Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#5901) gandalf válasza wjbhbdux (#5900) üzenetére


gandalf
tag

köszi, kipróbálom :)

Gandalf The Grey

(#5902) 5150head válasza gandalf (#5897) üzenetére


5150head
senior tag

A vevő árakat ne is nézd, csak az eladókat, mert az a releváns. (hiába akarok megvenni én 20 platért valamit, ha amúgy ritkán dobja és 40 platért árulják. ezért kell az eladókat nézni)
Két opció van.
1. Megnézed marketen mennyiért mennek az eladó cuccok és ha gyorsan akarod eladni akkor felteszed legolcsóbban, ha nem, akkor egy kicsit magasabban. (itt a primed modoknál arra is kell figyelni, h van olyan ami ki van maxolva endoval meg van ami nem, ez is állítható.) a statusznál beállítod h online vagy amikor játszol aztán a vevők meg rádírnak.
2 Amit wjbhbdux kolléga is írt. Figyeled a trade chatet és aki olyan cuccot ír be ami neked is megvan WTB-vel, akkor ráírsz és üzleteltek. Megnézed mennyiért mennek az eladók marketen, aztán csak annyit kell írni, h Hello WTS xy primed z plat. Vagy rámodja h ok vagy nem.

(#5903) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Üdv!

Tudtok olyan klánt, ahol aktívan nyomják és fiatalabb (értsd 15 éves) korosztály is képviselteti magát, nem megy a vulgáris kommunikáció, a játék élvezete miatt vannak együtt?

Fiamat nagyon megfogta de én konzolon nyomtam, ott nem akarja tolni.

Előre is köszönöm! :R

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#5904) gandalf


gandalf
tag

mekkora szenya ez az octavia's anthem vége, mikor pattogni kell a szar kockákon ... az elsö kettöt simán megcsinálom, na de a 3.-nál már nincs menekülési hely a sugár elöl, maj biztos lövöm akik megjelennek, meg figyelem a sugarat, na meg az hogy melyikre ugorjak..ellora egy baromságot..na most ment el a kedvem ettöl a retektöl..

Gandalf The Grey

(#5905) wjbhbdux válasza gandalf (#5904) üzenetére


wjbhbdux
veterán

guggolj le ;)

/s

(#5906) ViZion válasza gandalf (#5904) üzenetére


ViZion
félisten

Középsőkön maradj, ott ugrálj és ha megvan a ritmus, akkor tudsz oda ugrani, ahova kell. Nyugi, jön majd segítség. Nem időre megy, nyugisan.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5907) gandalf válasza ViZion (#5906) üzenetére


gandalf
tag

jött ordis, de ccsak ott repked...az elsö két feladat viszonylag simán megvolt miután rájöttem mit kell csinálni, de az utolsó az elég szenyának tünik :) na mindegy, köszi a biztatást, majd megpróbálom valamikor, most inkább a war whitin kinyitására koncentrálok, de ott meg le kell nyomni vay heket :)

Gandalf The Grey

(#5908) gandalf


gandalf
tag

csak kikaszálnak mire a végére érnék, majd megpróbálom más fegyverrel is, vagy nem tom, mert ordis annyit nem segit h ne löjenek ki, vagy gyorsabban kell majd végig haladjak..most megint meguntam, majd holnap után megpróbálom, mert holnap nem érek rá..

Gandalf The Grey

(#5909) ViZion válasza gandalf (#5908) üzenetére


ViZion
félisten

Rajta kívül is jön help, kitatás. Ha elfáradsz, akkor a belső íven ugrálj, ott könnyebb kikerülni sztem. Pár ugrás, pihi és tovább... Nekem is sokadikra ment, 2-3 este is toltam. Az a baj, h este-éjjel nekiülve már nekem sincs türelmem.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5910) gandalf


gandalf
tag

az a baj, hogy kinyirnak, lehet másik warframe kell, majd körülnézek..holnap reggel meló után mennem kell a kórházba laborba, utána álvás, de este 6-ra meló reggelig, meg pénteken is...hétvégére marad imho..

