Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#6351) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6350) üzenetére


ViZion
félisten

arra jó, ami a neve is: nagy/nehéz támadás. Lassú, de sokat sebez, ill van, ami pl. levegőbe emeli őket, de ground slam eldobja őket, lehet nyaszatolni, amikor tápászkodnak. Életet ment. Karddal kicsi "töltés" után odavág. Pl. futsz vmi felé, látod egyedül van, akkor érdemes ezzel nyitni, csak időzíteni kell.

Jah, csak a reactor, többi inkább dojo dekor.

Melyik hiányzik? Jordas volt már? Az marha jó! Akkor a Kuva fortress is kész? Mehetünk oda is, az jóféle.

Nem sokat találkozunk sajnos, lehet azért, mert öregszem és éjjel alszom inkább :)
Láttalak fent ma is reggel, de csak beugrottam a fegyó építést elkezdeni.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6352) 5150head válasza ViZion (#6351) üzenetére


5150head
senior tag

Azokat az orbiterre is le tudod pakoni dekorációnak, úgy ahogy egy csomó mindent, pl ayatant is.
Ha jó melee-t akarsz, építs egy Zawot. :))

(#6353) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6351) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Én eddig semmi hasznát nem láttam a heavy attack-nak. Biztos lassú fegyverrel néztem. Nekem olyan a stance Dex Dakra-n, hogy az is levegőbe dobja őket.

Jordas-t nem tudom befejezni, mert lassan ölök Archwing-gel. Mehetek húzni, farmolni modokat. Próbáltam Transmute-ot tegnap. Csak 800k-t égettem el. Nem sok jó jött.
Harrow-ot most csinálom, Hidden message majdnem kész. Egyelőre ez a 3 fut. Harrow után majd nyílik másik.

Én meg későn vagyok. Este 11 mire a gyerek elalszik. :O

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6354) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6353) üzenetére


ViZion
félisten

Neptune, ahol mutattam ott lehet archwing cuccokat húzni, itzal sokat segít ebben.
A gólem ráér, én se 1 perc alatt öltem meg. Ha akarod, akkor segítek, szeretem ezt a küldit.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6355) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6354) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Tudom, Google volt a barátom ultimate archwing guide téren meg kérdezősködtem is. Majd ha nem lesz jobb dolgom felhúzom. A küldetés solo szóval abban nem tudsz segíteni. Fail lett, mert először azt sem tudtam mi van és elfogyott a revive. Másodjára meg sem próbáltam mert túl hosszú illetve gyenge a sebzésem. Ha lesz türelmem megcsinálom. Valahogy Equinox meg Trinity farmoláshoz sincs sok kedvem. Szintén zenész Mesa, Nidus meg Octavia. Megerőltetem majd magam aztán kiszedem őket. Khora is ott van.

Relic-nek is mennie kell majd mert már Dragon key-re sincs Void fissure elég. 1 mod kéne még vault-ból.

Bounty-k is megtetszettek így, hogy van Archwing. Illetve vadászni kéne Eidolon-t is. Lich vadászatot meg hagyjuk.

Gyanús, hogy nekem még most kezdődik a játék. :DDD

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6356) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6355) üzenetére


ViZion
félisten

Nidust könnyű kiszedni, ott voltunk sokat, nincs meg minden része?
Az egy Ayatan bánya, tudod, a szűrőket kell pátyolgatni. Nah, majd megyünk oda, ayatan úgyis kell örökké.
Archwing fegyód miféle? Mert azt fel lehet turbózni rendesen. A nagy dög elől rejtőzni kell, leszedni a kicsiket, amik jönnek. Majd utánaosonni és lőni... majd megint bújni, tölt a fegyó, kicsik leszed...

