Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#88501) TazLeacher válasza HummeRC (#88494) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Régebben volt ilyen problémám. Nincs rá megoldás. Írtam a supportnak, meg miegymás...semmi. Egyszer csak jó lett. (Ha rákeresel, itt is írtam anno~ 2-3 éve.) A steam újra letöltését javasolták. Amikor minden file-t törölsz kivéve a steam.exe-t, ha jól rémlik.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#88502) Gerzsi válasza tomsolo (#88497) üzenetére


Gerzsi
tag

Mondjatok még ilyen ajánlatokat. :)
Rolling Sun nem rossznak viszont a bundelben a többi játék elég szemétnek tünik.

(#88503) HummeRC válasza TazLeacher (#88501) üzenetére


HummeRC
senior tag

Köszönöm mindenkinek, egyelőre az lett a megoldás, hogy bejelentkeztem chrome alól a steam oldalára (ilyet sem csináltam előtte), onnan engedett vásárolni. Úgy látszik csak a kliens nem akarta az igazságot. :)

[ Szerkesztve ]

(#88504) Shilet válasza tomsolo (#88497) üzenetére


Shilet
csendes tag

En is behuztam,köszi. :)

(#88505) genndy válasza TazLeacher (#88501) üzenetére


genndy
addikt

HummeRC (#88494): Ezt viszont most ne nagyon csináld, mert akkor úgy veszi, hogy új gépről lépsz be, megy a 7 napos market ban, meg minden ilyesmi.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#88506) eami válasza Spet (#88487) üzenetére


eami
Topikgazda

ne tartsd magadban! :U

(#88507) HummeRC válasza genndy (#88505) üzenetére


HummeRC
senior tag

Kösz, nem fogok most klienst törölni. Böngészőből tudtam vásárolni, a kliens meg azonnal engedte telepíteni. Ez a lényeg. A többi ráér. Még egyszer kösz a tippeket. :R

(#88508) Spet válasza eami (#88506) üzenetére


Spet
addikt

2006-2016 rip freemail steam értesíők, átpártoltam a gmail-re :)) (igaz kaptam 5 nap trade büntit :DDD )

[ Szerkesztve ]

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#88509) regener


regener
veterán

Olyankor mivan ha nem jön a mobilos megerősítés? Este óta várom.
Pedig azt írja hogy meg kell erősítenem, 2 napja még jóvolt...

(#88510) micafighter válasza regener (#88509) üzenetére


micafighter
nagyúr

Én feltettem most vagy 100 kártyát, 99nél egyből jött a megerősítés, 1nél nem jött nekem sem, leszedtem, feltettem újra és jött egyből az értesítő.

(#88511) regener válasza micafighter (#88510) üzenetére


regener
veterán

Csakhogy ez cserénél van, ha megszakítom akkor 7 vagy 15 nap tiltás...

(#88512) micafighter válasza regener (#88511) üzenetére


micafighter
nagyúr

Akkor passz :SS

(#88513) shaddy1027 válasza regener (#88509) üzenetére


shaddy1027
tag

Amíg nem erősíted meg, addig nem kell tartani az eltiltástól. De nyugodtan próbáld ki, nyomj rá valakire egy trade offert, majd a trade offereknél vond vissza. ;)

"Azt hittem, ha a megfelelő szabályokat követi az ember, akkor végül győzhet." Harold Finch

(#88514) bul07 válasza regener (#88511) üzenetére


bul07
nagyúr

Ha a cserét indító törli akkor újra ki lehet rakni
Amúgy próbáld ki egy másik kártyával

Raktár » Csereajánlatok » Elküldött ajánlatok

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#88515) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Most akkor a Bioshock Collection-ben benne van az Infinite, vagy sem? Mert itt a listában szerepel, DLC-vel, mindennel.. Viszont máshol azt olvastam, hogy PC-s változatban elvileg az Infinite nincs benne.

