Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25535) Sn00PiG


Sn00PiG
aktív tag

Na hali mindenki!

Bár mindenki megpróbált lebeszélni róla, mivel "az Asetek Waterchill egy ótvar sz@r egybevízhűtés", ehhez képest jelentem nekem nagyon bevált a dolog. A pumpa valami fantasztikus, légtelenítés elég gyors volt, USB-ről szabályozható 2 bekötött venti, ami igen hasznos amikor lefekszek aludni, de a seed pl még megy... 0-ra teszem mindkettőt, és olyan mintha lagymatag szél fújását hallanám egy betontömbön keresztül :):):)

A radiátor bármelyik szimpla radival felveszi a versenyt, többet nem is akarok a dologra áldozni. Esetleg majd beszerzek egy plusz radit.

Az Antarctica CPU blokk tényleg nem a legjobb, DE!...
Kipróbáltam ugyanezt a szettet egy D-tek Fusion V2-vel, terhelten 2 fokkal alacsonyabb a proci... Megérné lecserélni? Hát persze hogy nem :N

Kaptam még egy Zalman GWB-3+RWB-1 kombót, ami ugyebár gpu+ram hűtőként szolgál. Szintén nagyon jó szolgálatot teljesítenek, abszolút meg vagyok vele elégedve.

Ezt a komplett szettet vásároltam egy itteni kollegától, colin81-től, 21.000Ft-ért.

Végszó: Drága volt? Vízhűtéshez képest nem. Hatékony? Rendkívül. Csendes? Nagyon.
Ha valaki tud olcsó megoldást nb/sb blokkra GigaP35-DS3-hoz akkor azt elfogadnám még bele. köszi nektek, bocs a bevauért:)
Bár nem vagyok túl nagy szaki, de azt hiszem ennél több nem kell nekem. Vagy mégis?;)

Nokia Lumia 625 - Innokin iTaste SVD - Rocket

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.