Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#6501) Źşë'


Źşë'
addikt

tehát ha van egy 100as avionics kapacitású Vidar-om akkor arra rá tudok rakni egy olyan szintén Vidar-os "részt" (kvázi flux kapacitást) ami azon a másikon egy sokkal nagyobb kapacitás?

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6502) 5150head válasza Źşë' (#6501) üzenetére


5150head
senior tag

Nem egy az egyben rakja át, hanem kalkulál egy magasabb értéket. Taktikai krumpli ( :DD ) [link] itt magyarázza - a lejátszás a lényeges résztől indul.
Nála a 100/43 és a 100/85 reaktorból 100/93-as lett.

(#6503) parasutyo


parasutyo
kezdő

na, nagy meglepetésemre sikerült szkennelnem a futkározó idiótát 3x valahogyan...
és épp valami más küldetésen voltam.
eljutottam az chromás küldetésig ahol 5 hullámot kell védeni majd megjelent chroma és én meg kinyírtam a játék hevében... :D
lett is fail... most már tudom, hogy 5x szkennelnem kellett volna. :DDD

(#6504) ViZion válasza parasutyo (#6503) üzenetére


ViZion
félisten

eegen, oda kell figyelni. Az indexes küldinél én is megszívtam. Nyerni kell, OK, de nem szabad túl sok ponttal, hagyni kell nekik is pontot szerezni.

Néztem az appban az inventory-t, hmmm... nem jól hozza a szinteket. Meglestem profilban is, a szintek jók, de a használati statok nem. Ahogy nézem, nem új probléma. Sőt!

Fura, h van, amit folyamatosan javítanak, ezt meg évek óta nem. A farmolós Nekros Prime-omnak 1 (azaz egyetlen egy) killje van... Sebaj, lehet ezzel élni, sokat nem nézegetem.

Archwing launcerrel is variálnak, nekem is eltűnt, gyártani sem tudok, gearból is kivették. Vettem új szegmenst, de akkor sem adja. Ezzel sem vagyok egyedül... de így azért PoE nem buli annyira... :U

Minap indexen random csapat, vki beírta, h sok éve játszik, de Nekrost még nem látott itt (én a szokásos Wu Prime-val mentem). Én is agyaltam, h mi a terve... Majd szépen megtelt health orbokkal a pálya. Érdekes, nem gondoltam volna erre. Amúgy elég bunkó ellenfelek lettek, van egy újfajta, aki kilök a francba. És sokkal több aknát dobnak szerintem.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6505) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6504) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Sok dolog van, amit a játékban sem javítanak évek óta ahogy láttam, de legalább javítanak gőzerővel más dolgokat.

Jó, hogy mondod az Archwing launcher-t meg sem néztem. Ha nincs akkor nem is megyek se PoE-ra se OV-ra...

Index meg 2-3 kört megyek addig móka meg könnyű aztán kimegyek és be megint ha kell credit. Megcsináltam a moddolásokat rendesen és a Wukong elég durva lett. Index-en meg sokszor én nyerem meg mindenkinek. Bár nem zavar, én is kapok cred-et.

Már a Sortie sem pálya. Új kedvencem. Jön a Riven meg a krumplik.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6506) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6505) üzenetére


ViZion
félisten

Sortie-ban azért vannak meglepetések. De ha megy, akkor irány az arbi! Ott van sok endo, meg ami amúgy is van a pályán. Kihívás, de 20-30 perc még vállalható simán.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6507) ViZion


ViZion
félisten

Mesa farmra jöhetnél, szerencsét hozol. :K
Az eddigi mérleg: kb. 30 db neuro, 20 sys és 0 chassis...
Kicsit Harrow-fééling.
Valaki írta, h igazán számolhatná a DE, h vki hányszor fut neki egy ilyennek. Mert úgy az 50. után már elegett szopott a polgár, csak oda kellene adni, ami hiányzik.

