Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-10-10 15:19:20

LOGOUT.hu

Ez egy agyalós-beszélgetős Covid-19 topik. Érvelni kötelező, a másikkal foglalkozni tilos, rettegőzés duplán, a szemlélet tudományos (a "meddig maradjanak a lezárások", azaz a társadalmi rész elfér, de csak szűken/járványhoz kapcsolódóan), ergo nem oltásellenes, nem hit alapú. Ami ebben a szellemben íródik, marad, ami nem, az nem, téríteni meg se próbálj.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64401) Vesa válasza Mr K (#64344) üzenetére


Vesa
veterán

Akkor ez Phase 2 lesz gondolom. Onnan még igen messze van, hogy vakcina legyen belőle.

A tudomány a valóság költészete!

(#64402) Mr K


Mr K
senior tag

(Itt tartunk.)
Öngyilkos lett az osztrák orvos, akit oltásellenesek zaklattak hónapokig

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#64403) Vesa válasza lacafaca (#64369) üzenetére


Vesa
veterán

"jópárszor elmondtam már, hogy kuruzslás az összes bogyó"

És jópárszor meg lett mondva neked, hogy hülyeséget beszélsz. :U

A tudomány a valóság költészete!

(#64404) azbest válasza Parci (#64400) üzenetére


azbest
félisten

Gondolom ha főleg testnedvekkel terjed, akkor anyuka elkaphatta valakitől szexuális úton, s ha még szoptatja a gyereket, akkor az meg esetleg úgy. Lehet anyuka vagy apuka szexpartikra jár.

#64399Ringman
Tömeges teszt meg hasonlók miért is kellenének, ha egyszer kifejezetten szexpartikon terjed és az érintettek annyira felelősségteljes életmódot élnek, hogy az önbevalláson alapuló felmérés szerint a 40%-uk hiv pozitív is, miközben szexpartikon vesz részt. Mondjuk ez utóbbi szerintem simán büntetőjogi kategória, mivel szándékosan terjeszt hiv-et.

[ Szerkesztve ]

(#64405) kpityu2 válasza Mr K (#64402) üzenetére


kpityu2
őstag

Hülyék mindig vannak. Az állam felelőssége ami fokozottan felmerül, nekik kellett volna határozottabban fellépni a védelme érdekében. Azzal, hogy kiállt az oltások érdekében, társadalmi feladatot vállalt át az államtól és ennek lett az áldozata.

Okos mérnök a hülyeséggel is kalkulál. Avagy, a "Figyelj oda jobban" tábla nem munkavédelmi eszköz....

(#64406) Drizzt válasza azbest (#64404) üzenetére


Drizzt
nagyúr

"Mondjuk ez utóbbi szerintem simán büntetőjogi kategória, mivel szándékosan terjeszt hiv-et."
Miért terjesztené szándékosan? Attól, hogy HIV-fertőzött az ember, mehet szexpartira. Ország/állam függő, hogy milyen feltételek mellett. Sok helyen az van előírva, hogy a szexpartnerekkel előre tudatni kell, hogy HIV-fertőzött valaki. Ha ennek ellenére belemennek, akkor nincs szándékos terjesztés, bűnelkövetés. Az is lehet olyan buliban voltak, ahol mindenki ismerten HIV-fertőzött. Illetve vannak olyan gyógyszerek, amik gyakorlatilag fertőzésképtelenné tudják tenni a fertőzöttet, meg olyanok is, amik nagyon lecsökkentik az elkapás veszélyét a még nem fertőzött esetén. Nameg még az óvszer is ott van mint opció. Nem ennyire fekete, vagy fehér ez a dolog. A további tények ismeretében ez nem jelenthető ki ilyen magabiztosan. Nyilván elképzelhető, hogy ebből a 40%-ból lehetett akinek vaj volt a füle mögött.

I am having fun staying poor.

(#64407) Mikolino


Mikolino
lelkes újonc

A tesztelés gyakorlatilag saját zsebre megy, így sneki nem kötelezhető rá? Mindenki belátása szerint dönt? Nem fura ez?

