Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9151) tomsics válasza a_tesz (#9150) üzenetére


tomsics
senior tag

Ja,bocs azt nem is láttam.Azzal nincs bizony,nekem is van egy donor kocsim.30 rugó meg nem pénz érte.Nem adok neki pár napot és már nem lesz fent.

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#9152) Anulu79


Anulu79
addikt

Él még ez a topic? Most készülök Ignist venni és jó lenne eszméket cserélnem. :)

(#9153) Davidof92 válasza Anulu79 (#9152) üzenetére


Davidof92
senior tag

hogy a viharba ne élne? :D ma megcsináltuk a hátsó ablaktörlő modot. Egyébként meg azért születik ritkán hsz mert megbízható az autó, nincs miről beszélni :)

(#9154) Smani válasza Anulu79 (#9152) üzenetére


Smani
senior tag

Vegyél csak. Jó verda :C

(#9155) Davidof92 válasza Smani (#9154) üzenetére


Davidof92
senior tag

ha nagyobb darab, akkor azért lehet nehezen fog benne férni...

(#9156) Smani válasza Davidof92 (#9155) üzenetére


Smani
senior tag

190 centimmel nincs gond.

(#9157) Vesztor87 válasza Smani (#9156) üzenetére


Vesztor87
senior tag

2db 180 magas ember egymás mögött simán:)

(#9158) Anulu79 válasza Davidof92 (#9155) üzenetére


Anulu79
addikt

Ezzel nem lesz probléma. Vezetni vezettem egy darabig ilyen gépet. Amúgy meg csak 174 cm és 85 kg vagyok. :DDD
Akkor kérdezek is egyből. Van valami olyan dolog amire vásárláskor oda kell figyelni? Holnap mennék intézni.

(#9159) Kvazár


Kvazár
őstag

Sziasztok!

Mostanában a riasztóm azt játssza, hogy elkezd riasztani, majd mikor odamegyek megnézni, akkor "esemény log" meg üres. :F:F
Találkozott már valaki ilyen hibával?

Régi Piranha riasztó van benne. (Azt hiszem.) A távirányítója ilyen: [link], csak Suzuki felirat van rajta.

Eladó cuccaim: -

(#9160) Giot válasza Anulu79 (#9158) üzenetére


Giot
addikt

Figyelj a kasztnira, nem érdekes ha törött vagy sérült volt, a gond azzal van ha valami sufni műhelyben csinálták meg, aztán egy két év múlva meg megjelenik a pörsenés az autón.
Így jártam én is.
A másik banki visszavétestől óvakodj, bele lehet nyúlni csúnyán. Így jártam én is. Sok bajom volt a 2-es Swiftemmel. Remélem most már megállapodik.

(#9161) mdk01


mdk01
addikt

Vkinek törött már el tőbe a katalizátor előtt a kipuf cső?

Nem tudom hogy mennyibe kerülne egy komplett első kipuf csere katalizátorostól.
Egy kipufogós műhely azt mondta telefonba hogy ki lehet cserélni a katalizátor és a blokk közti 80cm-es hajlított csövet újra csak a bilincset kell szétszedni. Én alánéztem a kocsinak de a katalizátornál nem láttam bilincset és úgy tűnik mintha gyárilag belett volna hegesztve a cső a katalizátorba.
Ez 8500,- pénzbe kerülne, csak attól tartok ha odaviszem és alánéznek akkor majd azzal jönnek "jajj hát ez mégsem jó úgy, kell egy katalizátoros rész is" és mivel már oda vittem a kocsit nem fogom elvinni máshova.:U Ha ez így van akkor ügyesen csinálják.
Van vkinek ezzel tapasztalata?

(#9162) Kornel válasza mdk01 (#9161) üzenetére


Kornel
veterán

katalizátor majdnem annyiért van, mint egy idősebb fajta swift... inkább hegesszék meg szépen, ha ügyesek, nem lesz semmi bajod vele :)

(#9163) mdk01 válasza Kornel (#9162) üzenetére


mdk01
addikt

Hát nem gyáriba gondolkodnék, az biztos de az utángyártott sem olcsó.
Itt is látszik hogy nincs bilincs ha ez az, és sztem az.

(#9164) Kornel válasza mdk01 (#9163) üzenetére


Kornel
veterán

Szerintem utángyártottat venni meg semmi értelme, akkor inkább már egy megkímélt állapotban lévő bontottban gondolkoznék. De szerintem simán meg tudják hegeszteni.

(#9165) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Ha már szóba jött az ignác:) az és az SX4 ülésmagassága (nem amennyire meg lehet emelni, hanem gyárilag) mennyivel van fentebb mint egy swift sedan, vagy átlag sima autók?
Hozza azt a magasságot, rálátást, amit mondjuk egy Duster, Quashkai, Rav4?

