Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#5801) vaakuum válasza Dewri (#5797) üzenetére


vaakuum
addikt

Soma prime +1
Arca Plasmor +1
nekem a legjobban bejövős lőfegyver az egész játékban. Valahogy úgy formáztam, hogy két különböző pár elementállal lehet használni csak annyiból, hogy két modot megcserélek benne. De ha jól rémlik, vagy 6-szor formáztam, és persze van benne arca mod is. Meg a fiam is azzal tolta, ha keményebb küldire mentünk, amíg játszott vele. Tömeg ellen az arca, single boss ellen soma...
Lehet előszedném megint, ha nem jönne napokon belül a reset a tarkovban.

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#5802) khalox válasza wjbhbdux (#5800) üzenetére


khalox
őstag

Még jó, hogy nem másztam bele mélyebben a "kardozásba"... Szerintem a meglévő buildek egy része az tuti kuka... ezt nem kicsit szabják át, ráadásul az elején elég sok rángatásra lehet számítani a rendszerben (blood rush, condition overload final %s yet to come... szóval még ők sem tudják, remekül hangzik, ugye - melyik az a fegyver, amiben ne lenne egyik vagy másik, vagy mindkettő).
A channelling-et meg ember nem használta, úgyhogy erre a heavy attack rendszerre kíváncsi leszek...

vaakuum: az arca az már-már csalás :D

[ Szerkesztve ]

(#5803) ViZion válasza Dewri (#5797) üzenetére


ViZion
félisten

Kohm nem jött be, Boar-t imádom. Sg ammo muti kellett hozzá, most a carrierrel már elpöntyög. De mint mondtam, főleg flood infected ellen megyek, arra ignisnél jobbat még nem láttam -többnyire csapattársaknál is ez van. MR1 Braton 4 formával már jó volt, de a sok formázás "kivette" a rugalmasságot a konfigból, meguntam...

wjbhbdux: grendel az a HotS-ból Stiches, fain lesz majd biztosan.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5804) #04430080 válasza khalox (#5802) üzenetére


#04430080
törölt tag

Valszeg marad majd a Condition Overloados meta.

"Condition Overload - Max 3, 120% Damage per status effect"

Azt a 360% damaget nem fogják ott hagyni. Legnagyobb gyomrost a daggerek kapják majd, ha megváltozik a Covert Lethality.

Catchmoon lesz a földig nerfelve

"Catchmoon nerf. Falloff damage is dropping from 100 to 10, Projectile Range decreased to 20m from 40m & falloff range is going to be 8m-16m from 20m-30m"

valamit

"They're also looking at Fulmin & Arca Plasmor."

(#5805) gandalf válasza khalox (#5802) üzenetére


gandalf
tag

a kardozásnál már a rengeteg kombót képtelen vok használni..eee plus pause eee..lófaszt..nomym gyorsan az e-t meg próbálok futni néha :p

aki kardot meg szeret az menjen jól felnyomott excaliburral, mer annál a kardos cucc egyszerűen überelhetetlen szerintem, legalábbis 8-as szintig

Gandalf The Grey

(#5806) gandalf válasza ViZion (#5803) üzenetére


gandalf
tag

a boar mitöl jó? kimaxoltam, nekem egy fos..az ignis nagyságrendekkel jobb máig

Gandalf The Grey

(#5807) gandalf


gandalf
tag

most maxolom az oberont, ne fogja senki vissza magát mitöl oly marha jó? ha jól értelmezem van csapat élet javitása ami jól jöhet companion-nál, ezen kivül?

Gandalf The Grey

(#5808) anubys1984 válasza #04430080 (#5804) üzenetére


anubys1984
aktív tag

Sírok. Gyakorlatilag fix secondary nálam a Catchmoon, még egy elfogadható rivent is sikerült összehozni. Mehet az egész a kukába... :(

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#5809) #04430080 válasza gandalf (#5807) üzenetére


#04430080
törölt tag

Akkor röviden :

1. skill : Smite

Impact és Radiation sebzéssel súlytja a célpontot, ami további lövedékeket bocsájt ki a környező célpontokra % alapon sebezve a fő célpont HP -jától függően. Itt a skill augment érdekes, ami +100% radiaton sebzést ad 15m körben mindenkinek 40 másodpercre. Eidolonokra, bossokra, "endgame" ellenfelek egy részére dupla sebzést jelent az egész csapat által.

