Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#6651) khalox válasza ViZion (#6650) üzenetére


khalox
őstag

Először felhúzod 30-ra, utána gildeled, és csak aztán ad MR-t, addig nem. Utána 100-at ad szintenként, de a helyedben megszabadulnék tőle minél előbb.

(#6652) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6650) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

223-at rakd össze. Van rá guide steam-en vagy reddit-en, hogy mi kell hozzá. Kevesebb, mint 1 hét alatt összeraktam pedig nem is farmoltam durván rá. Illetve kaptam pár dolgot Alliance-ból.

Konkrétan annyira jó, hogy lehet vele az első Eidolon-t solo-zni. Persze nem kell csodákat várni. Viszont a Vombalyst-ok nem fognak felidegesíteni végre, meg azért nem leszel haszontalan úgy általában Eidolon Hunt-on. Mrgyek is mindig ha este van PoE-on. Valamint még sima küldetéseken is jó, kb. mint egy shotgun.

777-re rá kéne gyúrni, mert az OP, de Fortuna meg Little Duck... Na majd sorra kerülnek.

Focus-t farmolok, költöttem sok plat-ot megint. Keresnem kell valami jó forrást ami ezreket ad... :DDD

Nekem is el kéne kezdenem a sok Forma-t használni, de mindig van más teendő.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6653) Źşë' válasza khalox (#6651) üzenetére


Źşë'
addikt

és ha belegondolok mennyi amp van meg ilyen szarságok, te jó ég... szopatása a játéknak a köbön, visszagondolva mindet megcsináltam, meg még az összes kuva fegyvert is - mi idő, meg energia... amúgy picit (nagyon) tényleg elmentek ezeknek otthonról

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6654) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6652) üzenetére


ViZion
félisten

THX, majd csinálgatom...
Vombalyst nem gond, egy lövés fulmin, majd amp-al leöl, tojás felvesz.
Amit összeraktam az a 2-2-1 lett, anno ezeket kaptam/vettem, most csak megépítettem.

Voltunk ezen a disruption-on, Uranus, Ur. Meglepően sok volt az ellenség és a sárga fókuszbizbasz is. Lehet meg kellene lesned, de lehet, h a sok enemy miatt tűnt nekem sűrűnek, ahogy beadja a sárgákat.

Khalox: azt nem fogom már megérni, h a mote 30-as legyen. Direkt figyelek rá, sok helyen használom pár napja (ahol nem is kellene), mmost lvl 23... ez 4-5 nap és kb. 12-es volt. Nagyon lassan fejlődik, pedig boosterem is van :)

Zsé: nem gondolunk bele. Ennyi a titok. Ahogy nem számolod, h mibe kerül évente a ház, a kocsi, etc... Tudatlanság=bódottá :)

Némelyik fegyónál azt éreztem, h csak némelyik van, de mi is ez? Vannak ötletesek, átgondoltak is. Modoknál is ez van, ha a rengeteg, 90%-ban semmirevaló jump, slide, wall latch vackokat kiszednék, a népnek fel se tűnne :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6655) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6654) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Focus-ra olyan 50+-os ellenségek a jók ahhoz, hogy tényleg értelmes legyen csinálni. Ezért is jó az E/SO. Vagy Equinox/Banshee sleep farm, de azt inkább hanyagolom. :DDD Plusz ahogy mondtam az Eidolon-ok nagyon bejönnek úgyhogy arra gyúrok majd, de nagyon messze állok gear-ben még így is, hogy befektettem pár dologba.

Amp-ok felhúzására is jó az ESO pl. Főleg ha van egy Saryn/Volt bármi nuke, pikk-pakk fent van 30-on főleg booster-rel.

Én már beleuntam ebbe az MR vadászatba. Néha elkap a dolog akkor van vagy 15-20 fegyver amit húzni kell meg pár Frame. Most is lesz sok Frame amit húzni kell meg sok van hátra amihez farmolni kell.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6656) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6655) üzenetére


ViZion
félisten

Ma jó nap volt, 2 titania prime system (egyik a saját radiantomból), meg 2 másik system került eladásra... befejezem a banshee prime-ot belőle, meg pár fegyvert.
Aklex prime BP és link kellene, volt néhány radiant relicem ere, hááát vmi common bármit adott csak...

Acceltra BP is meglett ma. Raki volt a host, izgalmas volt. Egyik ajtónál kiestem a semmibe... unstuck visszarakott. Majd host migration, de akkor már felvettem a bp-t... enyhén morcos lettem, h bukok mindent. Nekem megmaradt a cucc, Raki és Emi eltűnt. Kiderült, h Emit korábban dobta a játék (kb amikor zuhantam). Sajna Ő nem is kapta meg a BP-t

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6657) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6656) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Sok a bug mostanában és nem tudom, hogy miért. Pár héttel ezelőttig én nem találkoztam ennyivel, vagy csak más content-et játszom mostanság. Van is sok screenshot a bug-okról.

