Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#5201) bobalazs válasza Dewri (#5200) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

A 3. része a nehéz, ami időre megy. 5x-re sikerült összeszedni a 666+ pontot :D

Lehetőleg törd szét a tököt és minél előbb áljatok a tűzbe, a boss utánatok fog menni majd, ahol aztán megég.

(#5202) wjbhbdux válasza bobalazs (#5201) üzenetére


wjbhbdux
veterán

sztem soloban jobb mert akkor mindig oda megy ahova szeretned ;)

/s

(#5203) bobalazs válasza wjbhbdux (#5202) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

teamben meg az a jó hogy felélesztenek, talán :D

(#5204) drachoHUN válasza Dewri (#5200) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Wut??? Sima ügy. Csak azt kell csinálni amit csinálni kell.
Limbóval még könyebb...

Forza JUVE!!!

(#5205) Źşë' válasza bobalazs (#5201) üzenetére


Źşë'
addikt

én leszólóztam, 4. próbálkozásra tele lett a tököm :D meglett volna 3. ra csak volt egy srác aki annyit bénázott mire beért a célba... hiába írtam neki h siessen már pls...

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#5206) anubys1984


anubys1984
aktív tag

Mesa-nál, 4-es skill esetén hova kell rakni a lencséket? A frame-be, vagy a fegyverébe?

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#5207) bobalazs válasza anubys1984 (#5206) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

framebe.

(#5208) Lokids


Lokids
addikt

Tud nekem valaki segíteni riven beárazásban?
Vectis riven. and +cold dmg és multishoot.
4x lett forgatva.
Úgy döntöttem, nem próbálkozom, úgysem szeretem a vectist, rubico jobb, eladnám. de nem tudom mennyit érhet.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#5209) bobalazs válasza Lokids (#5208) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

valahol 2-400p között kell lennie.
+103.5% Slash
+146.2% Damage
riven van 200ért
450ért meg már crit chance-s riven van.

(#5210) Lokids válasza bobalazs (#5209) üzenetére


Lokids
addikt

Szerinted érdemes most megszabadulni tőle, vagy farmoljak kuvát és próbáljak valami normális statot ráforgatni?

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#5211) bobalazs válasza Lokids (#5210) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Én csak akkor tenném ha nem gyüjtesz egy másik értelmes rivenre amire érdemes is rollolni. Mivel 200p különbség van csak, az nem sok. Inkább akkor olyan rivent rollolnék amit mondjuk ezerért el lehet adni.
Persze ha van időd, türelmed simán megérheti még egy párat rollolni rajta.

[ Szerkesztve ]

(#5212) pulffy válasza bobalazs (#5211) üzenetére


pulffy
őstag

+1
Meg ha sokat pörgetsz rajta nehezebben, és meg olcsóbban adhatod el...

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#5213) anubys1984


anubys1984
aktív tag

Létezik valami online riven DPS kalkulátor? Honnan tudhatom biztosra, hogy a reroll jobb statokat adott?

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#5214) xFreex válasza anubys1984 (#5213) üzenetére


xFreex
aktív tag

Talán ezt keresed.

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#5215) vaakuum


vaakuum
addikt

Help pls!

Ha felvettem siramisnál a napi küldiben, hogy 2 mobot scannelek, azt mikor fogja bedni? Milyen típusú küldetéseken? Mert eddig semmi, pedig már letoltam párat.

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#5216) pulffy válasza vaakuum (#5215) üzenetére


pulffy
őstag

Keress rá a WarframeWikin hogy hol fordul elő az a mob amit be kell scennelned

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#5217) bobalazs válasza vaakuum (#5215) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

(#5218) anubys1984 válasza xFreex (#5214) üzenetére


anubys1984
aktív tag

Köszönöm, ez megvolt. De sajnos ebből nem igazán derül ki, hogy jobb lett-e az új statok szerinti DPS.

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#5219) pulffy válasza anubys1984 (#5218) üzenetére


pulffy
őstag

Azért az egyéni hogy kinek milyen statokkal jobb, mondjuk persze vannak kimondott szar statok, és kimondott jók is

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#5220) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

napi glyph

https://www.warframe.com/promocode

COHHCARNAGE

(#5221) vaakuum


vaakuum
addikt

THX!
Benyomtam gyorsan :C ...ingame fog adni valamit jóságot? :U

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#5222) bobalazs válasza vaakuum (#5221) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

a glyph? az az ikonod beállithatod amit ezzel akoddal hozzáadott.

