Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#14101) Varoz válasza r3dsnake (#14099) üzenetére


Varoz
őstag

Az elég érdekes lenne. :DDD

Jó ez az E.Y.E.?

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#14102) JSaN válasza polonic (#14098) üzenetére


JSaN
addikt

Lehet ezzel ki hagysz egy Skyrim jatekot. ;]

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#14103) #41133696 válasza polonic (#14098) üzenetére


#41133696
törölt tag

Hát én ezt úgy oldom meg, hogy van egy kisebbik gépem, amire mehet minden próbaszoftver , így ha elcseszi az OS-t egy idő után sincs gond :D

Nekem meg még be is esett a Fear Complete pack, ami leárazás nélkül 49.99 € akcióban meg 33 :)

[ Szerkesztve ]

(#14104) polonic válasza JSaN (#14102) üzenetére


polonic
félisten

Őszintén szólva nem bánom.
A legkevésbé sem érdekel az a játék.
Egyelőre nincs is más. Minden megvan, ami eddig kellett.

(#14103) GoodSpeed

A másik gépemre sem akarok semmit telepíteni. :)

A dlc-t meg akkor is megvettem volna, ha nem lett volna akciós. Ez be volt már tervezve.

[ Szerkesztve ]

(#14105) sagem


sagem
addikt

Azt hiszem sikerült a lehető legértéktelenebb kupont megkapnom, éljen :((( :N :)

"50% OFF Cthulhu Saves the World Breath of Death VII Double Pack" jelenleg 0,68 euroba kerül, a teljes ára pedig 1,99 euro..:)

8 feladat - 5 szén, 3 kupon :(:)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#14106) Varoz válasza JSaN (#14102) üzenetére


Varoz
őstag

Vagy egy idegrohamot. :D

Szerintem beugrok az E.Y.E 4-es csomagba. :)

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#14107) maross


maross
veterán

Kene lassan egy egy steam-es cseretopic..be is irom inkabb az alairasomba:

Cserelnek egyeb steames jatekokra szenegyeztetessel :D
Basketball Manager 2010
Wings of Prey
szen :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#14108) JSaN válasza Varoz (#14106) üzenetére


JSaN
addikt

Szerinted vagy biztos? ;) Mert akkor veszem most.

Igen veled eggyut 4 ember, na akkor veszem. Tobbi privatba. :R

[ Szerkesztve ]

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#14109) Varoz válasza JSaN (#14108) üzenetére


Varoz
őstag

Velem együtt meg is lenne a négy? :C
Amúgy igen, benne vagyok.

OK. :R

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#14110) #41133696 válasza maross (#14107) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ez így jó ötlenek tűnik :)

(#14111) #65675776 válasza Franklin (#14093) üzenetére


#65675776
törölt tag

Pont fordítva mint bármilyen normális RTS vagy H&S játékban. Király. Mikor anno kijött a C&C3, abban is megcserélték, de ott legalább vissza lehetett állítani a normálisra.

"Diablo és Starcraft userek előnyben :-)"

A Diablo-k számomra rettenetesen unalmasak voltak, a mentési rendszerük meg gyász. StarCraft meg nem tudta már csak felkelteni sem az érdeklődésem. A WarCraft széria egyik része sem tudott lekötni sokáig. Szóval számomra a Blizzard nem egy nagy eresztés fejlesztőcsapat.

(#14112) bul07


bul07
nagyúr

Csakhogy dupla esélyem legyen mert a rendes profilomba csak a kuponok ömlöttek regisztráltam egy új felhasználót gyorsba be is vásároltam egy 0.49€ játékot mert máskülönben nem működöt a dolog
De megérte most így áll:
Half-Life 2: Episode One(4 elemet tartalmaz: Half-Life 2: Deathmatch, Half-Life 2: Lost Coast, Half-Life Deathmatch: Source, Half-Life 2: Episode One) ,
3db Szén
50% Gemini Rue
50% Shattered Horizon