Oké, megválaszoltam a saját kérdésem:

*BioShock Infinite is not being remastered on PC because it already meets current-gen console standards and runs smoothly on high visual settings.
**BioShock: The Collection will not include BioShock 2 multiplayer.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#88516) maross válasza hackeeeee (#88515) üzenetére


maross
veterán

tippre benne van, csak a bio1-2 remastered, az infinite meg nem remastered, mert nem volt ra szukseg.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#88517) hackeeeee válasza maross (#88516) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jam, csak konzolnál viszont egyben lesz a 3 rész (érthetően).

Kíváncsi leszek, hogy mennyi lesz így a pakk ára. Bár valszeg így is instant get lesz, mert kell az első 2 rész remastred. :)

És ami nagy előny:

And if you already own BioShock, BioShock 2, and/or Minerva’s Den on Steam, you will be able to upgrade to the remastered version of the respective title(s) for free after release. It’s a circus of values!

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#88518) NyMRooD válasza hackeeeee (#88517) üzenetére


NyMRooD
őstag

Nekem nincs meg a Minerva’s Den, most akkor and vagy or? Így megkapom mind a két rész remastered verzióját (a 2. részében gondolom benne lesz a dlc is)?

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#88519) laceszgamer válasza hackeeeee (#88517) üzenetére


laceszgamer
addikt

Remélem úgy lesz mint a Metronál, hogy a régi változatok is megmaradnak. Sacc fél éve toltam cégig az egész sorozatot, de ha ingyen van akkor jöhet. :D

Ez a kép viszont oltári jó.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#88520) hackeeeee válasza NyMRooD (#88518) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

And/or.

Vagyis, és/vagy.

Az alapjáték is frissíthető lesz ezek alapján.

laceszgamer: Ez egy jó kérdés. Majd kiderül. :) Úgy írja, hogy frissíthető a régi.

Ó, köszi a képet! :) Ez kell majd qhd-ban is, és egy időre megvan az új hátterem. :D

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#88521) hackeeeee válasza hackeeeee (#88520) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Véleményem szubjektív...

(#88522) laceszgamer válasza hackeeeee (#88520) üzenetére


laceszgamer
addikt

Sajna csak FHD-ban találni meg egyelőre. :(

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#88523) hackeeeee válasza laceszgamer (#88522) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jam, Én is kerestem, de sajna nem találtam. :(

Segáz, melóhelyen jó háttérképnek.

Véleményem szubjektív...

(#88524) Gerzsi


Gerzsi
tag

Borderlands GOTY + Borderlands 2 vásárlása vagy Borderlands 2 Game of the Year vásárlása

szerintetek melyik éri meg jobban?

(#88525) cattus válasza Gerzsi (#88524) üzenetére


cattus
őstag

Nekem a 2 végigjátszása után már nagyon nem esett jól az első rész, amikor újra leültem elé, szóval én a másodikat mondanám.

Do the thing!

(#88526) csaba951 válasza Gerzsi (#88524) üzenetére


csaba951
veterán

Egyik se! :)

Borderlands 2 Complete Edition
Ezt a csomagot vedd majd meg, amikor -75%-ot kap!
Igen, MAC, de aktiváláskor a PC-s változatot is megkapod Steam-en.

[ Szerkesztve ]

(#88527) customer114


customer114
senior tag

Sziasztok!

Mobilon steamguard üzenet: "Úgy tűnik,probléma van a készülék idő vagy időzóna beállításaival.Nem fogsz tudni megerősítésekre reagálni,míg meg nem oldod ezt a problémát."

Megoldás?

Köszi

(#88528) Gerzsi válasza customer114 (#88527) üzenetére


Gerzsi
tag

állitsd be az órát 😁 az ilyen authentikátorok idő alapúak jobb esetben az ilyen időcsúszásokat szinkronizálják

(#88529) csaba951 válasza customer114 (#88527) üzenetére


csaba951
veterán

Állítsd be a pontos időt! Mondom a PONTOS időt! ;)
Esetleg rosszul van beállítva a készülékeden az időzóna/terület.

