Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#5401) Źşë' válasza Dewri (#5400) üzenetére


Źşë'
addikt

igen sajna, nekem is vagy 2x kellett eddig abortálni (de hülyén hangzik :D) a küldetést, azt ment a loot a lecsóba - én az exploiter orbnál rühelltem mikor volt az event (buried debts), ahogy kijöttél a barlangból, nem nyílt az ajtó, baszott tölteni a játék... persze az ephemera farm miatt meg meg voltunk hülyülve... ^^ az gyötrelmes volt nagyon :/

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#5402) robcsekwow


robcsekwow
tag

Nem szeretnék szemtelen lenni, de ehhez muszáj hozzászólnom. Elég gyakori, hogy randomokkal megyek relicezni, sőt más küldikre is. A Wolfot gyakran lesz*rják, én egy 7x formázott ignis wrath-el fél perc alatt megölöm mr12-n :DD :DDD

(#5403) Źşë' válasza robcsekwow (#5402) üzenetére


Źşë'
addikt

ugye az se mindegy hogy milyen szintű volt a wolf, egy 50es szintűt azért el lehet gyepálni pár percig még 4en is :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#5404) Dewri válasza robcsekwow (#5402) üzenetére


Dewri
aktív tag

Na igen, de ebben mondjuk az is benne lehet (legalábbis részemről...), hogy már sokadszor dob a Wolf nulla átlag modokat "jutalomként", miután hosszasan kell küzdeni vele. Egyszerűen nem éri meg a szenvedést, mert 10-ből 8x ilyen f*st dobál, inkább befejezem az adott küldetést...

Ha biztos lenne, hogy legalább egy ritka modot garantáltan dob, akkor nyilván mindig rámennék...

(#5405) anubys1984


anubys1984
aktív tag

A héten véget ér a Nightwave: Series I
Ki meddig jutott?

[link]

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#5406) #04430080 válasza anubys1984 (#5405) üzenetére


#04430080
törölt tag

11ig. Úgy hogy nem csináltam, csak játszottam, ahogy szoktam.

(#5407) Dewri válasza anubys1984 (#5405) üzenetére


Dewri
aktív tag

Én még pont ma ki tudtam venni a 29-est, azaz az Umbra Formát. Más kérdés, hogy nemigen tudom mit kezdjek vele. Az Umbra Excaliburral anno érkezett 3 db warframe forma és a kardjához is 2 umbra mod ha jól emlékszem. De ahogy ott látom, ez a 3 warframe mod akkor igazán erős, ha együtt vannak berakva. Azaz ha az Umbra Vitality modot berakom (ami még nem fullos), akkor valami 350% életet ad ha egyedül van, de a másik 2-vel együtt már most is 560% lenne. Viszont csak 1 db Umbra Formát adtak ugye, emaitt nem éri meg lecserélni pl a 440%-os alap Vitality modot erre...

Persze lehet hogy ha fullos, akkor már most is jobb mint az alap, de a világon nincs annyi Endo, amivel ki tudnám húzni, úgyhogy elfér az inventoryban addig is. Remélem később beleteszik a játékba, akár Relics küldetésekbe, akár Marketbe az Umbra Formát, akkor már lesz értelme használni.

(#5408) RaidenZz válasza Dewri (#5407) üzenetére


RaidenZz
csendes tag

Nálam pedig pont fordítva. Tudnám mibe rakni de nem tudok dönteni hogy melyik wframebe. Inaros, Rhino, Volt, Valkyr, Chroma. Mindel szeretek játszani és mind umbral buildel rendelkezik és nagyon jó lenne pár capacityt pontot nyerni de sajnos csak egy framet fogok tudni kipimpelni. :( Remélem lesz majd még lehetőség szerezni párat.

(#5409) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Üdv Hölgyek, Urak!

Használja valaki a collor correction beállítást? Nekem mintha jobbnak tűnne, ha ki van kapcsolva.

