Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#6951) anubys1984


anubys1984
aktív tag

Tudjátok, a mostani stream hogyan fog működni?
Összekötöttem a két accountot.
A twich kell hogy legyen az aktív ablak, vagy elég ha a háttérben megy? Ha megvan a fél óra egybefüggő stream, arról van valami visszajelzés, vagy csak akkor fogom tudni, ha belogolok a játékba?

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#6952) khalox válasza anubys1984 (#6951) üzenetére


khalox
őstag

Csak ha belogolsz. Ráadásul itt elképzelhető komolyabb idő is, mire kitolják a "díjakat". Legalábbis a Nekros-nál az volt. Persze azóta volt sok fejlesztés a Twitch-csen is, szóval ki tudja. A sima stream-eknél a dropot már a 30 perc letelte után egyből küldik, még a stream alatt. Itt most nem biztos.

(#6953) Źşë'


Źşë'
addikt

annyira utálom ezt a mondatot, de most ellövöm: Apa kezdődik! :DDD
mocskos jó zenéket dobáltak be rá :o

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6954) anubys1984 válasza khalox (#6952) üzenetére


anubys1984
aktív tag

Köszi, remélem, akkor is jár a loot, ha a háttérben megy a stream. :)

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#6955) ViZion


ViZion
félisten

Elkezdtem nézni, de nagyon szaggatós, akadós... fain.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6956) Źşë' válasza ViZion (#6955) üzenetére


Źşë'
addikt

akad a stream? valami akk nem okés nálad, vajsima nálam

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6957) Źşë'


Źşë'
addikt

nagyon jól néz ki ez a Lotus szobor

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6958) ViZion válasza Źşë' (#6956) üzenetére


ViZion
félisten

úgy tűnik, h a chat panelt kellett bezárni és jó lett.
A pisztoly ígéretes. A műsor is jó amúgy, sound rész vicces, kelbimbó adja a szörny hangját... :) tudtam én, h az veszélyes!

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6959) anubys1984


anubys1984
aktív tag

Athodai megérkezett, lehet tesztelni. :D

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#6960) s4hu|SyD^ válasza Źşë' (#6957) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Megveszem jövőre olcsón. :DDD

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6961) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Lehet hogy egyből jön is az update mert egyes streamereknek tennocon utánra van betáblázva szponzorált játék.

/s

(#6962) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Na ki mit szól? Kőkemény grind lesz az endgame. A skill választós résszel szerintem gond lesz. Túl OP frame-eket lehet majd csinálni.

Egyébként a Deimos tetszett kicsit sötét, de érdekes és nagyon szép a látványvilága. Gyanítom nagyon sok mindent nem árultak még el.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6963) Źşë' válasza s4hu|SyD^ (#6962) üzenetére


Źşë'
addikt

nekem nagyon bejön az új infested bolygó, eléggé túlnőtt magán a játék - nagyon jó ez az engine - iszonyat mit kihoztak belőle az utóbbi években, az endgame sztem talán annyira nem lesz grind, már csak abból adódóan gondolom hogy túl sok minden már nem kell innen az endgame-ig, persze akinek még a java hátravan az más tészta, de eddig is jó sok grind volt ingame ha a tartalmakat nézzük - ahhoz képest h home office volt és egy ilyen tartalmat összehegesztenek aug. 25-ig az sem semmi azért

végignéztem az egész közvetítést, nagyon jóra sikeredett, fenn voltam alatta a TennoCon 2020 releayen, és nem bántam meg, voltak érdekes pillanatok, ezek a piros betűs beírások, meg plusz meglepik tetszettek :D mikor megjelent a semmiből először csak a beachball, aztán meg jött a villódzás és előkerült a stalker is, követett miden hova, aztán meg Clem, meg sok sok tüzijáték, az ott-lévők kb 95%-a afk volt sztem, aztán mikor felvonultatták az új környezetet, random spawnolodtak az emberek az új lények "modelljeihez" - csináltam is pár képet:

