Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#3001) Ry0K3N válasza MichaelSD (#3000) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Miért mégis mekkora nerf az már? :D
Most tényleg? Mintha azon múlana az egész. Röhely ez az egész amit levágnak a palyerek.

Excalibur majd megkapja a maga kis dolgait idővel meg a többi frame is most épp elég az hogy az ugrás képessége is totál haszontalan lett mert ugyanazt meg tudod csinálni energia nélkül is ráadásul gyorsabban.

Egy free to play játéknál nem lehet mindent kijavítani az nem úgy működik, a tartalmat meg kell csinálni mert különben nem tudják fizetni a számlákat ha nem halad a játék. De ha mondasz egy másik free to play játékot ahol érkeznek új tartalmak és mindent ki is javítanak és balanceolt és sikeres igazat adok neked. Csak egyet mondj olyat egyetlen egyet.

Hogyhogy nem megy a felugrás? 1 hete még vígan blindolgattam és javelineztem a jónépet a magasból. A pályák egy része meg valóban nem üres tér de az nem jelenti azt hogy nem lehet arrébb menni vagy megvárni őket egy másik teremben és ott lenukeolni őket ahol elég csak egyszer megnyomni a gombot :P

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#3002) Ry0K3N


Ry0K3N
senior tag

Na megjött az új hotfix. :DDD
Most mindenki lenyugodhat. :))

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#3003) MichaelSD válasza Ry0K3N (#3001) üzenetére


MichaelSD
őstag

Zseniális, a Radial Blind LOS megmaradt, Hive lett minden Erisban minden (amit senki nem játszik),csodás.

Mert LOS mechanika a mögötted lévő elenfelet nem blindeolja, ahogy az új RJ sem találja el. Hiába ugrasz fel ami mögötted van az nincs benne a LOSban. De Te annyit használtad a LOSos powereket.....

STO, Firefall, Warface csak úgy kapásból, de per pillanat a F2P többsége.

Az hogy vannak bugok, az rendben van. De akkor azokat kijavítom és nem adok ki még egy bug halmazt, hogy még több bugom legyen.

Tartalomért soha nem fizetnek. Archwingért fizettél?

Feladtam én is.

[ Szerkesztve ]

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3004) MichaelSD


MichaelSD
őstag

Az új patchben a Sigilek bonuszt adnak a repre. Kár hogy alig (kb. 2), vagy sehogy nem hozzák vissza az árukat. Minőségi patch :)

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3005) MichaelSD válasza MichaelSD (#3004) üzenetére


MichaelSD
őstag

Az új patchben a Rathbone bugos (nem jegyzi meg az upgradeket), a Tactical Alert bugos, nem lehet befejezni.....

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3006) MichaelSD


MichaelSD
őstag

Nap aranyköpése az új Hub témában:

""It would be awesome though when the host would leave and the 199+ others would get the "host migration" screen. It don't get more epic than that :)" :DD

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3007) r00r1 válasza MichaelSD (#3006) üzenetére


r00r1
aktív tag

Nekem most lett meg a szaros 30 pont az alertből... :D

(#3008) MichaelSD válasza r00r1 (#3007) üzenetére


MichaelSD
őstag

23-ig mentem, de most lefekszem. Ritka primitív küldetés. Rhinoval mennek az emberek 90%-a, mert a energy leech miatt, nincs másnak értelme. Nem tudsz képességeket használni, tehát a max health/vitality/armour frame kell. Ugyanez van archwinge. Tényleg kivehetnék lassan a képességeket, mert sok értelmük már nincs.

És erről beszéltem. Damage 2.0 óta kapkodnak a devek jobbra-balra konkrét irány nélkül.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3009) r00r1 válasza MichaelSD (#3008) üzenetére


r00r1
aktív tag

Nyomhatnánk este egy pár iO-t...állat az a pálya. egyedül 20 wave alatt 4800 rep pont...

