Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#6001) s4hu|SyD^ válasza wjbhbdux (#6000) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Hát az a tervem, hogy kimaxolgatom az első 3-4 bolygót gyorsan aztán lépkedek majd szépen előre. Zavar, hogy nem craftol-ok semmit. :D

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6002) Źşë' válasza anubys1984 (#5993) üzenetére


Źşë'
addikt

szerkesztéssel 2x küldte el, szuper :C

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6003) Źşë' válasza anubys1984 (#5993) üzenetére


Źşë'
addikt

ha kinyírtad a larvingot, tehát térdel a földön akkor ha odasétálsz mellé megjelenik a fegyver képe amit kapnál ha secret mercy-t nyomsz majd rá - amíg csak 13 fegyver volt addig random kiszedtem mindet, miután bejött az egyszerűsített verzió (ez amiről most írtam a hszem elején) utána már csak ezt hasznháltam, elég nagy könnyítés ha bele gondolok, mert random mire kidob 16 különböző fegyvert, de még így is számtalanszor újra kellett játszanom a maradék 3 miatt... elég hülyén oldották meg
az előző 2 ephemera után jött egy 3. :DDD, kidobott basszus még egy Trickster (radiation) ephemerát is (3x !!!zsinórban!!!)

már azt hittem bebugolt a játék, de sajna nem mert most már 2 sima lich is esett ami nem ephemerás, maradék 3at majd csak kiszedem már valahogy - erre az utóbbi ephemerára olyan szerencsés karikat raktam be, hogy (már) lvl 2es szinten szétszedtem a Lichem :DDD szívesen elfogadnék egy ilyen balanszt is, a mur mur farm iszonyat :/ mondjuk mintha azért ezen is változtattak volna, picivel jobb azért

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6004) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Szóval kezdek bajban lenni a 15+ mobokkal már. Nagyot ütnek, sokan vannak és sok csapás kell már nekik. Ezen, hogy tudok fejleszteni? Mod-okat már nem nagyon tudom húzni jelenleg. Sajnos a Serrato sérült, ami van így csak 3-at tudtam rajta húzni. Vitality az már 280%, de így is kevés sokszor.

Vagy velem a baj és túl nehéz részekre megyek?

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6005) Źşë' válasza s4hu|SyD^ (#6004) üzenetére


Źşë'
addikt

damage 2.0 táblázatot megnézed, jól látni, hogy ahány fajta ellenfél annyi fajta sebezhetőség - %os arányban írja hogy melyik ellenfélre /péncél vs armor vs "hús"/ mennyire hatásos az adott statusz sebzés, ellenfél típusok között lehet váltani a táblázat fejlécében, tehát ha mész egy adott bolygóra érdemes olyan fegyvert vinned aminek a tulajdonságai jól viszonyulnak a táblázatban leírt ellenfelekhez, mivel még az elején vagy ezért a fegyók és modok is gyengébbek, nincsen olyan variációd még ami akár mindre hatásos (több tíz/százezres/milliós alap vagy akár buffolt dmg-t tud leadni). Fegyvered modkapacitását tudod növelni Orokin Catalyst-al, ez megduplázza a modok kapacitását fegyvereken.

Orokin Reactor pedig Warframeken, kavat, kubrow, sentinel etc -ken

Tudsz magadból csinálni buldózer frameket melyek sok lövést el tudnak viselni. Ilyenkor elsősorban az armorjukat nézd meg, értelem szerűen minél több van annál strapabíróbbak. A sok armor elnyeli, tompítja a lövések erejét. Armor modokból is van jó néhány, van amit könnyebb megszerezni van amit nehezebb. Steel Fiber -t talán a legegyszerűbb, csak mire felhúzod max szintre sok kredit és endo kell bele, ezzel a kettővel tudsz modokat magasabb szintre fejleszteni.