(#88530) customer114 válasza csaba951 (#88529) üzenetére


customer114
senior tag

Köszi, átállítottam a mostani 8 helyett 7re. Működik. Logic? Fck logic.

(#88531) Gerzsi válasza csaba951 (#88526) üzenetére


Gerzsi
tag

oh hát mikor lesz az még 75%os leértékelve

(#88532) Sirpi válasza Gerzsi (#88531) üzenetére


Sirpi
senior tag

Sokszor volt már, én pl. tavaly év elején vettem ott meg:

Borderlands 2 Complete Edition Processed 1/3/2015 $10.00
Borderlands 2: Game of the Year Edition (bundle) Processed 1/3/2015 $0.00
Borderlands 2: Wattle Gobbler (bundle) Processed 1/3/2015 $0.00
Borderlands 2: TK Baha's Bloody Harvest (bundle) Processed 1/3/2015 $0.00
Borderlands 2: Mercenary Day (bundle) Processed 1/3/2015 $0.00
Borderlands 2: Wedding Day Massacre (bundle) Processed 1/3/2015 $0.00
Borderlands 2: Sir Hammerlock vs. the Son of Crawmerax (bundle) Processed 1/3/2015 $0.00
Borderlands 2: Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack 2 (bundle) Processed 1/3/2015 $0.00

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#88533) csaba951 válasza Gerzsi (#88531) üzenetére


csaba951
veterán

Kb. 3-4 havonta? Rendszeresen. ;]
Az összes többi konstrukcióban többet kell fizetned. És igen, rá fogsz jönni, hogy kellenek a B2 GOTY-ban nem lévő dlc-k is.

A ruha dlc-k meg pénztárca/igény szerint, kinek mi jön be.

[ Szerkesztve ]

(#88534) regener válasza shaddy1027 (#88513) üzenetére


regener
veterán

+bul07

Köszi skacok, megszakítottam, küldtem egy újat és megjelent, viszont most az elfogadásnál rákattintva üres volt mind a két fél ajánlata. Többszöri Steam újraindítás sem segtett, végül töröltem a Steam\appcache\httpcache tartalmát és most gyorsabban is töltött be a Steam és rögtön láttam is, mobilos is működött végre :C

Üröm az örömben hogy mióta visszaálltam "Stable" Steam verzióra béta helyett azóta összevissza szarakodott a kliens.

[ Szerkesztve ]

(#88535) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Azt tudja esetleg valaki, hogy a Fallout New Vegas Ultimate ROW kulcs (vagy legalábbis sima európai kulcsos, tehát ami nem a Ru/Pl/Czech régiós) itthon beaktiválható-e? Rövid guglizás után ellentmondásos infókba botlottam ezt a régiózárat illetően. Az tiszta, hogy a lock-os kulcs nem működik csak adott országokban, de fordítva is igaz ez vajon?

No meg nekem már megvan az alapjáték, steam-en vettem tehát természetszerűen a fenti kelet-európai régiós példány. Ha veszek egy ROW kulcsot, és beaktiválom (és tegyük fel, hogy megy), akkor nekem milyen játékom lesz tulajdonképpen?

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#88536) MoVieFaN válasza [Prolixus] (#88535) üzenetére


MoVieFaN
tag

Az én történetem.

Ha nem törlöd a CIS verziót, akkor mindig az indítja majd a ROW helyett.
Azóta tudsz már magadnak is törölni, így a Support bénázása elkerülhető.

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#88537) FollowTheORI válasza [Prolixus] (#88535) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Elvileg nem lehet aktiválni... amugy meg ha sikerül, akkor külön soron lesz.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#88538) [Prolixus] válasza MoVieFaN (#88536) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Zseniális. :U

Azért is kérdeztem, mert máshol is azt írták, hogí lehet aktiválni, de pl GamesPlanet UK meg azzal köszönt, hogy nálunk nem aktiválható a játék. pedig ők gondolom ROW kulcsot adnak nem?

