Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#6701) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6698) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Ezt már én is úgy csinálom, mert a végén ha nem ölöd meg gyorsan akkor rengeteg Vombalyst jön és csorsan feltöltöd a Lure-okat. Az első Eidolon nekem pár lövés, tegnap Limb sokszor csak 1 volt.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6702) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6700) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Azért ne is vigyél 3-nál többet az elsőre, mert akkor sokáig tart őket feltölteni. Ma volt aki megindult 6-7-el... Mondjuk ma elég szerencsétlen volt ez az Eidolon vadászat így első nekifutásra. Csak kezdők, afk, állatokat fog be Eidolon helyett... Szóval no comment sokszor, Mesa meg mittudomén milyen más frame-eket hoznak. :DDD Ha gőze sincs az egészről akkor hozzon legalább valami support-ot.

Látszik, hogy nem tájékozódnak és nem is kérdeznek, ezért is lett ez ilyen toxic. Két oldali a dolog.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6703) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6702) üzenetére


ViZion
félisten

nah, akkor megértesz :)
Ez ment (megy) átlag küldiken is, ezért is hagytam a fenébe a cetus és OV standingot is. Érdekes, h máshol jól összedolgoznak, de macerásabb küldiken már széthúznak, feladják, stb... :U

Itt is köszi a fentit a toroidhoz, sikerült, lettem rank up...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6704) khalox válasza ViZion (#6703) üzenetére


khalox
őstag

Valamit majd patkolniuk kellene az egészen. Átlag küldetésen 1 Volt, 1 Saryn és 2 Kuva Bramma, gyakorlatilag tökmind1, melyik map. A Bramma is átlag 2. Sokszor csak nálam nem volt. :) (Gondolom az is sokat számít, hogy mostanság mindig MR28-akkal dob össze, vagy a szint miatt, vagy nem tudom, de 14 alattit mutatóba sem nagyon látok. Vajon nem is játszanak?)

^^Meg most már két hete kussban van a DE is, valamin nagyon kotlanak, de attól tartok, nem abba az irányba fognak indulni amerre kellene az update-tel sem.

[ Szerkesztve ]

(#6705) vlaho


vlaho
aktív tag

PARVOS kód beírásával egy arany kezet kaptok.

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#6706) ViZion válasza khalox (#6704) üzenetére


ViZion
félisten

ESO-n is volt olyan, h 2 saryn, Volt... meg én a kicsi ember...
Persze saryn miatt nem kellett végül kb. semmit sem csinálni. De volt saryn+mirage is már, meg lvl 30 saryn khora farmon SO-n...

Átlag mapokra is kellene több szint, h aki kezd, az válassza a mostanit, aki kihívást keres az tudja indítani +40 vagy +60 lvl-el, több lootért. Mert így a legtöbb unalmas -kivéve a végtelen küldiket. Kezdők vannak, szoktam összeszedni fiatalokat föld-vénusz-mars mapokon, ahova cryotik-ért vagy csak vmi egyszerű küldiért megyek (mittomén nigthwave 3 capture, kész).

Este is volt, aki rámírt, h kellene píz, mentünk indexen pár kört neki. De szoktam farmra is vinni, új klántagunk is boldog volt, h 20 perc farmolás után az új fegyója lvl 15 lett :)

Szerintem meglepően sokan vannak kezdők most.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6707) s4hu|SyD^ válasza khalox (#6704) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Jön is a Bramma nerf tudtommal. Végre.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6708) 5150head válasza ViZion (#6706) üzenetére


5150head
senior tag

Elvileg nemsokára fog jönni a Hardmode. Minden küldinél lehet választani, hogy melyiket indítod. (alap/hard) Mondjuk azt nem tudom, hogy rewardban fog-e különbözni.
Elég nagy frissítés fog jönni a héten, lehet hogy már ez is benne lesz.

(#6709) khalox válasza s4hu|SyD^ (#6707) üzenetére


khalox
őstag

Nem biztos, hogy a nerf a megoldás. Inkább hozzák vissza a self damage-t, ha más nem, akkor csak arra :DDD . Meg csináljanak valamit a vizuális effektjével. Vagy tegyék fel MR1?-re, hogy lehessen használni, vagy csuda tudja. Így nagyon gáz most ez.

