Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#6801) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6800) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Nekem pont ezek hiányosak sokszor. Plastid, cell, polymer, nano, salvage stb. Cryotic kell most vagy 70k, de kiszedek vagy 100k-t aztán annyi. Megint elkezdtem fegyvereket gyártani azért ment el meg a Fortuna bond-ok miatt. Úgy is lehetne, hogy kiszedem mindig ami kell, de inkább kiszedek egyszerre sokat aztán el van felejtve. Ebben nagy segítség lesz a Steel Path.

Nem csinálok Arbit így nincs Grendel. Majd ha már csak az lesz kiszedem. :D

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6802) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6801) üzenetére


ViZion
félisten

Farmban tudok segíteni, van rá jó Nekrosom. Saturn / Piscinas ad sok nanot, cellt, de főleg plastidot. Polymerre nem is tudom, h merre mentem... Hexanon az appal extractor hoz sokat, talán jupiter. M.sample az meg derelict survi, oda is Nekros+speedva.
Ha van speed novád, akkor egyik este szedünk mindent, 2×40-50 perc bőven jó.
Jah, argon is kellene most, de annyira belemerültem a lich kergetésbe, h elfelejtettem :) Mára hagyom, holnap sok meló lesz.

Arbira gyere, mert az az endo farm, meg mellé halom cucc, ami azon a mapon van. Ezen kívül érdekes is, kicsit nehezebb, mint az átlag mapok, de megoldható.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6803) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6802) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Régen volt, hogy "utáltál" már így szólok, hogy a hiányzó Nidus System 2 körből meglett solo. 3 Pago körből meglett a Harrow Neuro. Jól halad egyelőre a Warframe farmolós nap. :C

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6804) 5150head


5150head
senior tag

Amit még nem írtatok a Steel Path kapcsán de érdemes tudni.

Ugyan úgy jár az MR-pont a küldikért, szval Junction=1000 MR pont. (külön a specterekért már nem jár mert azt már mindenki leölte egyszer... legalábbis nekem csak ezret számolt)
Minden kipucolt bolygóért jár 1db emote, 1 szobrocska meg 2db Steel Essence

Viszont ami elég kemény hogy az Eximusokból csak 2% eséllyel esik a Steel Essence.
Az Bishamo armorhoz kell 85 db ha csak a star chartot pucolod ki (és közben nem esett eximusból) akkor 36db-ot kapsz, a maradékl 49-et eximusokból kell kifarmolni...
1 esik minden eidolonból, szóval ott megint felpezsdül majd az élet érdemesebb lesz ott farmolni a Steel Eddence-t.

(#6805) anubys1984 válasza s4hu|SyD^ (#6799) üzenetére


anubys1984
aktív tag

Hiába esik gyorsabban a resource, ha lassabb megcsinálni egy-egy küldetést. Nem csináltam még összehasonlítást, de szerintem összességében alapanyag farmolására sem alkalmas ez a játékmód.
Lehet, pesszimistán állok hozzá, de a jelenlegi jutalmak mellett most érdemes végigtolni, mert aztán nehezebb lesz csapatot találni. Én legalábbis semmi motivációt nem érzek a rerunra.

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#6806) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6803) üzenetére


ViZion
félisten

Köszi, ez sokat segített... :O

Nidus az könnyű volt, imádom azt a mapot. Harrow és octavia meg ehh... :(((

anubys1984: nem tudom, nekem anno tutira lassabban ment, mer solo csináltam a legtöbbet, nyilván 0 modokkal, vacak cuccokkal. Most jó cuccok, fullos modok... könnyebb a lvl 100, mint anno a lvl 5 volt. Tegnap a lőcsöt hajkurásztam, ez is meglett, de most peches voltam, 8. próba lett jó. És sajnálattal tapasztaltam, h az 5. után nem emelkedett a lvl, maradt 90-110 körül. És nem vagyok top player, nem használok durva "Overframe" cuccokat. Solo vadászok thrallra is, kicsit elég volt a rohangálásból, arra megyek, amerre a kedvem tartja.
Mint írtam, farmolni nekem kb. simaris a legfontosabb, ott szeretnék még pár cuccot venni. Ha ez ilyen, akkor 1 hét és hello. A steelbigyón javítanak, látják már, h botrányosan szar a drop.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6807) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6806) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Tuti hogy emelni fogják a drop-ot.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6808) s4hu|SyD^ válasza 5150head (#6804) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Terry kb 5 perc volt így is úgyhogy ha emeltek is rajta akkor max 10 tehát úgy 4x belefér este. Fortuna Amp-pal meg gondolom szintén 5 perc a nagyobb szintű is.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6809) ViZion