Gandalf The Grey

(#5911) ViZion válasza gandalf (#5910) üzenetére


ViZion
félisten

wuprime-val csináltam meg asszem. Az szívós.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5912) aty76


aty76
újonc

Sziasztok
Talált valaki egy olyan oldalt ahol a /kuva lich/ requiem kiosztásokat felsorolja?
Most yoligg fuhkk ot szeretném megcsinálni de az elsőt se találóm el...
Tud valaki segíteni....
Előre is köszönöm.

(#5913) #04430080 válasza aty76 (#5912) üzenetére


#04430080
törölt tag

Teljesen random. Szóval vagy betippeled, vagy felderíted.

(#5914) 5150head válasza aty76 (#5912) üzenetére


5150head
senior tag

Pont az a lényeg, hogy nem tudod a sorrendet, teljesen random, ahogy a nevek is. Requiem Murmurs-t kell farmolni Thrallokból. Ez az infó adja majd meg h mik azok a Requiem Modok amiket majd helyes sorrendbe be kell raknod h megölhesd a licht. Szóval ha random próbálod kitalálni akkor 336 lehetséges permutáció van.

(#5915) #04430080 válasza 5150head (#5914) üzenetére


#04430080
törölt tag

Ha tudod a 3 modot, legrosszabb esetben 4 kör hogy megfejtsd, ha nem tudod egyiket sem, akkor 19.

[ Szerkesztve ]

(#5916) aty76


aty76
újonc

Értem Köszönöm..
Még egy kérdés
Mivel nem vagyok profi. Mivel lehet jól aprítani fegyver ....stb....

(#5917) #04430080 válasza aty76 (#5916) üzenetére


#04430080
törölt tag

Mit akarsz lőni, milyen mr szintű vagy, van-e rivened valamihez, mit unlockoltál eddig, stb...

(#5918) aty76


aty76
újonc

Most lettem 25 de fegyvereket beszerezni legyártani az nem nagy gond...
Most kuva lich nyomom de itt alig sebzek....
Riveneim vannak de nem nagyon foglalkoztam velük...nem nyitottam ki őket...
Talán ez a baj...
Most Rhino primem van, fegyverek meg War / staticor / Fulmin állatába

(#5919) #04430080 válasza aty76 (#5918) üzenetére


#04430080
törölt tag

Megnézed a liched adatlapján, mi a gyengesége, és az alapján viszel valami ütőset. Szokásos dolgok megfelelnek : vectis/rubico prime, tombfinger, akvasto prime, nikana prime, broken war, stb... Lényeg, hogy a gyengeségére moddold a fegyvert.

(#5920) 5150head válasza #04430080 (#5915) üzenetére


5150head
senior tag

With 8 unique Requiem mods, there are 336 possible permutations that can be created using three of those mods.
Thus, if none of the mods needed are known there is a 1 in 336 chance for a random 3 of the 8 mods to be in the correct order. If one mod in the sequence is known, there is a 1 in 126 chance. If two mods in the sequence are known, there is a 1 in 36 chance. And if all three mods in the sequence are known, there is a 1 in 6 chance for them to be in the correct order.
However, while knowing 0, 1, 2, or 3 of the needed mods, only a maximum of 18, 13, 8, and 3 preliminary fights against a Lich respectively are needed to determine the correct mod order.
Forrás: [link]

(#5921) 5150head válasza aty76 (#5918) üzenetére


5150head
senior tag

A lichek elég kemények tudnak lenni. Ahogy .Z. kolléga is írta, érdemes a lich gyengeségre építeni és olyan fegyvert vinni ami abban erős. Van hogy az elején nem írja ki mi a gyengéje, de ahogy több infot szerzel a lichről, meg fog jelenni az adatlapján.
MR 25-ön azért az ember bele rakott már pár órat a game-be így biztosan van már jópár fegyód amiben van orokin cell, meg forma h tudd buildelni.

(#5922) #04430080 válasza 5150head (#5920) üzenetére


#04430080
törölt tag

Ennyi kombináció van. De ez nem azt jelenti, hogy ennyiszer kell próbálkoznod. Nem kell egyből eltalálnod mind a hármat.