Eidolon Hunt alakul bár ma vicces volt. Volt 50s, hogy megöljük az utolsót amíg a Lure-ok húzgálták. Meghalt, de Bounty Failed, a drop viszont meglett. :))

Kronen Prime-ot alakítgatom most meg majd az Orthos Prime-ot. Van egy szép meta most. Weeping, Condition, Healing meg persze a Status - Viral + Slash. Kronen jó lesz Nekros-ra is Slash miatt.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6658) Źşë'


Źşë'
addikt

Corpusék ismét fejlődnek, Deadlock Protocol
úgy visszanézném a régi tileseteket, hiányoznak :(
persze az újjal nincs semmi bajom, csak hát na, kezd retrofeelingem lenni a játékkal kapcsolatban

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6659) ViZion válasza Źşë' (#6658) üzenetére


ViZion
félisten

fain. Jól néz ki, csak...
A corpus mapokat nem szeretem. A gyors futás helyett bullettjump modokat használok, ott meg az út közepére raknak mindig vmi sz@rt. Ezeknél nincsenek erre előírások? Se ISO, se IATF, se semmi? :(((

Azt hallottam az "öregektől", h Jupiter egy nightmare a sok kis szobával, elágazással. Meg akartam keresni azokat a hmmm... nem emléXem a nevükre, volt ilyen küldi, h feltűntek pár mapon, de csak ha bementél a szobába, ahol pihiztek. Mindegy. Leoltottak, h nem fognak várni rám egy órát...

Vik: lesion-t is nézd meg, Tipedoból készül. Sok bónuszt kap, viszont a range szerény. De infestedre megfelel bőven. Többnyire én arra építkezek, persze alacsonyabb szinteken jó mindenre is, de mittomén arbira nem vinném. Múltkor 1 óra derelict survi farm volt, nagyrészt Nekros+lesion-al én öltem, kolléga támogatott. A sok Ancient miatt már többet feküdtem, mint ütöttem... megállapítottuk, h (nekünk legalábbis) kb. 40 perc az ideális, eddig hatékony.

A "mezei" Kronent megépítettem anno, meglepően jó cucc volt! Van vmi corpus másolata, electro statussal, csak a neve nem ugrik be. Az is tetszett.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6660) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Jelentem kipróbáltam az Equinox focus farm-ot. Greater lens + sima. Meglepően hatékony.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6661) Źşë' válasza ViZion (#6659) üzenetére


Źşë'
addikt

jupitert ezért is hívják gáz bolygónak :D nekem nagyon bejön a tileset, nagyon jól néz ki, sztem te azokra az eldugott szobákra gondolsz ahol vannak ezek a rare cachek? amiből captura scenek esnek kifelé? azokat sztem mind megcsináltam, rá lehet jönni a logikájára, van egy fő áramelosztó biszbasz valahol, azt szétlövöd, és a területen lévő összes kapcsolóról felnyílik az ajtó, majd amit látsz a fő szoba ajtaján jelek fentről lefele irányban haladva aktiválod az adott kapcsolót (mert a kapcsolóknál is ott vannak megjelölve) - ha időn belül megvan akkor kinyílik az (narancssárga ajtó) ajtó - régebben erről már írtam, megpróbálom megkeresni

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6662) Źşë'


Źşë'
addikt

meg is lett a rejtett szobás írásom

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6663) ViZion válasza Źşë' (#6662) üzenetére


ViZion
félisten

ohh, köszönöm! :R Sajna a kép nekem nem tölt be, host blokkon van az az oldal nálam sztem.
Voltam már -bevittek anno.
A múltkori event félére gondoltam, amikor valami enemy-k voltak adott pályákon pár óráig és mindenkinek kellett hentelni őket, ment le a %, h mennyit még. Nem tudom a nevét.

Vik: Equinox nekem olyan, h valahogy nem az történik, amit szeretnék. Mondjuk Ivara is ilyen volt, pár videó (van az a nyugodt beszédű polgár, nagyon szeretem a videóit, nem keresem meg most a nevét. Sok trükköt, kombót megmutat, elmagyaráz, buildek, stb., tutira találkoztatok vele YT-on) és gyakorlás után egészen belejöttem, azt nem írnám, h beleszerettem, de boldogulok vele. Khorával is jobb a helyzet már, kiszedtem a modot is hozzá.