Tegnap mondjuk szerencsém is volt: Titani prime neuroptics, csak flawlessre húzva. 6 db volt, mondom kap egy esélyt. 2.-ra kijött. Hálásak voltak, volt, aki tucatnyi relicet elkefélt és nem dobta neki... Pedig ez nem is vmi ritkaság elvileg.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6508) khalox válasza ViZion (#6507) üzenetére


khalox
őstag

Én ugyanígy vagyok most a Razorback event-ben a Gorgon Wraith-tel. Na nem mintha olyan nagyon nagy hardver lenne, csak ha már ki lehetne szedni, akkor miért is ne. Ehhez képest eddig 14-et mentem a mostanival, meg nem tudom mennyit még kétszer korábban, amióta játszom. Mindenből van legalább 5 rész már, csak a blueprintje nincsen. Ha fejre állok akkor sincsen. De azért sem akarok 5 platot költeni rá, még tartom magam. :DDD

Amúgy lehet ám, hogy számolja, csak pont nem úgy, ahogy Te szeretnéd. Mentél 50x, polgár, most már nagyon kellene platinát költened (ide egy gonosz, kezét dörzsölgető szmájlit kell képzelni).

(#6509) vlaho válasza khalox (#6508) üzenetére


vlaho
aktív tag

Venni ne vegyél, adok én szívesen. :)

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#6510) 5150head válasza khalox (#6508) üzenetére


5150head
senior tag

Ilyen ez az RNG :D kétlem, hogy figyelné a játék a próbálkozások számát.
Pl Korrudo farm: Bull 2,5%, Doma 5% esély ... rengeteg próbálkozás után mi dobta ki? A Bull :Y ... pedig abból kevesebbet is öltem

(#6511) s4hu|SyD^ válasza 5150head (#6510) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Én az Ivara farmolásnál is a kisebb százalékra mentem rá, mert gyorsabb volt és jobban szerettem azt spy küldetést. 2% különbség meg szinte semmi. Vagy jön vagy nem amúgy is.

@ViZion: Mehetünk ha leszek, nekem az kijött 5-6 körből szerintem. Nidus-ból a Neuro kell még, Harrow 2 rész, Disruption-t nem szeretem, nem tudom a low level is dobja-e a részt.

Hétvégére kell Affinity booster, mert túl sok mindent kell húznom. Red Veil syndicate maxon. Már csak credit kell meg standing és kiszedhetem a mod-okat. Perrin meg New Loka a következők.

Fortuna meg Cetus standing az úgy áll mint eddig, sehogy. :DDD

Railjack-et építgetem most, de nem tudom mit visz az engem majd előre. Vagy csak más.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6512) ViZion válasza khalox (#6508) üzenetére


ViZion
félisten

Azt vettem, de 1 plat volt. Elfogyott mindenem a küldihez, lett 5-6 receiver, meg még egy részből volt sok, de bp nem jött. Kb. 7-8 körre volt cuccom. Most mutalist Alad V-ből is kifogytam, kell nav cor megint.

Vik: Harrow nekem a spy volt csak macera, a többi meglett lazán -igazán nem is farmoltam, egyszer csak láttam, h lehet kellene gyártani. Most ilyen a Banshee prime és Saryn prime is, 1-1 darab kellene, de még relicem sincs hozzá, de marketen drága.

Volt prime is kellene, de ahhoz semmim nincs... a set meg drága, de ha azt nézem, akkor ennyit már költöttem slotokra, szal. akkor nem is drága a 170 p a settért, ugye? :B De hát ez KELL.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6513) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6512) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Jobb ha nem tudod mennyit költöttem mostanában lol és én sem akarok kiadni 150+ plat-ot semmire. Kinyitom már azt az 5 Riven-em hátha meggazdagszom.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6514) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6513) üzenetére


ViZion
félisten

Háát, sok sikert hozzá. Amiket feltettem, chatbe beírtam, arra rá se bagóztak.
Egyet cseréltem ayatanra, annyi. De venni sem tudtam, volt fent ócó, de nem túl jó, viszont még nem volt forgatva. Semmi. Párra rápróbáltam, aki nem volt offline, az se írt vissza.
Amúgy horror árak vannak, ha sikerül eladni az nagy bevétel lehet.
Mik vannak amúgy? Jah, egyik mod van nekem, amit kértél vmeik nap, csak kiléptél amikor már írtam.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6515) vlaho


vlaho
aktív tag

Megjött Baro Ki'Teer, hozta az Ignis Wraith-ot, aki vágyik rá veheti.