Tehát érdemes a warframed, ahogy írtam élet/páncél/armorral felruházni, egészen addig amíg úgy érzed hogy esel kelsz a pályákon, vannak olyan warframek melyek képességei azért elég OPk tudnak lenni, pl Rhino-val tudsz magadra "növeszteni" durva mennyiségű armort (első körben csak azt tudják lőni rólad aztán jön a páncél és élet), Lokival láthatatlanná tudsz válni, ami azért nagyon OP mert amíg nem látnak addig nem is lőnek, te meg tizedelheted az ellenfeleket. Nova 4. képességével pedig sokkal könnyebben lehet őket leszedni, molekuláris szinten megváltoztatja a sejtszerkezetüket ami által sokkal sebezhetőbbek (egyik kedvenc framem btw), strength buildel +/- pedig tudod fokozni hogy lassuljanak vagy gyorsuljanak futásban/mozgásban. Frost is elég masszív frame, bírja a lövéseket rendesen 300as alap armorja van, amit ha tovább durvít az ember egy buldózerré válik gyakorlatilag ő is. Ha Saryn képességeinek a használatát elsajátítod, akkor az ő szimpla nyers ereje iszonyat pusztításra képes, persze nagy tömegben még inkább. Nekros pedig rettenetesen jó Khora-val egyetemben nyersanyag farmra. Khorának is több armor jutott, ezért több bejövő lövést elbír, én pl. most Lich vadászatra használom, képességei végett. Tirinity a csapatod és saját magad képes gyógyítani, nagyon hasznos frame ő is. Továbbá vannak buff (erő/sebzés növelő) framek mint Rhino, Octavia, Mirage, Chroma, stb melyek erősen csapat orientált játékmódokra jönnek jól ha valaki a 4 főből visz belőlük 1et.

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6006) wjbhbdux válasza s4hu|SyD^ (#6004) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Hatásosabb ha coop csapatban játszol és nem egyedül, gyorsabb ha végigdarálják előtted, ha tartod a lépést kapsz a megosztott XP-ből (3 karika van a társak mellett ha jó a távolság)

/s

(#6007) ViZion


ViZion
félisten

Źşë': ez a murmur hiszti nekem is új, ez az, amikor mercy killezed vmi grineer egységet?

Próbálgatom ezt a mercy dolgot, de nem megy, meghalnak többnyire, csak egy pillanatra villan fel a jel -átlag mapokon.

s4hu|SyD^: serrationt is tudok adni, segítek összeszedni pl. Oberon-t, az is fain kis frame, érdekes, h sokan nem szeretik. A 4. képessége elég jó, meg az első is, és az skálázódik is. A másodikat ritkán lehet használni, defense-re jó. Boar-ra is rá lehet menni, csak találunk Neked. Ha kardozni szeretsz, akkor Galatine nagy király, sokáig henteltem vele. Lassú, később már nem volt jó, de amúgy jah, fain, amikor grineer szakaszba becsúszol vele és kettévágsz egyszerre 4-5 polgárt...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6008) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6007) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Hát gondolom sok dolgot egyedül is ki tudnék szedni de addig nem akarok velük foglakozni míg nincsenek felhúzva a mostaniak. Excalibur 27, MK1-Braton 19, Lato 15, kard maxos szóval valahogy a fegyverek nagyon levannak maradva. Lehet gyártanom kell egy kardot meg egy új frame-et is lassan. Rhino-ból megvan 1 Chassis azt hiszem, meg egy másik is esett, Harrow Chassis. Végig kell böngésznem melyik tetszene. Codex-ben az is látszik, hogy melyik mod honnan esik szóval még úgy is tudok farmolni.
Boltor fegyver megvan, de míg a másik nem maxos nem akarom berakni.

Táblázatot néztem, de akkor váltogassak modokat mindig? Meg az az Orokin fegyverre meg Warframe-re még korai nekem nem? MR2 vagyok csak.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6009) Źşë' válasza ViZion (#6007) üzenetére


Źşë'
addikt

akkor jön elő sima ellenfélen ha kevés az élete, amúgy meg a Lich thrallokat lehet mercy killezni mikor megölted térdre rogynak és akkor tudod elvégezni rajtuk, ezzel kapsz egy kevés mur mur-t ami hozzáadódik a Lichedhez szükséges karikákhoz, ha egy karika feltöltődik ezek segítségével akkor a parazon modok egyikét árulja el amely szükséges az adott Lich kivégzéséhez - persze a sorrendet nem