Eidolon nagy falat, egyszer bevittek, azt se tudtam merre vagyok arccal...
Lich meg nem érdekel, uranuson van nekem is, de vicceseked mond amikor belépek, jó arc :)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6357) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6356) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Nem a nehézséggel van a baj hanem az időigényességével. C rotáció, ahogy Octavia is. Igaz ott csak 1 rész kell és lehet szerencsém.
De ahogy haladok a többi dologgal úgy lesz több időm másra. Majd beütemezem őket. Elkezdtem Mesa-t is kiszedni meg lassan a küldetések végére érek. Kicsit kiélvezem a játékot a grind előtt.

Vault-tal nem sok a baj, mert 2-6 perces 1 kör és 10-15 plat-os mod-okat is adhat. Lua teszt is 2 perces azokat is kiszedtem mind. Próbálok időhatékony lenni.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6358) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6357) üzenetére


ViZion
félisten

Nidus pályát én élvezem, az nem gond, ha ott kell időzni...
Földön Cryotik bányászni, na az igen... rengeteg idő, unalmas is. Senki nem akart jönni, kezdők meg nem jók igazán, mert nem védik meg, 2 kör és kilépnek. Így egyedül mentem, sokat nem tudtam scannelni, de azért pár lötyire való összejött.

Elkezdtem farmolni a modokat... majd vmi gyanús lett, meglestem wikin. Hát jah, a kívánt modokat már mind kiszedtem, sok értelme ennek ezután nincs.

Ha vkinek nincs meg minden, akkor mehetünk, sok lötyim van, 2 db/típust lehet vinni, ha 2-3-an megyünk az már 4-6 próbálkozás.

Jelenleg a fegyókra koncentrálok, Kama nagy csalódás volt rivenestől. Nyitottam még egy rivent, nem tetszik az sem. Van egy rivenem, odaadnám vkinek, mert ez nekem nem megy:
30 sec alatt 1 hal, 1 érc, 1 kill, és ne lássanak... Nah, majdnem össze is jött, erre nem volt a közelben semmi enemy. Utána meg észrevettek. Párszor próbáltam csak (6-8 alkalom), de feladom.

Mesa marha jó... lenne. Sajnos ezt a csúszkálását nem bírtam megszokni. Mirage is kap még esélyt, jó lenne a 4. képessége, csak iszonyat lassú. Most szereztem modot, amivel gyorsabban lehet használni a képességeket, hátha... De szerintem én már megragadtam Ash-nál. Loki is érdekes, csak rejtőzéskor minden sárga lesz, az fura. Időben meg nem is tud annyit, mint Ash... Mondjuk lehet ezt át kell még néznem, nem sokat foglalkoztam vele eddig.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6359) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6358) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Hát nekem meg mint mondtam a legnagyobb bajom egyelőre a Reactor és Catalyst hiány, mert borzasztóan zavaró, hogy hiába a sok mod nem látom a full potenciált. Illetve ott a sok frame és nem is tudom rendesen használni őket. Loki-ra tettem Reactor-t, de bárcsak a Limbo-ra tettem volna, nekem az jobban bejön. Nagyon OP. Nezha is tetszik nekem, de nem láttam, hogy sokan játszanák.
Mindegy egyelőre rajta vagyok a Nightwave küldetéseken nagyon. Még lehet a halakat is kiszedem.

Tegnap ESO-n volt szerencsém Saryn és Volt nuke build-eket látni. Hát kellenek az biztos. Wukong sehol nem volt. Bár még mindig szeretem a Wukong-ot elég sok mindenre.

Ami kicsit aggaszt, hogy a küldetések után grind lesz. Remélem terveznek még küldetéseket a jövőre meg idénre is. Hiába jók a küldetések, ha gyorsan elfogynak.