(#5410) Reno7 válasza anubys1984 (#5405) üzenetére


Reno7
senior tag

35, utána meguntam. umbra modra meg chroma szerintem mindig jó választás. amíg az endgameben lesz bossfight.

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#5411) Źşë'


Źşë'
addikt

Wolf Creditek is el fognak tűnni amúgy?

"Be sure to spend any Wolf Cred you have left before this time in the 'Cred Offerings' shop, as Wolf Cred is only usable in 'The Wolf of Saturn Six'. "

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#5412) khalox válasza Źşë' (#5411) üzenetére


khalox
őstag

Igen.

(#5413) khalox


khalox
őstag

Itt a következő tartalomfrissítésük (szerdán?): Jovian Concord.

Meg ha valaki akar még egy syndana-t, akkor linkelje össze a Warframe accountját a Mixerrel. (Nem kell nézni semmit, és szólni sem fog, de a dolog bekerül a tárgylistába egyből.) Illetve valaki leírhatná, hogyan működnek a twitch dropok pontosan, mert magam még nagyon új vagyok ebben.

Arra már rájöttem, hogy költeni azt nem kell rá, mert a játék kitermeli magának a platinumot, de szeretnék figyelni az ilyen ingyen juttatásokra is, ha lehet.

(#5414) wjbhbdux válasza khalox (#5413) üzenetére


wjbhbdux
veterán

prime time (pentek hajnal 1) es dev stream (~2 hetente pentek este 8) alatt lehet drop ha ezt emlitik az adott streamet beharangozo forum postban, 30 percet kell nezni erte az adast osszekotott wf\twitch fiokkal.

/s

(#5415) khalox válasza wjbhbdux (#5414) üzenetére


khalox
őstag

A péntek hajnal 1-et talán hagyjuk :D
Köszi a választ!

(#5416) Dewri


Dewri
aktív tag

Ez a Sortie ad valami mást is a szobron és a Riven Modon kívül? Öt kört mentem eddig, ebből 2x szobor, 3x Riven esett (az egyik szobros kör végén valaki sírt is a chaten, hogy már a tizedik szobrot kapja...)...

Úgy látszik késik a mára beharangozott Jovian Concord. Legalábbis már este 10 van és még semmi...

[ Szerkesztve ]

(#5417) #04430080 válasza Dewri (#5416) üzenetére


#04430080
törölt tag

Persze. Az első kettőt gyakrabban (szobor, riven), a másik hármat (endo, kuva, booster) ritkábban. De azokat is adja.

(#5418) wjbhbdux válasza Dewri (#5416) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Jön az, még tesztelgetik az RC változatokat. Már kint van a trailer és a DE csapatból nagy frissítések előtti hagyomány szerint maga Steve streamel a megjelenésig jó kis belső infós kommentárral

[ Szerkesztve ]

/s

(#5419) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Kint is van,

Update 25 patch notes

Június 3-ig új clan operation [link] (SPECTRA VANDAL and GLAXION VANDAL)

Pénteken meg az utolsó devstream a Tennoconra tartogatott nagyobb bejelentések előtt [link]

/s

(#5420) Dewri


Dewri
aktív tag

Nos, megnéztem ezt az új Jupiteres Disruption játékmódot. Rengeteg nyersanyag, menet közben boosterek/módosítók, sok ellenfél, némi változatosság a kulcsok gyűjtésével és a szabotőrök levadászásával. Tetszetős, ide majd sűrűbben fogok járni.

Bementem az új Boss ellen is, na az nem tetszett, beteg a kivitelezés, ez a kábeleken mászkálás nem nekem való... Elsőre 9 percig csak úgy rohangáltam ide-oda, aztán vége lett egyszercsak... Itt lehet megszerezni az új warframe, a Wisp alkatrészeit egyébként.