A rendesbe azért nem ennyire jó a helyzet:
2db Szén
50% Valve
50% Bioshock 2 (ez elméletileg csere alatt)
25% Valve
Meg a mai cserélős még nincs meg

Rise of Immortals és is sokat szenvedtem de nem magával a játékkal hanem a játékosokkal, 5 játékos a pálya 5 pontján járkál és öldösi a gépi katonákat :W

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#14113) maross


maross
veterán

Erdekes, Sacred gold suttyomban 2.5euro lett a karacsonyi akcios 5 euro helyett. a sacred 2 pedig 6.69 a szinten 5 euro helyett.

szerk: most nem tudom meg merjem e venni, vagy lesz eygben bundle-kent olcsobban.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#14114) D1Rect


D1Rect
félisten

Nagyon jól megy a gyűjtés:
- Spiral Knights 10p alatt kiborít, olyan idióta, még kéne 70 korona
- PAM kifagy amikor megcsinálom amit kell
- Defense Grid közli, hogy épp nem ér rá, úgyhogy nem indul el
- Rise of Immortals meg visszajelzés nélkül fel sem telepszik

Annyira jó!

MOD:
- Guardians of Graxia sem ér épp rá!

[ Szerkesztve ]

(#14115) Franklin válasza bul07 (#14112) üzenetére


Franklin
addikt

Ne is mondd, első próbálkozásnál 8 assisstig jutottam, utána űberlag és victory.

Később meg olyan idióta ellenfeleket sorsolt be, hogy eszméletlen. Öten hatfelé mentek.

Végül csináltunk egy 2v2 csapatot és úgy lett meg nagy nehezen. És mi járt érte? Természetesen szén :-)

(#14116) kiszi07


kiszi07
senior tag

sziasztok..
van eladó Killing Floor meghívóm... csere 2db szén
+ 3db -50%os valve pack ha érdekel privi

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#14117) maross válasza kiszi07 (#14116) üzenetére


maross
veterán

Nekem kene, irtam privit.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#14118) ollie válasza CsiguszMaxim (#14096) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez egy nagyon jó szerepjáték!

Nekem is szerencsém volt a 7 szénnel, egy Left 2 Dead 2-t kaptam.

***

(#14119) JSaN válasza #65675776 (#14111) üzenetére


JSaN
addikt

A Diablo-k számomra rettenetesen unalmasak voltak, a mentési rendszerük meg gyász. StarCraft meg nem tudta már csak felkelteni sem az érdeklődésem. A WarCraft széria egyik része sem tudott lekötni sokáig. Szóval számomra a Blizzard nem egy nagy eresztés fejlesztőcsapat.

Ha nem lennel moderator, en mint blizz fan meg koveznelek. :P

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#14120) Roth


Roth
tag

Azért tényleg érdemes bizonyos játékokat Amazonról venni (ráadásul néhányat lehet Steam alá regelni)! Most vettem meg a Shogun 2-őt, 7.5 dodóért (ugye az nincs 2000 Ft sem)...

Az Empire TW és a Napoleon TW is jó áron, illetve egy kolléga már említette az Aliens vs. Predator is megéri az árát... :K

4SiDE-COPY Nyomtatás gyorsan Budapesten! Kérjen árajánlatot tőlünk! | info@4sidecopy.hu

(#14121) maross válasza JSaN (#14119) üzenetére


maross
veterán

Ha nem lenne moderator, adogatnam a koveket :DDD

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#14122) #41133696 válasza Vistaboy (#13368) üzenetére


#41133696
törölt tag

Gratu :R
Ez szép benne vagy az 1000-ben :Y
Legalábbis én úgy tudom, hogy a 35 millió acc-ból csak 1000 kapja meg ezt.