Ami még kezd megtetszeni(hála a küldetéseknek) az az Operátor. Ami ugye azt eredményezi, hogy kell Focus ahhoz meg Eidolon hunt. Szóval azért szépen fel van itt minden vezetve, hogy mindig legyen progression és valami ami hajtsa az embert. Bízom benne, hogy pár 100 óra után nem lesz unalmas. (Bár ha jön a 2. gyerek akkor majd örülök ha egyáltalán tudok majd játszani)

Jó, hogy mondod Ash-t. Azt is ki kell szednem.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6360) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6359) üzenetére


ViZion
félisten

Azért ami jó ESO-n, az nem biztos, h más mapon is jól szerepel. Pl. Mirage-nak az a sugárzó bigyója, vagy Vauban gránátjai mit sem érnek olyan mapon, ahol folyamatosan mész végig. Mögötted meghalnak, OK, csak az pont nem érdekes.

Volt is fura nekem, nézem, h másoknál hasít, nekem nem az esetem. Ash-t (és anno Excalibro-t, Wukongot) azért szeretem, mert alapból imádok kardozni, az abbilitykre nem nagyon támaszkodok, persze segít, de nem abból "élek". OK, Ash-nál a láthatatlanságot és a fatal teleportot nyomom sokat... jah.

Ez is tetszik, h igazán aki akarja, az megtalálja a neki valót.
Nekem nagyon hiányoztak ezek a GunZ után. Sokáig keresgéltem egy ilyesmit. GunZ tele volt csalókkal, grafikailag sem fejlődött, máshoz került, etc..

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6361) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6360) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Nem is All-in frame-et akarok hanem minden helyzetre többet is akár. Fegyverekben is. Minél több változatosság legyen. Ezért kell a sok Catalyst meg Reactor meg persze temérdek Forma.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6362) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6361) üzenetére


ViZion
félisten

ma délután reliceztem, többnyire formát szedtem ki, rengeteg kell.
Detonite inj. és fieldron csak invasion vagy gyártás? Nincs erre vmi jobb farmolási lehetőség?
Meg a mutagen cucc... sosem elég.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6363) Źşë'


Źşë'
addikt

persze h nem jó mindenhova a saryn, mert a framek nem ugyanúgy működnek, van amelyik nagyobb területet tud lefoglalni, van amelyiknek mindegy a fal, de a legfontosabb az az hogy mennyire gyorsan tud ölni, pl egy equinox is nagyon jó tud lenni - sarynnak meg idő mire felépíti a fertőzést, vele szemben ha van egy másik dps frame csak ront a helyzetén, mert gátolja a spórák terjedését azzal hogy levadászik körülötte mindent, ezért sem szokott úgy nagyon működni hatékonyságra (saryn javára) ha ESOban van saryn mellett egy másik (szintén keményebb) dps frame (vagy éppen egy sima exterminate missionben), pl mesa vagy equinox - önmagában elég baszó tud lenni amúgy egy exterminatere is pl. a hangsúly tényleg a sqad setupon van - nagyobb szintű mobok estében viszont saryn nyerne higgyétek el :)) irgalmatlan sebzést tud mondhatni felstackelni csak ugye idő függvényében

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6364) ViZion válasza Źşë' (#6363) üzenetére


ViZion
félisten

most játszottam defense-t, Volt + ember... no comment.
Mire odaértem, már hullák voltak. Jó a shared aff., anélkül kb. úgy jöttem volna ki, ahogy bementem... :D
Sokszor solo megyek ESO, mert ha van ilyen baCCós warframe, akkor pont a fegyót nem tudom tesztelni. Csak kellene a simulacrum kulcs. :((( Megint lehet annak a retard cephalonnak farmolni.
Amúgy vmit spoilerezzetek, később is lesz neki jelentősége? MR vizsgák ott vannak, Octavia küldinél úgy tűnt, h nem minden infót ad át az old warról.
Spoiler:
Most akkor a Lotus is az enemyvel van? Hát azt hogy? A new warban Era mondta, h a tesója... csak átvitt értelemben? Vagy hogy tesók a sapis csaj meg az a turmixgép? :U
Zavaros ez, valami nem kóser. Meg miért töröltek minden emléket a háborúról?