Van ilyen is, meg van olyan is, mint Wisp és Vauban (vagy korábban Wukong, Ash), h elsőre "kézre áll", mintha már játszottam volna velük... Mondjuk előfordul, h ellapozom a gránátot és mindenki alá kilövőset dobok :) biztos szeretnek olyankor...

Kellene bótolni, szindikátus modokat, alkatrészeket cserélhetnénk, vagy vennék Tőled (ha plat, akkor inkább ismerősnek adjam már).

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6664) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6663) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Mondjad mik kellenek, mert azt hiszem a Red Veil-en meg a Simaris-on kívül minden magas standing-on áll.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6665) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6664) üzenetére


ViZion
félisten

Majd összeszedem, archwing fegyó alkatrészek. :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6666) Bandi821


Bandi821
tag

sziasztok,

most telepítettem a játékot. Még csak ismerkedem vele, viszont szívesen csatlakoznék valamilyen csoporthoz a coop része miatt is, meg mert jobb a közösségi játékélmény. Van most aktív klán, ahova be lehetne lépni?

Válaszokat előre is köszönöm!

üdv. B.

(#6667) ViZion válasza Bandi821 (#6666) üzenetére


ViZion
félisten

Szia!
Nah, jó helyre jöttél. Van aktív klán, a közösség is aktív, sokat segítenek, segítünk ingame és itt is. Asszem Cianidetil hívott meg minket, nem tudom, h itt milyen néven fut...
Játékban én Vizion-Hun vagyok, keress meg és beszélhetsz a klán vezetéssel, mást nem tudok mondani, Ők elmondják a részleteket.

A játék nagy része coop, eleinte nekem nehéz volt feldolgozni, h vártak a kijáratnál, mire megtaláltam, h merre menjek... :)
Itt is visszaolvashatsz, sok infó van az előzményekben, de ettől még kérdezz bátran, a játékban elég szerényen osztják az infót...

Van pár fontos dolog, pl. ne add el a megszerzett "nem prime" Warframe részeket, mert nem kapod meg újra. Ezzel most szembesültem, kicsit még sírok...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6668) ViZion


ViZion
félisten

Nah, a mai is affinity booster volt...
Jól jött, mert volt pár frame és fegyó, amit át akartam alakítani. A minap kedvenc Dakra Prime-om sebzése a lvl 102 bombardnál eltűnt... mire eszembe jutott, h egy riven miatt a seeking shuriken (-70% armor for 8s) a fatal teleport van berakva.
Volt két egyforma rivenem (finisherrel kellett ölni, meg pár feltétel, de egybe tudtam nyitni) amihez Ash és a FT mod kellett.

Ash is megformázva még kétszer, de mag prime is kapott...
Acceltra nagy királyság. Arca plasmor, Fulmin, Ignis wraith után ez is nagy szerelem :)
Egyik videós mondta, nem is tudnám jobban megfogalmazni én sem a lényeget, h szép meg jó a nyilak, revolverek, de az Acceltra az, amit egy sci-fi játéktól várunk.

Sikerült egy rivent cserélnem, Heat swword rivenre, kolléga meg egy kuva fegyóba kapott rivent tőlem. Röhejesen magas ára lett volna amúgy, érdekes, h a 200-500 platos rivenek közé 50 platért bedobva SEM kellett senkinek.

Ezek a riven árak sztem nem reálisak, ismertek olyat, aki nem top tier, esetleg nem a legnépszerűbb 20 fegyóba való rivenen kívül vett ilyet?

Bugok vannak, "wallhackeltem" beragadtam egy falba... unstuck megmentett, de ehh...
RJ továbbra is elég bugos-laggos, nem erőltetem. De a hajót sztem O.Viktornak fogom nevezni, azt semmi nem nyomja le :)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6669) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Botrányosan toxic ez az Eidolon vadászat, de azért már pár Tri Hunt-on túl vagyok, tegnap kb 1 milla focus-t kaptam csak Eidolon-okból. Focus farm meg megoldva 3 iskolához 3 különböző Frame-el. Lua lencsék szóval gyorsan ki van maxolva a napi. Jelenleg keményen dolgozom a mod-ok, fegyverek, frame-ek húzásán. Rájöttem, hogy közepesre húzott mod-okkal meg 0 Forma frame-ekkel sokáig nem lehet bírni Endgame content-et.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6670) Źşë' válasza s4hu|SyD^ (#6669) üzenetére


Źşë'
addikt

én is rettentően utálom az eidolon huntot :D inkább a scarlet speart gyúrtam jobban, igaz én az arkenok miatt

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6671) s4hu|SyD^ válasza Źşë' (#6670) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Én nem utálom csak némelyik játékos nem képes megérteni, hogy nem mindenki fullos cuccokkal van meg olyan tapasztalt mint ők. Aztán kilépkednek, sírnak meg minden. Még a Terry-ről is kilépnek lol, pedig azt még egyedül is lehoznám.

