Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25151) NFree válasza nyunyu (#25141) üzenetére


NFree
addikt

Nos menet közben nem szép áttecő a víz, hanem fehéres(ugymond mintha habzana, sha megállítom akkor látszanak a csövekben a kis buborékok)
De megy a tartályba az alsón kifele a felső csatin befele.

mh197
Asszem sima laing ddc laráé volt, meg a radit kivéve az összes cucc is.

vga

(#25152) nyunyu válasza NFree (#25151) üzenetére


nyunyu
félisten

Viznek van olyan rossz tulajdonsaga, hogy alapertelmezetten fentrol folyik lefele, buborek meg felfele, igy ha a szivattyu magasabban van, mint a tartaly, akkor nem fogod tudni legteleniteni.

Masik tipp: tartalyban van eleg viz?

Ugy ertem, hogy a vizszint a felso, bejovo csonk felett van?
Nalam amig nem volt teljesen teletoltve, akkor a felso csonkbol vizesesszeruen alahullo viz eleg sok levegot vitt magaval, ahogy elerte a vizszintet, D5 meg iszonyatosan tud szivni.

Miutan teljesen feltoltottem a tartalyt, kb. 3 perc alatt kinyomta az osszes bubit a D5.

Harmadik: ugye a tartalybol folyik a szivattyuba, es nem forditva, vagy ez tul trivialis kerdes?

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#25153) NFree válasza FoBCRaistlin (#25147) üzenetére


NFree
addikt

FoBCRaistlin
[link]
A kupit nem nézni, mert siettem itt még az oldalán fekszik szegény a radi és a tartály látszik, igyekeztem úgy megcsinálni, hogy a tartályban legyen úgy mond a legmagasabb a vízszint.
[link] itt a cpu blokk látszik, elég kicsi a házam teljesen összerakva csak egy nagy dzsumbuly az egész, erről már nem csináltam képet, a pumpát a kisflopy felé rejtettem el egy 5"25-ös helyre, nem szép látvány de a célnak megfelel,a radi csak 1 db 12cm-es ventitt kapott 1100 as fordulatra leszabályozva- nos ment ma így a prime 4 óra hosszát s 55-60 fok volt a proci core temp szerint everest 50-55 fok körül járt A proci 3.8ghz-en ment 1.24v-al, nos léggel ugyanez Xigma Achilles 75fokos volt, ezért nem is kínoztam anno tovább, de ha lessz időm akkor majd megyek feljebb is mostmár lehet ;]

nyunyu
Nos A tartályban a víz szint magasabban van mint a pumpa, és úgy van megcsinálva, hogy a tartály alsó csatián szívja a vizet a pumpa, aztán cpu blokk majd radi ,s végül tartály felső csati, ebből kifojólag én is ugygondoltam hogy ki kell nyomni magából a levegőt, de nem :(
És igen a felcső csatit is ellepi a vízszint,
de lehet szar deszt vizet vettem s azért csinálja, csak én barom meg már beleöntöttem a 2 literhez az összes antikorro folyadékot :W

[ Szerkesztve ]

vga

(#25154) Chrys_ válasza Tody56 (#25150) üzenetére


Chrys_
addikt

nincs mit. A tartályok pedig tényleg jól néznek ki! :K

(#25155) nyunyu válasza NFree (#25153) üzenetére


nyunyu
félisten

A kupit nem nézni, mert siettem

Milyen kupi, hooool?

Ez semmi ahhoz kepest, ami nalam volt az asztalon szereles kozben.
Mindenfele szerszamok, CM hazidomito kalapacstol popszegecshuzoval bezarolag minden, bazinagy kek tocsa a kiszerelni szandekozott hulye EheimStation alatt, stb.

(Eddigi vizes elmenyeimet osszegezve barmikor, barmilyen eszkozokkel kepes vagyok tocsat generalni, meg akkor is, ha eppen igyekszem elkerulni...)

