Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#8001) Mrdevil válasza ViZion (#8000) üzenetére


Mrdevil
addikt

Iradite, azt kell 50-et szednem, már csak kb 15db kell, ma összekapom délután. Másik kérdés, klán dojoban, azt hogy miket lehet kapni, azt gondolom a klán szintje adja meg, nálunk pl semmi prime cucc, ugyebár recruit klán. De láttam máshol van kb minden, úgy könnyebb lenne pl egy wuki Primeot kiszedni.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#8002) 5150head válasza Mrdevil (#8001) üzenetére


5150head
senior tag

Prime csak relicből esik.
A Warframe-nek nagyon jó wikije van. Érdemes olvasgatni:

[Warframe Wiki]

(#8003) s4hu|SyD^ válasza Mrdevil (#8001) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Iridian jön 3-5 ha a legnagyobb bounty van beállítva. Meg sem kell csinálni a bounty-t. Elindítod solo-ban, keresel Iridian-t, kicsit világít, este is mehetsz majd kimész.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#8004) Mrdevil válasza 5150head (#8002) üzenetére


Mrdevil
addikt

Wikiket ismerem, nézem, használom, a Magyar is jó. Az ő dojojukba ott volt sok prime cucc, az oké, hogy csak relikből jön, náluk simán vehető bt, csak ugyebár ott vendég vagyok.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#8005) khalox válasza Mrdevil (#8004) üzenetére


khalox
őstag

Valami kavarodás lesz. A Prime dolgok darabjait meg tudod venni emberektől plat-ért, vagy elcserélheted valami más, hasonló értékű dologra, de Dojo-ból nem tudod azokat kivenni. (Ha arra gondolsz, hogy a klánban vannak olyanok, akik szívesem odaadnak ezt-azt, az OK, de ahhoz meg nem kell a Dojo.)

(#8006) 5150head válasza khalox (#8005) üzenetére


5150head
senior tag

Hagyjad, az ő dojojuk "speciális" dojo. Minden IS van:C

(#8007) Mrdevil válasza khalox (#8005) üzenetére


Mrdevil
addikt

Hát pedig érdekes, akkor lehet rosszul láttam valamit, ami klánok ott vannak alul, ugyebár az enyém van középen. Bementen egy randomra vendégként, és akkor láttam ott a prime cuccokat náluk, rányomtam, hogy replika vagy mi a fene, és ekkor írta, hogy nem lehet, vendég vagyok. A saját klánomnál simán tudok vásárolni. De majd még ránézek mégegyszer.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#8008) 5150head válasza Mrdevil (#8007) üzenetére


5150head
senior tag

Ha lesz Excalibur Prime, akkor nekem jöhetne egy set. :DD

(#8009) Mrdevil válasza 5150head (#8008) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nem lehet vendég vagy. ;)

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#8010) s4hu|SyD^ válasza Mrdevil (#8009) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Biztos nincs Prime. Mutass képet aztán majd megmondjuk, hogy mi az.

Más: Próbálok kicsit Steel Path-t meg minden egyebet játszani, ami kicsit nehezebb is. Így egész jó, mert sok mindent újra kell build-elnem. Kiszedem amik elmaradtak stb. Próbálok felzárkózni az olyanokkal, amiket csak 1x kell megcsinálni, kiszedni, felhúzni. Idén hátha menni fog. :)

Inaros nerf incoming?

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#8011) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Jéé, és tényleg, igazatok van, valamit nagyon félre néztem, vissza mentem oda, de csak sima szettek, sőt ugyanaz minden mint az én klánomnál. Bocsi.
Más: megtaláltam ezt a lencse dolgot amit mondtatok, érdekes, még pár dolog amit lehet huzgálni. Lett egy kvázi emberi karakter is, több húzható cuccal, még a fejlődését pontosan nem látom át, de alakul ez, vége lett a war within questnek is.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#8012) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#8010) üzenetére


ViZion
félisten

Steel path 80% lazán megy Ash-el, defense Khora-val, itt csak a Lua def volt macera, de ha nem soloba mész, akkor síma liba. Itt is figyelni kell a napi küldiket, a macerásokat abban csináltam meg, mert lett rá csapat. Baruuk is nagyon jó steel path-ra, meg wuki. Nem mondom, h más nem, mert mostmár pl. Mag-al is neki mernék vágni, de sok helyre vittem Khorát is, nem csak def-re.

Tegnap ugye Baruuk hegesztés volt, kicsit erősítettem rajta, nem mintha igényelte volna. Próbáltam a shield gatingot is, beraktam a dragon key-t, ami ottfelejtődött... Nem para, a pillage így is brutál overshieldet adott... :DDD

Korábban volt szó a shieldről, nah, akkor az helyett ez a helminth képesség több, mint elég. Nem foglal el mod slotot, kevés energia igény, és ami fontos, h alacsony durationnal is működik.

