Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#6601) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6600) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Nekem adtak jó tippeket, hogy nyugodtan menjek Eidolon Bounty-ra meg Tri-re is csak akkor vigyek pl. Chroma/Rhino + Redeemer + Rubico összeállítást és akkor meg van az oldva, hogy nem én vagyok az Amp lövős hanem a buffolós meg a DPS mikor már nincs pajzs. Aztán lassan összejön a Standing legalább egy béna 223 Amp-ra, ami még talán elég egyedül az első Eidolon-t farmolni. Onnan meg adódik, hogy lesz Standing + Focus. Persze attól még kell Fortuna-t is farmolni.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6602) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

2 napja vettem egy hetes affinity booster-t erre 2 napja 6 órás affinity booster daily reward-ot kapok, 2 nap bukó így...

Valamint a Host migration még mindig bug-os. SO zone 6 host migration és a 13-as Wisp vissza Unranked-re, meg a fegyverek is.

A PUG Eidolon Hunt meg jól ment, igaz sokat nem tettem hozzá kivéve a Chroma buff-ot, de majd alakul ha lesz Amp-om meg Focus.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6603) khalox válasza s4hu|SyD^ (#6602) üzenetére


khalox
őstag

Szerintem a 2 affinity booster az együtt is működik. Láttam, amikor sortie dobott 3 napost, és adta bejelentkezéskor is a 13 órást. 15 perc volt felhúzni valamit.. Hirtelen volt nincs 6 forma, amit szépen bespájzoltam :D, lehet megint 3-as bundle-t venni

[ Szerkesztve ]

(#6604) Źşë' válasza khalox (#6603) üzenetére


Źşë'
addikt

az biztos h akkor működik egybe ha DE általi boostos hétvége van ill ez mellé kaptál ingame (ezek mennek párhuzamosan tutira)

mondjuk én még soha nem vettem, de sztem amennyiben kapod pl loginért, vagy veszed így csak max kitolódik az idő, tehát hozzáadja - cucc duplázónál lehetne látni könnyebben

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6605) ViZion


ViZion
félisten

igen, ezek stackelődnek. Nekem credit boosterrel volt ez, indexet toltam is marhára :)

Nah, nekem meg kiszúrták a szemem egy gagyi machete-vel... fak. Boostert ide, hejj. Mondjuk az elmúlt ca. 3 hétben elég sokat kaptam, volt fél napos is, de az is jól jött, megszűnt a plastid hiány.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6606) 5150head válasza ViZion (#6605) üzenetére


5150head
senior tag

Örülj a machetenek, mert nekem pl valahol 450-500. bejelentkezésnél dobta csak ki...

(#6607) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Nem tudom, hogy hozzáadódik-e. Az biztos, hogy külön nem jeleníti meg illetve a dupla nem lesz 4x-es.

Paracesis-t kéne összeraknom és az az 1000 ducat fájni fog.
Valamint az a 20k Cryotic...

Most már úgy belemerültwm a build-ekbe, hogy a Forma nem lesz elég, krumplikat így is már plat-ért veszem.

Wisp meglett tegnap, fel is húztam
Tetszik, nagyon jó support, illetve a 4-es nagyon erősnek tűnik.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6608) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Ha a Wealth kódot redeem-elitek a Market-ben elvileg kaptok 3 napos credit booster-t.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6609) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6608) üzenetére


ViZion
félisten

Köszi a kódot!

Wisp, Harrow, Ash, Octavia, Banshee prime, Saryn prime: 1-1 rész hiányzik
Pár frame-hoz 2 még.
1000 ducat az max két este megvan. De a cryotik... :(
Meg mindig van vmi, amihez kell 1500-5000 és el is megy.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6610) doktordevil válasza ViZion (#6609) üzenetére


doktordevil
tag

Ha Harrowhoz a neuro kell megyek veled kuva spyt, mert nekem meg az Untraceable kell [link]
De ha nagyon kell a többiben is segíthetek. :)

(#6611) ViZion válasza doktordevil (#6610) üzenetére


ViZion
félisten

csak az a spy van, de már sokszor megvolt és nem dobta.
Wisp is ilyen, valahol kellene azért egy határ az RNG és a k!baCCás között...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6612) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6611) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Annyira nem vészes a helyzet. Wisp nekem elég gyorsan meglett pl. Szerintem 10 kör és pár perc az egész még a hosszú ugrándozással is. Gara szintén meglett igaz még mindig kellenek a matik. Most lett meg a Revenant, de jelenleg nem költök rá Cetus Wisp-et. (a küldetésre sem)