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6365) Źşë' válasza ViZion (#6364) üzenetére


Źşë'
addikt

azért nekem is vannak kérdőjelek, de nem akarok spoilerezni, Erra Quest cinematic videó is sokat el fog majd árulni amit úgy fogsz tudni elérni, hogy railjackben vannak bizonyos időközönként sentient anomáliák, ez Veil Proximán található, és van egy timer ami jelzi h mikor jön a következő (az adott szegmens pirosan villog ahol éppen megjelenik), a lényeg annyi h mielőtt bemész rakd be a paracesis-ed mert a sentient hajó map végén lesz egy kristály amit szét kell zúzni majd (csak) ezzel - ez egyfajta emlékezet töredék, amit ha kimész a hajódra küldetés után, odasétálva a Lotus helmethez tudsz aktiválni - ez egy videó lesz lényegében - az Erra Quest cinematic videó

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6366) 5150head


5150head
senior tag

Voltot szoktak eidolonra vinni a pajzsbuff miatt. Én voltot csak akkor használok ha futni kell gyorsan :D capture pl. Szóval sokféle build létezik hozzá. Exterminatre meg Embert szoktam vinni, oda best sztem. (még a nagy nerf ellenére is.) Saryn is jó, de "nehéz" vele játszani főleg ha a csapattársak sem partnerek ebben és leölik a fertőzött mobokat. Régen sokat toltam Sarynnal, elég baszó tud lenni, de endgame-ben jön ki az ereje.
Esora amúgy csak Mirage-el szoktam menni ha fegyvert húzok :U
Nekem a top pickem (akár hiszitek akár nem) a Nekros :P a játék eleje óta kedvenc.

(#6367) Źşë' válasza Źşë' (#6365) üzenetére


Źşë'
addikt

ja és még fontos hogy a Shedu sentient fegyver blueprintjét adja majd oda érte, a darabkáit meg a sentientek legyakásával tudjátok megszerezni (a fegyver fun számomra de nem több)

scarlet speare-t játszva - darabkáit ritkábban dobja, de be lehet húzni simán sztem event alatt is még space squadban... nekem már ott is összejött simán

ez a sentient anomaly amúgy ezért is volt többek számára látogatottabb, mert ugye mission objectivként hozza fel a hajót, hogy vizsgáld meg, menj be és szedj szét 20 sentientet -.- és hát itt dobta először a darabkáit, én is ezért látogattam, na meg az érte járó chardokért, mert ha összeszedsz x mennyiséget, akkor Little Ducknál be lehet váltani fortunán az új Tenebrous ephemerára, ill további captura scenekért cserébe

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6368) ViZion válasza Źşë' (#6367) üzenetére


ViZion
félisten

Shedu BP megvan, nem tudom, h hogy...
Railjack sincs végig, annyira bugos volt, h abbahagytam. Néha benézek, de alig vannak, a küldik tök egyformák.

Nekros is fura nekem. Szerintem engem a DE szívat... Másnál tök jól működik, nálam meg sehogy nem tartósak ezek a hullák, desecrate OK, működik. Cserébe hatalmas "mana" igényű. Frostot kezdtem aktívabban használni, klánból meglett a 100× energy resore, így röhögve a 4-es képességgel megy a defense, néha rakok egy bubit is, ha sokat lődöznek.

Múltkor volt alkalmam használni, 4 db argon kellett volna... a kicsi def-en mentem sokat, volt 20 körös is, meg pár rövidebb: 0 db argon. OK, akkor a magasabb lvl def, szintén jópár kör: 0 db argon. Végül exterminate lett, itt 3 körben megvolt a 4 db.

