Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#5651) Dewri válasza ViZion (#5650) üzenetére


Dewri
aktív tag

Az újabb bolygók egyre nehezebbek is, az ellenfelek szintje is nő. A corpusokat én is utálom, messziről és pontosan osztanak (főleg a drónok) és nagyot sebeznek, a grineer-orokin-infected sokkal kellemesebb fajta.

Egy idő után már nagyon nem mindegy a modolás és a fegyver (meg annak modolása). És a frémek is szoktak számítani, nem mindenhol működik ugyanolyan jól ugyanaz a frame. Pl a Limbo kiváló spy küldetésekre, a Rhino az Indexen nagyon hatékony, vannak kifejezett defense frémek, melee támadók, extra loot generálók, stb. Ezért célszerű kinyitogatni a legtöbb frémet és a jobb fegyvereket, hogy legyen választék, meg úgy élvezetesebb is a játékmenet, mint 1-2 frémmel.

Ez végre egy olyan játék, ahol ingyen lehet vagy 40 karaktered, mind egyéni képességgel, máshol ilyen nem nagyon van, így érdemes kihasználni.

(#5652) ViZion válasza Dewri (#5651) üzenetére


ViZion
félisten

egyelőre wu prime szinte mindenre OK. A klónja eltereli a közbetlen támadásokat, én meg ignissel osztok. gas+ cold... amimt nem öl meg, az belassul, de mire odaérek, h újra osszam, már alig él. Pár komolyabb egységre kell csak hosszan permetezni. Meglepően jó a drónok ellen is. Indexre exbrot vittem, de ott mintha nem termelődne energia, elfogytam. a közepest is hozta a csapat, igaz nem nekem volt a legtöbb pontom/killem, de nem is kellett szégyenkeznem. Majd hardon is kipróbálom, nem tűnik nehéznek. Kardra tettem gyógyító modot, sogat segít mondjuk.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5653) khalox


khalox
őstag

Huhh. A mai sortie dobott egy Legendary Core-t :DD !

(#5654) #04430080 válasza khalox (#5653) üzenetére


#04430080
törölt tag

Grat, igazi ritkaság.

(#5655) ViZion


ViZion
félisten

Nah, dojoból kivettem egy tucat frémet -köszi Dewri-, majd próbálgatom őket is.
Valamiért (OK, nem volt pénzem...) a küldikben kapott chroma és ilyen-olyan alkatrészeket eladtam, most meg jó lenne...

Plútón vagyok, sokat soloban, itt nem sokan játszanak, legalábbis ma alig van squad. Indexen is a közepest szólóztam, a specterek miatt majdnem kikaptam...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5656) wjbhbdux válasza ViZion (#5655) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Relayeken Simaristól vissza lehet vásárolni a questekbôl eladott dolgokat.

/s

(#5657) Dewri


Dewri
aktív tag

Na mivan, üresk a szerverek? Sokmilliós nemzetközi közösségtől várnék valami aktivitást hétköznap délelőtt is, de relicezni sincs ember, disruptionban sincs ember...

@ViZion

Ja, sima mezei pályákra nem feltétlenül lesznek random emberek, mert a nagy többség már letolta azokat, minek menjenek oda újra, maximum ha külön feladat van (pl nightmare, relic, ilyenek), de akkor meg szintén nem a sima mapra mennek be, hanem a feladatba...

Indexre még mindig a Rhinot érdemes bevinni (pláne egyedül), mert ha fölveszi az Iron Skint (kettes képesség) az elején, akkor utána már nem nagyon érdekli, hogy nincs energia és nem is hal meg amíg tart a képesség. A Vénuszon a Fossa pályán a Boss-t párszor leverve hamar ki lehet venni az alkatrészeit.

(#5658) wjbhbdux válasza Dewri (#5657) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Reggel érdemes az észak-amerikai régióra váltani, ott lesznek.

/s

(#5659) ViZion válasza Dewri (#5657) üzenetére


ViZion
félisten

@wjbhbdux: thx, majd meglesem.

nem baj, indexet is bevállalom soloban, wuprime is bírja a verést, meg az ő taktikájukat használom, megspécizve: pici cold, utána odaverek a földre a galatine-val, majd lefújom, amíg tápászkodik, a cold+gas+status odabasz, pajzs sem izgatja, kész. Csak a botok bénák, a végén láttam, h 21-18-ra nyertem csak.
2× 9 bigyót vittem be, meg a végén párat. Jó, h néztem az időt.