Hamarosan elkezdem kiszedni a Nidus, Harrow, Garuda és a többi hiányzó Warframe-et, de jelenleg Cetus-on van a hangsúly nálam. A 223 Amp majdnem megvan már csak kis bányászás és Cetus Wisp farm. Utána összerakom az Oberon Prime solo build-et és akkor mehet az igazi móka.
Az utolsó Eidolon-ra még nem állok készen, tegnap annyiszor haltam ott, hogy már nem tudtam feléledni és a loot sem lett így meg onnan. :( Az elég kemény és tényleg nincs hozzá meg a szintem még. Valami kevésbé gyenge Frame-et kell majd vinnem illetve az Operator-t is kicsit tuningolni kell még. Egyébként jó kikapcsolódás a PoE az állandó starchart grind küldetések után. Van sok toxin ember PUG Eidolon vadászaton, de azért elég megértőek, hogy béna vagyok. Közben rájöttem arra is, hogy a Chroma nem igazán nagy segítség...

A héten látom Fortuna is hangsúlyt kapott, az is kell nekem, mert az borzasztóan áll(sehogy). Legalább meglesz Garuda is majd és remélem ha megint lesz a Orb vadászat NW akkor már tudok menni. Illetve ugye kell ott is a szint a 777 Amp-hoz, ami már endgame.

Mivel ezeket csináltam így eléggé lemaradtam a Nightwave-vel, szintezésekkel(még mindig van vagy 15 fegyver, amit fel kell húznom). Szintezés mellett ugye mehet a Focus gyűjtögetés is, amihez hozzájön az Eidolon-okból gyűjtött Focus is. Nagy segítség az főleg, hogy csak Greater lencse van pár iskolához így oda rakok pontot ahová akarok.

Közben kivittem az RJ-et is, de hát borzasztó, főleg hogy azt sem tudom mit kell csinálni vagyis gondolom ölj meg mindenkit, bemenni a nagyobb hajókba, állomásokra, kipucolni és vissza. Gyenge az alap RJ, gyorsan szétlövik az enyémet, úgyhogy majd oda is nézhetek leírásokat, hogy miket honnan gyűjtsek, hogy erős legyen.

A héten azért rámegyek a Nova Prime összeszedésére is mivel ugye unvaulted lett.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6613) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6612) üzenetére


ViZion
félisten

Wispre van taktika? Netes cuccok alapján itzal köröket megyek, de az első sikerek után semmi pár napja. Minap sétálgattam, megláttam, de felemelkedett, mire utána ugrottam eltűnt...

Eidolonra klánból vittek, vagy random mentél?

Találtam egy valag nakak pearl-t. Mint megtudtam, anno lehetett ezért vásárolni, de más is megszívta. Sebaj.

Nova prime jól néz ki, kellene is egy speednova build, szal. az kell.

Ifjú klántagokat rángattam farmolni (void, index, saturn), Nidusra is vihetnénk őket. Jó döntés volt ez a klán, sokat segítettek nekem is, minap már ha megszakadtam se találtam több devar-t, adtak azt is. De cseréltem már egy halom prime cuccot is, kaptam arcane-t, gyorsabban mennek a dolgok így. :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6614) ViZion válasza ViZion (#6613) üzenetére


ViZion
félisten

OK, semmit nem értek...
egy kör alatt 3 wisp... WTF?
és megint kaptam boostert. Devart is találtam. Mondjuk erre rájöttem, h ez az alap cucc, tehát egy "rontott" fúrásnál nagyobb esély, h ezt dob. Ez gyorsabb is. Marhára fura.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6615) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6614) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Én is azt a kört nyomom amit neten találsz. Itzal beszívja őket. Ahogy én csinálom: Kimegyek PoE, operátorral dash, hogy legyen elég energia beszívni őket nappal max 3x és utána csak körbemegyek ahogy neten írják, legalább 1-3 van nappal. 223 Amp-hoz csak 35 kell és 19 már van. Alloy kell még 45 és megleszek ma remélem.