ViZion: Az rendben van, hogy ESO-n Volt meg Saryn farmolni a fókuszt, de az ökörláda egy sima lvl10 Infested Defense-re is azt viszi, oszt' csodálkozik, hogy az 5. körben még mindenkinek csak 3 trace-e van.
Ha véletlenül látok egy Garudát (ami nagy kedvencem amúgy, így kíváncsian várom most az új skinjét) vagy egy Zephyr-t, vagy történetesen egy Harrow-t vagy egy Trinity-t, az már sátoros ünnep. Oberon-t még elvétve néha, de mindenki csak az "önző" frame-kkel tolja.

A klánban, ahol ülni szoktam, nincs az a nagy élet, de legalább ki van kutatva minden. Amikor volt a RJ először, akkor volt egy felfutás, megtömték 200-ig, de azokból most megint csak átlag 2-3 arc zizzen naponta rajtam kívül. Olyanra meg nem is emlékszem, hogy együtt toltam volna egy klán csapattal bármikor is.

5150head: Lehet, hogy tervezik, de egyelőre ezeket olvasni csak. Meg jönnek a primary kitgun-ok.

[ Szerkesztve ]

(#6710) s4hu|SyD^ válasza khalox (#6709) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

ITT a leírás a Space mom-tól.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6711) khalox válasza s4hu|SyD^ (#6710) üzenetére


khalox
őstag

Jól hangzik, ezt még nem olvastam, köszi. A riven disposition-t meg úgy is leküldik majd utána.

(#6712) 5150head válasza vlaho (#6705) üzenetére


5150head
senior tag

Köszi :R

(#6713) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Azért elég bosszantó ez a sok bug amivel találkozom mostanság. Persze a reward az mindig elvész. :W :O

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6714) vlaho válasza s4hu|SyD^ (#6713) üzenetére


vlaho
aktív tag

Vannak helyzetek amikor a /unstuck parancs beírása segít, de sajnos nem mindig.

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#6715) s4hu|SyD^ válasza vlaho (#6714) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Nem segített, 2x próbáltam. Írtam ticket-et, mert K-drive-ra fel, le mentem aztán estem be a textúra alá. K-drive meg azért kellett, mert megint bug-os lett az irányítás és az megoldja. Küldtem nekik log fájl-t is.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6716) khalox


khalox
őstag

Azért ez a Protea farmolás matematikailag elég meredekre sikerült.Úgy tűnik, a DE megint hozta a formáját, és mehet a grindfest. Mondjuk 30 körből megvolt, úgy hogy ne szóljak semmit. :)
Viszont a Garuda skin, amire kíváncsi voltam, hmmm... finoman szólva nem jól sikerült, az a market-ben marad.

Még azt nem tudom, hogyha majd elül ez a nagy nekibuzdulás, hogy mindenki a Sabotage-okat tolja a Corpus hajós pályákon, és újra üres lesz a map, akkor hogy a csudába lehet majd kifarmolni.

[ Szerkesztve ]

(#6717) Źşë'


Źşë'
addikt

ezt bemásolom, hasznos lehet az épp aktuális grindhez

Level Tiers are:
0-15: Granum Crown
16-30: Exemplar Granum Crown
31+: Zenith Granum Crown

Granum Crowns will not appear from Treasurers until you complete The Deadlock Protocol Quest."

The best/fastest missions to get the crowns

GRANUM CROWN:
Capture - Skyresh (Phobos).
Sabotage - Ishtar (Venus).
Exterminate - Roche (Phobos).

EXEMPLAR GRANUM CROWN:
Rescue - Triton (Neptune).
Sabotage - Adastrea (Jupiter).

ZENITH GRANUM CROWN:
Capture - Hydra (Pluto).
Sabotage - Cypress (Pluto).
Exterminate - Acheron (Pluto).

