Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#6451) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6450) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Szindikátusokat is húzom ha van kedvem. 3-nak a 2. rang az kapásból 3 Forma, utána pedig Catalyst lol. Lehet jól jött az az 50% kupon a múltkor. Viszont nagyon jem akarom elkölteni megint a plat-ot. Előző 1k csak slot-okra meg 1 szín palettára ment el. Azt hiszem 10 plat ment el a Wukong Prime 1 részére. Durva, hogy a slot-ok, hogy elviszik a pénzt.

Ha a spórák ölnek meg mindegy a fegyveren a visszatöltés akkor. Focus-t is húzni kéne, mert energia visszatöltés is kéne. Volt kicsit csalódás, de ugye se Primed, se maxos mod-jaim nincsenek még. Irány az Index.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6452) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Reactor vs Catalyst Invázió van, csak gondoltam szólok. :))

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6453) Źşë'


Źşë'
addikt

ki hogy áll a Scarlet Spearrel, ma ér véget elvileg - nem is bánom :U

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6454) ViZion válasza Źşë' (#6453) üzenetére


ViZion
félisten

kb. sehogy, sokat nem értem el, űrben nem is voltam (OK, fél kört), mondjuk az nem is vonzott.

Gabii 35 perc Nekros farm (2 nekros prime + 1 Nidus, meg vki ifjú, de ő hamar kilépett), az eredmény 15 orokin cell, meg tucatnyi minden egyéb, meglepő, de 127k credit is. A szörnyeknél van lóvé, hehe...

Derelict farmot is toltam, mutagen sample sem lesz gond, csak kellene még kb. 2-3 foundry a formák és mutagén bigyók gyártására.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6455) Źşë' válasza ViZion (#6454) üzenetére


Źşë'
addikt

én sztem már csak stance formát szedek ki majd h legyen abból is pár darab ha kell, arkánokat kimaxoltam, eidolon huntból is volt már pár, nem bánom hogy most berakták ide, mert nagyon idegesítő volt eidolon huntra menni pubon, a dögök is idegesítőek egyre inkább :D
remélem a sok bug megszűnik ha kiveszik az eventet - kiv vok mit találnak ki legközelebbre ami full grind jellegű - picit kevesebb mint 7 óra van a végéig

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6456) 5150head válasza Źşë' (#6455) üzenetére


5150head
senior tag

Mivel nekem az eidolon nem nagyon jött be, meg ritkán van normális csapat ezért azt én is csak párszor toltam, uh kaptam az alkalmon és én is kiszedtem mindent az event alatt. Jó volt így, mert legalább a railjacket is kimaxoltam.
Sajnos a railjack alapból bugos. Nekem a sima küldiken sokszor van, hogy az oldalsó lövegeknél részben fekete kép van ami vibrál, vagy a sydana felfelé lebeg és nem látok tőle semmit se - csak hogy kettőt említsek. Látják ők is, hogy sok a bug, meg nem is játszák az emberek, uh a legutóbbi devstreamben azt mondták, hogy sokat fognak változtatni rajta, így várható a javulás bugok és játékélmény terén is.

(#6457) anubys1984 válasza Źşë' (#6453) üzenetére


anubys1984
aktív tag

Megvan mindhárom sigil, de nem mondhatni, hogy elveztem volna a dolgot. Remélem, ha majd visszahozzák az eventet, alakítanak rajta, mert tényleg elég gáz volt. Viszont legalább pár Arcane energize összejött. :)

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#6458) ViZion válasza 5150head (#6456) üzenetére


ViZion
félisten

Nah. Akkor nem csak én voltam elszomorodva az RJ-től.
Meg a fekete végtelenbe esés volt nálad? És a bolygó felett a semmiben sétálás? Derékig a padlóban ragadás? Meghalás a semmitől, amikor kiteleportálsz a grineer hajóról?
Nem volt ez jó. Remélem is, h javítják, meg kicsit változatosabb lesz, mert eléggé egyhangú volt.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6459) khalox válasza Źşë' (#6453) üzenetére


khalox
őstag

Kiszedtem a két fegyvert, egy stance formát, meg kimaxoltam két arcane-t, de aztán bezsibbadt tőle az agyam. Már nem bírtam rávenni magam, hogy tovább grindeljek rajta.