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#6516) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Stream-ek:

UK/BST Timezone Equivalents -
Monday: 6pm | Drop -1 x Greater Madurai Lens
Tuesday: 9pm | Drop - 1 x Greater Naramon Lens
Wednesday: 3pm | Drop - 1 x Greater Unairu Lens
Thursday: 12pm | Drop - 1 x Greater Vazarin Lens & 1 x Greater Zenurik Lens

Ehhez adjatok 1 órát az magyar időzónához.

Jó, hogy tegnap vettem egy Lua lens-t 100 plat-ért... :(((

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6517) Źşë'


Źşë'
addikt

Nightwave Series 3 Teaser - Nora Night megint megmondja a tutit :D

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6518) ViZion válasza Źşë' (#6517) üzenetére


ViZion
félisten

thx, már várom. Inkább az elejét szeretem, a mégén a cred rész nem érdekes. Oda is rakhatnának "ajcsikat", mittomén legendary core-t, ilyesmit :)
[link]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6519) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

itt vannak az új Nightwave jutalmak

[link]

/s

(#6520) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Minek kellett RJ napikat meg hetiket beletenni nem értem.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6521) khalox válasza s4hu|SyD^ (#6520) üzenetére


khalox
őstag

Egyelőre még sok mindent nem látni belőle. Egyedül az 500 archgun-os van, de azt sem kell railjack-en. Ami azt illeti Mobile Defense-n csináltam archwing-gel + cold damage, három legyet egy csapásra. (Mondjuk a cold damage valamiért nem jött össze ott.)

A 2 7000-esnél meg ennél könnyebbre nem is emlékszem. Az Eximus megvolt a Sortie alatt, a Capture meg vicc, bár az ötlet az tetszik amúgy. Meg jó ez a mászka is a NW-nél, fő a változatosság,

Most Lua Lens-t kellene farmolnom a Lua-n, de már mentem 4x8 kört és nem jött össze. Talán majd holnap. Mindenesetre konstruálódik 2 eidolon lens, fiberem az meg már van dögivel. Kíváncsi leszek majd, sikerülni fog-e. :DDD

(#6522) s4hu|SyD^ válasza khalox (#6521) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Köszi, jó ötletet adtál. :DDD

Lua lencsét, hogy lehet farmolni? :Y Nagyon el kéne kezdenem azt az Eidolon Hunt-ot.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6523) vlaho válasza s4hu|SyD^ (#6522) üzenetére


vlaho
aktív tag

Lua Disruption küldin dobja. Ha szerencsés vagy. :D

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#6524) s4hu|SyD^ válasza vlaho (#6523) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Akkor többet nem is láttok. :DDD Gondolom időben jobb kifarmolni a platinumot. (konkrétan 10 perc 30 plat kb ha szerecsés az ember.)

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6525) vlaho válasza s4hu|SyD^ (#6524) üzenetére


vlaho
aktív tag

Szerintem jobb, viszont a Lua lens legyártásához kell Eidolon lens, ahhoz Greater lens, kivan ez találva. :D Valamelyik fokusz iskolához kész Lua lens, viszont 100+ plat.

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#6526) ViZion válasza vlaho (#6525) üzenetére


ViZion
félisten

kis lens is lens, csak lassabban gyűlik. Mondjuk ráérek...
Örülök a nightwave-nak, h van benne ez a nyomozós minigém. Engem zavar, h nincs konkrét mission, a "fő szál" kb. végére értem. Persze ott a venus meg Cetus, de az nem az...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6527) vlaho válasza ViZion (#6526) üzenetére


vlaho
aktív tag

Természetesen. Eidolon huntot érdemes csinálni, onnan jön még + fokusz pont.

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#6528) ViZion válasza vlaho (#6527) üzenetére


ViZion
félisten

...ahhoz még pici vagyok, alap amp-al :)
De ha bevisznek, akkor megyek! Megtanulom, videókat láttam, 2× már vittek.
Random teammel nem akarom, mert ne hátráltassak inkább.

