Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#6151) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6150) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Tőlem mehetünk. Nekem sem játszik a Discord. Nyáron jön a 2. gyerek. Esélytelen, hogy bármikor is beszéljek. Meg ugye elég casual is vagyok meg leszek is.

Ezt hol látom, hogy milyen szintűeket tudok ölni rendesen vagy MR-hez kötött? Olvastam valahol.

Tegnap én azt a lézeres ostort húztam. Na az is nagy szórakozás. Kivéve Nova-val, mert az a Frame is meh.

Megvárom akkor Wukong-ot, 2 nap még aztán kérek tippeket, hogy hogy polarizáljam meg moddoljam.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6152) wjbhbdux válasza s4hu|SyD^ (#6151) üzenetére


wjbhbdux
veterán

(#6153) ViZion válasza wjbhbdux (#6152) üzenetére


ViZion
félisten

aranyos... csak ez nekem pl. nem a stílusom.
Én odamegyek, a homlokára helyezem óvatosan az Arca plasmort, majd érzéssel belepumpálom a tárat...
Esetleg ignissel pörkölöm, amíg piros criteket nem látok... vagy el nem hamvad. :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6154) s4hu|SyD^ válasza wjbhbdux (#6152) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Nekem sem a stílusom. Azért szeretem a Warframe-et mert gyors. Ez így lassúnak és unalmasnak tűnik. Akkor inkább lövöm a mobot.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6155) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6153) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Na mi legyen? Lépjünk a klánból? Ha 5150head-nek van jó ajánlata. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6156) wjbhbdux válasza s4hu|SyD^ (#6154) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Ha gyors kell, akkor ott a speed Nova build, de ahhoz kell ritkább mínuszos strength mod (overextended, power donation). felgyorsítja az ellenfeleket, Defense pl sokkal pörgösebben halad azzal.

[ Szerkesztve ]

/s

(#6157) Źşë' válasza wjbhbdux (#6152) üzenetére


Źşë'
addikt

ez amúgy tök hasznos volt exploiter orb farmnál (asszem már javították h ne legye ennyire egyszerű) szerettem azt a küldit, ugye freezing/shock step ephemera farm végett durván grindeltük kezdetekkor, csak baromira bugos volt az elején, nem engedett ki a barlangból rengetegszer.... kb mint most a railjack mint mikor kijössz egy crewshipből és fekete a kép onnan meg csak akkor jutsz ki ha meghalsz, volt hogy egyetlen mob se volt már és percekig néztem a fekete képet...

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6158) 5150head válasza s4hu|SyD^ (#6155) üzenetére


5150head
senior tag

Írjatok ingame nevet privátba nekem és megpróbálok intézni meghívót.

(#6159) ViZion válasza 5150head (#6158) üzenetére


ViZion
félisten

hááát, én leírom nyíltan:
Vizion-Hun
:D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6160) s4hu|SyD^ válasza 5150head (#6158) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Ha hiszed ha nem: Be.Vik

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6161) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Fegyverekre valami ötlet? Jelenleg azokból nem is gyártok most újat. :F De 4 frame van készülőben és még 3-4 csatlakozik hamarosan.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6162) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Ceres - Neuvo pályán Catalyst vs Reactor invasion van, még vagy 1.5 órán át.

/s

(#6163) ViZion válasza wjbhbdux (#6162) üzenetére


ViZion
félisten

fain, meglesem, thx. Ezek mindig kellenek, meg a cryotik és a tellurium ilyen.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6164) s4hu|SyD^ válasza wjbhbdux (#6156) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

25-ös szinten van a Nova-m és nem olyan rossz, csak rá kell jönni mi hogyan működik. Mondjuk alulmarad sok frame-hez képest. A portál-ra is rájöttem, hogy hogy működik. Meglepett.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6165) 5150head válasza s4hu|SyD^ (#6164) üzenetére


5150head
senior tag

Defensre a speed nova, mobil defensre meg a slow nova tök jó.