2. skill : Hallowed ground

CC képesség, a skill által érintett területen az ellenfél Radiation sebzést és procot (egymást támadják) szenved el, amíg a társaid immunisak lesznek a negatív státuszhatások ellen. A skill augment a radiation procot 100% esélyre növeli és duplázza a skill hatásának idejét.

3. skill : Renewal

Healer képessék, társaid gyógyulnak a közeledben adott értékkel másodpercenként. A skill aumentje - 0 HP nem bleedoutot jelent, hanem 5 másodperc halhatatlanságot és gyógyulást (másfél perc cooldown).

4. skill : Reckoning

Megemeli az ellenfeleket majd földhöz vágja. Megkapják az impact státuszt, radiation procot. A túlélőkből áradó fény megvakítja a többi ellenfelet. Ha közben Hallowed groundon állnak, elveszítik az armorjuk jelentős részét is. A skill augment további sebzést ad nekik, valamint a társaidnak bónusz armort.

(#5810) #04430080 válasza anubys1984 (#5808) üzenetére


#04430080
törölt tag

A rivenje már egy fing volt így is, a minimumra lett nerfelve. De ha nagyon rossz lesz, majd le lehet porolni a Staticort.
Valami 60% -os volt a catchmoon használata a magas MR szintűeknél az összes secondary -t számítva, ezért lett ez a vége.

(#5811) khalox válasza gandalf (#5807) üzenetére


khalox
őstag

Nekem az Oberon Prime az új kedvencem a Nekros mellett.
Kell bele +strength (pl. Blind Rage félig, + Streamline, meg még valami strength-re), és a 2-3 darab 2-essel felmosod a pályát.
Az 1-es az egyik a kevés frame ability közül, ami skálázódik az ellenfelek szintjével, minél erősebbek, annál nagyobbat sebez, és nem csak rájuk, hanem a környéken ugrálókra is, ezért mindig a legerősebbre érdemes ráereszteni - már ha van idő nézegetni.
Ha van erő, a 4-es is brutál + mehet mellé a Health Conversion mod, mint a Nekrosnál, egy tonna + armorért.
Egyedül a 3-ast használom ritkán, de ha megszorul az ember, és döglene, akkor pont jó, ha van.

Még gyengébb fegyverzettel is túlél, ha meg fel van pakolva, akkor hujjuj :D.

(#5812) khalox válasza gandalf (#5805) üzenetére


khalox
őstag

Hátőőőő... be szoktam tolni a kombinációt X-Mouse Button Control-ba, és akkor 1 katt. De pssszt. :B :))

[ Szerkesztve ]

(#5813) #04430080 válasza khalox (#5812) üzenetére


#04430080
törölt tag

Akkor lesz jó, ha 1 kattból macro nélkül is meghal a 120as heavy unit :DDD

(#5814) khalox válasza #04430080 (#5813) üzenetére


khalox
őstag

Az még odébb van, de alakul. :DDD
Ma reggel toltam le a lámpás endurance-t egy Guandao + rivennel. Az Oberon pont ideális volt hozzá. Kár, hogy a random tagok kissé fafejűek néha :-S. Ide-oda szaladgál a lámpával, mint akinek ég a haja, fejbe kéne csapni, hogy maradjon már egy helyben egy kicsit :))

[ Szerkesztve ]

(#5815) #04430080 válasza khalox (#5814) üzenetére


#04430080
törölt tag

Tegnap első körben 750 pontnál extractolt a lámpás ember... fail.
Aztán már nem engedtem át másnak a lámpát, úgy lett meg a 900+ pont.

(#5816) Źşë' válasza anubys1984 (#5808) üzenetére


Źşë'
addikt

nálam is detto, de most kiszar(t)nak egy csomó fos fegyvert ne is csodálkozzanak hogy a nép azzal megy amivel nem csetlik botlik a sok irritáló enemy között... mikor harmadszor b*sz földhöz valami - mert megcsáklyázott, vagy mert egy eximus heat wave-vel elfingta magát :U amúgy már rájöttem, arra játszik DE hogy minél idegesítőbb legyen a game, a sok cold/gas barrel, nem is beszélve venusz tileset trappekről... agyfasz az egész játék már ezektől :W

//rubico-t mikor nerfelik ffs?