Amúgy endless voidnál új "trendet" látok, 1 sec-nél a folytatás helyett átkattintanak kilépésre.
Vicces, mondjuk nem szokott érdekelni, most is ledobtam egy Wukongot meg egy shield robotkát, kész. Szerencsére nem a 40. körnél játsszák el, hanem 15-20-nál. Most mondjuk Neo volt és épp a fegyót húztam, annyira nem örültem, de a cryopodok bírják a verést. :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6529) vlaho válasza ViZion (#6528) üzenetére


vlaho
aktív tag

Ha nagyjából tudod mit kell csinálni, akkor nyugodtan bemehetsz randomokkal is. Csak ne a tridolonra menj, hanem a sima Teralyst-re. Ott lehet gyakorolni.

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#6530) s4hu|SyD^ válasza vlaho (#6529) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Mondjuk egy 111 Amp azért nem hátrány gondolom. Nekem is csak Mote van...

Én a Lua Zenurik lencsét ráteszem majd a Saryn Prime-ra, másik lencsét másik iskolából az Ignis Wraith-ra aztán örülök.
Nem nagyon akarok Equinox sleep Focus farmot. Hiába 200k Focus 5 perc.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6531) ViZion válasza vlaho (#6529) üzenetére


ViZion
félisten

és azt honnan tudom, h teralyst lesz-e?
Éjjelente szoktam menni néha horgászni, valami jön, gondolom az a hydro, mert vízben caplat. De amúgy nem ismerném fel. :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6532) vlaho válasza s4hu|SyD^ (#6530) üzenetére


vlaho
aktív tag

Persze, de, hogy össze rakj jobb amp-ot, ahoz menni kell Eidolont vadászni, hogy tudj vásárolni meg repuzni Onkonál. Vagy Fortunán toroidot farmolni iés Duck-nál repuzni.

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#6533) vlaho válasza ViZion (#6531) üzenetére


vlaho
aktív tag

Éjszaka 2 féle Eidolon bounty van, van a sima Teralyst és van a tridolon. :)

[ Szerkesztve ]

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#6534) khalox


khalox
őstag

Ffs 3 Universal medalion - 0 Lua Lens. (5% vs 8% drop chance). :W

(#6535) 5150head válasza ViZion (#6531) üzenetére


5150head
senior tag

Ezt érdemes használni warframehub: [link]
Ha este van a cetuson akkor lehet vadászni, Konzunál ki tudod választani melyiket szeretnéd.

(#6536) ViZion válasza 5150head (#6535) üzenetére


ViZion
félisten

appom van, azt szoktam nézni az invasionok miatt inkább, mert pl. fieldronra nagyon jó. Ezeket nem figyeltem, mert nem is gondoltam, h mennék. Amikor szóltak, h van hely, akkor mentem. Lehet indítok egyet, 'oszt hátha nem olyanokkal rak össze, mint én :)

Nem nagyon tudom kikerülni, prime farmolás, Cetus, Fortuna és ezeken a bossok vannak csak, meg a fegyók, moa, sentinelek innen. Ropit is farmolgattuk, van egy vödör semmitérő amalganom, jókat nem dobott sajna, Wisp is hiányos. Elvette a kedvem. Jó ez a random drop, de tényleg kellene limit, h 5-10 alkatrészem van, akkor azt már ne dobálja... Harrow is ilyen, sokakkal beszéltem, meglepően sokan megvették, szal. gyanús, h itt vmi svindli van a dologban (vegyél platot, vegyél platot!).

Minap egy órán belül kiesett 3 nekros bp, meg sok junkmod, forma, stb. Csak a nekrost adtam el, gyorsan elment és Kezdem meggyőzni magam, h ne Harrow spy-t farmoljak, hanem menjek Vaultba, mint Vik. Bár a modok nem érdekelnek, ahogy a silver grove modok sem (ami érdekelt az kiesett vagy megvettem), de pár napja is beszélgettem egy klánbelivel, aki Vikhez hasonlóan ezt tolja és plattal utána vásárol. Mondjuk kereskedni annyira nem szeretek, de ez van, ha Harrow is kell. Wisp kap még esélyt, csak az is egy fos pálya, sok dumálással (elején a lotus nektek is kitakarja pofázással a fél képernyőt?), kevés játékkal.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6537) khalox válasza ViZion (#6536) üzenetére