A Ceti Lacera-t azt kimaxoltam, de iszonyat OP minden pályára majdnem. Azzal tehetnének valamit. A másikat azt egyelőre nem tudom megépíteni, mert RJ dolgokat használna, de azt eddig bottal sem piszkáltam, addig ellesz.

[ Szerkesztve ]

(#6460) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Én még csak ki sem próbáltam, de gyanítom bánni fogom az Arcane-ek miatt. Viszont már dolgoznak a következő event-en. Majd arra megyek ha lesz időm. Devstream érdekes volt. Ez a Rebecca egyre szimpatikusabb. Mire kijavítják a Railjack-et addigra lehet nekem is lesz.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6461) Źşë' válasza s4hu|SyD^ (#6460) üzenetére


Źşë'
addikt

jófejek a csajszik én is bírom őket olyan jókat tudnak derülni streamek alatt :DDD meg amúgy is :DDD (kam ablakban van mögötte egy Prime1es Witcher 3 szobor wááá :D vajon kié lehet :p)

//de a community btw kegyetlen suttyó emberek vannak a játékban, már múltkor is összefutottam egy (de előtte volt több is, max nem ilyen súlyos eset) eszméletlen gyógyegérrel, elkezdett menőzni hogy neki van railjackben 300órája, meg van vagy 50 void hole-ja (mert ment a diskurzus h nekem akkoriban pont az kellett, tehát farmoltam és jóideje hozzáteszem)... mondom hát azt rohadtul kétlem, az egyik legritkább mod, és amúgy 100platért megy marketen.. jólvan, gondoltam magamban legyél boldog velük h*lyegyerek... meg most is egy agyhalott... scarlet spear space squad.. megkért valakit a host h vezesse el a hajóját, mert hogy neki nem megy... beugrottam, de szokásom lootolni mindent, meg összeszedni az avionicsokat a sentient hajó bejáratánál... most először sikerült egy void hole-t felszedni, erre beírom h mekkora makker fogás, mire semmi válasz (köszi vagy valami "jujjdejó, királyság" szerű szöveg)... beírtam h most először találtam event alatt, erre beírja h mit halandzsázol össze vissza bizonyos avionicsokról?! csak néztem, ezután megkérdeztem h mennyire vágja a RJ-et, mondta kb semennyire... vége lett a küldinek, kimentünk scarlet spear relayre, erre beírja hogy van neki 5 darab belőle, mondom az fura mert ha nem ért a RJ-hez akkor valszeg játékideje sincs benne sok... meg magyaráz hogy a sentientek ellen nem jó így meg úgy... utóbbi időben mondom összefutottam jópár "alacsony kerítés átlépővel" :U néha csak fogom a fejem :(

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6462) s4hu|SyD^ válasza Źşë' (#6461) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Akár én is mehettem volna RJ-re. Semmit nem értek abból, amit írtál. :DDD

Arcane-ekből melyikek a "must have" meg hanyas szint? Maxos az húzós, de egy 2-3 azért belefér ha keményen farmolok. 2 nap alatt vagy 100+ plat-ot sikerült összeszedni, igaz el is ment Prime darabokra. Ahogy hallom Energizer, Guardian meg Grace mindig jók.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6463) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6462) üzenetére


ViZion
félisten

Ezeket én skippeltem... van pár belőlük, de nem érdemes feltennem az alacsony % miatt.
Inkább ócóból csináltam ütőset. Továbbra is él bennem amit vki írt -talán itt, de lehet online-, hogy mindegy milyen a frame, ha nem tudnak hozzád érni...
Ezért strike-ra és blade chargerre gyúrtam. Kell a farmoláshoz, Nekroson elég jól segítenek. Ugye ott kardozni kell, azt húzzák ezek.

Ahogy írtuk fentebb, az RJ küldik miatt ne bánkódj. Javult kicsit, de korántsem az, ami az elvárható szint lenne. Ha az egész ilyen bugos lett volna, akkor már nem lenne a gépemen :(((

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6464) ViZion


ViZion
félisten

Tegnap+tegnapelőtt famolgattam, most takarítom a junkmodokat kifelé...
310 db, 2000+ endo...
Twin gremlin riven kell vkinek? ócón. Szvsz az a fegyó max jó poén átlag pályákon, most dual grakata van, rivennel, ez marha jó lett. Szerintem a Kama-t is elengedem, nem segített neki a riven.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6465) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6463) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Hát ha van 800 energy nem olyan rossz az az Energize. Mondjuk ahhoz kell Primed Flow ami nincs nekem sajnos. Így gyér az energy pedig nagyon jó lenne. Igaz, hogy drágák a maxos Arcane-ek, 320+ Grace pl. de ez is az Event-nek köszönhető. Nem tudom mennyik voltak előtte.

