Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#6751) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6750) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Nekem majdnem így van, tökéletes(majdnem) ha van Energia akkor minden van.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6752) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Wukong-on is csiszoltam most, igaz +3 Forma +1 Umbra Forma volt az ára, remélem megérte. :)

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6753) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6751) üzenetére


ViZion
félisten

Azt tapasztaltam, h ennyi védelem nem kell (indexen próbáltam, de most protea farmban is használtam, ha repül, akkor az életerő nem para, észre sem veszik). Ezért aura és az exilus slot is "támadó" corrosive+coaction. Adaptation-t is csak arbin használom, meg index wukin, itt helyette Hunter adrenaline ad energiát, életerőt meg titaniával összeszedni nem kihívás.
Razorwinget kiszedtem, de nem raktam fel... +25% seebesség... hehhh, nekem ez is gyors, corpus hajón mindennek IS nekimentem :)

Annyi még, h index wukin a pursuit mellett enemy sense is van. Hiányzik, jobban "átláttam" mit forralnak, firewalker van rajta, odaugráltam, hentelés. Titaniával jobb körbe-körbe menni, egyrészt kvázi nem kell nézni a minimapot, másrészt a sebessége így kompenzálja a szerényebb enemy sense-t. Csak meg kell szokni...

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6754) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6753) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Nekem van max rank Arcane Precision meg Energizer is Titania-n. Nem kell több támadó nekem. Forma még mehetne a pisztolyokba és fentebb húznám a mod-okat, de akkor a Mesa Regulator-ra meg a Pyrana Prime-ra is kéne még több Forma.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6755) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6754) üzenetére


ViZion
félisten

kerestem, h mit ajánlanak titania-ra, rage-t dobta, ezt nem is ismerem...
Érdekes, mert azt írták, h a rage hat az exaltedre is, pedig az ugye secondary lenne. Nem tudom, majd kiveszem és meglesem, mert precisionom sztem nincs.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6756) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6755) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Nem sok jutott nekik 2 kör alatt. :D

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6757) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6756) üzenetére


ViZion
félisten

nice! :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6758) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Sikerült a MR19 vizsgát egyszer bebuknom(1 mob maradt életben, igaz meg sem kell őket ölni).

Tegnap viszont sikerült Wisp-el, aki ugye láthatatlan a mob-oknak, ha ugrik, csúszik stb. Jó kis passzív, hiába húztam fel nem figyeltem fel rá.

Valamint Focus-t nem tudtam húzni Adaro-n, mert Corpus occupying volt, mint kiderült Invasion miatt. MR19 vagyok és először tűnt fel, hogy van ilyen, hogy más frakció veszi át az irányítást a node felett.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6759) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6758) üzenetére


ViZion
félisten

Nekem asszem MR9 volt anno macera. Sokáig voltam MR 9, mert XP-t adja, akkor is, ha nem lépsz feljebb. Persze a legtöbb már simaliba titaniaval... Jó a csajszi MR vizsgákon.
Invasiont sem értem. Kellene onnan fegyó, csak a corpust tolom, h a grineer halálosztag elkapjon. De nem jönnek. Stalker is ritkán. Nem lesz ebből war... :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6760) robcsekwow


robcsekwow
tag

Sziasztok!
Lehetséges pc platformról ps4-re átrakni egy accountot?

(#6761) s4hu|SyD^ válasza robcsekwow (#6760) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Egyelőre nem.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6762) Źşë'


Źşë'
addikt

milyen jó a tegnapi nw feladat :D kur*aélet hogy még egy lich-t nem fogok ezét magamra aggatni :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6763) khalox válasza Źşë' (#6762) üzenetére


khalox
őstag

Hétfőn letudtam a Nightwave-t, így ezek a macerásabbak már nem érdekelnek engem sem. (Lich, Gild, és társai).
Viszont a Steel Path teszt az érdekelt volna, de arról meg lemaradtam.

