Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#6201) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6200) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Hajnal 1 után volt. Elfeledkeztem Simaris-ról meg a dobókésről is.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6202) gandalf válasza ViZion (#6200) üzenetére


gandalf
tag

hát én a 9. szintet képtelen vagyok megcsinálni, a lopokodós ölés 3. részén állandóan észrevesznek, már meguntam, egy ideje nem foglalkozok vele...

Gandalf The Grey

(#6203) Źşë' válasza gandalf (#6202) üzenetére


Źşë'
addikt

nézzél how to vidit youtubon, volt hogy nekem is az segített

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6204) s4hu|SyD^ válasza gandalf (#6202) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Pont meglett szintén éjszaka 1 körül. Azért rezgett a léc. Először az első felén buktam véletlen. Majd a 2. és a 3. szakasz meglett hiba nélkül. Nem siettem el. Nézelődtem. Kivártam. Eldöntöttem mikor melyik érdemes elkapni. Mindegyik ellenség után oszlop tetejére vagy mögé.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6205) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Kunyeráltam egy Ignis Wraith receptet. Jó, hogy 2-3 napja tettem rá egy Forma-t meg Catalyst-ot. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6206) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Mennyire kéne nekem a Focus-t farmolni(raid boss-ok) meg ilyen Arcane dolgokkal foglalkozni vagy az nagyon távoli endgame?

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6207) wjbhbdux válasza s4hu|SyD^ (#6206) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Focussal ne foglalkozz amíg nincs olyan framed ami ESO-t darál (saryn, volt), azt majd ott tudod farmolni hatekényan, amúgy évekbe telik.

Arcanek meg a héten induló Operationben lesznek beszerezhetők feltehetően jóval könnyebben mintha a régi bossokat farmolnád.

/s

(#6208) ViZion válasza gandalf (#6202) üzenetére


ViZion
félisten

Nem szabad feladni, vannak kiskapuk!
Nekem is itt segítettek: a feladat, h lopakodj és melee-t használj csak, ne vegyenek észre.
Az NEM kikötés, h a melee nem lehet dobós!
Nekem vmi disc volt felspécizve, messze repült. Innentől kis gyakorlás, h mennyire kell "elé" dobni, milyen sorrend, stb. és kész.

Később lesz ahol a talaj porlad el alattad, körben le kell lődözni a rosszakat. Gyakorlást megcsináltam oberon+akarius-al. Oberon 1-es képessége, h az ellenre célozva meglövöd, és belőle kiszabaduló orbok már "hőkövetők" és megölik aki körülötte van. Akarius még jobb, instant hőkövető. Nem kell erő, érdemes tárra, esetleg multishotra moddolni.
De itt nem adtam fel, gondoltam kipróbálom Titániát. És működik. 4-es ulti, madár leszel, kényelmesen körberepülsz, mindenki meghal, ööm, bódottá. :D

És ahogy a kolléga is említette: rengeteg videó van fent, ajánlanak wf-et adott mr tesztre, de a taktikát is bemutatják, ill. hogy mire figyelj. :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6209) ViZion válasza wjbhbdux (#6207) üzenetére


ViZion
félisten

arbiban is dobja az arcane-okat, de sokféle van, nem lehet ápgrédelni és a többsége semmitérő.

@Vik, Inaros meglett végül? Tudtál scannelni kavat kódot?