8 mod van, ezért az elsőt a háromból a legrosszabb esetben is a 8. próbálkozásnál eltalálod. Egyből rápróbálhatsz már a 2. is. Ott már csak 7 lehetőség van, amiből egyet már kipróbáltál, szóval a legrosszabb eshetőség újabb 6 kör. Most tartasz 14 próbálkozásnál. 6. próbánál egyből mehet a 3. mod, ha nem jött be még 5 kör a legrosszabb esetben. Ez így 19 kör vagy próba, de ez tényleg a legrosszabb eshetőség.

[ Szerkesztve ]

(#5923) 5150head válasza #04430080 (#5922) üzenetére


5150head
senior tag

Az, hogy hány lehetséges változat van, meg az, hogy hányszor kell lefutni, hogy megtudd a helyes sorrendet két külön dolog, de alapjában ugyan arról beszélünk és az idézett szöveg utolsó mondata is ezt magyarázza.
Mindazonáltal logikusabb és gyorsabb kiszedni az infót, mint random próbálkozni.
Én megcsináltam az 5 szintű lich leveréséért járó achit és kellett ütni egy darabig. Nem szívesen ismételtem volna meg még vagy 13x :D

[ Szerkesztve ]

(#5924) #04430080 válasza 5150head (#5923) üzenetére


#04430080
törölt tag

Mivel nem fekete meg fehér, én már kutatás közben is próbálom a sorrendet. Ha jól megy, még a 3. mod felfedezése előtt legyőzöd a lichet.

(#5925) gandalf


gandalf
tag

a steel meridianhoz hogyan tudok pontokat gyüjteni? a cephalon suda meg egy másikhoz simán meg, de kellene 5k a sima szintlépéshez és csak az elözö kettöhöz akik vannak azok feladatai jönnek

Gandalf The Grey

(#5926) #04430080 válasza gandalf (#5925) üzenetére


#04430080
törölt tag

Felrakod a sigiljüket a frameidre és úgy játszol.

(#5927) gandalf válasza #04430080 (#5926) üzenetére


gandalf
tag

na erre nem gondoltam..megvan a sigilje? meg is lesem :) köszi..eléggé fosul vagyuk van mikor napokig nem kapcsolom be a gépet, remélem tul jutok ezen a szaron minél hamarabb, mert már unalmas, h 2 hetet dolgozok aztán 2 hetet táppénzen vagyok basszus :(

Gandalf The Grey

(#5928) Źşë' válasza gandalf (#5925) üzenetére


Źşë'
addikt

vagy szindikátus missziókat tolsz meridiánnak, ott van a sroties és alertes fülek között jobb felső sarokban

(ja h nincs ott a többi között, akkor még nem érted el a kellő szintet hozzá, igen akkor marad a sigill)

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#5929) gandalf


gandalf
tag

hülye kérdés a trading csetbe hogy a farokba irom be pl. a redeemer prime set-et? mindenkinek hozza rákattintásra mit ad-vesz, ha simán beirom lófaszt nem hoz csak sima szöveget...mi a picsáért nem tudták ezt egyszerübbé tenni..ráadásul fut felfelé az egész azt sem látom ki mi a szart akar eladni, ez igy tök káosz
:F

Gandalf The Grey

(#5930) vlaho válasza gandalf (#5929) üzenetére


vlaho
aktív tag

Ha eladni akarsz akkor WTS [redeemer prime] set, ha venni akkor WTB [redeemer prime] set. A kapcsos zárójel a lényeg, ha elkezded írni amit venni vagy eladni akarsz, akkor automatikusan feldobja a találatokat, és ki tudod választani.

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#5931) #04430080 válasza gandalf (#5929) üzenetére


#04430080
törölt tag

"[ ]" - be kell tenni az eladnivalót. Már az első "[" hozza a klikkelhető szöveget, csak szűkíteni kell. Nagyítónál a chatben lehet filtert állítani, csak azt mutatja majd, ami érdekel.

(#5932) gandalf


gandalf
tag

köszönöm, uraim...szóval ha jól értem, ha keresek valamit és a wts [] közé rakottakat hozza fel, ha eladni akarom megnyitom a zárójelet és beirhatom amit eladni kivánok.. köszi

Gandalf The Grey

(#5933) gandalf válasza #04430080 (#5931) üzenetére


gandalf
tag

filtert nem tudtam beállitani, szerintem türelmetlen voltam..vagy hozott mindent vagy semmit..de majd megnézem még

Gandalf The Grey

(#5934) #04430080


#04430080
törölt tag

(#5935) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Éjjel valami nagy bejelentés lesz a Game Awards alatt. Előző devstreamen nagyon kerülték a railjack megjelenés témát úgyhogy ahhoz is kapcsolódhat.

