Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#2001) Kareszovics válasza Djuree (#1998) üzenetére


Kareszovics
addikt

Hát az "elég gyors" azért túlzás (220 óra), de próbál haladni az ember. :K

Majd most tudnék szintezni event után ugye a 3 napos affinity-vel, de sajnos jönni kell dolgozni. :D Főleg, hogy most jut eszembe, hogy a Banshee is elkészül ma. Illetve a Deathcube is "félbe lett hagyva". Ha csak ezeket szintezném maxra, az +15200 XP (MOD: illetve a meglévő új Warframe-eket); már vastagon félúton volnék Rank 7 felé. És fegyvert még nem is használtam kb semmit.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2002) Djuree válasza Kareszovics (#2001) üzenetére


Djuree
félisten

jan. 13.-án írtad hogy 45 óra.
2 hónap alatt 180 órát beletoltál kb.
ez napi 3 óra átlagban. :DD
én sokkal régebben kezdtem, de sztem ha 150 órám van benne. :))
bár én már rank 8 vagyok, rengeteg erős fegyverrel meg moddal...eléggé teljesítményorientáltan haladtam. :D

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2003) Kareszovics válasza Djuree (#2002) üzenetére


Kareszovics
addikt

Az igazi fejlődés az elmúlt 70 órába történt az azért nem vitás. Az elején rengeteget maszatoltam feleslegesen. Illetve volt pazarlás is volt, de ez ilyen, tanulópénz...

Modok értéke az pont a napokban érte el a 160k-t. Mondjuk igazán ütős lap az még nincs sok (rengeteg common meg uncommon lapom van), ott még van még mit fejlődni.

Fegyver téren most három cuccot szeretnék catalystolni: soma, akstiletto, sima orthos. Warframe-ben meg még mindig Rhino az ász, de a VOLT-ban erős potenciált látok.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2004) durma77


durma77
csendes tag

Ha mást akarsz és nem tervezel repülőket szedni akkor ajánlom a pentat. Nekem meccseket bedob 10-11 30k feletti kárt. Nagyon erős. Nyxbe power duration és range kell. Ha megvan akkor nem kell lőni se megölik egymást....
A voltak van potenciál de nem elég szerintem. Én kiszerettem a rhinobol. Szerintem nem az a legjobb hogy nem sebészek és nem tudnak pl feloklelni hanem amikor nem sebeznek és magukat oklelik fel. Szerintem trinity. Én rá esküszöm szerintem egyik legjobb warframe. Mindenhova jó de mellé szerintem kell egy erős penta. Linket eltolod magad alá durrantasz és a normális sebzes 200+%-át adod nekik. Ráadásul energiát is pakolni magának. Gyakorlatilag halhatatlan ha ügyesebb vagy.

[ Szerkesztve ]

(#2005) Kareszovics válasza durma77 (#2004) üzenetére


Kareszovics
addikt

Ennyire azért még nem vagyok benne, csak óvottan próbálgatok, ismerkedek. :) Szerintem, mint minden más a Földön tisztán megszokás kérdése. Exaliburral kezdtem, Rhinoval folytattam, valahol érthető, hogy Voltot jobban magaménak érzem, mint Nyx-et. Ahogy utána olvastam Banshee is tetszeni fog. :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2006) r00r1


r00r1
aktív tag

Emberök, kész lett a Rhino Prime tegnap előtt. A normált nem próbáltam, de valami eszméletlen jó karakter!!! A Boltort is kifarmoltam, eddig 3 formám van benne, még egy, és kész.
Viszont: kellene a brakk, farmolom, mintha nem lenne holnap (már van 5 BP-m, 6 receiverem - 1 tetves kis barrle kellene), viszont vagy lefagy a játék, vagy csak az üzeneteket küldik, de nem jelennek meg. Idáig 2x volt fagyásom (ebből egyszer felvettem a barrelt - ami utána elveszett), vagy egyszerűen b-sznak megjelenni....másnak is van ilyen, vagy csak velem cseszik ki a játék? Írtam a supportnak, hogy adják vissza a barrelt (eddig több, mint 400 invasion runt csináltam), várom a válaszuk....