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6210) ViZion


ViZion
félisten

Van egy nagy problémám a játékban.
Sok fegyót felfejlesztek és ami érdekes (ez nem azt jelenti, h jó is pl. magasabb szinteken, vagy adott pályán, etc) azt megtartom, gyakran elmegy 4-5 forma+catalyst. Ezután meg nem akarom eladni, de hely az nincs. Sokat beleöltem maxolás, formázás, ismét, ismét...
Melee a gond főleg, itt a lista, mit tartsak meg?
1. kat: elngedném
-atterax: poén, de nem annyira stílusom, nem hoztam ki a maxot belőle szerintem
-broken scepter: nem mertem eladni, amúgy nem vagyok oda érte, de lehet később vmihez kell ez és hát nem bolti cucc
-broken war: dettó mint az előző. Sokan imádják, sztem csak közepes-jó cucc. De később ez kell a war-hoz, nem?
-cerata: ez a dobó melee, megmaradt, hátha lesz még ilyen teszt
- ether reaper: nem szeressem, bár elvileg ez is endgame képes, lehet a stance ezen sem a legjobb

2. kat: mittomén:
-dex dakra: most kaptam, sztem a dakra prime jobb, vagy csak a stance sz@r amim van ehhez
-jat kittag: poén, de elég lassú. Viszont ha odab.sz, akkor ott behorpad a talaj
-masseter: fura vicces izé, csak maxoltam, nem költöttem rá, lehet nem érdemes, annyira nem stílusom elsőre

3. kat: megtartanám:
-dakra prime: friss, imádom, arbi hentelős csoda, szép is ez marad tutira
-dual ichor: indexes gyors crit "bomba" volt, rengeteget öltem bele/vele
-hate: király kis kasza, sok időt áldoztam rá, infected mapokon csodás kis szerkezet, maradna
-heliocor: scannernek gyártottam, magas krit, még arbin is jó volt... úgy lvl 80-ig tűrhetően öl, utána lassan öl. Marad mert még kavat scan vár rám
-hirudo: indexre készült, krit+life steal. Nincs CC, csak indexre. oda viszont királyság
-zenistar: hely is járt vele, felesleges eladni, mondjuk nem is használom
-ninkondi prime: fain, vicces, sokat nem használtam még, most tudtam legyártani mr 14 miatt
-silva&aegis prime: marad, fura cucc, de szeretem.
-tipedo prime: most lett kész, ismeretlen még

sok kard:
-dragon nikana: ez csak lett, sokat nem használtam
-nikana prime: szeretem, ha nikana, akkor ez az.
-skiajati: umbra hozta, nika prime szvsz jobb, nem? Mondjuk 2 umbra lottal van benne lehetőség, nem sokat használtam még. Vmit olvastam, h vannak vmi passzív extrák amit ez ad a warframe-nak?
-prisma skana: kipróbáltam csak, nem tudom, h vmihez később kell-e, a bright mod 15 p körül van, lehet ennyit nem ér.

Nincs több slotom, tutira el kell engednem párat. Mi a tapasztalat, vélemény, melyik az, aminek később is hasznát veszem? :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6211) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6209) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Meglett, tudtam is scan-nelni őket rendesen, 11 genetic code ki is jött. Gondolom most nem örülsz. :DDD Nem fejeztem be a küldetést, majd összegyűlnek a kellőek.

Ma szerintem star chart meg új frame-ek húzása, nagyon lemaradtam. Van vagy 3-4 küldetésem is most, War Within meg egyéb finomságok. :)

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6212) 5150head válasza ViZion (#6210) üzenetére


5150head
senior tag

Nézd, azt tartsd meg ami tetszik és szeretsz vele játszani, de én inkább azt mondom, hogy szerezz platot és vegyél slotot. Pár felesleges primed cuccot el kell adni marketen vagy tradechaten és össze is jön a plat. Az új melee rendszerben elég jók lettek a fegyók.
Az atterax a maiming strike-al volt nagyon baszó amíg nem nerfelték.
A broken sceptert én véletlenül eladtam az elején :W most vettem meg cephalontól mert eddig nem volt megvásárolható. Felhúztam aztán annyi :D
A broken wart ne add el mert -jól tudod- az kell a warhoz. A wart nekem korán kidobta a stalker uh sokat toltam vele.
Primedeket meg amit szindikátustól, cephalontól szedünk ki nem szokás eladni.
Amit a játék marketjén bp-t meg tudsz venni bármikor, meg aminek van primed verziója azt nyugodtan eladhatod. Ha nagyon kell majd megveszed újból.