Szvsz. a bossokkal az a baj, h ha multiba megyek, akkor a felénél lépnek be, odateleportálnak, lenyomják, kilépnek. A legtöbbet megcsináltam szólóba is, a repülős vek volt a legnehezebb, mert energiát leszíjja, lőszer meg elfogy... de lenyomtam, igaz eltartott egy ideig, mire a kis gruntokból "kivertem" a szükséges mennyiségű lőszert...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5660) #04430080 válasza Dewri (#5657) üzenetére


#04430080
törölt tag

Én mondjuk csak exterminate/capture relic missionöket veszek fel, ha nincsennek, akkor nem relicezek. És ez már elég sokaknál így van. Így találsz a legjobb eséllyel csapatot. Disruption meg lassan ki fog pusztulni. Kiszedik a Gauss -t, azt a néhány Lua lenst ami kell a SO/ESO focus farmhoz (a többség amúgy is eidolonból farmolja) és kb ennyi a disruption.

Indexre ha soloban megyek, inkább a Revenant. Jobban skálázódik.

(#5661) Źşë' válasza #04430080 (#5649) üzenetére


Źşë'
addikt

mondjuk nekem csak azokra adott kulcsot ami éppen aktív volt, és megcsináltam (a 2db aktív), tehát egy másikra nem adta meg, feltételesen csak akkor adja meg ha éppen amit megcsináltál ott kezdődött volna a következő amit számol is a jobb alsó sarokban

am a Pathocyst fegyver kipörgetése nem horrorisztikus, 2xblade kell, a bp meg egy másik "subkortex" nevű komponens, nekem mondjuk olyan 5kör alatt kidobta mindenét - egyedül azt kell figyelni hogy mikor van Assassinate küldi, meg gyűjteni a kulcsokat hozzá, hogy be tudj menni

wiki szerint:
"All parts are tradeable between players" ez talán hasznos lehet
"Drope Chance 33.33%" mindegyik komponensre

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#5662) ViZion


ViZion
félisten

marha érdekes, h chromát kezdőként -mr6- még lehetetlen összelegózni, a prime-hoz meg már csak a neuroptics kell, 'oszt kész. Érdekes hét lesz, 4 új frame... :) ... ooops, ennyi helyem nincs. :(((

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5663) #04430080 válasza Źşë' (#5661) üzenetére


#04430080
törölt tag

Csak az aktív inváziókra ad, de naponta 5-6 helyszín cserélődik. Lényegében napi szinten ennyi kulcsot lehet szerezni. Viszont ehhez naponta többször be kell logolni és ellenőrizni.

(#5664) Dewri


Dewri
aktív tag

Pár órája van kint az Atlas Prime, de már tele van vele a market... :)

(#5665) #04430080 válasza Dewri (#5664) üzenetére


#04430080
törölt tag

Annyi idő bőven elég kiszedni. A szerencsésebbek kezdéskor már megkapják a 4 relicet, mikor a 4 kimaxolt syndicate standinget relic packre váltják be. Az kapásból 72 relic és jó eséllyel köztük lesz a 4 megfelelő, akár többször is, és mehet a share run.

(#5666) khalox válasza #04430080 (#5665) üzenetére


khalox
őstag

Ezt csinálnám én is...

(#5667) #04430080 válasza khalox (#5666) üzenetére


#04430080
törölt tag

Ha meg nem jön össze, mehet a szokásos Hepit - Io - Xini grind.