Azt mondtad maxolni szereted a dolgokat, akkor hogy hogy az Arcane-ek nem mozgatnak meg? Focus sulik? Amp-ok?

Arcane-ek meg pl. a Focus szerintem alapból egy másik szintre emelik a játékot, sajnos elég messze vagyok onnan elnézve az árakat.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6466) 5150head válasza ViZion (#6463) üzenetére


5150head
senior tag

Azért ezt a kijelentést "mindegy milyen a frame, ha nem tudnak hozzád érni..." vitatnám. Az ír ilyet aki kis szintű mobokat csapkod. Egy toxic vagy egy rad úgy meg tud borítani, hogy csak nézel, nyilván nem ott ahol 30-as mobok rohangálnak :)
Źşë' Fura amúgyy én is észrevettem, hogy sok retard előbújt az event alatt, vagy a korona miatt lett sok új vagy újrakezdő játékos, nem tudom. Ma pl sortieról ki kellett lépnem, mert az egyik ember mobildefen felvette a kulcsot aztán kamillázot. Hiába írtam neki chaten, le se bagóztak, vártam kicsit hátha beteszi a konzolba, aztán leaveltem... Következő körben mondom akkor viszem én a kulcsot aztán nem lesz para... gondoltam naívan, mert az okos limbo rárakta a bubiját a védendő konzolra így nem tudtam betenni a kulcsot :U chaten írtam neki meg egy másik srác is kapcsolt aztán ő is, uh levette. Volt olyan az eventben, hogy nem a squadchatbe írtam, hanem mivel nem válaszolt jóideje már személyes üzenetet írtam neki, hogy mégis mi a francot csinál? Utána Flotillán láttam a klánjából, hogy magyar volt :U

(#6467) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6465) üzenetére


ViZion
félisten

Ezért maxoltam az olcsóbbat, ami így ér valamit. Energize alacsony%-al nekem nem sokat jelentett, nem éreztem a különbséget, h van vagy nincs felrakva.
Primed flow van, meg large squad energi refill, ha nagy a baj.

Arcane érdekelne, de a beszerzése macerás vagy drága. Eidolonhoz még pici vagyok én...
Amp is ilyesmi, majd valamikor ráveszem magam és meglesem, h miről is van szó (olvastam róla, de nem kezdtem még küldiket, annyira nem érdekel egyelőre).

Madurai elég jól áll, erre figyeltem, kapott lencsét minden fontosabb fegyó, az egyszerűbbekből. Phoenix passzívok maxosak, többit csak elkezdtem, nem használom ezeket.

Naramont is elkezdtem unlockolni, de mivel egy lehet aktív, ezt sem látom fontosnak. Persze, tudom én, h a pro játékosok ott töltik az energiát, meg akármi hókuszpókusz... Spear-nál is érdeklődtek, h sentienetket mivel tervezem megölni. Mondom a primaryval vagy karddal... és megölte. Nem void izélgetek :D

Az én "ütemtervem" máshogy működik, indexet felfedezve arra kezdtem keresni megfelelő cuccokat. Az már összeállt, de melee-t még lehet variálok. Elsőnek ugye a plains volt, oda is sikerült elég jó kombót összeszedni. Akarius nélkül oda ki sem megyek...

Utána itt az arbi, nagyon tetszik. Nah, erre is elkezdtem keresni, maxolni dolgokat. Francos Kama meg a rivenje több estémet és egy ifa platónyi endót elvitt, de nem lett jó... Dakra Prime (3 formával) és most a destreza prime is alakulgat... csak sok forma meg orokin cell kell.

...és meg is jöttünk: mutagen mass, cell farm... Nekros prime elővesz, beletoltam 2 formát, agyalok a harmadikon... és keresni kell fegyót, ami magas slash, kevés más... és azt maxolni. Rájöttem, h lőfegyverben az impact/plasma ami tetszik, alig van nekem, ami slash sebzést ad. Derelict kavatra kitűnő volt a heliocor, de az is impact, lootra nem jó.
Most a kardok után az orthos prime amit próbálgatok, csak ugye kellene bele 1 krumpli+kb. 3 forma, h azt mondjam kb. mindent tud.