A másik pedig a KATA variálásával sokan esetleg abbahgyják a kajafutárkodást... ami szintén egy sarkalatos pont lehetne a karantén ahtékonyságában. Sokan fognak tünetesen járni vásárolni?

Mit gondoltok, nem lenne ésszerűbb teszteket biztosítani és a futároknak is meghagyni a KATA-zást? (Esetleg emelni 50-ről 100-ra?)

(#64408) t72killer válasza Parci (#64400) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Fertőzött szülő+imunhiányos betegség kombó? Nem egy lenne már, ha ez a lépcsőfok olyan könnyű lenne.

#64402: az első 10 ilyen zaklatót példastatuálási célból is személyesen lenyomozni, teljes vagyonelkobzás + 30év dutyi+legalja közmunka. Kvázi ruszkibérenc hazaárulók.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#64409) Ringman válasza azbest (#64404) üzenetére


Ringman
nagyúr

Tömeges teszt meg hasonlók miért is kellenének, ha egyszer kifejezetten szexpartikon terjed és az érintettek annyira felelősségteljes életmódot élnek, hogy az önbevalláson alapuló felmérés szerint a 40%-uk hiv pozitív is, miközben szexpartikon vesz részt.

mert ez nem igaz.
kontaktfelületen is megmarad, ergo érintéssel is át lehet adni valakinek.
a fertőzöttek egy része meg tünetmentes, meg amúgy is több nap a lappangási idő.

de lehet most is homokba dugni a fejeket, meg egy adott társadalmi csoportot hibáztatni, ahelyett hogy a hatóságok és az erre szakosodott intézmények tennének valami érdemlegeset.

de valaki 2 év covid-kudarc után előjön, hogy minek tesztelni egy fertőző betegségre, agyam eldobom.

(#64410) t72killer válasza Ringman (#64409) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ha annyira terjedne a kontaktfelületeken, akkor a Párizs-i, Londoni, stb metrókat használók százezrei betegedtek volna már meg.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#64411) Mr K válasza t72killer (#64410) üzenetére


Mr K
senior tag

Amúgy ma is belehalt valaki Spanyolországban:
Ketten meghaltak majomhimlő-fertőzéstől Spanyolországban

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#64412) Parci válasza t72killer (#64410) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a hiv sem "annyira terjed", aztán azért csak lett belőle egy kis bajka, nem? nem egészen értem a válaszaid igazából, volt egyáltalán már ekkora majomhimlő járvány ever? ha nem, akkor azért csak tán van valami, amivel foglalkozni kéne, nem?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#64413) t72killer válasza Parci (#64412) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Korrekt, foglalkozzanak vele, 100%-ig egyetértek. De nevezzük nevén a gyereket, ez egy STD, legalábbis a telexes cikk szerint, amit K kolléga linkelt: "A páciensek (legalább?) 82 százaléka szexuális úton kapta el a majomhimlőt."

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#64414) Sped válasza t72killer (#64413) üzenetére


Sped
aktív tag

Sztem is túl van ez fújva egyelőre.
Persze a hatóságok foglalkozzanak vele, de erről ilyen rednszerességgel cikkeket írni csak az arra fogékonyakat stresszeli, pl. ebben a topikban is.

IndyCar Series - Real Racing, Real Sport

(#64415) t72killer válasza Sped (#64414) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Azon az 1-2 gyereken gondolkoztam: azért valljuk be, nem mindenki higiéniazseni. Előfordulhat, hogy érintett rokon pl kezét megnyalja a kicsi, pláne emlegetett 10hónapos. Azért beszédes, hogy az esetek 99%-a továbbra is homosex férfi.