Amúgy Vik-et vigyétek, ha ilyen szívós dolgok vannak. 2 warframehez kellett volna system, amit sehogy nem tudtam összeszedni, csillió nekifutásra is adott ez mindent, csak systemet nem. Egyik este Vik jött, mindkét system ELSŐ próbálkozásra behúzva... :o Nem mondom, h hekker... de tutira az :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6369) wjbhbdux válasza ViZion (#6368) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Desecrate kötelező modja [link]

/s

(#6370) 5150head válasza ViZion (#6368) üzenetére


5150head
senior tag

Nekroshoz a szokásos modok mellett ezek kellenek:
Despoil [link] , Equilibrium [link] , Shield of Shadows [link]

(#6371) s4hu|SyD^ válasza 5150head (#6370) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Ezeket megveszik az emberek vagy felhúzzák a Szindikátust? Lehet azt csökkenteni. Láttam mindenhol akadnak jó dolgok.

Sajnos nem minden Frame-mel van szerencsém. Trinity 1 óra volt csak a System.
Többi amik hiányoznak szerintem 1-2x lefutom naponta ha van időm aztán majd kiesik.

Nekem jött 8 Argon 15 perc Survival-on. :DDD Pont mikor csak 2 kellett...

Egyébként az Invasion-ök gyorsak, 2 perc 1 kör ha olyan van. Teljesen megéri.

SPOILER
Történet nekem sem világos. Ki is kell majd Googliznom és elolvasni. Lotus-t sajnálom. Inkább Ordis ment volna. Mikor betettem az Umbra adatot az jó lett volna ha olyan maradt volna. Ahogy látom a New War az felvezető a Scarlet Spear-hez és majd a jövőbeni eseményekhez. Minden küldetés tetszett, kivéve az, hogy a Sentinel-ek nagyon erősek és az Operátorom nagyon gyenge még. Lassan kellett volna fogyasztani és mindent felhúzni mielőtt a küldetéseket megcsinálom, mert a Golem nagyon hosszú, mert gyenge az Archgun meg a szárnyas Jupiter Eidolon sem nagyon megy egyedül. Szintén gyenge az Operátor. Vagyis lassú, szenvedős.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6372) ViZion válasza 5150head (#6370) üzenetére


ViZion
félisten

Nah, értem akkor. Ezek nincsenek meg. Majd meglátom, h mi píz. Most Saryn-t és Ivara-t maxolom, ill. észrevettem, h se Ash se Mesa nincs kiszedve, csak a prime verziók vannak.

Vik:
Trinity az hol van? Az sincs meg. Garuda és Gara van fél-fél...
Jah, 8 db argon... annyi az egész naprendszerben NINCS ;]
Csak neked ad ennyit, sebaj, majd legközelebb viszlek argonra is.
Vagy a Warframe is olyan, mint az RPG-k és én a "luck" képességre nem pakoltam? :U

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6373) ViZion


ViZion
félisten

Mivel frankón sikerült a minap meggazdagodnom -credit booster napi + event booster- így kiszedtem pár fegyót a dojoból.
Korábban szigorúan matematikai alapon, videókat nézve és sokat agyalva szedtem ki cuccokat, amiket maxoltam: ez min. 1 krumpli+3-5 forma. Szal. eddig nem sok fegyóm volt...

Több dolog is eszembe jutott, egyik amit Vik írt, h szomorú, h a potenciált látni bizony 1 krumpli+ több forma, amit bele kell ölni. A másik dolog, amit vhol olvastam, lehet, hogy itt: az MR szint nem feltétlenül jelenti a fegyver szintjét.

Egyik meglepetés a twin kohmak. Pikk-pakk 130% statusra pöccintve. Fura vele lőni, nem az esetem igazán, de érdekes fegyó.
Scourge is kiszedve, volt hasonlóm, a Javlok. Nagy poén ezekkel játszani, nem endgame képes szerintem, de marha jó átlag mapokon. Javlok Blast + statusra készítve. A blast semmire nem jó! -mondják... Akkor nem elég nagy az a blast ;]

Írtátok fentebb, h a melee nagyon erős lett. Igen, aláírom. Durva meglepetés volt most az Anku, alapból puncture sebzés, de sanctuaryban meglepően jó, még a moddolás elején is. Ennél a Prova volt meglepőbb, moddolás nélkül is szépen nyaszatolta a lvl 20-30 grineer-t.