Rájöttem, h maga a játék nekem inkább a fegyverek kipróbálása, legózás a modokkal, ilyesmi. Több időt töltök arsenalban, mint a pályákon. :DDD

Fókuszon ne aggódj, tutira lesz lencse, amit a kedvenc warframedba vagy fegyódba pattintva gyorsabban gyűlnek a pontok. Upgradelgetsz, unlockolgatsz, annyi. Hagyjál játszanivalót későbbre is! :K

5150head: jah, arbiban volt mondjuk ilyen meglepi, h meg se karcoltak és csatt. Azóta kerülöm a zöld felhőket. :) meg néha felnézek a HP-ra is.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6468) 5150head válasza Źşë' (#6461) üzenetére


5150head
senior tag

Jaj ez a video még mindig üt :D tipik csajszi, van minen "he suck, cock, butt" és min kezd el visítani? A Bopp Bipp-en :D
Mondjuk amennyit tud dumálni ... :U

(#6469) Źşë' válasza 5150head (#6466) üzenetére


Źşë'
addikt

limboval már én is jártam így, konkrétan lemaradtam, előttem a srác valamit tökölt, azt hittem rég rárakta a kulcsot én meg reflekxből nyomtam a bubit :D aztán közben meg kb az volt amit te is írtál :D dejavuu :DDD

közben lejárt az event, és 1évet ír a következő murexre :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6470) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6467) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Zenurik-ot kéne húzni az ad energia visszatöltést ha Void Dash-t csinálsz az Operátorral.
Én az ilyenekre szeretnék specifikus build-et, hogy effectív legyen a farmolása. Meg kéne Eidolon vagy Lua lencse, de azok nagyon drágák.

Index-re ott a Wukong, jó csapattal 4 kört lehet menni, a 100-as ellenségek a határesetek nálam. Egyébként meg 2 kör aztán ki aztán megint be 2 körre, ha kell a lóvé.

Arbi-t még nem próbáltam. Mostanában Sortie, ha olyan amit bírok, Relic, mod farm, Syndicate küldetések. Jelenleg 15-16 dolog van készülőben a Foundry-ban, legtöbbje Prime, 5 frame, többi fegyver, Forma, Reactor stb. Elleszek.

Nightwave-hez már csak 1 szint kell.

Mostanában sokad adok el meg veszek ott találkozok igazán bunkókkal.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6471) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6470) üzenetére


ViZion
félisten

Megnéztem, direkt madurai-t választottam. Phoenix Talons+Phoenix Spirit maxolva.
Ezek adnak bónuszt: Physical Damage+Elemental Damage increased by 25%
Inner gaze maxoláshoz még egy eidolon bármi kell.
Többire is raktam már, de ez a három volt fontos. Nem szoktam operátorral egerészni, néha Lua-n, ha jönnek a rosszak, de ott is inkább primary, vagy viszem a Mara detron-t is, meg egy Wukong specter és annyi.

Indexre nekem is wukong, energiát csak a 3-as képességre használok, amúgy minden mod életerő+armor, ill. adaptation van fent, meg a v.pursuit.

Arbit csináld. Kvázi végtelen endo forrás. Grineer vagy infested vállalom csak be, Corpust nem szeressem. Kedvencem a survival, de néha defensere is megyek.
Kb. olyan, mint a "mezei" survival, csak erősebb ellenfelekkel, illetve vannak ilyen star wars-os kis lebegő droidok, amik egyszerre több rosszarcúnak is sebezhetetlenség pajzsot táplnak.
viszont ezeknek a kis vackoknak nincs pajzsuk... de elbújnak a tömegben, néha többen is jönnek egy csoporttal.

Ashy-val szoktam menni, láthatatlanul közéjük megyek, bogyó droid lelő, mindenkit lekaszál, halad tovább. Jah, ahogy megölöd a droidot, az a pajzsokra küld egy blastot, kicsik rögtön meghalnak, többi elfeXik.