Eidolon meg randomokkal igen. Bounty board és ott. Ha Amp meglesz nem csak piócáskodom majd. Sőt majd meg is nézem solo-ban.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6616) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6615) üzenetére


ViZion
félisten

Csak a vakszerencse néha nincs velem... Ma -fentebb írtam- első félkör és 3 db volt.
Tusk thumper fegyó kellene, de a rohadt nem dobja. Pár napja octavia farm is van, semmi.
Wisp legalább meglett, meg egy vödör hulladék mod. Titania-val nem is akkora gáz a pálya :)

Fiatalokkal megint mentem indexen sokat (kicsit többet, mint terveztem...), meg volt 3 farmolós kör is. Besegítek, ha igénylik. Sokat cryotik farmozom (köszi DE a sibear-t, soha nem fogom megépíteni...), ott mindig vannak újak, örülnek, mikor mondom, h utána farmolunk mást, XP-t, etc.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6617) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6616) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Én még mindig akkor vagyok este mikor már kb senki sincs. Ilyen ez a +1 időzóna. Kaptam is este egy 6h dupla resource booster-t login-ra úgyhogy Alt-Tab bezár lett, mert 3 választós lehetett aztán majd szépen Wisp(Igaz meglett amennyi kell még több is, este 4-6 simán összejön booster nélkül), bányászás PoE meg OV is szerintem amíg bírom, nyilván nem végig 6 órát, de 2 talán belefér, kell sok Toroid is OV-ról.

Nem tudom minden bánya/cave jó-e PoE-n, de én ezt találtam elég jónak, le is dobtam oda egy pin-t:

3 nap Credit booster alatt 0 alkalommal voltam Index-en. :)
7 nap Affinity booster alatt 1x húztam cuccokat. :D
Kicsit megfogott ez a Cetus most. Viszont Amp meglesz, már minden hozzávaló megvan. Persze ez még csak a 223, a 777 még távoli. Meg nagyon megszoktam már az Operator-t már sima helyeken is használom, ki-be ugrálok a Frameből/be, kap is egy bind-et egérre, mert fájnak az ujjaim. ;]

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6618) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6617) üzenetére


ViZion
félisten

Twin Horns mellett van egy megvilágított, én ott szoktam lemenni. Macerás, mert marha nagy, minap majdnem nem találtam ki :)
Pin-t gyártottam egy tucattal, hmmm... megfeledkeztem róla. Meglepő, h pont erre való, csak vmiért azt nem raktam be. Régen rengeteg free roamot mentem, csak eladtam a cuccokat. :B mint bármit is, amit felvettem. (többek között ezért nincs chroma, limbo, stb...)

Ghoul írtáskor is serénykedtem, nekem tetszik a PoE, pár apróságot leszámítva.
Destiny 2-t -többek között- azért nem szerettem, mert egy kupac enemy-t lehentelsz, 50m-et arrébb mész és respawnolnak, támadnak. Itt nagyon jól el van találva a ritmus, nem jönnek túl sűrűn, lehet közben bányászni, stb.

Ropilollinál este nekem kellett amp-olni párszor, olyan csapattal dobott össze, akik sztem mind kezdők voltak itt. De pár kör után belejöttek/jöttünk. De nem volt gyors kör, mindenkinél alap amp... :D

Te melyik szindikátusnál vagy toppon? Cserélhetnénk cuccokat...
Nekem a steel meridian és a Red veil maxos, innen tudok adni modot, alkatrészt cserébe.
Archwing cuccok kellenének a combosabb fegyókhoz majd.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6619) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6618) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Nem Loka, Red Veil, Perrin

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6620) ViZion


ViZion
félisten

....éééés ismét kaptam 13 h credit boostert. Mi van DE? Szerintem tényleg látták, h Octavia megint nem esett ki, Ash-ból a legmagasabb %-ban droppolt cucc nem esik hónapok óta, c.wisp nincs -OK, néha akad, tegnap csak lett talán 8-, harrow-ot elengedtem, Tusk-ból, még a nagy baszósból is lehenteltem/tünk egy szakajtóval, a fegyó nem esik. Ehh, OK, próbálom elfogadni... :(((

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6621) khalox válasza ViZion (#6620) üzenetére


khalox
őstag

No mi a helyzet? :DDD
Nem olyan nagy csoda ez.
Warframes ranked based on the hardest grind to acquire them

