Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#5301) bobalazs válasza Golden9 (#5300) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Kösz

(#5302) Dewri válasza Golden9 (#5300) üzenetére


Dewri
aktív tag

Kösz az infót, működött. még van 760valahány kód az oldal szerint, szóval még lehet próbálkozni!

(#5303) Golden9 válasza bobalazs (#5301) üzenetére


Golden9
addikt

és (#5302) Dewri - Szívesen.

Újratöltötték a kódokat, de már csak 96 db van.

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#5304) Golden9 válasza Golden9 (#5303) üzenetére


Golden9
addikt

Az éjjel ismét kiadtak 4000 kódot.

[ Szeretkezve ]

(#5305) Dewri


Dewri
aktív tag

De hogy ennyi idő után és ilyen nagyszabású fejlesztések mellett továbbra se képesek megoldani a betöltési problémákat, ez vicc... Megint mennék be relic küldetésre, kiválasztja a csapatot, aztán visszadob bolygó nézetbe, csapat sehol. Újra próbálom vagy 2x, elindul végre a hajó, tölt, háromnegyednél megáll és annyi. Ki kell lépni az egész játékból... Emellett defense küldetésnél nem esett annyi fissure, amennyi kellett volna, az első 5 hullámban 6 lett mindenkinek, a második 5 hullámban is az utolsó körre jött össze nagynehezen a szükséges 10...

Ezek pedig nem tegnapi gondok már! Fortuna, prime vaultok, új 'frémek', stb, de továbbra is időről időre befagy a töltés, vagy beragadok egy tereptárgyba pályákon (szerencsére az unstuck parancs szokott működni)... A minap csináltam meg a Harrow questet, ami kinyitja az Apostasy prologue küldetést, amihez a személyes szobában lehet hozzáférni a hajón. Nekem nem jelent meg az a kis gömb, ami indítja a küldetést, minden megnézett videóban ott volt. Újra kellett indítani a játékot és utána bejött a gömb.

Szerintem a Microsoft-tól átcsábított fejlesztőik vannak, azok meg megszokták, hogy minden apróságért újra kell indítani a komplett gépet... Bosszantóak az ilyen dolgok... :W

(#5306) bobalazs válasza Dewri (#5305) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

azok meg megszokták, hogy minden apróságért újra kell indítani a komplett gépet.

:DDD

Operátor módba szoktam kiugrani ha beragadok a tereptárgyba, néha bejön.
Defensenél akkor szokott lenni amit emlitesz ha tul gyorsan ölik le a mobokat.
Ez a töltéses dolog meg valóban probléma, peer to peer alapon müködik a rendszer és általában az hosztol pont akinek a legszarabb a netje, vagy a gépje.. be van ugyan állitva hogy 100 ms. alatt ne rakjon csoportba és mégis megkapom az 1000-1500 ms. lagos csapatot.. :D

Ami szerintem megbocsáthatatlan, hogy optimize download cache -t feldobja minden inditásnál a launcher, ami egy töredezettségmentesités, és ssd-n van a játék.

[ Szerkesztve ]

(#5307) Dewri válasza bobalazs (#5306) üzenetére


Dewri
aktív tag

Ma valami különösen jól működik, mert azóta hogy írtam ide, már negyedszer kell kilépnem töltés közben, mert csak mennek a hajók, de nem történik semmi... Lehet tényleg újraindítom a gépet is, legyen meg a Microsoftos fiúk akarata... :DDD :DDD

(#5308) #04430080 válasza Dewri (#5307) üzenetére


#04430080
törölt tag

Én egy ideje már csak a napi login rewardot veszem ki, semmi kedvem standingeket grindelni.

(#5309) Golden9 válasza Golden9 (#5300) üzenetére


Golden9
addikt

5000 kód ismét. Szerintem Február 11-ig folyamatosan szórják majd.

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#5310) Golden9


Golden9
addikt

Jól látom, hogy a Barotól most megvehető Zephyr Immortal skin máshonnan nem szerezhető be?