01, 02, 03, 04, 05, 06, 07, 08, 09, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16

stream végén meg dobott egy ilyen Mecha szobrot, ami bal alsó sarokban van

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6964) 5150head válasza s4hu|SyD^ (#6962) üzenetére


5150head
senior tag

Nekem tetszett. Várom az új cuccokat.
Talán nem lesz OP az új rendszer, mert ahogy mondták, minden warframe 1 abi-t tud "felajánlanii" az ulti kivételével, de bármelyiket le tudod cserélni. Ebben is lesz még pár kanyar mire elnyeri végső formáját. Sok a nyitott kérdés, várjuk ki a végét, de biztos jó móka lesz :)
Amin meglepődtem, hogy elég jó ajándékokat szórtak ki stream közben :Y

(#6963) Źşë'
Egy ilyen updatet nem fél év alatt hoznak össze, szóval nem csak homeofficból tolták. A Railjackről is láttunk dolgokat/gameplayt bőven (évekkel) a megjelenés előtt.
Ha belegonolsz a mechanikákat csak átemelték Cetus/Fortunáról és adtak egy másik köntöst, de így is látszott hogy rengeteg meló van benne.
A Grineerek meg Corpusok után kaptak egy nyílt világot az Infestedek is.
A szitakötőn lovaglás az WTF? :DD
A nagy mecha robottal darálásra is kíváncsi leszek :))

(#6965) parasutyo


parasutyo
kezdő

srácok, a lex prime-val érdemes szarakodni? vagy csak egynek jó, a helyet foglalja? :F

(#6966) s4hu|SyD^ válasza 5150head (#6964) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Pont azért örülök, hogy én még relatív sokára érek oda így addigra majd helyrerázzák.

Tetszett, hogy van jó sztori vonal. Hiányzott már valami küldetés a sok hentelés mellett. Remélem nem sok minden fog kiszivárogni. Várom, hogy milyen boss-ok lesznek. A nappal és éjszaka változása az nagyon tetszett valamint, hogy a Tenno Relay-en mindent megmutogattak. Az Orokin meg a Void vonal nekem alapból nagyon bejövős.

Kicsit hosszú lett a show, de nem is igazán tudtam nézni az egészet. A lényeget láttam.

A fizikai meg a 10k plat ajándékokra gondolsz? Discord-on is ajándékoztak. Persze én nem nyertem semmit. A fegyver, szobor meglett. Várom a Display-t meg a Hydroid Prime-ot.

Jó hír, hogy minden nehezen megszerezhető alap frame-et megtartottam. A könnyen kiszedhetőek mentek a levesbe a slot miatt. BP-k pedig mindenből van 2 legalább. Persze még így is hiányzik nálam sok frame.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6967) 5150head válasza parasutyo (#6965) üzenetére


5150head
senior tag

Minden primedet érdemes megtartani.
2 db Lex Prime fog kelleni majd az Aklex prime legyártásához.

(#6966) s4hu|SyD^ Igen azokra (2080Ti, Intel, Corsair csomagok), meg többször volt twitchdropban is mindenféle jóság. (Tudnék mit kezdeni 100e plattal :D) Meg próbálták bevonni a nézőket, ha már fizikailag nem lehetett megrendezni az eseményt.
Szerintem kár most nekiállni frameket farmolni meg legyártani amíg nem tudunk semmit. Pl Prime és a sima verzió között lesz különbség? Fel kell húzni előtte 30-ra a framet a jobb statért? :F - csak hogy kettőt említsek.

(#6968) ViZion válasza parasutyo (#6965) üzenetére


ViZion
félisten

Szerintem nem érdemes. Van belőle aklex is, amihez 2 db lex kell, szal. ha maxoltad akkor ne add el. Vasto is jó, ha csíped a régi fegyókat. Aki secondaryban jó még az a mara detron, akarius (mondogatni szoktam, h PoE-re kötelező...), amit most dobáltak ki az is jó.
Secondaryra nagyon kivételes esetben herdálok, főleg kardozok mondjuk, nem tudom, h a Te stílusod milyen.