/s

(#5936) Źşë'


Źşë'
addikt

lett már valakinek ephemerája Kuva Lichből? esetleg dupla amit tradelni szeretne? nekem van egy vengeful toxin ephemera, nyitott vagyok a tradere, ha valaki gondolja :R

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#5937) ViZion


ViZion
félisten

ejj, nagyon kihalt a topik, meg a klán is sajnos. Főnök, legalább dekorálásra adhatná' jogot, mert unalmas a dojo így... :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5938) wjbhbdux válasza ViZion (#5937) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Recruiting chat pangásból azt látom hogy eléggé megsínylette a játékos bázis ezt a tavalyi tartalom mentes évet, a railjackre meg nem cuppant rá a nép. Steamen is top4-ből top20 aljára esett vissza.

A Corpus railjack kiegészítőben elvileg kevesebb repkedés és több pályán töltött idő jön.

/s

(#5939) ViZion válasza wjbhbdux (#5938) üzenetére


ViZion
félisten

Railjack jó lenne... de:
-nagyon bugos, alap dolgok is néha problémásak (nincs kép, a padlóba rak, stb.)
-archwing rész sem az igazi, magasabb szinten ahogy kilépsz, mindenki téged lő, instant halál
-küldetések unalmasak, a lootolós rész sem jött át.
Kb. ennyi jut eszembe. Jó lehet ez, csak még dolgozhattak volna rajta. Találok tartalmat még benne, érdekel is. Van másik klán, de nekik mikrofon az feltétel és meg nem pofázok, max chaten. Állítólag 50 körüli aktív tagság... :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5940) Dewri válasza ViZion (#5937) üzenetére


Dewri
aktív tag

Még mindig kitart a Destiny 2, bár már az is kissé kezd elmenni a "napiloot" irányba... Mindenesetre előléptél Officerré, tudsz dekorálni. :)

(#5941) ViZion válasza Dewri (#5940) üzenetére


ViZion
félisten

Jeah! Köszi főnök!
Téged ez az ammo dolog és a gyakori spawn nem idegesít? Nekem az átlag küldik túl könnyűek voltak -leszámítva pár ugrálós részt-, amúgy meg valaki random elkezdett egy durvát, elsétált, engem meg ledaráltak... A bazár még mindig baCCott lassan tölt be?
Próbálni akartam, de közbe steam-re költözött, persze az eredményt, karaktert nem tudtam átvinni, de nem is érdekel annyira.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5942) Dewri válasza ViZion (#5941) üzenetére


Dewri
aktív tag

Hozzá kell szokni, más mint a warframe nyilván. Az átlag küldetések könnyűek, a strike/raid viszont elmebeteg nehézség, szóval a balansz nem igazán működik szerintem, a jutalmazás meg olyan mint a warframe-ben, vért izzadsz a semmiért... A loot miatt lehet tolni igazából, egy adott fegyverből hátha esik jobb tulajdonság. E remény miatt megy neki az ember újra meg újra... :D

(#5943) saelin válasza wjbhbdux (#5938) üzenetére


saelin
veterán

Nekem pusztán már csak azért sincs kedvem a railjack miatt visszatérni, mert eddig ignoráltam az archwing küldetéseket és így semmi modom, sőt szintem sincs rájuk.
Meg ahogy nézem ez mintha nem a teljes railjack lenne... vagy én vagyok értetlen. Pl hogy lehet megostromolni egy ellenséges hajót?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#5944) wjbhbdux válasza saelin (#5943) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Ha összedobsz a dojoban egy Amesha archwinget, csak az 1es gombot kell megnyomni és máris biztonságban tudsz repkedni a sok grineer hajó között, a fegyverei sem túl fontosak most. Vagy vállalhatsz olyan szerepet a RJ csapatban amihez ki se kell lépni a railjackből a küldetések alatt, lehetsz tüzet oltó engineer, kezelheted a 2 oldali fegyvereket, vagy vezetheted a railjacket.