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6718) ViZion válasza Źşë' (#6717) üzenetére


ViZion
félisten

Köszi!
Most mindenki mesa... marha vicces. Most 3 mesa mellé bementem nukeronnal.
Killek 78%-a volt az enyém... Tegnap revenanttal is jól ment. Titania-t is próbáltam, igazán ide bármi megfelel, csak ammo+energy legyen. Persze a mesákok se dobtak energy-t, én ledobtam a dombon, ahol álltam, erre jönnek oda. Jah, energia nélkül -főleg ha nincs rendesen felépítve a mesa konfig- nehéz emberkedni. :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6719) khalox


khalox
őstag

Az a grind letudva. Ami kiszedhető volt, az szerintem meg lett. Most már csak építgetni kell a Proteát meg a fegyvereket. A quest az OK volt, de ez a coin-os grind annyira nekem nem jött be. A blueprintekhez is baromi mázli kell a sakálnál, hogy épelméjű maradj a végére, és ne 3 készlet Rhino legyen a vége.

(#6720) Źşë' válasza khalox (#6719) üzenetére


Źşë'
addikt

én is végeztem mindennel, a neuroptics volt ami megizzasztott (pár óra belement) a többi kb 2. nekifutásra kijött, csípem a hangulatát ennek az egész "eventnek" jó ez a picit synthwave-re hajazó zenestílus is, nekem warframenek a zenéi eddig mind bejöttek, emelem kalapom előttük - sakállal is mákom volt, az első bp is meglett első próbálkozásra, a 2. bp meg talán sortin kiesett lol

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6721) 5150head válasza ViZion (#6718) üzenetére


5150head
senior tag

Mindenki azzal játszik amivel akar, szerintem ezt kár firtatni.
Scarleten mi volt? Limbo, Mesa, Nova, Mirage fesztivál.
Nyilván mindenki azzal tolja amivel a legegyszerűbb/leggyorsabb/legjobban fekszik neki/meg van buildelve.
Amúgy jó béna Mesakat foghattál ki :D

(#6722) ViZion válasza 5150head (#6721) üzenetére


ViZion
félisten

Igen, az volt a lényeg, h vki mondta, látták, etc, h mesa kell és kész. De ha mesa erre nincs kész? Ott se ammo, se energy drop, még a takarékosabb buildekkel is necces, ha a legelején beugrunk, 100 energyvel. Szerencsére enged lepakolni, nem mint a sanctuary.
Pár part esett ma jó csapatot fogtam ki, maradtam is velük.
Kipróbáltam több warframe-t is ott, Titania prime-ra vagyok kíváncsi és emberre még.
Titaniaval voltam már az űrhajón, de nem mentünk át. Azzal én mindenbe beleakadok mondjuk. :)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6723) khalox válasza ViZion (#6722) üzenetére


khalox
őstag

Embert azt láttam többször is, az "működik" Mesa helyett vagy mellett.

[ Szerkesztve ]

(#6724) 5150head válasza khalox (#6723) üzenetére


5150head
senior tag

Embert láttam én is, de az is feltűnt hogy a Comet-ját megfogja a levegőben valami. Lehet h a Granum Void-ban van valami, mert amúgy is lebegnek a sziklák, de lehet h csak bugos.

(#6725) Źşë'


Źşë'
addikt

squadomban volt egy speed nova én meg volttal voltam (jól hangzik :DDD) a vége 460kill lett, T1es voidban, de akkor is csak pislogtam a végén, ahogy spawnoltak úgy robbantak szét szó szerint, kegyetlen látvány volt még a térképen is, mondjuk voltal T1ben simán lehet 300 feletti killeket produkálni btw

játék közben volt egy pecs, és nekem úgy tűnt mintha emeltek volna a kill követelményen, mert míg benn voltam addig ilyen 75-t kellett teljesíteni, aztán meg pecs után 150et, vagy lehet benéztem valamit, de nekem baromira ilyen érzésem volt/van

pár érdekesség:

