Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#14201) Ilsyde válasza Murder3 (#14131) üzenetére


Ilsyde
őstag

Viheted, nekem aztán nem kell. Az a hajhullatós Bit Trip Runner viszont megvan :D

@cskamacska Csak három accot használok amibol csak egy dummy... és mindegyik legalább egy éves. Most kaptam egy SPAZ-t az egyikre de január végéig nem tudom tradelni.

(#14202) Gyuri16


Gyuri16
senior tag

cserelnek szenet szenert, pm ha valakit erdekel

Nem vagyok egoista, csak uborkagyalu!

(#14203) Spet


Spet
addikt

Csere acsi eredménye AudiSurf a mai feladatok egyike :DDD . Csak asszem bele fogok bolondulni a sok színbe :)) na meg epilepsziások előnyben.

Ugyan itt Alien Breed: Impact-et cserélnék valami másra (kupon nem játszik) PÜ jöhet itt vagy Prohardver steam csoportjában is megtaláltok ugyanezen a néven.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#14204) GoZoL


GoZoL
senior tag

-50 % Apox kupont cserélnék szénre!

(#14205) SQX_Barto válasza Thome (#14199) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Félreértettél, nekem van 50%-os Portal 2 kuponom, és felajánlanám valamiért cserébe :)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#14206) Thome válasza SQX_Barto (#14205) üzenetére


Thome
addikt

Ja értem! Hát csak egy deep silver 33% van, elcseréljük? :)
Privátban dobj egy nicket!

(#14207) GabN73 válasza Spet (#14203) üzenetére


GabN73
addikt

Ígyá, adok érte egy -33%os Valve kupont meg egy szenet (Audiosurfért) :DDD

(#14208) scorpy02 válasza GeneraL_XTX (#14170) üzenetére


scorpy02
aktív tag

Egyébként szerintem az első 1-2 nap volt a mézesmadzag. Akkor direkt betettek több játékot a "kalapba", hogy begerjedjen a nép, és vegye a sok acsis játékot. Aztán mostanra meg szépen csökkentették a nyerhető játékok számát. Steam fórumon korábban jóval több játékot írtak, mostanra pedig már szenek és kuponok tömkelege. [link]

(#14209) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

RACE 07 és Limbo játékokat elcserélném más játékokra!

(#14210) bul07 válasza scorpy02 (#14208) üzenetére


bul07
nagyúr

Én a tegnapi nap kaptam játékot a cserélgetős feladatra(Orange Box-ot) , de tényleg itt a fórumon is kevesebben jelzik

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#14211) Spet válasza GabN73 (#14207) üzenetére


Spet
addikt

Nem játszik :DDD Van má nékem 50%-so valves-s kuponom is,csak kb semmit nem veszek meg steamen :D max majd ha nem jön össze portal 2 akkor majd felhasználom arra.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#14212) Bluerainbow


Bluerainbow
Közösségépítő

Sziasztok

Cserélném az összes tárgyamat a Rage -re vagy Bulletstorm-ra
[link]

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#14213) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Beléptem ph Steames groupba és kiváncsiságból belenézegettem az inventory-kba. Legtöbb a Valve kupon volt. Minden szentnek maga felé hajlik a keze... :D
Nekem kellene vagy egy Batman AA játék, vagy esetleg Far Cry 2
Ezek a szenek hogyan mennek? 7 szénért lehet kapni valamit vagy hogy?

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#14214) Angelo69


Angelo69
senior tag

Egy itt levő fórumozótól megkaptam "ajándékba" a RAGE-et és a Dead Space 2-őt.

Nagyon szépen Köszönöm neki itt is! :R

Szép karácsonyi ajándék ez, egy gyűjtőnek. :B

"Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

(#14215) Thome válasza Angelo69 (#14214) üzenetére


Thome
addikt

Bizony, ez szép volt tőle. :R

(#14216) phenomHUN válasza Bluerainbow (#14212) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

Hát, hajrá :)

(#14213) SQX_Barto: Regisztrálj a Steam User Forumra és ott a Trade Topicba írd ki, hogy [H] Coals [W] Games és ott taglald részletesen, hogy hány szened van és mi kellene cserébe. Persze egy kis angol tudás majd nem árt :)

(#14214) Angelo69: Akkor neked már jól indul az ünnep :) :C

(#14217) BigBlue69 válasza Angelo69 (#14214) üzenetére


BigBlue69
őstag

ennek a fele is szép ajándék lett volna..:D

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#14218) SQX_Barto válasza phenomHUN (#14216) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Szenem egy deka sincs, angollal nincs baj :D
Egyébként szén az mindig más? Mert itt a fórumon szenet szénre cserét is olvastam már...

