Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#88601) sixpak


sixpak
nagyúr

Létezik, hogy néha nem adja meg a napi 3 kártyát, csak kettőt vagy egyet?
Engem nem érint a dolog, de az öcsém erre panaszkodott.

OFF: (#88590) Vertigo18
Nekem 2 lányom van, de nagyon szeretnek játszani, 90%-ban online. Nincs ezzel gond, ebben nőnek fel. Amíg más dolog (tanulás leginkább) rovására nem megy, addig hadd tolják. :K
Néha megmosolyogtat a dolog, hogy pl. a kisebbik lányom most is az iskola legjobb tanulója lett (kitüntetés, oklevél, dícséretek) és jómagam (és a feleségem) kivételével senkinek fingja nincs róla, hogy mellette milyen szenvedélyes játékos. :)


Sorry az OFF miatt.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#88602) bul07


bul07
nagyúr

Na megint

Csak én vagyok ilyen szerencsés hogy ezzel szórakoztat a mobil alkalmazás

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#88603) regener válasza bul07 (#88602) üzenetére


regener
veterán

De hisz még a neved sem tudja! ;]

Ha újrarakod az appot akkor beenged?

(#88604) bul07 válasza regener (#88603) üzenetére


bul07
nagyúr

Most még frissíteni se fogom, nemhogy újrarakni (Míg tart a vásár)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#88605) Vertigo18 válasza sixpak (#88601) üzenetére


Vertigo18
addikt

Igen, természetesen ez játszik nálunk is. Ugye az enyém még óvodás és eléggé eleven. Emiatt 3 helyre járatjuk focizni, plusz még egy csomó mindennel le van kötve az energiája.

Játékokkal kapcsolatban annyi, hogy eléggé éle van korlátozva, hogy mennyit játszhat, illetve itt szoktam tanácsokat kérni co-opokkal kapcsolatban.

Bul07: nekem is volt már ilyen, igaz, csak egyszer, neked vizont ha jól olvasom, már nem az első a napokban sem...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#88606) hackeeeee válasza sixpak (#88601) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hehe.. Menő a füles! ;] :D

Amúgy igen, Ők ebben Nőnek fel. Viszont ugye ez is az a kategória, hogy "kordában" is kell tartani. Legalábbis arra gondolok, hogy x időt játszon, stb. :) Unokaöcsém is hasonlóan tolja, xbox-on. Néha kicsit nehéz elszaggatni előle. :)

Véleményem szubjektív...

(#88607) sixpak válasza hackeeeee (#88606) üzenetére


sixpak
nagyúr

Látnád amikor rajtam van...lol. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#88608) edgR


edgR
őstag

Van arra lehetőség, hogy listázni tudjam a leértékelés arányában a Steam játékokat? Csak értékelés alapján, vagy ár szerint tudom sorba rendezni, ha jól látom.

(#88609) eami válasza edgR (#88608) üzenetére


eami
Topikgazda

steamdb.info oldalon ezt könnyen megteheted.

(#88610) Franklin válasza sixpak (#88601) üzenetére


Franklin
addikt

Elég furcsa pozícióban ül a lányod a felső képen.

Én a helyedben kiszerelném a billentyűzet-tartót és feltenném a bill-t az asztalra, az egér mellé. Plusz magasabban kéne ülnie, hogy az alkarja párhuzamos legyen az asztal síkjával, mert így eléggé nyújtózkodnia kell.

(#88611) genndy válasza edgR (#88608) üzenetére


genndy
addikt

Enhanced Steam böngészőkieggel a kívánságlistát lehet.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#88612) Niczo


Niczo
senior tag

nálatok működik a steam csere?
a mobil alkalmazásba nem jön a megerősítés :F

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#88613) edgR válasza eami (#88609) üzenetére


edgR
őstag

:R

(#88614) Źşë' válasza Niczo (#88612) üzenetére


Źşë'
addikt

mintha beragadt volna, nálam is

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#88615) hackeeeee válasza Niczo (#88612) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én még pár órája hagytam jóvá, akkor még működött.

Véleményem szubjektív...