Mrdevil: profil oldaladon megtalálod, h a klánodban milyen fejlesztésekkel hogy állnak. Attól, h kis klán, még meglehet minden fejlesztése... Jelen helyzetben sztem Fortunára és Little Duck-ra koncentrálj, ampokat szerezzél, mert az alap az botrányosan szar. Meg kitgunokat, utána már az átlag mapok nem jelentenek gondot.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#8013) 5150head válasza ViZion (#8012) üzenetére


5150head
senior tag

Egyik kezedben Hildryn, másik kezedben a Rebuild Shields Helminth Ability...

... és most tedd össze a két kezed. :D

Az első Helminth fuse-om az pontosan ez volt. :))

#8011 Mrdevil Sose lesz már Excalibur Prime-om... :O :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8014) ViZion


ViZion
félisten

orbiterről is lehet az RJ szerelgetni... nem vettem észre eddig, ott volt rajta egy ayatan :)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#8015) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#8012) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Úgy csinálom pont. Nézem, hogy mi a napi. Valamint 1-2 node ahol éppen tartok azon a bolygón, szép lassan. Pont Khora-t kellett átépíteni def miatt. Gyorsan halt a farmolós dome build-del és lassan is ölt. Most van egy Dome + Whip, Rolling Guard build-em. Csak nem nagyon vagyok gurulós de megtanulom.

Új update az a Railjack rész az Orbiteren.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#8016) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#8015) üzenetére


ViZion
félisten

def-nél range-t adj neki, strength nem számít. Ha lepotyognak, akkor összehúzod, amíg kábultak és karddal lenyaszatolod őket. Ajánlott a nukorral (sokféle statusra buildelt, magas statchance-val) meglőni kicsit őket, utána kard, condition overloaddal, sok crit sebzéssel.

5150head: az 1% esélyedre azt mondtad, h sz@r??? :D Akkor nézd meg, h 200 próbálkozás után mennyi esélyed van a Cronus kardot kiszedni...
"The Cronus blueprint is now only a guaranteed drop the first time Tolstoj is completed; the percentage chance for it to drop continues to decrease on additional runs."

Kreska bevált, elég az a riven+modok és hamar felmegy a kombó.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#8017) 5150head válasza ViZion (#8016) üzenetére


5150head
senior tag

Nem, én azt mondtam, h 1% alatti, de hogy pontos legyek: Exo Outrider 0.2925% Gyre Outrider 0.189% Kosma Outrider 0.1515% - ezek a chancek. :W

Cronusnak 5% az esélye Vor-tól, mondjuk ez a csökkenés nem tudom milyen mértékű lehet :F

Nah örülök ha bevált, ezért jó a riven dispot is nézni.

(#8018) s4hu|SyD^ válasza 5150head (#8017) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Én olyan MMO-val játszottam évekig ahol rengeteg volt a 0,00xxx% esélyű tárgy. Plusz nem kapott mindenki droppot. Be lehetett állítani, hogy random, finders keeper vagy körbe menjen a drop. Ott örültél igazán ha valami jó jött. Jó azért voltak 0,1% dolgok is meg pár nagyobb. :DDD

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#8019) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Létezik, hogy bizonyos karaktereket kivesznek? Rhino Primeot mondom megnézem melyik relic adja, már egyik sem?

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#8020) nubreed


nubreed
veterán

Ha csatlakozok egy klánhoz, ott mennyire van megkövetelve, hogy részt vegyek ilyen közös missionökben/raidekben, stb? Nekem igazából egyelőre csak a Dojo research lab miatt kellene egy klán, más ebből az egészből nem nagyon érdekel.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#8021) khalox válasza Mrdevil (#8019) üzenetére


khalox
őstag

Igen, úgy hívják, hogy "vaulting". Ezek olyan relic-ek, amiket már nem lehet kivenni éppen a játékból, viszont a játékosoknál még lehet belőlük egy-kettő, ami néha "elsül", de farmolni azt nem tudod.
Az ilyen dolgoknál vagy vársz egy "unvault"-ra, amikor újra bekerülnek a rotációba, és akkor kiveszed, vagy ott a market.

nubreed: ezt klánja válogatja. Az óriásklánoknál biztos nem kell csinálnod semmit, csak vagy. Azonban hasznosabb, és gyorsabb, ha azért vagy klántag, hogy együtt játssz másokkal.