(#6006) wjbhbdux az a rossz ebben hogy kevesen bolyonganak szimplán azokon a single mapokon, mindenki küldiket csinál, farmol, meg hát az alacsony szintűek is gyengék még az elején
érdemesebb lenne kigyúrni valami framet neki ill fegyvert hogy könnyen vegye az akadályokat, meg hosszú defeket tolni amiből jön sok sok xp hogy tudja a fegyvereit buildelni

(#6008) s4hu|SyD^ ha szintezni kell valami akk nyugodtan szólj felvesszük egymást, csinálunk squadot aztán pik pak felhúzunk majd - bár nem tudom h min lehetne menni, mert én szinte csak SO iill. ESO-kat tolok ilyen xp grindekre - csak ahhoz meg elvileg fel kell oldani minden egyes mapot hogy elérd te is ezt a játékmodot

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6010) wjbhbdux válasza s4hu|SyD^ (#6008) üzenetére


wjbhbdux
veterán

arra a boltorra azért vess egy pillantást mert nagyságrendekkel jobb lesz mint az MK1 :K

/s

(#6011) s4hu|SyD^ válasza wjbhbdux (#6010) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Tudom, de akkor is fel kell húznom a Braton-t. Bár lehet utóbb, mint előbb lesz.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6012) ViZion válasza Źşë' (#6009) üzenetére


ViZion
félisten

Még nincs neki sanctuary, 15 min survival infestedre mentünk, nem tudom, h mennyit húzott a cuccain. Gabii-ig ha eljut, onnan könnyebb, ott sokan vannak, az 5 perces jó pénz, de 30 perceseket is szoktak ott sokan tolni.

s4hu|SyD^: Rhino jóféle, de nem tudom, h hol lehet összeszedni. Harrow-t engedd el, nem könnyű, minden bolygó kell hozzá, me a saját küldije is.
Excalibro után sztem oberon a legkönnyebb, utána MR szinteddel már lehet vmi prime-ot nézni: Wukong prime-t ajánlom, lehet tankosítani, meghalni nem igazán tud. Nekem ez volt a 2. prime, rámozdultam amint kijött, imádom. A videótól eltérően moddoltam, van egy index-re (700 armor, 1440 health, energia alapon, +sebesség), és van ayatan-ra, ez full energy+duration. A videóval ellentétben én health/armor párton vagyok, defy és cloud walker csak akkor kell, ha nagy a baj. Valaki egy videóban mondta, h a warframe build tökmindegy, ha megölsz mindenkit mielőtt megsebezne... ;] Exalted blade is erre jó, próbált az excalibródat continuity+streamline+intensify+flow, meg mellé életerő+armor + chromatic blade (gyanítom ez nincs még, én is vettem anno). Exaltedre én gas+cold raktam, státuszra gyúrva. Ez jó volt, a cold lassítja őke, gas meg rögtön életernek ver oda és jól stackel. Sebességre is gyúrj ezen, esetleg range is, ha fér. Utána csak E E E E E E E E E...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6013) wjbhbdux válasza s4hu|SyD^ (#6011) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Venus boss dobja a Rhino frame részeit, blueprint meg a marketen creditért. Azzal végig lehet menni az alap bolygókon könnyebben.

/s

(#6014) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Este lesz kicsivel több időm majd utánanézek a dolgoknak. Pluto meg Ceres jön most csak kell Void fragment 100.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6015) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Hú gondolom nagyon sokat kell farmolni egy ilyen menő Prime-ért mint a Wukong. Jól néz ki.

Nekem valami erősen solo frame kéne.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6016) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6015) üzenetére


ViZion
félisten

...ennél erősebb solo frame kevés van. Van Chroma prime-om is, Valkyr prime (ő is tud "halhatatlan" lenni), meg Inaros a végtelen életerejével, de inkább Wukong.
Ha fent leszel majd beviszlek jó helyre. Nidus farmolás van, szemet ad sokat, mást nem akar.
Túlélhető, ha a közelben maradsz... Rengeteg a drop, annyi endót kiszedsz a modokból, h sok. Ayatan sculp minden este volt 1, star is akad majd minden játékban. Arra kell figyelni, h zöld trutyi a gyógyítóba, kék doboz a vaporizébe, ez el kell érje a konzolokat.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6017) khalox válasza ViZion (#6016) üzenetére


khalox
őstag

Ó a Nidus-t farmolja, akinek két édesanyja van - ez volt az egyetlen frame, amit megvettem a marketben plat-ért. Annyit bőven megért, hogy ne kelljen szívni a darabjaival. Mondjuk szerintem különösen peches voltam ott, mert nekem egy csomószor semmit sem dobott az utolsó körben, ahhoz meg azért azok elég hosszú menetek...