Tegnap pl volt jó tapasztalatom is. Kicsit én is felkészültebben mentem. Volt egy magyar srác is aki a legtöbbet csinálta. Látszott, hogy tapasztalt, jó cuccokkal. Én mindig megteszek minden tőlem telhetőt. Ha látom sebeznek eleget akkor a Vombalyst-okkal foglalkozom meg a Lure-okkal persze a pajzsba is besegítek.

Sajnos bug is sokszor akad mikor semmire nem reagál a játék. Csak menni tudok meg nézelődni,de se támadás, se Operátor. Olyankor caak az segít ha meghalok és én élesztem magam. De így sok Revive elmegy 2xmegszívtam így , hogy nem volt több Revive Hydrolyst-nál. A többi meg hagyott meghalni, de azért megölték a Hydrolyst-et én meg nem kaptam belőle semmit.

Valamint én megvettem az Arcane-okat aztán majd ha maxosak lesznek amiket gyűjtögetek majd eladom őket.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6672) ViZion


ViZion
félisten

Meglestem ismét fortunát... szerintem egy éve nem voltam ott...
Hááát, van, ami nem változott. Farmolás felejtős, kihalt minden. Bounty-k unalmasak, egyformák. Thermia megint gáz, orbiterről indítva randomokkal legalábbis nem sok sikerélmény volt. Sebaj, a hiányzó modok meglettek.

Gondoltam a végén, h leadom a cuccokat, standing, etc... hopp, limit. Jah, nem ennyit gyűjtöttem ma, csak anno felmérgesített és több napi toroid, stb. bent van. Vmit keresnem kell, h szintet lépjek, szvsz a kövire is lesz már cucc.

Maradok sztem a kedvenc arbinál, voltam pár eidolonon én is, de még nem igazán találom a helyem randomokkal. Viknek igaza van, solora kell készülni. Az összes mindent eddig megcsináltam soloban -még ha sok helyre csak később is került sor, ez is menni fog.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6673) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6672) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Voltam ma olyan Tridolon Hunt-on, hogy csak pislogtam. Hydrolyst olyan gyorsan lement alig bírtuk feltölteni a Lure-okat. Konkrétan várni kellett a megölésével. Mondtam, hogy tanítson meg, de azt kérdezte mit adok érte. Őszintén ezt ki kell google-zni, mert ilyet még nem láttam.

Jó kis Index build-et is kaptam. Titania Prime. Durva. Mikor voltunk ő ölt 111-et a 2. meg 15-öt és kb percenként ment be 25-30 ponttal a legnehezebb Index-en.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6674) Źşë' válasza s4hu|SyD^ (#6673) üzenetére


Źşë'
addikt

egy 10ezer platos rubico riven + egy chroma + most meg nem mondom melyik ház talán madurai skillje + egy jó amp :DDD annyira nem mélyültem bele az operátoros shieldlelövésbe, de van rá mód hogy pik pak lekapja akár csak egy ember, vannak akik 3-4x mennek végig tridolon hunton / éjszaka - nem is értem hogy a pics*ba lehet ezt élvezni, mint a robotok...

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6675) s4hu|SyD^ válasza Źşë' (#6674) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Tudok a Madurai Void Strike részről. Én is felhúztam csak nekem még jobb a Zenurik a túlélés miatt. Most kell 2 milla Focus a Zenurik way-bound-ra és utána át tudom tenni a Madurai-ra. Akkor még a 223 Amp is jobb lesz sokkal. Van Virtuous Fury is. Nem maxos, ha az beadja akkor 900 a crit Zenurik-kal, ha Madurai akkor 1900.

Rubico Riven hát igen vagy Redemer. Redeemer nekem is nagyot üt Riven nélkül is.

Ami inkább meglepő, hogy ő már akkor lőtte a Limb-et mikor még csak jött elő. Aztán shield 1 mp aztán Limb megint és még mindig csak éppen, hogy kiért a partra. Időm sem volt Operátorra váltani. Volt Prime volt meg egy Harrow velünk meg a 3. nem tudom mi, de valami random, én élesztgettem.

Fortuna-t én a legeffektívebb módon akarom farmolni. Booster és bányászás meg Toroid farm. Cetus szintén bányászás. Nem kell annyit bohóckodni, mint a halászattal meg az állatok befogásával.