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#5817) #04430080 válasza Źşë' (#5816) üzenetére


#04430080
törölt tag

Nagyobb érvágás lenne, ha megnerfelnék kicsit az Adaptation modot :DDD

(#5818) gandalf válasza khalox (#5814) üzenetére


gandalf
tag

a lámpás küldinél nekem mindig kifogy a nafta, és fail lesz..mondjuk egyedül próbálkoztam eddig sikertelenül :)

Gandalf The Grey

(#5819) gandalf


gandalf
tag

mi a szájonbaszott szert kell csinálni ennél a szerencsétlen zöld lámőásnál? nem találok feltöltöt bármennyi fost is lövök ki...kurva idegesitö basszus

Gandalf The Grey

(#5820) gandalf


gandalf
tag

mi a f@szért nem tudják normálisan leirni mi a szart kell csinálni, igy kurva gáz..nekem az angol leirásból sem derül ki igazán..értem, hogy ha squad-ban vagyunk koordináljubnk, de ki a fasz dobja lelövés után a lámpa töltését..igy egyedül kurvára elbaszott egy küldetés és csak az elsö..nem értem az egészet

Gandalf The Grey

(#5821) #04430080 válasza gandalf (#5818) üzenetére


#04430080
törölt tag

Ha kifogy, az azt jelenti, hogy túl lassan ölsz.

(#5822) gandalf


gandalf
tag

közben asszem rájöttem, csak felindult voltam..amikor a vörösök bejönnek a fénybe átváltoznak és megölve kapok láőpás táplálót..de olyan gyorsan fogy, hogy mikor kiirja hogy new wav detectd, nem érek át és kifogyok :( basszus

Gandalf The Grey

(#5823) gandalf válasza #04430080 (#5821) üzenetére


gandalf
tag

ignissel nyomom, addig nincs baj mig a second wave nem iródik ki, de mire átszaladok bebukom..na mindegy a régi klánnát mindig volt 5-6 bevethetö kolléga :D

Gandalf The Grey

(#5824) gandalf


gandalf
tag

na sikerült, megnyugodtam :p

Gandalf The Grey

(#5825) ViZion válasza gandalf (#5824) üzenetére


ViZion
félisten

tegnap nekem dns fail volt, csak single tudtam menni vmiért. De nem is sokat voltam fent. Amúgy ált. vannak fent, beszállnak. Voltam soloban, símán elvittem zöldig. Az a helyzet, h amint van új raj, oda kell menni, a fa közelében ledobod a lámpát és hentelsz. Oberonnal tolom, az első képessége sokat segít, na meg az ignis is. Amikor zöld, akkor hagyom a lámpást és uzsgyi kifelé. Soloban elég is. Múltkor gabii-n szinteztem, lootoltam kicsit, a 3 jóember meg a szokásos "állunk és majd jönnek" taktikát tolta, nekem az unalmas, főleg az első 10-15 percben, amikor szépen ki lehet pakolni a helyet. És ott sok orokin cell meg egyéb cucc van, ami kell nekem... Mivel nem bambultam velük, kiléptek. 20 percig húztam, pedig oberon nem is volt maxon.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5826) gandalf válasza ViZion (#5825) üzenetére


gandalf
tag

limbóval elmentem, lehenteltem akinél van a lámpás, utána ignis-el osztottam öket, igy az elsö sikerült, de a másodiknál már bebukok, egyszer majdnem sikerült, ketten voltunk, mindig cipeltem arréb a lámpást, már kevesebb mint 1 perc volt, de elfogytak az ellenfelek basszus..de majd még próbálkozom..próbáltam hagyni a lámpát vigye a másik, de rá se hederitett :D

Gandalf The Grey

(#5827) Źşë' válasza gandalf (#5826) üzenetére


Źşë'
addikt

érdemesebb sztem két pont között ingázni mindig, mikor írja hogy másik helyen van a spawnjuk akkor mindig egész csapattal ugyan arra a helyre visszamenni, nálunk volt egy nidus, azzal még működött - nem tudom most hogy működik e még, mert ugye inaktiválták az összes olyan frame hatékonyságot ami CC-s

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#5828) #04430080 válasza Źşë' (#5827) üzenetére


#04430080
törölt tag

Most mentem még egy 900+ endurancet, speed novával elég könnyű. Több AOE frame, ostorokkal, csak úgy pörgött a számláló :D

(#5829) Dewri válasza gandalf (#5823) üzenetére


Dewri
aktív tag

Hát én mostanában főleg a Destiny 2-vel játszogatok, a Warframe egyelőre sok lett, jópár hónapon át toltam vele napi 4-6+ órákat... De előbb-utóbb úgyis visszatérek komolyabban, ha más nem akkor, mikor kifullad a Destiny 2... :D

[ Szerkesztve ]

(#5830) gandalf válasza #04430080 (#5828) üzenetére


gandalf
tag

Nekem sem a pörgö számlálóval van bajom, az ignis takarit rendesen, hanem amikor elfogynak nem értem oda ahol ujra jött a horda és igy elfogyott az üzemanyag a lámpásból..