Sound rész végéig bírtam, mentem aludni. Hosszú hét volt, ma is itthon hősködtem, most jutok géphez csak. Jó volt a hangos rész, tetszett a csávó elhivatottsága, látszik, h nem csak alkalmazott, hanem a lelkét is beleteszi.
Ami fájt, h a legjobb game zenéknél kihagyták a kihagyhatatlant: Morrowind és Skyrim

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6969) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6968) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

A másodlagos Kitgun-ok nagyon erősek és a Zaw-ok is mint melee. Beléjük toltam pár Forma-t már, durván sebeznek. Ami még jó és van nekem az a Pyrana Prime. Dex Dakra sem rossz igaz nem Prime. Vasto sem vészes, de van jobb nála.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6970) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6969) üzenetére


ViZion
félisten

Zaw-ot már építettem párat, kitgunokkal -Fortuna ugye- nem foglalkoztam.
Van pár jó kombó, de a dakra prime rivennel még mindig jobb náluk. No mod pályán viszont ez az előny elveszett. Ha találnék olcsón meewan vagy ilyesmi rivent ;] ;]

Ez a warframe feláldozós helminth upgrade miféle lesz? Mondjuk Ash 4. képessége helyett tudnék rakni wisp reservoir-t, vagy wuki Defy-t? Mert Ash 4-ese nem túl hatékony magasabb szinten, alacsonyabbakon meg felesleges, túl sok energia, szal. alig használom. Egy Defy viszont enyhén segítené a túlélést bárhol. Wispet is ki lehet szedni újra, illetve kiszedni megetetni, eltemetni... :)

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6971) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6970) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Heavy blade Zaw-ot építettem a Profit-taker miatt. Vettem egy Exodia Contagion-t. Unranked. Jó fun, mintha Bramma lenne. Acceltra nem akar esni, majd még futok ott pár kört. Akarius esett már vagy 3.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6972) parasutyo


parasutyo
kezdő

5150head , ViZion köszi, tulajdonképp én is erre gondoltam...

(#6973) McDuglas válasza 5150head (#6967) üzenetére


McDuglas
aktív tag

"Szerintem kár most nekiállni frameket farmolni meg legyártani amíg nem tudunk semmit. Pl Prime és a sima verzió között lesz különbség? Fel kell húzni előtte 30-ra a framet a jobb statért? :F - csak hogy kettőt említsek."
Primeokat meg se eszi a Helminth, azt mondták is. ("ételallergia") Még jó, hogy szórogattam ki a nem prime frame-eket, amiket leváltottam primera... Kiváncsi vagyok, melyik frameből melyik képesség lesz kivehető?
Mondjuk csak videón láttam utólag, pont programom volt a hétvégén - szombat este töltőn, szállás-wifin azért benyomtam a streamet telón, de nem tudom mettől meddig ment. Az Athodai-t mondjuk megkaptam.

(#6974) khalox


khalox
őstag

Pár perce tolták be a Hydroid Prime-ot a fiókra (mondjuk megvolt korábbról már jó ideje, de azért a frame slot az mindig jó ha van). A többi az még akkor megjött, amikor a közvetítés volt - vagy játék közben, vagy pár perccel a megfelelő idő letelte után már.

[ Szerkesztve ]

(#6975) s4hu|SyD^ válasza khalox (#6974) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Display-t is megkaptad a Trivia-ból? Az jár mindenkinek aki néha válaszolgatott? Én azt nem kaptam meg.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6976) wjbhbdux válasza s4hu|SyD^ (#6975) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Arra emailben küldenek majd egy kódot ha a trivia végén megadtad, van akinek nem ajánlotta fel, akkor a supportnak kell írni miatta. [link]

/s

(#6977) s4hu|SyD^ válasza wjbhbdux (#6976) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Nekem felajánlotta, de nem kaptam semmit.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6978) wjbhbdux válasza s4hu|SyD^ (#6977) üzenetére


wjbhbdux
veterán

még nem küldték el őket, majd jövő héten vagy később.