[ Szerkesztve ]

(#14123) JSaN válasza #41133696 (#14122) üzenetére


JSaN
addikt

Hat azert annyian nem vagyunk, mar csak abbol indulok ki hogy. Pl a steam winter 2011 csoportban is csak 840000 ember van, ami ingyenes 1 katintasos muvelet. Megsincs benne 3-4 millio ember. Csak en mar sok kupontol pesszimista vagyok, igy inkabb craftolom minthogy elvesszen.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#14124) bul07 válasza bul07 (#14112) üzenetére


bul07
nagyúr

Na megvan a cserélős is és kaptam egy ilyet :
The Orange Box , Includes 6 items: Half-Life 2, Half-Life 2: Lost Coast, Half-Life 2: Episode One, Portal, Half-Life 2: Episode Two, Team Fortress 2

Lenne egy olyan kérdésem hogy nekem a profilomba benne van a NV-féle Portal , ez teljes Portal játék vagy nem

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#14125) ollie válasza #41133696 (#14122) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Bármennyi kaphatja, az 1000 a legvégén levő sorsolásra vonatkozik.

(#14124) bul07: az NV féle nem a teljes játék, gyakorlatilag csak a demója (Portal: First Slice a neve), az első nemtommennyi pályát tartalmazza a teljes játékból.

[ Szerkesztve ]

***

(#14126) exact6


exact6
tag

Ha valakit esetleg érdekel egy 50%-os L.A. Noire kupon, az írjon PM-et. :)

(#14127) Varoz válasza JSaN (#14119) üzenetére


Varoz
őstag

Én csak azért nem köveztem meg, mert oda tette, hogy számára. :)
Ha nem tette volna simán megkövezem. ;] :D
De így csak a saját egyéni véleménye, amit tiszteletben kell tartani. :R

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#14128) Winne


Winne
nagyúr

Sziasztok!

Holnap visszaolvasok, csak most már kifolyik a szemem, húzós pár napom volt, valaki mondja el pls, hogy érdemes-e ezeket a köveket gyűjteni, illetve, hogy cserélgetni mennyire lehet. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#14129) Murder3


Murder3
addikt

Ó gyerekek ha annyira nincs kedvetek a szénhez küldhetnétek nekem pár darabot, h legalább a 7 meglegyen:)
nekem nincs lehetősége csak napi 1-et csinálni és eddig csak 3 szenem van. :K

(#14130) Ilsyde


Ilsyde
őstag

:U

(#14131) Murder3 válasza Ilsyde (#14130) üzenetére


Murder3
addikt

deep silver-t elcserélnéd egy 50%-os bit,trip runnra?

(#14132) #65675776 válasza maross (#14121) üzenetére


#65675776
törölt tag

Tudjátok mit. Rendezzünk egy virtuális kövezést. Vállalom az elítélt szerepét.

A bűnöm: nem találom jónak a Blizzard egyetlen játékát sem.

A büntetésem: minden Blizzard rajongó vágjon hozzám egy szenet!

Helyszín: Steam. Ugyan ezt a nevet használom ott is, tagja vagyok a PH! csoportnak. A szén miatt meg úgyis elégedetlenkedik mindenki.

(#14133) cskamacska válasza Murder3 (#14129) üzenetére


cskamacska
addikt

Hát pedig azt sem lehet mondani, hogy a szenet könnyen mérik, tán a legtöbb esély kuponra van. De lehet hogy csak a helyi boszihoz kellene betérni rontáslevételre.. :DDD

Ilsyde: Részvétem.. :)) Nem lehet hogy a sufni fiókjaidat nem nézte Gabe bácsi erkölcsendőrsége jó szemmel? ;)

Jut eszembe, akinek lenne felesleges Portal 2 játéka, azt megbiszniszelném tőle szénért és játékért! :R Épp most értem el a karácsonyi kredit limitem, valszeg már nem fog beleférni egy esetleges vasárnapi utóárazás sem. :( De legalább jutott Deus Ex: Human Revolution, Missing Linkestül! :K

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#14134) Varoz válasza #65675776 (#14132) üzenetére


Varoz
őstag

:C :R

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#14135) kovsol válasza cskamacska (#14133) üzenetére


kovsol
titán

pedig hol van még a január :)
én dec 30 ig max mobiltelefonról netezek mert elutazom, szóval így én se fogok sokat költeni az tuti :)