@Durma: Nyxbe NEM kell power duration, csak range. Az lenne a jó, ha 40mp-es durationje lenne, aztán nem tudnád addig használni, amíg le nem telik, pláne, ha szobáról szobára járkáltok.... Az alap éppen elég...

[ Szerkesztve ]

(#2007) MichaelSD válasza durma77 (#2004) üzenetére


MichaelSD
őstag

Durma, Djurre friendeltelek titeket, hogy ne csodálkozzatok :)
Kicsit unatkozom, ha van valami aksön segítek. Lvl 14 vagyok...

[ Szerkesztve ]

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#2008) durma77 válasza r00r1 (#2006) üzenetére


durma77
csendes tag

Valami van benne de azért ha én már chaost nyomok ott már gáz van és az kell hogy egymást szetlojek...
Amúgy ti milyen burst riflet vagy valami olyasmit ajanlotok (pl synapse csak kisebb szinten) egy barátom a burstokat szereti de meg csak mastery 2.
Ennek nagyon örülök hogy akadt egy ilyen meretes ,,partfogom" :) Ha gepnel vagyok mindíg van akció.. Két pajankent stalker vagy a trió. Nameg pénteken egy ujoncommal frostot fogunk farmolni gondolom neked van fegyvered amivel az a nyomi páncélos szutyok két lövés :) oda johetsz ha van kedved. Nameg egyszer majd ha van kedved két ujonc látni szeretné lephantist. Nekem meg egy nekros system hiányzik ha majd lesz kedved johetsz. ;) De nem ér 6 másodperc alatt megölni :) ha van skypeod bejelolsz? Mi ott szoktunk beszélgetni és egyszerűbb lenne :) Emellett ha megengeded lenne pár kérdésem hozzád amit elfelejtek fórumra kiírni :) a skypeot nevemet ki fogod tudni találni ;) amúgy valaki tudja hogy is néz ki a hyena pack? Ja meg meg van egy tervem de ahoz jó erős emberek kellenek :) szeretnék egy sedna kappa wave 70 környéki eredményt elérni és szerintem ez egy nagy buli lenne :)

[ Szerkesztve ]

(#2009) MichaelSD válasza durma77 (#2008) üzenetére


MichaelSD
őstag

tudom nem Master 2nek van, de én burstont használok agyba főbe. Csak ajánlani tudom.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#2010) durma77 válasza MichaelSD (#2009) üzenetére


durma77
csendes tag

Köszi a gyors választ :) közben szerkesztettem az előző hsz-t :)

(#2011) Ry0K3N válasza anubys1984 (#1999) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Soma.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#2012) Vagaba


Vagaba
tag

De jó nektek, hogy a stalkerrel meg a trióval kell vesződnötök. Én a stalkert már nem is emlékszem, hogy mikor láttam utoljára, a trióhoz meg még nem is volt szerencsém

"Beam me up, Scotty. There's no intelligent life down here." (Warframe: Sephirot888; XBL ID: Vagaba888)

(#2013) Kareszovics válasza Vagaba (#2012) üzenetére


Kareszovics
addikt

Én egyszer találkoztam Trióval, kidobott egy olyan lapot (nevét nem tudom fejből), hogy multiple shotozik a shoti :D Illetve 12-őt foglal 2-es upgrade-el a kártya.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2014) Vagaba válasza Kareszovics (#2013) üzenetére


Vagaba
tag

Ha jól emlékszem az a Hell's Chamber, a rifle-höz való Split Chamber shotgun verziója. Egy olyan nekem is jól jönne.
A triót egyébként mivel lehet előcsalni, vagy mire ugranak? Vagy ezek is olyanok, mint a stalker, hogy vagy jön, vagy nem?

[ Szerkesztve ]

"Beam me up, Scotty. There's no intelligent life down here." (Warframe: Sephirot888; XBL ID: Vagaba888)

(#2015) Kareszovics válasza Vagaba (#2014) üzenetére


Kareszovics
addikt

Tudtommal utóbbi, illetve olyan pályán legyél, ahol Grineer ellen harcolsz. (Ha hülyeséget írtam bocsi).

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2016) Djuree válasza Kareszovics (#2015) üzenetére


Djuree
félisten

jól írod, grineer ellen kell lenni inváziós pályán. tehát a corpus oldalt kell választani. aztán jön egy mail attól a grineer csókától, hogy vigyázz mert jól szét lesz b*szva a segged ha így folytatod. :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2017) Vagaba válasza Djuree (#2016) üzenetére


Vagaba
tag

Aha, az jól hangzik. Köszi, majd próbálkozom.