(#3010) Ry0K3N válasza MichaelSD (#3003) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Oh én igen sokat használom a LoS-os powereket, eléggé meg is lepődöm néha hogy egy kis darab korlát vagy egy lépcső egyszerűen losba teszi a delikvenst. :D

STO: warframenek jelenleg 10x annyi palyere van csak online. Ezt mindennek nem nevezném csak sikeresnek nem
Firefall: még annyi palyer sincs mint STO-nak
Warface: dettó mint feljebb
ezek mindenek csak nem sikeresek, ha nem tudnak kialakítani egy játékosbázist

Tartalomért nem fizetsz, a tartalom azért van hogy itt tartson és fizess egyéb dolgokért. Manapság így mennek a dolgok.

Más: valaki nem akar T4 Ext keysharet? Hiányzik egy Bo alkatrészem.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#3011) Ry0K3N válasza MichaelSD (#3008) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

4 es random csapat 2 loki 1 nyx meg 1 nem tudom mi volt mindenki energy syphonnal. Azzal kezdték ketten leraktak 1 energia töltőt így mindenki maxra töltötte magát. Gondolhatod nem tartott sokáig megszerezni a 30 pontot az emblemhez :D
De limbó is tökéletesen jó ide.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#3012) MichaelSD válasza r00r1 (#3009) üzenetére


MichaelSD
őstag

Köszi az ajánlátot.

Hiányzó pontokat megszerzem a eventhez, de aztán jegelem a játékot. Kalap bughalmaz per pillanat az egész. Majd ha normalizáljak megint, talán benézek. Jobb dolgom is van, mint végtelenül primitív küldetéseket grindelni, mert nem tudnak küldetéseket tervezn

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3013) MichaelSD válasza Ry0K3N (#3010) üzenetére


MichaelSD
őstag

Persze hogy több playere van a Warframnek mert minden kiddie beregisztál XBoxon meg PS4en. Nem nagy kaland így feltolni a számokat.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3014) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Na nagy nehezen kitoltam a 30 pontot public-on. Te jó ég, hogy ez mekkora értelmetlen faszság volt. :D

Mondjuk azért a catalystnak örülök; illetve bebizonyosodott, hogy Mag Prime nem is rossz ide, főleg miután lenulláztam Rhino-t. :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3015) r00r1 válasza Kareszovics (#3014) üzenetére


r00r1
aktív tag

Pedig szeretem a grindcoret (Napalm Death), de ez az én gyomrom is megfeküdte. Mondjuk nyx (max range) + dread kombó egy lövés volt. Mivel ha chaost aktiváltam a drónok elrepkedtek.

Az utóbbi két napban lett 2-2 catalystom és reactorom. :)) Bár még nem tudom, hogy mire fogom "elkölteni"

(#3016) Ry0K3N válasza MichaelSD (#3013) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Nem tudtam steam nyilvántartja a konzolos játékosokat is :F

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#3017) Kareszovics válasza r00r1 (#3015) üzenetére


Kareszovics
addikt

Ebben egyet kellett, hogy értsek MichaelSD-vel: okés legyen nehéz az event, legyen miért küzdeni. De ilyen faszság, hogy azonnal nullázza energy és ezáltal skill-eknek semmi értelme...

Ami viszont nálam ennél is sokkal jobban kib@ssz@ a biztosítékot az a Conclave limit: még a fentiek mellé még heréljem is ki a karaktert. Nemá' :U

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3018) MichaelSD válasza Ry0K3N (#3016) üzenetére


MichaelSD
őstag

Ry0K3N:
A Steam statok problémásak (mondjuk ez azt is jelentheti, hogy neked van igazad), mert pl. a STO nagyon sokáig nem volt steamen és nagyon sokan, dobozosan vették meg voltak jó tárgyak akcióban.

Kareszovics:
Per pillanat szerintem iszonyat káosz van a deveknél, mert már ők is se tudják / nem tervezték, hogy merre és hogyan. Archwinggel annyira belenyúltak sok helyen, egyszerre a rendszerbe, hogy ami kevés logika volt, azt is elcseszték.

