Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#88901) eami válasza #41133696 (#88900) üzenetére


eami
Topikgazda

hát, ez is egy visszajelzés :DDD

(#88902) #81556480


#81556480
törölt tag

Üdv!

csinálnám ezt az SMS- es telefonszám hozzárendelést,és a kétlépcsős hitelesítést, de mindkét esetben 1-2 nap mulva jön meg az sms, amikor már nem lehet beírni. mit lehet ezzel csinálni? :F

(#88903) FollowTheORI válasza #81556480 (#88902) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Írj a Steam supportnak... hátha van valami probléma valahol.

Amugymeg, ha náluk nincs, akkor a szolgáltatódnál lesz a gond. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#88904) djculture válasza #41133696 (#88900) üzenetére


djculture
félisten

R7 370 -nek már az is becsületére válik hogy gond nélkül lefutott. Régi 3d markoknál mi kínlódás volt, komplett teszt részletekre írta ki hogy nem támogatott és továbblépett és a végén kiírt egy teljes hülyeséget eredménynek:)

[ Szerkesztve ]

(#88905) #41133696 válasza djculture (#88904) üzenetére


#41133696
törölt tag

Az 5850-en akkor el sem indítod sima DX11-es tesztjeit sem ?:)

(#88906) djculture válasza #41133696 (#88905) üzenetére


djculture
félisten

Passz.. Gigabyte Radeon RX 480 8GB GDDR5 kipróbáltam utána én is refundoltam mert csak erre kellett. Azóta már a kártyától is megszabadultam, szerintem 5850-en el se indulna:)

[ Szerkesztve ]

(#88907) gyurkikrisz


gyurkikrisz
őstag

A marketre is vonatkozik a régiózár, vagy csak a játékokra?

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#88908) FollowTheORI válasza gyurkikrisz (#88907) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Marketre a kérdésed értelmezhetetlen... de amugy globális a piac.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#88909) EmptyParadox


EmptyParadox
senior tag

Life is Strange: Episode 1 ingyenes lesz holnaptól (21.), ha minden igaz.

Hivatalos tweet.

[ Szerkesztve ]

(#88910) sixpak válasza EmptyParadox (#88909) üzenetére


sixpak
nagyúr

Zseniális játék!
Alan Wake után a legjobb hangulatú játék, amivel valaha játszottam.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#88911) Źşë' válasza EmptyParadox (#88909) üzenetére


Źşë'
addikt

humble bundliban volt alap szinten, sztem sokan nem foglalkoznak majd vele - ingyenreklámra jó

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#88912) EmptyParadox válasza sixpak (#88910) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Jó ideig nagyon nem érdekelt, de múltkor elcsíptem róla egy streamet, és valóban ígéretes. Előtte azt hittem, hogy csak a Telltale semmitmondó visaul novel sikerét lovagolja meg (nekem nagyon nem jöttek be, mert klasszikus kalandjátékokkal sokat játszottam anno, és a marketing alapján nem visual novelre számítottam). Szóval pozitívan csalódtam. :)

(#88911) Źşë': Igaz, látom is. Anno még az alapot sem vettem meg, mert nem izgatott belőle semmi.

(#88913) Mikeee89


Mikeee89
senior tag

Hello!

Haveromnak új gépe lett és felmerült egy kérdés.
Neki sok játékmagazinos (gamestar) játéka van steam-en és nekem is van a saját fiókomban néhány, ami őt érdekli. Hogyan tudnánk megosztani a játékokat egymás közt? Csak az acc kölcsönadásával? Próbálgattam ezt a családi funkciót, de az még zavaros nekem, hogyan is működik? Mert azt láttam, hogy gépeket lehet felvenni amik megbízhatók, de nem tudom hogy így is a saját fiókomat kell neki kölcsönadni, vagy sem?

Mert akkor így nem tudnánk egy időben akár két különféle játékkal játszani. Van arra mód, hogy megosszam vele vica versa a játékokat, és két különböző játékkal egy időben játszhassunk? Pl én gta-zok, ő south parkozik, csak pl a gta neki van meg, a south park nekem. Két külön fiókunk van, két külön városban, más gépeken. Hogy oldható ez meg?

Előre is köszi a segítséget.

