Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#14251) Niczo


Niczo
senior tag

Első kraftolás -50% Max Payne 2 kupon, most másodjára -50% Multiwinia kupon :O
Van még:
-33% Valve (3db) :W
-25% Valve
-50% Defcon
Akinek kell valamelyik, vigye :K

Kapott játék: 0 db :(

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#14252) BigBlue69 válasza Niczo (#14251) üzenetére


BigBlue69
őstag

meggyőztél h ne craftoljak többet.. inkább nézegetem forumot!

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#14253) JSaN válasza BigBlue69 (#14252) üzenetére


JSaN
addikt

E.Y.E. meg csinalva, 33% valve kupon. :/

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#14254) maross


maross
veterán

Valaki killing floor achievementre?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#14255) GoZoL


GoZoL
senior tag

Aki K&h banknál van és a Paypal össze van párosítva a bankkártyával az nem fog tudni vásárolni sehol mert a bank letiltotta ezt a fizetési formát, nem kéri a 3 jegyű kódot és nem biztonságos, ez volt a válasz! :W

maross: Kell valami DLC hozzá?

[ Szerkesztve ]

(#14256) nepszter1 válasza GoZoL (#14255) üzenetére


nepszter1
addikt

ismerős énse tudok vásárolni paypalon mióta megvan , és még elég sok hely van ahol nemtudok így fizetni ...

(#14257) BandiHUN válasza maross (#14254) üzenetére


BandiHUN
veterán

van KF acsi?Mikor?Én lehet sokat ittam,de 4x néztem át a listát és nem találtam...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#14258) Thome


Thome
addikt

Remélem a következő achikból az egyik Portal 2-t dob majd nekem... :U
Lehet már tudni, hogy mik lesznek a ma esti questek? Jó lenne, ha jézuska /achi/ hozna nekem egy Portal 2-t... :U

(#14259) GoZoL válasza BandiHUN (#14257) üzenetére


GoZoL
senior tag

Ez a feladat:
Just kill 15 Xmas Clots (The basic enemies that spawn the most in the first wave), 5 Xmas Stalkers (The invisible santa-helper ladies), 5 Xmas Crawlwers (The crawling deer), 1 Xmas Siren (The sscreaming lady) and 1 Xmas Bloat (The fat one) on the Xmas Map. Pretty easy.

(#14260) rt06 válasza BandiHUN (#14257) üzenetére


rt06
veterán

a xmas carol fog majd szamitani a steam jatekba

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#14261) maross válasza BandiHUN (#14257) üzenetére


maross
veterán

Meg nem jott ki napiba, de meg lehet csinalni elore. Nem kell hozza dlc. Azt nem tudom, hogy mindezt egy mapon halal nelkul kell vegigvinni, vagy jo tobb mapon is. Ha gondoljatok, csinaljunk egy szervert, aztan vagy negyen megcsinalhatjuk egyszerre. En notebookkal vagyok, valaki mas vallalja :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#14262) JSaN válasza maross (#14261) üzenetére


JSaN
addikt

En mar 2 hete meg csinaltam, nem nehez eleg egy normal nehezsegu palya. Pl az uj jegbarlangos, csapatban gyorsan meg van. Azt konkretan nem irja hogy egy eletel vagy mapon kell. Lenyeg lod ossze az eloirt dogoket.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#14263) Źşë' válasza maross (#14261) üzenetére


Źşë'
addikt

egy hullámon belül sima ügy, meglett pár perc alatt, ez egy mocskos egyszerű acsivement, még dec7. megcsináltuk, majdnem minden újat :)

ahogy nézem picit változtak az acsik, pl az E.Y.E. -ban nem rénszarvast kell vadászni hanem felvenni valami ajándékot
akkor Az Immortalsba sem 20 kill assist kellett hanem 10 - lehet rájönnek mekkora badarságot kérnek néhol

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14264) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Jaa,rájöttem,mi volt a gond,tegnap kf-eztünk,és véletlenül meglett...pedig nem is tudtam,hogy ilyen is lesz :DDD
Viszont mivel eléggé hardon toltuk és estünk-keltünk,stb,szóval tuti nem kell az 1 élet és az 1 map sem,csak darab-darab.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#14265) Sonja


Sonja
veterán

Van valakinek Orange Box? Megveszem 7 szénért! :K

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#14266) Youri


Youri
veterán

Jááááájjj..... Megzavarodok ettől a nyomorult E.y.e akármitől!! Folyton kidob, meg félórákat tölt, meg nem tudom előhozni a konzolt, meg alapvetően foggalmam sincs, hogyan juthatnék el oda, ahol az acsit össze tudo szedni :(

RTX ON

(#14267) nepszter1


nepszter1
addikt

A logót hogy tudom beállítani a játékok mellet ?

