Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4951) kiborg válasza Joshi (#4949) üzenetére


kiborg
aktív tag

Jaaaaaaaaaaaaaaaaaa........................
Akkor nemszóltam. Akkor ha pára, akkor pára. Ha nedves az jó ;] , kivéve ha proci az alany.

Ésszel él az ember - mondá a kannibál!

(#4952) tomyoy válasza Nyugdíjas (#4947) üzenetére


tomyoy
senior tag

hát elég gáz:) de ahol kis pöttyök vannak körül az mind vizcsepp:)

nyiknyiknyiknyik

(#4953) tomyoy


tomyoy
senior tag

jah ...miből látszódik az h az alaplapom nem rendesen kezeli a BE procikat? :F ...és télleg minuszban van a vízhőfok! reggel mikor a szobában sincs oylan meleg..1* fok akkor mikor bekapcsolom a gépet rálehelek a blokkra! ráfagy és szép virágmintás lesz:):):) :C

nyiknyiknyiknyik

(#4954) Nyugdíjas válasza tomyoy (#4952) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Lakáson belül? Kizárt dolog. Ha pedig nem akkor meg egyértelmű, hogyha nagyon alacsony,netán minusz fokos a vized akkor lesz páralecspódás

Hameg tényleg minusz fokos a vized akkor ezen mi csodálkoznivaló van?:F

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#4955) Joshi válasza Ch4os (#4950) üzenetére


Joshi
titán

Nem tudom, de ha Orthos 1 órán keresztül nem megy el hibára, akkor stabilnak mondható a rendszer. :DD

(#4956) tomyoy válasza Nyugdíjas (#4954) üzenetére


tomyoy
senior tag

pedig igaz...én nem csodálkoztam csak mutiztam h tök zsir :C be kell szerelnem egy kis darabka szivacsot:)

nyiknyiknyiknyik

(#4957) Joshi válasza tomyoy (#4953) üzenetére


Joshi
titán

Az én alaplapom például -2 és +7 fok körüli maghőmérsékleteket ír a procira ami baromság 20fokos szobában, ráadásul nem állítható a szorzó felfele ami a BE procinak a sajátossága lenne. :U
1*fok mit jelent? Esetleg tizenakárhány fokot? :F Mert ha a radi a szobádban van és a szobában +10 fok van, akkor nem lehet a vized -fokos. :(

(#4958) tomyoy válasza Joshi (#4957) üzenetére


tomyoy
senior tag

tizenakárhány....állítható a szozó lefele!felfelé nem.. a radim a padláson van( by:skoda120L) és reggelente van úgy h kásásan jöna cucc a csőben( kb 1 percig):) pedig 3 liter ionizált víz van benne és 1 liter tömény fagyálló tehát elvileg -20 ig birnia kéne!:)

maximális peace

[ Szerkesztve ]

nyiknyiknyiknyik

(#4959) Joshi válasza tomyoy (#4958) üzenetére


Joshi
titán

Így már világos és ne is csodálkozz hogy párásodik a cucc. Ilyen hőmérsékletek mellett mennyit tudtál kihozni a prociból? :U

(#4960) kiborg válasza tomyoy (#4958) üzenetére


kiborg
aktív tag

Ezt a tényt azért közölhetted volna hamarabb is :(((
Akkor nem lettünk volna ennyire meglepődve.
Akkor teljesen normális a párásodás. Élj vele együtt és használj páraelszívót :C

[ Szerkesztve ]

Ésszel él az ember - mondá a kannibál!

(#4961) Nyugdíjas válasza kiborg (#4960) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Kb. ez a méhlepényem nekem is.
Vaklárma volt:D

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#4962) Ch4os válasza tomyoy (#4958) üzenetére


Ch4os
aktív tag

Grat! De mitől jön kásásan, ha most -10°C-ot nem éri le az idő?

(#4963) WildDaemon


WildDaemon
aktív tag

Hy all!

Tudom, hogy nem itt a helye de hátha!

4 magos procira való CPU blokkot keresek megvételre mielőbbi átvétellel..akár a mai nap is jó Bp-en!

Üdv!

(#4964) tomyoy válasza Ch4os (#4962) üzenetére


tomyoy
senior tag

hát ha nem csal a hőmérőm ma pl -6,8 at mért-nem árnyékba- a két vízcső a homlokfalnál (kívülröl) van fölvezetve a padlástérbe 2 db 16 os(3.5m) csőbe:) ami még nincs bevakolva ..mert ugye fagy és ledobja:) de ez már nagyon off......sztem ott a kis keresztmetszet miatt kicsit bekásásodik reggelre:) de lehet csak még nem elegyedett el kellőképpen a fagyállóval....