- T3ban droppol egy váll páncél - ami lényegében egy corpus sisak átszúrva valami fegyverrel - ilyen mini redeemernek tűnik
- rewardként esik érme model (adott granum crown-nak megfelelő) is amit liseten ki lehet tenni díszítő elemnek
- ritkábban előbukkan ezen az új tileseten egy corpus szobor amivel ha interactolsz egy coinnal akkor kapsz egy lore bejegyzést (+ha felmész az emelvény csúcsára akkor egy szöveget is hallhatsz) ill mission végén egy ugyancsak liset-et díszítő tábla elemet rajta képekkel - ezt én többször megcsináltam, eddig 5 coinnal, először csak a 3 alappal (T1/T2/T3), majd megint elkezdtem bedobáltni őket ebben a sorrendben, nem tudom h van e 3. szett majd meglesem - ugye eddig első és második sorozotatban bedobott érmékkel mindig mást oldottam fel, ami még fontos h egyszerre csak egy játékos tudja aktiválni / játék
- vannak fortunás emberkék kikötözve akiket coinokkal lehet kiszabadítani, és standinget ad... picit értelmetlennek látom, mert legtöbbször elfutunk mellettük de csak otthagyjuk őket
- van több interactolni való is ezen az új tileseten, pl szemét ürítő, hajó kioldó, sokan csak rohannak, de nem néznek körül - pedig lehet látni pár érdekességet

behozhatnák amúgy a változó rewardos rendszert, h mixelve lehetne minden félét játszani, nem halnának ki az adott tilesetek, meg játékmódok, picit ezzel fel tudnák dobni ezeket

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6726) khalox válasza Źşë' (#6725) üzenetére


khalox
őstag

A reliefeket sorban kapod, teljesen mindegy, hogy milyen érmét dobálsz neki.

A C rotation követelmény továbbra is 75 a Granum Void-nál, csak annyi megkötés van, hogy 1 player 75 + 25-öt tolhat bele max.
Legalábbis így képzelték, csak szerintem még mindig bugos. Úgy kellett volna csinálniuk, hogy ha megvan a 150, akkor automatikusan kilép. (A Solaris túszokat meg addig vagy kiszabadítja valaki, vagy nem.)
A 150 capot sem értem, mi a francért van kiírva, így mindenki nyomul mint az állat 75 felett is, pedig ott már tök mindegy lenne, így viszont volt kör, ami 3 percnél tovább tartott. Ezzel csinálhatnának valamit.

Extermination-nél láttam olyan túszt, amit érmével szabadíthattam ki, 300, 600 vagy 900 standinget adott az szerint, hogy milyen érmét áldoztál be neki.

Eddig ezeket láttam. A vállvért megvan nekem is, de még nem néztem. :B
Reliefekből 11 van.

(#6727) ViZion válasza Źşë' (#6725) üzenetére


ViZion
félisten

Igen, emeltek rajta, nem is baj. 75 alapon megvolt soloban.
Fentebb vki már írta és csatlakozom én is: két hét múlva itt senki nem lesz.

A rohanás jah. Próbáltam kideríteni, h mit lehet a fénylő körökre állva, de semmi infó. Cache-t is vaki egyszer nyitott, de semmi. Nem találtam még meg, sabotage mapon meg nem lehet keresgélni, ha a többiek rohannak. Pedig itt pont a küldi lenne az utolsó sztem, ha már mindennel megvagyunk. Formázom revenantot és nekiesek soloban ismét.
Volt egy jó csapat, azokkal meglett pár alkatrész, de ott is voltak bajok. Srác hentelt lelkesen (mesa) szedte az időket... mondom elég lesz már. Ők is unták, kérdezték, h hol a kijárat.
Mondom az idő lejár, annyi. De nem, az nem létezik, stb... Mondom olvastok wikit, híreket, akármit? Jah, nem. És MR27 volt :) De utána már figyeltek, ők szóltak, h fékezzünk.

Tegnapi tanúságos: Mapon (survi) simaris target. Kerstem, de másnak lett meg, jó messzire... mondom jelölhetted volna, picit vársz, megyünk. Erre ő kioktatott, h ez shared, etc... Mondom ez pont nem egészen ilyen... Kioktatós napom volt tegnap.