(#8022) wjbhbdux válasza Mrdevil (#8019) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Mindig csak a legutolsó 7 prime érhető el. Van amikor visszahoznak 2-3-t (prime vault) pár hónapra, mint most Banshee és Mirage, illetve az új railack részbe bekerült most a Valkyr és Nyx hogy legyen fix helyük. Köv. prime megjelenéssel a Wukong/Zhuge/Ninkondi megy a levesbe úgyhogy azt érdemes most összeszedni amíg még lehet.

/s

(#8023) Mrdevil válasza wjbhbdux (#8022) üzenetére


Mrdevil
addikt

Au, Wukongból már csak maga a fő blueprint kellene, de ezeket az axi relikeket nem egyszerű nekem kiszedni. :O

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#8024) s4hu|SyD^ válasza Mrdevil (#8023) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Deimos 40-60 bounty-ból jön szépen kis szerencsével. Az egy max 15 perc. Én sem igazán farmolok Axi-t.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#8025) anubys1984 válasza Mrdevil (#8023) üzenetére


anubys1984
aktív tag

Axi farmra egyetlen helyet szoktam használni, Lua - Apollo. Elég gyorsan lehet belőle szerezni.

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#8026) nubreed


nubreed
veterán

Na közben lett is klánom. Már készül a klán kulcs, de én nem cseszek el erre 10p-t, hogy felgyorsítsam, inkább kivárom a 12 órát. Semmi különös követelményük nincsen, annyi, hogy max 10 napos afk van.

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#8027) Mrdevil válasza anubys1984 (#8025) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nah, mentem itt pár kört, jött is pár axi, de egyik sem a francos w2, huh, nehéz dió lesz ez. :N

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#8028) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Tiltania prime kisasszonyt húzkodom felfelé, de nagyon gyengének ítélem, igazából a képességei sem tetszenek nagyon, meg játszani sem tudok vele gondolom.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#8029) Golden9 válasza Mrdevil (#8028) üzenetére


Golden9
addikt

:B

[ Szeretkezve ]

(#8030) ViZion válasza Mrdevil (#8028) üzenetére


ViZion
félisten

ejj, arról a Titania prime-ről beszélsz, amit én ismerek? Aligha...
Valószínűleg nincsenek megfelelő modjaid hozzá és/vagy úgy használod, mint a mezei frameokat... Van hozzá mod, amive repkedve alig sebződik. Gyakorlatilag durationra kell moddolni, repkedni és hentelni. Titania baszott erős. Sajnos beakadok mindenbe, így zárt helyeken annyira nem vagyok pro, de asszem erre is van mod, amivel hamarabb összeszedi magát. Jupiteren kötelező, utálom azt az ugrálós mapot.

Wuki relicem sztem van egy pár, rámírsz, megnézzük, segítek nyitni is. 17p-ért adogatom el őket amúgy, már a BP-ket. Volt komplett is, senkinek nem kellett...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#8031) Mrdevil válasza ViZion (#8030) üzenetére


Mrdevil
addikt

Tény nincs modom hozzá. Reméljük majd lesz egyszer.
Én ps5-ön vagyok, gondolom te nem.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#8032) ViZion válasza Mrdevil (#8031) üzenetére


ViZion
félisten

jah, nem. Klánt keress, ott kérdezd, h tudnak-e adni. A legtöbb modért nem kérnek pénzt, endoba szoktuk dobálni.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#8033) Mrdevil válasza ViZion (#8032) üzenetére


Mrdevil
addikt

Klánba vagyok, majd írok nekik hátha, csak az angolom nem túl erős. :D
Most ezt a zenurik cuccot húzom, orthosba raktam egy lencsét, de ez elég lassú dolog lesz úgy látom, meg aztán ahogy nézem ott a többi is, van egyáltalán elő ember aki mindet maxra rakta? Amúgy ezek a képességek/buffok, most melyik karira vonatkoznak, csak nem a kis operatorra.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#8034) ViZion válasza Mrdevil (#8033) üzenetére


ViZion
félisten

A képességnél le van írva, h mire vonatkozik, de többsége operátor. Később lesz rá módod, h ezt is farmold, jönnek jobb lencsék, focus farmos warframe-ok...
Nekem sem maxos mind, de nem is görcsöltem a farmolásra, madurai-t hasznáom 95%-ban, szal. mindegy is.

Itt egy Titania, Indexen ezzel megyek, már amikor megyek. A fehér modok drágák, Baro hozza, a sárgák beszerezhetők, energy siphon talán nightwave-ban is van, a barnákat adják ingyen is.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#8035) Mrdevil válasza ViZion (#8034) üzenetére


Mrdevil
addikt

Aha látom, köszi. Össze is jött a trade, elmakogtam egy srácnak mit akarok, adtam a wuki BP-ért 2ayatan sculturet, ennyi. Ez így gyorsabb volt mint farmolni.
Látom van két arcane helyem is, ezeket honnan tudom legjobban beszerezni, látom plains of eidolonon kell valamit farmolni/elfogni?