Nos A tartályban a víz szint magasabban van mint a pumpa, és úgy van megcsinálva, hogy a tartály alsó csatián szívja a vizet a pumpa

Ez ertem, de ahogy a csovezesedet elnezem, van egy le-fel szakasz a csoben, nem lejt vegig a pumpa fele.
Oke, hogy kozlekedoedeny elve szerint ennek nem kene bezavarnia, de csak akkor fog magatol kiegyenlitodni a vizszint, ha az edeny mindket aga nyitott, pumpa viszont vissziranyban zar, vagyis magatol nem fog odafolyni a viz es kiszoritani a levegot.

Probald meg ideiglenesen lejjebb rakni a pumpat, hogy a tartaly also csonkja alatt legyen.
Aztan ha ugy sikerult legteleniteni, utana mar visszarakhatod, ahol most van.

de lehet szar deszt vizet vettem s azért csinálja

Mit lehet a desztvizen elszurni? Nekem sarki MOL kuton kapott 5l-es kiszereles van, az nem csinalja. :DDD

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#25156) NFree válasza nyunyu (#25155) üzenetére


NFree
addikt

Oks köszi a sok jó tanácsot :R , most meeek aludni szombaton ha még lessz egy kis időm még bíbelődök vele, reggel korán , ha nem szakad le az ég megyünk mocizni a srácokkal (mátra) s este jövünk, nem biztos , hogy lessz kedvem még bajlódni vele. :R játszottam egyébként én is vele aminek az eredménye az volt , hogy nyitott tartállyal próbálgattam lefel mozgatva kiügyeskedni a levegőt , de amikor elkapta a szivatyú a vizet olyan erősen nyomta , hogy szét priciolta minden fele, hál isteneka gép nem sokat kapott :D
Meg ez a pár kép épp a gépről készült a gépalkatrészek beterítették az egész konyhát , meg a polír papír hegyek mivel első nekifutásra a proci blokk és a proci között volt egy kis hézag de félora sikamika a vízpapirokon helyre hozta a dolgot :K aztén szaladgálás köszörülni mert a blokk lefogató beleért az alaplap hűtésébe stb, minden esetre így ez az első ilyen megmozdulásom s szerintem nem lett rossz, mostmár csak kell keresnem egy jó 24/7 tuning beállítást, na az lessz még szép móka :W
csövi ;)

vga

(#25157) jozef72


jozef72
tag

A vízesek rémálma.[link]
Amikor valaki bevásárol olcsó használt hűtőradiból.(ami szépen le van festve,csak azt felejtik el közölni hogy sérült.) :C

[ Szerkesztve ]

Aranyszabály,akié az arany,az hozza a szabályt.

(#25158) csapoka


csapoka
csendes tag

sziasztok

Az lenne a kérdésem, hogy van e valakinek HD 4870-hez, vízhűtő blokkhoz méretek megmunkáláshoz
Cserébe csinálok olcsóban blokkot neki, ha valaki tud segíteni

És privit küldjetek, ha nem baj

[ Szerkesztve ]

(#25159) Joshi válasza csapoka (#25158) üzenetére


Joshi
titán

Én csak álmodhatok ilyen videókártyáról és sajnos méretekkel sem tudok szolgálni, de arra figyelj oda hogy a különböző gyártók kártyái között lehetnek méretbeli eltérések.
Sok szerencsét a gyártáshoz. ;)

[ Szerkesztve ]

(#25160) nyunyu


nyunyu
félisten

Lassan le szeretnem cserelni a 2.5 eves videokartyamat egy ujabbra, vajon kivel lehetne uj rez polipot+lefogatot gyartatni a GPU-X-hez?

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#25161) csucsu21


csucsu21
aktív tag

EGY THERMALTAKE BIGWATER 745-ÖS , ELBÍR EGY INTEL CORE 2 QUAD Q9450-EST?

Az élet olyan, mint a motor be kell rúgni másként nem megy !!!