Viszont volt jó oldala is, grineer arbi survivalon jól teljesít ash+ a rivenes heat sword. Nagyon statusra készült, ilyen a riven benne. Eleinte fura volt, h nem instant öl, mint a legtöbb fegyóm. Viszont a weeping wounds és egy hatalmas adag gas dmg teszi a dolgát, csak lvl 100 ill. durván armoros egységeknél várni kell. De szépen lepittyeg az életerejük. Hátránya, h a lootért vissza kell kanyarodni. De -mivel a 20. percnél kiléptek (ez is új trend, bejönnek arbira és 10-20 perc között eltűnnek a népek)- solo már nem volt gond egy terem két vége között cikázni, a beözönlő grineereket kicsit megvagdostam, majd visszakanyarodva felszedtem a loot-ot, közben az újabbaknak is kiadtam a halálhoz szükséges kardcsapásokat.
Sajnos solo arbi nem túl jövedelmező, kevesen jönnek, 32 percnél kiléptem.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6728) khalox válasza ViZion (#6727) üzenetére


khalox
őstag

Végigmentem solo-ban egy ilyen mapon, hogy ne kelljen rohanni. Találtam 4 túszt, mindhárom cache-t, meg ilyen vicces ajtókat, amiket lehetett nyitogatni, de semmi extra. Kiváncsi voltam én is, miket tettek bele, nem lett rossz ez az új tileset.

(#6729) ViZion válasza khalox (#6728) üzenetére


ViZion
félisten

nem rossz, de eleinte mindenhol leestem :)
Az a fehér kör az mi? Ráállsz, jön vmi rámpa vagy hajó... másik oldalon dettó. Csak dísz?

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6730) khalox válasza ViZion (#6729) üzenetére


khalox
őstag

Szerintem az csak dísz. Legalábbis nem sikerült semmi egyébre rávenni a dolgokat.
Azt gondoltam, tesznek bele ilyen munkásabb nyitogatást, mint az "új" Jupiter map-eken, de eddig semmi jele neki. (Azokat sem szoktam tudni kinyitni, de az már az én bajom :DDD .)

(#6733) ViZion válasza wjbhbdux (#6732) üzenetére


ViZion
félisten

azért az kicsit túlzás, de -főleg, ha vesz platot- az MR13 hamar elérhető.
Inkább az a fura, h annyi tartalom van és mégsem tolják.
Sok újoncot segítettem, friendbe raktak, stb. Látom, h X napja nem lépett be... szomorú.

Nekem a nagy "lépés" a vénusz volt, kezdtem beskatulyázni a játékot, h kevés map, kevés játékmód, köszi, vége. Fortuna intro meggyőzött, h maradjak. Mondjuk OV küldik tényleg unalmasak, de cetus után jókor jött. Ha ezeken túljut az ember, akkor meg már rengeteg játékmód van. Arbi és a sortie is megfogott. Most eidolonnal szórakozok, tery solo lassan, de megy. tridolont kellene gyakorolni... utána OV megint, profit taker... Az a vége? Meg az a pár másik nagy pók?
Mondjuk mire oda jutok, megint jön vmi szerintem.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6734) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6733) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Mivel ingyenes így sokan elkezdik sokan abbahagyják. Aki marad meg általában vesz plat-ot meg egyebet. Ebben van a pénz. Illetve a türelmetlen kezdőkben.

A tartalom meg olyan, hogy kinek bejön kinek nem. A tileset-ek biztos nem fognak meg mindenkit. A Fortuna meg a Cetus jó, hogy vannak. Kellenek is, hogy feldobják kicsit a játékot. Eidolon-ok nagyon jók szerintem. Adhatnának még többet hozzá, mondjuk még 2 Eidolon-t. Esetleg Olyan nagy Eidolon-okat amikhez 8 ember kell vagy valami nagyobb Raid-et. Tudom volt rá próbálkozás, nem nagyon néztem utána.

Jelenleg a Fortuna-t húzom ahogy bírom meg az időm engedi. Focus farm mellette meg Eidolon. Protea dolgokba még bele sem kezdtem nagyon sajnos. MR sem halad, mert kicsit meguntam, hogy mindent húzzak fel a semmiért. Ezzel csinálhatnának valamit. Arbi-ra is össze kéne raknom valami build-et. Sok a teendő, ráérek.

Jó lett az új Corpus hajó amúgy, végre űrbélinek hat. A többi tileset-et is kicsit átdolgozhatnák.