Azért egy Lich-re lehet mégis beújítok, mert eddig úgysem foglalkoztam vele. :K

(#6764) s4hu|SyD^ válasza khalox (#6763) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Nekem van még 3 szint ami meglesz jövőhéten. Nem kell sietni. Egy Zaw-ot azért összeraktam. Ma Gild neki. Lich node-ot kell csak tisztítani nem vészes. 0 RJ NW feladatot csináltam eddig. :DDD Fortuna lefoglal a Familial Debt-bond kiszedéssel... Aztán Little Duck.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6765) ViZion válasza khalox (#6763) üzenetére


ViZion
félisten

Nyugi, ha megoldasz vmit, akkor berakja azt, amivel el vagy maradva... :K

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6766) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6765) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Ja azért van rengeteg RJ nekem.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6767) ViZion


ViZion
félisten

Kuva fegyók aranyosak, de 5 forma? Bakker.
Revenant is kapott megint formát 4. vagy 5. forma... ehh. Mondjuk jó kis cucc, beteg ultikkal. Szépen lehet saját sereget toborozni vele, csak sokan nem ismerik, lelövik azokat is, akik már velünk vannak... :(((

Rájöttem, h meguntam a folyamatos SO/ESO húzásokat kicsit...
A megoldás, h a háttérben egy kis drum&bass és máris mókásabb a hentelés :)
ESO Tracklist:
[link] ; [link] ; [link] ; [link] ; [link] ; [link]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6768) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6767) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Hard mode majd több Affinity-t is fog adni. Szóval én is remélem ki lehet majd mozdulni E/SO-ról.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6769) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Kérdezném a nagyon tapasztaltaktól, hogy milyen frame-et rakjak össze Bounty+Arbi-ra? Főleg ha mondjuk egyedül is szeretném csinálni? Mesa gondolom?

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6770) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6769) üzenetére


ViZion
félisten

bounty passz. Arbi szóló nem érdemes.
Több lehetőség van itt is. Vannak a sunnyogós, lapulós csapatok, azt nem szeretem, mert 2 óra alatt szedik össze lazán, amit egy pörgős csapat 40-50 perc alatt.
Arbiból is sokféle van, én a defense/survival amit leginkább megyek, így is van bőven endo és fókusz is. Vitus miatt néha megyek mást, de nem sokat. A gyakoriak a wisp, rhino, inaros, Ash, de vittem már Obit is defre. Mesa nagyon gyakori, ugye az aimbot mindent visz. Nekrost próbáltam, nem jött be nekem. A lényeg, h olyan primary kell, ami gyors leszedi a drónt vagy drónokat, mert később már több van egy kupacban.

Legkönnyebb a grineer survi. Ha armorra van vmi, akkor 40-80 perc is mehet. Hosszabban egyiket sem érdemes (más farmolást sem) sztem, lassan halnak már ott, csak nyűglődés, érdemesebb várni a kövit. Grineerrel a többi sem nehéz, Corpusnál a sok drón miatt macera, shieldet töltenek sokat, mellé ott az arbi drón is... Infestednél a veszély a toxic, folyamatosan. Erre arcane vagy warframe-ra resistance kell, adaptation lassú volt, még megöltek. Van, aki rolling guardot tolja, nekem nem áll kézre. Később sok az ancient és elkapnak sokat, sztem ezért jobb melee-vel haladni, kivédi a többségét.

Warframe-t kb. úgy építsd fel, mintha hosszú survivalra készülnél. Fegyóknál nekem melee van, crit és kis status, kombóra gyúrva. Mert status kell, weeping wounds sokat segít, de crit nélkül lassú, nem lehet haladni, vissza kell menni a cuccokért.
Itt van, amivel megyek:

Ehhez annyit, h láthatatlanul, nyugisan keresgélek, hentelek. Egy ütés-meghalás itt is van, még láthatatlanul is volt rá példa párszor... ügyesebbek arbin a szörnyek, evvan.

Dakra Prime-on próbáltam 200 feletti kezdő crittel is menni, de a bloodrush jobb, ha felépül 4-6 fölé a kombó... és arbin bizony az fog felfelé szaladni. Riven helyett mehet a sacrifical steel is.