"Beam me up, Scotty. There's no intelligent life down here." (Warframe: Sephirot888; XBL ID: Vagaba888)

(#2018) Kareszovics válasza Djuree (#2016) üzenetére


Kareszovics
addikt

Most, hogy írod, jaja Invasion. :)

Nem nagy cucc, de ma kaptam egy barátomtól egy teljes set Warframe Trading Cardot közelgő szülinapom alkalmából. Úgy örültem, mint állat. :DDD

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2019) durma77 válasza Kareszovics (#2018) üzenetére


durma77
csendes tag

Sírok. Találtam egy bugot. De nagyon megijedtem :) Elkezdett villogni a képernyő és jött egy stalker üzenet. Szerintetek hol voltam? Inkább mondom. A dojoban. De csak annyit mondott hogy hamarosan eljön értem és nem rejtozhetek előle. Vagy ilyesmi. De mondjuk bulis lett volna a dojoban harcolni vele. Úgy tunik most már a legtöbb vadásznak van üzenete. Amúgy nektek is van hogy stalker nem dob cuccot?

(#2020) Djuree válasza durma77 (#2019) üzenetére


Djuree
félisten

nekem sose dobott még semmit, pedig 4x öltem le...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2021) durma77 válasza Djuree (#2020) üzenetére


durma77
csendes tag

Mondjuk csak a despair kell már... A phagehez ti milyen modolast ajanlotok? Meg kell 450 cirkuit.. Az utóbbiból hol lehet sokat szerezni?

(#2022) F.B.I. válasza Djuree (#2020) üzenetére


F.B.I.
veterán

Nekünk dobott tegnap towerben, nem vágom mit, mert nagy hent volt. :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#2023) Vagaba válasza durma77 (#2019) üzenetére


Vagaba
tag

Nekem talán a második alkalommal dobta a kést, de utána semmi, pedig régen sokszor összeakadtam vele.

"Beam me up, Scotty. There's no intelligent life down here." (Warframe: Sephirot888; XBL ID: Vagaba888)

(#2024) Ry0K3N


Ry0K3N
senior tag

Orokin cellát ki hol szokott farmolni?
Kellene vagy 60 darab.... :(((

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#2025) Kareszovics válasza Ry0K3N (#2024) üzenetére


Kareszovics
addikt

Én Saturn-ra szoktam járni különböző mapokra, de ott elég ritkán esik. 60 darab azért sok (legalábbis az én olvasatomban). :D 5 mondjuk biztos ki tud esni kb 2 óra alatt.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2026) F.B.I. válasza Kareszovics (#2025) üzenetére


F.B.I.
veterán

Toweren voltunk, ott dobtak vagy 13 db-t survivalban, fél óra alatt (PS4).

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#2027) Kareszovics válasza F.B.I. (#2026) üzenetére


Kareszovics
addikt

OMG, hanyas Tower-en? Ja meg látom 6x5 perc. Mondjuk úgy lehet. :D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2028) F.B.I. válasza Kareszovics (#2027) üzenetére


F.B.I.
veterán

Kemények voltunk, II.-es volt. :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#2029) Ry0K3N válasza F.B.I. (#2026) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Towerben dobálnak cellát ps4-en?

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#2030) Djuree válasza Ry0K3N (#2024) üzenetére


Djuree
félisten

asszem sargas ruk dobál cellát. nekem is kéne sok de lusta vagyok farmolni.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2031) MichaelSD válasza Ry0K3N (#2024) üzenetére


MichaelSD
őstag

Orokin Cellt ODAban kapsz, min. egy darabot, de gyakran többet.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#2032) Ry0K3N válasza MichaelSD (#2031) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Közben rájöttem. Elkezdtem a sok felesleges prime alkatrész elcserélgetno ODA kulcsokért. :D

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#2033) durma77 válasza Ry0K3N (#2032) üzenetére


durma77
csendes tag

Oho nekem szükségem lenne 2 fang prime handlere :) mondjuk 3 oda kulcsert cserébe? :) Annyit építés amennyit akarok.... :)

(#2034) lacek39


lacek39
csendes tag

Hello!