Infestednél mókás a toxic cloud. Ne maradj benne, mert megöl hamar (nem az elején mondjuk). Halálnál meg macera van, csak a csapat tud feléleszteni, ha a kis droidokat leölve felveszi a lehulló kristályokat (nemtommik, de mint az indexen), és odavisznek egy marékkal.
Este bő 40 percet mentünk, jó volt. Volt egy Volt! sokkolt, mi meg arattunk. Egyszer haltam meg, nem figyeltem a ritmusra, levegő töltés animációt nem lehet megtörni, álcám kikapcsolt, azonnal ledaráltak. Mondjuk ez már 30 perc és lvl 80+ volt. Végére 100-120 körülieket dobált, nem volt kellemes. Nincs túltolva az armor, shield is alig. Kell ugye a thief's, a v. pursuit, fatal teleport, primed cont., agur message, primed flow, vitality... ezek mellé nem fér. Arcane is blade charger és strike. Blade charger ott volt bajos, h ugye az primary killre kattan be. Egyszerű terv: nekikrontok vitézül, figyelmeztető lövések a mellkasba, ha arcane kattan, akkor melee-re vált és mindenkit megöl, többieket megsebesíti...

Ám a fulmin gyanúsan sz@rul ölte a grineer-eket. Leesett, h Nightwave miatt valamikor ezt a konfigot magneticre építettem. Grineer páncélok jókat röhöghettek rajta... :B

Szal. úgy a 15. perctől az arcane buff felejtős volt, nem tudtam kivárni, mert nem reloadra meg folyamatos tüzelésre, hanem max dmg-re van állítva -de az csak pár lövés, töltenie kell utána.

Összességében: próbáld ki. Szerintem az egyik legjobb játékmód, van kihívás, de nem lehetetlen. Van benne csavar, a kis droidoktól néha agyf@ct lehet kapni. Viszont rengeteg a loot, kapod azt, ami az alap bolygón/pályán amúgy is jár, meg mellé ayatanok, endo, cell, akármik.

Index: jah, azt is csinálgatom, kell a píz lóvéra. Vmelyik nap érdekes csapat: 2 magyar, egy külföldi és én. Első kör végén kiléptünk a külföldi -talán német- sráccal. A 2 magyar kolléga jól elvolt, gyűjtögettek. De nem vittek be SEMMIT. Írtam, h time, idő, izé. Semmi. Volt, h 2-3 bigyót kellett bevinnem, h ne bukjunk. Erre erősebbek ugye. És az én killemnél is elszedték a bigyókat folyamatosan. Alapból ez nem baj, csak vigye is be. Hiába van nála 20-nál több, meg majd a kövi körben de jó is lesz. Nem lesz. Főleg ha idő lejár és kibac az index. :((( Első körnél vége is lett így, pedig nálunk még két nagy kupac volt...

Fűű, de hosszú lett. :B

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6472) khalox válasza ViZion (#6471) üzenetére


khalox
őstag

Én elviszem a Twin Gremlins rivenedet, ha meg akarsz szabadulni tőle - adok érte 30 platot vagy 3 anasa-t.

(#6473) ViZion válasza khalox (#6472) üzenetére


ViZion
félisten

ehh... bakker... ez durván jó ár lenne, csak éjjel -miután egy hete fent volt marketen, többször kiírtam trade chatre, végül ide is- és senki nem írt rám, így gondoltam ez tényleg értéktelen. Sajnos endo-t csináltam belőle, nagyon híjján voltam. Kama toxicon is van, ott is agyaltam, h elengedem, mert bő 6k endót adna vissza. Szerény vígasz azután, h ennyi időt rászántam.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6474) khalox válasza ViZion (#6473) üzenetére


khalox
őstag

Semmi gond, majd legközelebb. :)

(#6475) khalox


khalox
őstag

No még ez is. Ilyen sem volt eddig még sosem, kénytelen voltam solo-t nyomni a sortie-ban, olyan bénák voltak a randomok a spy missionben. Háromból háromszor valaki keresztülgyalogolt rajta és bukta. Értem, hogy nincsen hozzá megfelelő cucca, de akkor mi a csodáért rohan keresztül mindenen? :F

[ Szerkesztve ]

(#6476) s4hu|SyD^ válasza khalox (#6475) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Én is elrontottam egyet pedig még tudtam is merre kell menni. Corpus meg Lua spy inkább amit én szeretek.