[ Szerkesztve ]

nyiknyiknyiknyik

(#4965) tomyoy válasza Joshi (#4959) üzenetére


tomyoy
senior tag

3680( 1.56v ) de nem stabil:( a többet nem próbáltam mert s3 trióval nyomatom( sztén 88GTS-GT re várok :) )

nyiknyiknyiknyik

(#4966) Joshi válasza tomyoy (#4965) üzenetére


Joshi
titán

Annyin nem is csodálom hogy instabil. :DDD AMD procit hiába fagyasztod le akár nitrogénnel is, ha nem akar menni akkor nem is fog. :DD
Milyen cpu blokkot használsz? :U

[ Szerkesztve ]

(#4967) Biga123


Biga123
addikt

:D
Bigwater..... kapott még egy duplaradit 2 - 8centissel...
Blokk egy kis polír....
És egy 10-est le is ugrott a hőfok... :K
Jah és már a GPU is rá van kötve.... :DDD
Annak meg - 8°C :C
Valamire azért csak jó.... (X2 4200+ @2797 1.52V)
Most 100% terheléssel 63°C

[ Szerkesztve ]

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#4968) Goldye válasza Biga123 (#4967) üzenetére


Goldye
aktív tag

Kezdésnek nem rossz, de ha szépen cserélgeted a cuccokat útközben szép dolgok alakulhatnak ki :) Nekem a kis keresztmetszete nem tetszik benne.

(#4969) Ch4os


Ch4os
aktív tag

Régebben már kérdeztem de nem jött válasz!
Nektek is fog a víz a rendszerből? Nekem kb. havonta fél - egy decilitert utána kell önteni.

(#4970) hossszú válasza Ch4os (#4969) üzenetére


hossszú
őstag

Zárt rendszerből csak szivárgás esetén fogyhat a viz, ha nem zárt a rendszered akkor természetesen fogyhat mivel elpárolog.

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#4971) Ch4os válasza hossszú (#4970) üzenetére


Ch4os
aktív tag

Csak egy helyen nyitott a tartály tetejénél, de ott is gumiperemes kupak van, ezért nem értem.

(#4972) #56573440 válasza hossszú (#4970) üzenetére


#56573440
törölt tag

a csövek is porózusak annyira hogy azon keresztül is párologjon. legalábbis a komplett feltöltött rendszerek adatlapján a csövezésnél ilyenekre hivatkoznak. persze lehet csak marketing, de egészen ésszerűnek tűnik

(#4973) helkis válasza Ch4os (#4969) üzenetére


helkis
addikt

milyen löttyel van feltöltve?

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#4974) Reset Elek válasza #56573440 (#4972) üzenetére


Reset Elek
aktív tag

A klasszikus "vízzáró-de-nem-gőzzáró" probléma.
:DDD

Az elmélet és a gyakorlat viszonyának elméletét már jól ismerjük a gyakorlatból. Indoklás nélkül a hozzászólásod csak a ''vélemény'' szintjét éri el...

(#4975) Bivaly válasza Ch4os (#4969) üzenetére


Bivaly
tag

Akkor az biztos, hogy ott valamilyen defekt lesz a rendszerben. Havonta fél deci fogyás az kibeba@ul sok.

Ez persze csak akkor igaz, ha nem egy frissen összerakott, tökéletlenül lelégtelenített rendszerről van szó. (De sztem ez a fogyás, amit megadtál még ekor is sok lenne.)

Nekem anno likas volt a radiátorom (átbaszott, aki eladta (f*ck)) de a likas radiátorból is csak havonta 5-6 milliliter fogyott. Aztán, miután befoltoztam a radit, már nem fogyott semmi a systemből. (Tényleg, ez eladó ez a befoltozott radiátor.)

Life begins at 140!

(#4976) Bagira01


Bagira01
veterán

Fölraktam a heatkiller gpu-x blokkot a x150xt-re. Egy a gond, akitől vettem 2db műanyag anyát nem adott hozzá és egy csavar is hiányzik. Ilyet lehet valahol venni?

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#4977) Nyugdíjas válasza Bagira01 (#4976) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Pótold fémmel. Nem nagyon hiszem, hogy iylen műanyag csavarokat lehetne valahol kapni. Főleg igy Karácsony előtt:) Hacsak valaki HK tulaj meg nem szán egyel;)

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#4978) Bagira01 válasza Nyugdíjas (#4977) üzenetére


Bagira01
veterán

Nem kell nekem karácson előtt. A gpu körüli hosszú csavarokkal is elég rögzíteni, csak hogy mégis teljes pompájába legyen azért kellenek :DDD

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#4979) tomyoy válasza Joshi (#4966) üzenetére


tomyoy
senior tag

zalman wb5 :) és mielőtt fikáznátok..jó ez:) ilyen rendszernél nekem mind1 hogy 5 vagy 15 fokos...sztem jó

nyiknyiknyiknyik

(#4980) P00By


P00By
nagyúr

Nézzétek meg az itt található videot :) (le kell tölteni)

(#4981) Joshi válasza tomyoy (#4979) üzenetére


Joshi
titán

Akármilyen blokkod van, ilyen magas órajel mindenképpen figyelemre méltó. :C :R

(#4982) #72042496 válasza Nyugdíjas (#4977) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ezek a műanyag csavarok önmagukban is elég gázak... valószínű én is veszek helyettük fémet, lesz vagy 100 forint összesen.