Az egész játék grind. Nem baj az ha 4 Tridolon-t tolnak le. Örülnék ha nekem is menni.

Én most Endo, credit meg Forma oldalról fogyok ki. :DDD

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6676) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6675) üzenetére


ViZion
félisten

Ha megvan m,inden node, akkor arbitration... jó csapattal -akik pörgetik, nem a lapulós másfél órás grindeléssel- kapsz 4-5 ayatant akár, meg egy vödör endo-t. Volt amikor 2 nap után (abben volt több arbi, meg farmolás nekrossal) 8000 feletti endo volt csak a junkmodokból.
De ha napi 1 arbit csinálsz, az is 5-8000 endo, de beesik néha Anasa, orta vagy zambuka is. Mondjuk ezeket már nem adom el, a hajón kirakom, vésztartalék...
Nem utolsó sorban szerintem ez a legérdekesebb játékmód, érdekes nézni, h ki és mivel vág bele.

Más is panaszkodott arra, h beszóltak neki, h lvl 20-nak tudnia kell ezt vagy azt, hát én is majdnem ezt kaptam, mert eidolon is kimaradt, nem volt rá szükségem. Megcsináltam a cetus bountykat is, érdekes, h régóta itt sincs semmi új. Nekem ez unalmas, de még jobb, mint OV. Redeemer-em van, de vhogy nem éreztem rá, mikor akar lőni, mikor ütni. Nem szeretem, h nem az enyém a full kontroll. Acceltra nagyon király, heliocorhoz lett rivenem, mindent is visz...

Tegnap wispért soloztam kicsit, Frost prime, húzás közben, két éppen kipróbált fegyóval... Mindenhol megtaláltak, tumper jött... kicsit a régi időket idézte, amikor 20+ perc volt leölni braton+exbroval... Szerencsére itzallal voltam, az mentett meg, de így is szerintem min. 10 percig karcolgattam... :)

Fortuna farmra most olvasgattam, mert sola kellene a feljebb lépéshez. Nem látok túl hatékony farmolást, 5 perc alatt elfogytak a temple-ben is, nem tudom tartani a kombót, mert nincs mit ütni... de 20 perc kóricálás után sem éreztem jelentősnek a lootot, bosterrel sem.

Szerintem itt a thermiaval lehet trükközni, olyan helyen kellene keresni, ahol toroidot dob, mert thermiára legalább jönnek ellenfelek.

A tegnap este főpoénja: keringünk egy ideje, csatlakoznak, event? Jah, event. Majd kb. 5 perc után kiléptünk, 4-en nem találtunk ilyen szutykot, belepakolni a cuccot. Ezt is Eudico-nak kellene adnia sztem, orbiterről indítva -csakúgy, mint korábban- sok olyannal rak össze, aki solozni akar, le se szarja, h miért vagyunk ott.

Vmikor egy egyszerűbb eidolonra bevihetnél :) megmutathatnád, h mit merre. Persze alapok megvannak, összeszedem a lureokat, megyek a dög után... és utána életben maradok, amíg megölik :) Próbálom amit a többiek, de vagy kb. olyanokkal vagyok, mint én, vagy olyanokkal, akik már a kijárathoz tartanak, amikor felrakom a winget :B

Baro jó cuccokat hozott, vegyetek... kiganéztam, majd' 3,5k ducatot vertem el... legalább már se ducatom, se creditem... mehet a farmolás két hétig megint. :DDD Jól kitalálta a DE.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6677) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6676) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

A végén csak rákényszerülök az Arbira... Majd összedobok egy build-et. Csiszoltam az Ignis Wraith-on. Durva 120+. Van Kronen Prime meg Orthos Prime élet visszatöltős. Mindkettő nagyon jó lett. Lehet összerakok egy Inaros-t.
Tegnap kidobáltam a junk mod-okat. Volt sok 200+ lett is vagy 20k Endo és még mindig akad sok duplicate. Szobrokat el is felejtettem, van egy csomó. Forma meg hát most már plat-ért veszem. Krumplikat is. Eximus-okat is. Ez van.

Volt olyan MR14 aki nagyon jól nyomta az Eidolon-t. Kit mi érdekel meg mibe invesztál. Vinnélek, de ha ketten botladozunk az nem jó. Klánból meg Alliance-ból kéne 2 erős mellénk. Menj oda ahogy kezdődik az este vagy pár perccel később. Indítsd a Tridolon vadászatot és esélyes, hogy tapasztaltakat kapsz. Én így csinálom. Terry az semmi. Ott nem tanul senki semmit meg. Redeemer-t kitapasztalod akkor ha nem nyomkodod mindig, kicsit vársz akkor csak lő.