De amúgy rájöttem, hogy nagyon rá kell gyúrnom a build-ekre. Legtöbb frame-em meg fegyverem gyenge, mert nincs meg az a minimum 3 Forma. Most szedtem ki egy csomó bp-t úgy gyártom őket egymás után. A Primed Mod-ok hiánya is nagy különbség. Érezhető. Már gyenge vagyok a 80+ ellenségnél, ami Sortie-n nem valami jó.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6477) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6476) üzenetére


ViZion
félisten

Az a baj, h a legtöbb fegyó 80 alatt öl elfogadható tempóban. Riveneket is kell vadászni, és/vagy kuva fegyókat. Fulmin eléggé feltápoltam, írtam fentebb, h bánatosan kevés volt -OK, ráadásul magnetic a grineerre, de amúgy is.
Primed modokba meg kb. végtelen endo kell a maxoláshoz, ez is jelentős érv a heti 3-4 arbi-túra mellett. :K

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6478) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Fomorian-t van értelme csinálni a hétvégén?

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6479) khalox válasza s4hu|SyD^ (#6478) üzenetére


khalox
őstag

Ha kész lett, akkor nincs sok - szerintem.
Háromszor mentem, a cél elsőre megvolt, de mindháromra endo-t dobott. Nálam mondjuk nincs ilyen gond, de elképzelhetőnek tartom, hogy a distruptorokat legyártani gond lehet a cryotik miatt.
Még azért megyek vele pár kört, hátha kidobja az Imperator Vandal darabjait, de túlzásba nem fogom vinni, azt gondolom.

(#6480) Źşë' válasza s4hu|SyD^ (#6478) üzenetére


Źşë'
addikt

:)) naná!

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6481) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Durva, hogy a DE mennyit javít meg csiszol a játékon. Azért sok játék példát vehetne róluk. 80. napomnál járva pl. még egyszer sem volt crash vagy 1x talán, mert kicsit túlmelegedett a VGA, de az sem az ő hibájuk.

UI változás mindig jó ha van bármilyen játékban. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6482) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6481) üzenetére


ViZion
félisten

Még nem mertem a RJ-met meglesni, azt mondják ott a modokkal sokat variáltak... :U
Amúgy jah, tényleg törődnek vele. Nagyobb update-ok után néha idegesítő, h fél óránként ki kell lépni, mert pecselnek.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6483) khalox válasza ViZion (#6482) üzenetére


khalox
őstag

No. Mentem 6 kört railjack-en. (Earth, mert még gyík vagyok :D ), ebből kettőt a csapat bebukott, a maradék négy az megvolt, de 0 (azaz nulla) mod-ot dobott.

[ Szerkesztve ]

(#6484) 5150head válasza ViZion (#6482) üzenetére


5150head
senior tag

Legalább szól előre a game és megvárja, hogy befejezd a küldit, nem pedig simán csak kib@sz. :K
A railjacket én is csak megnéztem, kivettek minden modot a hajókból, meg megvariálták őket. A patchnotes jól leírja, hogy mi változott érdemes átfutni.
Nagyvonalakban, kb mindent buffoltak. Az avionicsoknál mindenből csak egyfajta lesz. (pl nem lesz vidar meg zetki bulkhead is, hanem csak egyféle) A többi avionicsot kivették, ami maradt azt meg lenullázták, de amennyi diracot eddig költöttél az avionicsra azt vissza is adták.
Meg ami még jó hír, hogy néhány nyersanyagnak a droppját megháromszorozták. (pl titanium)

[ Szerkesztve ]

(#6485) ViZion válasza 5150head (#6484) üzenetére


ViZion
félisten

Avionicsnál engem az zavart, h mondjuk zatki bulkheadból is volt 3 féle, 3 eltérő alap értékkel. És ránézésre nem tudtam, h melyik a jobb. Kellett volna színezni ezt is, mint a modokat.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6486) 5150head válasza ViZion (#6485) üzenetére


5150head
senior tag

Én nem emlékszem ilyenre, tudtommal az egyes "gyártók" között volt csak különbség.
Szerintem az is átlátható volt, de hát mostmár mindegy, egyszerűsítettek rajta, így most nem kell utánanézni wikin hogy mi kell, hanem amit dob, diraccal felhúzod és annyi. A Components meg az Arnaments fog különbséget tenni a hajók között, meg nyilván az avionics sinergiák.