(#14268) hackeeeee válasza nepszter1 (#14267) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Van egy kis plusz a listánál, arra ráböksz, ott lesz, hogy ikonok.

Véleményem szubjektív...

(#14269) olly


olly
aktív tag

Első sorban Kellemes Ünnepeket nektek is! :)
Másodjára pedig, csinálhatna olyat a steam, hogy ma karácsony alkalmából minden feladatért játékokat adjanak (ne szenet, meg kupont) nem kell skyrim meg rage meg cod 8 egy pl far cry 2 vagy fear 2 és kb ezekkel egy árban lévő játékok is jók lennének! :)
Én már tegnap írtam steam chat-en egyik ph-s tagnak, hogy én ürölnék annak is ha tetris-t adna a steam, de akkor végre már játékot adott :):D

(#14270) hackeeeee válasza olly (#14269) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hehe. :D

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#14271) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Ezúton szeretnék minden Kedves sztímfanbojnak /gyűlölőnek / vagycsaksimánfórumtársnak Boldog Karácsonyt Kívánni!

Ma este átadom magam a családnak... :) majd éjszaka felnézek ;]

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#14272) Youri válasza Youri (#14266) üzenetére


Youri
veterán

Na, csak sikerült...

Mai mérleg, 3 acsi, 3 szén...

RTX ON

(#14273) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

A letöltési szervereket van értelme átállítani? Csak mert a németről most elég döcögős a helyzet.

Véleményem szubjektív...

(#14274) $p@rr0w válasza SQX_Barto (#14198) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Nem lehet, ki van találva: kell hogy legyen nem free, eredeti játékod az accon...

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#14275) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Portal 2-t veszek! (Továbbá érdekel még: Borderlands, Fear 2,)

Amiből választhatsz:

18 szén, Luxor: 5th Passage Hacker Evolution: Untold

(#14276) hackeeeee válasza Vasinger! (#14275) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én várok még, hátha leakciózzák.. Ha nem, akkor is megveszem féláron. :)

Nah, germany-frankfurt-ról átállítottam hungary-ra, minnyá jobb a tempó. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#14277) Spet


Spet
addikt

Left for Dead 2 felajánlom cserére. Érdekel portal 2 vagy CS:S+még valami mellé.

Rise of Immortal szenvedésének ajándéka :DDD

Lehet itt is zaklatni vagy steamen ugyan ezen fel lehet venni és ott :)

[ Szerkesztve ]

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#14278) polonic válasza Sonja (#14265) üzenetére


polonic
félisten

Ezt hogy kéne kivitelezni?

Az orange box játékaimat be lehet tenni az inventoryba?

(#14279) Varoz válasza hackeeeee (#14276) üzenetére


Varoz
őstag

Én Italy-ról raktam át Hungary-ra és nekem is bepörgött. :C

Én most az AVP-t akarom megvenni, de az Istennek se tudok eljutni addig, hgoy kifizessem. :W

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#14280) hackeeeee válasza Varoz (#14279) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hehe, na király. :)

Kérdés, van ez a Portal 2 - Two Pack
A Portal 2 két példányát tartalmazza; küldd el plusz példányodat egy barátodnak.

Ez úgy van, hogy lesz egy elküldhető kuponom? Csak mert haverom is meg akarja venni, és akkor befeleznénk, mert így kicsivel olcsóbb. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#14281) 7 válasza hackeeeee (#14280) üzenetére


7
addikt

Igen :K

(#14282) hackeeeee válasza 7 (#14281) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Oho, király. :)

Tehát akkor ugyan úgy elküldhető lesz, és ott lesz a táramban mint a kuponok? :)

Véleményem szubjektív...

(#14283) Varoz válasza hackeeeee (#14282) üzenetére


Varoz
őstag

Szerintem nem. Hanem kétszer lesz meg és az egyiket el tudod ajándékozni. :)

#14284
Ezt nem tudom pontosan. Én nem csináltam ilyet.
JSaN tudná, ő vett most egy 4-es csomag E.Y.E.-t. Amiből az egyik az enyém lett. :C

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#14284) hackeeeee válasza Varoz (#14283) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

És öhm, ez ebben a formában, hogy mint működik? Vagyis, ez, hol mint lehet csinálni? :)

Mert ugye volt egy elajándékozható HL2-m, azt ugyan ott láttam, mint ahol most a szenek, és ilyesmik vannak. :) Csak mert így kicsivel kedvezőbbre jön ki az ára, és ha már kettő kell, inkább így vesszük meg. :K

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#14285) nepszter1


nepszter1
addikt

Frozen Bundle megvéve 3 szénért + 2 játékot kaptam meg meg csináltam az acsit hozzá azért pedig 1 szenet kaptam

(#14286) Teszla_


Teszla_
senior tag

Sziasztok!