Van reális alternatíva max. 4 évesben ezek közül árban egy dusterhez képest?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#9166) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

2001-es Swift sedanhoz keresek üléshuzatot, de nem találtam sehol sem méretpontosat Bp-n. Homasita, Tesco, stb. helyeken található "mindenre jó, csak vedd má' meg" típusú üléshuzatok nem ragadtak magukkal. Esetleg van valami ötletetek, hogy merre találok emberi árban huzatot?

(#9167) Kornel válasza BigBlackDog (#9166) üzenetére


Kornel
veterán

Nekem lidl-ös mindenre jó huzat van rajta, mondjuk típusok között fel volt sorolva a swift is, és tényleg jó rá, teljesen illeszkedik, illetve 100.000 km óta teszi a dolgát, csak egy mosás ráférne.. úh. szerintem ezeket se vesd el.

(#9168) BigBlackDog válasza Kornel (#9167) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Akkor ezek is játszanak :R . Múlt héten hoztam egyet Homasitából, szintén rajta volt a swift. Ehhez képest a fejtámlahuzat fele akkora volt, mint a fejtámla (+még egy két apró dolog).

[ Szerkesztve ]

(#9169) Anulu79 válasza BigBlackDog (#9168) üzenetére


Anulu79
addikt

Én anno még egy másik kocsimba úgy vettem huzatot, hogy bementem egy autós boltba és ott mondták, hogy tudnak varratni méretpontosat. Totál illeszkedett minden részére a kocsinak. Árban sem volt több mint egy minőségibb huzat. Ráadásul láttam annál drágábbat is. Szerintem érdemes ezt is megpróbálnod. Ráadásul még választék is volt, hogy milyen anyagból szeretném. Volt pár minta választék.

(#9170) BigBlackDog válasza Anulu79 (#9169) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Gondolom a bolt címére nem emlékszel :) . Esetleg általános értelemben értetted autós boltra?

(#9171) Anulu79 válasza BigBlackDog (#9170) üzenetére


Anulu79
addikt

Általános értelemben gondoltam. Vidéki boltban volt ez itt a városban. De lehet már itt sincs, nem tudom. Ez már jó pár éve volt. De szerintem egy próbát megér.

(#9172) Anulu79


Anulu79
addikt

Ignishez gyári MP3-as CD lejátszó létezik? Vagy csak sima CD-s rádióval adták ki?

(#9173) Smani válasza Anulu79 (#9172) üzenetére


Smani
senior tag

Blaupunkt Cédés van

(#9174) Smani válasza Anulu79 (#9172) üzenetére


Smani
senior tag

Blaupunkt Cédés van csak gyárilag

(#9175) Anulu79 válasza Smani (#9174) üzenetére


Anulu79
addikt

Gondolom, hogy ez is ugyan úgy néz ki mint a sima CD-s lejátszó. Árban megéri venni egy bontottat akár? Mert ami autót kinéztem magamnak csak kazettás magnó van.

(#9176) Smani válasza Anulu79 (#9175) üzenetére


Smani
senior tag

Írj egy privátot. Van egy eladó :DD

(#9177) Anulu79 válasza Smani (#9176) üzenetére


Anulu79
addikt

Még nincs meg az autó. Holnap megyek intézni. Ha meg lesz és már nálam vannak a kulcsok jelentkezem itt a fórumon. :)

(#9178) Mercutio_ válasza Anulu79 (#9175) üzenetére


Mercutio_
félisten

Szvsz jobban jársz egy adott helyre illeszkedő normális mp3-at is lejtszó esetleg usb-t is kezelő nem gyárival :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#9179) Davidof92 válasza Mercutio_ (#9178) üzenetére


Davidof92
senior tag

szerintem is. Gyári fejegységek nem éppen a szuper minőségükről híresek, kivéve 1-2 példát.

(#9180) tomsics válasza Davidof92 (#9179) üzenetére


tomsics
senior tag

Alpine az minőség de a gyáriak...
Ha csak rádiót hallgatsz és ott se számít a hangzás akkor arra jó a gyári is

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#9181) Vesztor87


Vesztor87
senior tag

Ellenben a gyári jól néz ki:)

(#9182) tomsics válasza Vesztor87 (#9181) üzenetére


tomsics
senior tag

Hááát kinek mi tetszik,nekem pl a gyáriak nagyon nem tetszenek :N

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#9183) Reaper válasza tomsics (#9182) üzenetére


Reaper
őstag

A gyárinak nem lopják ki az előlapját :DDD

(#9184) Anulu79


Anulu79
addikt

Ha nem gyárit akkor milyet ajánlotok? Alá akkor gondolom kell valami hely kitöltő mert a gyári nagyobb helyet foglal.

(#9185) Anulu79


Anulu79
addikt

Ezt az autót néztem ki. Van így elsőre valakinek valami véleménye? DU mennék intézni.