(#88616) csaba951


csaba951
veterán

Ne vicceljetek már! Mostanában rengeteget használom a Steam-et. Gyakorlatilag nincs egyelten olyan óra, amikor ne lenne LEGALÁBB 2 súlyosabb üzemzavar, teljesen függetlenül a napszaktól. Csúcsidőben meg aztán végkép használhatatlan! :(

(#88617) BigBlue69 válasza sixpak (#88601) üzenetére


BigBlue69
őstag

Életcél. :) Aranyosak .:)

Kicsiként én is mindig szülőket kérdeztem h kapcsolhatok-e gépet. :D Aztán leszoktam. ;]

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#88618) customer114


customer114
senior tag

Sziasztok!

Erről az akcióról kérhetek véleményeket? Giftként vásárolva meg lehet tőle később könnyedén válni?

Köszönöm.

(#88619) csoli31 válasza customer114 (#88618) üzenetére


csoli31
aktív tag

Nem engedi giftként megvenni. Csak is magadnak tudod (ezt te is le tudod ellenőrizni).

"Amikor a néma ember megszólal": http://www.youtube.com/watch?v=5J0D1cHARMc

(#88620) Vertigo18 válasza customer114 (#88618) üzenetére


Vertigo18
addikt

Szerintem próbáld ki, mert mostanában egyre több játékot NEM LEHET giftként vásárolni. Pl. ezt most ha beteszem a kosaramban, akkor is csak "Magamnak vásárolhatok".

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#88621) bepken válasza Vertigo18 (#88620) üzenetére


bepken
veterán

csak tipp, de szerintem a magas kedvezmény miatt nem engedi ilyenkor a gift vásárlást. én ma délelőtt vásároltam be (miután semmi értékelhető nem jött HB-n) és volt egy 90%-os tétel, így csak magamnak tudtam megvenni a pakkot.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#88622) Vertigo18 válasza bepken (#88621) üzenetére


Vertigo18
addikt

Az lehetséges. A "szél" alatt én is (ahogy szerintem sokan) csakis a kiemelt kedvezménnyel bíró gammákat, pakkokat vásároltam meg, nem is egyet, de egynél sem engedte az ajándék vásárlást.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#88623) vorosmarti válasza edgR (#88608) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Nemcsak a steam-en kaphato akciok szerepelnek a listán, de nem zavaró. A rendezés az akció mértéke szerint történik:
https://www.steamgifts.com/sales/highest-savings

(#88624) Sempronius89


Sempronius89
tag

Sziasztok!

Lehet buta kérdés, de hirtelen nem találtam rá választ és jelenleg nincs időm keresgélni szóval:

A helyzet az, hogy van egy gépem melyre telepítve van a steam néhány folyamatban lévő végigjátszással. Most úgy néz ki ezt a gépet kukázni fogom.
Ebben az esetben, ha telepítem az új gépre a steamet megmaradnak a mentéseim, vagy kezdhetem újra a végigjátszásokat?

A választ előre is köszönöm.

(#88625) [Prolixus] válasza Sempronius89 (#88624) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Ha nincs felhős mentés funkció az adott játéknál, akkor a hozzá tartozó mentés valszeg kuka. Ha írja a felhőt, akkor esetleg tárolja is a mentést, de ez sem 100%, én is jártam már úgy, hogy nyugiba voltam, mert volt felhős szolgáltatás a játéknál, a mentéseket mégis b@szott feltölteni.

Legegyszerűbb manuálisan levadászni a mentéseket, vagy save game managert használni.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#88626) wjbhbdux válasza Sempronius89 (#88624) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A PC Gaming Wiki-n megtalálod minden játék mentési útvonalát, vagy hogy támogatja-e a felhőbe mentést-

/s

(#88627) cattus válasza [Prolixus] (#88625) üzenetére


cattus
őstag

A Steam-en belüli backup (Játék nevén jobb klikk --> Játékfájlok biztonsági mentése) amúgy mennyire működik? Használta már valaki?

Do the thing!

(#88628) eami válasza [Prolixus] (#88625) üzenetére


eami
Topikgazda

WRONG!! hiába van ott a felhő, az sem garancia hogy a mentéseket is felhőbe tolja.

erősen javasolt a GameSave Manager használata a játék állások kimentésére.

/csinálok is egy biztonsági mentést most... már rég volt/

[ Szerkesztve ]

(#88629) [Prolixus] válasza eami (#88628) üzenetére


[Prolixus]
addikt

He? Szted én mit írtam? UGYANEZT!!