Ez full statusra van. Mindent IS megöl, csak lassan. Gas/viral amúgy a leghatékonyabb sztem, csak ki kell várni...

Most egy Zaw-ot raktam össze rá, majd tesztelem, de még formázgatom. Hatalmas kasza+primed reach. Kicsit lassú, de hatalmas CC lehetőség van benne, most próbálgatom. Viszont a dakra szép, elegáns és gyors. Levegőben ugorva lekoccolom a drónt, elhasalnak, mire feltápászkodnak már halottak. Kombó count fent, következő csapatot már vörös critekkel szaggatja szét -szó szerint. :K

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6771) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6770) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

6-7 perc solo Index a legnagyobb téttel. Biztos jobb a középső?

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6772) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6771) üzenetére


ViZion
félisten

teszteld. Most jut eszembe, Te is ESO-t tolod folyamatosan. Nah, arbin pont azokkal futsz össze, csak kicsit taktikásabbak, csoportban támadnak. Ami ESO soloban elég pár körre, az arbiban is megteszi. Meg a drónok ugye. De arbi nem solo, jó csapat sokat könnyít a helyzeten. Ma 2× voltam excavation grineer arbiban, mindenkinél corrosive projection volt. nekros sok kis katonát élesztett, octavia láthatatlanná tett, Vaubannal összehúzgáltam őket... 12 kört bírtunk, utána egyik srác lelépett, octaviát és engem megöltek, extract maradt.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6773) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Chrome + Gram + Corinth prime megy a vaultba 2 hét múlva farmoljátok amíg lehet ha nincs meg.

/s

(#6774) ViZion válasza wjbhbdux (#6773) üzenetére


ViZion
félisten

Gram prime rég megvolt, nem tudom, h hogy. Corinth meglett, még ki sem próbáltam. Chroma prime is rég megvan, de nem szeretem. Nem megy vele a játék. Most párral összefutottam, nagyon ment nekik. Ez is olyan, mint Saryn, Ivara és társaik: nekem nem áll kézre, nem passzolunk össze. Szerencsére van más frame... :)

Kinek mik a kedvencei?
- Ash prime
- Wukong prime
- Revenant
- Vauban prime: Frostot és Embert váltotta, valahogy buli vele a def, frost/ember 4-es kinyírt mindent, nem is kellett csak energiát dobni, untam.
- Titania prime (Vik hibája, már mezei mapokra is repkedek vele :) )

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6775) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Sony lehet hogy felvásárolja a fejlesztőket. [link]

/s

(#6776) ViZion válasza wjbhbdux (#6775) üzenetére


ViZion
félisten

Nem biztos, h ez jó hír... :(((

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6777) 5150head válasza ViZion (#6776) üzenetére


5150head
senior tag

Ha utána olvasol kiderül, hogy a Leyou egy csirkefeldolgozó meg mezőgazdasági cég ami 2016-ban vásárolta fel a DE-t.
A DE-n kívül hozzá tartozik a Splash Damage (Halo, Gears) Certain Affinity (Cod, Doom) meg még két kissebb fejlesztőgárda. Meg ahogy a cikk is írja LoTR játékon is dolgoznak.
Nem hiszem hogy a Sony a Warframe miatt akarja megvenni a céget.
Találgatni felesleges, de még jól is elsülhet hogy egy tech céghez kerül a portfolio.

(#6774)-re válaszolva. Érdekes, hogy azokkal a warframekkel amiket írtál én egyáltalán nem játszom. Wukival játszott mindenki a nerfig, uh azt pl azért nem nyomtam :D Vauban-t pörgettem egy darabig, meg a Titaniat is megbuildeltem, de a prime-ot már nem volt kedvem.
Nálam ami most nagyon pörög: Baruuk (vele nagy a szerelem :D ) , Nezha, Protea, Nova, - A küldikhez választott alap framek: Loki, Inaros, Ember, Mesa, Volt, Frost. Régebben sokat mentem Nekrossal, Rhinoval, Mirageval. Jelenleg kísérletezek Nidussal, Equinoxal meg Khorával.
Szóval eléggé változó hogy mivel játszok :D