[ Szeretkezve ]

(#5311) Mizol29


Mizol29
senior tag

Sziasztok! Én nem rég kezdtem a játékot és lenne pár kérdésem. Első az lenne, hogy addig amíg nincs orokin catalyst-om addig, hogy érdemes modolni egy fegyvert/frame-et? Értem ez alatt, hogy belerakok pár kártyát viszont nem fejlesztem fel őket ez szerintem nem annyira hatásos. Inkább rakjak bele 2-3 kártyát viszont azokat fejlesszem fel? Nincs sok választási lehetőségem fegyverek terén. Blueprint sincs még nagyon. Viszont addig amíg nincs krumplim jó lenne még is csak valami elfogadható szintre hozni a fegyverem. Az Orokin Catalyst bp tegnap lett meg viszont egy alapanyag még kell hozzá, ami egy control modul, ami meg ha jól láttam csak europa-ban van. Csak oda meg még át kell valahogy jutnom. A másik meg, hogy miket érdemes csinálni egy kezdőnek? Gondolom a fő küldiket megcsinálni az alap nem? Előre is köszi a segítséget :R

(#5312) bobalazs válasza Mizol29 (#5311) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Kezdőként azon legyél hogy az összes pontot végigjátszd a térképen. Majd belejössz. Minél több fegyvert szerezz meg, figyeld az alerteket, krumplira, paradicsomra.
https://deathsnacks.com/wf/
https://warframe.market/

Ez és ez segítségedre lesz.
Többi meg itt lesz, itt aztán tényleg minden megvan.
https://warframe.fandom.com/wiki/WARFRAME_Wiki

(#5313) #04430080 válasza Mizol29 (#5311) üzenetére


#04430080
törölt tag

A frameket első sorban túlélésre (vitality mod). Később, ha jobban kiismered őket, moddolhatóak a képességeiknek megfelelően.
A fegyvereket pedig damage + multishot + gas element (heat+toxin mod).

A modokat érdemes felfejleszteni, legalább 80% -ig (4/5-8/10 stb, később kimaxolni előbb 5/5re, majd a 8/10-eket 10/10 -re). A kezdő fegyverekbe nem érdemes krumplit ölni, ajánlások egyes mastery szintekre.

Kezdőként a fő küldetés szál és az összes helyszín megnyitása az elsődleges feladat.

[ Szerkesztve ]

(#5314) Mizol29 válasza bobalazs (#5312) üzenetére


Mizol29
senior tag

Eddig az alerteket nem nagyon figyeltem, de akkor ezek után fogom. Köszönöm a linkeket. Az utóbbira én is rábukkantam és már jó pár dolgot el is olvastam :R

(#5315) Mizol29 válasza #04430080 (#5313) üzenetére


Mizol29
senior tag

Köszönöm erre voltam kíváncsi :R Akkor még jó hogy nem jött össze a krumpli mert különben biztos raktam volna a kezdő fegyverembe. Jó sok óra áll előttem mire beletanulok, de eddig tetszik :)

(#5316) Dewri


Dewri
aktív tag

Tegnapelőtt bementem Fortunára, még nem néztem meg, kíváncsi voltam. Nektek is szokott szaggatni az egész vagy ez csak kivételes volt? Konkrétan az ellenfelek úgy mozogtak, mintha 5 fps lett volna. Én normálisan mentem, a lövések se késtek, csak az enemy mozgása volt iszonyat darabos. Elég zavaró volt. Meg az is fura, hogy megyek a légdeszkán és kilométereken át semmi ellenfél. Ennyire üres ez a világ?

Más. Eidolon vadászatokat nem csináltok esetleg? Még sose mentem be, de jó lenne beszerezni már az Arcane-okat is, azokat meg ha jól tudom, az Eidolonok adják. Gyakorlat híján nem szívesen mennék be random csapatokba, de ha esetleg beférnék negyediknek tanulóként pár körre az itteni fórumos (és ugye magyarul beszélő...) veteránokhoz, az jó lenne. TS/Discord van, időm is akad ha épp nem dolgozok...

Van mindenféle frémem és fegyverem, amiket a különféle videósok javasolgatnak Eidolonra (Volt, Trinity, Chroma, Rubico, Lanka, stb), már csak pár ember kellene, hogy ne random külföldiekkel szerencsétlenkedjek, hanem ízes magyarul lehessen anyázni... :DDD

(#5317) bobalazs válasza Dewri (#5316) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Eidolon az nagyon könnyü miután vagy 10x végigszenvedted és megtanultad a mechanikáját.
Egy jó rhino, meg jó sniper kell csak hozzá, még le is tudod szólózni.
Nekem még nem szaggatott fortuna sokat mondjuk nem voltam rajta.

(#5318) #04430080 válasza Dewri (#5316) üzenetére


#04430080
törölt tag

Fortuna akkor laggol nálam, mikor bent vagyok az épületben, meg mikor felmegyek a felvonóval és betölt. Utána rendben van, kivéve ha pocsék a host kapcsolata vagy hülyül a szerver.

