Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26201) FoBCRaistlin válasza helkis (#26197) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

hehe ,,|,, mekkora lett volna már ha nekiugrunk sima mezei fúróval :D

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#26202) FoBCRaistlin válasza Chrys_ (#26200) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

D5 rulz. keveset eszik, brutál teljesítmény, alacsony hang mellett. 1-2-es fokozatban nem is hallani.

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#26203) Chrys_ válasza FoBCRaistlin (#26202) üzenetére


Chrys_
addikt

De 1-2 fokozatban nem is ad le akkora teljesítményt ;) Szóval ha arra cserélném, akkor azt is nagyobb fordulaton kellene hajtanom => nagyobb zaj. Biztos jobb lenne az osztott körös 2 DDC-s megoldásnál?

(#26204) FoBCRaistlin válasza Chrys_ (#26203) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

biztos van előnye mind2 megoldásnak a másikkal szemben. 2-esen asszem 6L/óra. 3-ason se sok a hangja. "nagyobb fordulaton kellene hajtanom => nagyobb zaj."a nem hallodból lesz épphogy hallani. de persze ez csak az én véleményem. :R

[ Szerkesztve ]

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#26205) helkis válasza FoBCRaistlin (#26204) üzenetére


helkis
addikt

6L? :Y 0,5mm-es csővel talán meglenne :)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#26206) TESCO-Zsömle válasza helkis (#26205) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Percenkénti 6L akart az lenni...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#26207) shteer válasza Chrys_ (#26203) üzenetére


shteer
titán

de 1-2 fokozatnál nagyobb teljesítmény minek is kell? gondolom nem a pincében van a radid :)

..szerintem jónak tűnik

(#26208) TESCO-Zsömle válasza shteer (#26207) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az a baja, hogy nagy a rendszere ellenállása.

Attól fél, hogy a 25W-os D5-ös azonos teljesítmény mellett hangosabb, mint két 12W-os DDC...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#26209) shteer válasza TESCO-Zsömle (#26208) üzenetére


shteer
titán

gondolod nagyobb mint az enyémé? :)

..szerintem jónak tűnik

(#26210) FoBCRaistlin válasza helkis (#26205) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

600 na :D

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#26211) TESCO-Zsömle válasza shteer (#26209) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem hiszem.

De hogy mit hiszek, az lényegtelen. Chrys-é a döntés.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#26212) Erdei88 válasza TESCO-Zsömle (#26199) üzenetére


Erdei88
veterán

Nekem 5öm van, de hitetlen mit tud. 5ös fokozatban is csak annyi hangja van mintha zúgna a füled, és ott már 1800l/h-ról beszélünk

Chrys_: Szerintem kérdezd meg OC-t, ő el tudja szerintem neked mondani mind2 variáció előnyét, hátrányát

(#26213) AirBooms


AirBooms
addikt

Hali! :Y

Ilyet tud valaki?
Arctic Ceramique 22 gr :F

Hol lehetne beszerezni? Sürgős volna. Az MX2 paszta is jó lenne a nagyobb kiszerelésben.

Üdv.

(#26214) Erdei88 válasza AirBooms (#26213) üzenetére


Erdei88
veterán

Ekkora nem elég?

(#26215) AirBooms válasza Erdei88 (#26214) üzenetére


AirBooms
addikt

De, elég lenne. Csak OC-tól megrendelve pár nap, mire ideér, meg az ára eleve nem olcsó, s erre még tetem postaköltség is rájön. Ha mondjuk 50-100 ezer forintra jönne rá ennyi posta, akkor oké, de ennél a tételnél fajlagosan sok, nem éri meg. Elnézést, nem OC-val van problémám, ő okés, korrekt :K