(#6213) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

11 warframe-em van abból 1 Prime. 4 másik sima van készülőben. Nem olyan rossz 100 játék után.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6214) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6213) üzenetére


ViZion
félisten

5150head: hááát, megpróbálom. Plat még akad mondjuk.

Vik: durván tolod. Nekem nem volt türelmem az alap framek nagy részét kifarmolni. Kedvenc prime verzióim (Ash, Wukong, Mesa, Oberon) megvannak, így nincs is igazán késztetés bennem. Pedig a fegyók miatt kell majd a magasabb mr szinthez. Most megépült az amprex, nagyon vicces cucc, mr 10, de próbáld ki. Neked ez csak pár nap :)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6215) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6214) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Listámon van most sok fegyó, de már a resource is kezd kifogyni. Argon kristály az nulla pedig van vagy 3 dolog amihez kéne most, az egyik az Ignis Wraith... De mivel rengeteg az új frame is így ráérős vagyok. Felhúztam ma a Hydroid-ot. Vicces frame, tetszik. Survivalon gyakorlatilag víz voltam az extraction-on.

Próbálok ma majd a Saryn meg a Trinity felé venni az irányt, de sok a node még. Nekro-hoz nem biztos, hogy lesz türelmem kiszedni pedig kéne kavat genetic code még 9.

5 küldetésem van, de egyelőre azok is pihenőn vannak. Star chart most az elsődleges + frame-ek. Kicsit unalmas tudom, de előrébb leszek később és majd élvezhetem, hogy mehetek bármelyik frame-el. Loki meglett ma, még majd húzom. Star chart után küldetések meg prime cuccok jönnek.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6216) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6215) üzenetére


ViZion
félisten

Argon nem bonyesz, majd elviszel és szedünk össze párat. Hydroid prime és saryn prime is 1-1 rész hiányzik, kiszedni esélytelen, marketen meg vagyon.

Loki érdekel engem is, majd meglesem, h kitkell megölni érte... :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6217) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6216) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Konkrétan 3x öltem meg a boss-t és meg is lett Loki. Neptune bolygón van.
Ez az event nekem is jó mint kezdő?

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6218) wjbhbdux válasza s4hu|SyD^ (#6217) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Ha jól látom csak MR3 a követelménye.

/s

(#6219) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6217) üzenetére


ViZion
félisten

vicelsz most, ugye?
Hiénáékat megöltem tucatnyiszor, Vaykor-t is volt szerencsém. Először csapatban, majd solo és később másik frame-okkal is lenyomtam, mert érdekes, vicces, stb. Aztán voltak eventek, vagy mittomén mik, amikor itt kellett hentelni, akkor is többször végigtolva. Mégsem lett meg teljesen se loki, se hydro... OK, konkrétan nem mentem rá farmolásra, de nah.
Lokira 27 meccset írnak, h szinte garantált. Hát ennyi tutira megvolt. OK, fiatal voltam, kellett a pénz, lehet, h eladtam ezt-azt belőle :U Másra nem tudok gondolni, miért nem lettek meg.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6220) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6219) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Ahogy mondtam én általában addig megyek míg meg nincs mind aztán gyártom is le őket. Lokival nagy mázlim volt. Ember is meglett, igaz ott a Neuro 2x kellett a Chroma miatt, az kicsit tovább tartott nekem. Eddig talán sosem kellett 10x többször mennem szerencsére és remélem ez így is marad. Ha valami nem megy és megunom akkor én általában csinálok mást aztán napi 1-2x még elmegyek amíg ki nem jön.

