Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#89651) Kinsiinoo válasza wjbhbdux (#89650) üzenetére


Kinsiinoo
senior tag

*Változó elköltött pénz után dob X mennyiségű kártyát ami általában 1 :)

Samsung S23 Ultra 12/512

(#89652) KD6-3.7


KD6-3.7
őstag

Sziasztok!

Nem merek írni, de van egy nem használt Steam accountom és el szeretném adni, cserélni. Nem tudom ez legális téma e? Bocsi srácok!

(#89653) wjbhbdux válasza KD6-3.7 (#89652) üzenetére


wjbhbdux
veterán

a magyar torvenyek szerint nem illegalis, de ezen a lapcsaladon nem engedelyezett.

/s

(#89654) NyMRooD válasza KD6-3.7 (#89652) üzenetére


NyMRooD
őstag

A Steam szerint illegális és ha kiderül akkor azt hiszem törlik is. Emellett aki megveszi tőled az elég buta, mert legyél bármilyen becsületes, ott a lehetőség, hogy bármikor visszaszerezheted a supportól.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#89655) KD6-3.7


KD6-3.7
őstag

Értem.
Szóval mehet a levesbe az egész. Nincs PC-m amin játsszak velük.

(#89656) cskamacska válasza KD6-3.7 (#89655) üzenetére


cskamacska
addikt

Viszont odaajándékozhatod másnak.
Tisztességesen ellopni nem tudják, mert könnyen visszaszerezheted, épp ezért nem lehet rendesen eladni sem.

[ Módosította: BomiBoogie ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#89657) aftercooler


aftercooler
aktív tag

Sziasztok !

Ha egy Orosz Steames barátom küld nekem játékot, azt tudom itt Európában használni, nincs ilyenkor régiózár ?

Köszi ! :R

(#89658) sagem válasza aftercooler (#89657) üzenetére


sagem
addikt

Játéka válogatja, de jó eséllyel nem tudod.

ITT pl. rá tudsz keresni a játékokra, ez a honlap megmutatja, hogy milyen kiadások léteznek.

Van egy könnyebben használható oldal is erre, de annak nem ugrik be a linkje, talán valaki beteszi.

Nem furcsa, ott jóval olcsóbb minden, meg Brazíliában is (stb.), aztán kicsit sokan kezdtek onnan vásárolni, így jött a korlát..:) Anno úgy ment a cserebere, hogy a téli/nyári vásárok alkalmával, orosz, ukrán, brazil emberek megvették olcsón a a játékot, giftként, amit aztán TF2 vagy CSGO kulcsokért (1-5 euró haszonnal) elcseréltek veled a Steam rendszerét használva. Legálisan cseréltél tárgyakat egy garantáltan működő játékra, mindenki boldog volt..kivéve a kiadókat :D ;]

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#89659) aftercooler válasza sagem (#89658) üzenetére


aftercooler
aktív tag

Köszi, ez elég fura azért.

Erről lenne szó, de nem tudom mit kellene néznem a honlapon, amit linkeltél. :)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#89660) csaba951 válasza aftercooler (#89657) üzenetére


csaba951
veterán

Semmi esély rá, hogy működjön!

(#89661) condy


condy
senior tag

Üdv,
Szinte steril vagyok Steam ügyben, de a kisebbik fiam most egy "steam kontroller"-ért rágja a fülem.
Az lenne a kérdésem, hogy ennek segítségével tudnak majd egy játékkal ketten játszani? (CS-GO, Rainbow6, stb.)
Köszönöm a válaszokat.

"I think, this is the beginning of a beautiful friendship."