Máshol nincs sürgősben? :Y :F

(#26216) FID válasza nemethati (#26174) üzenetére


FID
őstag

shteer: Igen pont a pumpa megbízhatósága miatt szeretném.
Erdei88 Ha már minden 11/8 meg 12/8 akkor marad ez egyenlőre. Nekem nem az fontos h nagyon alacsonyak legyenek a fokok, meg a tuning.
Csak meg tetszett a víz és nem bírok le állni :DDD
nemethati: ezek vannak eddig:
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#26217) shteer válasza AirBooms (#26215) üzenetére


shteer
titán

postaköltség 200huf egy bubis zacsival

..szerintem jónak tűnik

(#26218) helkis válasza TESCO-Zsömle (#26206) üzenetére


helkis
addikt

de az sem jó :D adatlapján 800L/óra van a 2-es fokozaton, az percenként 13,3L.. gondolom ez a max, ha nincs lefojtva egy kicsi csővel.. fogyasztása ekkor 5w 12v-ról 2550rpm-mel.
5-ösön 1600L/h.. .P

a DDC-kről itt egy teszt különböző tetőkkel, feszekkel.. : [link]

nekem is volt D5-öm, brutális egy pumpa, 3as fokozattól lehet hallani valamit, de lehet hogy az már az, ahogy a tartályba lövi a vizet.. :D

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#26219) nemethati válasza FID (#26216) üzenetére


nemethati
senior tag

Big köszönet a képekért!
Akkó viszont nem értem, miért nem megy le a VGA-m 40 alá :F
-netezéskor: VGA 42, Proci 30
-játék: 50 ill 40 a max, fölé nem megy, szintetikusokkal se (3,2-n megy a proci, meg se érezte a hűtés a tuningot)

(#26220) AirBooms válasza shteer (#26217) üzenetére


AirBooms
addikt

OK, igazad van. :R Kevertem a futárral. :W
Amúgy személyesen sehol nem tudom megvenni??? :F
Ne már! :(

(#26221) TESCO-Zsömle válasza helkis (#26218) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

D5-ökről nincs ilyen teszt?? :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#26222) helkis


helkis
addikt

találtam egy hang összehasonlítást is a pumpákról, mp3-ban meg is lehet hallgatni ;)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#26223) FID válasza Erdei88 (#26214) üzenetére


FID
őstag

Thermaltake pumpa nem vált be?

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#26224) FID


FID
őstag

Ma végre elhozhattam a htpc-m hez készült asztalt is csak gondoltam érdekel valakit:
[link]

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#26225) shteer válasza AirBooms (#26220) üzenetére


shteer
titán

BandiTnál érdeklődj talán - planarcomputer

..szerintem jónak tűnik

(#26226) AirBooms válasza shteer (#26225) üzenetére


AirBooms
addikt

:R

(#26227) shteer válasza nemethati (#26219) üzenetére


shteer
titán

enyém 32-33 fokos víznél van 40 körül

..szerintem jónak tűnik

(#26228) Mlacee


Mlacee
tag

Amig várok a hiányzó alkatrészekre és próbálok csatlakozókat szerezni, közben szorgosan tervezgetek és méricskélek, pár napja elkészültem a háztervekkel egy unatkozó órámban (elvégre csak kedden van az államvizsga)
Az általam tervezett "mod" kicsit bonyolult, hogy most minden részletét leirjam de röviden a ház le lesz festve, a kis radira csinálok "shroudot" a nagyra keretet és passzivnak megy oldalra és szerkesztek a nagy keretébe egy tartályt. A pumpa lesz a rendszer legmélyén.




Azon gondolkodok hogy ha a tartály nem a rendszer legmagasabb pontján lesz akkor lehet e még tökéletes a légtelenités? Körülöttem mindenki azt mondja, hogy muszáj legfelül lennie, ez alapszabály, de én mintha arra emlékeznék hogy a pumpa idővel elszállitja a levegőbuborékokat amik csapdába esnek a tartályban és akkor működhet.
Lehet hogy most nagy hülyeséget mondtam :(

Vagy tegyem a nagyobb radiátort feljebb és a tartályt még toljam egy kicsit felfelé és akkor minden gondom megoldódik + nem kell működő pumpánál feltöltenem?

Második kérdés:
Mivel aluminium és réz is lesz a rendszerben az ioncsere miatt a Viscoolos tesztek alapján Fridex vagy Alycol 1:1 arányú keverékét kell használnom a desztillált vizzel, hogy ezt megelőzzem, de én még annak idejéről amikor az egészet elkezdtem tervezni 1:10hez arányú fagyálló keverésre emlékszem. Most melyik az igaz? Ragasztott rész nem lesz a rendszerben csak UVs Alphacool 8/10es cső.