(#25162) shteer válasza csucsu21 (#25161) üzenetére


shteer
titán

1. ne kiabálj
2. nem

..szerintem jónak tűnik

(#25163) P00By


P00By
nagyúr

Swiftech Gtx285 Heatsink Released:

[link], [link]

(#25164) jozef72


jozef72
tag

Itt valami készül?![link][link][link][link].
Lenne agy olyan kérdésem,hogy a Laing DDC P12,tetejére szeretnék készíteni G1/4"-os menetet,(normálisabban lehetne csövezni.)ezt házilag megtudnám oldani.A nyomóágról van szó.Nagyon még nem nézegettem a szivattyút.gondolom nem mindegy hová kerül a furat.Szóval a kérdés,ez működhet?Vagy meg kell venni a gyári tetőt aminek a tetején is van menet? :R

Aranyszabály,akié az arany,az hozza a szabályt.

(#25165) Delta-Laca válasza jozef72 (#25164) üzenetére


Delta-Laca
aktív tag

Nagyon szépen megcsináltad a dual-radinak a helyet, én nem tudtam, hogyan lehetne szépen megcsinálni előre, mert ugyan ilyen házam van, mint neked, de így már világos. Majd ha lesz időm, meg is csinálom, mert nagyon megtetszett :R

Üdv.: Delta-Laca

(#25166) #97544192


#97544192
törölt tag

Esetleg valaki erre? :B

(#25167) jozef72 válasza #97544192 (#25145) üzenetére


jozef72
tag

Nem értem miért pazarolnál 1-2 hétre?
Bekeversz 1 vagy 2 litert és,miután megjött az új vasad abba még nyugodtan beletöltheted.
Nekem kívül van a kiegyenlítő tartály.Úgy szoktam leengedni,hogy gépestől kiöntöm a tartályból a folyadékot,utána leveszem a tartályról a csöveket.A nyomóágét egy edény felé tartom a szívóágat meg fújom ahogy bírom,kis szüntekkel.Így a folyadék 99% kilyön a rendszerből,egyetlen edénybe,és ez többször megismételhető.
Remélem segítségedre lesz az infó. :R

Aranyszabály,akié az arany,az hozza a szabályt.

(#25168) syC válasza #97544192 (#25166) üzenetére


syC
addikt

Nemértelek. Az 1 hónaphoz képest az a 2 hét már igazán nemszámít :R :P

(#25169) #97544192 válasza syC (#25168) üzenetére


#97544192
törölt tag

?

Én meg téged nem értelek. :D
Eddig Valvoline volt a rendszerben. Ha kiveszem a blokkokat, kicserélem a folyadékot a rendszerben. Azaz sima deszt vízet teszek bele, most pedig Valvoline Super Coolant + deszt víz van benne. 2 hétig nem lesz korrózió elleni, és a kérdésem az, hogy gáz lesz-e, ha nem lesz addig korrózíó elleni. :)

Vagy arra céloztál, hogy legyek 2 hétig gép nélkül, syC bácsi? ;] :Y

[ Szerkesztve ]

(#25170) jozef72 válasza Delta-Laca (#25165) üzenetére


jozef72
tag

Köszi! :C Jó pár órára lefoglalt,de még finomítok rajt. :R

Aranyszabály,akié az arany,az hozza a szabályt.

(#25171) nyunyu válasza #97544192 (#25169) üzenetére


nyunyu
félisten

Mi ezen olyan bonyolult?

Fogsz egy tetszoleges flakont, ami keznel van, abba engeded le a mostani folyadekot, kiveszed a felesleges blokkokat, visszatoltod a folyadekot?

Ket het mulva amikor nullarol ujraepited a rendszert, akkor ugyis le kell engedni, legfeljebb akkor raksz bele uj vizet+masik adalekot...

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#25172) #97544192 válasza nyunyu (#25171) üzenetére


#97544192
törölt tag

Nem jozef üzijére írtam, hanem syC üzijére, nem kell leszedni a fejem. :P
Nah mindegy, lehet hogy akkor megcsinálom így. Köszi!