(#6778) ViZion válasza 5150head (#6777) üzenetére


ViZion
félisten

jah, nekem is ez a top 5, leggyakoribb. Nekros farm az alap... Érdekes, h Mag prime is tetszett. Novát formázgatnom kellene, de annyira nem tetszik, h szánjak rá időt, formákat.
Mirage is jó, meg Nezha, ott ki lehet kapcsolni a csúszkálást, mert azzal leestem mindenhol :)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6779) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Gyanítom jövőhéten Steel Path. Azt mondták nagyon soon. :DDD Most, hogy kevesebb az időm egyre többet adnak a játékhoz.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6780) Źşë' válasza 5150head (#6777) üzenetére


Źşë'
addikt

én is inkább a céltudatosság alapján választok, tehát mission függő hogy mit viszek (na meg hogy mi kell, xp/mati), ha gyilkolni kell akkor saryn prime vagy volt prime, mesa prime, equinox prime ' ritkábban rhino prime, vaubant régen szerettem a cc miatt, de most már elintézem khora-val, novát én kezdetek óta szeretem, azt is sűrűbben használom pl, ha aprítani akarok és olyan a küldi amire nagy eséllyel nem visz senki defensive framet (pl kuva survival); +/-os egyaránt kedvenc - csak az a poén h ha van olyan def ami jó lenne ha gyorsan lemenne erre hótziher h senki nem hoz dps-t :D benn rohangálnak inarossal meg wukonggal :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6781) ViZion


ViZion
félisten

Annyira sokat játszom vele, h fel sem tűnt, mekkora pro lettem :)

...esetleg vmi hiba a mátrixban. :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6782) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Én meg egy effektív játékmódra váltok idő hiányában. Meg idegesítő, hogy sok cuccom nincs megformázva, felhúzva, kifogyok a nyersanyagokból.

Ezért:
Hétfő: E\SO (szintezés, formázás, focus)
Kedd: Relic (így lesz Baro-ra mindig, illetve lesz plat is, Cryotic is jön, ha van Excavation meg húzhatok dolgokat is)
Szerda: Resource farmolás
Csütörtök: Hiányzó Frame-ek és fegyverek farmolása
Péntek-Vasárnap szabad tevékenység. Így lesz időm olyanokat csinálni amikkel nem foglalkoztam. Lich, Arbi, Profit-taker, Exploter Orb, event-ek, RJ, kiszedni bounty-ból hiányzó cuccokat, Riven nyitás stb.

Mivel hétköznaponként napi 1,5 óra játékidőm van max, hétvégente napi 3-4 óra így ez a megoldás tűnik jónak. Kevés játékidővel nem nagyon tudok belemerülni semmibe. Napi login booster-ek felcserélhetik a napokat illetve majd a Nightwave is bekavarhat kicsit.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6783) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6782) üzenetére


ViZion
félisten

Jah, ha pici van a családban az ilyen, de majd megnő... és vehetsz neki gépet, ha Te is játszani akarsz :) Nálunk már ez van, egyelőre időkorlát és elfogadják, de nyakunkon a kamaszkor...

Háát, nekem a múlthéten 4× volt 14 h affinity booster (ma is). Elsőnél lehetett 3 féléből választani, ezt kértem. Utána meg adta magától... :U

Így most szinte minden legyártott vasat felhúztam. Neptune/salacia volt ma, sokszor. Archwing fegyókat mókás húzni, ha kb. semmit nem érnek és nem jön be senki, soloba lehet szívni.

Sebaj. A lichemet is próbálgatom, meg terry-t. Fortunán bányásztam, de továbbra se kedvelem különösebben. Pedig jobb amphoz kell majd. Exploitert néztem, oda is csapat kellene... Fortunát Te gyorsan kipörgetted... küldiket mentél, vagy bányászás, vagy honnan lett standing?