Will work for FSB!

(#26229) shteer válasza Mlacee (#26228) üzenetére


shteer
titán

nem rossz :) mivel készült?

nem kell a legmagasabb ponton lennie a tartálynak

..szerintem jónak tűnik

(#26230) Aygor válasza Mlacee (#26228) üzenetére


Aygor
tag

Szép!

Én is rajzolgattam annó ebben a progiban. Ajánlom nézd meg az én rendszeremet (kéek fentebb, v adataimnál), mivel nekem is ez volt az első koncepció, h majd megy oldalra a mora2, gép tetejében a tripla radi kirántja a házon belül keletkezett hőt is , lent frisset szív, így a passzív táp is biztonságban van, a fetek is hűvösben vannak, stb....

Tapasztalatom:

Jelenleg proci(e8400), vga (8800gts), 1terrás samu és 150gb raptor van víz alatt. Hőfokokat régen mértem, annó biztos beírtam ide, de kielégítőek, nem árt a passzív táp a vízhőmnek.

Tehát felesleges az oldalradi. Biztosamibiztos alapon valszeg legalulra berakok még1et ami a pumpa után lesz kötve de az tényleg csak a biztosíték alapon..... nem érzem halálos szükségét, igaz nem is húzom agyon....

1xűbb ha a tartály a legmagasabb ponton van és utána jön a pumpa. legalábbis feltöltéskor biztos :D de ha 1x összeraktad nem valószínű h sokat fogod szétszedni..... amúgy az a család akik a vízben laknak (Buborék) nem hinném h sokat / / * , inkább a pumpán hallanád h surrog, mint amikor feltöltöd. Sztem ha nem a legmagasabb ponton van könnyebben "elegyedik" újra a vízzel (pl laingraszerelt tartálynál) de ekkora csöves tartálynál nem jelent gondot.... csak mikor utántöltesz..... Én nem szenvednék vele a helyedben.

Én is sacc/kb 1:10 hez használok ioncserélt vízhez... v desztvízhez??? fagyállót, valójában amennyit gondoltam beleöntöttem.... igazából eddig problémát nem érzékelek se a csöveken, sem a plexin, igaz nem is keresgéltem....

Mivel az alaplapom rakoncátlankodik ha elönti a víz akkor kidobom az egészet a csába.... csak a vinyók ne ázzanak el!

Na maradtam!

Piros-pontok: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?type=-&stext=Aygor&submit=%C2%A0 http://prohardver.hu/temak/keres.php?stext=%22kivel+%C3%A9rdemes+%C3%BCzletelni%22&suser=&sival=

(#26231) Aygor válasza shteer (#26229) üzenetére


Aygor
tag

Google Sketch Up

Én gépet, víztartályt és leendő lakásomat rajzoltam ki vele.... vannak hibái de elég gyorsan elsajátítható.... ajánlom jó kis progi

[ Szerkesztve ]

Piros-pontok: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?type=-&stext=Aygor&submit=%C2%A0 http://prohardver.hu/temak/keres.php?stext=%22kivel+%C3%A9rdemes+%C3%BCzletelni%22&suser=&sival=

(#26232) Mlacee válasza Aygor (#26230) üzenetére


Mlacee
tag

Köszönöm a válaszokat,

Igen Google Sketchup ingyenes és fizetős premium verziója is van, nagyon könnyű beletanulni, 3ds Max az egyik hobbim de ezzel sokkal gyorsabb mindent megtervezni, nameg van külön modellbank a neten ahonnan letölthetsz előre elkészitett cuccokat, például gépházat, pumpát és tulajdonképpen csak összerakod öket.

Meglátom milyen hengert sikerül szereznem a tartályhoz és az szerint helyezem majd el magasságban. Megpróbálom legfelülre, kevesebb gondot jelenthet.

Aygor : néztem a géped nemrég, szép munka! A radiról szívó ventillátorok jól szuperálnak neked? Próbáltad már megfordítani őket?

Ma megjött az MX-2es paszta és átraktam a gépem egy régebbi gépházba hogy az enyémmel tudjak méricskélni, tervezgetni. A gondom még mindig a csatlakozók, egész Komárnóban nem találtam sehol, voltam vagy hét üzletben, maradt két szlovák webshop és OC+postaköltség+nővéremék zargatása mint opciók. Esetleg tud valaki Komáromban lehetőséget ilyen csatlakozók beszerzésére? Ár nagyon fontos szempont.

