Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3791) draff válasza Játékos (#3760) üzenetére


draff
aktív tag

Akkor bocsánat a kezdetért, de szerintem egy újonc is mondhat jó dolgokat.
Én próbáltam a részemről bevált tanácsokkal jönni, mert annyi hülyeséget végigolvastam már hogy az csodálkozásra ösztönözött.

Biztosan izgalmas lehet ez a vízhűtés téma, de én nem ebben fogok elmerülni az már biztos.
Én a fapados gépemmel csak elnetezgetek, játék nincs a gépemen, sose volt, azt sem tudom - és nagyon nem is érdekel - hogy hogyan kell azokat játszani?
A gépemet én magam raktam össze 3 éve vásárolt, kapott és egyéb szedett-vedett alkatrészekből. A videókártyán közben megcsináltam a ventit, (azt úgy kaptam egy HiFi torony teljes generáljavításáért cserébe), mert úgy darált mint az állat, de mára a régi siklócsapágy helyett már miniatűr golyóscsapágy van benne.
RAM-ból van benne 1 Gigám, van 2 vinyó (80 és 160G). ennyi.
A 2,4-es celeron procit húznám én, ha hagyná magát, de különösebb célja nincs, csupán párszor megpróbálkoztam vele.

Amúgy meg mi az hogy "friss reges, meg újonc"?
Ez nem a katonaság hogy le van nézve az, aki csak 2 napos? Egy 2 napos is tudhat jó ötleteket, ha netán igény merül fel rá. Úgy láttam vannak itt azért még megválaszolatlan kérdések. Nyugdíjas pedig nem vagyok csak vegyész.
:C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.