khalox
őstag

A Wisp-él ha jól rémlik, egyszer csináltam meg azt a pályát, hogy kész legyen újra a térkép, amikor behozták. Akkor dobott belőle egy darabot és azóta is csak az van meg :D
Pedig lehet, hogy egyszerűbb lenne kiszedni, mint az Octavia-t. A Neuroptics hiányzik, de úy tűnik, ezekkel a C rotationokkal én k* peches vagyok.
A Nidus sem jött, hiába nyomattam. Hozzá egy kis matek:
A Lua lens-nél megcsináltam legalább 12 Tier 3 rotationt, ami matekul azt jelenti, hogy (1-0,05)^12 = 0,54 a valószínűsége, hogy még ne kapjam meg, tehát ott még van mit keresni, de a Nidus az kivágta a biztosítékot, azt inkább megvettem.
Ugyanez az Octaviaval (1-0,22)^5 = 0,29, hogy nem sikerült, ami már nem annyira sok, és az 120 perc volt eddig majdnem. Még legfeljebb háromszor próbálkozom, de onnét már többet ér az időm.

(#6538) s4hu|SyD^ válasza khalox (#6537) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Wisp nincs meg csak 1 rész, mert úgy érzem, hogy gyenge a Mote és zavar. Tudom, hogy nagyon nem lényeges, de engem akkor is frusztrál, ha az Operátor meg az Amp rész le van maradva. Ezért sem nagyon csinálom Cetus meg Fortuna részt, mert az is zavar, hogy le vagyok maradva máshol. Tetszik a Warframe világa és ront az illúzión, ha a Warframe erős az Operátor meg a hozzá tartozó dolgok gyengék. Ez az én hülyeségem.

Nidus csak azért nincs meg, mert lusta vagyok hozzá. Sima Equinox-hoz is. Prime megvan.
Szerintem nem sok Prime cuccom van amiket mindet kiszedtem volna. Plat-ot könnyebb és gyorsabb farmolni ez tény. Harrow-ba még nem kezdtem bele, de az alap frame-eket inkább kiszedem. Relic farmolással hadilábon állok.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6539) khalox válasza s4hu|SyD^ (#6538) üzenetére


khalox
őstag

Na kellett nekem nyekeregni, az Octavia-t beadta (a többi része megvolt már "csak úgy").

Az operátor az még csak-csak OK, de az amp-ja az rém gyenge nekem is. Talán egy "simát" össze tudnék rakni, ha nagyon akarnék (1-est), de valahogy nem motivál rá semmi, hogy egy gyíkkal ugrabugráljak a pályán. Tisztára olyan, mintha meztelenül szaladgálnék az utcán. Így mehh...
Eidolont az mentem randomokkal, abból van egy rakat shard, amíg az kitart, addig nem foglalkozom a kérdéssel.
Cetus-on és Fortuna-n csak az uccsó' rank van vissza, majd szépen lassan mászik felfelé, ha muszáj neki, arra sem álltam rá ezerrel..

A Harrow is vissza van, a Wisp is, meg a sima Mesa, Equinox, Khora, Ivara, meg persze a Baruuk, talán még a Chroma és a Nekros is. Ebből is látszik, hogy nem nagyon szeretem a grind részeket. Ahol a Prime-ok megvannak, ott már nem szívesen szenvedek a simákkal. Abból csak Trinity nincs, az már ezer éve vaulted. Majd lassan ráállok ezután valamelyikre.

(#6540) 5150head


5150head
senior tag

A Tennoknak megvan a szerepük a játékban. A focusiskolákkal lesznek igazán erősek és tudják támogatni a warframe-t a harcban. Életet, energiát töltenek vissza és a dash is nagyon hasznos tud lenni. Az épített ampok között is van igazán erős.
De hogy megértsük hogy miért is ilyenek a Tennok ismerni kell a lore-t.
Röviden: A Tennok egy Voidban elveszett űrhajóról megmenekülő gyermekek akik a Voidban különleges képességekre tettek szert.
Az Orokinok és a Sentientek közötti háborúban az Orokinok vesztésre álltak és végső elkeseredettségükben megpróbálták kiaknázni a Tennok képességeit. Rájöttek, hogy a Tennok képességeit fel tudják erősíteni és fókuszálni tudják a Transference segítségével egy Warframe nevű biomechanikus szerkezetbe. Ezzel a megoldással végül az Orokinok megnyerték a háborút.
A tennok önmagukban nem erősek, úgy ahogy a warframek is csak élettelen gépek (kivéve az Umbra)