Will work for FSB!

(#26233) #97544192


#97544192
törölt tag

Tudom, hogy nagyon nagyon hülye kérdések lesznek, de:

- MORA2-re lehet ventilátort tenni?
- Jobb, mint egy tripla radi? (Alphacool NexXxos Extreme III 360)
- Kb. hány fokkal lenne hidegebb a cuccom (már ha jobb radi) egy MORA2-vel, mint az elöbb említett tripla radival, amin 3 db. ventilátor csüng? (ha lehetséges a MORA2-re ventilátort tenni, akkor számoljunk azzal is)
- Mivel a MORA2 elég drága, inkább milyen radiátort érdemes venni? (ha van ennél jobb, ilyen árban)

Nem szeretnék radiátort venni, esetleg később szeretnék fejlesztgetni... De azért jobb tisztába lenni a dolgokkal, csak mert akkor nem nézegetem a MORA2-ről a subcooling-on a képeket... :DDD :)

[ Szerkesztve ]

(#26234) Chrys_


Chrys_
addikt

Azt hiszem, akkor marad a D5. Ebben az esetben van egy alig használt (az is 55%-on) eladó DDC Ultra :) És még néhány gyorscsati, keveset futottak, kis fogyasztással :D Majd csinálok hirdetést, vagy eladom e-bay-en.
@shteer: neked van a házon kívül is valami radiátorod, vagy "csak" a 2x és 3x120 hűt?

De a CPU hőmérsékletét még mindig nem értem, miért akkora, másoknak meg max. 50 fok... még ezt is meg kell fejtenem.

[ Szerkesztve ]

(#26235) #97544192 válasza #97544192 (#26233) üzenetére


#97544192
törölt tag

Öhh... Most néztem subcooling-on, rábukkantam egy MORA2-höz való ventirácsra...
1 x Watercool Mora 2 Pro ventilátor rács
1 x MO-RA 2 Pro
51k :DDD
Tele ventivel megnézném hogy hány fokra hűt le egy nagyobb teljesítményű rendszert. Durva. :)

Extrém überhigh atompro radiátorral ér többet az ember, vagy egy jobb pumpával? Ezesetben magamra gondolok... Alphacool NexXxos Extreme III 360-om van Laing DDC-vel (semmi extrém, sima változat)

(#26236) TESCO-Zsömle válasza #97544192 (#26235) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Mint oly sok helyen, itt is vonatkozó idézet: "Annyit ér az egész, mint a leggyengébb részegység."

Ha a radiátorod volt a szűk keresztmetszet, akkor azt kell cserélni. ha a szivattyú, akkor azt. Ugyanez áll a hűtőblokkra is.

Mindazonáltal szerény véleményem szerint a ma forgalomban levő összes hűtés achilles-sarka a hővezető paszta. ;)

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#26237) #97544192 válasza TESCO-Zsömle (#26236) üzenetére


#97544192
törölt tag

Igazad is van a hővezető pasztával kapcsolatban, de nem ezt kérdeztem. Artic Cooling MX2-nél nem ismerek jobbat. Inkább a MORA2-vel kapcsolatban kérek tanácsot. Joshi TESCO Bharat, segíts! Fogalmam sincs, hogy a radiátor vagy a pumpa a szűk keresztmetszet, mert egyiket sem érzem gyengének. Csak ha lesz lehetőségem, később cserélném valamelyiket. Inkább radit, mert procihoz, vga-hoz, tartályhoz, radihoz szerintem nem kell 30k-s pumpa :DDD

[ Szerkesztve ]

(#26238) shteer válasza Chrys_ (#26234) üzenetére


shteer
titán

csak a 2 említett :)

..szerintem jónak tűnik

(#26239) shteer válasza #97544192 (#26233) üzenetére


shteer
titán

nem kifejezetten jó aktív használatra

..szerintem jónak tűnik

(#26240) FID


FID
őstag

Most ilyet néztem ki OCZ Flex 1200mhz bár időzítésben gyenge de nem számít.
A fentebb linkelt ramot is megtaláltam ősember kolegánál 19k a 2x1es 800as bár most nincs neki. Legalábbis listában nem találtam.
Ősembernél láttam ezt is aszem 23k a 2x2gb

Használt már valaki ilyet?
Jam szerintetek elbírja a reserator pumpája a +2ramot meg egy chipset blokkot amíg nem lesz laing? A víz szint a gép fölött van vagy 1,5m-rel gondolom ez is be segít.