/s

(#6979) s4hu|SyD^ válasza wjbhbdux (#6978) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Na ezért kérdeztem. :DDD

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6980) ViZion válasza McDuglas (#6973) üzenetére


ViZion
félisten

Nálam is az van, h a nem-prime jó része ment a levesbe, így is sok slotot kellett vennem.
Viszont nagy része könnyen megszerezhető. Ahogy írtam is, Wuki 3-as, vagy wisp 1-es megfelelne... vagy revenant mesmer skin vagy az enthrall... ;]
De így nagyon brutál warframek lesznek... Rohan Inaros, celestial twin és ledobja a wisp reservoirt, majd ash láthatatlansága és nyom egy enthrall-t :D

tényleg, primeból nem lehet, az OK, de prime-ra lehet rakni remélem... :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6981) 5150head válasza McDuglas (#6973) üzenetére


5150head
senior tag

Oh köszi, ez elkerülte a figyelmem. :B

(#6980) ViZion
Eddig csak annyit láttunk, hogy egy helyre egy mehet.
Agyonmixelt framek szerintem nem lesznek, mert az borítja balanszt, mondták is, hogy nem minden frame és nem minden Abi lesz csereberélhető.
Ami érdekes lehet, hogy a Helminth-nek 10 Rankje van és saját Abiket is ad, szóval ott is lehetnek majd fincsi dolgok. :))
Lassan fog eltelni ez a három hét, mert nekem a Focus farmon kívül (meg a vault cuccok kivételével) jelenleg nincs több tennivalóm a játékban :U Még a végén ráfanyalodok az eidolonra - Tegnap bementem egy Brilliant shardért mert kellett az Unboundhoz a Zenuriknál. - Tényleg, adhatnátok ötletet Focus farmra solo ESO-n mert a Voltot már nagyon unom :U

(#6982) ViZion válasza 5150head (#6981) üzenetére


ViZion
félisten

Saryn, de azt is megunod majd :)
Nekem focus farm így direkt nincs, arbi ad sokat, ott igyekszem felszedni a cuccot, annyi. Sokmindenre nem használom, a madurai eléggé maxos, már amikre szükségem van, a többi meg ráér.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6983) jano1102


jano1102
csendes tag

Heló. Csak 1 kérdés: ti hogy játszotok, van klán, vagy meglévő csapattal? Csak azért, mert idegenekkel a szokásos embertelen rohanás megy, amiben én, ugye kezdőként mindig lemaradok. köszi

(#6984) ViZion válasza jano1102 (#6983) üzenetére


ViZion
félisten

Szia!
Kezdőként én anno soloztam, mert ugye kell a nyersanyag, meg szerettem megoldani a mapokat. Ami nem ment, ott mentem randomokkal, néha taxiztam.
Amit javasolni tudok, ha gyorsan akarsz haladni, akkor a rohanós csapatokkal menj, ha vmi alapanyag kell, akkor farmolásra kérj a klánban segítséget.

Solo lassabb a fejlődés, de talán jobban kiismerni a mapokat, a rohanós csapatoknál volt, h eltévedtem, mire visszataláltam volna már vége is volt :)
Van ugye a shared affinity, ha közel vagy, akkor az ő öléseikkel is fejlődsz. Érdemes mielőbb végigvinni a node-okat, kifarmolni az egyszerűbbeket.

Modokkal tudunk segíteni, h gyorsabb legyél. Illetve taxi/farm is mehet.