(#6541) s4hu|SyD^ válasza 5150head (#6540) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Én is azért írtam, hogy zavar a Tenno-m lemaradása, mert elolvastam a Lore-t. Nem akarom, hogy egy gyerek "vezesse" a Warframe-et. Fel kell nőnie.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6542) wjbhbdux válasza s4hu|SyD^ (#6541) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Fel fog :K

/s

(#6543) 5150head válasza s4hu|SyD^ (#6541) üzenetére


5150head
senior tag

Ahogy (#6542) wjbhbdux is írta, a Durivi Paradoxban elvileg lesz valami, de az majd 2021-ben fog csak jönni. Addig mindnekinek "gyerek" marad a Tennoja.

(#6544) s4hu|SyD^ válasza 5150head (#6543) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

De jó, hogy ezt mondtátok. Csodálkoztam is, hogy mi ez amit mondtak, hogy elhalasztottak. Meg hiányoltam is, hogy a Tenno nem kap elég szerepet.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6545) ViZion válasza khalox (#6537) üzenetére


ViZion
félisten

Nidust kiszedni nem macera, de Octavia sem, bár egy rész még hiányzik. A fura, h mikor nekilódultam, h kifarmolom, akkor semmi nem esett. Később random csapattal egy rész, utána kiszedtem egyet solo és párszor rámentem az utaolsóra, a szekrény nyitogatósra, de mostanában ezt hanyagoltam.

Vik: ropihoz amp a shieldet szedi csak le, ha többen vagytok, akkor nem gond. Solohoz nyilván jobb erősebb ampal menni.

Nem is lehet egyszerre ennyi felé menni, ahhoz képest, h pár hónapja kezdted, szerintem nagyon jól haladsz.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6546) ViZion válasza 5150head (#6535) üzenetére


ViZion
félisten

Néztem ezt az oldalt, másabb, mint az app.
A legtöbb info ua., ezekkel nincs gond, viszont az oldalon van olyan, h hive bounty, amiben vannak nekem kellő cuccok, de azt nem tudom, ezeket hol lehet felvenni?
Vagy ezt simán a hive küldik dobhatják?

Amúgy kegyes most DE, rengeteg fieldron-t ki lehet szedni, meg fegyót is. Az elmúlt 2 hétben több boostert is dobott bejelentkezéskor.

Tellurium farmra van vmi jobb, mint uranus küldik? Nem szeretem azokat vmiért. Csavaros, zavaros sok pálya. El szoktam tévedni :)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6547) khalox válasza ViZion (#6546) üzenetére


khalox
őstag

Pedig az van főleg. Felpimpelsz egy Nekros-t vagy egy Hydroid-ot, amikor éppen resource boostert dobott a login, és tolsz vele 2x20 perc survival-t.

Most többször mentem archwinggel, ott is dobált egyszer-kétszer, de azt azért farm-nak nem nevezném.

Szerk.: a Hive Mind az oldalon ugyanaz szóról szóra, mint az Ostron, de nem értem én sem

[ Szerkesztve ]

(#6548) ViZion válasza khalox (#6547) üzenetére


ViZion
félisten

Nekrossal szoktam farmolni, 30+ perceket.
Derelict mutagen sample, saturn piscinas plastid, spore, cell. Europa meg cryotik farm. De uranust kerülöm. :D
Archwingezni is kell nightwavehoz, meglátjuk.
Minap volt rengeteg argonom, eltűnt, most meg kellene 4...
Pár napja polymerből is kifogytam, ilyen még nem volt... Valamihez hal is kellett, meg cetus wisp... Minen hova kicsit menni kell, jól ki van találva.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6549) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Dupla XP hétvége. A Foundry meg már poros. Nem baj Forma az van pár meg akkor Focus farm.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6550) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6549) üzenetére


ViZion
félisten

Nekem reggel nem azt dobta. Vagy ez majd holnaptól lesz?
Jah, mostani bejelentkezésnél adta már. :R

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.