(#6622) ViZion válasza khalox (#6621) üzenetére


ViZion
félisten

Némileg vitatom ezt a listát.
1. Harrow, eeegen, true
2. Nidus? Ne vicceljenek már, kb. 2 este megvolt, DE: lassan haladtam, mert ott előtte körbe kell járni, 5-ből 3-4 alkalommal volt Ayatan is.
3. Khora: részben igaz, de nem a bp-k farmolása, hanem a kavat kód a macera. És ugye PoE kavatok persze nem jók, amikor ott lehet egy kör alatt vagy 10-et scannelni lazán...
4. Mesa: azért macera, mert Alad V koordinátát is farmolni kell. Egy résszel szívatott, de már az is OK... mondjuk a 4. hely reális
5. Grendel: nah, ez egy szopóroller. Survi majdnem megvolt, amikor host lost. def-et próbáltuk, de a srác nemtom milyen neten volt, laggoltam mint a fene, nem vettem fel a cuccokat, esélytelen volt. Kedvem szegte, majd később... AMúgy 2. hely sztem
6. Octavia: lazán 3. hely, egy rész elvileg rot A, de nem dobta, ez is fél éve, heti 4-5 nekifutás biztosan van, de inkább 15...
7. Ivara: pár rész van, nem foglalkoztam vele... passz
8 Trinity: fura, ezzel nem volt gond...
Töbi az OK kb.
Limbo-t és chromát én keféltem el, eladtam mindent. Ha újrajátszom a Limbo questet, akkor dobja újra? Chroma esélytelen, nem mintha hiányozna, nekem nem jött be a Prime -ezt pikk-pakk összeszedtem, nem volt szándékos anno.

Amúgy ma is Ash systemeket dobott, ennek az esélye a legalacsonyabb. Ennyire szerencsés vagyok? :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6623) khalox válasza ViZion (#6622) üzenetére


khalox
őstag

Ash System: no, biztosan rosszul csinálok valamit, mert amióta játszom ezzel a játékkal, még mutatóban sem láttam belőle. :))

A Nidus-nál igazat adok a listának, azt inkább megvettem plat-ból, miután már vagy 20 C rotation-re sem adott semmit.

Ugyanígy a Khora sem jön, de már nem is érdekel - abból is ment vagy 8-10 8 körös SO, és egyik részét sem adta még a kettőből (a két "olcsóbb" része megvan, de se sys, se bp, az egyiket azért illett volna így, hogy elvileg 20%-nál is több az esélye papíron leírva). Egyszer biztos beesik majd, amikor húzok frameket.
Ugyanez van az Ivara-val, hibába 20+ hibátlan spy a megfelelő map-eken, nope. Ott is az a két rész, ami nem hajlandó kiesni.

Mesa: neki sem álltam még. Az a Node kimaradt. :DDD

Chroma az meglenne, csak lusta voltam még a Saryn System-et újból kiszedni az Assassination-ből.

Inkább foglalkozom a Trinity Prime-mal, meg a Soma-val most. Annyira nem vagyok önkínzó, hogy csak azért kiszedjem ezeket, hogy felhúzás után félretegyem.

(#6624) ViZion válasza khalox (#6623) üzenetére


ViZion
félisten

Nidust nem értem, sok fiatalt is berángattam oda (ugye Vik? :D ), mert jó és pikk-pakk kiesnek a részek.
SO-t is gyakran csinálom, ott húzom a cuccokat. Chassis tutira esett egy vagonnal már.

Kellene vmi olyan booster, h az ilyen szopóroller dolgokat kicsit enyhítse. És nem, a drop chance booster nem volt segítség, több mindenre rápróbáltam. :O

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6625) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6624) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Nidus hááát, lusta vagyok megcsinálni, nekem nem jön be ahogy írtam ez az időzített hülyeség. Tudom gyakorlatilag minden küldetés ebből áll lol. Lehetne valami olyan, hogy nehezítés vagy valami booster és akkor gyorsabban megy a százalék meg a számlálóból levesz időt stb. Öregszem, nem bírom már ezeket a 15-20 perces dolgokat. Vagy bírom, de nem mindent, mindig azon gondolkodom, hogy hogy tudom gyorsabban meg egyszerűbben megcsinálni, végülis ez a lényege az effektív farmolásnak főleg egy sokszor grind heavy játékban.
Khora kijött nagyon könnyen, Kavat kód is volt dögivel Vault-nak köszönhetően.

Ash, nem szeretem azt a játékmódot sem. Ugye mikor meg kell menteni őket, majd nézek rá valami cheese módszert, talán egy Slow Nova.

Mesa, Octavia gyorsan megvoltak nekem szerencsére. Nyilván csak 3 Survival kellett a Neuro-hoz.