(#5223) Komplikato


Komplikato
veterán

Belefutottam egy dupla pofonba. Jelenleg sem a Rank 8 tesztet, sem a Second Dream VÉGÉT nem tudom megcsinálni. A vicc az, hogy megnéztem egy halom videót mindkettőről és olyan furcsa érzésem támadt, mint ha nekem egy nem létező Hard Level lenne beállítva, mert azokban könnyedén röhögve megcsinálja mindenki mind a kettőt. No de létezik, hogy a meglévő három Warframe-em szar hozzá? Van egy Zephyre Prime, egy Wukong meg egy Oberon.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#5224) Lokids válasza Komplikato (#5223) üzenetére


Lokids
addikt

LVL8 zephyrrel könnyű. De ott én is 3x buktam. Aztán rájöttem, hogy lehet tréningezni :D
2nd Dreambe mi nem megy? o.O

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#5225) Komplikato válasza Lokids (#5224) üzenetére


Komplikato
veterán

Ott a legvége a küldetésnek nem megy. Valami 40 perc alatt nem jutottam el a táv feléig sem, és minden találat Stalker kartárstól szinte azonnal vissza dob az elejére, ráadásul valamiért mindíg a jobb szélre, így még reagálni se tudok a jobbról jövő támadásra, és kezdődik a szenvedés előlről. Az összes videóban meg beszambáznak, ha eltalálják őket, alíg csúsznak vissza és volt olyan aki másodpercek alatt átment már elsőre a végéig.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#5226) xFreex válasza Komplikato (#5225) üzenetére


xFreex
aktív tag

Próbáltad a fókuszoddal szétlőni Stalker "banánjait"? Nem kell lézershow, elég egy lövés minden érkező "banánra" és lehet haladni.

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#5227) Golden9 válasza wjbhbdux (#4408) üzenetére


Golden9
addikt

Na, most beszerezve mindkettő.
Még pár órán át 1-1 Credit-ért megvehető a Marketben a Halloween színpaletta, és a Dullahan maszk (tökfej).

(#5220) bobalazs - Köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#5228) Golden9


Golden9
addikt

Glyphs. Az "other "-esekből egyik se volt jó, de a többiből be lehet gyűjteni néhányat.

[ Szeretkezve ]

(#5229) bobalazs válasza Golden9 (#5228) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Kösz. Volt jópár ami nem volt még meg.

(#5230) Komplikato válasza xFreex (#5226) üzenetére


Komplikato
veterán

Hogyne próbáltam volna. Csak mondjuk nekem kb. 2-3x sűrűben lövi, mint a videókban, a fókusz meg random nem reagál, elöször azt hittem "elfogy" és töltődnie kell, de van amikor két használat van amikor 8 után nem reagál. Ha egyszer kihagy, akkor már is öt lépéssel hátrébb vagyok, de sokszor kétszer nem reagál és olyankor már is a pálya elején vagyok. Nem vicces fél óra küzdelem után. A videókban meg volt olyan ember aki három szimpla visszalövés után ott volt a Link csatlakozónál, meg a legtöbb játékosnál pár lövés után a Stalker eltűnik egy kis időre, nálam meg nem így megy.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#5231) bobalazs válasza Komplikato (#5230) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Csak egy tipp, bár nem emlékszem már a 2nd dreamre, amikor operátorként mész, a controllal tudsz láthatatlanná válni. Hátha ez segit valamit.

(#5232) Komplikato válasza xFreex (#5226) üzenetére


Komplikato
veterán

Csak sikerűlt röpke 3x40 perc alatt, fél órás szünetekkel, mert görcsöt kapott a karom és összes ujjam. Nem tudom ki és miért találta ki ezt a részt a játékba, de gebedjen meg. :D

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#5233) Lokids válasza Komplikato (#5232) üzenetére


Lokids
addikt

Octavia Athem végén anyáztam rendesen. Az szerintem nettó szopatás.

[ Szerkesztve ]

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#5234) Dewri válasza Lokids (#5233) üzenetére


Dewri
aktív tag

Ránéztem a youtube-on, most hogy mondtad. Remélem nem kötelező quest, mert tuti, hogy nem fogom elkezdeni...

(#5235) vaakuum válasza Lokids (#5233) üzenetére


vaakuum
addikt

Nekem az volt a kedvencem, igaz három napig szívtam vele én is, de mazohista módon tetszett ;]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#5236) pulffy válasza Lokids (#5233) üzenetére


pulffy
őstag

Pedig az egyik legjobb quest :K :C

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#5237) Lokids válasza pulffy (#5236) üzenetére


Lokids
addikt

Jónak jó quest volt. Csak azokon a szarokon ugrálni volt idegesítő.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#5238) Dewri


Dewri
aktív tag

Használjátok az "Adaptation" modot? Én most fedeztem fel, valami új cucc elvileg.