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#14136) cskamacska válasza kovsol (#14135) üzenetére


cskamacska
addikt

Kevesebb jut Steam szemétre, mint 2 éve. :DDD

Persze ahhoz képest, hogy úgy voltam az ünnepi szezonnal, hogy nem érdekel igazán semmi.. :B De hát mit thetek, Crysis 2 az év lövöldéje, Deus Ex az év szerepjátéka(elf-törp-középkor posványban hempergő fantasy bohóckodások mindig kevésbé érdekeltek, mint akármilyen Sci-fi háttér), Nuclear Dawn meg, hát Battlefield 3 pótléknak teljesen jó, néhol erősen jobb is szvsz(pl van VOIP :D ), amíg Battlezone sorozatot le nem porolják, vagy az Empires modból nem lesz játék, addig be kell érnem vele. :B

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#14137) Szajo


Szajo
őstag

Space Chem -50%, Valve -33% és -25% kupon érdekel valakit? Bármire cserélem ami engem érdekelhet.

[ Szerkesztve ]

(#14138) Vistaboy válasza #41133696 (#14122) üzenetére


Vistaboy
veterán

Köszi. Való igaz, ahhoz képest hogy csak az ingyenes Steames feladatokat hajtom végre, már elsőre megkaptam a Valve pakkot. Nekem már megérte játszani, mivel csak az Orange Box volt meg és a többi (Portal 2, Left 4 Dead és hasonlók) még nem. Ezért kibontottam.

MOD: Igaz, ez pont egyike a nyerhető díjaknak, így tulajdonképpen már nyertem is. Viszont attól még nevezek a végén a sorsolásra. Nem azért, mert kellene a komplett Steam lista, hanem mert jó lenne megnyerni az első öt vagy tíz játékot a kívánságlistámról. :U

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#14139) BigBlue69 válasza Vistaboy (#14138) üzenetére


BigBlue69
őstag

Nyersz egy Valve packot földhöz vágod??:D

CivCity: Rome Valakit nem érdekel?

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#14140) BigBlue69 válasza BigBlue69 (#14139) üzenetére


BigBlue69
őstag

Illetve kimaradt. de van :

Holiday Sale 2011 Gift: Half-Life 2 Vagyis Half Life 2-m 6 szénért vagy másik játékra cserélem:)

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#14141) Vistaboy válasza BigBlue69 (#14139) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ha nyerek még egy Valve pakkot, akkor azt majd eladom, ajánlatokat priviben várok. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#14142) NorDezs


NorDezs
senior tag

Na craftoltam én is 7 szenet, a jutalom pedig egy Trine 2 :))

Tegnap az első részét kaptam :DDD

(#14143) TazLeacher válasza NorDezs (#14142) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Gratulálok, ez egy jó cucc. :C

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#14144) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Szeretnék minden topiclakónak és ideiglenesen idetévedtnek

BOLDOG KARÁCSONYT

kívánni!

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#14145) Sonja


Sonja
veterán

Végre nekem is sikerült a trade, és ezt kaptam. :)

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#14146) TTomax


TTomax
nagyúr

Van egy -50%-os Valve kuponom meg egy -75%-os Napoleon Totalwar kuponom,cserélném bármire,mert ez a feladat :DDD Ja és barátnak is felvehetne valaki,mert olyanom még nincs :)

(#14147) viharhozo
Benne vagyok! :)

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#14147) viharhozo


viharhozo
addikt

No, most epp mukodik az inventory, vki csere?

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#14148) FZoleee


FZoleee
tag

A kuponokkal nem lenne baj, ha értelmes játékokra adná, és lenne 50%-osnál nagyobb is :D
Én pl. ilyet kaptam még a 2. napon: Avadon: The Black Fortress :DDD

(#14149) Youri


Youri
veterán

Szenet cserélnék szénre, csak az accsi miatt )

RTX ON

(#14150) GeneraL_XTX válasza NorDezs (#14142) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

mázlista :DDD egyik sráccal cseréltünk szenet mi a jutalom? még egy szén :DDD

kabbe Steam :))

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.