Ivara az kicsit lehet bajosabb, én utáltam a Spy küldetéseket, de Wukong az nagy mester bennük. Meg ahogy írtam ki kell tapasztalni, a Corpus spy nekem jobban bejön, világosabb stb. Nyilván a tapasztalaton múlik minden küldetés.

Többihez nem szólok hozzá, mert a lista nem is a "hardest to grind" hanem inkább mennyi időt fektet bele valaki. Elvileg a Kuva spy a legnehezebb, de volt aki mondta, hogy ha már megcsinálod jó sokszor akkor könnyű. Ivara is így volt, szenvedés, aztán már magammal versenyeztem időben. Inkább az az 5% drop rate ami az ellenség. :)

Nova Prime-ot meg fogom venni amúgy gyanítom. Tartom magam ahhoz, hogy gyorsabb kifarmolni platinum-ot. Bár voltam tegnap Bounty-kat csinálni meg utána Relic-eket nyitogatni, 1 Nova Prime rész jött is meg 2 fegyver rész.

(LOL nem 75% kupont kaptam most, nyilván akkor nem lesz plat farmolás sem. :C )

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6626) khalox


khalox
őstag

Na, a Trinity Prime összes része megvan... már kezdtem örülni, hogy lehet összerakni, erre itt vigyorog az arcomba, hogy az egyik részéhez kell 9000 cryotik. :D Remek. Mehetek excavationre egy rakattal.
Legalább most felhúzom a potya frame-ket. Biztos fognak nekem örülni, amikor odaállítok mondjuk Loki-val. :)) , most éppen az van Unranked, meg Excalibur, az egy fokkal jobb.

(#6627) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Redeem GOLDEN szó most. Azt hiszem csak valami display.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6628) Źşë' válasza s4hu|SyD^ (#6627) üzenetére


Źşë'
addikt

:R köszi köszi, majd meglesem

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6629) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6627) üzenetére


ViZion
félisten

Köszi, vmi dekoráció.
Lua Plato termekben van orokin "csillár", olyat tudnál intézni? Még platot is adnék érte, marha jól néznek ki... :DDD

Utólagos engedelmeddel kiraktam az alliance chatre is, "a forrás megjelölésével" természetesen.

...éééés meglepetés: ma is boostert kaptam. Csak valahol a lelkük mélyén érzik azt DE-nél, h embert ennyire sz*patni nem szabad, mint amit velem csinálnak :)

Mondjuk most szám befogom, Mesa után Wisp is lett, Revenant, Ash, Gara...
Hátra van még Grendel, Harrow, Octavia... utána Fortunából Garuda.

Limbo-t elkeféltem, eladtam a részeit (Chromának is, bakker...). Ha újrajátszom (Limbo-t lehet), akkor adja újra?

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6630) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6629) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

A forrás az a Warframe facebook oldala. :D

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6631) khalox válasza ViZion (#6629) üzenetére


khalox
őstag

Simaris-tól is meg tudod venni az ebül eladott darabokat standingért.

(#6632) ViZion válasza khalox (#6631) üzenetére


ViZion
félisten

hahhh... de mennyiért, nézted? Annak a genya cephalonnak nem farmolok. Unalmas is a láthatatlanos farmolás. :(((

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6633) khalox válasza ViZion (#6632) üzenetére


khalox
őstag

Igen, néztem :D , 150 000. De mivel a quest-et nem lehet megismételni, ezért vagy ez van, vagy a Market-ben 200 plat. Akkor már a 150 kiló nem is tűnik olyan soknak, ja.

[ Szerkesztve ]

(#6634) khalox


khalox
őstag

Nos, megvolt az Exploiter Orb. Még mindig van ennek a játéknak olyan része, amiről konkrétan gőzöm sincs, MR22 ide vagy oda. Viszont legalább a többiek tudták, hogy mit csinálnak :B .
Deeee... odataláltam! LOL.

