Látszik,h a hatalmas odab..szós fegyókat szereted :) Heliocorom van, rivennel, szépen lehet vele osztani. Melee-ből viszont én "kardb.zi" vagyok, csak a Dakra prime ;] meg még egy tucat egykezes kard, amiket végül nem nagyon használok, mert dakrába lett riven és az bőven lvl 100 felett is használható. Kitgunok nekem még hátra vannak, valahogy rá kellene beszélni magam a vénuszra... :(((

Nagantakát alig vártam, h lvl 30 legyen és ne kelljen többet elővenni.Láttam már vmi magas lvl küldibe ezt a miter-t is vkinél, nem szintezni hozta, azzal lődözött. Csak néztem, mert ahhoz hozzá nem nyúlnék ha küldire kellne vmi... Ezért jó, h sokfélék a fegyók, mi is sokfélék vagyunk, mindenkinek van fegyó.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6894) khalox válasza ViZion (#6893) üzenetére


khalox
őstag

Melee-ből viszont én "kardb.zi" vagyok
Ja, hát akkor Sigma & Octantis, vagy Silva & Aegis Prime. Feltoltam azokat is, bármikor vinném akármelyiket küldire. Főleg a Sigma & Octantis jött be. (Az mellett, hogy szépen aprít, és olcsó a riven, még jól is néz ki :D ). Ezek a pajzsos dolgok mindig is tetszettek.

(#6895) s4hu|SyD^ válasza khalox (#6892) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

A Zaw-okat megoszthatnád mikből állnak. Bár gondolom kell a Plague rész hozzá illetve az Exodia Contagion.

Legtöbb fegyverről amit mondasz nem is hallottam illetve még nincsenek legyártva. Nekem a sima Opticor nem igazán jött be igaz krumpli meg ezer forma nélkül néztem. Nekem a Corinth meg a Tigris eléggé bejött, de valahogy lassúak, nekem annyira nem jönnek be a shotgun-ok endgame-re. Akkor inkább melee. Kronen nálam 5 Forma-val elég jó. Jelenleg a Catchmoon másodlagost húzom Profit-taker-re is. Kezdem azt a harcot is megszokni, tegnap már egész jól ment. Eidolon-hoz képest először durván nehéz.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6896) khalox válasza s4hu|SyD^ (#6895) üzenetére


khalox
őstag

A Nikana: Sepfahn-Peye-Vargeeth II Ruhang (ez crit-es),
a Polearm: Mewan-Seekalla-Vargeeth II Ruhang (így ez is crit-es).
Még gyártok egyet hibridnek, de a Ceti Lacera-t nem hiszem, hogy sikerül vele felülmúlni (64% CC és 98% SC), azért majd meglátjuk, hátha.

A sima Opticor nekem fájdalmasan lassú volt, ráadásul a Vandal után gyártottam, nem is tartottam meg. A Vandal 0,38-as charge rate-je élhető, a 60% CC mellett 8,3-as CD-vel nagyvadra megy vele az ember full-os Vigilante mellett. Ritkán használom, de akkor rúg, nagyot. Az Opticorral leszedek valamit a pálya másik végéről, mintha sniper lenne (még belefért egy Eagle Eye az exilus slot-jába, jól lehet vele hülyülni).

A Tigris az OK, 120k lett a vége, de olyan pontatlan, hogy vagy pofánlövök valakit közvetlen közelről, vagy crowd control. Még lenne tér a fejlesztéshez, de a falloff miatt inkább megelégedtem ennyivel.

A Corinth-tal nem tudtam mit kezdeni :B . Biztos én csináltam valamit rosszul, de nem bírtam normálisan használni.

(#6897) ViZion válasza khalox (#6896) üzenetére


ViZion
félisten

Nekem volt Tigris prime és bele egy brutál jó rivent forgattam, nem volt ócó (kuvában, mert a rivent nyitottam). A riven diszpója alacsony, nekem kényelmetlen volt a használata. Hiába öl meg mindent 5 m-en belül, ha pl. infested tömött sorokban érkezik... Riven eladhatatlan, senkinek nem kellett, még endo árban sem. Nem is tudom, h ez megmaradt, vagy ment endoba. Vaykor hek dettó, pedig olyan rivent forgattam, h 11 skuló a tárban, extra crit meg vmi dmg még. Alacsony diszpó, kényelmetlen használat, eladhatatlan riven.

Bezzeg a sobek, boar prime és a corinth prime... szeretem őket, de ehhez nem lett rivenem. alacsonyabb szinten jó móka velük hentelni. Ezekre kell az exilusba egy fatal acceleration! Anélkül brutál falloff van és pontatlanabb is. Valahol volt boar-al videó, h ezzel X méterrel messzebbre hord és nem terít annyira.

Vik: ahogy ezt korábban is beszéltük, sajnos ez az 5 forma+krumpli az "alap", ha mindent is szeretnél rárakni. Meg 20 p az exilus slot, az is szokott kelleni (vigilante supplies-t rakom, húzás nélkül, csak crit miatt, vagy vmi hatótávra).

Volt néhány kivételesen jó rivenem, talán 3-4 volt, amit eladtam/elcseréltem. Többsége vagy használat, vagy megy a levesbe. Pl. Paris prime, fain rivent forgattam, csillió% crit, minden ami kell, papíron a Terry-nek azonnal meg kellett volna halnia, többször is. Helyette kb. semmit nem tudott, sztem az armor levette a sebzését. A papíron gyengébb rubico többet sebzett, kezelhetőbb volt. Mondjuk ezt a rivent legalább elvitték sok platért...

szerk.:
és van egy opticor rivenem is, de még forgatnom kell, ahhoz kuva kell, ahhoz vitus kell, ahhoz arbit kell menni... ki van ez találva :)

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6898) ViZion


ViZion
félisten

'reggelt.
Az kimaradt, h opticor vandal-t miért nem látok Eidolonnál? Brutál sebzés, rubiconál nagyobb tár, kicsi charge az igaz... Érdemes arra próbálkozni?

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6899) khalox válasza ViZion (#6898) üzenetére


khalox
őstag

Mert a beam-je az AoE mellett bugos. Sokszor 0-át sebez Eidolon-ra látható ok nélkül (általában a hitbox valamibe elakad).
Ha tiszta lövés van, akkor OK, szóval hajrá :).
Azt nem tudom, hogy mióta ilyen, vagy kijavították-e.

[ Szerkesztve ]

(#6900) Źşë'


Źşë'
addikt

kivittem a steel path-et én is, meglepően könnyű volt a lephantis, 11,5 perc alatt lehoztam soloban, rhino buff meg vectissel :D a másik meg az emissary volt amin meglepődtem, az is 14perc alatt lement, ettől a kettőtől fostam a legjobban aztán nem is volt annyira vészes, durvább volt a ropalolyst, ha jól emlékszem az olyan 18 perces küzdelem volt, ketten indultunk neki aztán leavelt a srác az első 4 perc után kb

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.