(#6166) Źşë' válasza 5150head (#6165) üzenetére


Źşë'
addikt

vagy akár olyan mobok ellen amik bőven emészthető szint felett vannak, simaliba főleg egy most kezdő játékosnak, nekem mai napig kedvenc framem - ignis mellette nagyon tuti

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6167) s4hu|SyD^ válasza Źşë' (#6166) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Maxolva nem rossz. De most van 4 kész Frame amiket fel kell húznom meg végre szeretnék eljutni a Neptunra, Uránuszon vagyok, még kell pár dolog a Junction-höz.

Ignis van bár nem Wraith de megteszi. Kész van a Wukong Prime is szóval ha azt felhúzom kapja is a Forma-t csak majd néznem kell build videót hozzá. Nightwave ad polarizálásért sok pontot most. Egy Reaktort is kapni fog. Meg van még egy másik azt nem tudom mire tegyem. Az Ignis szerintem megkapja a Catalyst-et.

Én elvagyok bőven a játékban. Közben próbálom az Invasion küldetéseket is csinálni ha ad jót. ESO-t is ki kéne próbálnom Nightwave miatt. Relic-eket is kéne nyitogatni. Nincs ennyi időm. :DDD

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6168) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Szkenneléseket meg a bounty-kat ki ne hagyjam.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6169) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6168) üzenetére


ViZion
félisten

Ha node-pkat nyitogatod, akkor kapod a küldiket majd. Silver groove után a heti ayatan hunt a bazárban könnyű lesz. Ahhoz sok scan kell...
second dream, chains of harrow...
Mikor vagy fent? Átjötél a másik klánba?

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6170) s4hu|SyD^ válasza ViZion (#6169) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Átmentem igen, én mindig estétől vagyok ahogy a gyerek elalszik. Általában mikor te már nem vagy. :DDD

Second Dream most pörög, még van belőle egy kevés, de lassan meglesz. Haladok én szépen csak új Frame-el nem igazán jó már új helyszíneken. Ayatan küldetés már lehet, be is buktam egyszer, mert nem néztem a számlálót én meg mindent öltem, nyitottam. :W :U

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6171) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Valakinek valami jó Wukong build-je? 1 extra Forma van meg egy Reactor.
Meg az Ignis-re akkor ráteszem a Catalyst-et. Jelenleg nincs jobb fegyverem.

Hétvégén szeretném felhúzni a Wukong-ot illetve a többi Frame-et, ami meglett és kiszedni pár újat. Loki-t pl. mindenképp.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6172) 5150head válasza s4hu|SyD^ (#6171) üzenetére


5150head
senior tag

Ha sikerült a discordra bejutnod, akkor a modtippek topicban van sok build.
Ne felejtsd el h a Wukinak az ironstaffját is buildelni kell.
[link] [link] Neked nyilván nem kell használni még az umbral meg primed modokat csak ha szeretnéd és beférnek.

[ Szerkesztve ]

(#6173) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6171) üzenetére


ViZion
félisten

Az ilyen küldikre Wuprime-al menj, sanctuary-ban lehet húzni, vagy gabii és annyi. Esetleg a következő node. Ha már ráéreztél egy frame-ra, erősnek érzed, akkor menj vele ilyen questekre szerintem. Bár ebből is volt már meglepim, téptem a hajam, h wuprime itt még elteleportált volna... Wuprime 2 buildem van, egyik indexre, másik ayatan volt, de Titania miatt már nem használom. Ironstaff nekem amolyan utolsó utáni fegyó, ha nagy a baj. Van, aki erre moddol, ezt majd eldöntöd, neked mi jön be. Láttam olyan wuprime-okat, akik szinte végig ezzel tolták -umbrát szokták még exaltedre maxolni- látványos, hatékony, csak nem a stílusom.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6174) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