Az az 1000 plat mikor volt 50% kedvezményem sokat segített slot-okban meg a Wukong Prime-ban, igaz csak 1 részt kellett vennem, de mindenképpen megérte a pénzt, főleg ha már ingyenes a játék. Bár szerintem érdemes tényleg az az csomag ha van jó % rá. Mióta családos vagyok nem vagyok az a nagy játékokra költekezős, csak ha akció van akkor behúzok párat szóval a Warframe teljesen kiszolgál.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6221) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6220) üzenetére


ViZion
félisten

Figyelni kell, néha van 75% is
Én is úgy vagyok, h ~2 havonta 1000 plat belefér, egy nagy pizza árát megéri és támogatom is őket.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6222) anubys1984


anubys1984
aktív tag

Új event kinek hogy megy? Nekem még kissé zavaros. Egy felszíni küldetésbe vágtam bele. Ez valami solo dolog? Legalábbis senkit nem pakolt be mellém. Aztán a küldetés végén kaptam 90 Scarlet creditet. Amiből 35k kellene a két új fegyverhez. Oké, hogy grind heavy a játék, de ez akkor is túlzásnak tűnik...

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#6223) khalox válasza anubys1984 (#6222) üzenetére


khalox
őstag

Ha tovább maradsz, akkor a 'izék egyre magasabb szintűek lesznek (80 körül lépett ki a csapat), az több pontot ér - amúgy meg bugos, én pl. "láthatatlan" voltam, nem tudtam letenni a link-et sem, és az extract sem volt hajlandó tudomást venni szerény személyemről.

Nem solo, úgy is lehet, de elég macera. Csapatban kellene.

(#6224) wjbhbdux válasza anubys1984 (#6222) üzenetére


wjbhbdux
veterán

én várnék vele egy hetet, eléggé kiborult mindenki a grind mennyiségen majd fognak változtatni, úgyis 1 hónapig tart.

/s

(#6225) anubys1984


anubys1984
aktív tag

Kösz, akkor csak a machmakinggel volt a gond. Amúgy elég sima volt egyedül is lenyomni, de azért mégiscsak jobb csapatban. :)

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#6226) ViZion


ViZion
félisten

Nah, én nem kezdtem el, mert ilyenkor még szinte óránként peccselnek...
Ez jó dolog, csak engem zavar. Majd jövő héten inkább. OK, szombaton :)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6227) vlaho válasza anubys1984 (#6222) üzenetére


vlaho
aktív tag

Tovább érdemes bent maradni, most 14 scannalést csináltunk, 1800 pontot adott.

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#6228) ViZion


ViZion
félisten

pfff... nem csak ott vannak bugok. Ez az OP link megjelent nálam is, benne a sok spammer. ESC-re a menüből eltűnt az arsenal, fegyó upgrade-nél a wf eltakarja a fél oldalt. Restart, hátha. Amíg az OP link dolog nem volt, addig ezek sem voltak nálam.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6229) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Ha feladatkezelőből kilépek a játékból a daily login reward-nál akkor megmarad a reward ha később belépek? Mindig 4h booster-t ad mikor csak 10 percem van...

Valamint melyik frame-ekre tegyek még reactor-t illetve milyen típusú küldetésekre melyik frame a legjobb? (Tudom le lett írva már pár)

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6230) khalox válasza s4hu|SyD^ (#6229) üzenetére


khalox
őstag

Ha választhattál közülük, akkor igen. Ha viszont nem volt választásod, akkor aktiválja, sajnos.
Ez egy régi feature request már, hogy lehessen elodázni ezt.

(#6231) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6229) üzenetére


ViZion
félisten

jó fegyóval szinte minden alkalmas mindenre... :D
De értelem szerűen, akiknek helyhez kötött az ultijuk (Khora, Oberon, Frost) jobbak defense/mobil defense, excavation küldikre. Ahol rohanni kell, ott ezeknek sok haszna nincs. Ettől még lehet Oberonnal is relicezni, 1-es képessége tök jó itt. Majd kitapasztalod, h neked mire mi jó. Most én 90%-ban ash-t viszem, kicsit átszereltem, így kis lopakodás+fatal teleport is van, meg a seeking shurriken. Csapattal mindenhol jó, de solo defense-t mentem, kicsit bántam, h nem Frostot vagy Oberont hoztam.