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#88539) [Prolixus] válasza [Prolixus] (#88538) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Hogy megválaszoljam a saját kérdésemet:

Yep, ROW kulcs, simán aktiválható. És igazatok volt, a másik mellé aktiválódik Steam-en. Viszont kértem is gyorsan a Supportnál annak a szutyok keleti régiós változatnak törlését. Így már minden fasza. Köszönöm MoVieFaN-nak a gyors segítséget. :R

Nem is tudtam eddig, hogy pár kattintással véglegesen törölhető már játék.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#88540) wjbhbdux válasza [Prolixus] (#88539) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Azért nem végleges, pár kattintással ugyanúgy vissza is lehet kérni akármikor később a törölt játékokat a support oldalukon.
Arra jó hogy egy szép tiszta játék listát lehet tartani, nálam minden megy törlésre aminek nincs jól csengő neve vagy nem szeretem, de azért minden gagyira is rászántam legalább egy elindításnyi reményt a törlés előtt, eddig kb 100-150 játékot törölhettem. Tanultam belöle és az ingyenes meg bundle extra játékokat már be se aktiválom inkább ha nem fog meg a trailer.

[ Szerkesztve ]

/s

(#88541) [Prolixus] válasza wjbhbdux (#88540) üzenetére


[Prolixus]
addikt

De akkor ennek tulképp akkor mi is az értelme? Mert elrejteni eddig is el lehetett játékokat a könyvtárból. Ha vissza lehet állítani (ami mondjuk furcsa, mert vagy 2-szer is megkérdezték, hogy biztosan véglegesen (permanently) törölni akarom-e?), akkor ugyanott vagy a supportos törléssel, mint a sima elrejtéssel. Vagy nem? :F

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#88542) tomsolo válasza [Prolixus] (#88541) üzenetére


tomsolo
őstag

indulhatsz vele steamgiften :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#88543) wjbhbdux válasza [Prolixus] (#88541) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Nem, mert amíg "support törölve" van addig nem jelenik meg a profilon sem, és az összes játékok száma is csökken, tényleg olyan mintha meg se vetted volna.

/s

(#88544) maross válasza [Prolixus] (#88468) üzenetére


maross
veterán

Megneztem, ez bizony a max 5 euros kategoria :( . Lehet még azzal is sokat mondok. A világ, meg a grafika nem lenne rossz, de kb minden mas botranyos. A karakterek mimikaja fura, a harc nem tul csiszolt, a palya teljes csorendszer, ugras termeszetesen nincs. Apro bugok/igenytelensegek tomkelege, mint atvezeto anim alatt odebbugro hulla, rogton az elejen a "tomegjelenet" a sok duplikatummal nevetseges, meg ugy sut az egeszrol, hogy amatorok keszitettek, es nem tudtak kitalalni hogy tegyék jobbá azt ami lett belole.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#88545) bul07


bul07
nagyúr

Azért az már durva hogy a telefonos alkalmazás is kéri a Guard kódot :DDD

Na jó most az előbb kérte lehet valami bug volt, remélem nem lesz rendszeres

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#88546) micafighter


micafighter
nagyúr

Nem tudjátok mitől állhat le random a játék letöltés steamen?

(#88547) shaddy1027 válasza micafighter (#88546) üzenetére


shaddy1027
tag

Állítsd át a régiót Svédországra.

"Azt hittem, ha a megfelelő szabályokat követi az ember, akkor végül győzhet." Harold Finch

(#88548) mobal


mobal
MODERÁTOR

Sziasztok!

Steam linket szeretnék vásárolni. Szállítás a valve magyar országra? Van költsége?

[ Szerkesztve ]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#88549) eami válasza mobal (#88548) üzenetére


eami
Topikgazda

olvass kicsit vissza. amúgy az áron felül amit látsz meg 17 euró lesz a szállítás.

(#88550) Out válasza mobal (#88548) üzenetére


Out
addikt

Miért rendelsz steak-et külföldről? Van itthon is hentesbolt....

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.