(#88914) #41133696 válasza Vertigo18 (#88895) üzenetére


#41133696
törölt tag

Hát igen, erre várok még, aztán számlát zárok az FHB-nál, mert megelégeltem azt, hogy csak a Steamen tudtam úgy vásárolni, ahogyan megszoktam, és visszamentem ahhoz a bankhoz, amelyiknél 2005-2013 között is voltam :K

(#88915) eami válasza #41133696 (#88914) üzenetére


eami
Topikgazda

no offense, de ezt az ingyenes számlavezetési díjért váltást sosem értettem. nekem simán megér havonta x összeget, ha cserébe biztonságos és legújabb megoldásokat is elérem ;)

szerk: ahogy nézem közben, maestro vs visa electron... csöbörből vödörbe :DDD

[ Szerkesztve ]

(#88916) #41133696 válasza eami (#88915) üzenetére


#41133696
törölt tag

Akkor sorolom:

Budapest Bank, FHB:
- SMS-es belépés van csak
- Flash kell telepítve legyen az FHB-nál
- Budapest Banknál 10K volt éves szinten a két kártya, FHB-nál a bank nem engedi az Origin, és Google Play vásárlást
- Egyiknek sincs mobilapplikációja
- Egyiknél sincs semmilyen Token eszköz
- Budapest Banknál is 2 évig 0 Ft-os számlavezetési díjam volt, de utólag felemelték előbb 150 Ft-ra aztán 470 Ft-ra. Plusz 10K volt az MC-vel együtt az éves kártyadíj.
- Budapest Banknál a két számla között az átvezetés ha például péntek 16:00 után történt, akkor majd hétfőn került át az MC-s kártyára.

CIB:
- Van Token eszköz több fajta is, én a mobiltelefonost választottam ( korábban ezt használtam a CIB-nél)
- ingyenes a számlavezetési díjam
- Korrekt mobilapplikáció van, mely egyszerre korszerű, és biztonságos
- Az éves kártyadíjam az Internet kártyával együtt sem fogja elérni a havi 4K-t.
- CIB-nél egyedül a NetFlix van letiltva, ami pont nem bír érinteni :D de egyébként egyénileg lehet feloldást kérni rá
- A két számlám között a pénz mozgás - ahogyan korábban is volt - azonnal megtörténik
- Ajándékba kaptam Power Bankot is :P
- Steam, Origin, Google Play, meg szinte mindenhol elfogadott már a Visa is, tehát előrébb vagyok.

Összességében olcsóbb, és jobb számomra mint a másik két Banknál volt itt nekem. Mondhatni komfortosabb és csak ritkán kell bemennem Debrecenbe emiatt, régen is így volt (mármint a bakfiókba kellett ritkán bemennem). Berettyóújfaluban nincs sem bankfiókjuk, sem ATM-jük, de a havi két ingyenes készpénzfelvétel (kp-t egyébként sem szeretek felvenni, ahol lehet kártyával fizetek, a számláimat pedig csoportos beszedési megbízás útján egyenlítem ki) ezt is megoldja :)

[ Szerkesztve ]

(#88917) eami válasza #41133696 (#88916) üzenetére


eami
Topikgazda

ha spórolsz a normális kártyán akkor ne csodálkozz hogy nem minden veszi be...

na mindegy, te dolgod. a lényeg hogy elégedett vagy :)

(#88918) erahurka


erahurka
félisten

Life is Strange-et játszotta valaki? Arra lennék kíváncsi, mennyire vannak benne akció részek, ahol fontos lenne, hogy tartson egy stabil FPS értéket a játék. Kipróbáltam az első epizódot, szerintem játszhatóan fut, de néha visszaesik 15-16 FPS-re is a képfrissítés néhány másodpercre, és akkor egy jelentősebb megakadás is van. Köszi előre is! :R

(#88919) Samus válasza erahurka (#88918) üzenetére


Samus
addikt

Emlékeim szerint nincs benne ilyen rész, FPS nézet is alig-alig.
Az első rész bemutatja a játékmechanikát. Ez nagyjából nem változik. Ami problémás lehet, az talán a végén a lopakodós rész, ott azért nem árt, ha aránylag stabilan fut. Az talán a legfrusztrálóbb az egész játékban.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#88920) Andras_


Andras_
újonc

Sziasztok,
A gamer.com-on vasaroltam egy jatékot. Kaptam egy levelet benne "Játék aktiválása" gombbal.
Ha rányomok akkor a steam ezt irja ki: "Ez a raktár jelenleg nem elérhető. Próbáld meg újra később."
Mi a teendő ilyenkor? Tudnátok segiteni? Köszönöm szépen.