ViZion
félisten

Nekem továbbra is az tetszik, h egy solo küldin (exterminate, mobdef, capture) megvan a napi simaris scan. És nem az a full döcögős, ahogy az átlag mapokon. 20-22 sec a láthatatlanság, addig 340 a scan, utána 100 körül. Ha meglátnak, akkor hentelek mindenkit, majd lassítok, ahogy van nagyobb csoport. Eddig kb. 2 év kellett volna a hülye cephalon cuccait megvenni, így csak 3 hét kell... :)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6810) anubys1984


anubys1984
aktív tag

Lehet, hogy mégsem a Sony veszi meg...

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#6811) s4hu|SyD^ válasza anubys1984 (#6810) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Őszintén teljesen mindegy csak jó irányba haladjon a játék.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6812) wjbhbdux válasza s4hu|SyD^ (#6811) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Reméljük a Tennoconon vmi jót mutatnak jövő hónapban. :K

[ Szerkesztve ]

/s

(#6813) ViZion


ViZion
félisten

Nah, elkezdtem behúzni a kimaradt Warframe-kat.
Harrow: volt sok spy, de az még nem esett. Octavia: megvan a hiányzó rész a Rot A-ból. Kb. 30 kört mentem tegnap, eleinte csapattal, később solo. Lehet solo kicsit lassabb, de így jobbnak gondoltam, nem álltam meg a játékoknál, stb... Írta a wiki, h kb. 27 +/- 9 próbálkozás. Azt nem írták, h egymás után kell ennyi... ;]

Equinox volt a mai, ez sem volt egyszerű. A 2/3-a megvolt, még nyugodt is voltam, h elvileg a magasabb drop% részek kellenek, mi baj lehet? Jah, h Harrow és Octavia is a kvázi egyszerű részével szívatott? Sebaj, a végére lett kb. 20 felesleges rész, összesen itt is 20-30 kör volt, de kibányásztam. Chroma is épül, Garuda várja, h kapjon lvl-t, a G3 végte dobta a fegyót, lehet a corpus agyát húzni mostmár, mert a zanuka cucc is kell.

Protea még hiányos, egyik fegyó készül, másikhoz vmi kell, lehet jobb, ha megveszem, nem töltök felesleges részek farmolásával időt.

War és a thumper fegyó, meg Vor kardja még nagyon macera, majd rámozdulok. Thumper a lesz.rabb, mert az sok idő...

Külföldi fórumokon sincsenek elájulva a steel path-tól, sokan új pályát, módot vagy enemy-t vártak. Igaz, lehetett volna több ebben, de én elégedett vagyok, leginkább a simaris standing miatt, de biztos nem fogom pörgetni, h a végére érjek, hacsak nem lesz akkor a jutalom vmi arbihoz hasonló extra játékmód.

Jah, sokadik kuva lőcs is megvan, sokasodnak a kuva fegyók, de az 5 forma/fegyó rendesen nem ócó. Vettem 6 formát, meg gyártok is, de 3 fegyó még nincs maxolva...

Volt prime ami hiányzik nagyon. Lesz ez kivéve vaultból vmikor, vagy gyűjtsek platot? :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6814) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6813) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Arra a Kuva Spy-ra azt mondták az egyik legnehezebb ezért Ivara-t vittem. Kiderült nagyon egyszerű... Lua spy sokkal nehezebb volt egy ideig. Héten nekem Harrow+Ash ember kísérő küldetések lesznek. Nem szeretem. Úgy hallottam Oberon és Wisp jó oda. Tudom te a Vauban-ra esküszöl. Majd kipróbálom.

Equinox, Atlas, Gauss. Ezek is vannak még nekem a Grendel, Baruuk meg hasonlók mellett. Remélem az Inaros Prime meglesz ma este. Én ilyenekkel nem is foglalkoztam még, hogy mi dob fegyvert. :Y

Szégyen, de se a Protea se a Steel Path nem áll sehogy nekem. Helyette én az 177 Amp-ra koncentráltam a hétvégén. Majdnem megvan már minden.