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#14219) Spet válasza SQX_Barto (#14218) üzenetére


Spet
addikt

Az a mai cserélős acsi miatt ajánlotta fel mindenki. (senki nem veszít semmit vele, ha elcseréli ugyanazt a tárgyat ugyanarra)

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#14220) Bluerainbow


Bluerainbow
Közösségépítő

A steam trade részlegén majdnemhogy lehüjéztek az ajánlatomért , pedig szerintem fair , főleg , hogy egyes régiokban 15$ a RAGE es 10$ a Bulletstorm

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#14221) phenomHUN válasza SQX_Barto (#14218) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

Azért írtam szenet, mert te azt hoztad fel példának, azt hittem arra szeretnél cserélni :D
Természetesen adhatsz értük akár másik játékot is, de pár szénért már biztosan kapsz a külföldi burzsujpalántáktól FC2-őt, vagy Batmant.

(#14220) Bluerainbow: kuponok nem érnek semmit, azokért szerintem ne nagyon várj értük játékokat, talán a TF2-es Pip Boy cuccosért kaphatsz valamit.. :(

[ Szerkesztve ]

(#14222) BigBlue69 válasza Bluerainbow (#14220) üzenetére


BigBlue69
őstag

Hát ha a mostanit akarod arra cserélni akkor ... nos hát érdekes..

Tényleg nem értem h komolyan szenet vártok kuponért.. ? Ha valaki talál olyan embert aki ezt megteszi akkor küldje hozzám is.. :(

[ Szerkesztve ]

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#14223) FZoleee


FZoleee
tag

9 szénért valaki nem adna Portal 2-t? :D

(#14224) BandiHUN válasza BigBlue69 (#14222) üzenetére


BandiHUN
veterán

A kuponokkal az a gáz,hogy amúgyis akciós minden/jön is még további,és jellemzően amúgyis olcsó gémekhez van kupon:(
Meghát most van pihi,januárban már se idő,se pénz nemigen lesz vásárolgatni...
Azért én,ha más nem lesz,és létezik(szerintem nincs),egy 25nél jobb%-ú Serious 3 kuponért adnék szenet...bár félő,hogy ez a gém lesz az,amire pont nem lesz se kupon,se 25nél nagyobb kedvezmény,bár azért bízok benne,hátha.
Más gém nem igazán érdekel.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#14225) kisfer


kisfer
aktív tag

Üdv.

Vki cserélne velem szenet hogy meglegyen az achi nekem is?

A többit pü-ben.

[ Szerkesztve ]

Informatikai hálózattelepítő és üzemeltető és Számítástechnikai szoftverüzemeltető állást keres!

(#14226) ProEvoFan válasza Bluerainbow (#14220) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

sajnos azok a kuponok nem sokat érnek
RAGE-t, Bulletstorm-ot tuti nem kapsz érte!!!

(#14161) csoli31; (#14160) BigBlue69
:R

[ Szerkesztve ]

(#14227) FZoleee


FZoleee
tag

Greed Corpról tud valaki valamit mondani? Milyen játék, megéri az árát?

(#14228) SQX_Barto válasza kisfer (#14225) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Leesett, kell a trade achi :D
Én benne vagyok :)
Egy jóbarátommal trade-eltem, így kaptam 2 szenet, meg az achiért egy harmadikat :)
Szóval a semmiből lett 3 szenem, meg a swords-os kupontól is megszabadultam :D

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#14229) Zolás


Zolás
addikt

Nekem nincs szerencsém. Eddig van 3 szenem, egy 25% kuponom steames játékokra, meg egy 50% a Binding of Isaac nevü rettenethez. A Rise of Immortalhoz is kiszenvedtem az acsit, azért is egy szenet kaptam. :O

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#14230) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

~100k-val jön lefelé az AVP. Csak úgy hasít. :DDD

Véleményem szubjektív...