(#88921) eami válasza Andras_ (#88920) üzenetére


eami
Topikgazda

"Próbáld meg újra később."

(#88922) Andras_ válasza eami (#88921) üzenetére


Andras_
újonc

Köszönöm szépen, hogy jeleztél.
Sajnos már 4 órája uez az üzenet jön fel...
Annak lehet bármi köze hozzá, hogy még nem vásároltam 5USD értékben a Steamen vagy annak semmi köze ehhez... A bolt ahol a játékot vettem csak az ingyenes Steam tagságot irta..
Köszönettel András

(#88923) FollowTheORI válasza Andras_ (#88922) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ha a steam accod limitált vagy ilyesmi akkor igen.

Az 5USD feltétel pl ilyen.

De miért kell hozzá a raktár giftet vettél?

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#88924) [Prolixus] válasza Andras_ (#88922) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Nincs köze hozzá.

szerk: Vagy mégis? :) Lehet akkor félreértek valamit.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#88925) Andras_ válasza Andras_ (#88922) üzenetére


Andras_
újonc

Valószinű az volt a baj hogy csak fiókot csináltam, de a steamet nem telepitettem fel a gépemre. Amikor feltelepitettem utána elindult a vásárolt játék letöltése.
Köszönöm szépen. Üdv András

(#88927) xenom0rph


xenom0rph
őstag

hali,

mostanában gyakran előjön az a probléma, hogy ha nincs net a windows indulasákor (UTP kábel gyakran ki van húzva/ kicsúszik) akkor a steam lefagy a connecting to steam... blabla ablaknál és ha leállítom feladatkezelőből ,sehogy sem akar elindulni utána.Pedig a Steam Client Bootstrapper fut, a webhelper is. Eléggé zavaró. Megoldás? :F

halahala

(#88928) wjbhbdux válasza xenom0rph (#88927) üzenetére


wjbhbdux
veterán

18 Ft

/s

(#88929) FollowTheORI válasza xenom0rph (#88927) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Az elindulásra megoldás, ha kilövöd az összes futó steam szolgáltatást... többek között azokat is amitket írtál. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#88930) xenom0rph válasza FollowTheORI (#88929) üzenetére


xenom0rph
őstag

túl egyszerű lett volna.. :DDD Pedig esküszöm próbáltam így is.

(#88928) wjbhbdux: Te egyébként azért vagy itt, hogy minden topicban kötekedj?

halahala

(#88931) edgR válasza xenom0rph (#88930) üzenetére


edgR
őstag

Miért lenne ez kötekedés? Még linket is küldött, az amúgy legolcsóbb és legegyszerűbb megoldásra.

(#88932) micafighter válasza xenom0rph (#88930) üzenetére


micafighter
nagyúr

Másik alternatíva hogy kikapcsolod a steam automatikus indulását. Amúgy szerintem se volt kötekedés amit irt a forumtársunk.

(#88933) KubanitoS válasza xenom0rph (#88930) üzenetére


KubanitoS
veterán

Be kell állítani, hogy a Steam ne induljon el automatikusan a Windows indításakor. Amúgy tényleg nem lenne egyszerűbb kicserélni azt az UTP kábelt? Feltételezem, hogy nem csak a Steammel lehetnek problémáid.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#88934) xenom0rph válasza KubanitoS (#88933) üzenetére


xenom0rph
őstag

Nincs több hely a modemben még egy utp-nek és ha PS4-en szétlaggolja magát a wifi akkor átdugom a gépből oda mert az a legegyszerűbb és néha csak azután veszem észre az utp hiányt, hogyha már bekapcsolt a gép.

halahala

(#88935) kemotox válasza xenom0rph (#88934) üzenetére


kemotox
addikt

Es? Kicsuszik azt mondtad. Csatlakozocsere segitene

(#88936) gyurkikrisz válasza edgR (#88931) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Nem arra kért megoldást, hogy ne csússzon ki a kábel, hanem hogy mit csináljon adott esetben...