Lich... Majd megtanítasz rá vagy belekezdek és majd belejövök.

Volt-ot vedd meg. Én egész olcsón vettem. Mi most az Unvaulted? Várj mondjuk Tennocon-ig. Illetve facebook-on van valaki aki kiszedi neked a cuccokat Baro-tól ha adsz neki ducat értékben prime part-okat. Él is megy nekem vagy 3000 ducat szerintem.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6815) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6814) üzenetére


ViZion
félisten

A kuva spy-ban a reaktoros a nehéz, ezt rakja A vagy B-re, a másik kettő könnyű. Néztem videót is, de sztem régit, vagy máshol megyek, mert nem tudok átjutni a cucchoz. Illetve marha lassan. Amúgy is nagy a pálya, sok idő farmolni.
Grendel megvan? Mivel faroltad? Solo mentél?

Jah, sok olyan fegyó van, amit vkitől kell megszerezni, vannak köztük jófélék. A Brakk is jó lenne, de 5-ös a tár, ami nem fain. Reload elég jó, de így is 1 hely kell még vagy a tárra, vagy reloadra. Dark swordöt is kiszedtem nightból. Nem sokat vártam tőle, de pikk-pakk 100 felett a status, ami jó... csak lassú és range is kell még. Nekem meg az arcane-ok critre kattannak, szal. sokat nem segít.

Ash megint kapott 1 formát és aura forma is jön, attól tartok. Így tudok külön Grineer és infested buildet csinálni. Corpus macera, azokkal nem foglalkoztam, de lehet majd megpróbálok arra is aura+arcane kombót beszerelni.

Voltra nincs píz, eltapsoltam prime partokra, meg archgunokra... nem mintha használnám majd... Meglepő, de a legtöbb archgun kuka. Imp vandal meg még 2 max, ami tényleg baccós.
Atlas farm az tényleg séta lvl volt így, az itzal+imperator kombó leabálta a nagy dögöt hamar. Ami nekem új volt, h itzal álcát a blink nem töri meg, szal. végig tudtam hentelni.

Kuva sem bonyolult, csak ugye relicet kell farmolni (idő), amit ki kell nyitogatni (idő), de nem árt, ha kicsit upgradeled előtte őket, tehát pl. lith relicezni mész, legyen mivel upgradelni (idő). Ha vannak requiem relicek, akkor random berakod, mész a liched mapjára, kergeted a thralljait (idő)... Így megtudod, h melyik relic öli majd meg. Közben megtámad, megpróbálod, nem sikerül, sebaj. Kiderül, h amire érzékeny, olyan nincs... vagy farmolod (idő), vagy veszel (plat), esetleg csere... Majd meghal a lich szegény. Bódottá, van kuva fegyó. Maxolod (idő) formázod és maxolod... 5× forma után lesz valóban maxon. Ami idő... :)

Mondjuk annyi, h ha nem zargatod, akkor lopdos ugyan, de nem siettet senki. Nekem az első több hónap volt, mire rászántam magam. Lett relicem és már épp semmi fontosabbat nem tudtam kitalálni... :) Emicam beszélt rá amúgy. ESO-t csinálod, szal ebben igazán kihívás sem lesz, de mindenképp érdekes, agyalós a relic kirakó és a thrall kergetés. Egyszerűbb küldiket solo ajánlom, nekem tetszett. Macerásabbak publicba és ha van csapat, akkor megy az is.

Steel path, nah, tegnap infested Xfire mapon scannelek, öldöklök. Erre jagernaut. Hurrá, meglesem má'. Jött. Harcoltunk... egy kicsit... és ELMENEKÜLT... :W Leesett/ugrott egy rámpán, én meg elkezdtem üldözni. Majdnem a kijáratig kergettem. Párszor fellökött, acceltra azért lerendezte, bár kellett tölteni. De ilyen még nem láttam, h elfut...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6816) khalox válasza ViZion (#6815) üzenetére


khalox
őstag

Ez a lich hajkurászás mennyire macera? Lassan el kellene kezdenem, mert kifogyok a mastery rank-ból :DDD Csináltam minden mást, de azt még bottal sem piszkáltam - a Parazon mod-ok már megvannak hozzá, talán, ha egy hiányzik.