Végül a fő attrakció: Serro... hejj, tisztára Jedi feeling, és jól is hasítja a népet. Slash+electr., meglesem ez mit fog művelni weeping woundssal...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6374) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6373) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Serro-t ki is szedem akkor. Szeretem a Star Wars-t. :D

Az a baj amúgy hogy a 20-30 Grineer semmi, mert szerintem olyan 40-45 körül van egy érezhető ugrás. Utána 80-85 ami nekem érezhető és a 100 körülit már se az Ignis, se a jelenlegi Wukong build-em nem bírja.

Elolvastam az egész Warframe lore-t meg történetet a Wiki-n. Érdekes és jó. Ritkán nézek utána a lore-nak, de itt sikerült úgy felépíteniük a sztorit, hogy rendesen megfogott. Sok csavar és meglepetés. Kicsit felhúzom az Operátort lehet újra is játszom őket. Amit sikerült még elérniük, hogy teljesen más szemmel látom a Warframe világát.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6375) ViZion


ViZion
félisten

Ehh, figyeljetek oda, ne kelljen mindent 20× megvenni, mint nekem...
[link] Lap alján a lényeg :W

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6376) khalox válasza ViZion (#6375) üzenetére


khalox
őstag

Ja hát, ja...
Ez kezdetben segít kordában tartani a fegyver slotok számát. Persze utólag könnyen okos az ember, ugye? :))
Ha megengedheted magadnak, akkor a jobbakat nem érdemes eldobálni amúgy sem, hátha később beesik valamelyikhez egy-egy riven. Némelyik kellemes meglepetés. :D

(#6377) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6375) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

1 fegyvert adtam eddig el. Galatine... Vehettem meg megint. :DDD Mondjuk 1 nap alatt fel van húzva ha nagyon akarja az ember.

Szintén csak 1 frame-et adtam, a Mag-ot. Most meg szeretném a kollekciómba. Ilyen ez. Bár most legjobban az a 75% vagy legalább az 50% kéne nagyon.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6378) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6377) üzenetére


ViZion
félisten

Nem kell felhúzni újra!
Abból építesz, szl. bukó lenne, mert 0-ra rakja az új fegyót, ami lesz belőle.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6379) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Ha jól látom van egy Reactor / Catalyst Invasion ma ha siettek.

Vagy már én is lekéstem...

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6380) s4hu|SyD^ válasza s4hu|SyD^ (#6379) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Bugos egyelőre.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6381) khalox válasza s4hu|SyD^ (#6380) üzenetére


khalox
őstag

Pluto - Narcissus.
Most élő éppen. Toljátok. :D

(#6382) s4hu|SyD^ válasza khalox (#6381) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Fsza, még vagy 3 óra legalább mire géphez jutok... Plat vétel lesz ebből. :DDD Tuti azt is vennék teljes áron másnap bedobná a 75%-ot.

Más Smeeta Kavat nagyon adja. Szép is lett meg jók a buffjai, végre látok narancs számokat is. Meg meghozta a szerencsét az Octavia, Mesa Neuro-hoz is.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6383) ViZion válasza khalox (#6381) üzenetére


ViZion
félisten

Köszi!

Vik: nah, Octavia is van? Mesa nekem sem mindent adott, bakker, megint kell velem jönnöd :)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6384) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6383) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Meglett igen, cica jó szerencsét hozott, 1 kört mentem csak és beadta. Ahogy a Mesa-nál is.

Reactor Devstream-et lemondták, de van Invasion helyette. Pedig már örültem, hogy lesz 2 extra Reactor-om a hétvégén. Ezek a pénzemet akarják... :O

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6385) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Mi az amivel még érdemes platinát csinálni? Vault mod-okat úgy vitték mint a cukrot tegnap. Jó ez a Market app.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6386) Źşë' válasza s4hu|SyD^ (#6385) üzenetére


Źşë'
addikt

ez telefonos vagy hogy kell elképzelni?