Ami a Wispet illeti: a Valkyr-Mesa-Ember triótól simán elvette a koronát egy bizonyos testrészt tekintve... :D :D És a képességei sem utolsók, bár még sehol nem tartok vele.

(#5421) vaakuum válasza Dewri (#5420) üzenetére


vaakuum
addikt

Csípőben tetszetős, csak sajnos "olyan lapos előrű, mint a lángos hátulrú".

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#5422) 5150head válasza Dewri (#5416) üzenetére


5150head
senior tag

Ha most kezdted a game-t akkor megsúgom később majd nagyon fogsz örülni a szobrocskáknak! :K
Rivennek meg szintén ha jót dob az RNG amikor "kinyitod"
Mindig érdemes a sortie-t megcsinálni.

(#5423) Dewri


Dewri
aktív tag

Amikor az ember igazán szerencsés a játékban... :D :DDD :DDD

[link]

(#5424) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Új Pókember film előtt Warframe CGI teasert vetítenek az USA-ban [link]

Szombaton lesz TennoCon, a nagy bejelentésekkel teli live stream nálunk vasárnap éjfélkor kezdődik, twitch/warframe egy Nekros prime framet ad a nézőknek.

[ Szerkesztve ]

/s

(#5425) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Szóval elég sok minden történt..

Az új cinematic intrót a magyar Digic csapat csinálta! [link]

Wukong prime + nightwave 2. season már ki is jött.

New War quest trailer [link]
karácsonyra kint lesz.

The Duviri Paradox [link]
következő open world.. úgy látom végre összekötik a storyt a Dark Sectorral.

és az Empyrean (korábbi nevén Railjack) gameplay bemutató.. Engine fejlesztések, egy űrbeli Sea of Thieves szerű játék lesz a Warframeből, akár több játékos által kezelt űrhajóval szabad űrben repkedünk, gyűjtögetünk, kiszállunk és belibbenünk 1-2 küldetésre a megszokott pályákra, Shadow Mordor féle Nemesis rendszer - Kuva Lich ellenfeleink űrhajóival csatázunk, megszállunk, több coop csapat is összeállhat egybe a nehezebb dolgokra, komoly

[ Szerkesztve ]

/s

(#5426) copass


copass
veterán

segítsetek légyszíves.
update failed...
eddig egy valag tippet kipróbáltam, de semmi. steames telepítés, önálló telepítés, rendszergazdai jog, cache verify,stb.
megtalálja a frissítést kipörgeti hogy x MB aztán kivág internet error-al, de úgy meg is szakítja a netet pár mp-ig. ha utána azonnal indítom nem is látja.
nincs tűzfal, nem NAT mögött vagyok, nincs vírusírtóm, szóval ezek kizárva.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#5427) Dewri válasza copass (#5426) üzenetére


Dewri
aktív tag

Nem tudom mi lehet, nekem simán fölment, semmi gond, pedig használok vírusirtót is (ami nem árt egyébként, ha netezel...). Valami router/hálókártyahiba, vagy egyéb hardveres gond esetleg nem okozhatja?

(#5428) khalox válasza wjbhbdux (#5425) üzenetére


khalox
őstag

No igen, ezt néztem én is. Biztos megkajálta a sok figura, hogy úúú meg ááá - azonban azt is vegyük figyelembe, hogy néha még a 4 ember is sok egy hostnak. A nyílt pályákon (Cetus, Fortuna) meg rendszeresek a kidobálások, meg a host migration utáni elszállás is sokszor előfordul. Amíg ez ilyen, addig az csak egy ellenőrzött rendszeren futó szép techdemo... szerintem. :)

(#5429) copass válasza Dewri (#5427) üzenetére


copass
veterán

nem hw. minden más megy hibátlanul csak a warframe kínlódik.

[ Szerkesztve ]

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#5430) #04430080 válasza copass (#5429) üzenetére


#04430080
törölt tag

Ez hálózati hiba részülről. Próbáld más IP címmel (akár többel is), vagy VPN -el.