(#6817) Źşë' válasza khalox (#6816) üzenetére


Źşë'
addikt

ha minden jól megy akkor olyan 2/2,5 óra egy lich, mondjuk ha igen szerencsés vagy akkor sokkal előbb is ki lehet fektetni, de ahhoz tényleg mák kell h jó sorrendben legyenek benn a modok

mikor már 4. szintre ér ott már kezd picit nehéz lenni, főleg lelőni róla a 3steges páncél/élet csíkokat, meg húzza magával a mobok szintjét, ha jól emlékszem akkor 5szintű lichnél olyan 100-110es lvl enemy-k vannak

a kuva fegyver hajkurászás most már annyival könnyebb, hogy "felveheted" a larvingot (tehát választhatod a kuva fegyvert h kell e), az elején kinyírtad és máris adta a random lichel a random fegyvert

am ja, retkes grindfest lett a kuva lich/weapon farm része a játéknak, sok sok óra kell h fullra átrágd magad fullos masteryért

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6818) ViZion válasza Źşë' (#6817) üzenetére


ViZion
félisten

Nekem a legutóbbi csak kb. 7. próbára lett meg, nagyon szopóágra rakott.
Az enemy lvl az 90-100 maradt, a lich se volt vészes -láthatatlanul nem lő rád semmit se.
Kicsit csalódtam is, mert több nehezítést gondoltam. Persze lehetett volna kihagyni pár próbát és farmolni a thrallokat, de nekem ez a kaland része :)

És amiről még hallgattunk: Megvan a kuva fegyó, végigszopcsizod az 5 formázást, boldogság. Viszont van neki vmi dmg-je (rad, viral, akármi), amit ilyen "párosítással" lehet növelni, ha kifarmolod újra azt a fegyót. Lehet azon más dmg is, a %-át tudod emelni a sajátodnak. Ilyenkor a forma, etc megmarad. De ha nem tetszik rajta a dmg és a meglévőt olvasztod az újba, akkor ezek is ugranak... Szal el lehet ezzel lenni, ha valóban maxosat akar az ember, de sztem annyival nem jobbak a kuva cuccok, h fél évig ezt farmoljam :)

Továbbra is arbi a kedvencem, de kellene még olyasmi, mint a jordas golem, de a nidus farm is ötletes. A Ropilolliprolipolipl-nak a nevén kívül csak az odajutás nehéz, már oda is titania-val megyek, kész. Amalgam Organ Shatter egy fegyón használom, Amalgam Serration még érdekes, de inkább armored agility és a fegyó csak öljön.
Sortie-n sorban kapom az endo/ayatan variációkat, 2 hét alatt 1 riven lett kb... RJ-t kellene kicsit felhozniuk, mert szeretnék űrcsatázni, de itt minden küldi egyforma sajna.

Steel path-on volt érdekes meccs, rengeteg a láda, etc. Mobdef volt, az utolsónál a lotus kitalálta, h van egy relic, azt is védjükmá'meg, mert amúgy ráértünk. Szerencsére Saryn+Volt+Vauban meg Khora volt. Vaubannal szépen kupacokat raktam, saryn rendezte a sursukat, volt meg néha végigcsapatott mindent (rengeteg durationja volt), Khora meg csak védte az oJJektumot. :D Alapanyag farmra is jó lehet a steel, mert rengeteg a cucc, és a drop is jó.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6819) s4hu|SyD^ válasza Źşë' (#6817) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Az a 2,5 óra is durva grind. Én már a Thrall-okat meguntam. 155 nap után 1 Lich sincs levadászva. De kellenének a fegyverek meg az Ephemerák. :DDD

Más. EVENT

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6820) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6819) üzenetére


ViZion
félisten

Eventbe be... majd hirtelen ASZTAQVA... más is meglepődött, majd összeraktuk, h volt már ez tavaly is. Vicces. Mozogni kell, bulletjump, stb. és lőni mindent IS. kb. ennyi.

Thrall kergetés móka szerintem, hol bukkan fel, elkapni, stb. Az elsőhöz hamar meg is van, csak ugye 3 kell, de nekem még kettő fixel mindet sikerült elkapni -utolsót nehezen, az igaz.
Nem kell azt egyszerre. Nekem is esténként volt 1-2 vagy 5 kör, ki tudja, amennyi kedvem volt. Majd összegyűlik. Az új lichemet még nem is bántottam, van most más, ami jobban érdekelt.