Gandalf The Grey

(#5831) khalox válasza gandalf (#5830) üzenetére


khalox
őstag

Egyedül nehéz sajnos. Csapattal: speed Nova, és mondjuk egy Volt + 2 másik, az egyik lehet valami tank. Azzal addig mehetsz, amíg meg nem unod.
(Az endurance a végére elég gáz volt, mondtam is, hogy nem embernek való.)

(#5832) #04430080 válasza khalox (#5831) üzenetére


#04430080
törölt tag

Egy jó Oberon + Mesa :D

Végén már pörgős, igen. Ezért jó ha értelmes embernél van a lámpa, mert másodperceken múlik.

(#5833) gandalf


gandalf
tag

végül sikerült kifognom jó csapatot és megvan mind, a legvégsö igen durva volt basszus :)

25-ös szintü oberonnal mentem, kezdem megkedvelni :)

[ Szerkesztve ]

Gandalf The Grey

(#5834) ViZion válasza Dewri (#5829) üzenetére


ViZion
félisten

Nah, én destiny 2-ről nyergeltem át warframe-ra. Hamar meg lehet azt unni, a küldi -ha nem veszed meg az extrákat- nem sokáig tart. És tele van "bájos" -értsd: szopatós- dolgokkal. Az ammó eltűnik, még a fegyóból is, ezért sok fegyó felejtős, nincs hozzá drop, nem lehet cserélgetni, mert akkor nullázza az ammót.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5835) #04430080


#04430080
törölt tag

Ha minden igaz, 1 órán belül update.

(#5836) ViZion


ViZion
félisten

nem fértem ki. Fejlesztgetni nem érdemes, folyamatosan jönnek új fegyók. Amiket kinyírsz, hamar respawnolnak, küldiket mások is indíthatnak, persze elsétál, Te meg ott állsz a böhöm dögökkel egyedül. A közösségi terek jó ötlet, de pár helyen az örökkévalóságig tölt -nem a gépemmel van baj... Meg egy halom apró, de bosszantó bug, amivel nem foglalkoznak. 2 hónap max, annyi a destiny2 sajnos.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5837) Dewri


Dewri
aktív tag

Kijött az Old Blood ápdét. Elég sokmindent változtattak, kezdve a menüktől a fegyverekbe pakolható exilus modon át a karaktereknél levő csuklótőrszerű izéig... Harc közben nem vettem észre semmi extrát, az eddigi channeling gombra rátették az új heavy attack mozdulatot, de a videókban látott felugrós-levegőben kaszabolós dolog még nem volt. Igaz nem karddal mentem, lehet hogy fegyerspecifikus? Mindenesetre szép nagy adag újítás jött, ismét gratulálok a fejlesztőknek! :R

Első belépéskor egyébként (peccs telepítés után) kapunk ingyen egy 3 darabos Forma csomagot, egy egy darab modot kimaxoló modot, és 7 nap xp boostert! Ennyit a Destiny 2-ről, ezt nem lehet csak úgy kihagyni... :D

(#5838) khalox válasza Dewri (#5837) üzenetére


khalox
őstag

Húúú a Blood Rush - nincs több piros crit-em. Ezt nagyon kiherélték :-(
Az új combo rendszerben meg így nincsen nagyon semmi egyedi - vagy csak még rá kell jönnöm.

(#5839) Dewri válasza khalox (#5838) üzenetére


Dewri
aktív tag

Nemár! Ezt még nem néztem, de akkor vége az Atteraxnak? :O

(#5840) #04430080 válasza khalox (#5838) üzenetére


#04430080
törölt tag

Pedig sokkal egyszerűbb mint volt. Blood rush combo multiként ad 60% -ot, azaz 12x stackelhető. Nagyon könnyű elérni a piros critet.

A covert lethality daggereknek meg az ostoros pörgésnek viszont vége.