Beléptem ma a Steam-be, gondoltam játszok egy kicsit a Deus Ex :HR-nel. Rányomok, hogy játék indítása, erre kiírja, hogy:

"Ez a játék jelenleg nem érhető el. Kérjük próbáld meg újra máskor."

Ez most mi akar lenni???
2-3 havonta van időm leülni játszani egy kicsit, erre akkor is egy ilyen üzenet fogad? :W
Volt már valakinek hasonló problémája?

Előre is köszönöm a segítséget.

(#14287) hackeeeee válasza Teszla_ (#14286) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem is volt ilyen. Újra indítottam a Steam-et, és ment.

Véleményem szubjektív...

(#14288) JSaN válasza Teszla_ (#14286) üzenetére


JSaN
addikt

A karacsonyi nagy akcio miatt napok ota dogkodik a steam, ez van sajnos. Sot este 7 fele kozeledve meg durvabb lesz.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#14289) Debilon válasza Teszla_ (#14286) üzenetére


Debilon
addikt

majd megjavul...

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#14290) albert8 válasza Teszla_ (#14286) üzenetére


albert8
addikt

Ellenőriztesd le a helyi fájlokat :K

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#14291) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Jelentem a Rise of Immortalos achi a Champions Online-os achihoz képest gyerekjáték. 4 ismétlem NÉGY órája nem tudom megcsinálni, mivel a winter presentek olyan ritkán hullanak, mint a piros hó a szaharában :O ...És azt kell osztogatni a népnek :W ...ja meg persze arra is figyelni kell, hogy olyannak véletlenül se adjál, aki már az előtted lévő 5 percben kapott, ja és hogy üres legyen az inventoryd. :((( Komolyan megyek vissza Rise of Immortalozni...

(#14292) Varoz válasza Nordic (#14291) üzenetére


Varoz
őstag

:DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#14293) Teszla_


Teszla_
senior tag

Köszönöm mindenkinek a segítséget :R
Kár érte :( eddig se voltam odáig a Steam-ért, de megtűrtem, mert kell ehhez a játékhoz.
Reméltem, hogy ma játszhatok vele, de akkor úgy látom marad máskorra. Azért próbálgatom, hátha mégis elindul.

albert8: azt hogy kell csinálni? ez az első játék, amihez kell Steam és használom is :B

[ Szerkesztve ]

(#14294) 7 válasza Teszla_ (#14293) üzenetére


7
addikt

A te esetedben csak a szerverek a túlterheltek, úgyhogy csak várnod kell, mást nem kell tenned.

Dde azért leírom a menetét:

A játéklistában (Library) jobbklikk a játék nevére, Properties (Tulajdonságok?). A felugró ablakban a Local Files (Helyi file-ok?) fület válaszd ki, és ott kattints a Verify Integrity of Game Cache gombra (magyarul fogalmam sincs, minek fordíthatták -- 4 gomb közül felülről a harmadik).

Amíg ezt csinálja a Steam, addig semmi másra nem fog reagálni, ne ijedj meg. :)

[ Szerkesztve ]

(#14295) hackeeeee válasza Varoz (#14283) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Na majd akkor meginformálom. :D :R

(#14288) JSaN: Tudnál információt adni erről, hogy hogy működik ez az ajándékozás, hogyha úgymond "több játékot veszel"? :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#14296) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Mi a [moderálva] nem tudok semmelyik Steam-es játékommal játszani :W :(((
Mindegyikre azt írja,hogy ez a játék jelenleg nem elérhető :((( :(( :(

[ Módosította: 7 ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#14297) 7 válasza hackeeeee (#14282) üzenetére


7
addikt

Igen, úgy fog működni.

Ne hallgass Varozra, ő rosszul gondolja, és saját bevallása szerint még nem is csinált ilyesmit. :P

(#14298) 7 válasza mcwolf79 (#14296) üzenetére


7
addikt

A Steam szerverek jelenleg túlterheltek. Kénytelen leszel várni, mást nem tudsz tenni.

(#14299) Spet válasza mcwolf79 (#14296) üzenetére


Spet
addikt

Próbáld meg egy steam resetet vagy a steam/steamapps mappából töröld ki az adott játék legkisebb fálját, hogy a steamnek le kelljen töltenie újra azt ígyhátha megjavul.

Szerk.: vagy vársz ahogy fenntebb említették.

[ Szerkesztve ]

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#14300) hackeeeee válasza 7 (#14297) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Akkor okés. Rendben, köszi! :R

Véleményem szubjektív...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.