(#5431) copass válasza #04430080 (#5430) üzenetére


copass
veterán

dinamikus ip van, nem NAT alatt vagyok, router reset megvolt, más ip, ugyanaz.
elkezdi tölteni amikor hajlandó egyáltalán elindulni és véletlenszerűen megáll 3-15%-nál.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#5432) #04430080 válasza copass (#5431) üzenetére


#04430080
törölt tag

Próbáld még meg VPN -en keresztül. Megpróbálhatod még a launcher nyelvét ázsiaira állítani, bulk downloadod kikapcsolni, dx10 -re rakni. Sok hibája lehet, az a baj.

(#5433) Dewri válasza khalox (#5428) üzenetére


Dewri
aktív tag

Bizony, sima relic küldetés indításánál is sokszor van olyan, hogy csak keres és semmi, vagy már megy a hajó aztán session unavailable... A nem nyíló ajtó is előfordul a mai napig...

Mindenféléhez apróságot is igazíthattak most, pl a Seimeni pályán eddig nem lehetett átférni a hátsó két "tartály" között, most viszont már át lehet, ez tegnap tűnt fel. Ugyanakkor a New Loka szindikátus szintlépéshez jó ideje vártam a Hydroid Prime Systemet. Nagynehezen meglett, legyártottam, most lett kész, adnám be, erre most Mesa Prime Systemet kér a szintlépéshez. Wtf... Azért ennyire nem kéne átdolgozni mindent... :(((

[ Szerkesztve ]

(#5434) wjbhbdux válasza Dewri (#5433) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Hydroid közben a Wukong prime megjelenéssel a vaultba került, már nem megszerezhető, ilyenkor cserélik a syndicate szintlépéshez szükséges elemeket is.

/s

(#5435) #04430080 válasza Dewri (#5433) üzenetére


#04430080
törölt tag

Igazság az, hogy nagyon sok mindent kellene átdolgozni, kezdve a legalapvetőbb dolgokkal.

1. Affinity share
2. Univerzális "kötelező" modok
3. Jutalmak elosztása a módok között

...és még lehetne sorolni.

(#5436) khalox válasza Dewri (#5433) üzenetére


khalox
őstag

No ez az. A nyamvadt sortie-hoz sem tudok csatlakozni, mert persze Cetus free roam az első. Eddig ötből ötször visszadobott. A Hierachion-t játszottam az előbb két francia figurával. Szanaszét laggolt, nekifut, vár az ajtó előtt, 8 mp, nyílik a semmire(!), kis idő, a pályarész megjelenik, majd át a következőhöz, és ugyanez háromszor. Azok még jobban szenvedtek, mire eljutottak a kijáratig, látszott a térképen. (Nem én voltam a host.)
Szóval így érdekes lesz.

(#5437) wjbhbdux válasza khalox (#5436) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Próbálj alacsony ping limitet szabni a beállításokban, alapból asszem 300, én 125-re szoktam rakni mert azzal még az USA régióból is lehet játszani a keleti partiakkal hajnalban viszonylag lag mentesen, több már világvégi vagy nagyon gány neteseknél lehet csak.

[ Szerkesztve ]

/s

(#5438) bobalazs válasza wjbhbdux (#5437) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Az a baj hogy megadtam én a 100at már nagyon régen, mégis átlagnál többször dobált be 200+os pingesek közé. Legjobb singleben játszani, ott nincs lag se.

(#5439) woker válasza wjbhbdux (#5437) üzenetére


woker
aktív tag

Az a gond, hogy sajnos a ping limit egy fabatkát nem ér a játékban évek óta, mert a tapasztalat azt mutatja , hogy nem azt nézi, hogy neked mekkora a pinged a host irányába hanem neki mekkora a DE szervereinek irányába. Ha nem az utóbbit nézné akkor sose dobott volna össze 100-150 közötti ping limiteknél olyanokkal akiknél több másodperces késleltetések voltak az egyes történéseknél (voltak ritka esetek ahol 10+ mp volt néha a késleltetés).