Rakival megint voltunk a kis műhelyében... sokat javult a konfigom, gyorsabban lenyestem amit kirakott, mint múltkor. Módosítottunk ezt-azt és ma sikerült tesztelni ingame is (eso nem minden tesztelésre jó sajna, ott a 12× kombó megvan hamar, átlag pályán érdekesebb azért összehozni). Dakrára javasolt másik stance-t, eleinte fura volt, más a levegőből ütése, de vállalható. Gyorsabb, gyors kombó, nagy crit. Lvl 90-en is hentelt szépen grineer-t, a seeking shurikan se kellett.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6784) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6783) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Ja én is Rakit hívom ha valami van. :DDD

Fortuna nekem: Bányászás, Ticker (azért nincs már nyersanyagom meg a credit-et is farmolhattam), Bounty

Kamaszkor nálunk messze még úgyhogy addig időkorlátos leszek, 2 lány van úgyhogy majd kapnak saját gépet, apának kell külön. :D

Archwing fegyvert le tudod hívni sima küldetésbe majd később könnyebb lesz húzni. Heist küldetéseket végigviszed a Profit-taker-rel megadja a cuccot amivel lehívhatod a fegyvert.

Mivel voltam pár Profit-taker-en így nekem mehet szépen a Little Duck standing meg még Repeller System kell 6. Mindent ad csak azt nem. :O

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6785) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6784) üzenetére


ViZion
félisten

Ismerem a gravimagot, csak ugye még nincs meg. Little D. standing az nem vészes, oda lehet vásárolni is, meg farmoltam is múltkor ilyen vackokat. Pár napig voltam fortunán, de semmi nem változott: a küldik nekem tök egyformák, unalmasak. A csapatok szétszórtak, bénák, nem is a feladatra figyelnek. Plains ehhez képes egy paradicsom, sokkal gördülékenyebbek a küldik. Vagy csak nekem nincs szerencsém. Esetleg megint visszaállok a solora és kész. De az időben nem hatékony.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6786) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6785) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Mit lehet venni Little Duck standing-hoz?

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6787) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6786) üzenetére


ViZion
félisten

jah, nem jól írtam, Ticker árulja a debt bondokat, az a solarishoz kell. Jó, h ezt nem kell farmolni, itt lehet venni is.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6788) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6787) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Little Duck-hoz Profit-taker garantált 6k standing és 5-10 perc(kevesebb ha Raki is jön :DDD ) plusz kapsz credit-et meg esélyes, hogy más Toroid-ot is. Exploiter Orb elvileg garantált 12k standing de az lehet 20 perc is. Nem csináltam még csak videót láttam.
Toroid farm az meg csak úgy a jó ha van Resource drop meg chance booster is de akkor 100 Toroid is összejön óránként.

Ha betanulom jól a Profit-taker-t meg megcsinálom a Chroma-t és a fegyvereket akkor egyszerű lesz farmolni.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6789) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6788) üzenetére


ViZion
félisten

Most bementem sola farmra, kellett pár db. Semmi extra, a szokásos frame, de néztem videót... Temple of Profitnál kicsit hergeli az exploitert, majd hentelés az udvaron. A videóban bement, de szinte üres volt, ezt kihagytam. Lerakták a jelzőt, kilőtte véletlen -én is párat :) - de 90% az udvaron hentelt. Amikor elfogytak, akkor megint exploiter idegesítés (csak a kis pókokat lehet ölni), majd udvar. Ilyenkor már többen vannak. ~7-10 percet lehettem, 3 sola lett.

Közben eszembe jutott, h Garuda is megvan, gyk. sokszorosan már. A feleslegest eladtam, megvettem a mindenféle ötvözetek rajzát és gyártom is. Alapanyag volt bőven, régebben kerestem a bányákat, meg tetszett a vénusz bányászás, cuccokat meg szerencsére lusta voltam eladni :)I

Chroma is olyan frame, amivel nem sokat játszottam az igaz, de valahogy nem áll kézre. Lehet keresni kellene vmi buildet rá. Nova-t sem használom, farmra inkább megyek nekrossal, vki meg hozzon novát. Bár már csak a fiatalok kedvéért megyek farmra, mindenből van dögivel.