Aki nem ismerné a modot: Adaptation, azaz adaptáció, magyarul minden ellen megvédi a warframe-t, amivel támadják, legyen az elemi sebzés (méreg, tűz, stb) vagy fizikai (slash, impact, stb). 90%-ra stackelődik úgy néztem 20 másodpercig és nem csak egyféle sebzést fog meg, hanem mindent egyszerre, ami éppen éri a páncélt!! Ez a gyakorlatban úgy néz ki, hogy bemérgeznek, az elején még sebződik, aztán egyre csökken a sebzés és végül majdnem semmi, amíg 90%-on van a védelem méregre. Vagy egy nagyobb tömeg lő rád, az elején még érzed, aztán szinte semmi. A képernyő jobb fölső sarkában jelzi kis ikonokkal, hogy éppen mi ellen vagy védve, mennyi ideig és hány százalékban. Jól mutat mikor egyszerre 5-6 féle sebzés figyel ott... :D

Inarosnál ahol többezer az életerő, egy olyan mod, amivel közel sebezhetetlen harc közben???? De nemcsak Inarosnál, hanem a tank warframeknél (Valkyr, Chroma, Wukong, Ash, Rhino??) is már az elején félisten lesz a frame... Biztos, hogy jönni fog valami nerfelés, mert ez így iszonyat OP.

Szeretem ha nem halok meg lövésenként, de Inarossal így most még én is szégyellem magam harc közben, mikor bejön mellém egy játékos 300 hp-s maxos frame-el és esik-kel, én meg 4ezer hp-val sétálgatok a géppuskatűzben 11-es szinten (formázás alatt épp)... :DDD .

Majd letesztelem egy sortie-n is, mert sima pályákon nincs ellenfél, csak most már késő van ehhez...

[Angol Wiki leírás]

(#5239) bobalazs válasza Dewri (#5238) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Ja, Niduson használom. Hát a leirás szerint egyféle hatást fog meg.

grants damage resistance to the last damage type received to the player by 10% for 20s. This effect can stack up to 90% resistance.
Ebből nem tudom hogy lesz godmode, mert nem lesz. :D Ott valami más van.

(#5240) drachoHUN válasza Dewri (#5238) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Sortie-hoz is nagyon OP. Alsóbb szinteken tényleg overkill, amúgy sem halunk Inarossal. Olyan frame-ekkel működik igazán jól, ahol amúgy is van valami damage reduction(Inaros, Nidus, Mesa, stb.), mert nem egyből adja a 90%-ot, hanem "össze kell szedni". Hátránya, hogy valami modot ki kell hagyni a korábbi buildek-ből, és egyáltalán nem biztos, hogy megéri azoknak, akik nem is mennek sortie szint fölé. Sőt azoknak, nyugodtan kijelentem, hogy felesleges.

Forza JUVE!!!

(#5241) Dewri válasza bobalazs (#5239) üzenetére


Dewri
aktív tag

Élőben pedig fog mindent, nem csak egyfélét, a bemutató videókon is látszik.

A "godmode" akkor van, mikor 90%-on van a védelem az adott sebzésre, onnantól elég minimális a sebződés. Inarosszal néztem, nem nagyon érezni hogy fogy a hp, pedig ha sokan lőttek egyszerre, akkor korábban azért tudtak darálni. Youtube videón simán berakják ezt a modot egymagában egy nullás Chromába (vitality mellé...) és szimulátorban demonstrálják, hogy nem gyenge így alapból se: [link]

De több youtube videón látszik, hogy lövetik a warframe-t és alig fogy a hp... A mod nélküli esetekhez képest ez "godmode"... :D

(#5242) bobalazs válasza Dewri (#5241) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Hát ha igy van, akkor csak idő kérdése és javitják.
Mesa-t is 4 évbe került csak megcsinálni, de látod megcsinálták, 1-2 hete :DDD

(#5243) vaakuum válasza bobalazs (#5242) üzenetére


vaakuum
addikt

Öööö, mi történt a mesával? :Y :R

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#5244) bobalazs válasza vaakuum (#5243) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Fixed Mesa’s Shatter Shield and Chroma’s Cold Elemental Ward not damaging certain enemies.
Eddig nem sebződtél ha a (3as )shield be volt kapcsolva, hát most már igen, nem igazán god mode igy.

(#5245) anubys1984 válasza bobalazs (#5244) üzenetére


anubys1984
aktív tag

Az angol szöveg azt jelenti, hogy eddig ezek a képességes bizonyos típusú ellenfeleket nem sebeztek, és ezt javították.

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#5246) bobalazs válasza anubys1984 (#5245) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Na jó, igaz, össze vissza beszéltem.
Ettől függetlenül a 3as skilljét megjavitották, igy is ehhez 3 év kellett.

(#5247) vaakuum


vaakuum
addikt

A bányászatban vagy a horgászatban várható a közeljövőben valami változtatás? Csak mert a jelen körülmények között nagyon nem akaródzik egyik műveletet sem csinálni, pedig mindkettőt nagyon kellene művelni, mert egyszerűen nincs miből arcanokat gyártanom... :O

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#5248) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Fortuna jön a héten, trailer :C

/s

(#5249) bobalazs válasza wjbhbdux (#5248) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

(#5250) vaakuum válasza bobalazs (#5249) üzenetére


vaakuum
addikt

Tök jó, az este láttam, de már nem volt kapacitásom elolvasni... Most viszont találtam egy ilyent, szerintem elírás van benne:

Mecha Pulse - Warframe: Killing a Marked Enemy grants +20% armor for 12 secs for each enemy within 30m.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.