Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#88951) kriszpontaz válasza Assimilator (#88950) üzenetére


kriszpontaz
veterán

A DLH-t szinte soha nem nézem, nem is érdekel, de úgy felidegelt tegnap hogy ki is léptem a csoportból :D.
Amiket osztogattak, azok meg nem érnek meg még ennyi vesződést sem.

[ Szerkesztve ]

(#88952) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Most látom, hogy kijött az app Windows phone-ra, pont mikor meg is vettem az első ilyen telóm, yaay

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#88953) Kinsiinoo válasza ledgeri (#88952) üzenetére


Kinsiinoo
senior tag

Elég rég kint van :D

Samsung S23 Ultra 12/512

(#88954) ledgeri válasza Kinsiinoo (#88953) üzenetére


ledgeri
nagyúr

ja rájöttem...

Az értékeléseit néztem, és 29-e volt az utcsó (legrégebbi), csak egy hónappal odébb, amit nem vettem észre, mert elöntött a new-device-happines... ;]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#88955) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Csak nekem ingadozik ma este a eltöltési sebesség Steamben?

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#88956) SP4C3


SP4C3
veterán

Két napja nem lehet feltölteni? :F

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#88957) csaba951 válasza SP4C3 (#88956) üzenetére


csaba951
veterán

Letöltéseknél válasz ki másik régiót, pl. Luxemburgot! Steam kliens restart és most próbáld meg megint a képfeltöltést! ;)

(#88958) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Srácok, akik próbálták a Battleborn-t, mennyi FPS-etek van?
Nálam van úgy, hogy beesik 12-re is, és max 45 van meg. Ha mindent LOW-ra veszek (ami ugye egy vicc, mert a Borderlands széria meg se kottyan a gépnek fullon) és kikapcsolom ini fájlból a physx-et (ez is gáz hogy turkálni kell benne és nincs rá opció a beállításokban) is, akkor sem javul a helyzet. Ennyire szarul optimalizált játékkal még nem találkoztam. Ez így szinte játszhatatlan, pedig egy UE3 játékról van szó.
i5 4670K, 8GB ram, HD7950.

(#88959) mobal válasza kriszpontaz (#88958) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Ez nagyon kevésnek tűnik. Driver frissítés?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#88960) kriszpontaz válasza mobal (#88959) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Mindenből a legújabb van fent (16.7.3 Crimson), W10 64bit alatt.

(#88961) 52utas


52utas
csendes tag

Üdv

Leci tudna valaki segíteni az öreg Pc volt minden steam játékom felrakva de tönkre ment és most fel tudom az új pc is rakni az összes és nem lesz probléma.

(#88962) kemotox válasza 52utas (#88961) üzenetére


kemotox
addikt

Rip magyar nyelv

(#88963) Gery9112 válasza 52utas (#88961) üzenetére


Gery9112
őstag

Mintha milliók kiáltottak volna fel rémületükben, aztán néma csend lett. :))

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#88964) genndy válasza 52utas (#88961) üzenetére


genndy
addikt

Amit sikerült kihámoznom belőle, arra a válasz: igen.

;]

Bővebben: accounthoz, és nem géphez vannak kötve a játékok. Az új gépre felrakod a klienst, bejelentkezel és ott lesz minden, telepítheted.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#88965) sixpak válasza Gery9112 (#88963) üzenetére


sixpak
nagyúr

Lol...klasszikus. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#88966) Csapoati válasza genndy (#88964) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Milyen válasz? Nem is volt kérdés, csak írta, hogy nem lesz probléma. :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#88967) ollie


ollie
MODERÁTOR

Ne bántsátok, Szlovákia városban lakik (adatlap). :U

***

(#88968) ledgeri válasza 52utas (#88961) üzenetére


ledgeri
nagyúr

De a mentéseknek annyi...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#88969) cattus válasza ledgeri (#88968) üzenetére


cattus
őstag

Ha van Steam felhő támogatás, nem feltétlen.

Do the thing!

(#88970) Debilon válasza cattus (#88969) üzenetére


Debilon
addikt

oda is lehet hogy csak a config van mentve, játékállás nem

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#88971) ledgeri válasza cattus (#88969) üzenetére


ledgeri
nagyúr

%-osan -amennyire láttam- több a nem, mint az igen..