(#6487) Źşë'


Źşë'
addikt

akkor jól pofánköpték a communityt ha mindez igaz amit leírtatok, rengetegen nekifeküdtek az avionics farmnak, kigyúrták a hajót... most meg szétbarmolnak mindent, hát gratula nekik, majd meglesem mit csesztek szét

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6488) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Megkönnyítették nekem. Közben meg a sok patch miatt már nem is megy a játék. :O

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6489) Źşë'


Źşë'
addikt

ami avionicssot nehezebben kifarmoltam azokat most kitörölték :W leegyszerűsödött az egész kb mint egy ék... maradt pér common zetki, én meg mint barom örültem h végre meglettek a modok... mod drop chance boosterrel, barotól még vettem 2-t, az utolsó ducatjaim (1000Đ és nem is tudom mennyi credit, de sztem 1misi felett) arra szórtam el, elmennek a k. annyukba komolyan :(((

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6490) 5150head válasza Źşë' (#6489) üzenetére


5150head
senior tag

Nyugi, nem csak Te farmoltad ki azokat, hanem sokan mások, köztük én is. Vettem boostert stb. De mivel nem csak mi játszunk a játékkal és az utóbbi időben szinte senki nem játszott railjackel ezért muszáj volt kezdeniük vele valamit.
Ma délután pl örültem, hogy találtam egy olyan csapatot akikkel lehetett menni, mert soloban nem egyszerű Flexat nyomni (pedig párszor letoltam így, mert nincs meg a Pennant meg a Quellor) Mivel volt csapat kb 1-1,5 órával tovább voltam bent, mint akartam. (persze a fegyók nem estek ki - 5% dropchance - meh)
Sajnos ez ilyen, ezt el kell fogadni. De itt legalább nem kell a 0-ról kezdeni. (Mint pl Divisionben ahol agyatlanul nerfelnek/buffolnak a kedves fejlesztők - nem is játszok vele) Ha kapunk egy élvezhető, játszható módot, ahova érdemes visszajárni és játszák is az emberek akkor fene bánja. :)
Akik sokat tolták azoknak pl úgyis megvannak a fasza Components meg az Arnaments. (pl nekem van 100-as VidarMK3 reaktorom, de esett már 97-es is :B )

(#6491) Źşë' válasza 5150head (#6490) üzenetére


Źşë'
addikt

azokra is ráférne egy rendbetétel, mert tök felesleges a zetkin kívül az összes többi, ahhoz túl gyíkok voltak hozzányúlni, retkes kurva banda :(((

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6492) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6488) üzenetére


ViZion
félisten

Át kell állítani a launcherben DX10-re. Akkor megint tölt, elindítod, kilépsz, vissza DX11-re és indul. Nekem is ez volt, de fórumon már volt rá ez a tipp, működött.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6493) Rickeffe válasza ViZion (#6492) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

.

[ Szerkesztve ]

Rickeffe

(#6494) Rickeffe


Rickeffe
aktív tag

Nem ment el ez a játék egy kicsit egy "Second Life"-ba?

Rickeffe

(#6495) ViZion válasza Rickeffe (#6494) üzenetére


ViZion
félisten

hehe... lehet.
Anno akkor kezdtem aggódni, mikor pár hónapos statot visszanézve a BF2142-ben napi 8+ óra felett volt az átlagom... ebben nincs annyi, nem lehet baj :)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6496) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6495) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Mikor ifjú voltam nekem is a napi 8 óra az kevésnek számított. Inkább 10-12 néha 16 lol. :U

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6497) 5150head válasza Rickeffe (#6494) üzenetére


5150head
senior tag

Nincs rákényszerítve az ember, hogy játszon. Senki nem tart pisztolyt a fejedhez, hogy játsz a warframmel napi 20 órát :D
A játék tele van tartalommal mindenki saját maga dönti el, hogy ezt milyen gyorsan fogyasztja el.

(#6498) Rickeffe válasza 5150head (#6497) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

Az ég kék. A fű meg zöld.

Rickeffe

(#6499) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6496) üzenetére


ViZion
félisten

Az az átlag volt, hétközben dolgoztam és heti 3-4 nap délután másik melóba is mentem... szal főleg a hétvége tolta meg az átlagot :K

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6500) 5150head válasza Źşë' (#6491) üzenetére


5150head
senior tag

Azokat lehez fúzionálni, továbbá a reaktornál, shieldnél és az engine-nél azt is ki tudod választani, hogy mi legyen a plusz módosító rajtuk. Szóval ha pl van már egy 100/100-as reaktorod, de a módosító nem tetszik rajta, akkor egy másikról át tudod tenni. Szóval mindent ki lehet mostmár maxolni.
Nyilván ilyenkor bukod a donort, meg némi nyersanyagba is kerül, de jobb így mint megvárni míg kiesik a fullos.

(#6498) Rickeffe :F

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.