Majd írok Warframe fórumra pár ötletet. Nekem a menü navigálás annyira nem tetszik illetve sok dolgot lehetne hozzáadni, hogy könnyebb, gyorsabb legyen minden. Pl. a térképen kedvencek rész, ami egyből ott van és nem a füleken meg a bolygókon kéne a Node-okat nyomogatni.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6735) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6734) üzenetére


ViZion
félisten

Igen, nekem is vannak ötleteim ezzel... a mod rész is lehetne jobb, több szűrés: IPS és az element-ek ikonja, nem kellene minden fejlesztéshez külön a mod ablakot betölteni, arcane-ok el vannak dugva, kaphatna saját konzolt, hamár mindennek van.

Igen, navinál is lehetne szűrés: játékmódok ikonokkal, bekapcsolod pl. a survivalt, akkor azok a node-ok világítanak. Orbiternek is az alsó része kihasználatlan, lehetne "egységesebb".

Sok helyen van sok felesleges kattintgatás...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6736) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6735) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Alapból miért nem lehet számokkal navigálni a menüben?
Miért nem látom melyik mod mihez van hozzáadva?
Mikor felveszek valamit láthatnám a mennyiség után mennyi van nálam összesen illetve a Rewards résznél is nem csak az aktuálisat amit kaptam. Alapból a Reward ablakot átdolgozhatnák szerintem.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6737) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6736) üzenetére


ViZion
félisten

Régebben volt ilyesmi, ha fel akartál rakni egy modot, akkor írta, h az már vhol van.
De ez inkább a fegyóknál+sentient fegyóknál volt. Így jobb, lehet mindent mindenhova.
Rewardot néha én is elemezni szoktam, este arbi után volt vagy 4 sorban vitus, külön. Először csak a felsőt láttam, h 3 db... mondom fasza, egy óra alatt... de végül nem, csak nem összesítette.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6738) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6737) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Azzal nincs baj, hogy lehet őket mindenhova rakni, de azért jó lenne látni, hogy mi min van. Most csak 1 pötty mutatja, hogy használva van. Jó is lenne szűrés a használt modokhoz. Bár a Rank szerinti rendezés azért segít.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6739) Źşë'


Źşë'
addikt

nekem most lenullázódott a tartalom, mindent megszereztem amit csak lehetett, mindent kitoltam, hétvégén lett meg az mr29, tegnap kiesett az uccsó rare railjack avio - tényleg aki eddig nem tolta, az sztem most feküdjön rá, mert a piszok-ritka modokat megbugázták DE-nél, wiki oldalon még nincs drop rate, de úgy érzem igen megnövekedett a drop esés a ritka darabokra, Void Hole-ból is egész sűrűen esik, Deep Hold is lett pár, ezeket elég nehezen szedtem össze még az elején, jó sokat grindeltem értük, most meg pikpak..

annyira azt veszem észre h próbálnak játékosokat csiholni RJ-re, annyit könnyítettek már rajta a kezdetek óta mint a szemét... de valahogy még mindig nem az igazi (jelek alapján), én elvagyok benne, szeretem, szerencsére már vannak értelmesebb játékosok is, akik nem csak el-lővik a fluxot a pics*ba... meg átveszik a hajód felett az irányítást pofátlan módon, bár biztos van utóbbiból is azért

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6740) ViZion válasza Źşë' (#6739) üzenetére


ViZion
félisten

Nem az igazi? Hát sajnos nem. A legnagyobb baja, h marha unalmasak a küldik. Föld körül az AI iszonyat kiszámítható, normális fegyókkal túlontúl könnyű. Ne azét legyen nehéz, mert csillióan jönnek, vagy végtelen az armor... Saturn körül jobb a helyzet, de alapjaiban itt is ua. minden küldi. Azért lehet ezt színesíteni. Hatalmas kedvencem volt anno a Freelancer és a Colony wars, tessék onnan "meríteni", de van sok jó űrhajós gém.

Még most is bugos, de sokat javult az első hónapokhoz képest. Bekerült nightwave-ba, ez jó. De még így is marha kevesen tolják.