Bounty-kat nem szeretem bevallom, ha nagyon kell megcsinálom, de én már a mod-okat is inkább megvettem.
Toroid farm meg Nekros + booster-ek. Invesztálj, hogy időt spórolj. Alert szintet hagyd felmenni 4-esre. Ne ölj meg mindenkit. Ilyen 50-et ki lehet szedni nagyon gyorsan.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6678) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6676) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt


Van pár.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6679) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6677) üzenetére


ViZion
félisten

Nah, nekros+booster volt. Elkezdtem hentelni, ahogy szokás... de elfogytak. Akkor várjak, meneküljek és lesznek többen? hmmm... nem így csináltam, szal. lehet itt a gond. Mondjuk videót néztem róla most, ott is panaszkodik a polgár, h a temple az ugye a corpus fő-fő bázis, vallás, miegymás... ott illene hemzsegniük, de ő is csak üres szobákban hentelte azt a párat, akit látott... kiábrándító. A big baszós orbot meg nem sebzem, de nem is támadott meg. Gondolom a küldit hiányolja.

Arbi jó. Rengeteg fegyót építgettem, mindet vmi spéci célra. Indexre mire eljutottam a hirudo+brutal tide kombóig, meg a twin basolsk, etc... rengeteg sanctuary, forma, krumplik... és bódottá, vagy jön a kövi. Talán index volt ilyen szempontból a legdrágább.
Utána ugye ott a farmolós nekros, annak is orthos prime, dakra prime, majd lession...
Akkor ugye farmolni kellett a kavatokat, heliocor, sok forma, etc...
Végül az arbi... Acceltra és a fulmin képes ott rendesen szerepelni, mindkettőt napokig gyúrtam sanctuaryban. Mellé heliocor vagy a dakra prime, bódottá. A régebbiek közül még Oberon prime volt sok formás, nuker-ként nagy király. Napokban Ash-t is át kellett építgetni, arbi 40 perctől már figyelni kellett, hamar le tudták darálni. +3 forma és a jumpmodomról le kellett mondani :O nagyon béna/lassú vagyok anélkül.

A warframe-ok is hasonlóképp, meglettek a prájmok: frost, ember, vauban... Vauban símát nemrég turbóztam fel, de a prájmhoz volt pár rész, ócón megkaptam a hiányzókat (napokig be se jelentkeztek, nem volt egyszerű)... kezdhetem ezt is húzni, megint plat... de cryotik farmra ezt találtam meggyőzőnek, még Khora sem volt ilyen jó.

Az a helyzet, h nekem ez a rész tetszik, konfigokat kipróbálni, tesztelni, fejlesztgetni... többet játszom sanctuary-t, mint az összes többit együtt. De jó volt, amikor az arbis cuccaimmal OV-n egy, max 2 lövésre lecsíptem a csapatszállítókat (PoE-n magas szinten ellenállóbbak, ott többet kell beletolni). Minap bevittek ilyen kuva dolgokra, meg a sortie-k többsége is ezzel a cuccal már nem para. Arbi azért meg tud lepni, láthatatlan vagyok és kiütnek a pályáról, vagy oneshotolnak... de biztos, h Neked is menne. Fél éve se játszol, más még ilyenkor kezdi a plutót :)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6680) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6679) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Hát a minimap mellett vannak pontok, hogy mennyire küldik rád az erősítést meg, hogy azok is milyen fajták meg erősek. 4-es a max. Azokat a póznákat ne semmisítse meg.
Konkrétan a Temple of Profit-nál nekem annyi ellenfél jött, hogy csomószor meghaltam.
Hülye fejjel vettem minden booster-t aztán ki sem használtam. Most már tudom, hogy venni kell 3 naposat vagy majd adja Sortie, napi belépés és akkor rá kell áldozni azt az időt arra amit dob. Mondjuk valljuk be, hogy aki ezeket mutogatja mit hogy stream-en annak általában mindig van booster.

Acceltra-t nekem is ki kéne szednem. Fulmin már annyira nem jön be. Lassú az újratöltés, ha baj van akkor vége. Meg eléggé kicsi a hatótáv.