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6387) khalox válasza Źşë' (#6386) üzenetére


khalox
őstag

Csak a warframe.market desktop nélkül. Kereskedni továbbra is csak a játékban tudsz.

(#6388) Z10N válasza s4hu|SyD^ (#6385) üzenetére


Z10N
veterán

Mennyiert? Market app link androidra?

Scarlet space/ground run valaki?

Trading valaki?

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#6389) s4hu|SyD^ válasza Z10N (#6388) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

[link]

Azt hiszem regisztrálni kell majd a WF accot összekötni vele egy fórum bot segítségével. Ha írnak app-on játékban is látod.

8-10 platért simán mentek a ritkábbak.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6390) Z10N válasza s4hu|SyD^ (#6389) üzenetére


Z10N
veterán

Desktopon mar fent vagyok. A webes app is fut.
De akkor felrakom a hivatalos appot meg ezt.

Peldaul?

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#6391) s4hu|SyD^ válasza Z10N (#6390) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Fleeting Expertise, Narrow Minded, Blind Rage, Overextended

Mondjuk mivel magamnak is kellett onnan sok mod így azért volt felesleg 1-2 legalább.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6392) ViZion


ViZion
félisten

Egy érdekes "cheat"-ra bukkantam, erősítsétek meg, h nálatok is működik.
Örök kedvencem Wukong és a kis klónja a főhős. Korábban is használtam "kiskapuként", pl. shortie, csak melee... aham, persze. Volt, h 2 wukong is volt, mert a klónok használhatták a fegyókat, amíg mi karddal hadonásztunk.

Ehhez hasonló szitu volt pár napja: én kardozgattam, a klón meg a fulminnal osztotta a népet. Eddig OK, DE: a Fulminnal nem volt szünet és sokkal gyorsabban pöttyingetett, mint én. Rég használom, ammo nem kell, de időnként megáll tölteni. Van ennek egy ritmusa, rá kell érezni és akkor marha hatékony. Nah a klónom ezt überelte: gyorsabban lőtt és nem voltak kihagyások -kivéve ha futkároztam és teleportált. Elég durván kaszált is. Ignisnek hatalmas a tára, ott ez nem tűnt fel. Nálatok sincs reload neki? :U Mert akkor biza megkapja az arca plasmort, legyen boldog! :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6393) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6392) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Köszi a tippet, én sem néztem még Ignis-nél, Fulmin-ra tettem Forma-t meg is nézem mit tud, úgyis húznom kell aztán a tesó megkapja. :)

Exergis-t láttam még valaki ajánlotta az ikernek. Csak hiányzik az Orb Vallis-ról kellő rész nekem.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6394) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Szindikátusból az első 3 ajánlott?

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6395) khalox


khalox
őstag

Erra quest spoiler

(#6396) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Május 3-án véget ér a nightwave intermission, addig költsétek el a pontokat mert a következő season alatt nem használhatóak már.

/s

(#6397) s4hu|SyD^ válasza wjbhbdux (#6396) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Még kell 8 szint nekem. :O

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6398) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6397) üzenetére


ViZion
félisten

kizárt. Ez végtelenbe megy és tovább...
Ha van ott még vmi értelmes, akkor érdemes rágyúrni. Megpróbálok ébren maradni :) és tudunk játszani majd.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6399) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6398) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

30-ig gondoltam. De semmi pánik. Addig meglesz a 30. Tudod ha valamire "ráfekszem" akkor meglesz.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6400) Źşë' válasza s4hu|SyD^ (#6397) üzenetére


Źşë'
addikt

én meg már vagy 3-4 hete kimaxoltam, és nem enged több pontot gyűjteni.. :/ pedig kuvá-ra ( :DDD ) jó lenne még, mert az elfogyott, kuva farm iszonyat ratyi még a survivallal is, és milyen hamar elmegy a rivenekbe.... rNg :U

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.