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#26241) #97544192 válasza shteer (#26239) üzenetére


#97544192
törölt tag

Rendben. Akkor hagyom. :R

(#26242) Erdei88 válasza FID (#26240) üzenetére


Erdei88
veterán

OCtől kérdeztem én is ezeket a ramokat. nekem azt javasoltam hogy "ramok előtt párhuzamosítanék, így csökkentve az ellenállást, ami a szivattyú teljesítményére, élettartamára és zajszintjére is jótékony hatással lenne." Hozzá 10/8-as csövek és ezek

(#26243) FID válasza Erdei88 (#26242) üzenetére


FID
őstag

Mondjuk ezeket én nagyon drágának találom! És ahogy elnéztem a képeket, nem sokkal lehet kisebb a 8as méretnél a belseje. De nem tartom rossz ötletnek a párhuzamosítást.
Ocz honlapján se találtam meg sajna a csonk méreteket.

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#26244) Erdei88 válasza FID (#26243) üzenetére


Erdei88
veterán

[link] 2 x 1/8" ID (inner diameter) barbs

(#26245) OC válasza FID (#26243) üzenetére


OC
őstag

A csonk valszeg 8-as (vagy szűk 8-as), ergo 6-os vagy 7,5-es csővel lesz baba.

Erdei88: Na ezért kell párhuzamosítani.

[ Szerkesztve ]

(#26246) TESCO-Zsömle válasza FID (#26240) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ha már ennyire vizes ramot szeretnél, miért nem inkább ez?? Az időzítések is kellemesek és eleve párhuzamosítva vannak a blokkok. ;)

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#26247) Aygor válasza Mlacee (#26232) üzenetére


Aygor
tag

Nem fordítottam meg őket, itt olvastam valaki javasolta h jobb neki, meg uilyen. radi volt havernál, ott ő asszem próbálta és így jött be neki jobban.
Valójában ördögi különbség nem hinném h lenne, régebben használtam az egész gépet 1 ventivel, míg a többi állt, úgy sem volt baja a rendszernek.... most h van ford szab, most közepes fordulaton, v minen mennek. Ezek 1600 os Sflexek min ford asszem 800-600 körül lehet. Hangjuk 0, bár a 4 ventiből az 1ik max fordon hangosabb, illetve zavaróbb hangszínű... csekkold le mielőtt beépíted!!! pont a táp fölötti az :((( első bekapcskor tünt fel.... de ezért nem fogom szétbontani a komplett házat szóval amíg tönkre nem megy marad!
Másrészt lehet erre is rakok láng efektet ezért is maradt felül a venti... gondoltam akkor erősebben fúj. harmadrészt ha többet pepecselek és rakok oda teljesrádiuszú gumibakot akkor csak radiról tudna szívni, íg sem hinném h sok falsot kap, de azt is a gépházból szóval mind1.

2. Ne kövesd el azt a hibát h gyorscsatit használsz!!! csak a szívás van vele, higyj nekem.
Sima csati, aztán csőbilincs, v kábelkötegelő. Rámelegítheted, v simán, de ne gyorscsatit, mert hangyafasszal vastagabb a cső, akkor szenvedés felhúzni, illetve ha rossz a menet feletti rész képes elvágni a csövedet, mikor húzod meg. Szóval FELEJTSD EL!!! És olcsóbb is, nemcsak megbízhatóbb. A vidkarira kellett ilyet tennem ne tudd meg mennyivel 1xűbb, h szitkozódtam utána.

A hűtőkörben kb mind1 mi után jön mi, kb 0,5 fokot dobhat max bármi is a rendszerben.