(#6018) ViZion válasza khalox (#6017) üzenetére


ViZion
félisten

Hááát, 3. vagy 4. este "farmolom", nem túl intenzíven, mert van, h csak 3-4 kört megyek itt. Tegnap volt jó csapat, nekifutottunk 3×, előtte is mentem 2-3 kört random emberekkel.
Ma este is dobott, szeme és system van egy valaggal, chassis hiányzik csak.
Mai asszem 4 kör (4× újrakezdve és C rot-ig játszva) mérlege: 2 ayatan (piv és sah), rengeteg mod, endo, etc. Egy sg multishot is beesett, ifjú padavannak adom, ha fent lesz.
Folyamatos endohiány mmiatt eddig ez a legérdekesebb farmolás, ezt a Yodanoi-t nem szeretem. Meg jobb lenne oda nekrossal/nidussal menni.

Nekem a Harrow a mummus, spy mission, volt vagy 20 próba, egy barátom csinálta, spy nekem nem való. Én csak kipucoltam addig a helyet :). De SEMMI harrow nem esett le.

Octaviára mondták még, h nehéz, meg az Equinox.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6019) khalox válasza ViZion (#6018) üzenetére


khalox
őstag

A térkép megvolt végig? (Vodyanoi-n az endo farm teljes időpocsékolás, azt gondolom. Ha végigmászol a térképen, akkor utána ott az arbitration... már ha jól rémlik, minta azt utána lehetne. Ha az van, akkor vissza se nézel.)

(#6020) ViZion válasza khalox (#6019) üzenetére


ViZion
félisten

Kuva/Tamu disruption még nincs nyitva, solo nem volt kedvem, nem szeretem ezt.

s4hu|SyD^-val ketten végigtoltuk rot. C-ig Oestrus-t, meg is van Nidus a hiányzó darabja.
Jól bírta, utána még uranus is volt, ott aggódtam, de jött, szeletelte szépen őket. Sajna boar nem volt.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6021) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6020) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Csihi puhi ja kemény vagyok. Na azért nem, de olyan helyeken ahol az Exalted Blade bírja ott jól aprítok. Fel is ment egyébként szinte minden max-ra ma. Ismét köszönöm a közreműködést. Minden nap tanulok valamit a játékban.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6022) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Sőt úgy döntöttem, hogy kifarmolom a Rhino-t meg a Frost-ot, valamint meg fogom nézni, hogy mi tetszik nekem és arra ráállok farmolni, mod-okra is.
MR3 is meglett szóval új dolgok is vannak most dögivel. Még megnyitom majd a Jupitert és a Void-ot aztán lehet kicsit majd lelassulok és megcsinálgatom az összes pontot a bolygókon. Ha ViZion elvisz vakahová akkor persze megyek. Valamint átállítottam publikusra solo-ról így talán könnyebb lesz, igaz tegnap valaki becsatlakozott és egy helyen el is rontott valamit.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6023) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6022) üzenetére


ViZion
félisten

node-okat nyitogasd, marketen vegyél resource extractor bp-t, építs első körben 2-t, majd később érdemes 4-5-öt, mert 3-at lehet kirakni (nekem egyelőre, nem tudom, h mi a max).
Ezek a drónok gyűjtögetnek ott, ahol mindent kinyitottál. Szaturnusz, neptune, plutó nálam ált. amit bányászok. Állapotuk romlik, de ha pihenteted, akkor megjavul. Ezért kell több, mindig a maxosat küldeni.