[ Szerkesztve ]

(#6635) ViZion válasza khalox (#6633) üzenetére


ViZion
félisten

Limbot újra lehet játszani, csak sehol nem írja, h újra meg is kapod... mondjuk az is a feladat, h építgess.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6636) khalox válasza ViZion (#6635) üzenetére


khalox
őstag

A wiki-t néztem meg, ott azt írja, hogy a quest "not replayable", de lehet, hogy valamit félreértelmeztem. A Notes részen mindenesetre azt írta, hogy vagy van a facehugger-nek melózás vagy plat költés, de lehet, hogy azóta másképp van. :F

[ Szerkesztve ]

(#6637) ViZion válasza khalox (#6636) üzenetére


ViZion
félisten

oppsz, bocsánat, nem a limbo, Chroma küldit lehet újrajátszani... Nah, akkor az legalább meglenne? :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6638) khalox válasza ViZion (#6637) üzenetére


khalox
őstag

Szerintem igen, a Junction-okat kell legyaknod újra akkor. Már ha a main blueprint még megvan a fiók mélyén. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6639) Źşë' válasza s4hu|SyD^ (#6630) üzenetére


Źşë'
addikt

azért beírhatod ide, én nem fészbukozok :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6640) ViZion


ViZion
félisten

...csak jelezném, h a mai booster után a sortin 3 napos boostert dobott.
DE-nél vkit keményen mar a lelkiismeret... :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6641) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6640) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Én meg költhetek plat-ot booster-ekre. Igaz én meg az 50/75% kuponokat kapom. :DDD

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6642) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6641) üzenetére


ViZion
félisten

Azért is írom, h vmi baj lehet náluk, mert amit pár hete kapok, annyit még összesen nem kaptam ez előtt. Amikor veletek voltam, ott volt az a rövid booster, azt pl. előtte sose kaptam, azt sem tudtam, h van. :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6643) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6642) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Pedig te nagy loot-olós vagy. Én már sokszor nyitottam speciális ládát.

Inkább van nekik valami szoftver ami nézi, hogy mi hogy. Nyilván azért osztja a kuponokat is, mert látja, hogy használom is őket. De lehet ez csak feltételezés aztán a napi reward is valami százalékos esélyes.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6644) khalox válasza ViZion (#6640) üzenetére


khalox
őstag

Már megint solo-zni kellett az utolsó spy missiont. Végül egy kitgun riven-t dobott. Meglessük mi lesz belőle majd.

[ Szerkesztve ]

(#6645) khalox válasza khalox (#6644) üzenetére


khalox
őstag

Gaze lett. Az volt a riven challenge, hogy 18 folyamatos kill wall dash alatt.
Most akkor építsünk valami kitgunt.
Van aki ért hozzá itt? :D
Ramble - Bashrack - Gaze vagy Lovetap - Bashrack - Gaze? Vagy valami más? :F

(#6646) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6643) üzenetére


ViZion
félisten

A napi bejelentkezéseknél vannak fixek, h X-edik napon ez vagy az, azt tudom. Van ilyen fegyó és mod is, amit csak X-edik napon ad oda. Mondjuk jól jött az is, meg az aff. booster is. Szerencsém is volt, kicsi glitchet találtam -mondjuk lehet, h direkt hagyták ezt benne DE-ék. Fluctus archgun fegyó végtelen "átlövéssel" rendelkezik, csak a range adott, ez korlátozza.
Viszont falon át is hatásos... de úgy van ott sriptelve, h ha kimúlnak, akkor respawnolnak. Ha odaérsz és lehenteled, akkor már nem respawnolnak. De ha a falon túlról lövöd, akkor drop is van, XP is van, respawn is van... mindenki boldog.

Mondjuk 10 perc után meguntam, meg maxos is lett ez a fegyver, de jó tudni. Másik fegyóval nem műXik sajna.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6647) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6646) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Van ilyen sima fegyver is, hogy működik falon át is. Pont a minap választhattam bejelentkezésnél. Erre nem a másikat választottam, mert jobban tetszett. :DDD :W

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6648) Źşë' válasza khalox (#6645) üzenetére


Źşë'
addikt

én csak catchmoont használok, ytbon sok video van jó buildekről, tuti találsz magadnak valót

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6649) khalox válasza Źşë' (#6648) üzenetére


khalox
őstag

Köszönöm. Csak hát erre húztam rivent. Így is lehet összerakok egyet.
Nekem anno nagyon bejött a Glaxion Vandal (7 forma + riven), eddig ez a Gaze konstrukció arra hasonlít, csak piciben.
Sebaj, majd megnő ;] . A gildelés már megvolt, most már csak szorgalmasan etetgetni kell formákkal.

(#6650) ViZion válasza khalox (#6649) üzenetére


ViZion
félisten

az alap amp-ot is fel kell húzni 30-ra?
Gildelni is kell, vagy mire ad MR pontot?
Ampokról nem sokat tudok, van már egy valamilyen, de még fel sem raktam (mert elfelejtettem, nah, van ez a én kóromban)... :)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.