(#25173) stgellert


stgellert
aktív tag

Nyunyu, köszi az alaplapos tippeket, most már működik rendben, amennyire tőle tellik, elégedett vagyok:-)

Szal a vízesnyolcas kérdés: látom, írtad valakinek, hogy a légtelenítőből a pumpába...
A kérdésem - természetesen bárkihez - (hőfok: idle 17-23 fok fullon 40-50 fok 2,1 gh-es coreduo 2800-on hajtva, régi, még kígyós blokk, némi átmenettel a mai irányzat felé):
Nálam a sorrend laing pumpa (régi, macből bontott), cpu, légtelenítő, radi, pumpa.
1. Ez most jó vagy nem? Vagy változott időközben a tudomány állása?
2. Létezik e, hogy az ember hagyja a fenébe a légtelenítőt, max ideiglenesen rászerel valamit a radiátorra feltöltésnél?

(#25174) csapoka válasza #97544192 (#25145) üzenetére


csapoka
csendes tag

Szia

Én személy szerint használtam adalék nélkül ion cserélt vizet és nem lett változás a hűtésben
De a korrózió 2 hét alatt nem tesz kárt semmiben szóval az én véleményem szerint nyugodtan, használd

(#25175) csapoka válasza nyunyu (#25160) üzenetére


csapoka
csendes tag

szia nyunyu

pontosan mien réz legyártására gondolsz?
Lehet hogy én megoldhatom a problémát

(#25176) jozef72 válasza stgellert (#25173) üzenetére


jozef72
tag

Nincs egetverő különbség,de én úgy tudom,szivattyú,Radi,utána CPU vagy egyéb blokkok.

Aranyszabály,akié az arany,az hozza a szabályt.

(#25177) jozef72


jozef72
tag

Ezt szeretném házilag kivitelezni,[link]de nekem csak a nyomóágra van szükségem a tetőn.Esztétikusabb csövezés érdekében.Szerintem megoldható.Vélemény? :R

[ Szerkesztve ]

Aranyszabály,akié az arany,az hozza a szabályt.

(#25178) Sgor válasza jozef72 (#25176) üzenetére


Sgor
tag

Lényegtelen a különbség ( annyira gyorsan forog a víz a rendszerben ), annyi csak a követelmény, hogy a tartály, már ha van , az a szivattyú előtt legyen!

Aki három perc alatt nem tudja elmondani amit akar, az más súlyos bűncselekmények elkövetésére is képes!

(#25179) jozef72 válasza Sgor (#25178) üzenetére


jozef72
tag

Természetesen van tartály 230x50 mm-es,és a szivattyú előtt van.
Köszönöm! :R

Aranyszabály,akié az arany,az hozza a szabályt.

(#25180) nyunyu válasza stgellert (#25173) üzenetére


nyunyu
félisten

Szal a vízesnyolcas kérdés: látom, írtad valakinek, hogy a légtelenítőből a pumpába...

Igazabol lenyegtelen a sorrend, mert ha beallt a rendszer, akkor mindenhol ugyanolyan meleg a viz.

Tartalybol kozvetlenul a pumpabat csak azert irtam, mivel a pumpa viz szivasara lett tervezve, nem levegore, igy konnyebben legtelenedik, ha kizarolag vizet sziv :))

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#25181) stgellert válasza nyunyu (#25180) üzenetére


stgellert
aktív tag

világos és köszi a halakat :)

(#25182) mh197


mh197
senior tag

Sziasztok!

Jól sejtem, hogy ennek : [link] a tartálynak arra a csonkjára kell a befelé áramló csövet tenni, amelyik csonknak a tartály belső részében van gy fölfelé kiemelkedő cső/pipa? A másik, ami meg a elmenő vízé lenne, azon meg nincs semmi, ott a tartály aljáról szívja a cucc a vizet?!