@khalox ahhoz, hogy 4 embernél gond legyen ahhoz nagyon, nagyon potato PC kell. Egy középkategóriás gépnek meg sem kellene kottyanjon a warframe nem, hogy problémákat okozzon (utoljára akkor nem volt meg a 60 FPS amikor egy igazából irodai munkára szánt laptopon -amiben volt diszkrét vga- próbáltam meg játszani). Ha nem találsz aktív sessiont akkor az jellemzően azért van mert túl szigorú a ping limit (régebben még talán fel is hívta rá a figyelmed a játék), de a túl magas ping limit se jó mert akkor meg olyanokkal dob össze akik betárcsázós nettel tolják a világ végéről.

(#5440) #04430080


#04430080
törölt tag

Nekem ezek a laggolások akkor oldódtak meg, mikor a játék beállításoknál kikapcsoltam a NAT-PMP -t.

(#5441) Źşë'


Źşë'
addikt

Azt am vágjátok hogy Jupiteren vannak ezek a rejtett szobás, narancs színű zárt ajtók? Kinyitásuk a következő - spoiler veszély alább

Ha jobban megfigyelitek akkor vannak rajtuk jelek: kör - aminek az alja hiányzik, négyzet, üres négyzet és háromszög.

Ezen ajtók közelében el vannak rejtve ilyen hosszúkás, többé kevésbé narancs színű lockerk (érdekes zippelő hangja van amúgy), ha ezt szétlövitek, akkor felnyílnak az adott területhez tartozó másik kis zárt kékes-szürkés reteszek, igen több is van belőlük, meg kell keresni ezeket is (a térkép amúgy jellegzetesen jelöli őket)

ezekre (szintén) az említett szimbólumokat festették -mindegyikre 1-1et, ha felnyílik a zár akkor kapcsoló van alatta,

a lényeg hogy ezeket a gombokat kell a narancssárga ajtóra felfestett sorrendben aktiválni és akkor kinyílik a narancssárga ajtó - következő helységben meg lesz egy a sabotage küldikből ismert cache (Storage Locker) szekrény (csak itt lila) amit ha kinyitsz akkor kapsz egy Jupiter Captura Scene-t és** mégtöbb spoiler

egyéb érdekesség: Jupiteren, ill. ESO-n találtam már "The Partnership Fragmenteket" scannelhető itemek (8 darab van elrejtve ebből 4et megtaláltam)

**a további ajtót is ki lehet nyitni, csak azt éppen operátorral ahogy rálősz, itt is lesz egy lila sorage locker amiben szintén egy Captura scene lesz

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#5442) saelin


saelin
veterán

Huh, ezt az új demolyst ellenfelet mivel lehet megsebezni? Már próbáltam corrosion-t, radiation-t, toxic-ot, gas-t. Általában ilyen 4-20k sebzés van a fegyvereimen (kivéve secondary...), de mintha vizipisztollyal lőném őket. :Y

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#5443) #04430080 válasza saelin (#5442) üzenetére


#04430080
törölt tag

Viral/radiation kombós, condition overloados redeemer prime szépen viszi őket.

(#5444) Źşë' válasza #04430080 (#5443) üzenetére


Źşë'
addikt

én riven nélküli Rubico Prime-val nyomtam az arcába :DDD nem nehéz ellenfél, max addig amíg nem vágja az ember, hogy milyen szisztéma szerint kell kinyírni

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#5445) Dewri


Dewri
aktív tag

Gondoltam mekkora poén lenne arc-gunnal szaladgálni a földi pályákon. Lássuk mi kell hozzá. MAX level a Fortuna szindikátusánál és a Profit Taker küldetést megcsinálni. Köszi...