(#14231) Sonja


Sonja
veterán

Valkinek valami: :)

-25% off Valve
-33% off Valve
-50% off Valve
-25% off Konami titles
-50% off Supreme Commander 2
-50% off Oddworld: Abe's Oddysee
-50% off Dungeon Defenders
-50% off Altitude

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#14232) CsiguszMaxim


CsiguszMaxim
senior tag

Ebbe a karácsonyi PH-s csoportba hogy tudok csatlakozni? Milyen néven érem el?

Már megvan :)

[ Szerkesztve ]

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#14233) SQX_Barto válasza Sonja (#14231) üzenetére


SQX_Barto
addikt

-50% Valve nekem van
Mit ajánlanál érte?:)

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#14234) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Kérdés.

Felhőbe a mentéseket is felszinkronizálja a steam?

Véleményem szubjektív...

(#14235) bAtt001 válasza hackeeeee (#14234) üzenetére


bAtt001
addikt

amelyik játék felhős annál igen, pl valve játékoknál :)

(#14236) Sonja válasza SQX_Barto (#14233) üzenetére


Sonja
veterán

Úgy értem, hogy nekem ezek vannak! :D

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#14237) Fboy


Fboy
aktív tag

Megcsináltam a rise of immortals achi-t. 20 perc alatt megvolt pve-ben és kaptam érte civilization 4-et.
Valakit érdekel? elcserélném.

(#14238) SQX_Barto válasza BandiHUN (#14224) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Van orosz kulcs Roemedic-nél 4600Ft ha jól emlékszem.
Bár előbb-utóbb ezeknek az orosz kulcsoknak véget vetnek, gondolom én...
#Sonja: oké leesett :D

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#14239) hackeeeee válasza bAtt001 (#14235) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

:R

Hát most nem vmi sebességhuszár a steam.. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#14240) 7 válasza FZoleee (#14227) üzenetére


7
addikt

Körökre osztott stratégia. Érdekes, és egész sok agymunkát igényel. Bár a szabályrendszere merőben más, körülbelül olyasmi észjárás kell hozzá, mint a sakkhoz.

(#14241) Blaise


Blaise
veterán

Sziasztok!

Miért ennyire értékes a szén, hogy mindenki tartogatja? :) Mit lehet vele nyerni?

(#14242) jamy79


jamy79
tag

Nektek megy az ajándékküldés? Mert én tegnap este óta folyamatosan próbálkozok, de nekem sehogy nem akar összejönni. A tárgytárolómba mindig az "Ajándék küldése" gomb látszik annak ellenére, hogy már vagy háromszor elküldtem. Köszi

(#14243) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Rise of immortals achi-ért Kings Bounti platinum kupon 50%-os. Kár hogy már megvan...

(#14244) Воланд válasza Nordic (#14243) üzenetére


Воланд
titán

hmm, lol. azert legalabb a meglevo jatekokat nezhetne. szerintem.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#14245) jozsi252 válasza Blaise (#14241) üzenetére


jozsi252
veterán

Január 2. -án lesz egy nagy sorsolás amivel a következőket lehet nyerni.

1; hely Steam összes játéka az accountodra - 1 személy
2; hely kívánságlistád első 10 játékát kapod meg - 50 személy
3; hely kívánságlistád első 5 játékát kapod meg - 100 személy
4; hely valve complete pack - 1000 személy.

Nos ezért tartogasd

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#14246) Alexios


Alexios
veterán

Áá, már több órája szpok ezzel a rise of immortalra, de mindegyik arra megy csak hogy jól megszpasson, van mikor már neki van 30 assistja, akkro se hagyja, hogy nekem legyen :W

(#14247) JSaN


JSaN
addikt

Masodik kraftolasomra ,adott egy L4D2-t. Amit el cserlnek mas jatekra szivessen, mivel nekem mar meg van.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#14248) FZoleee


FZoleee
tag

9 szén, Frozen Synapse Bundle, SpaceChem, cserébe Portal 2-t kérnék? Valaki? Kihagyhatatlan ajánlat :)

(#14249) Angelo69


Angelo69
senior tag

Én Nagyon Boldog Karácsonyt Kívánok Nektek és Szeretteiteknek! :)

Olyan meglepetésekben részesüljetek minimum mint én ma reggel, hogy mindenkit átjárjon az "igazi karácsony" szelleme. :R

"Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

(#14250) nepszter1


nepszter1
addikt

Frozen Synapse Bundle keresek !

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.