(#5668) Hunbeast87


Hunbeast87
senior tag

Biztos, ami biztos alapon átnéztem a szabályzatot és nem találtam rá vonatkozó részt, szóval inkább a linket osztom meg, mint hogy minden képet feltöltsek.
Ma megjött végre az Umbra Excalibur szobrom. :B

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#5669) gandalf válasza Dewri (#5651) üzenetére


gandalf
tag

ingyen hogyan nyitsz platinumért nyitható slotokat kezdöként? megtartottam volna pl a shoti mllé a mesterlövész puskámat, mert igen fasza volt, de mivel platinum zéró igy el kellett adni h kivegyem a legyártásból a shotgunt? valamit lencséket melyik szinttöl lehet pakolni és hogyan, olvasgatva a leirást nem igazán jön le nekem..persze lehet csxak felületes vagyok..arra végre rájöttem mire jó a polaritás állitás, ennek okán felturbóztam a boar shotit, aránylag jó lett a szintemhez képest ...(5) limbóval nyomom jelenleg, aránylag nem tünik most rossznak, érdemes kifejleszteni pl. a chroma vagy garuda frameket? melyiket javasoljátok továbblépésre a warframe-ek közül? Úgy értem a kérdésem, hogy jelenlegi szinten maradjon vagy cseréljem valamelyik tapasztalt játékos által javasoltra vagy várjak még ? elöre is köszi..olvasgatom a szakirodalmat, d baromi bonyolult még nekem :)

Gandalf The Grey

(#5670) gandalf válasza Hunbeast87 (#5668) üzenetére


gandalf
tag

bivalyul néz ki :)

Gandalf The Grey

(#5671) #04430080 válasza gandalf (#5669) üzenetére


#04430080
törölt tag

Most pl 40 platért megy az Axi A6 relic, abból kapásból vehetsz 6 slotot.
Lencséket szerintem a "The Second Dream" quest után lehet majd.
Warframemeknél nem igazán van olyan, hogy továbblépés, mind másra jó. A kezdő excaliburból is nagyon sokat ki lehet hozni.

(#5672) Źşë' válasza Hunbeast87 (#5668) üzenetére


Źşë'
addikt

jól néz ki tényleg, viszont meglepően kevés készült belőle :o

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#5673) anubys1984 válasza #04430080 (#5671) üzenetére


anubys1984
aktív tag

Azt hiszem, soha nem volt még ekkora mákom. Syndicate relic pack-ből két A6 is esett, az első rögtön ki is dobta a Neuroptics-ot. :DD

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#5674) gandalf válasza #04430080 (#5671) üzenetére


gandalf
tag

köszi, de mint írtam, nem kívánok 1 ft-ot sem áldozni, hisz azt írták ebben a játékban minden elérhető fizetés nélkül :) természetesen ha másképpen nem megy fordítok rá valamennyit, csak azt gondoltam nem kell...mind másra jó, igen..a garát el is adtam, mert az excalibur 100x jobb volt az én stílusomnak..(bár a mostani shiti-val lehet fasza lett volna a pajzsos képességgel) a nigh-os 2-esevel majd 3-asával jövő ellent az excalibur extra kardos funkciójával simán legyaptam, garával én szívtam mert nem volt elég jó fegyver hozzájuk, most a limbó-val a kimaxolt shotgunnal simán levadászom őket, ha lemegy a pajzsom, nyomok egy shift-et, bekerülök egy "hasadékba", megvárom míg feltölt, újabb shift és lövöm a komákat :) csak azért kérdeztem, mert kifejleszthetném pl. az oberont, vagy amiket jutalomként kaptam, chroma vagy garuda frame-et, de így látatlanban nem akarom beszopni mint a gara-t :)

nagyon jó kis game ez, jó bonyolult, nem is lehet megunni annyi a variáció :)

Gandalf The Grey

(#5675) wjbhbdux válasza gandalf (#5674) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Arra célzott, hogy te tudod eladni annyiért más játékosoknak. Minden elérhető, de valakinek fizetnie kell érte, ha nem is neked, csak az időddel amíg összeszeded amire másnak szüksége van. https://warframe.market