Nekem is tetszenek a fejlesztgetések, de a sok Forma meg húzás néha az agyamra megy. A grind is durva, de pár napot kell csak rááldozni. Én effektíven szeretem a dolgokat csinálni úgyhogy nálam sok a kutatómunka.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6681) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6680) üzenetére


ViZion
félisten

hmmm... jah, a póznák, meg gondolom ne lőjem le a hajókat/kerekeket, csak miután kiugráltak... ehh..
A morci-métert ismerem, de nem volt alkalma felmenni, majd megpróbálom úgy, ahogy mondtad. Fortuna+OV továbbra sem kedvencem, érdekes, h ott milyen mások az emberek, mint PoE-n. Még kellett 2 OV mission a nightwave-ba, elkezdtem. Emberek beléptek, kiléptek... nem érdekel már. Beszól az egyik -OK, nem biztos, h nekem írta- h egyáltalán valaki csinálja a küldetést. Mondom jah, én. Ti még erre felé SE tartotok bro'...

Nálam is felszaladt a morci-méter. Bár utólag belegondolva lehet, h nem is nekem szánta, mert voltak kilépők. Biztosra mentem, az utolsót solo+specter csináltam, bódottá. Lehet solo thermiát is kellene, akkor legalább a küldivel tudok foglalkozni, nem azzal, h 1-2 csapattárs vajon mi a rákot csinál a waypointtól 1000 mérföldre... :D

Kutatás kell, ez a hmm... gyengeségem. Pl. ropipolipra anno begangoltam, első alkalommal eléggé kezdők jöttünk össze, mert mindenki csak nézett. Végül lehenteltük, vki átvette az irányítás és írta, h mit kell. Utána néztem róla videót :)

Van YT-on a randomsquad, érdemes párat meglesni... Marha vicces, h eidolonra mennek full random cuccokkal... mintha magamat látnám :)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6682) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Hardgrindsquad amit nézek mostanában. Fent is van a srác az International Warframe facebook csoportban.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6683) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6681) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Még amúgy azt hozzáteszem, hogy ha megszokod az Operátort akkor azt fogod használni nagyon sok mindenre. Pl. revive minden küldetésnél szinte, bármit amivel interakcióba kell lépni és jó ha láthatatlan vagy + életet tölt vissza ha olyan Magus van rajta. Csak nagyon nincs megbarátkozva az ember az Operátorral Eidolon-ok nélkül.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6684) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6683) üzenetére


ViZion
félisten

op arcane nekem még nincs, nem is tudom, h hol kell szerzeni..
Ashy-vel szoktam lenni, láthatatlan vagyok mindenképp :)
Spy-ba lehet operátorral kamerát, lézert kikerülni? Mert a harrow még hiányzik :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6685) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6684) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Quill vagy Little Duck.

De ha akarsz láthatatlan lenni minden gond nélkül, lézerek stb akkor ott az Ivara. Kicsit lassabb de tökéletes, nem kell aggódni semmi miatt. Operátort még nem néztem hogy átmegy-e mindenen.

Most megcsináltam gyors 2 Terry-t, mert csak 20 perc volt hátra. 2. futamba csak épp becsatlakoztam már le vagyok oltva, hogy hülye MR18 vagyok töltsem fel a Lure-t direkt tett WP-t oda. Persze sok fcking leírásával tette ezt szóvá. Mondom neki Lure-om sincs csak most csatlakoztam miket beszél, meg hogy messze bóklászok... Ja mert pont bedobott a térképre Cetus-ról. No comment. Sok sügér...

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6686) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Kicsit játszottam a billentyűzet-kiosztással. Van Razer Trinity egerem így van egy csomó gomb + a görgők mennek oldalra is. Jobbra görgő Transference, balra lopakodás. Nagyon hasznos mindkettő Eidolon-nál, már fájtak az ujjaim. Van bulletjump, slide attack macro egérre. Roll, futás váltás is az egéren van. Billentyűzetet is lehet macro-zni így az ujjaimhoz közeli makro gombok az Archwing, Energy pads és Health pads. Szoknom kell, de szépen felgyorsult a játékmenet így.

Tegnapi Tridolon Hunt. Terry-nél már valaki egyből lelépett. Aztán a 2. Eidolon-nál mondta az egyik, hogy sajnálja de azt sem tudja mit kell csináln most tért vissza játékba. Operátora nem jó, amp-ja nem jó. Megöltük a másodikat nagy nehezen. Elláttuk pár tanáccsal meg Még mentünk 2 Terry-t. Mondjuk nem tudom minek indított Tridolon-t ha semnit nem tudott meg nem tájékozódott. Mindegy kisegítettük. Egyre jobb vagyok szerencsére. :)

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6687) parasutyo


parasutyo
kezdő

skacok!
van valakinek elfekvőbe 1 db saryn system és frost chassis?
kellene chromahoz... és rohadtul nincs kedv meg energy a kifarmhoz...