[ Szerkesztve ]

(#5841) khalox válasza #04430080 (#5840) üzenetére


khalox
őstag

És valóban. Azóta rájöttem már. Mentem egy arbitration defense-t, a 12x combo mellett folyamatosan jöttek a piros critek, meg a 100-180 kilós sebzések. Csak korában megszoktam, hogy 2-2,5-nél voltak. Ez viszont így túlságosan OP - nem ringatom magam abban a tévhitben, hogy el van találva ennyire a build.

(#5842) #04430080 válasza khalox (#5841) üzenetére


#04430080
törölt tag

Nem néztem át az összes modot, se kombinációt, szóval lehet tévedek, de... elég egyszerű lett az általános modolás.

- stance (amiben értelmes az EEE kombó)

- primed pressure point + 165% damage
- drifting contact + 10 sec combo duration és +40% status chance
- blood rush +60% crit chance / combo multi, max 12 stack
- condition overload +120% damage / stack, max 3 stack (+360% damage)

és itt

A variáció 1+ attack speednél

- 4x 60/60 elemental mod

B variáció 1- attack speednél

- 2x 60/60 elemental mod
- berserk vagy primed fury
- weeping wounds +40% status chance / combo multi, max 12 stack

Így az épkézláb fegyverekből kihozható a 100%+ crit chance és a 100% status chance is egyszerre.

Melee build frameknél :

- steel charge aura +60% damage
- arcane fury +120% damage (40% chance on crit for 12sec)
- arcane strike +40% attack speed (10% chance on hit for 12sec)
- arcane blade charger (holster build?)
-

[ Szerkesztve ]

(#5843) Rickeffe


Rickeffe
aktív tag

.

[ Szerkesztve ]

Rickeffe

(#5844) gandalf válasza #04430080 (#5842) üzenetére


gandalf
tag

jó hogy ennyire profi vagy, én viszont a leirásból egy mukkot sem értek..nem baj, játszogatok és ennyi..pl fogalmam sincs arról hogy egy egyszerü chanellinget hogy a faszba kell inditani, a war swordnél a heavy attak sem megy, h miért ezt sem tudom..

Gandalf The Grey

(#5845) khalox válasza gandalf (#5844) üzenetére


khalox
őstag

Channeling akkor most már nincsen. Helyette lenne a heavy attack, de egyelőre nem éreztem szükségét, hogy használjam. Elvileg a kombó során felhalmozott számot "költi el" nagyobb sebzésre. A heavy attacknak külön billentyűje van - a korábbi channellng, de jobban jársz, ha átrakod másra, mert nem nagyon áll kézre.

A Blood Rush és a Berserker modokat vedd meg marketről. A Primed Fury a 200. belépésnél választható, na meg persze ki kell maxolni, de ha készen van a starchart, akkor az már nem fog gondot okozni.

[ Szerkesztve ]

(#5846) #04430080 válasza khalox (#5845) üzenetére


#04430080
törölt tag

Én bekapcsoltam a "melee with fire weapon input" -ot. Így az egéren van (görgő lenyomása) a heavy attack is.
Berserker egész jól kiváltja a Primed Fury -t. Kicsit lassabban pörög fel, de ki lehet bírni. Cserében gyorsabb és kevesebb pont.

(#5847) ViZion


ViZion
félisten

ehh, remélem peccselnek rajta, mert annyira bugzik, h nagyon. Sanctuary-ban berak félig a dobozba, unstuck sem segít, mert az a legutolsó jó helyre rak, mivel szar helyre spawnolt, csak oda rak ismét. De volt már gyökér közé érkezés, meg hasonlók. Jah, küldinél nem nyílt az ajtó, másik polgár jött, kinyílt. Végül lemaradtam, lootolgattam.... és kiléptem, mert nekem nem nyíltak az ajtók... nem volt alarm, semmi extra, csak mintha nem lettem volna ott. :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5848) gandalf válasza #04430080 (#5846) üzenetére


gandalf
tag

köszi, ez volt a megoldás én csak annyit néztem a bállitásokban h a 3-as gomb a hard :) thnx

Gandalf The Grey

(#5849) gandalf


gandalf
tag

még egy kérdés, ha pl az ignisbe berakom a madurai lencsét, akkor az madurai pontokat gyüjt nekem a fejlesztéshez? csomó kérdésem lenne, de most beteg voltam igy kihagytam v 3 napot.

Gandalf The Grey

(#5850) #04430080 válasza gandalf (#5849) üzenetére


#04430080
törölt tag

Igen. Nyugodtan leírhatod az összeset, majd válaszolunk rá.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.