/s

(#5676) ViZion válasza wjbhbdux (#5675) üzenetére


ViZion
félisten

+1
gandalf:
nekem is addig volt bajom, amig a marketet fel nem fedeztem. Kell tartani relicezős napokat. Utána megyek és meglesem, h mi mennyiért eladható. 5 plat alattiak mennek ducatba, a jobbakat felrakom. Most a balorian-al annyi imperator vandal cuccot kiszedtem, hogy na. Lett píz, erre kellett vennem egy reactort... nightwave pízt már elherdáltam, szal. ez van.
Akkor kell tolni pár gabii-t vagy más survival/defense, akármit, h legyen relic. Axi-t még nem igazán kaptam, de light tengernyi van, meso és neo is akad. Már a relicezés előtt ápgrédelem őket, már amit érdemes. Így kb. be is lövöm, h mit kellene kivenni. Néha szerencse van, rad reliccel jönnek és adja is a 100 dukátos/sok platos cuccokat. Ezeket MR7-en amúgy sem tudom használni, szal. market, kész. Most 70 platom van, 5 frame és vettem már fegyver slotokat is... mindez kb. 1 hónap alatt. Relic szerzés megvan amúgy is, amikor szintezek cuccokat, szal. nem fáradtság. Mondjuk a survivalról átálltam a szimulációra, ignis fullon, és mellé csak azt rakom, amit húzni kell... csak úgy jönnek a szintek. Ha meg primary-t húzok, akkor exkalibró vagy wuprime + az az egy fegyó. Pár szintre elég az iron staff/exalted blade, utána kilépek.

Másik, a "Dewri-módszer" :R : a Ki'teer-től ritka vackot megvesz, vár pár hetet és elad. Ez kezdőként nehezebb, sokszor limites a drága cucc, de primed modokkal is lehet pízt keresni. Meg ugye lehet olyan node-ra jön, ami nincs nyitva, bár lassan én körbeérek.

Dewri-t kérdezd meg, van-e hely még a klánban. Tudunk segíteni, főleg modokkal, de akár reliccel is.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5677) gandalf válasza ViZion (#5676) üzenetére


gandalf
tag

aham, köszi, mindjárt mégeccer átolvasom :)

klánban hogyan tudtok adni valamit? Most egy külföldiben vagyok a cseten jönnek is olyanok hogy ha jól emlékszem kékkel van kiemelve, ha rákattintok behozza a warframe-beli képét, de utána semmit nem csinál, igazából nem minden részét értem ennek a dolognak még sajna :)

marketra be kellett regelnem, már megcsináltam, mindjárt rá is lesek...aztán jövök még hülyeségeket kérdezni :)

Gandalf The Grey

(#5678) #04430080 válasza anubys1984 (#5673) üzenetére


#04430080
törölt tag

Én ma 1 -et nyitottam, felhúztam radiantra, radshare csapat és csapattársnak ki is esett. Már készül is az Atlas Prime. A Tekko p. meg a Dethcube p. miatt viszont fenéken billenteném valamelyik DE tagot, mert 2-2 rare part is van bennük.

(#5674) gandalf

Te kifarmolod és eladod. A vevő fizet érte, nem te.

(#5679) gandalf


gandalf
tag

mondjuk a dojo-ban nem enged belépne a trading-hez, szerinte nincs beállitva a Two-Factor Authentication, pedig be van, kaptam egy mailt, hogy kattintsak a linkre ha engedélyezni akarom, rékattantam, utána semi nem történik, engedélyzve van azt látom a webws felületen, de a játék továbbra sem enged kereskedni ..

Gandalf The Grey

(#5680) #04430080 válasza gandalf (#5679) üzenetére


#04430080
törölt tag

Ha játék közben engedélyezted, új sessiont kell kezdened. Honlapról kijelentkezni és a játékot is teljesen bezárni, majd elindítani. Ha így sem jó és minden feltételt teljesítesz tradehez (mr2 és 2fa), írj a supportnak. Előfordul hogy bebugol.

(#5681) gandalf válasza #04430080 (#5680) üzenetére


gandalf
tag

az mr2 az mi?? a 2fa, engedélyezve van és az alatta lévö 2 linket connecteltem..igaz a legalsót valami tök idióta aliassal hozza, de gondolom az mindegy mivel az én account managerem alatt van...már régebben csináltam, de semmi kódot nem kapok, amit kellene ahogy az f2a tutorial irja..annyi jön, hogy erösitsem meg az f2a bekapcsolását az alábbi linken és ennyi..a játékban sem kapok levelet az operatorhoz valami kozemtikai itemmel ...

Gandalf The Grey

(#5682) #04430080 válasza gandalf (#5681) üzenetére


#04430080
törölt tag

Mastery rank 2. Egy ephemerat (Fae path) kellene kapnod.