SzVSz a covid-cirkusz helyett úgy kell hozzáállni, mint a HIV-hez.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#64416) Drizzt válasza t72killer (#64415) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Direkt olvastam cikket arrol most, hogy miert std, vagy miert nem. Persze egyertelmu definicio nincs. De pont az egyik cel az, hogy a HIV tortenelme ne ismetlodjon meg. Es szerintem most pont ugy allnak hozza, mint anno a HIV-hez. Anno annak a gay cancer becenevet adtak. Aztan nezzuk meg mi lett belole mara. Nem hinnem, hogy akarunk meg egy betegseget, ami egyes orszagok majd felet megfertozi.
Illetve olyat is irtak, hogy pl. ovszer nem ved ellene, mig csomo std ellen meg igen. De van ellenpelda is. Egyelore nyilvan az oltasokat erdemes a homo/biszexualis csoportokra fokuszalni, de amint a tarsadalom elkezdi az egeszet beskatulyazni, pont ugy no meg az eselye, hogy kitorjon a skatulyabol.
Persze jelenleg mas ismert modja nincs a vedekezesnek, mint a szexpartnerek valtogatasanak kerulese. Meg a vakcina, de abbol nincs valami hatalmas mennyiseg. Meg azt se nagyon tudjak mennyire es meddig lehet hatekony. Nagyon keplekeny meg ez a szituacio, nyilvan a jobban erintett csoportoknak van most nagyobb felelossege, de ha meg a nagy reszuk oda is figyel, pontosan tudjuk, hogy minden embercsoportban van egy olyan reteg, aki dacbol csakazertsem. Covid itan nem hinnem, hogy ez ujdonsag, vagy magyarazatra szorul.
A HIV-tol abban jobb lehet a helyzet, hogy jo esellyel lehet immunizalni hosszabb tavra, illetve nem ugy fest, hogy elethosszu fertozes alakulna ki. De nagyon sok allitas nem bizonyitott meg.

I am having fun staying poor.

(#64417) Ringman válasza Drizzt (#64416) üzenetére


Ringman
nagyúr

így van, teljes csőd megint a hozzáállás.

ezeket a fertőző betegségeket teljesen ki kell irtani, igazából kb 0 költsége lenne.

(#64418) Parci válasza Sped (#64414) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem stresszel senkit a vírus, a hatósági hozzáállás annál inkább. az nem hozzáállás, hogy "á, nincs baj, ne foglalkozzunk vele", így nem lehet felkészülni semmire. naponta valóban nem kell cikkezni róla, ez a mainstream média hülyesége. na de ez itt egy pandémia topik, szóval az normális, hogy van érdeklődés.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#64419) Parci válasza Drizzt (#64416) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

hosszú távon akár nagyobb gondot is okozhat egy std, mint egy felsőlégúti

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#64420) Ringman válasza Parci (#64418) üzenetére


Ringman
nagyúr

pont most olvastam, elég találó: [link]

2021: "I don't have COVID because I'm fully vaccinated"
2022: "I can't have COVID because I already had it"
2023: "It's not MonkeyPox because I'm not gay"
Go team misinformation.

(#64421) mpo


mpo
veterán

A népegészségügyi központ minden egészségügyi szolgáltatónak kiküldte a betegséggel kapcsolatos eljárásrendet.
Az NNK tájékoztatója tartalmazza azt is, hogy a vírus terjedésének kockázata a nem szoros kontaktusban álló személyek, azaz az átlag lakosság között alacsony.
"A vírus tünetei általában enyhék, a legtöbb ember néhány héten belül speciális kezelés nélkül is meggyógyul."
[link]
*******
A vírust elkapható egy fertőzött állat harapásától vagy marásától, nyershús evésétől, fertőzött emberrel való közvetlen érintkezéstől vagy szennyezett ágynemű vagy ruházat megérintésével.

Az éttermi abroszt nem cserélik a vendégek után, legfeljebb a morzsát söprik le.

Ha érted, akkor már elavult.