Eidolonra nyugodtan bemehetsz randomokkal, még mote amppal is, az nem nehéz. Általában van ott legalább 1 valaki, akinek van jó Amp és tudja is mit csinál, az lesolozza. Tridolon az már más tészta, oda már illik hasznos framet vinni és jó Ampet is. De oda is be lehet menni matchmakinggel.

Komoly szinten arcanet farmolni szvsz most már csak akkor éri meg, ha van egy állandó csapat és a megfelelő rivenek is megvannak a fegyverekehez, az erős Ampokról nem is beszélve. Jó csapat lenyom 5-6 tridolon kört is egy éjszakai ciklus alatt.

(#5319) Dewri válasza bobalazs (#5317) üzenetére


Dewri
aktív tag

És hogyan lehet Eidolont vadászni? Bementem direkt Plans of Eidolons mapra, egész éjjel ott bóklásztam, semmi nem jött. Találtam és begyűjtöttem 3 droidot, meg olyan kis repülő Eidolon-izéket is gyilkoltam, kaptam tőlük a sentient core-okat, de a nagy dög nem jött. Solo és team módban is bementem, de ugyanaz. Vagy csak valami külön speciális körülmények esetén jön elő?

(#5320) wjbhbdux válasza Dewri (#5319) üzenetére


wjbhbdux
veterán

éjjel mindig ott kell hogy legyen a Teralyst ha bemész, random helyeken mászik elő csak keresni kell egy kicsit. Konzunál van éjjel eidolon hunt bounty ahol olyan csapatba rak ahol mások is azt csinálják.

[ Szerkesztve ]

/s

(#5321) Dewri válasza wjbhbdux (#5320) üzenetére


Dewri
aktív tag

Folyamatosan röpködtem a táj fölött mindenfelé, sehol nem jött ki. Aztán jött a hajnal...

Na majd Konzut megnézem legközelebb.

(#5322) #04430080 válasza Dewri (#5321) üzenetére


#04430080
törölt tag

(#5323) Źşë' válasza Dewri (#5319) üzenetére


Źşë'
addikt

bebuggolt, volt már nekünk is ilyen, ilyenkor menj ki, majd vissza

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#5324) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

hasznos program: Relic jutalom választásnál kiírja a képen lévők Ducat és warframe.marketes Platinum értékét.

borderless vagy windowed mód kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

/s

(#5325) bobalazs válasza wjbhbdux (#5324) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

köszi.

(#5326) bobalazs válasza wjbhbdux (#5324) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

ezt miért csinálja?

(#5327) wjbhbdux válasza bobalazs (#5326) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A show all-t ne jelöld be.

/s

(#5328) bobalazs válasza wjbhbdux (#5327) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

akkor meg mutat 4-5 dolgot aztán kifújt. van egy tonna mindenféle cuccom.

(#5329) wjbhbdux válasza bobalazs (#5328) üzenetére


wjbhbdux
veterán

azt mutatja amit leolvas a képernyőről, relic nyitáskor hasznos hogy a legjobbat válaszd, más képernyőkre nem tudom mennyire van optimalizálva

/s

(#5330) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Bugos már a kliens egy foshalmaz, mod upgrade menünél jobb gombra nem reagál, vénusz pályákon fele alkalom hogy ki van fagyva a mission progress, a skillek vizuálisan meg sem jelennek...

(#5331) wjbhbdux válasza bobalazs (#5330) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Sajnos ez a p2p hostok miatt van.. a beállításokban a ping limitet levettem 125-re így kevesebbet fordul elő ilyen.

/s

(#5332) bobalazs válasza wjbhbdux (#5331) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

nekem 100ra van a ping állitva, és ezek a vizuális bugok 70ms mellett történtek kontrétan. a modolás meg a hajómon.
ma nem volt 1000es pinges team szerencsére. ez a vénusz pálya is egy okádék, ad 50 endo-t a legelső mission.
Még egy kezdőnek is semmi az 50 endo. relicet, training bondot bezzeg nem adott vagy 5 runból. ezért 1es szintü még mindig a repu-m mert kerülöm ezt a hülye Vénuszt.

(#5333) wjbhbdux válasza bobalazs (#5332) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Ticker-nél érdemes bevásárolni, a régi resourceokból meg creditekből lehet pár óránként vagy 5-10000 standinget beváltani, én úgy lettem Old Mate hogy alig csináltam bountykat a Cetus farmhoz képest.

/s

(#5334) Adamsapple


Adamsapple
csendes tag

Régen volt olyan opció, hogy sms-ben lehetett platot venni. Nem játszok már egy ideje. Van még ilyen lehetőség?