Többnyire randomokkal megyek, de sok a solo is, pl. lich/thrall vadászat, PoE gyűjtögetések, bányászás.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6985) s4hu|SyD^ válasza 5150head (#6981) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Nekem 3 Focus farm frame-em van, de gondolkodom többön is.
Saryn, Volt és az Equinox. Amennyire van szidva az az unalmas altatós Equinox Focus farm legalább annyira jó. Főleg ha van Affinity Booster. Egyébként minden nuke Frame jó Focus-t farmolni. Ha csak 4 körig bírja ESO-n akkor addig mész.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6986) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Arra kíváncsi leszek, hogy a Void damage, hogy fog skálázódni a Xaku-nál. Lehet onnantól kezdve se Amp se Operátor nem fog kelleni az Eidolon-okra. :DDD

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6987) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Acceltra-nak adok esélyt még hétvégén, ha nem akkor én befejeztem és megveszem. Annyi időt elpazaroltam rá, hogy inkább plat-ot farmoltam volna. Harrow szintén zenész. Mindkettő szenvedés, teljesen megöli a fun-t a játékban. 4 Vault-ot futottam az átlag 3 perc alatt az NW miatt és abból 3x 15p modokat dobott.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6988) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6987) üzenetére


ViZion
félisten

Láttam, h MR 20 vagy már, gratula!

Acceltra sem egyszerű, de Harrow-ot rengetegen megvették inkább, egyszerűen a kuva spy pálya hatalmas, sok idő, Rot C és lóf*nyi % esély. Itt bitosan jobb, ha relicet nyitogat az ember. Nekem a szindikátus modokat viszik nagyon, pár napra le kellett vennem, mert nem tudtam annyit venni, amennyit kértek. Pedig steel+red szinte naponta limitig van húzva.

Még Vor kardja, meg a thumper fegyó dropok nincsenek meg. Meg Stalker is csak nyilat dob, szét szívatom a corpust invasionban, de eddig csak egyszer jöttek a "bosszúállók", kb. 3 hét alatt. Ebből se lesz Detron...

Tegnap jó volt, event aff boosterre dobott 14h aff boostert... minden nyűgös vackot maxoltam. Pislogtak, h SO-n Mote amppal henteltem bohóckodtam... :D

Terry megy solo már, Volt kellett, meg az az info, h ha van aktív képesség, akkor a warframe op módban is sebezhető... Csapattal jobb azért, nekem kicsit unalmas, de kell a standing arcane-okra.

Steel path is megy, de nem sokat... Nyitogatok, de ha van jó arbi vagy relic, akkor inkább arra megyek. A legtöbb steel pálya nem kihívás, de ha lenne jó csapat, akkor survit kipróbálnék itt is. Azt mondták, h derelictet kiveszik, csináljuk meg előtte. Nekiláttam, solo minden, csak lepa maradt. Nem kaptam rá semmi XP-t. Most vagy akkor adja, amikor minden node kész, vagy vki vmit benézett és erre nem ad. Ma majd próbálom solo ezt is.

Vénuszon új dolgokat találtam... Hatalmas pókok, meg ilyesmi -volt eddig is, de jöttek nagyobbak, vmi lila pajzsa volt, meg jött bursa, jackal, baCCós nagy pajzsal. Egy új konfigot próbáltam, mielőtt beléptem. Vki hívott, h ott segítsek, de kiderült, h az neki solo, én meg OV-n álltam egyedül. Mondom OK, Corpus ellen is nézzük. Kétszer leöltek, mire leesett, h steel-en maradt...
...a nagy pókok ellen a láthatatlanság kevés. Mások is mennek a zajra, de csak néznek bután. Viszont ezek random támadtak is. Meg ugye a null-fiúk. Levették az abbikat, lehenteltek, putty. Végül megoldottam, maxolt mindent, mire kimentem :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6989) ViZion


ViZion
félisten

...és ma is aff booster :U
Mi folyik itt?
Sebaj. Elő az Archmelee cuccokkal...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6990) 5150head válasza ViZion (#6988) üzenetére