Mehetünk ma is, jó meccsek voltak. Oestrus igazi Ayatan farm hely, megyek solo-t és meglesem. Így kell, mint tegnap toltuk: ha nem indítod a játékot (mint pl. defense-nél, ha nem mész a körbe), akkor nem mérgez, nincs infested, annyi. Ha van ayatan, akkor első kört lenyomni, ha nincs, akkor restart. Max thief + animal inst. elég volt, kicsi pálya.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6024) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6023) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Még ezeket a napi küldetéseket is meg kell néznem, mert ahogy láttam azok is akadnak. Szoborhoz pl. endo-t farmolni. Meg most már ott vannak a szindikátusok amiről fogalmam sincs egyelőre. Még egy küldetés és megvan a Maroo's is, de idegesítő ez az adat lopkodós, hogy ne lássanak meg. :DDD
Tele vagyok már blueprint-tekkel, Rhino mindjárt megvan, gyerekjáték farmolni, mindig akad valaki. Most a sok craft-nak hála már a credit fogy el, de azt meg már tudom, hogy hogy kell farmolni. 5 perc kb egy 15-20k. Meg persze kell a credit a mod-okra is.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6025) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6024) üzenetére


ViZion
félisten

Szindikátusokkal várj még, én is korán kezdtem bele, hiba volt...
Az van, h mindenki vkinek a barátja, vkit meg utál. Mások is vkinek a barátai, vkit meg utálnak. Na most ha vkinek dolgozol (felrakod a sigilt, elfogadod a küldit, akármi), akkor aki őt utálja, annál esik a rangod. És van az a szint, amikor ilyen bérgyilkos osztagot küldenek rád: ez történt velünk tegnap, az ancient healerek bumm jöttek, oszt osztottak...
Szal. elején ez tutira nem hiányzik, várnék még vele. Mellesleg a modokat meg lehet venni platért, szal. végül felesleges is.
Lesznek majd küldik, amiket szindikátus rangtól függetlenül megkapsz, ilyen a new loka shrine és a last gambit a perinéktől.

Endora tipp: secondary-t sokáig nem használtam, sem sg-t, ezekből ami nem sárga, az mehet endoba. Rengeteg duplád lesz, van, amiből jó ha van több, majd tapasztalod, de a többi endo.
Credit: küldik... majd eljutsz a Gabii-ra, survival. Első 5 percre ad 22-28k-t. Kezdetben ennél gyorsabb nincs. Később lesz a neptune-on index, nem tudom, h be tudlak-e vinni, ha igen, akkor dőlj hátra, lesz píz lóvéra :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6026) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6025) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Ceres-en majd feloldom az egyiket azt hiszem az is ad szépen. 5 perc belefér naponta. :)

Mod-ok must have páncélon meg fegyvereken? Szerintem én túl sok mindent pakolok rájuk.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6027) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6026) üzenetére


ViZion
félisten

Persze, kellenek:
Wuprime előtte:

utána:

Fegyóknál szintén:
ignis wraith előtte:

utána:

De ha vmi fegyót csak húzol, vagy kipróbálsz, akkor nem kell moddolni feltétlenül. Ha nem tetszik, akkor maxol, elad. Ha tetszik, akkor herdál rá formát, reactort...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6028) ViZion


ViZion
félisten

Nah, kipróbáltam az elméletet: Oestrus, solo. Volt ayatan+1 amber, 1575 endo megöltve. Egy körre maradtam, 8:35 volt (az ugrálós mapon), két spectert leraktam, de ez felesleges volt.
Kezdéskor nyugiban lootoltam, rengeteg bármi (4600 spore, 313 plastid, 2 neurodes, 19 oxium -ez honnan, rejtély, ) is van.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6029) ViZion válasza ViZion (#6028) üzenetére


ViZion
félisten

nah, újabb próba, sculp nem volt, de... 7000 spore, 2 amber+2 kék star

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6030) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Ma lehet hagylak játszani, sok node-ot kell feloldanom. Gabii megvan szóval a pénzforrás mostmár megoldott, elég jó mod-ok is esnek ott. Szépen tudom is húzni a cuccaim, ember mindig jön squad-ba. Egyelőre tényleg node, frame-ek, fegyverek meg úgy szépen kiismerni mi hol jön, bár arra ott a Codex.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6031) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6030) üzenetére


ViZion
félisten

indexet tolom, credit boostert kaptam. :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6032) wjbhbdux válasza s4hu|SyD^ (#6030) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Codex helyett a wiki-t ajánlom, sokkal gyorsabb bármit kikeresni, több az infó és kommentek is lent segíthetnek.