Amúgy az egész fejlesztésük érzésre meg. Emlékszem anno mikor a damage 2.0 jött, az volt az érv, hogy túl lineáris a sebzés. Na most damage 2.0 után, ugyanolyan lineáris, de most már loadoutokat kell csinálnon és váltogatnom, attól függően, hogy milyen ellenség ellen megyek (nagy élmény..).
A közelharc unalmas csinálunk energy chanellinget. Rendben van de sima közelharccal, kb. 98%ban ugyanannyit sebzek, akkor miért használja bárki is? (Jó, Life Strike buildet haználják néha, de annyi).
Excaliburt 5. alkalommal "javították", ami szerintem kicsit sok.

Tudom F2P, meg ne várjak el sokat, de szerintem sok olyan dolgot csinálnak ami felesleges.

Mindenesetre már van tamagochink, space invaders 3Dnk és most jón a Warframe: Second Life a hubok formájában...

[ Szerkesztve ]

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3019) r00r1 válasza MichaelSD (#3018) üzenetére


r00r1
aktív tag

Mivammá' mivan?? Kellene egy jó excal a csapatba. Nem tudsz egyet? :DDD

(#3020) MichaelSD válasza r00r1 (#3019) üzenetére


MichaelSD
őstag

Sajnos nem tudok. :( Nincs jó Excalibur, lenerfelték. :)
Egy kicsit pihentetem most a Warframet. Elegem lett a devek hülyeségeiből és az idióta fejlesztéseikből (a legújabb a Second Life: Warframe = hub).
Majd meglátjuk mi lesz. Ha lesz event valami egyedi cuccal, azt majd lehet hogy letolom, de lehet hogy addigra már az se érdekel... ;)

[ Szerkesztve ]

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3021) Rickeffe


Rickeffe
aktív tag

Mivel kocajátékos vagyok én még erőltetem az Xcalt :D

Rickeffe

(#3022) MichaelSD válasza Rickeffe (#3021) üzenetére


MichaelSD
őstag

Én az RB nerf után voltam így, de most már csak unalmas.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3023) MichaelSD válasza MichaelSD (#3022) üzenetére


MichaelSD
őstag

Gyönyörű lett az új fórum: fehér, szürke és piros. Csodás...

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3024) Źşë' válasza MichaelSD (#3023) üzenetére


Źşë'
addikt

nagyon pozitív vagy mint mindig :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#3025) MichaelSD válasza Źşë' (#3024) üzenetére


MichaelSD
őstag

Most komolyan, neked nem fáj a szemed tőle?

Gunslingerbe bele se megyek... :)

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3026) r00r1 válasza MichaelSD (#3025) üzenetére


r00r1
aktív tag

Na attól tényleg kirázott a hideg, mondom mi ez a szar...
Teljesen rossz az irány. De KONTENT az kell hetente!!!
Ahelyett hogy balancolnák/ reworkolnék a játékot.

(#3027) MichaelSD válasza r00r1 (#3026) üzenetére


MichaelSD
őstag

És én vagyok negatív.... 😁

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3028) Rickeffe válasza r00r1 (#3026) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

Az 100MB kontent még hagyján ugye a fos szerverekkel 2 naponta, de ma is mondom "játszok egy picit" mert akadt üres idő. Ja, optimizing download cache...

Rickeffe

(#3029) r00r1 válasza Rickeffe (#3028) üzenetére


r00r1
aktív tag

The red text has spoken - javították egy 30 perce...