Ha így van, akkor én fordítva kötöttem be.... :W :W
Mondjuk úgyis rendelek másikat, mert a mostanit sajnos ragasztani kellett a csonkoknál, ugyanis sikerült túlhúzni. Utálom a plexi tartályokat ilyen téren! :((
Mondjuk a következőnek úgy állok neki, hogy epokittal megkenem a csati menetes részét, majd azzal együtt szépen belehajtom, vigyázva, hogy éppen csak bele legyen húzva a tartályba, hogy a gumi tömítés tömítsen. Epokit 2 nap, megköt, és utánna ember nem szedi ki a csatit, de a víz sem fog soha kijönni rajta! ;] :))

(#25183) Sgor válasza mh197 (#25182) üzenetére


Sgor
tag

Nem tudom milyen adalékot használsz, de nálam kb 1/2 év alatt megette az epokitot a fagyálló!

Aki három perc alatt nem tudja elmondani amit akar, az más súlyos bűncselekmények elkövetésére is képes!

(#25184) mh197 válasza Sgor (#25183) üzenetére


mh197
senior tag

Valvoline van benne, de lényegében ugyanúgy glykol van ebben is, mint a fagyállóban. Akkor lehet, hogy az epokit mégsem jó ötlet? :F
Amire gondoltam még, az az autósboltban kapható kétkomponensű hengerfej tömítéshez használt fekete ragasztó. Az is valami epoxis cucc, ragasztottam már vele, de vmi piszok erős, na meg drága is, mert 3-4 ezer ft egy adag.
Lehet, hogy akkor azt használom majd.. :))

Most mondjuk FBS-el van körbe ragasztva a csonk körül a repedések miatt, nem tudom, hogy így meddig bírja, de sokat nem fogok vele várni, le lesz cserélve.

Bekötésről, hogy melyik csövet melyik csonkra esetleg vki? :F

[ Szerkesztve ]

(#25185) FoBCRaistlin válasza NFree (#25153) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

majd ha készen vagy teljesen akkor meglessük ismét.
nekem alapon egy e6600 szobahő+3 fokon megy leszabályzott ventikkel. passzivban asszem +8 fok (már nem emlékszek pontosan.)
miért csak 1 venti van a radin?
2: ami tetszik: ha jól látom akkor a az Isolator kapja a képébe a szelet egy piros ventitől?! elvileg ott is ad le hőt a rendszered.
55-60 fok az kellemes nekem 3900-re húzva a cucc volt 55 fok max asszem, igaz bele volt kötve akkor már a 8800GT is

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#25186) FoBCRaistlin válasza csucsu21 (#25161) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

kizárt... egy sima 2 magos sem bíznék rá :) :N

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#25187) FoBCRaistlin válasza jozef72 (#25164) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

na most téged nem kedvellek!
korábban én is ilyen megoldást akartam, csak akkor anyagi okok miatt nem valósult meg.
asszonypajtás nagy nehezen rávett, hogy jegeljem a gépem alakítását (kb 1,5 éve hozzá nem nyúltam) de most megint kicsordult a nyálam a képeid miatt. :O
lényeg a lényeg disznó lesz a cucc, ha a további lépések is így alakulnak.
képeket várom :) :C

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#25188) FoBCRaistlin válasza mh197 (#25182) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

jól sejted :K
azt hiszem annak a csonknak kb az a funkciója, hogy úgy alakítsa a tartályt mintha felül lenne a beömlő csonkod.