Írtam, h Ayatanra Titania vagy Wuprime -aki sztem szintén elég jó mindenre. Itt sokat kell "nem leesni". Wukong ideális, amikor scannelek növényeket. A klón megvéd, én scannelek. föld többnyire, capture vagy ilyesmi után.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6232) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6231) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Arena kell Saryn-hoz...

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6233) Źşë' válasza s4hu|SyD^ (#6229) üzenetére


Źşë'
addikt

amiket én használok azok exterminatere pl volt, saryn, equinox, olyan framek amelyekkel nagy tömeget ki tudsz csinálni, capture-re kb mindegy csak legyél gyors és láthatatlan :) ha egyedül vagy addig pl loki mert míg szeded fel a célpontot az hosszú idő és kell a láthatatlanság (értelemszerűen amelyik frame képes erre az jó ide, de ha van már operatorod akkor az is bőven elegendő); defre szintén ezek az előzőleg említett framek, továbbá egy speed nova ami enyhén felgyorsítja az unalams defet - de ha írsz konkrét játékmódot akkor még könnyebb segíteni

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6234) ViZion válasza Źşë' (#6233) üzenetére


ViZion
félisten

mostanában def-en sok emberrel találkozom, mire odaérek már le is bombáztak mindent. Fain. Nekem vhogy ekkora range nincs, pedig próbáltam, biztos primed cucc kell rá.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6235) s4hu|SyD^ válasza Źşë' (#6233) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Az operátorral, hogy mész? Azt tudom, hogy fel kell tölteni és 5. skill, de egyből nem lehet. Capture nem igazán probléma, ott a Wukong Prime gyilkológép vagy a Loki 15 sec láthatatlanság.

Közben megkezdtem a Saryn vadászatot. 1 rész már meg van.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6236) wjbhbdux válasza s4hu|SyD^ (#6235) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Csináld meg a War within questet és utána earth/ Cetus városban a Quills rejtett barlangját keresd fel, hogy mindent megkapj az operatorhoz. Most egy ilyen átmeneti állapotban vagy ami évekkel ezelőtt volt, a focus pontokkal megnyitott képességek sem ahhoz vannak tervezve már.

[ Szerkesztve ]

/s

(#6237) s4hu|SyD^ válasza wjbhbdux (#6236) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

War Withing megvan, akkor megnézem azt a Quill barlangot.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6238) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Vault mennyire nehéz egyedül?

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6239) 5150head válasza s4hu|SyD^ (#6238) üzenetére


5150head
senior tag

Semennyire. A vaulthoz kellenek kulcsok amiket a gearbe kell betenni. (4db) Ezek mind tartalmaznak negatív módosítót. (pl kevesebb élet, lassab a frame stb)
Lokival bemész megkeresed a vaultot aztán annyi. Én is egyedül toltam.
A vaultból fognak jönni a corrupted kártyák amik hasznosak ha jó buildet akarsz.

(#6240) wjbhbdux válasza s4hu|SyD^ (#6238) üzenetére


wjbhbdux
veterán

egyrészt sokkal időigényesebb, hiszen több szem többet lát, meg kell találni a pályán hogy hol van, néha a legvégén aztán mire egyedül minden félreugró kis utat megnézel...
másrészt azért 4* -75% -speed -damage -hp -shield mindened leveszi, vagy ha kevesebb kulcsot aggatsz magadra akkor meg ugye nem biztos hogy ki tudod nyitni.
Jobb ha nem egyedül csinálod, mondjuk egy láthatatlan lokival megoldható könnyen, ha már ismered a derelict zegzugait.

recruiting chatben gyorsan lehet erre csapatot találni, csak írj vkire aki vaultot hírdet. ha késő este játszol, írtad hogy login reset körül, akkor észak-amerikai régióra érdemes átállítani a beállításokban mert ott vannak többen.