(#3030) Źşë' válasza MichaelSD (#3027) üzenetére


Źşë'
addikt

mer akkor mi az amit nyomsz? folyamatos lájktenger :F

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#3031) MichaelSD válasza Źşë' (#3030) üzenetére


MichaelSD
őstag

Ez a pozitív hozzáállásom, képzeld milyen a negatív. :))

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3032) MichaelSD


MichaelSD
őstag

Hátha valakit érdekel... :)

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3033) Źşë' válasza MichaelSD (#3032) üzenetére


Źşë'
addikt

elég frankó, egy 3D-s nyomtatót elfogadnék azokkal lehetne ilyen cuccokat gyártani :))

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#3034) Źşë'


Źşë'
addikt

dojo-nál ha valamit lerombolok akkor az a nyersanyag milyen vaultba kerül?! egy láthatatlanba?! valamit találtam neten róla - de h ha ez így van akkor ezen van mit javítani, nem is látom hogy mennyi nyersanyagom "maradt", ill. hogy ezeket hogyan hova osszam el... formáknál jó lenne ha visszajönne... vicc hogy egy folyosó lerakásához is forma kell

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#3035) Ry0K3N válasza Źşë' (#3034) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Lényegében igen. De bármit lerombolsz a nyersanyag nem vész el azt újra be tudod fektetni de csak a dojo építésébe vagy research-be.
Amúgy nem olyan vészes a formamennyiség ami kell. Egyedül is simán fel lehet építeni egy full dojót ha már van mögötted pár száz óra játékidő.

[ Szerkesztve ]

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#3036) r00r1 válasza MichaelSD (#3032) üzenetére


r00r1
aktív tag

Jöhetnél farmolni Repet e!

(#3037) Źşë' válasza Ry0K3N (#3035) üzenetére


Źşë'
addikt

meg is lett, már majdnem végeztem minden research-el, azt reméltem valami módon vissza lehet fordítani invbe a formákat, jó lett volna a researchelt fegyókhoz

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#3038) Ry0K3N válasza Źşë' (#3037) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Ne aggódj a formák miatt, ha nekiállsz majd voidozni nem bírod gyártani őket.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#3039) Źşë' válasza Ry0K3N (#3038) üzenetére


Źşë'
addikt

már benne vagyok, csak most elment kb 20~ formám dojora, ahogy nézem most jönnek a formás fegyók, na oda is kell még jópár

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#3040) Ry0K3N válasza Źşë' (#3039) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

20? hát mi az istent építettél annyit?

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#3041) MichaelSD válasza Ry0K3N (#3040) üzenetére


MichaelSD
őstag

Mondjuk letettem 20 lámpát. :)

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3042) MichaelSD válasza r00r1 (#3036) üzenetére


MichaelSD
őstag

Most jegeltem a Warframet, nem tetszik amerre megy. Talán kicsit később.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3043) MichaelSD


MichaelSD
őstag

Ez merész, főleg az ár.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3044) r00r1 válasza MichaelSD (#3043) üzenetére


r00r1
aktív tag

Ich nicht sprechen sie Dojcs :DDD
De szép gyűjtemény, főleg a primed chamber miatt..

[ Szerkesztve ]

(#3045) Ry0K3N


Ry0K3N
senior tag

Megjött a steam sale, warframe pacckok is le vannak árazva -50-el.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#3046) anubys1984


anubys1984
aktív tag

B*****meg.
Újabb GB fölötti update. :U

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#3047) MichaelSD válasza anubys1984 (#3046) üzenetére


MichaelSD
őstag

Jön a "csodálatos" gunslinger... :(((

[ Szerkesztve ]

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3048) Rickeffe válasza anubys1984 (#3046) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

Kemény 24 kB/s-kel. Komolyan...

Rickeffe

(#3049) anubys1984 válasza Rickeffe (#3048) üzenetére


anubys1984
aktív tag

Nálam 70-el "száguld". :DDD
Amúgy tényleg állandóan ennyi kontentet nyomnak bele, vagy csak képtelenek az optimalizációra?

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#3050) MichaelSD válasza anubys1984 (#3049) üzenetére


MichaelSD
őstag

Mentségükre szolgáljon, hogy ebben az updateben kb. 40% optimalizáció (meshek, stb.).

Amúgy igen, ész nélkül öntik a kontentet..

Töltöm le, le kéne gyorsan tolni, hogy a következő eventig nyugalmam legyen...

[ Szerkesztve ]

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.