(#64422) Parci válasza Ringman (#64420) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ez egy nagyjából aktuális összefoglaló:
https://telex.hu/kulfold/2022/07/31/veszelyhelyzetet-kellett-elrendelni-a-majomhimlo-miatt-new-yorkban

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#64423) Ringman válasza Parci (#64422) üzenetére


Ringman
nagyúr

valami lófasz tesztkapacitásuk van, nincs CARES act, piaci szereplők pedig szívesen tesztelnének (mint ahogy a linkelt alex meshkin cége is)

(#64424) azbest válasza Ringman (#64420) üzenetére


azbest
félisten

Egyértelmű, hogy terjed, mert már kb minden országban jelen van.

Az eddigiek alapján az egyészségügyi intézményeknek, orvosi beavatkozások kapcsán kellene főleg odafigyelni, nehogy fertőzést terjesszenek (pl fertőzött vér használatával vagy a kórházi higiénia hiányosságaival).

Viszont nem lehet folyamatosan karantén az egész bolygón. Folyamatosan van valami fertőzés körülöttünk. Néhányan előfordul, hogy bele is halnak. Azért nem lehet egy légi úton, tömegesen megfertőződő betegség szintjén kezelni egy olyat, ami az eddigi adatok alapján kifejezetten egy adott tesztrész érintésekor fertőz. Az a meglepő, hogy nők körében mennyire kevésbé jellemző, hiszen a nem monogám életmód és ilyen szexuális érintkezés sem csak férfi-férfi közt jellemző. Szóval talán valami kifejezetten felelőtlen viselkedésmód is kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#64425) Parci válasza azbest (#64424) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

mondta bárki, de tényleg bárki, hogy általános karantént kellene bevezetni a majomhimlő miatt? :F

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#64426) azbest válasza Parci (#64425) üzenetére


azbest
félisten

Van némi visszafogott hisztéria Ringman kommentjeiben, hogy bárki elkaphatja akárhol, hiszen kontakt felület így meg úgy. Meg miért nem tesznek semmit. Meg párhuzam állítás az antivaxerek és aközött, hogy valaki hisztériának tarja az általános tesztelés követelését.

A tények makacsok. És ez nem covid.

Felvilágosítás sosem volt rossz dolog.
Ha van erre teszt, akkor persze lehessen beszerezni, de felesleges azt várni, hogy majd mindenkit ilyen tesztekre köteleznek, mint covidnál.
Kb ebben ki is merül a téma.

[ Szerkesztve ]

(#64427) Ringman válasza Ringman (#64420) üzenetére


Ringman
nagyúr

ha már itt tartunk, ez is az: [link]

Better to not be able to get emergency care than wear a mask
Better to have children off sick from school than wear a mask
Better to risk chronic multi-system disease than wear a mask
Better to have your flights cancelled, than wear a mask
Worth it for 'freedoms' - am I right?

(#64428) Ringman válasza azbest (#64426) üzenetére


Ringman
nagyúr

pedig nem bonyolult, megelőzni mindig olcsóbb megoldás.

felesleges hisztériát belelátni. aki szerint a tesztelés = hisztéria, azzal nem tudok mit kezdeni.

(#64429) Parci válasza azbest (#64426) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ott van fent rögtön az összefoglaló elején, hogy egymással foglalkozni tilos, nem minősítjük a másikat. tessék célratartani a témában (pandémia, tudomány).

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#64430) Drizzt válasza IQfályter (#64381) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Jó lenne tudni. Anyámnak biztosan nem írtak fel, ennyit tudok. Pedig nyugodtabb lennék tőle. Picit olyan felemás az állapota. Nincs kimondottan rosszul, láza sincs, de a köhögőrohamok azért igen masszívak. Nem annyira szívesen hagyom itt, de nekem meg menni kell a tükrözésre BP.-re, ami összességében majdnem 3 nap magára hagyást jelent. Viszont a testvére itt lakik pár száz méterre, ő be tud avatkozni, ha kell jó eséllyel.

Én tesztem ma is negatív.

I am having fun staying poor.