5150head
senior tag

Én is az Affi miatt nyúzom a focussulikat.
Ráfanyalodtam a Hydrora is :D Trinityvel pörgök, mert annyi DPS van mint az állat, Trinyó meg mindig jól jön.
Derelicten megvan a 2 db Assasinate küldi is? Csak úgy adja az MR-t. Emissary elég szopós.
Igen kiveszik, de tudtommal az Infested cucc jön helyette. Ha azt megcsinálod megkapod a derelict szobrát is (MR-t azt nem tudom)

(#6991) s4hu|SyD^ válasza 5150head (#6990) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Jó, hogy mondod. Pont most lett kész a Trinity Prime. Igen mindkettő szobrot megkapod, DE mondta tegnap.

@ViZion: Nekem az a Harrow rész 4 körből meglett. A túlélő kisérgetést viszont nem bírom, mint játékmód. Mondjuk Khora-val még bepróbálom párszor, mert kell még 1 Ash System.

Csak MR20 vagyok, mert a hátam közepére nem kívánom, hogy minden szemetet felhúzzak.

Amúgy én is Relic meg Acceltra farmon voltam az utóbbi 2-3 hétben. Aztán kiderült kb. 600 plat-nyi cuccon ülök. 1 nap el is adtam 300p Prime cuccost. Tegnap nagyon vitték a Despoil-t. 4-et 5 perc alatt. Vault mod-ok meg még mindig mennek percek alatt. Szóval azért is az utolsó esély Acceltra + Harrow hiányzó. Plat-ot gyorsabb kiszedni. Annyi időt elvesz ez a szenvedés 1,5% drop-hoz. Ezalatt kiszedhettem volna a sima Equinox-ot, Atlas-t, Hildry-t. Előrébb lennék erre szenvedek ugyanazzal. Steel Path sehol, Protea...

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6992) ViZion válasza 5150head (#6990) üzenetére


ViZion
félisten

Emissary megvan, nem volt vészes. Lepa van csak hátra, már nem volt kedvem.
Ashyvel -ha nincsenek a köcsög nullifierek- nincs olyan, h nehéz küldi (OK, ha pusztítani kell, akkor nincs. A védés másik bicikli... abban solo nem jó ugye :( ).
Láthatatlanul, a fentiek alapján kicsit átszerkesztett Dakra Prime + Acceltra (leszedni gyors a mummusokat, amikor healel ez a izé) és annyi. Kiszedtem a fegyót is végre. Steelen csak egyszer mentem végig, előtte párat normálban, a fegyó és a gyakorlás miatt.

Érdekes, h mikor bejött, akkor sokat toltuk, majd elmaradt... Még lámpát is kaptam az orbiterre anno. Ez volt az egyik olyan boss, amit még solo nem nyomtam le. Valahogy kimaradt.

Vik: a végtelen szerencséd Harrownál is lesúlytott :D ...
A túlélősnél Manic kell? Vhol már írtam a taktikát, Vauban is jó ide nagyon. A lényeg, h X perc (8 talán) után spanol be. Infested map annyira nem jó, mert ha ők ölik meg, akkor nem dob semmit. Első csapatot oszlopig vezeted, vársz a manicra, nem indítod el őket. Oszlopot tápolod, Vauban lazán bevédi. Amikor jö, akkor mindent megölsz, drop, szerencse, bódottá.

Equinoxot mondták, h macera. Ez pl. meglepően hamar megvolt (igaz régről voltak részeim, day form készen volt). Protea macera, vki írta itt korábban, h kíváncsi lesz, mennyien játszák majd pár hónap múlva... igaza lett. Kevesen vannak, granumba nem mennek, ha van is csapat pl. sabotage küldire. Mert semmi értelmes drop nincs ezeken túl. Pedig a megoldás tök egyszerű, mittomén 5 perctől rakjanak endo-t, telluriumot, vagy ilyesmit a drop chance-ba...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6993) Źşë' válasza s4hu|SyD^ (#6991) üzenetére


Źşë'
addikt

mindkettő szobrot? mármint melyik kettőt?