(#5683) gandalf


gandalf
tag

a mastery ranom 6-os jelenleg ha az mr2 az 2-es mastery lenne

Gandalf The Grey

(#5684) gandalf válasza #04430080 (#5682) üzenetére


gandalf
tag

az benne lenne az invertory-ban?

Gandalf The Grey

(#5685) #04430080 válasza gandalf (#5684) üzenetére


#04430080
törölt tag

Ordis -tól kellene kapnod ingame mailben. Aztán arsenal/frame/appearance/attachments és ott kellene hogy legyen menüpontban, ha már van legalább 1 nálad.

(#5686) gandalf válasza #04430080 (#5685) üzenetére


gandalf
tag

nem kaptam eddig, de mindjárt átnézem a mailokat, de nem hiszem hogy kaptam ..ez van :) ha nincs mit csináljak? :)

szerk:

ezt irtam fenntebb, aktiváltam az f2a-t, klikkeltem a linkre amit mailban kaptam, bejelentkeztem és nem jött ordis-tól semmi, a webes felületen aktiv az f2a az accountomnál, a játékban ellenben követeli h kapcsoljam be..

[ Szerkesztve ]

Gandalf The Grey

(#5687) #04430080 válasza gandalf (#5686) üzenetére


#04430080
törölt tag

Akkor írjál supportnak, mi ezen sajna nem tudunk segíteni.

(#5688) gandalf válasza #04430080 (#5687) üzenetére


gandalf
tag

igy néz ki az account manageremben, ez igy jó nem?

[ Szerkesztve ]

Gandalf The Grey

(#5689) gandalf válasza #04430080 (#5678) üzenetére


gandalf
tag

"Én ma 1 -et nyitottam, felhúztam radiantra, radshare csapat és csapattársnak ki is esett. Már készül is az Atlas Prime"

ezt nekem érthetö módon kifejtenéd? az atlas prime bp nekem is kiesett, de még a többivel nem foglalkoztam, a second dream-en akadtam el amikor a second dreem - protect the moon küldiben, valami 4 v 5 oszlopszerüséget el kéne pusztitani, na ott elvéreztem, mert hiába löttem, semmi..majd megint videózok ...

Gandalf The Grey

(#5690) ViZion válasza gandalf (#5689) üzenetére


ViZion
félisten

ott az a nagy basz védi az oszlopokat. álj közé és az oszlop közé, amikor rádlő, akkor elugrasz. Ez pusztítja el az oszlopokat.

Moonlight dragonlily-t nem találok. Voltam éjjel, nappal, néztem videókat... 2 lett vmikor, de semmi azóta.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5691) gandalf


gandalf
tag

ezek a frissitések által bedobált lófaszok, föleg a régi profi felhasználoknak segitenek, én már másodjára maradok le a fomorianos szarról mert képtelen vagyok összehozni ami kell a distruptorhoz..mire kilokkoltam most a neptunus junktiont, addigra véget ért a banzáj, mert ha jól olvastam, azon a bolygórendszeren dobál omega izotópot ahol feltünnek a fickók..atlas prime-nál is még fingom nics egyáltalán kellene -e nekem hiába olvasgatom a leirásokat..most tettem maxra egy polaritás csere után a limbót, mert végre rájöttem miért is jó ha polaritást csrélek :)

de bizok benne h fejlödöképes vagyok :)

Gandalf The Grey

(#5692) gandalf válasza ViZion (#5690) üzenetére


gandalf
tag

gondoltam hogy valami hasonló van, de gyorsan menten, mert elötte meg össdzeakaszkodtam as bazi kardos stalkerrel és eléggé megtépázott, pedig negyedére levettem az életerejét , de gondoltam gyorsan meglesem mi a feladat, de el is véreztem :D szerintegy igy 6-os szinten közel a 7-het melyik primary fegyverre gyurjak.. a hekk-em elég jó, de csak közelröl ugye, valami jó rifle kéne szerintem...

Gandalf The Grey

(#5693) ViZion válasza gandalf (#5692) üzenetére


ViZion
félisten

dojo-ban ignist vedd meg. Forma van a nightwave-ből is, meg relicből. Sanctuary-ban felhúzod, sebzésnövelő+státusz, gáz és jég. A gáz jól skálázódik, akit nem öl meg rögtön, azt a cold lassítja. Most vettem fel olyan modot, amitől halálukkor robbannak is, 600 dmg. Infestedre ideális lesz.

rövid/közepes hatótáv, nekem megfelel, mert főleg infestedre megyek.