/s

(#6033) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

https://warframe.market/items/serration ez mennyire official? Nem sok kedvem van 10+-szor lefutni azt a data küldetést. Vagy esetleg van-e itt valakinek?

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6034) wjbhbdux válasza s4hu|SyD^ (#6033) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Ez a hivatalos drop table oldal amit frissítenek minden patch után, CTRL+F Serration kereséssel átnyálazhatod. Wikin emészthetőbb formában jelenik meg de nem biztos hogy up2date az infó, bár egy ilyen régi alap modnál nem kételkedek benne.

amúgy biztos tud adni valaki, nem egy ritkaság.

/s

(#6035) s4hu|SyD^ válasza wjbhbdux (#6034) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Köszi ezt a táblázatot nem tudtam.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6036) khalox válasza s4hu|SyD^ (#6035) üzenetére


khalox
őstag

Nem a megszerzése lesz a gond majd, hanem a maximumra húzása. :D
Excavation-re menjél: Everest, Kiliken, Augustus...)

[ Szerkesztve ]

(#6037) s4hu|SyD^ válasza khalox (#6036) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Tudom, de először csak kéne 1, ami nem sérült.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6038) khalox válasza s4hu|SyD^ (#6037) üzenetére


khalox
őstag

Sőt, a sérültet se dobd majd el, mert amikor meg rendesen már feljebb lesz húzva a normális verzió, akkor meg nem tudod belerakni az új fegyverbe, mert "nem fér el" benne.

(Az excavation-t csapatban gondoltam, egyedül az nem olyan buli.)

(#6039) s4hu|SyD^ válasza khalox (#6038) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Tudom, arra figyelek. Van határ mennyi mod-ot cipelhetek?

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6040) khalox válasza s4hu|SyD^ (#6039) üzenetére


khalox
őstag

Ha arra gondolsz, hogy mennyi lehet nálad összegyűjtve, akkor nincs. Majd a riven-eknél lesz (speciális lila színű fegyverspecifikus mod-ok), hogy alapból 15 lehet. Utána +3 tároló kerül 60 platinába, de odáig még hosszú és rögös út vezet.

A fegyverbe ebből kerül 8 + 1 (stance, ha van neki) + 1 (utility, ha van( legfeljebb.

(#6041) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6039) üzenetére


ViZion
félisten

Adok Neked ilyet is, csak szólj rám!
Ahogy a kolléga is írta, ilyenekből, meg mondjuk streamline, vitality, calc. redirection modokból érdemes 2-3-at is, különböző szinteken megtartani, ezeket akkor használhatod, amikor húzod a warframe-t, de még nem fér fel a legnagyobb (nincs reactor, formázni kell, etc...), de mégsem csupasz p*csával akarsz küldikre menni.
Később, ha lesz ütős fegyód, akkor ezeket akár el is adhatod endora, csak a maxost tartod meg: ekkor már sanctuary-t be tudod vállalni modok nélkül is, 10 perc és maxon vagy, kész.
Fegyvereknél dettó,serration gyakori, 2-3 legyen, egyiket maxold ki, minél előbb.

Ritka modoknál ilyesmi nem játszik, főleg primednél nem, az arany árban van. Az empyreannál adtak egy legendary core-t, azt érdemes primed modra herdálni (primed modok a símák dúúrván húzható változatai, cserébe kb. végtelen endo és credit kell bele...), én is így tettem. Jöhetne még pár darab :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6042) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6041) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Majd rádszólok ha fent leszel. Még 2 óra meló.

Egyelőre nem tudok dönteni milyen másodlagos fegyót húzzak meg milyen frame kéne. Excalibur tetszik de tudom, hogy az MR-hez húznom kell másikat. Mag-ot kiszedhetjük, majd feloldom a node-okat oda.