(#9186) mdk01 válasza tomsics (#9180) üzenetére


mdk01
addikt

Sőt még arra is hogy ne legyen lyuk a lejátszó helyén.:DDD

2001-be faterom is úgy kezdte a történetet mikor megvette a kocsit hogy gyári xar ki, Clarion be hangszóróstól lejátszóstól.

(#9187) BigBlackDog válasza mdk01 (#9186) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Swiftben cserélte? Clarion rádiókból mintha létezett volna gyári is, nem? :U

Anulu79: Nem néz ki rosszul, bár ezek a papucsok, sötét ablakok utalhatnak viharos előéletre is. Mindenképpen nézd meg alaposan (motor nem-e olajozik, rejtett hiba, stb.)

[ Szerkesztve ]

(#9188) tomsics válasza Anulu79 (#9184) üzenetére


tomsics
senior tag

Kell venned egy beépítő keretet.
2 választásod lesz ezután:
1, egy sima méretű(Din) lejátszó és alatta lesz egy kicsi pakoló rekeszed vagy
2, 2 Din méretű lejátszót veszel és nem lesz rekeszed

Én tudok neked ajánlani csak kellene mondanod egy árat,hogy mennyit szánsz rá

BigBlackDog:ezeken a papucsokon mi a fura?Sima dísztárcsák nem?

[ Szerkesztve ]

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#9189) BigBlackDog válasza tomsics (#9188) üzenetére


BigBlackDog
veterán

De, csak az én ízlésemnek kicsit "vadabb". Valószínűleg csak én vagyok túl szolid.

(#9190) Anulu79 válasza BigBlackDog (#9187) üzenetére


Anulu79
addikt

Az előző autóm (még régebben) kinézetre az is azt sugallta volna, hogy nem lett kímélve meg ilyesmik. De magamnak nem hazudok és tényleg kíméltem. :) Ami talán még sem sejteti a sötét múltat talán az, hogy gyári fejegység van benne és ráadásul kazettás. A dísztárcsát meg a kereskedő is rárakhatta. A fóliázást én is megcsináltattam volna, hogy ha nem lenne az autón. :) De majd élőben kiderül minden rozsda és motor szempontjából.

tomsics: Miféle az a 2 DIN méretű lejátszó? Kis pakoló rekesz mindig jól jön. :)

Amúgy nem tudja valaki, hogy merre van a szivargyújtó? Most nem emlékszem hirtelen.

[ Szerkesztve ]

(#9191) Davidof92 válasza Anulu79 (#9190) üzenetére


Davidof92
senior tag

ignisbe a váltó boxába elöl függőlegesen.

(#9192) tomsics válasza Anulu79 (#9190) üzenetére


tomsics
senior tag

Mutatom:
ezek 1 Din-esek
Itt a magnó alatt lesz egy ugyan akkora rekeszed mint maga a magnó.

Ezek 2 Din-esek
2-szer akkora mint egy sima magnó

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#9193) Anulu79 válasza tomsics (#9192) üzenetére


Anulu79
addikt

Köszi! Az egyes pénztárcabarátabb. :) Meg egy kis rekesz mindig jól tud jönni.

(#9194) mdk01 válasza BigBlackDog (#9187) üzenetére


mdk01
addikt

Igen swift 1.3 GLX. Meg jut eszembe még egy 6lemezes CD-tár is került bele. Olyan 200k körül még rá lett dobva.

(#9195) tomsics válasza mdk01 (#9194) üzenetére


tomsics
senior tag

200-ból én már olyan zenét rakok neked bele ami nyomja a szélvédőket kifele

Anulu79:Hát igen az olcsóbb,de a minőség/márka ott is drága.
A kijelzős 2 Din-eseket még nem is láttad :D Teljes érintő kijelző az egész.Lehet rá kötni (ha nem tudja alapból) tv,gps,tolató kamera stb.Nagyon jó cuccok csak marha drágák
[link]

[ Szerkesztve ]

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#9196) Anulu79 válasza tomsics (#9195) üzenetére


Anulu79
addikt

Majd ha úgy lesz rá pénzem mint ahogy most nincs akkor tuti belevágok egyben. A simàt meg a keretet könnyű belevarázsolni vagy érdemes szakembert keresni?

(#9197) tomsics válasza Anulu79 (#9196) üzenetére


tomsics
senior tag

Könnyű,picit oda figyelsz a fülekre és kész is.Ami nehezebb az a vezeték.Nem tudom a suzukinak milyen csatija van,de 100%,hogy lehet venni rá dugót ami a gyári vezetéket és a magnót köti össze

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#9198) Smani válasza tomsics (#9197) üzenetére


Smani
senior tag

Adnak a kerethez átalakítót is.

(#9199) tomsics válasza Smani (#9198) üzenetére


tomsics
senior tag

Akkor meg sima ügy :D

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#9200) mdk01 válasza tomsics (#9195) üzenetére


mdk01
addikt

Azt miért is kell kifele nyomni és miért jó?:)
Amúgy abból 80k volt csak a CD-tár.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.