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#25189) FoBCRaistlin válasza mh197 (#25184) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

lásd feljebb. :R
ha belegondolsz a kiegyenlítő felelős a légtelenítésért is. namost a beömlő részen jöhet neki levegő/bubi. ha az alsó csonkba kötöd, akkor alulról szódásszifont játszik a tartályod, vagyis tolja bele szépen a levegőt és ugyanott vagy. ha a megemelt csonkba ömlik be a víz akkor a levegő szépen fent marad, az alsó csonk meg csak sima folyadékot kap bubi nélkül.
szvsz. :R

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#25190) mh197 válasza FoBCRaistlin (#25189) üzenetére


mh197
senior tag

Valami ilyesmire gondoltam én is. Na most már mind1, egy kis szivacs megoldotta a tartályban a problémát, szóval nem szív levegőt, nem is csobog, de hamarosan megveszem a másik tartályt, amit már majd akkor helyesen fogok bekötni. :R

Amúgy összerakva a rendszert, nem vagyok elájulva a teljesítményétől. Egy D915-öt hűt, idle 36 fok körül van, full terhelve dual prime-al 59 fokig megy fel. Az az érdekes, hogy max terhelésen a radiról csak langyos levegő jön le. Korábbi big water alu radi nagyobb meleget nyomott le magáról.
Ja, a radi egy Magicool 360 tripla radi, 3 12-es ventivel 5V-on. szivattyú ugye sima Laing ddc, proci meg 2,8@3,36 -ra van húzva 240 FSB-vel. Más nincs a vizen, csak a proci.
A cél mondjuk a halk és stabil működés volt, amit el is értem, mert a 400-as samu winyó seek zaja a leghangosabb a gépben :C

[ Szerkesztve ]

(#25191) FoBCRaistlin válasza mh197 (#25190) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

az a kékes színű UV reagens Magicool radi? csak mert engem anno pont lebeszéltek róla, mert jól néz ki meg minden, de ennyi. szal nem hozza azt a teljesítményt mint ami elvárható lenne. 59 fok nekem már sok lenne.
csak érdekességképpen: 2400-3800-ra húzva a procc+a 8800GT bele is enyhén kitaposva, egy sima dual radi 2 ventivel alacsony fordulaton simán megfogta a cuccot 55 fokon 100% terhelés alatt. :U

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#25192) mh197 válasza FoBCRaistlin (#25191) üzenetére


mh197
senior tag

Nem, ez egy sima egyszerű Magiccol radi, semmilyen UV-s téma. ;)
Prociból nekem pentium D-m van, mert max ezt tudja a lap. Sztem itt lehet a probléma. Ennek a TDP-je ha megvan húzva, eléri a 140W-ot is :Y , míg egy core2 meghúzva is 90-95W-os TDP-t nyom. Szóval sztem jó lesz ez, amint alaplapot, meg proccot cserélek majd benne :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25193) FoBCRaistlin válasza mh197 (#25192) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

jaaa, így már érthetőbb... a wattokat tényleg le kell adnia valahol. sry. :B

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#25194) jozef72 válasza FoBCRaistlin (#25187) üzenetére


jozef72
tag

Hát pár hónapja én is erre keresek,meg még kell bele bőven,de majd apránként összeáll.
Nincs kompromisszum tökéletesnek kell lennie. :R
Ez nem csak hobbi..........életforma. :)

Aranyszabály,akié az arany,az hozza a szabályt.

(#25195) P00By


P00By
nagyúr

New Swiftech Full-cover waterblock for GTX285 released:

[link], [link], [link], [link], [link]

(#25196) FoBCRaistlin válasza jozef72 (#25194) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

kedvenc szólásom az ilyen kérdésekre. "vagy impala vagy semmi"
sztem majd ha megvan minden a kis Londoni kiruccanásunkhoz, akkor nekiugrok a vizemnek ismét. időközben lett pár kellemes ötletem. :B

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#25197) FoBCRaistlin válasza P00By (#25195) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

hmmm, tetszetős. elviselnék egy olyan blokkot amiben látszik az áramlás is :)

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#25198) syC


syC
addikt

[link]

(#25199) jozef72 válasza syC (#25198) üzenetére


jozef72
tag

Szódával elmegy. :C

Aranyszabály,akié az arany,az hozza a szabályt.

(#25200) FoBCRaistlin válasza syC (#25198) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

veery nájsz! szép rendezett! nekem tetszik! :C

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.