Exploiter videót néztem régebben, marha macerásnak tűnik, majd egyszer ráveszem magam, ha már a 3-as eidolonra is lesz buildem. Normális amp+fegyó kellene, alap dolgok (cetus amp+ rubico prime) szerény. Rubico riven 1000 plat lett volna barátilag, nem vettem meg...
Más sniperek/nyilak (charge-osak) nekem használhatatlanok. Kerestem crites primary/secondary-t, kevés sikerrel. Néztem ilyen 1 shot shield+ 1 shot limb, de ahhoz is egy halom dolog kell.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6790) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6789) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Chroma nekem sem áll kézre, de felépítem aztán lesz ami lesz. Van rengeteg frame, ami nem áll kézre, de pl. megszoktam sokat. Szóval csak idő kérdése.

Toroid-ot farmolni booster nélkül nem sok értelme van, ha már veszel plat-ot használd. :)

Az olyan drága Riven-ekkel ne foglalkozz ha nincs keret. Nekem a Rubico meg a Redeemer is leszedi 1 lövésből a limb-et pedig nincs Riven egyiken sem. Az 1 shot shield-hez is kb egy jó 777 vagy x77, xx7 Amp kell meg egy kis felvezetés és kész. A sniper-t meg meg lehet szokni, a charge bow-ot én sem tudom mivel rengeteg MMO-ban íjász voltam évekig így számomra kizárt hogy charge és lövés.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6791) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6790) üzenetére


ViZion
félisten

3 db sola-ért nem veszek boostert... pár kristály meg ez kellett Garudához, ma elkezdem összerakni.

Rubicohoz van amp, meg aura mod (bár sokan leszarják, tegnap is többen steel charge-al jöttek...), mag arcane is mellé (igaz ez csak reloadra). Viszont nem Voltal, hanem Revenanttal megyek, nem shielden át lövök. Lehet át kell állnom itt is, h viszem ami kell, mert ki tudja kikkel raknak össze...

Megyek Fortunára, összeharácsolom a Propa-Certus-Klamora-t, utána ugyanez Raplak sniperrel. Csak venust nem szeretem...

Tegnap sok nekifutás Lua-n (octavia, Rot A szekrény). Voltak, akiknek a kis játék kellett még, mondtam csinálják, én keresgélek. Velük kb. 5-6× voltam, 2-3 szekrényt találtam/találtunk mindig. Utána ők végeztek, mentem még párat random teammel. Összesen lehetett vagy 15 kör. Semmi octavia.

OK, legyen Pago spy, Harrow, rot C. Nekiláttam randommal, 2 elbaCCás után solo mellett döntöttem. Kettőt tudok gyorsan nyitni ebből, a reaktoros-molyolós nem megy gyorsan, kerestem helpet. Újabb körök, Volt, h nem lett Rot C, de itt is legalább 8 Rot C kör volt, semmit nem adott (a mittomén poly bundle meg a 300 Endo az ennyi szopcsiért semmi nálam).

Rengeteg modot adtam el, arbi meg mittomén, de sok érdekes modom lett, amit elvittek gyorsan. igaz csak a 2-15p kategória, de lassan gyűlik a plat, szerintem octavia-t elengedem, harrow-t meg majd platból megveszem vmikor... Ahogy kérdeztem a klánunkban nem ritka, szal. ez nem egyedi problémának tűnik. Vmit itt benézett a DE.

De pl. Stalker nem is jött hetek óta, elvileg a grineer halálosztagnak is kellene jönni, nem jönnek, pedig bosszantom őket. Akkor a kronus kardot nem dobja az öreg Vor, meg ilyenek. Thumpereket ölöm szinte naponta, ott is hiányzik vmi fegyó még. Rohadt kiábrándító ez a random fos néha... :(((

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6792) allnickused


allnickused
tag

Sziasztok. Ps4-en játszom és az jelenség ütötte fel a fejét, hogy a kontroller jobb karja ha jobbra fordulnék túl lassú van amikor meg teljesen jó. Ha koppig húzom jobbra akkor szinte nem is fordul, ha csak félig, akkor jónak tűnik. A játék hevében ezt nem lehet kivitelezni, hogy csak valameddig húzom a kart... Van valakinek ötlete, hogy mi a gond esetleg megoldása? 2 kontrollerrel is ez van.