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#88972) Źşë' válasza SP4C3 (#88956) üzenetére


Źşë'
addikt

mi az a remaning storage méret?! tejóég (oda elvileg a még felhasználható cloud tárhelyet kellene írnia, na de ez?! :o)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#88973) ledgeri válasza Źşë' (#88972) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ez valahol a "bacon szalonna" és "led-izzó" környékén ered... ;]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#88974) micafighter válasza Źşë' (#88972) üzenetére


micafighter
nagyúr

VIP tagoknak jár a hely ;]

(#88975) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Frissített a Win10, erre minden felirat ilyen nyomott lett a Steam kliensben. Nálatok van gond?

(#88976) Azharel válasza kriszpontaz (#88975) üzenetére


Azharel
aktív tag

Nekem is hasonló volt a problémám, EZ megoldotta. Minden fontot feltelepítettem.

[ Szerkesztve ]

(#88977) kriszpontaz válasza Azharel (#88976) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Köszi, megpróbálom.

(#88978) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Úgy látszik valami DirectWrite probléma (Steam beállítások alatt kapsolható), mert annak a kikapcsolásával helyreáll a betűtípus, miután újraindítod a Steamet.

Viszont látom nem egyedi eset és van még más gond is rendesen: [link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#88979) PöCöKuk@c


PöCöKuk@c
tag

Ha valakit érdekel Savior nevü játék 66% - os kupon, Ingyen oda adom.
Érvényesség vége: 8/10/2016, 7:20:58 PM

(#88980) maross válasza PöCöKuk@c (#88979) üzenetére


maross
veterán

0.99 helyett 0.33 lenne, de annyiert meg veheted ezt is.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#88981) PöCöKuk@c válasza maross (#88980) üzenetére


PöCöKuk@c
tag

Igy van, sokkal jobb amit írsz szeretem a három az egyben, nem szándékoztam most költeni....gyűjtő mánia tudod. :)

(#88982) FollowTheORI válasza kriszpontaz (#88978) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ez nem win hiba... amugy a Steam cache-t kell csak kiüríteni és megjavulnak ezek a hibák. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#88983) kriszpontaz válasza FollowTheORI (#88982) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Ürítettem a cache-t és semmi változás. Átálltam a beta kliensre és úgy sem. Végülis mindegy mert az áruház egyes részei és az aktivitás fül ilyen itt-ott, majd javítják.

[ Szerkesztve ]

(#88984) FollowTheORI válasza kriszpontaz (#88983) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Aham, közben rájöttem hogy mást kell. :)

Szóval nekem anno még egy teszt preview alatt VM-ben nem jött be semmi, meg nem működött egyik web alapú steam oldal sem a kliensben... (a második hiba amit linkeltél pl).

Ennek a könyvtárnak a tartalmát kell kitörölni:

Start -> Search for "%appdata%" -> Leave roaming folder and navigate back one folder to "AppData" -> Go to Local -> Steam -> htmlcache -> Delete the contents of "htmlcache" but not the folder.

[link]

Utána bejött minden és megjavult.

A grafikus hiba meg akkor lehet valami driver hiba is...

Nálam szerencsére minden jó.
Sosem kellett még DW-t kapcsolgatni, sőt én azt mindig bekapcsolom.

AMD? :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#88985) kriszpontaz válasza FollowTheORI (#88984) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Ja, AMD, de a drivert is újratelepítettem és ugyanaz a hiba. Csak a kliens ilyen, de annak sem minden lapja. Más kliensekkel és a böngészőben nincs ilyen gond. Majd megjavul egyszer... :) Még megnézem amit linkeltél.

[ Szerkesztve ]

(#88986) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Kipróbáltam az NV-s laptopommal, az is csinálta a BUG-ot, de azt rendbe hozta a BETA kliens. Az AMD-s asztali gépet nem.

(#88987) #57919488


#57919488
törölt tag

Van penzvisszafizetesi lehetoseg a Steam-en kozvetlenul vasarolt jatekoknal?