A mostani archwing rendszer nemsokára ki lesz dobva, kitgunhoz hasonlóan lehet majd összeválogatni darabokból ami kell, és erősebb is lesz. Most szinte semmire se jó csak közlekedés.

Több részben jön az év során a railjack és a New War, ez most a grineer része, lesz corpus meg infested idővel, hacsak nem gondolják meg magukat ennek a fogadtatása után.

Igazából most főleg arról szól hogy az Intrinsics szinted növeld ( ESC / profile alatt gyorsan elérhető, ez ad Masteryt is), ez független a saját railjackedtől, bárki hajóján használhatóak. A legnehezebb Veil térségben esnek a legjobb railjack alkatrészek is és ott New War quest előszeleként időnként megjelennek a Sentient outpostok, ami a következő tileset elemeit tartalmazza. Ugyaninnen a Shedu elég komoly fegyver.

Emellett a sima rj küldetésekben vannak a crewship-ek ahova be lehet ugrani a reaktort felrobbantani, meg 1-1 grineer bázis ahol bent és kint is kell tevékenykedni rövid ideig, és a rejtettebb derelict állomások az űrben, ezekbe még én se futottam bele.

Az eredeti bemutatóból a Lich rendszer még nincs ide integrálva, olyan nagyobb űrhajók nincsenek.

Elvileg a corpus RJ mellé jön az eredeti 2013-as corpus tileset felújítása, és ott majd többet kell a normál pályákon lenni mint az űrben.

Alapvetően az egész RJ most egy váz, a hosszú távú cél az lehet hogy minden normál küldetés az űrben odareppenve elérhető legyen egy közös térből? vagy vmi ilyesmi. Csak azt hagyták figyelmen kívül, hogy annyira nem űrszimulátor hanem az ellenfeleket lootért kaszabolók a Warframe rajongók :DDD

[ Szerkesztve ]

/s

(#5945) ViZion válasza saelin (#5943) üzenetére


ViZion
félisten

Szia!
Ha van klánod, akkor vedd meg ott az Itzal bp-t, megépíted, majd Neptune/Salacia pálya. Sokszor. Amint unlockolod, használd a 3. képességet, mindent odahúz. Ezen a pályán pár este lazán kimaxolod mindened, mindeféle modod lesz, stb.
Ahogy írta a kolléga, más rj-re beszállsz, ott gyűjtögetsz. Sok a bug, majd kezdenek vele vmit, de játszható. Biztos nem ez a végleges.
Jah, rj-nél a Magasabb szinteken már összeszedett csapatok vannak, oda sosem sikerült csatlakoznom. Van már hajóm, de fajleszteni kell, ahhoz meg darálni más hajóján. Sajna nincs fix csapat, amúgy meg elindulni rizikó: volt, h mindenki kint repkedett, lootolt, a hajómat meg leabálták. Van, aki csak magára gondol -utána meg pislog, h vesztettünk, tök egyszerű küldiben. Van, aki beül lődözni, a hajó meg széthullik a feje felett, de lőőőő...
Nah, ezért lenne jó akív klán.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5946) anubys1984


anubys1984
aktív tag

Elvileg véget ért a Space trip játék. De sehol nem találtam meg a neten, hogy mégis ki nyerhetett. Bármi public info róla?

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#5947) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Van valami beginner's guide vagy ilyesmi kezdőknek? Még csak most öltem meg az első boss-t.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#5948) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#5947) üzenetére


ViZion
félisten

hááát, YT-on esetleg... sok segítség ingame nincs

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5949) Źşë' válasza s4hu|SyD^ (#5947) üzenetére


Źşë'
addikt

talán a legnagyobb segítség a warframe wiki, amennyiben kérdésed van ráguglizol, akkor tuti kidob valami wiki oldalt róla - én mindig azt használom - pl sebzésről, fegyverek moddolásáról lényegesebb első körben tudni amit leír az oldal damage 2.0 néven

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#5950) s4hu|SyD^ válasza Źşë' (#5949) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Engem egyelőre az érdekelne, hogy hogy haladjak a küldetésekkel.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.