Grat az MR 29-hez, sztem nekem az még 5-8 év... Lich-et is félbehagytam, annyira nem érdekel, bár egyre pofátlanabb. Arbit szeretem, de elkezdték erőltetni a nekem nem tetsző játékmódokat, 1-2 naponta ha egyet megyek. Sortie is most csak jackal, OK, új, kicsit vicces, meg hú de erős lett... Durvábbra számítottam. Inkább kellene már több szinten indítási lehetőség, jobb lootért.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6741) 5150head válasza Źşë' (#6739) üzenetére


5150head
senior tag

Nah én pont ezért nem veszem meg a hiányzó vaultos cuccokat platból.
Mag BP hiányzik meg pár fegyó.
Ha majd kijönnek vaultból lesz mit farmolni, csak sajna az legközelebb agusztus vége. Addig lehet h "elgyengülök" :U És nem is biztos hogy azok jönnek amik nekem kellenek.
Amúgy csatlakozom ViZion-hoz. Én is várom a Hard küldiket már.

(#6742) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6740) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Jackal? Operátor és a lézer mintha ott sem lenne. Konkrétan én ott néztem, hogy ezt mondják nehéznek? Wukong-gal alapból könnyű meg még ott az Operátor is.

Ha neked 5-8 év akkor nekem 10 minimum. :DDD MR-t sem húzok már nagyon, egy csomó játékmód van, amit nem szeretek, Disruption, Interception, Excavation, Defection. No comment amúgy, pont azok amik kellenének egy csomó frame-hez. Én vagyok a hülye tudom. :D Egyszerűen van egy csomó olyan dolog amit szeretek és a kevés időmbe még azok sem igazán férnek bele. Gondolkodtam, hogy csinálok egy MR20-as rush-ot, mert nem sok kell már a 19-hez, de áh. Majd megunom a 18-on bogarászást és akkor megveszek mindent, ami nem plat-ba kerül meg majd kifarmolom a maradék frame-eket.

RJ meg úgy alapból azért nem fogott meg (még), mert nem látom, hogy hogy tenne hozzá az alaphoz. Nálam valahogy teljesen elkülönült-nek hat az egész. Majd arra is szánok egy kis időt néha.

Lich nekem is olyan, hogy egy hatalmas grind fest. A Kuva fegyókon meg az Ephemera-kon kívül nem látom azt, hogy nagyon kéne az nekem. De pl. ezért is jó a játék, mert úgy is lehet haladni ha egy csomó dolog nem tetszik az embernek a játékban, csinálod ami tetszik és kész.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6743) Źşë' válasza ViZion (#6740) üzenetére


Źşë'
addikt

köszi, ah hamar összehozzátok ha folyamatosan toljátok (ephemera grind úgysem számít bele :D max ha elkezditek), a mostani adag cuccokkal lett elég xp az mr29hez, voltak már 29esek csak azok founderek, akiknek van az a bizonyos extra ami lehetővé tette a szintlépést - a kuva fegyveres téma is annyival könnyebb h látod mit dob a larving ha földre küldöd, előtte az sem volt - úgy szereztem meg az első 8 fegyvert lol, a forma nyersanyag ami beléjük kell az az igazi szívás, mondjuk én folyamatosan gyártom a formákat
az tényleg jó lenne ha a küldetések másak lennének RJben, sok a klón, és szinte csak szintekben különböznek

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6744) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Látom Baro megemberelte magát. Mehetek farmolni Relic-et meg Credit-et. :C

Arbira valami jó tanács vagy a szokásos frame-ek amik amúgy is jók a küldetésekre?

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6745) khalox válasza s4hu|SyD^ (#6744) üzenetére


khalox
őstag

Arbitration-re amit tetszik. Mire oda eljut valaki, addigra úgyis van 4-5 frame-je, ami már kb. mindenhová OP. Persze ha nem akarsz 40 perc survival-t. Főleg a szokásos meta van, nagy DPS/AoE fegyverek vagy AoE frame single target fegyverrel a drónokat leszedni.
Mondjuk Loki-t azt még nem láttam. :))

Baronál új Primed Rubedo-Lined Barrel mod. Még előtte láttam, hogy valaki akart venni 3500 platért egyet, amikor még "nem is volt", még tegnap előtt. Vajon honnét tudta?