Pl. az, h létrehoztam Kuva Ash-t. :K
...mert jelenleg 5 formája van + aura is kapott, mert így lehet CP-t rakni steel charge helyett, ami a matek szerint lvl 100 felett sokkal többet ér.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6821) Źşë' válasza s4hu|SyD^ (#6819) üzenetére


Źşë'
addikt

ami gyöngyöket gyűjtesz nyári event alatt azokat el tudod költeni Nakaknál Cetuson, vannak jópofa dolgok, tavaly eléggé ráfeküdtem és megvettem mind az 5 fajta strandlabdát, meg amit lehetett - páran találtak egy gliccset és kihasználva afkztak, mert a botok full retardok voltak és oda nem tudtak bejutni, pár napon belül ki is javították :D

//most hogy heti nw-ben van/volt kuva lich likvid mondom f*sz kivan, behúzok megint egyet, de akkor már nukort kellene picit pofozgatni, nukorból egy szart húztam ki, de ehelyett toxin ephemerát kaptama lichre =)

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6822) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Én is halogattam ezt a lich témát mert az elején kiégetett a 3-4x duplikált fegyverekkel sorjában, de látom hogy már csak 75k mastery-re vannak az MR30-tól azok akiknek minden megvan, úgyhogy lassan össze kell magam szedni ha az elsők közt akarok lenni. Jó lenne ha bármi mással egybekötve lehetne csinálni de nem igazán max 1-2 random nightwave feladat ha olyan pályára esik.

/s

(#6823) ViZion válasza Źşë' (#6821) üzenetére


ViZion
félisten

Az a legjobb, h kb. most tavasszal véletlenül láttam meg a Nakak pearls-et az inventoryban.
Semmit nem költöttem, Nakak felé sem néztem :)
Elfelejtettem na, ilyen az öregség :U
Gondolom eladtam végül creditért, mint a "lejárt" Nightcreditet, szal. ehhh....

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6824) Źşë' válasza ViZion (#6823) üzenetére


Źşë'
addikt

anno én is láttam valakinek a videójában tonnaszám a strandlabdát, ...én ilyen mániákus vagyok ha valamit meglátok akkor megtetszik és kell, akkor kezdtem el kutakodni, hogy honnan lett neki - aztán akkor folytattam a grindet azon az eventen, amúgy iszonyat egy fos egy event - az a mennyiség ami kell azokhoz amik feloldhatók szokás szerint horribilis (legalábbis akkor az volt, most meg még nem néztem- remélem van újdonság ami miatt megint nekiállok :DDD)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6825) Źşë' válasza Źşë' (#6824) üzenetére


Źşë'
addikt

Nakaknál nincs semmi újdonság, végülis nem is bánom, mert iszonyat kivárni mire letelik a timer

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6826) ViZion válasza Źşë' (#6825) üzenetére


ViZion
félisten

Nah, belestem én is, volt 2-3 mod, ami nem volt meg, ill. a színpalettát megvettem. Labdák, stb. valóban rengeteg, nekem annyira az nem kell, hova is tenném?

Takarítórobi kellene, de sok platért van... :(((

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6827) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6826) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Nakak Pearls

Csak kicsivel több mint 4000 pearl kell. :DDD

Amúgy nem csak a Kuva fegyverek, de a legtöbb jó build is 5 formánál kezdődik. Igaz valahogy 3 után mintha gyorsabban menne a szintezés.

Tennocon bejelentésektől ti mit vártok. Szerintem Orokin/Void open-world lesz. Ahogy láttuk hátasokkal és gyanítom új, erősebb Focus dolgokkal.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6828) wjbhbdux válasza s4hu|SyD^ (#6827) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Ne számíts ekkora bejelentésre. Azt megmondták, hogy se a New War quest, se a Duviri Paradox (köv. open world) nem esedékes idén, mert ahhoz az irodájukban kéne dolgozniuk ahol van a motion capture labor és egyebek, amíg korona miatt otthon vannak ilyesmi nem jöhet szóba.