(#88988) SP4C3 válasza #57919488 (#88987) üzenetére


SP4C3
veterán

Van. feltéve, hogy 2 héten belül történt a vásárlás, és kevesebb, mint 2 órát játszottál a játékkal.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#88989) #57919488 válasza SP4C3 (#88988) üzenetére


#57919488
törölt tag

Megtalaltam es nagyon egyszeru.
Koszi amugy a gyors valaszt :R

[ Szerkesztve ]

(#88990) kriszpontaz válasza FollowTheORI (#88984) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Na, jelentem a probléma megszűnt. Az %AppData%\Local\Steam\htmlcache mappa ürítésével a DirectWrite bibinek vége.
Ez az egy mappa kimaradt a múltkor. Köszi a segítséget. Létrehozott a Win telepítő egy fals fiókot is ugyanezekkel az adatokkal, azt meg töröltem a p*csába (ékezetes betűket a Microsot fiók felhasználói nevében nem kezel jól a rendszer, így csinált egy ákombákom nevű felhasználót, Steam mappával és minden jóval együtt másolatban).

(#88991) mobal válasza kriszpontaz (#88990) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Ezt én is tanúsíthatom! :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#88992) citkar


citkar
addikt

Üdv!

Az a kérdésem, ha egy előrendelhető steames játékot (konkrétan a Civ 6-t) megvásárlok egy külsős oldalon, akkor kulcsot csak megjelenéskor kapok, vagy már korábban is?
Ajándék lenne, de ha csak októberben jelenik meg a kulcs, hát azt nehéz átadni mostanában :D

[ Szerkesztve ]

(#88993) KubanitoS válasza citkar (#88992) üzenetére


KubanitoS
veterán

Megjelenésig egyetlen külsős oldalnak sincs CD kulcsa (mégis honnan lenne), szóval én kizártnak tartom, hogy a megjelenés előtt kapnál bármilyen aktiválandó kulcsot. Ennek az adott oldalon is fel kell lennie tüntetve.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#88994) citkar válasza KubanitoS (#88993) üzenetére


citkar
addikt

Olvastam valami ilyesmit, akkor ez minden esetben így van...kár.
Reméltem kulcsot adnak, csak még nem tölthető le, vagy valami hasonló.

(#88995) Syíf


Syíf
csendes tag

Sziasztok!

Az lenne a problémám, hogy steamen próbáltam vásárolni, de "a bankkártyát kibocsátó cég elutasította a fizetési eszközödet" hibaüzenetet kaptam. Próbáltam paypallal és mastercarddal is, de egyikkel sem ment. A kártyámon elég pénz van ami fedezi a vásárlást. Most pedig csak azt írja, hogy az elmúlt órában sok vásárlást kíséreltél meg, próbáld újra később. íezt még meg is értem. Mérgemben megpróbáltam indiegalán ugyanazon módon vásárolni egy filléres vackot, az sikerült. Más is találkozott hasonlóval mostanában, vagy egyedi lehet a probléma?

(#88996) kriszpontaz válasza Syíf (#88995) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Nincs valami napi limit vagy egyszeri max összeg limit kártyán?

(#88997) Syíf válasza kriszpontaz (#88996) üzenetére


Syíf
csendes tag

Köszi a segítséget, de már megoldódott. Kb. 1 perce már tudtam vásárolni. Amúgy egy 1 eurós vacakról volt szó, csak bosszantott, hogy nem tudom megvenni. Mégegyszer köszi!

(#88998) sixpak


sixpak
nagyúr

Hey!
Toltam egy Win 10 javítást (VGA csere miatt), azóta ez van:

Van erre valami megoldás, már agyfaszt kapok tőle....amúgy a Steam elindul, csak be kell zárnom az összes ablakot.

Köszi.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#88999) kemotox válasza sixpak (#88998) üzenetére


kemotox
addikt

Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package
Erre guglizz rá és a megfelelőt (64 vagy 32 bit) szedd le és telepítsd

(#89000) sixpak válasza kemotox (#88999) üzenetére


sixpak
nagyúr

Köszi, az már megvolt. :R
Amúgy most nézem, hogy egy játék sem indul el.
Origint is próbáltam, minden játéknál ezt írja.

Szerk.: tolok egy restartot...hátha...

Szerk 2: ugyanaz. :(

Érdemes volt új VGA-ba fektetnem, egy játék sem indul ez miatt a tetves szar Windows miatt.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.