Így MR3-on meg Gabii-t meg veled játszva hétvégén nagyon gyorsan felmennek az új fegyverek. Rhino-nak még 3 nap kell mire meglesz.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6043) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6042) üzenetére


ViZion
félisten

Ma kibányásztam Mag-ból ami még hiányzott.
Frost-al vagyok haragban, azt a küldit ma vagy 10× toltam, de korábban is voltam ott vagy 20 alkalommal... de Frost systemet nem dob. Amúgy ezeket könnyű összeszedni -kis szerencsével. Később relicezés és market, eladod ami nem kell, megveszed a prime wf-hez amit nem nyitottál.

Maroo-t ezért is ajánlom, körbejártam, kérdezgettem. Látták, h alacsony MR, kaptam pár Wukong Prime részt ingyen. Kicsit bótoltam, a hiányzót megvettem. Azóta nyitottam sokszor, de eladtam. Majd vmit összeszedünk Neked is, no para :)

Ha ilyen ninja vagy, akkor Ash is jóféle, Oberon-t könnyű összerakni, Mag mindjárt kész...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6044) 5150head válasza s4hu|SyD^ (#6042) üzenetére


5150head
senior tag

Jól van, látom berántott téged is. :DD

(#6045) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6043) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Hát végignéztem melyik Warframe-ek tetszenének képességek szerint.
Ez a lista: Frost, Gauss, Mag, Mesa, Nekros, Nezha, Nidus, Oberon, Rhino, Volt, Wukong.
A kiemeltek jobban tetszenek, mint a többi, de talán Rhino és Volt volt a legtetszőbb. Láttam a Prime verziók durván erősebbek. Oberon jól néz ki tetszik, talán Volt után az a 2. a listán. Ash azért nem tetszik, mert az túl melee már és a lopakodás valahogy nekem nem jön be ebben a játékban ahol a gyorsaság meg a kaszabolás megy.

Már csak a fegyvereket kell kitalálnom, hogy mik azok amik tetszenek és jók is. Illetve rájönnöm ezer meg egy dologra.

@5150head: Ha nem lennék ilyen zöldfülű akkor jobban tetszene, de lassan beletanulok, nem gondoltam, hogy itt craft-olgatni kell és nem armor meg fegyver esik mobokból. Te tetszik a gyorsaság, a Div2 mellett jó kicsit más is. Bár tegnap pl. úgy berántott a Div2, hogy Warframe nem is igen volt, csak egy rövid óra talán. A gáz, hogy kinézetre is tiszta csóringer vagyok szinte szégyenlek bemenni bármilyen közös térre vagy squad-ba. :DDD

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6046) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6045) üzenetére


ViZion
félisten

...és akkor ott van a klán/dojo. Az "alap" warframek egy részét megveheted, legyártod. Sok credit, mert a bp darabja 15k és a gyártásért is fizetni kell (magyar fejlesztőjük islehet, h a saját hajódon a saját "replikátoroddal" gyártasz, de adót azt fizess... ;] )

Kinézet: színek lesznek akciósan, meg majd a Baró sráctól vehetsz sokmindent. De ne siettesd, így legalább látszik, h új vagy, és sokan segítenek majd. Beszélgetni kell, trade ra kiírni, h newcomer tenno LF free/cheap mods, weapons, etc...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6047) wjbhbdux válasza ViZion (#6046) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Biztos hogy van magyar fejlesztő mert van Kaszás nevű archwing fegyver meg Báthory Garuda helmet :)

/s

(#6048) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6046) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Tegnap voltam Gabbii-n megint. 10 perc és jött a mod amit akartam. 20 percig maradtunk 54k credit. Azzal nem lesz baj.

Mag-ot kiszedtem ma. Bolygó node-okat kell befejeznem addig nincs Nightmare és Animal Instinct mod.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6049) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

MR4. 3 bolygó megcsinálva teljesen. Mag, Frost, Rhino kiszedve meg egy Oberon rész. Gabii naponta farmolva. Jelenleg inkább pár mati kéne, mint Neural Sensor stb. De jól megy már a wiki meg a drop table keresés.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6050) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Olyat, hogy az életem visszatöltődjön, hogy tudok? Nightmare Shield Disabled nem megy anélkül.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.