/s

(#6829) s4hu|SyD^ válasza wjbhbdux (#6828) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Jó de a Paradox-ról mondhatnak többet meg mutathatnak ezt-azt.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6830) Źşë' válasza ViZion (#6826) üzenetére


Źşë'
addikt

jópofa dolog, ha lisetre kipakolod dekoráció gyanánt a cica labdázik vele :D robotporszívóból vettem egyet, de tényleg elég drága, meg volt baronál is, onnan is behúztam kb 3-4et :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6831) ViZion válasza Źşë' (#6830) üzenetére


ViZion
félisten

Nah, ha játszik is vele, akkor kell! :)
Vhol láttam még neki játékot, de platos volt, nem vettem.

Vik: nem kell mindent megvenni, egyrészt sok modom már megvolt (acid shell, medi ray, stb... ezeket ddobja is, de van, amit nightwave is ad/vehető. Kedvesek, h ide betették, de minek? Ritka modot rakjanak inkább, vagy vmi különlegest), másik, h a semmire valókat nem vettem meg (ogrisra valót pl. mert nem szeretem a fegyót). Viszont a scene az kellene, buli lehet. Csak nincs kedvem farmolni ezért. Egy labdányit még összetarhálok.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6832) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6831) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Mész napi 2-3 kört a legnehezebben összejön sok minden. Még lesz egy ideig.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6833) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6832) üzenetére


ViZion
félisten

egy labda már van... najd a scene jó lenne, de ha nincs, akkor is OK.
szintezni kellene, de elhívtak kavat-vadászni. Equinoxal tényleg könnyebb. 3-an mentünk, így meg főleg, h más is keresi, nem egyedül botorkálok.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6834) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6833) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Én meg Defection... Ash+Harrow, hátha.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6835) s4hu|SyD^ válasza s4hu|SyD^ (#6834) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Szörnyű. Semmi nem lett cserébe hosszú és unalmas az a C rotáció.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6836) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6835) üzenetére


ViZion
félisten

Isten hozott a klubban! ;] :D
Ash mondjuk nem volt vészes. Valahol már beszéltem ezt vkivel... nem emléXem, lehet Emi volt a játékban. Ash manic-hoz elindítod ezt a megmentőset, de a grineer mapon, ne az infecteden. Mert infectedék ha megölik előtted, akkor nincs drop! Infecteden macerásabb, de nem lehetetlen, mert mindig közel azonos számú enemy van, így pl. Vauban vagy ilyesmi ordában tudja tartani őket jól.

Szal. nem engeded el őket az első oszloptól, amikor jön a manic, akkor mindenkit ölsz, ha szerencsés vagy (és tudjuk, h Te az vagy :K ), akkor esik vmi része.

Harrow spy az botrány, nekem is kellene, de egyelőre Octavia ismerkedés, meg Equinox kész, feltornászom csak, de utána a már rég meglévő equinox prime-ot leporolom, van benne potenciál.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6837) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6836) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

A Spy nem vészes, vidd az Ivara-t lézerek ellen moddolva. Maga a Defection játékmód egy borzalom. Eleinte Oberon-t vittem aztán már Wisp-et, de teljesen mindegy unalmas és rettentően hosszú a C-ig menni. De kiszedem. Eddig minden sima Frame-et kiszedtem és nem vettem meg. :P Ash Chassis jött amúgy, de persze System kéne 2 is az Ephemera miatt...

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6838) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6836) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Amúgy rájöttem azért fogytam ki a resource-ból, mert semmi Node-ot nem mentem pár héttel ezelőttig csak Cetus+Fortuna. :DDD

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6839) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6838) üzenetére


ViZion
félisten

Nekrosod van gondolom, meg egy jó slash husáng és mehet a farm.
Minap kellett volna argon, mit össze szenvedtem, mire lett 3 db...
Most nem kellett, relic voidban és egy kör alatt lett 5 db... Nah, ez nem RNG, hanem szívatás... :O

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6840) khalox válasza ViZion (#6839) üzenetére


khalox
őstag

Ilyenkor gyorsan meg szoktam nézni, hogy van-e még valami a Dojo-ban, amit nem gyártottam le MR-hez, és argon crystal kell hozzá, aztán hadd kotyogjon. Kivenni se kell addig, ráér az, ha már kész van.
Mindig szokott lenni pár ilyen fegyó várakozási soron.
Egyetlen hiány csak a Forma. Tegnap elfogyott 7 - érdekes lenne összeszámolni, hogy eddig mennyit rakott bele a játékos összesen a dolgaiba. Ezt nem tudom, hogy jegyzik-e valahol, de érdekelne. Szerintem bőven 500 fölött lehet már, de az is lehet, hogy alábecsülöm. :DDD

s4hu|SyD^: Ash-hoz nekem a Defection jött be, de az is igaz, hogy szerencsém volt vele - egyből az ephemerás hiányzó darabot tojta a Manic, amikor direkt arra mentem, hogy kellene. Az Ivara meg a Khora az viszont továbbra is kifog rajtam. Mindegyikhez csak egy-egy darab hiányzik. Az Ivara nem nagyon mozgatott, a Khorával majd még próbálkozom.