Power creep rulez!

(#6746) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6742) üzenetére


ViZion
félisten

"amit nem szeretek, Disruption, Interception, Excavation, Defection"
ööö... dettó ezeket utálom én is. :K

RJ meglátásod is helytálló: külön cuccok (modok, csak más a neve), külön minden, a történet sem forrt egybe (OK ez változhat). Kicsit mint a PvP rész, van, de minek...

Arbira A warframe olyan legyen, amit ismersz. Láttam Atlas Prime-ot, ami szarrá vert surviban mindent, brutál jól tolta a srác. Elég széles a skála, voltam már Oberonnal, Nekrossal is, de nekem ugye Ashy slashy (filmes utalás, ha vki nem látta, akkor nézze meg, marha vicces, kicsit horror is: [link] ) a favorit. Kell egy jó kard -infestedre mondjuk erre figyelni kell, mert a toxic effektek megölnek közelről-, meg kell egy jó fegyó, amivel drónokat lehet leszedni.

Nekem a láthatatlanság elég, besunnyogok a drónhoz, lekardozom, ilyenkor akiket védett, azok kapnak egy blast-ot az elhulló drónból. Kaszabolás amikor felkelnek, séta tovább.

Persze vannak sunnyogós-campelős csapatok, de szvsz az nem éri meg, igaz, h bent vagy úgy 2 órát, de a végén kb. annyi a loot, mintha pörgeted 40-60 percig. Defense-nél sokan leszarják -ilyenkor bukó- de a védendő itt egy ember, aki vkit követ.

Érdemes egy védettebb helyre menni vele, 2-en védik, többi vadászik. Ha látod, h téged kezd követni, akkor sovány malac vágtában vmi nyugis helyre vezeted. Ha a csapat nem birka, mennek segíteni. De többnyire itt mindenki solozik, ezért nem igazán jó arbiban ez nekem.

Olyan 40 perc körül kezd érdekes lenni, infested tele ancientekkel, itt nem is szoktam sokáig maradni már. Grineer a legkönnyebb, itt csak több lesz a drón, de elég birka az AI. Persze vannak meglepetés 1-shot dolgaik, ezt nem lehet kivédeni, nem látsz semmit, csak meghalsz. :)

Még több Ash vs. Evil dead, mert jó (18+):
[link] [link]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6747) khalox válasza ViZion (#6746) üzenetére


khalox
őstag

Most mér' :DDD - a Disruption az tök jó. Jön a Demogorgon, oszt' jól fejbe kell csapni. Gyors, pörgős, van kihívás - mi kell még? :))

(#6748) ViZion válasza khalox (#6747) üzenetére


ViZion
félisten

Talán mindegyik elején be kellene írni, h a demodogokkal ne foglalkozzanak, csak a demogorgonra kell a tűzgolyó. :K Vagy Ellie toljon egy banshee's sound quake-t. :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6749) Źşë'


Źşë'
addikt

sikerült a "virtuális világban" új rekordot dönteni :D
ill a railjackemre csak most figyeltem fel o.O hogy hol is van :R

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6750) ViZion


ViZion
félisten

Vik, köszi a tippet/tanácsot! Kipróbáltam Titania Prime-ot indexen. Valóban durva a csaj. A fegyója messze jobb, mint a fulmin, de célozni macera vele. Lényeg, h gyorsan repkedés, majd jobb gomb -célzás- lelassítja. Kikerülni a vackokat, annyi.
Saját vákumja van a csajnak... hehe. Szal a bogyó szedés sokkal jobb. Wukival sokszor csak nézem, h ez hova esett? Pár sec, de itt ennyi kiesés sincs, lehet másra figyelni a keresgélés helyett.
Kicsit az én igényeimre szabtam, ugye kinek mi... itt a konfig:

Fegyónál teljesen mást találtam hozzám illőnek, elengedtem a crit buildet, ez működik átlag mapokon, de indexen is fain volt. DE, ide nekem egy credit boostert! :D

Megjegyzés: még csak low 1 körösön voltam vele, alakítgatás miatt. Szerintem ezzel már mid 3 kör is menne, de ez nem ma fog kiderülni.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.