Ezek után próbálkoztam a Fortunával küszködni, de egyszerűen nem jön be. A Cetus feladatai, a Zaw- Amp kreálás megvan, Cetus Wispet is tudok vadászni, az Eidolonokat is csapom, múltkor bementem egyedül próbaképp, majdnem leszedtem úgy is. Szóval elvagyok. De a Fortuna.. A bountyknál a Corpusok sokkal szemetebb ellenfelek, mint a Grineerek, de ez ilyen. A bázison belüli feladat se a kedvencem. A horgászat vicc, propellerrel hajtott csövek a "halak", azokat kell kifogdosni, eh.. A bányászat se nagyon megy, alig van bányásznivaló kő... A bountyk jutalma zseniális: plastid, lith relics, 200 kuva, egyéb ilyen hasznos és hatalmas rewardok, tisztára megéri, mert ilyeneket nem kapsz 6x annyit egy sima pályán amúgy... Videókon néztem a Pókvadászatot, sokkal bonyolultabbnak tűnik az is, mint az Eidolonozás. Ilyen körülmények között kimaxolni a szindikátust? Inkább csinálok mást, van mit. Az arch-gun meg marad az űrpályákon...

Remélem az érkező harmadik nyílt világ normálisabb lesz ennél. A trailerben pl ott az a ló (amit biztos nem az Avatarból nyúltak... :D ), gondolom behozzák majd mint új "közlekedési eszköz".

(#5446) #04430080 válasza Dewri (#5445) üzenetére


#04430080
törölt tag

MAX szint Fortunán nevetségesen könnyű volt. Napi login reward, drop booster... bányásztam vagy 2 órát, meg horgásztam vagy másik kettőt... már csak beadogattam a dolgokat és meglett a max szint. Kb a legegyszerűbb grind volt. A pókvadászat meg nem kell hozzá, a gravimagot és deployert még előtte megkapod.

Szvsz a Cetus sokkal rosszabb volt grind terén, mint a Fortuna (kivéve vent kids..grrr...)

(#5447) wjbhbdux válasza Dewri (#5445) üzenetére


wjbhbdux
veterán

bányászni ott is a barlangokban érdemes, azok csordultig vannak.

/s

(#5448) Dewri válasza #04430080 (#5446) üzenetére


Dewri
aktív tag

Igen? Azt írják, hogy a deployerhez a profit Taker küldetés harmadik fázisát meg kell csinálni. Akkor ott még nem kell nekimenni a Póknak? Ez mondjuk jó hír. Hát, ha azt mondod, hogy pusztán bányászatból és horgászatból megvan a szint, akkor majd megnézem így. A bountykhoz ott semmi kedvem... Kösz a tippeket!

A Cetus akkor is jobb, csak játszogattam és meglett minden ami kellett a Zawokhoz meg az Ampokhoz, és csak hármas szint kell hozzájuk a szindikátusoknál, nem kell max. Mondjuk az Amp-os szindikátusnál a következő szintlépés elég vicces, 20 Eidolon shard a negyedik szint, ami 20 Eidolon vadászatot jelent... Ha az Arcanokat is ki akarnám húzni, akkor lenne kemény a grind, de erre van a relicezés platért... :D

Viszont a deployert nem adják platért, csak a Gravimagot...

(#5449) #04430080 válasza Dewri (#5448) üzenetére


#04430080
törölt tag

Magát a pókot a 4. fázisban kell kilőni, a már megszerzett földi-archgunnal. Igen, azokból is megvan és sokkal gyorsabban, mert sok standinget adnak a nyersanyagok.

[ Szerkesztve ]

(#5450) saelin válasza Źşë' (#5444) üzenetére


saelin
veterán

Egyik friend nekem a kitgun-okat ajánlotta. Most teszek vele egy próbát, mert se rivenem, se rubico prime-om.

Huh, amúgy nem ártana mostmár tényleg ráfeküdni a rivenekre, csak annyira nincs kedvem a hozzájuk kapcsolódó challenge-ekhez... :(((

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.