[ Szerkesztve ]

/s

(#6241) ViZion


ViZion
félisten

nah, ma megint érdekes volt... Arbi 28. perc, host migration -nem is értem miért lépett, jól álltunk, 50 percről is szó volt. Erre hopi, egy bocsika kíséretében kirakott a semmibe.
Arsenal menü megint eltűnt, modnál szarul jelenik meg. Másnál ilyesmi nincs?
Van.
Mehetünk vaultot, ajtót találtam már párszor, de key nem volt a korábbi dojoban.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6242) s4hu|SyD^ válasza 5150head (#6239) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Akkor gondolom Loki-ra mehet is a Reactor. Azt hiszem van kettő. Másik meg akkor Saryn vagy Rhino, hallottam, hogy az is jó Vault-ra, mert az Iron skin-re nem hat a reduction.

Természetesen a Corrupted mod-ok miatt gondoltam.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6243) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Ha a Dex Dakra-ra vagy a Broken War-ra teszek Catalyst-ot mennyire lövök mellé?

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6244) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6243) üzenetére


ViZion
félisten

Dex Dakrát maxolom, jónak tűnik egyelőre. Broken war nekem nem jött be, inkább galatine, hamár pallos...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6245) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6244) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Sima kard az nem? A Broken War. Saryn meglett, szerencsére volt 2 ember aki szintén farmolta így gyorsan kiszedtük aránylag. Lett extra darab is így a Chroma is meglesz. Most is van 4 unranked frame-em húzni... Azt hiszem el vagyok látva egy ideig. Foundry megint busy. Napiból jött egy Forma bp. Hétvégére megint hosszú a listám, remélem készen állsz. :DDD

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6246) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6245) üzenetére


ViZion
félisten

jah, hómofiszolok... sz@r ez, főnökre kell várnom, ütemezzük a leállást.. fain.
Rendelések eltolása, mindenki mehet haza. Lóvé meg honnan lesz? ehh, majd eladok pár primed cuccot...
Játszhatunk este, szörnyeket hentelni jó, megnyugtat :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6247) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6246) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Hát itt meg még szarabb a helyzet a Briteknél. Mi meg még mindig járunk, mert gépjárműalkatrészeket gyártunk... De itthon a 2 éves meg a terhes asszony szóval én meg betegszabin gondolkodom, de az negyedét fizeti... Meg meddig? 2 hónap vagy 3? Aztán hátha jobb lesz.

Itt ha a vírus miatt bezár egy cég ideiglenesen a 80% fizudat fizeti az állam amíg leállás van. Én meg járjak be...

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6248) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6247) üzenetére


ViZion
félisten

mi is leállunk, állam itt egyelőre nem segít. Szintén autóipari beszállító. Csinálhatunk bármit, itt nem tesztelnek, soha nem fog eltűnni így. Románok, németek, stb. egész városokat tesztelnek. Persze a hírekben az van, h nagyszerűen kezeljük a helyzetet, talán nekünk a legjobb is... de nagyon az elején vagyunk, attól tartok.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6249) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Megint dupla XP hétvége.

/s

(#6250) khalox válasza wjbhbdux (#6249) üzenetére


khalox
őstag

Igen, viszont ezt a Scarlet Spear-t eléggé összecsapták. Iszonyat össze-vissza működik, de inkább nem működik. Mentem 4 kört, ebből kettőnél nem számolt semmit, egynél számolta ugyan, de akármikor letettem az uplinket, mindenkiét írta, csak az enyémet nem. Egynél 15-ig bírtuk, utána extract, lett összesen 1800 pontom, de csak egy emblémát adott (amit már kaptam már vagy háromszor), battlepay-t azt nem. :((( :N

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.