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#88937) kemotox válasza gyurkikrisz (#88936) üzenetére


kemotox
addikt

Igazad van egyszerubb a tuneteket kezelni, mint a problemaforrast kikuszobolni...

(#88938) KubanitoS válasza gyurkikrisz (#88936) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#88939) edgR válasza gyurkikrisz (#88936) üzenetére


edgR
őstag

Világos. Ezért ha folyton lecsúszik a nadrágja, akkor majd ahelyett, hogy kicserélné benne a gumit, inkább elkezd zabálni.

(#88940) csaba951 válasza xenom0rph (#88934) üzenetére


csaba951
veterán

USB-s Wi-Fi stick a gépedbe? És akkor nem kell semmit átdugnod...
Vagy mindenképpen kell a nagyobb sebesség/stabil kapcsolat a gépedbe is, akkor veszel egy olcsó gigabites switchet és oda dugod be a PS4-et meg a gépet.

[ Szerkesztve ]

(#88941) Terminator17


Terminator17
senior tag

üdv ujra raktam a gépet a gamek megvannak, de mikor inditottam a sztimet csak 4 gamet ismert fel a többire azt irja telepiteni kell. Hogy tudom könyvtárba rakni a többit is h ne kelljen ujra leszedegetni oket?

Terminator17 felhasználónak nagyon sok pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Asus Z170-P // I5 6600K //16 gb Curcail 2133 Mhz // 980 GTX // Chieftec modular 750 W // Samsung 2x2 TB // Noctua NH-D14 // LG IPS277 // CM 924

(#88942) FollowTheORI válasza Terminator17 (#88941) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ott van a többi is, ha jól csináltad és nem törölted le... majd első indításkor felismeri...

Vagy pedig ha másik meghajtón vannak, akkor add hozzá azt az elérési utat a steam könyvtárakhoz és máris felismeri ami ott van/volt.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#88943) Terminator17 válasza FollowTheORI (#88942) üzenetére


Terminator17
senior tag

hogy kell ezt az elérési utat?

Terminator17 felhasználónak nagyon sok pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Asus Z170-P // I5 6600K //16 gb Curcail 2133 Mhz // 980 GTX // Chieftec modular 750 W // Samsung 2x2 TB // Noctua NH-D14 // LG IPS277 // CM 924

(#88944) FollowTheORI válasza Terminator17 (#88943) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Beállítások, letöltések és ott rögtön az első az lesz.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#88945) Terminator17 válasza FollowTheORI (#88944) üzenetére


Terminator17
senior tag

sikerült, köszke :R originnél hogy van ?

Terminator17 felhasználónak nagyon sok pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Asus Z170-P // I5 6600K //16 gb Curcail 2133 Mhz // 980 GTX // Chieftec modular 750 W // Samsung 2x2 TB // Noctua NH-D14 // LG IPS277 // CM 924

(#88946) KubanitoS válasza Terminator17 (#88945) üzenetére


KubanitoS
veterán

Meglepő módon ott is a beállításokon belül lehet beállítani.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#88947) Terminator17 válasza KubanitoS (#88946) üzenetére


Terminator17
senior tag

nem találtam, és meglepő módon az másik topicba elmondták hogy kell.

Terminator17 felhasználónak nagyon sok pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Asus Z170-P // I5 6600K //16 gb Curcail 2133 Mhz // 980 GTX // Chieftec modular 750 W // Samsung 2x2 TB // Noctua NH-D14 // LG IPS277 // CM 924

(#88948) #41133696 válasza #41133696 (#88914) üzenetére


#41133696
törölt tag

Na közeledik a dátum. FHB sebesség...

(#88949) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Srácok, ez a DLH.net steam csoport egész nap nem unja a spamelést? Fél percenként jönnek a felugróablakok a "most vegyé óccsókúccsot" esemény felirattal...

(#88950) Assimilator válasza kriszpontaz (#88949) üzenetére


Assimilator
őstag

Tiltsd le, nem kotelezo nezni.
Ingyen kuucs jo vot', occcso kuucs nem kell? ;]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.