(#64431) t72killer válasza Drizzt (#64416) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A hiv-sztori nem fog megismétlődni, egész 1xerűen azért, mert 200éve van rá működő oltás. És ez egy dns-vírus.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#64432) Parci válasza t72killer (#64431) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

igen, ez a legerősebb érv ellene, hogy egy dns vírus kész oltással alapvetően elég jó helyzet. tudni valamit egyébként a himlőoltásokról? a dánoknál készült valami tök új. én úgy tudom, hogy a régit, ami vmi élő vírus (?), az felnőtteknél elég kockázatos.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#64433) Mr K


Mr K
senior tag

Paxlovid hatás demó:
Ismét pozitív lett Joe Biden Covid-tesztje

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#64434) Vesa válasza Ringman (#64417) üzenetére


Vesa
veterán

"ezeket a fertőző betegségeket teljesen ki kell irtani, igazából kb 0 költsége lenne."

Helyette most az van, hogy 1 bites konteós suttyók kergethetnek öngyilkosságba diplomás orvosokat, büntetlenül! Én az összes orvosellenes konteóst börtönbe zárnám, első körben 1 évre, ha nem fejezi be, akkor 10 év. A börtönben pedig tudományos felvilágosítás, átnevelés, a konteós agymosás orvosi kezelése.

A tudomány a valóság költészete!

(#64435) Mr K válasza Parci (#64432) üzenetére


Mr K
senior tag

Itt linkeltem egy Nature cikket, abban van egy-két bekezdés a vakcinákról.

#64434 Vesa Az osztrák doktornő zaklatóiból hét hónap alatt senkit sem sikerült elkapnia az osztrák rendőrségnek. A fenyegetésekről volt pár fénykép a doktornő honlapján a címlapon (még tegnap), elég elborzasztóak, csak nem akartam ide belinkelni, de most mégis. :((

[ Szerkesztve ]

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#64436) Parci válasza Vesa (#64434) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

picit le kéne higgadni emerről is... gulágokban szokták átnevelni az embereket... ha mindenkit át akarnék nevelni, aki hülyébb nálam, nem maradna idekint senki ;]

nyilván aki halálosan fenyeget, az meg btk. téma, csak ugye komolyan is kéne venni a hatóságoknak. döbbenet, hogy ez odaát sem megy. :(((

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#64437) Asbee


Asbee
veterán

Az ilyen nagyon halvány csíkot, de élőben szemmel jól látható, tesztet minek tekintenétek?

(#64438) Parci válasza Asbee (#64437) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

elvileg pozitívnak kell tekinteni, bármilyen halvány pozitív.

ugyanakkor emlékezhetsz a januári körömre, az pont ilyen volt... fiamnak még február közepén az influenza alatt is ilyen volt. a teszt forgalmazója szerint teljesen kizárt, hogy bejelezzen másra, részemről passz.

tünet van? esetleg pár napja vagy pár nap múlva lehet erősebb... vagy nem.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#64439) Asbee válasza Parci (#64438) üzenetére


Asbee
veterán

Nagyon enyhe fejfájás közbe-közbe, meg álmosság. Volt pár ember körülöttem, akik jó betegen kidőltek 1 hétre , bár b...tak tesztelni, aztán mondom nézek azért egyet, másfél hét múlva nyaralás. :D Egyszer már nekem is volt ilyen, mondjuk akkor még halványabb volt, az pcr negatív lett. Meglátjuk pár nap múlva.

(#64440) Parci válasza Asbee (#64439) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

összességében én arra tippelnék, hogy pozitív. most tényleg sokan covidosak, ezexerint az ismerősök jobban kidőltek, neked meg ugye van mindenféle immunitásod. vannak más vírusok, de mivel a teszt is enyhén pozitív, mi ok lenne ezek alapján nem a koronára gyanakodni? a tüneteid is passzolnak (nyilván másra is, de fentiek együtt engem ebbe az irányba terelnének)

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#64441) Asbee válasza Parci (#64440) üzenetére


Asbee
veterán

Szerencsére szabin vagyok már, elülök a seggemen most, aztán majd nézek még tesztet minden nap. Sajnos egyre többen kapják el igen, minden nap meséli valaki, na én is-én is. És azért nem csak nátha. Pedig sok a 3-4 oltott + átesett is.