"Ha írja a felhőt, akkor esetleg tárolja is a mentést, de ez sem 100%"

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#88630) eami válasza [Prolixus] (#88629) üzenetére


eami
Topikgazda

igen, a "wrong" felesleges volt, de már későn kapcsoltam. bocsi :B

(#88631) wjbhbdux válasza cattus (#88627) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Ezzel csak a letöltött játékokat lehet egy telepítőbe csomagolni, kiírható cd vagy dvd méretben, a mentésekhez vagy más a játékok által kreált fájlokra nem vonatkozik.

/s

(#88632) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Üdv! Régi 3d-s GTA-k (3, CV, SA) mennyire moddolhatók, ha valakinek akad olyanja steamen? Más verzió? Csak mert egy review ezt említi, és pont egy mod miatt venném... de persze láttam már hülye értékelést...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#88633) bepken


bepken
veterán

jól sejtem, hogy már csak ma este fognak esni summer sale kártyák? hogyha utána lemegy fillérekre az ára, lehet mégis megcsinálom azt a kitűzőt :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#88634) wjbhbdux válasza ledgeri (#88632) üzenetére


wjbhbdux
veterán

steamen újabb VC és SA verziók vannak, de van hozzá downgrader amivel mennek a régihez készült modok.

/s

(#88635) bul07


bul07
nagyúr

IS Defense játékot nem láttátok valahol nagyon akciósan, 1€ környékén

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#88636) Spet válasza bepken (#88633) üzenetére


Spet
addikt

Igen, ma este lesz az utolsó szavazás, na meg ha vásárolsz még valamit 10 juró értékben akkor kapsz. :K

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#88637) hungar


hungar
tag

Sziasztok!

Még szombat reggel nyomtam egy játékra refund-ot, a steam pár óra múlva jelezte, hogy ok. A walletra ma regggel vissza is kaptam amit bele raktam, a többit paypalra kértem. A papypal jelzi, jul 1-el a refundot a historyban, de magán a számlán nincs összeg, kb mikor várható, hogy ténylegesen vissza kerül rá a pénz?

[ Szerkesztve ]

(#88638) bul07 válasza hungar (#88637) üzenetére


bul07
nagyúr

2-3 munkanap

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#88639) ablack


ablack
senior tag

Sziasztok,

Ezek a Summer Sale kártyák ha vége van a vásárnak utána is eladhatók lesznek vagy törlődni fognak?

(#88640) cattus válasza ablack (#88639) üzenetére


cattus
őstag

Törlődni fognak.

Do the thing!

(#88641) Csapoati válasza ablack (#88639) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Holnap este törlődnek, oda is van írva mindegyikhez a Raktárban.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#88642) laceszgamer válasza Csapoati (#88641) üzenetére


laceszgamer
addikt

Na akk gyors eladás. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#88643) bul07 válasza laceszgamer (#88642) üzenetére


bul07
nagyúr

Most jól jársz ha elmegy 7-előtt mert emelkedtek az árak
Na nem nagyon de 0,01€ igen :)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#88644) ledgeri válasza wjbhbdux (#88634) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Köszi!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#88645) Jazz


Jazz
veterán

Sziasztok,

mi a különbség itt [link] a killingfloor 2 és a killingfoor 2 digital deluxe között? Melyiket érdemes venni?

Látom most van sok akció. Van valami amit nagyon érdemes beszerezni?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#88646) Debilon válasza Jazz (#88645) üzenetére


Debilon
addikt

ez van a digital deluxe-ban pluszban:
KF2 digi deluxe

ha jól tudom ennyi

de amúgy ha lenyitod a store oldalt a "reviews" alatti résznél a read more-al, akkor ott lesz valahol

[ Szerkesztve ]

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#88647) laceszgamer válasza bul07 (#88643) üzenetére


laceszgamer
addikt

Semminél több mindenképp. :D

Már úgy is csak eladogatom a cardokat, bár már azt is bánom h level 75-ig felmentem, pár euro lett volna a cardokbol helyette. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#88648) bul07 válasza laceszgamer (#88647) üzenetére


bul07
nagyúr

Pár euró
Én február óta máig 115€ szedtem össze és én kispályás vagyok

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#88649) Robokutya


Robokutya
senior tag

Srácok hányas szinttől lehet részt venni a várólistás kártya farmoláson 5 vagy 10

(#88650) bul07 válasza Robokutya (#88649) üzenetére


bul07
nagyúr

5

És ha szint elérése után nem adná meg a kártyákat végig kell nyomni egy listát

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.