(#6841) ViZion válasza khalox (#6840) üzenetére


ViZion
félisten

Jah, a forma gyártás az igazi rémálom. Venni kell. Szerencsére van pár modom, stb. amit megvesznek, tegnap árultam majdnem 40-et, 35-ért forma... és közbe szinte folyamatosan gyártom. Nah az még marha lassú.

Khorát sokan mondják, h nehéz. Nem tudom, csak SO-t toltam, egyszer meg ott volt, kész. Bele a kódok, nah az szívatott. Menj fegyót húzni SO helyett SO-ra és kész.
ESO-n milyen fegyót dob? Nem tudom, de kell :)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6842) khalox válasza ViZion (#6841) üzenetére


khalox
őstag

Sokat elmond, hogy zsibbasztó mennyiségű fókuszt betoltam SO-ban (2 way kimaxolt, unbound) és még mindig nem. Fegyvert húzni meg már nem igazán kell :), pontosabban lehetne, de ráérek. Még a végén elfogyna a tartalom :)) .

(ESO Lato meg Braton Vandal-t dob.)

[ Szerkesztve ]

(#6843) s4hu|SyD^ válasza khalox (#6842) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Nekem mindig mákom volt a nehezen megszerezhetőekkel. Ami könnyen mentek másoknak nekem azzal volt a bajom mindig.

Forma meg hát na. Nem nagyon kezdtem el Relic-ezni csak most, így néha gyártok néha veszek. Pedig rengeteg Forma kéne. Igaz alap fegyverek szépen meg vannak Formázva ahogy a Frame-ek is amiket használok + a must have Frame-ek. Nyilván mindig lehet mit javítani.

Eléggé le vagyok maradva sok mindennel, ahogy időm engedi. Most tényleg nem sietem el. Meglett az 177 Amp. Az első Kitgun-om is. Little Duck-nál már csak 1 Rang kell, de oda meg nagyon Profit-taker kell. Lassacskán elfogynak a teendők meg a farmolni valók és akkor lesz idő az ilyen kimaxolgatásokra. MR20-on nem igazán érzem azt, hogy nagyon kell nekem a sok MR már.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6844) ViZion válasza khalox (#6842) üzenetére


ViZion
félisten

ahamm. Braton talán meg is van, lato-ból pár rész van csak, azt hittem vmi invasion dobta.

Jah, mindig van mit formázni. A csúcs-ninja Ash nemrég kapott még formát + aura formát, így aura modok és arcane cserével van mindhárom frakcióra setup (az orokin agyhalottakra grineer setup jó). Garuda egy érdekes jószág, igazán megkedveltem. Elvileg igazi long-run túlélő, alacsony hp-val, az ellenségből tápolva halhatatlan, gyógyít, energiát termel -ezt csak magának sajna. Revenant és Wisp is nagyon jók, egyszerűen nincs idő mindent kimaxolni, tesztelni. Vaubannal is sokat mentem, öregesen sétálgatok, összerántom a rosszakat, alájuk egy tüskés bogyó és gyün'a loot... Rengeteg érdekes frame van még, equinoxal mentem segíteni kavat farmra, egy vicc vele az exterminate, és még a 4-essel kombinált képességeit nem is tudtam igazán gyakorolni. Hamarosan octavia is beüzemelődik, várja a sorát, de egyelőre Garudát megpróbálom jobban felhozni.