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#8036) ViZion válasza Mrdevil (#8035) üzenetére


ViZion
félisten

Igen, Eidolon a neve, szép nagy. Nah, oda kell amp, ott fog jönni sok fókusz.
De az 1 eidolonra bemehetsz randomokkal is, előtte nézzél videót, h mit kell csinálni.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#8037) nubreed


nubreed
veterán

Van egy csomó ilyen video a YT-on ahol bemutatják a különböző fegyvereket és ezek ilyen szimulált térben vannak és be lehet állítani, hogy milyen szintű és típusú ellenségeket helyezzen ki a térbe a szimuláció. Ezt a szimulációt "hol/hogyan lehet elérni?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#8038) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Ennek a personal quarters segmentnek van valami értelme? Láttam lesz lent egy szobám tőle, aquariummal stb. Vagy ez csak csicsa?

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#8039) wjbhbdux válasza Mrdevil (#8038) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Kell a főbb questek folytatásához hogy be tudj oda menni. Az arcane farmolás + focus elég endgame azzal még ráérsz, lesz jobb lens amivel gyorsabban is gyűlik.

/s

(#8040) ViZion válasza nubreed (#8037) üzenetére


ViZion
félisten

Ez a simulacrum, asszem 50k simaris standing az ára, a bolond cephalonnál.
Limitált, h mivel tudsz gyakorolni, amiket nem scanneltél eleget, azokat nem engedi.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#8041) Mrdevil válasza wjbhbdux (#8039) üzenetére


Mrdevil
addikt

Oké, akkor legyártom majd azt is. Azért gondoltam pl az arcanera, hátha azzal is erősödnék, olyan gyengének érzem magam. :DDD
Amúgy minden mastery szintel erősödünk is, jól érzem? Mármint független modoktól, mindentől. Csak mert azt nem írja masterynel, hogy pl dps, armor mennyivel nőt.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#8042) nubreed válasza ViZion (#8040) üzenetére


nubreed
veterán

Most már értem, rá is kerestem, hogy működik, köszi!

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#8043) s4hu|SyD^ válasza Mrdevil (#8041) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Arcane-ok nagyon sokat dobnak, de az is pl. elég endgame. Nem mellesleg nehéz őket kiszedni vagy nagyon drágák.
Mastery szint csak azt ad amit már leírtunk. Nem leszel erősebb tőle, kivéve ugye, hogy megnöveli az értékét annak, hogy mennyi pontod van modokra. Nem egy hatalmas nagy előny szerintem.

Amitől erősebb leszel: Jó warframe, jó fegyver, jó moddolás és itt jön be, hogy kell Catalyst, Reactor + 2-3 Forma minimum mindenbe. Tudnod kell mit hova hogyan kell vinned. Sok játékóra kell, hogy megtanuld.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#8044) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Steel Path solo Interception-re új taktikát kell bevetnem, mert 3x bukó lett. :(((

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#8045) khalox válasza s4hu|SyD^ (#8044) üzenetére


khalox
őstag

Van egy tuti taktika :D, vigyél magaddal csapatot. :DDD (Slow Nova-t leverték?)

(#8046) s4hu|SyD^ válasza khalox (#8045) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Ja de senki nem játszik már Steel Path-t kivéve ha napi. Nova-t nem próbáltam még. Ahogy néztem. Khora, Nyx, Banshee is jó lehet.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#8047) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Ti használtok egyáltalán Specter-eket?

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#8048) Mrdevil válasza s4hu|SyD^ (#8047) üzenetére


Mrdevil
addikt

Igen tényleg, egyra több fajtát tudok már gyártani. Jól látom, hogy a karakter formázás után, 0-30-ig nem számolja bele a mastery szintbe?

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#8049) parasutyo válasza s4hu|SyD^ (#8047) üzenetére


parasutyo
kezdő

igen. ignis w-vel megsütögeti, a wuki pajtás lukasztja, a szellőzés miatt, én meg darabolom vagy szeletelem, ahogy sikerül... néha még clem is besegít kicsit.

(#8050) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#8047) üzenetére


ViZion
félisten

Használok, golyófogónak jók. Def-en is, ha magasabb szint, akkor vannak helyek, ahova lerakom. Régen minden jobb volt, írtam is itt, h Wuki specterem nem töltött, kapott hát egy acceltrát... ;] :D
De ezt talán javították. Viszont így is meglepően hatékonyak, csak meg kell mutatni nekik, h hol álljanak.

LF help steel path-ra azért szoktak mozdulni, próbáld recruiton, de ha este nem alszok még, akkor megyek Veled.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.