4 nap szabi, de mivel gyerekkel leszek így csak este tudok megint lenni, de azt hiszem az alvás hiánya meglesz. :DDD

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6175) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Wukong Prime elég OP. Tetszik. Loki-t ki is szedtem vele.
Focus pontot 30-as Frame után kapok csak ugye? De ahhoz először egy Frame-hez kell adni és az is kapja az XP-t?
Elég jó volt a Second Dream. :)
Plarizációval csak 1 slot-ot tudok változtatni? Akkor majdnem mindegy melyiket gondolom.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6176) khalox válasza s4hu|SyD^ (#6175) üzenetére


khalox
őstag

A polarizáció akkor nem mindegy, ha tervezed, hogy "felépíted" az adott dolgot valamire, mert akár 6-7 forma is belemehet - és olyankor már nem mindegy a mod-ok sorrendje sem a különböző együttes hatások miatt. Az sem baj, ha egyszerűen két mod felcserélésével könnyen átalakítható (pl. magnetic + heat helyett blast + electric).
Van olyan fegyver, aminek van alapból egy adott elemhez sebzése, olyankor azt is kalkulálni kell: ha jól emlékszem, az mindig a végére kerül a hatásoknál. Ezt építéskor mindig figyelembe kell venni, különben szívás van.

(#6177) 5150head válasza s4hu|SyD^ (#6175) üzenetére


5150head
senior tag

Focus ponttal a Tenno iskolára gondolsz? Ahhoz kell Focus lencse, amit érdemes abba a fegyóba belerakni mivel a legtöbbet nyomod. A focus lencséknek 4 méretük van. Csak maxos fegyóba vagy frame-be tudod tenni. A frameket még úgyis cserélgeted, uh abba szerintem még nem érdemes. 5 fajta tenno suli van, aminek külön talentfájuk van, mindegyik mást ad. Az operátorodat hátul az operátor szobában tudod kezelni. Ha van nálad olyan cucc amiben van focuslencse, akkor a küldetések közben megjelenik egy felszedhető pont és onnantól van meghatározott időd a focuspontok összegyűjtésére.
A polarizáció meg nagyon nem mindegy mit hova raksz, érdmes előre gondolkodni, a konkrét buildel a fejben polarizálni.

(#6178) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Köszi. Ha másra akarom polarizálni később akkor is tudom változtatni csak megint kell egy Forma?

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6179) khalox válasza s4hu|SyD^ (#6178) üzenetére


khalox
őstag

Igen. Ha át akarod rakni a meglévőt másra, akkor ahhoz is kell majd egy újabb.

(#6180) wjbhbdux válasza s4hu|SyD^ (#6178) üzenetére


wjbhbdux
veterán

újabb forma nélkül csak a helyét tudod változtatni a meglévőknek a mod slotok között.

/s

(#6181) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Értem. Szóval nagyon elrontani nem lehet. Max bukok egy Forma-t.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6182) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6181) üzenetére


ViZion
félisten

De, el lehet rontani. Fegyókon a Vazarin - D veszélyes, mert a fagyasztáson kívül kevés mod megy bele. Ha meg nem passzol, akkor emelkedik a szükséges mod capacity felhasználása.
Hasonlóképp warframe-okon, madurai Y van kevés, ill. kevésbé használod, ha mondjuk nem strenght-re, hanem másra építed.
Fegyón ált. az első kett nekem Y, warframe-n meg D. Ezek tutira megtelnek. Umbra kevés van, nem herdálom el, csak ha megtalálom álmaim fegyóját.

Most arbi-ra Dakra Prime-ot tuningolok, jónak tűnik. Indexre hirudo, nagyon fain, de kevés a CC, illetve csak heavy-n van. A dakra meg szeletel, gyorsabban, mint a nénik a teszkós csemegepultban. :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6183) wjbhbdux válasza s4hu|SyD^ (#6181) üzenetére


wjbhbdux
veterán

fegyverre főleg V-t rakjál minden mennyiségben azzal nem lehet gond.