(De, az vagy)

(#6793) ViZion válasza allnickused (#6792) üzenetére


ViZion
félisten

Szia!
Ha más játéknál nem jön elő, akkor nem HW hiba lesz. Sztem itt a többség PC-n tolja, érdemes lenne angolul rákeresni, vagy a warframe oldalon ticketet nyitni -szintén angolul.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6794) allnickused válasza ViZion (#6793) üzenetére


allnickused
tag

Csak a warframe-ben csinálja. Kerestem angolul a jelenségre, de mindenki akinek kontrollerrel van gondja az pc-s játékos. Ilyet nem találtam, ami az én bánatom.

(De, az vagy)

(#6795) ViZion válasza allnickused (#6794) üzenetére


ViZion
félisten

esetleg PS topikban kérdezz rá.
Nekem a PC-n a joyhoz (autóshoz vettem anno) a SW-ben lehetett állítani a "holt tereket" analógon. Olyan, mintha az lenne elállítva. De PS-em má' rég nincs, nem tudom, h mi lehet.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6796) Źşë' válasza allnickused (#6794) üzenetére


Źşë'
addikt

nem lehet irányítási sémát váltani a beállításokban? általában van több séma is, esetleg nézd meg hogy interface vagy valami hasonló alatt nincs e valami extra bepipálva, frissítéssel nekem (pc) elállítódtak dolgok, amiket ki kellett kapcsolnom, lehet kapott a konzolos verzió is valami extra feature-t

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6797) anubys1984


anubys1984
aktív tag

Egyelőre nem sok értelmét látom a Steam Path-nak. Föld teljesítve, de alig van valami extra tartalom, ami miatt megérné többször is végigjátszani egy-egy pályát.

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#6798) ViZion válasza anubys1984 (#6797) üzenetére


ViZion
félisten

Hogy mi értelme? Egyelőre nem sok... de...
Lehet majd itt is eximus-t farmolni, egyszerűbb, mint arbiban vitust gyűjtögetni és 10k kuvát lehet venni belőle. Másik, h itt soloban azért nem a világvége nehézség ez sem, ha van jó cuccod. Cserébe mindenkit scannelve brutál simaris standing gyűjthető.
Exterminate felénél járok a földön, 18k standing. Álcázva scan, még aler nélkül, az 330-340 standing/fő. Ha észrevesznek az is 110 körül ad. Lusta vagyok, haladni is szeretnék... szal. nem tökéletes a munka, de mondom, 18k most. szvsz itt egy pályán megvan a napi standing.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6799) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6798) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Azt se feledjük, hogy +100% resource és credit. Az nagyon jó ám mondjuk Excavation-nél vagy bármi farmnál. Nem kell platot költeni. Ha meg még van booster is. Esetleg event booster gondold el. Rászánsz 3 napot és mindenből van végtelen szinte.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6800) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6799) üzenetére


ViZion
félisten

jogos. Mondjuk sztem lassan Te is azon a szinten leszel, h alapanyag gondod nem lesz, elég, ha az útba kerülőt szétütöd. Ami kevés még, ahhoz bányászni kell, halat boncolni kell, scannelni kell. Meg a cryotik... az szívás.
Plastid/nano/cell/m.sample farmra vittem sok fiatalt, nekem az rég nem gond szerencsére. Az ilyen hegyi kristályból csiszolt bizbaszokból van kevés, azt szoktam bányászgatni, de csak ami kell. Horgászás is szemét dolog, a csalikhoz fortunán is feljebb kell lépnem. De csak lesz ott is standing, idővel...

Grendel farmot megnehezítették erősen... Neked az megvan?

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.