Eventeken ne parázz, lesznek majd. Nightw. az kell, nitain-t vegyél ott, 5-10-et, kell majd.

Boar-t is próbáld ki, durva shoti, sok skulóval. De arra kellett nekem shotgun ammo mutation.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5694) wjbhbdux válasza gandalf (#5688) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Enable-re nyomjál.

/s

(#5695) gandalf válasza wjbhbdux (#5694) üzenetére


gandalf
tag

rányomok, küldi a mailt ahol már azt irja hogy engedélyezve van a cuccom vagy bad link address..na de akkor huszadjára is megpróbálom :)

Gandalf The Grey

(#5696) gandalf válasza ViZion (#5693) üzenetére


gandalf
tag

boarom van, de jóval gyengébb még mint a másik..igaz abban van orokin catalyst..most épp mindjárt elkészül egy, érdemes akkor a boarba betenni ? de megnézem amit irtál, aztán eldöntöm..a night-ban elég jól állok a köv szinten kapok valami szobrot, utána meg levásárolható lovetátt..:) tizenakárhányas szinten vagyok, 3 küldetés van amit nem csináltam meg, valam rare bányászat (próbáltam, de akármit bányásztam, nem volt jó neki), egy tusk thumper doma kill, erre egyedül gyér vok, meg még 1 valami..tényleg jó lenne közös klánba kerülni, könnyebb lenne az élet..de aki gondolja, irjátok meg a játékbeli neveteket és felveszlek benneteket barát listára, akkor lehetne együtt is csapatni :D

Gandalf The Grey

(#5697) gandalf válasza ViZion (#5693) üzenetére


gandalf
tag

jelenleg igy néz ki a limbóm..szerintem érdemes lesz még egy kört futni a polaritással és a redirection meg vitaliti polaritását állitani,mer akkor több hely marad fejlesztésre..a thief cuccot szeretem amugy ha ládavadászatra megyek, meg mutaja egyebek helyét is :)

Gandalf The Grey

(#5698) gandalf


gandalf
tag

ez meg a hekk, most hogy nagyjából ráéreztem a polaritások mikéntjére fejleszthetném böven, de akkor meglesem azt a gázos fegyó dolgot...

kardból jelenleg a jaw sword fejlesztése folyik..csináltam már zaw-ot is, de nem tudván mit csináltam, beadtam a fegyver készitönél és el is vette..szerintem gildeni akartm, mert be nem cseréltem cetus whisp-ért az tutti....igy jártam :)

a companion jelenleg a helios és dekonstruktor, illetve van egy hibernált kuwa-m, most keltetek egy másikat kiváncsiságból..

[ Szerkesztve ]

Gandalf The Grey

(#5699) #04430080 válasza gandalf (#5688) üzenetére


#04430080
törölt tag

Nekem is ilyen, annyi a különbség, hogy nekem hozzá van rendelve a steam fiókom.

(#5689) gandalf

Syndicatektől vettem relic packokat standingért, azokból nyitottam egy Axi A6 relicet. A relicek intact szintűek mikor kiesnek, 100 void tracért lehet a legnagyobb szintre húzni őket. Ezzel növeled az értékesebb drop esélyét. Ezután már csak a "recruit" chaten kell 3 másik olyan embert találni, akinek van ilyen relic (hírdetnek), és így van a legjobb esélyed kinyitni a megfelelő itemet. Kb 4x 11% vagy hasonló.

Ha elakadsz, vannak videók neten, szöveges leírások is. És aquesteket még most is elolvasom, sokszor van, hogy bent derül ki, hogy valamit nem vittem magammal. Na így legalább rá tudok készülni.

(#5690) ViZion

Földön van, erdős mapokon, éjszaka.

(#5700) gandalf válasza #04430080 (#5699) üzenetére


gandalf
tag

Tehát ha relic küldetésre mennék ha mind a 4 embernek ua a relikje van nagy esély van a fasza dobásra? értem :D

ma még jövök :p

Gandalf The Grey

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.