/s

(#6184) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Akkor erre a katyvaszra mit polarizáljak? (még csak 14-es)

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6185) vlaho válasza s4hu|SyD^ (#6184) üzenetére


vlaho
aktív tag

Aura slotba olyat tegyél aminek ugyan olyan a polaritása, akkor duplázza. Nightwave pontokból vedd ki az Aura modokat.

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#6186) s4hu|SyD^ válasza vlaho (#6185) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Az az 1 Aura van most nekem. Nincs Nightwave valutám most. :(

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6187) vlaho válasza s4hu|SyD^ (#6186) üzenetére


vlaho
aktív tag

Semmi gond, majd ha leszel este, megtámogatlak.

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#6188) wjbhbdux válasza s4hu|SyD^ (#6184) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Általában nem kell 3 defensive mod egy framebe, pl. Wukongnak shield nem nagyon kell mert ott a Defy képessége ami megmenti a bőrét. Inkább a hasznos modok legyenek nagyobb szintűek mint az intensify/flow.

[ Szerkesztve ]

/s

(#6189) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Ez van offering-nél, és V a polaritás az aurán, szóval elég rosszul áll az a slot. :(((
Ami meg nem látszik az a Sniper valami.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6190) wjbhbdux válasza s4hu|SyD^ (#6189) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Arra figyelj hogy ez minden héten változik a portékája, lehet érdemes eltenni a creditet jobb aurákra, a teljes listát láthatod a wikin.

/s

(#6191) s4hu|SyD^ válasza wjbhbdux (#6190) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

1 nap és 7 óra és változik, akkor nem költök most.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6192) vlaho válasza s4hu|SyD^ (#6191) üzenetére


vlaho
aktív tag

Wukong-hoz a [Steel Charge] -ot használom, van plusszom belőle, szívesen adok ha fent leszel.

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#6193) s4hu|SyD^ válasza vlaho (#6192) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Elfogadom. Este 8-9 körül leszek. Aztán lehet én is kiszedem a Dakra Prime-ot, mert be kell hoznom több éves lemaradást.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6194) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

A Twin miből van? Olyan durván öl.
Ignis-t, hogy moddoljam? Jelenleg damage, crit chance/damage, ammo, reload speed meg fire van rajta.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6195) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6194) üzenetére


ViZion
félisten

Wuprime-ra, ha tanknak használod, akkor D formát tegyél:
Vitality, vigor, steel fiber.
A twin kevés energia, igazán ha tankozgatsz és kardozol, akkor streamline és flow, intensify nem fontos rá. Thief's legyen, loot miatt és vigilante pursuit, ami meg az ellent mutatja.

Ignist is mutattunk fentebb, crit buildet javaslom, de lehet csak statra tudod most, majd adok még modokat is. Hell's chamber vagy vigilante armaments kell a multishot miatt. combustion beam-ot adtam, nekem volt egy vicces gas buildem vele, alacsonyabbak ellen marha jó, főleg infesteden, ahol egyben jönnek.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6196) vlaho válasza s4hu|SyD^ (#6194) üzenetére


vlaho
aktív tag

Az ignisnek alapból magas a status sebzése, inkább arra. Reload speed meg ammo szerintem nem kell bele.

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#6197) s4hu|SyD^ válasza vlaho (#6192) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Vagyok játékban.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6198) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Ha a Mastery tesztet bukom ugye akkor az 24 órás várakozás. Addig nem is érdemes semmit húzni, mert nem fogja beleszámolni a következő szintbe?

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#6199) khalox válasza s4hu|SyD^ (#6198) üzenetére


khalox
őstag

De beleszámít az is, csak addig nem látszik - viszont azért számolja.

(#6200) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6198) üzenetére


ViZion
félisten

...de nem fogsz bukni!
Visit simaris, ott van gyakorlási lehetőség. Menni fog. :K

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.