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6994) 5150head válasza s4hu|SyD^ (#6991) üzenetére


5150head
senior tag

Én nem kapok Derelict Steel path szobrot... mert már megvan ;] :DDD

(#6992) ViZion Akkor ott a bibi. Lepa is kell, hogy fullos legyen az a régió. Utána kapod csak az MR-t.
A sima equinoxot meg ne emlegesd fel nekem :O Azon Framek egyike ami nagyon nem akart kiesni nekem.
Nem értem ezt a Protea undort. Nekem fekszik, szoktam is vinni ha olyanom van. Hardmode Defeket simán leszólóztam vele. :))

(#6995) ViZion válasza 5150head (#6994) üzenetére


ViZion
félisten

Nem protea a baj, hanem a küldi hozzá. Granumot nem szeretik, protea amúgy sztem népszerű.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6996) s4hu|SyD^ válasza Źşë' (#6993) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Régi Derelict-et(ami még most van) meg majd az új Deimos-t.

ViZion nem nagyon kell az Ash system csak az Ephemera miatt. Harrow system az ami kéne inkább. Khora Dome megfogja a Maniac-ot meg mindent.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6997) s4hu|SyD^ válasza 5150head (#6994) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Gondolom neked nem is igen van, meg volt tennivalód Steel Path előtt. :U

Tudom én vagyok itt az újonc 6 hónappal. :B

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6998) khalox


khalox
őstag

Fura dolog - ma néztem a frame-ket meg a fegyvereket is, hogy mi az, amit szanáljak, és azt vettem észre, hogy kétszer szerepel a Hydroid Prime (így most akkor van három darab, egy maxos és két unranked), meg kétszer szerepel az Athodai, ebből is van így egy max-os, és egy unranked). Másnál is van ez?

(Előfordult már máskor is, hogy kétszer kaptam meg egy dropot, de az már jóval régebben volt. Hiba a mátrixban?)

[ Szerkesztve ]

(#6999) 5150head válasza khalox (#6998) üzenetére


5150head
senior tag

Igen. Mindenki duplán kapta meg.
Viszont a kvízért járó rewardot én még nem kaptam meg. (vmi display elvileg) Többiektől kérdezném, hogy arról van valakinek infoja?

(#6995) ViZion Bocsi csak az egyik játékospajti nem szereti Proteát aztán hirtelen arra asszociáltam és nem a játékmódra. Aki kiszedte onnan a rewardot az sztem dobta az a módot, mert amúgy elég uncsi.
Az értő olvasáson meg ideje fejlesztenem :D :W

(#6997) s4hu|SyD^ Mindig van mit csinálni a game-ben. Steel Path előtt a hiányzó cuccokat szedegettem össze meg a szindikátusokat húztam, uh elég jó ütemben jött a Steel Path mert amikor végeztem azokkal pont akkor jött az update.
Ahogy írtam, most a fókuszsulikat húzom, meg Hydrolistet csapom meg párszor. Mire jön a Deimos talán azokkal is végzek.

(#7000) ViZion válasza khalox (#6998) üzenetére


ViZion
félisten

nekem egy hydroid p + 1 athodai lett ingyen, de megvolt már mindkettő.

5150head: nah, akkor nem csak én látom úgy, h oda nem mennek már nagyon a farmolós csapatok :((( Ezért is gondolom, h endó, tellurium vagy vmi más csábító drop kellene és mehetnének ott is a farmok.

Kipróbáltam mindenféle ampot, most elvileg a Cetus legjobbjával küldöm. Zawokra kattantam rá, keresem az igazit. Balla-bot jó lett, lession helyére mehetne, de sajna puncture, nem slash. Keresek tovább :)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.