Valakinek lenne egy Malignant Force modja? (Cicero Rifle Mod)
Platinummal fizetnék érte.

(#2035) xkoti válasza lacek39 (#2034) üzenetére


xkoti
senior tag

Szerintem azt nem hiszem hogy árulni fogják nekem több mint 200 platot akartak érte adni és akkor se adtam mert az egyszeri volt . De remélem sikered lesz .

KO

(#2036) lacek39 válasza xkoti (#2035) üzenetére


lacek39
csendes tag

Tegnap kaptam kettőt teljesen ingyen. :D

(#2037) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Üdv!

Elég termékeny volt a hétvége. Meglett Mastery 7, elkészült a harmadik Sentinelem (Wyrm), illetve a hatodik Warframe-em (Oberon).

Az Achi ráta is alakulgat (86/132).

Irány Mastery 8. :))

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2038) Djuree válasza Kareszovics (#2037) üzenetére


Djuree
félisten

én mastery 9 felé haladok, de nincs motiváció, mert minden fegyvert tudok már ígyis használni. lehetnének olyan fegyók vagy akár framek amiket csak magasabb, 10-12-es masteryvel lehet használni. mert így nincs értelme a mastery szinteknek.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2039) Kareszovics válasza Djuree (#2038) üzenetére


Kareszovics
addikt

Jelen állás szerint még a Mastery 8 is elég elérhetetlennek tűnik. Meg aztán most jönnek csak az "ocsmány" Achik (Brawler, Shuriken, Dagger Mastery). :D Majdcsak kiseggelem Őket. :K

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2040) Ry0K3N válasza durma77 (#2033) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Annyi talán pont van is :D

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#2041) Ry0K3N


Ry0K3N
senior tag

Orokin cellára visszatérve egy másik jó alternatíva szaturnusz survival. Bemész egy loot moddal és a létező összes conténert szétlőni. G3-at akartunk farmolni de nem jöttek. Helyette az 5 perc alatt 1-1 orokin cella mindig kiesett. Ez még gyorsabban megvan mint egy sargas ruk run.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#2042) durma77 válasza Ry0K3N (#2040) üzenetére


durma77
csendes tag

Csak nem adod ide XD Amúgy meglett a phage de nem tudom jól modolni. Nincsenek modjaim ötlet hol lehet shotgun módot szerezni?

(#2043) Djuree válasza durma77 (#2042) üzenetére


Djuree
félisten

nekem már 30-as a phage, de nagyon szar.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2044) durma77 válasza Djuree (#2043) üzenetére


durma77
csendes tag

Barátom egy perc alatt leszedte majdnem teljesen egyedül a lephantis fejeit.. 6 perc alatt megvolt az egész. Amúgy nem nostra olyan shotgun mód kéne konkrétan ami a sebzest növeli (úgy mint a serration...

(#2045) Serg1966


Serg1966
tag

Felszerelést is lehet cserélni már?Asszem van 2db Hate 2 Despair és 2 Dread a leltáramban

[ Szerkesztve ]

Serg

(#2046) lacek39 válasza Serg1966 (#2045) üzenetére


lacek39
csendes tag

Csak Prime cuccokat lehet trade-elni.

(#2047) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

dupla resource drop van holnap este 6ig. az ezt is duplázó boosterrel kombinálva nagyon durva, soha többet nem kell orokin cellt farmolnom. hacsak nem százasával kell majd valamihez :P

/s

(#2048) Djuree válasza wjbhbdux (#2047) üzenetére


Djuree
félisten

milyen booster duplázza meg?
hol farmolsz cellát? ilyenkor sargas ruk is kettőt dob?

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2049) wjbhbdux válasza Djuree (#2048) üzenetére


wjbhbdux
veterán

shopban van booster platinumért. azzal 4et dob egyszerre, volt olyan run ahol 16 jött összesen.. 2 óra alatt 100+
de ODD talán még jobb rá értelmes csapattal

/s

(#2050) xkoti


xkoti
senior tag

Nahát master rank 13 ilyen játék idővel mint az enyém :D
KATT
Gondolom nektek is ilyen :D

[ Szerkesztve ]

KO

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.