FID: És a memó vízhűtését felejtsétek már el. Legalábbis nem melegszik annyira, h szüksége lenne rá. 1 halk házventi elég neki. Főleg ezeknek a heatpipe-osoknak. Parasztvakítás!!! és még nem is látszik, max elmondod a haveroknak, h hű a memók is vízhűtésesek... ÉS??? Megér 20k-t ???? Igaz 1x kell megvenni, felesleges sztem. Nehezen hinném h annyira húznátok a memót is h kell neki ekkora hűtés.

Maradtam.

Ja és thx! Sokat szöszöltünk vele.... Majd talán elkészül valamikor, de most 1 drágább projektbe szálltam bele, nincs idő, illetve pénz se erre, se a home made projektorra sem :(
Pedig utóbbi is működik csak normális ház, freshnel kéne neki.....

Piros-pontok: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?type=-&stext=Aygor&submit=%C2%A0 http://prohardver.hu/temak/keres.php?stext=%22kivel+%C3%A9rdemes+%C3%BCzletelni%22&suser=&sival=

(#26248) shteer válasza Aygor (#26247) üzenetére


shteer
titán

a memók vízhűtése nem teljesen felesleges dolog feszelt modulok esetében - 2,2V felett jópár hűtőbordának titulált reklámfelülettel ellátott ddr2 modul szinte izzik légmozgás nélkül - aki nem akar külön ezért irányított ventit helyezni a házba, annak tökéletes megoldás.
a heatpipe-os, magasbordás moduloknak is kell légmozgás, de talán nem szükséges további, irányított venti

a vizes ocz modulok egyetlen előnye, hogy készre szereltek és így ár érték arányban jók - mindemellett a beszerelésük nem egyszerű

~2 hónapja én sem hűtöm vizzel a ramokat és árulom is a használt blokkot - a reaperX-re 2V-on valóban nem kell és sehogy se fér rá :)

amúgy Tody ramblokk megoldását tartom a legéletképesebbnek - ugye a mips ramfreezer is ugyanígy működik és a corsair is hasonló elvű megoldást kínál az opcionális ddr3 moduljaihoz

nem mondom én sem h megér 20k-t, a hosszútávú túlfeszelt tuningot sem tartom ésszerűnek - a mai teljesítmények mellett

..szerintem jónak tűnik

(#26249) shteer válasza Aygor (#26247) üzenetére


shteer
titán

nálam az egyik AC venti is ad kis zörejhangot vízszintes fekvésben - de csak úgy ahogy használni szeretném :) mivel csukott ablaknál, teljes csendben hallani csak. ezért én is úgy hagytam

hollanderes gyorscsati valóban cumi ha nem megfelelő a cső :K

..szerintem jónak tűnik

(#26250) Aygor válasza shteer (#26249) üzenetére


Aygor
tag

Jaja... Én is a subos uv reagens csövet vettem és az nem 10/8 hanem .... searching....11/8 as de sztem inkább 11,2/8 de az már nemosztszoroz....
volt 1 rossz talán félresajtolt "csavar" azzal 2szer szétvágtam a csövet....
Sajna a radi be/kiömlőnél ilyen rugós gyorscsati van, azt a rugó miatt nem szívesen cserélném, így bizti nem törik meg.... de pont e miatt félek h ott engedni fog, lévén csiszoltam a csövet h be tudjam húzni..... és olyan puha érzete lett utána a csőnek....., mondjuk 1 éve megy és nem érzek szivárgást.....

Igen mondtam kell valami minimális légmozgás, de a memók vizezése túl van lihegve sztem

proci vga ok
hdd ok főleg h 0 hangot ad ki dobozból, és tudjuk h az lett a leghangosabb item...
alaplap..... hát ez is túllihegett, de bizonyos lapoknál ártani nem árt...
táp.... azért van passzív táp :D de ennek még van értelme, mert szintén nagy hőforrás

De az biztos, h ez mánia lesz a végére.... mindig jobbat nagyobbat, jobban lefedett rendszert..... Szóval amúgy teljesen megértem, de tapasztalataim szerint felesleges, főleg elszállni vele.....

Üdv.

Piros-pontok: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?type=-&stext=Aygor&submit=%C2%A0 http://prohardver.hu/temak/keres.php?stext=%22kivel+%C3%A9rdemes+%C3%BCzletelni%22&suser=&sival=

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.