Közben ment egy privát. :B

(#4983) tsar válasza P00By (#4980) üzenetére


tsar
aktív tag

Ezt vízzel is meg lehet tenni.
Működő alaplapra is rá mernék önteni?

(#4984) Nyugdíjas válasza #72042496 (#4982) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Háát,valahogy nekem is az a véleményem már rövid tapasztalatom alapján, hogy jobb ha fémből van az a csavara(meg amugy minden más is:D)...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#4985) Nyugdíjas válasza Nyugdíjas (#4984) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

nem vagyok ám fogyatékos, csak elirtam: csavara=csavar:B

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#4986) Nyugdíjas válasza P00By (#4980) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Azért nembaj ugye,ha nem hiszek nekik?:DDD ;]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#4987) #72042496 válasza Nyugdíjas (#4984) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ja, hát ugye nem a csavarcsere a legnagyobb plusz költség egy vizes gépben, főleg ha valaki olyan szerencsétlen mint én. Jelen esetben a szó mindkét értelmében. :(

Addig is ajánlom mindenki figyelmébe:
Csatik, csőátvezető, csőszorító, DDC állvány, illetve FlexXLC bordák + BGA hűtők.

(#4988) dvdbackuper


dvdbackuper
őstag

Laing D5 pumpához létezik vmilyen tartó állvány? vevő lennék egyre...

(#4989) szacsee


szacsee
nagyúr

Na cső mindenkinek, most Flat-Z nél vagyok, gondoltam megosztom veletek a képeimet.
Nem fikázni, szűz rendszer! ;]
Homemade backplate (Muréna nem röhög!)
Alaplap 1, 2
Beüzemelés közben.
Ami az asztalon fogadott.

Köszönöm ezúton a korrekt üzletkötést és a gyorsaságot Nyugdíjasnak és a pár Tody csatit Murénának.. :R
Békés Boldog Karácsonyi Ünnepeket Kívánok mindeninek! :))
Logou-ton lesz (van) egy cikk, hogy miért nem vagyok mostanság. :O

(#4990) Játékos válasza szacsee (#4989) üzenetére


Játékos
addikt

Fasza kis rendszer, gratula! :C
A radi hol van? A szobában? Mert akkor furák ezek a hőmérsékletek :F
Terhelés alatt mit mutat?

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#4991) szacsee válasza Játékos (#4990) üzenetére


szacsee
nagyúr

Az asztal mellett, ha megy 1-2 órát, IDLE, akkor a HDD beáll 30°C körülre, a proci meg változó, mivel a magok közt nagy az eltérés (polír kéne), de olyan 28-35°C körül az alaplap is b 30-nál megáll. Prime alatt felkúszik olyan 55°C-ig, de full passzív minden, csak a VGA táp és a memók fölött van venti még ;] .
Képet majd lövök, de nincs egyenlőre net-em most is haveromnál vagyok... :O
Ha lesz net, akkor képáradat folyt. köv.. :R

(#4992) szacsee


szacsee
nagyúr

Még 1 kép, azt elfelejtettem közölni, hogy a radi féllábon viszi a rendszert. ;]

(#4993) P00By válasza szacsee (#4989) üzenetére


P00By
nagyúr

:C
Az én rendszerem elhalasztva néhány év múlvára :(

(#4994) P00By válasza Nyugdíjas (#4986) üzenetére


P00By
nagyúr

NEM ;]

(#4995) ABnormal válasza P00By (#4980) üzenetére


ABnormal
őstag

ooooo,hogy én milyen hülye vagyok,szórakozok itt a porszívóval meg a kis ecsettel amikor a ventiket takarítom...ez sokkal jobb megoldás,köszi! :D :C

(#4996) Játékos válasza szacsee (#4991) üzenetére


Játékos
addikt

Értem én, csak a linkelt képen 14-25°C-ig voltak a magok hőmérsékletei. Azt nem annyira értettem...
:R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#4997) Szatesz


Szatesz
őstag

asatek vizhuto rendszert nemtudjatok hol lehet kapni? Asatek waterchill t...És hogy jo e vagy mit ajanlanatok helyette ha nem tul jo...

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#4998) yakuza.tora válasza Szatesz (#4997) üzenetére


yakuza.tora
addikt

pl.: [link]

Alléz Olympique de Marseille!

(#4999) yakuza.tora válasza szacsee (#4992) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Szép "kis" radi... :DDD

Alléz Olympique de Marseille!

(#5000) Ati007 válasza Bagira01 (#4976) üzenetére


Ati007
őstag

az kizárt dolog hogy bármi is hiányozna nézd meg a zacsit ami adtam, az ilyen dolgokra oda szoktam figyelni mikor össze vagy szétszerelem :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.