Kicsit unalmas azért, h minden 2. frame Volt prime, akárhova megyek -OK, defre megjelennek a limbók, frostok is néha. Öröm amikor wisp-el vagy Wukival találkozom, boldog hentelés, nem csak a zsibbadt grineereket kell püfölni :)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6845) khalox válasza ViZion (#6844) üzenetére


khalox
őstag

Baruuk, az a nagy királyság, azt építsd fel. Az elején nagyon gyík, és látszólag nem jó semmire, de ha megérted, hogy mit tud...
Az a levegő kung-fu..., az nagyon brutálra sikerült. Ha elszabadul, akkor fekszik minden, szinttől függetlenül - csak a piros pöttyöket kell nézni. Huss - volt nincs. Falak, ládák, tököm... mindenen keresztül. Ha még a kombókat is megtanulnám, akkor lehet fújni, szívni, meg amit akarsz.
Ehhez még van 90+ százalék damage reduction, nem értem egészen, hogy gondolták. (Biztos úgy, hogy aki ennek megfelelően felépíti, annak már úgyis minden mindegy :)) ). Nagyon teccik. :DDD

(#6846) 5150head válasza khalox (#6845) üzenetére


5150head
senior tag

Hát igen a Baruuk az nálam is nagy kedvenc, írtam már itt korábban is. Igazán erőssé a Reactive Storm teszi, meg Aura forma kötelező bele a Steel Charge miatt.
Ami még nagyon gusztustalan a Mirage + Explosive Legerdemain. Defre vittem mostanában az új relicek miatt hát elég OP és gazdaságos is mert pl nálam a mirage-ban csak egy forma van.
Azt meg nem is értem, hogy hogyan tudnak hatni a Helios Deconstructorba rakott gladiator modok a warframe melee-re. Ez nem tudom mióta van így és hogy szándékos-e vagy egy bug, de ezért (is) terjedt most el nagyon a DPS Khora. (én Carriert használok) Mondjuk azt nem is néztem még h Baruuk Desert Windjére hat-e. A sima melee-kre tuti hat mert a Strophaval szórakzotam az utóbbi pár napban és a krites buildben működött.

(#6847) khalox válasza 5150head (#6846) üzenetére


khalox
őstag

Jaja - Mirage + Explosive Legerdemain, mindig azzal megyek SO-ra két Lua Lens-szel.
Megfuttatja a Saryn-t meg a Voltot is rendesen.
Meg amúgy is azt viszem, ha nem kell rohangászni (azokat utálom, pl. exterminate, rescue - mert mindenki csak rohan, mint akinek ég a haja).

A Gladiator modokat a Sentinelre én is láttam főrumon, de szerintem az bug, amit egyszer csak majd kijavítanak. Exalted weaponok-re hivatalosan ezeknek nem szabad(na) működnie a szándékuk szerint.

[ Szerkesztve ]

(#6848) 5150head válasza khalox (#6847) üzenetére


5150head
senior tag

A sima melee-re se szabadna hatnia, csak a deconstructorra.
Addig kell letolni a hardmode-t amíg nem javítják :D Mondjuk én eddig se használtam és a bolygók több mint felén túl vagyok.

(#6849) mikej95 válasza 5150head (#6848) üzenetére


mikej95
aktív tag

Meele 3.0 előtt is már benn volt ez a "bug", mégsem vették ki. Sőt meele 3.0 élesedésével olyan exhalted fegyverekre is hat amik nem is önálló fegyverek. pl Khora ostora. Nem különösebben aggódnék miatta. Jobban felhúz, hogy legutóbbi eventben Paracesis kb kötelező volt, de minimum ajánlott és ennek örömére lehúzták dispoját mivel sok ember használta, persze (fél)kényszerből.

Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

(#6850) ViZion


ViZion
félisten

Nekem helios vagy vmi kavat van bent. Olvastam erről, h a sentient fegyóba rakjunk mindent is, de nem próbáltam... igazán a hard mode se hard, csak nagyobbak kicsit. Szerencsére a 70-80lvl határt jóval feljebb sikerült tolni, így se ez, se a lich dolog nem nagy gond már. Arbiban vannak meglepetések azért. :)

Sentinelből direkt kivettem a fegyvert, ill régebben még a durva helyekre vittem azért egy sweeper prime-ot. Egyszerűen idegbeteg lettem, h scannelnék vmit, ez meg leöli. Minap kavat kódra segítettem, a kolléga meg hozott egy baCCot nagy Kubrow-t... mondom ejj, ne má'... felét leölte scan közben :O Utána kirakta, bódottá.

Paracesis-t nem raktam össze, a ducatokat inkább elköltöm barónál és abból a plat fontosabb egyelőre. Voltam spear-en, nem volt gond anélkül sem.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.