(#6688) s4hu|SyD^ válasza parasutyo (#6687) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

A sima warframe részek nem trade-elhetőek. Sajnos ki kell farmolni megint őket.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6689) parasutyo válasza s4hu|SyD^ (#6688) üzenetére


parasutyo
kezdő

köszi! ja megafaszom... kénytelen leszek... :N

(#6690) vlaho válasza s4hu|SyD^ (#6686) üzenetére


vlaho
aktív tag

Macrozással vigyázz, DE nagyon nem szereti, bannolhat is érte.

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#6691) 5150head válasza vlaho (#6690) üzenetére


5150head
senior tag

Mint minden játékban, szerintem itt is az előnyhöz jutást büntetik. Pl a singleshotos fegyó lövését bemakrózod hogy gyorsan lőjjön, ha nyomva tartod a gombot, - ne kelljen kattintgatni.
Ha kényelmi szempontból van kimakrózva az sztem nem gond.
Pl nekem is a heavey attack az egér oldalsó gombján van, meg amelyik fegyón van többféle lövésmód annak a váltása is. Így játszottam le 1000+ órát.
Szóval az ő esetében pl a bulletjump+slide attack macro már para lehet. :U

(#6692) ViZion válasza vlaho (#6690) üzenetére


ViZion
félisten

megnéztem, rákerestem, elvileg ezekkel nincs baj. Nekem is van makrózva kombó, sokat is használom. Az hogy itemeket is egérre rak, az meg semmi, az alapból is tudja a játék, nekem is külön gomb van scannerre, specterre. Lustasági egyéb okból a health, ammo, energy nem került gombra nálam. De jogos a felvetés, pl. görgőt nem használom, oda is lehet vmit rakni. heavy is van egéren, más sztem nem is raktam oda.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6693) vlaho válasza 5150head (#6691) üzenetére


vlaho
aktív tag

Igen a slide attack-ra gondoltam, az előnyszerzés.

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#6694) parasutyo válasza parasutyo (#6689) üzenetére


parasutyo
kezdő

hmmm... 2. mentre kidobta a frost chassis-t
viszont a saryn darabbal bajban leszek, mivel ott még nem tartok... :(

(#6695) ViZion


ViZion
félisten

Nah... asszem megvan az első "giga-baCCós" rivenem: +109 heat, +205 crit chance.
Sajnos paris-ba, és bizony nem vagyok egy Tell Vilmos...
Ekkora pro vagyok: futi-futi infested elől (ESO leveling), megfordul, figyelmeztető lövést lead a mellkasra. Átlövök a csápok között, a mögötte jövőket is elkerüli. OK, biztos oldalszél...
Újra. Ez a taktika hibátlan, de olyan jól célzok ezzel, h a lövéseim fele mindenkit IS elkerült... :O

3 forma után charged 8000 feletti dmg, 200 felett crit, 20 stat (eidolonra nem kell stat ugye, szal azért szerény, de 60/60 modokkal ez átszerelhető). És mellette 2 vigilante mod, meg warframe-n is egy, így 15% esély, h a crit feljebb skálázódik.

Kap még egy formát, ez is marha drága fegyó lett... :W Remélem eidolon meghal, akkor is, ha csak a lába elé lövök... :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6696) khalox válasza ViZion (#6695) üzenetére


khalox
őstag

Egy tanács: a Vigilante mod-okat rakd a companion weapon-re, ha robotic. Így fent lehet egyszerre mind a 6. Nem is kell felhúzni őket, ha úgy nem férnek bele.

(#6697) ViZion válasza khalox (#6696) üzenetére


ViZion
félisten

:R companionon nincs hely...
nincs mind felhúzva, multishot a fegyóra az biztos, de a fire rate se ártana...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6698) ViZion válasza ViZion (#6695) üzenetére


ViZion
félisten

kétszer ad, aki gyorsan ad...
mondták az öregek és igazuk van. Paris marha nagyot üt, de a sebesség...
Persze lehet reszelni, akkor viszont már nem az az ütős és a rubico prime mögött elmarad sok tekintetben. Rubival 4 kicsi eidolonra mentem, random csapattal. Vicces volt, nekiestek, elteleportált, kereshettük. Egyedül én mentem bigyókért, ahogy kell, de mire felszedtem a 3.-et, már leverték, teleport...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6699) vlaho válasza ViZion (#6698) üzenetére


vlaho
aktív tag

Ezt azért is csinálják, mert sokszor gyorsabb utána menni, mint megvárni míg a lurok feltöltődnek.

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#6700) ViZion válasza vlaho (#6699) üzenetére


ViZion
félisten

Értem. Én is úgy jártam, h 1 teli + két üressel megindultam...
Ha kilövöm a kis golyógenyókat, akkor tölt gyorsabban?

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.