[ Szerkesztve ]

(#64442) Ringman válasza Asbee (#64441) üzenetére


Ringman
nagyúr

nekem is az volt, hogy egyik teszt nagyon halvány pozitív volt, a többi negatív, aztán 1 hétig rosszul voltam (pont az első kánikulában lázasnak lenni nem volt túl jó).
szaglásvesztés szerencsére nem volt.

(#64443) PuMbA


PuMbA
titán

Nyugatabbra a helyzet jó. 5 napot voltam Ausztriában és kicsit Németországban is, Salzburg környékén. Volt 30 fős mindenféle nemzeti (például arab) felvonós tömörülés is, sok gyerek és baba, de nem kaptam el. Bár lehet, hogy csak az áprilisi Pfizer booster jól működik :)

[ Szerkesztve ]

(#64444) Asbee válasza PuMbA (#64443) üzenetére


Asbee
veterán

Ebből nem lehet levonni, hogy milyen a helyzet. Nem törvényszerű elkapni tömegben. Én is végitoltam fesztivált sok ezer ember között mégsem kaptam ott el.

(#64445) kolopele válasza Asbee (#64444) üzenetére


kolopele
nagyúr

Nálam ugyanez volt. Nejem szenvedett a vuhani és a delta alatt is, nekem meg semmi bajom nem volt. Az omikront viszont már én is elkaptam, az valami más, bár tünetek csak amolyan általánosak voltak, csak kicsit elhúzódtak. Tegnap nem tudtam én sem kihagyni az Ossian koncertet a srácokkal, remélem nem lesz következménye a fülzúgás erősödésén kívül :) Pár nap és itt a Kárpátia is :DDD

[ Szerkesztve ]

(#64446) kpityu2 válasza Vesa (#64434) üzenetére


kpityu2
őstag

Egyetértek. Bár én melléjük zárnám azokat a diplomás orvosokat is, akik szó nélkül tűrték, hogy összetereljék a nyugdíjasokat sárkányfűkivonat oltásra, majd előadták a "T-sejtes" pávatáncot...

Okos mérnök a hülyeséggel is kalkulál. Avagy, a "Figyelj oda jobban" tábla nem munkavédelmi eszköz....

(#64447) Ringman


Ringman
nagyúr

(#64448) Vesa válasza Parci (#64436) üzenetére


Vesa
veterán

Átnevelés alatt nyilván nem azt értem, amit az oroszok vagy a kínaiak. A börtönben jelenleg is léteznek mindenféle oktatóprogramok és képzések, ezt lehetne kiegészíteni. Akik vallásos alapon hülyék, tehát kötik az ebet a karóhoz, azoknak annyi kényszerítést lehetne eszközölni, hogy be kell ülniük pár filmvetítésre, ahol kőkeményen bemutatják -nem finomkodva, hanem naturálisan a kórházi esetekből összeollózva-, mit művelnek az emberrel az egyes vírusok. Pl. a fekete himlő, az ebola, vagy akár a Covid egy olyannál, aki belefulladt a betegségbe. A másik vetítésen elmagyarázni az ő, 1 bites szintjükön is érthető módon, hogyan működnek az oltások, és miért orbitális baromság amit köré kerítettek a tudatlanságuk miatt.

Ha ezek után is "illuminatizik meg gyíkemberezik", akkor pedig pszcihiáter szakember vegye kezelésbe...Ezek az emberek veszlyesek a társadalomra, pont úgy, mint egy szexuális zaklató. Csak itt nem szexuális okból zaklatnnak, tehát ennek megfelelően kell kezelni is.

A tudomány a valóság költészete!

(#64449) Ringman válasza Mr K (#64402) üzenetére


Ringman
nagyúr

remélem a cyberbullying és a fenyegetések elkövetői fel lesznek göngyölítve

(#64450) Ringman válasza Mr K (#64433) üzenetére


Ringman
nagyúr

valami 25-40%-os arányú visszaesés jött ki ba.4/ba.5-re valami statban, de nem találom hirtelen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.