(#5335) wjbhbdux válasza Adamsapple (#5334) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Úgy látom hogy az egyéb fizetési lehetőségek között a Boku lehet olyen mobilfizetős [link]

/s

(#5336) Adamsapple válasza wjbhbdux (#5335) üzenetére


Adamsapple
csendes tag

Igen. Köszi szépen!

(#5337) Źşë' válasza bobalazs (#5332) üzenetére


Źşë'
addikt

ha bond farm kell akkor táposabb fegyverrel és frammel irány a profit taker utolsó fázisa, amiben ugye le kell győzni magát a profit taker orb-ot - nem lesz egyszerű feladat de a végén rengeteg ilyen olyan bondokat dob még extrákkal egyetemben - és 125k kreditet ad - ezt megsépkelni még egy duplázóval és tényleg profit taker lesz az ember

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#5338) #04430080 válasza Źşë' (#5337) üzenetére


#04430080
törölt tag

Csak ahhoz Old Mate kell, neki meg 1 -es a repu tierje. Mire oda kerül, hogy Orbot öljön, a bondokkal sem lesz gondja.

(#5339) bobalazs válasza Źşë' (#5337) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Mindegy nem vagyok a venusra rászorulva, amúgy is hanyagolom, cetust se szerettem jobban, bár most már elviselem. training bonds kell nekem. az 1es szintü küldetés adja.

(#5340) Źşë' válasza #04430080 (#5338) üzenetére


Źşë'
addikt

uh azt nem tudtam :/ akkor ki van ez találva - én is csak most kezdtem el foglalkozni ezekkel a küldikkel, elég nehezek még egy veteránnak is, de emészthető végülis

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#5341) Dewri


Dewri
aktív tag

Jól sikerült a ma délutáni hotfix is. Első küldetés még lement, másodiknál már hajózás közben "session unavailable". Aztán a következő próbánál már "network not responding". Előtte egész délelőtt toltam, semmi baja nem volt... :(((

Egy kérdés: hogy lehet közvetlenül a Dojoba meghívni embereket? Trading-nél jól jönne. Nekem csak úgy sikerül, hogy meghívom, csatlakozik és utána beviszem külön a Dojoba. De sokszor van úgy, mikor engem meghívnak, hogy egyből a Dojoba kerülök, nem utazunk oda külön, tehát valahogy meg lehet oldani. Viszont a Dojoban én nem látok olyan opciót, amivel nem klántagot be tudok oda hívni...

(#5342) #04430080 válasza Dewri (#5341) üzenetére


#04430080
törölt tag

Bemész Dojoba, chaten ráklikkelsz az illető nevére és invite.

vagy /invite név

[ Szerkesztve ]

(#5343) BlackMAgic


BlackMAgic
újonc

Hogyan bírom visszakapni a cucaiamt?Egy ideje már nem játszotam,lejatszotam a tutorialt meg az elsö küldit is és semi.Mit csináljak?

(#5344) bobalazs válasza BlackMAgic (#5343) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

játsz tovább.

(#5345) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Nightwave update- gyakorlatilag egy teljesen ingyenes battle pass

az eddigi random Alertek jutalmai kerültek ide megvehető formában (Orokin Catalyst és Reactor is) + a 3 hónap alatt feloldhatók új skinek, Umbra forma és pár apróság. kb 10 hétig tart egy rész.

/s

(#5346) #04430080 válasza wjbhbdux (#5345) üzenetére


#04430080
törölt tag

Gondolom kevesellték a grind mennyiségét :))

[ Szerkesztve ]

(#5347) anubys1984


anubys1984
aktív tag

10 hét kicsit kevésnek tűnik nekem elsőre a 30-as rang eléréséhez...

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#5348) #04430080 válasza anubys1984 (#5347) üzenetére


#04430080
törölt tag

300k standing kell hozzá, az heti 30k. Ha marad, ahogy van most, elég a 3 elit mission ami 15k standing és 5 normal heti mission ami megint 15k lesz. Nem lehetetlen dolog, de ez is ilyen "kötelező" dologgá fog válni, amit én annyira nem szeretek a játékokban.

(#5349) anubys1984 válasza #04430080 (#5348) üzenetére


anubys1984
aktív tag

Igen, pont az érződik, hogy ha valaki szeretné elérni a max rangot, akkor igen rendszeresen és igen sokat kell majd tolnia. És ráadásul ez gyaníthatóan mostantól rendszeres lesz.

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#5350) #04430080 válasza anubys1984 (#5349) üzenetére


#04430080
törölt tag

Fogják még finomhangolni, elvileg az összes küldetés 60% -át kell teljesíteni a 30as rang eléréséhez. Rendszeresnek rendszeres lesz.

Új modok

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.