(#89663) sagem válasza condy (#89661) üzenetére


sagem
addikt

Öö, a Steam controller csak egy gamepad, amivel játékokat irányíthat, nincs befolyással arra, hogy tudnak e ketten játszani vagy sem egy játékkal. Az általad említett játékok FPS-ek (ezekhez nem annyira ajánlott a gamepad PC-n), ráadásul ezekben nincs osztott képernyős mód vagy ilyesmi. Ha ketten szeretnének játszani a játékokkal annak nincs akadálya, de két számítógép kell hozzá..vagy olyan játék, ami ezt támogatja, de ezek általában platformerek vagy sport játékok nem online játékra kihegyezett FPS-ek:)

(R6 Siege Ubisoftos játék, nem feltétlenül kell hozzá Steam egyébként)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#89664) Samus válasza condy (#89661) üzenetére


Samus
addikt

Nem. Csak ha az adott játéknak van osztott képernyős módja, ami egy ideje nem divat. Gondolom egy PC-n gondoltad. Egyébként ha találsz ilyen játékot, akkor bármi megtenné, nem kell Steam kontroller. Egyébként lövöldével osztott képen? Épp az a lényeg, hogy ne lásd a másikat...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#89665) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Sziasztok!

Egy olyan amatőr kérdésem lenne, hogy meg lehet-e nézni Steam-en, hogy egy adott játékot mikor adtam hozzá az account-omhoz. Köszönöm előre is válaszotok! :R

Sic Parvis Magna

(#89666) sagem válasza 30z.Samu (#89665) üzenetére


sagem
addikt

Kliensben jobb felül a felhasz nevednél levő "Fiók részletei" menü majd itt "Licencek és termékkulcs-aktiválások megnézése"

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#89668) 30z.Samu válasza sagem (#89666) üzenetére


30z.Samu
félisten

Köszi szépen! :R

Sic Parvis Magna

(#89669) KD6-3.7 válasza eami (#89667) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Nem akarom kezdeni, hogy ez meg az miert jobb es kinek jobb. Tudjuk szerintem.

(#89670) oneal1


oneal1
senior tag

sziasztok!

mi a teendő akkor ha se az áruház se a community se a raktár nem tölt be a steam-en?

(#89671) Out válasza oneal1 (#89670) üzenetére


Out
addikt

Hangosan kell káromkodni!

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#89672) sagem válasza oneal1 (#89670) üzenetére


sagem
addikt

Így első blikkre: tűzfal nem tiltott le valamit?

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#89673) eami válasza eami (#89667) üzenetére


eami
Topikgazda

nyilván, csak arra akartam célozni, hogy steam linknek hála bárhol is legyen az a nappali (legalább) ugyanúgy tolhatod tévén a kedvenc kontrollereddel.

(#89674) EmptyParadox válasza oneal1 (#89670) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Böngészőből megy?

(#89675) bepken válasza oneal1 (#89670) üzenetére


bepken
veterán

nálam akkor szokta csinálni, ha mondjuk véletlenül úgy bökök rá valamire, hogy nem kap netet (pl. mobilnetről vagyok) - ilyenkor csak kliens restart után tölti be újra az online tartalmakat

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#89676) oneal1 válasza EmptyParadox (#89674) üzenetére


oneal1
senior tag

win tűzfal kikapcsolva, más nincs a gépen.

böngőszőből megy minden.

(#89677) aftercooler válasza csaba951 (#89660) üzenetére


aftercooler
aktív tag

Rendben, köszönöm !

(#89690) aftercooler


aftercooler
aktív tag

Szasztok !

Ha előrendelek egy játékot Steam -en, akkor az ha megjelenik, hová fog kerülni, úgy értem egyből a játékok közé, vagy felajánlja, hogy az ajándék készletemhez adjam és tovább/el ajándékozzam valakinek ?

Köszi !

(#89692) marcusa válasza aftercooler (#89690) üzenetére


marcusa
addikt

Ha a steam áruházban rendeled elő, akkor már vásárláskor megkérdezi hogy a könyvtáradhoz adod, vagy a raktáradba giftnek. :)

:-)

(#89693) aftercooler válasza marcusa (#89692) üzenetére


aftercooler
aktív tag

Ok, köszi szépen ! :R

(#89698) laceszgamer válasza Spet (#89694) üzenetére


laceszgamer
addikt

Ami érdekel játék szinte mind megvan amit meg még venni akarok az karqcsonynal elobb ugyse lesz learazva.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#89700) tomsolo válasza eami (#89699) üzenetére


tomsolo
őstag

ja lehet VR sales lesz mindenki örömére :D

//Edit ez marossnak akart menni :D

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.