Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#14551) BigBlue69 válasza hackeeeee (#14550) üzenetére


BigBlue69
őstag

Sztem nincs költsége ha ugyanazon bankon belüli a kártya..

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#14552) Murder3 válasza hackeeeee (#14550) üzenetére


Murder3
addikt

na de nekem nehogy ide adják az eye vagy akkor mellé dobják vissza a többi 11 Eurót.
mert azt én még az akicós áron indítottam el.
e-mailt meg már töröltem franc se gondolta h levonja:S

(#14553) hackeeeee válasza Murder3 (#14552) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Kukából is törölted? Akkor az szívás, mert ebben a formában nem tudod igazolni a tranzakciót.. Max talán netszámlán..

(#14551) BigBlue69: Csak azért mert ugye, bizonyos számláknál ugye van utalási költség is, bankon belül is, kártyánál viszont nem lenne? Vagy mondhatni "normál" átutalási díja lenne?

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#14554) Chiller válasza Crytek (#14547) üzenetére


Chiller
őstag

(#14555) hackeeeee válasza hackeeeee (#14553) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Utánakérdeztem, ugyan úgy van a költsége, mint a számlához tartozó átutalás költsége.

Véleményem szubjektív...

(#14556) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Renegade Ops acsi rohadt idegesítő...
nem adja be mikulást, ma is többször próbáltam, de Miki sehol :W
valakinek sikerült már?ha igen a az első misszió alatt jött a Miki, vagy a misszió teljesítése után jelent meg?

[ Szerkesztve ]

(#14557) Crytek


Crytek
veterán

Valaki aki tudja hogyan kell ebben a mocskos rengegade opsban beizzitani a gamepadot kérem írja le.

Vagy nem jó hozzá akármilyen gamepad? logitech dual van nekem és játékon belül semmi hatás.
Billel meg ha fizetnének érte se tudnám irányítani :(

Next PC Upgrade: 2022

(#14558) Niczo


Niczo
senior tag

Renegade Ops 4 packba betársulnék.

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#14559) 7 válasza ProEvoFan (#14556) üzenetére


7
addikt

A DLC első missziója közben jön véletlenszerűen. Csinálgasd a mellékküldetést, akkor többet kell ide-oda csalinkáznod, így nagyobb eséllyel bukkan fel. :)

[ Szerkesztve ]

(#14560) 7 válasza Crytek (#14557) üzenetére


7
addikt

DirectInputos gamepadeket támogat (pl. X360 controller). XInputos gamepadhez emulátor kell. De a Renegade Ops meg háklis kicsit az emulátorokra, szóval problémát okozhatnak. Próbáld meg ezt vagy ezt, bár nem garantálok semmit. :)

[ Szerkesztve ]

(#14561) BigBlue69 válasza Chiller (#14554) üzenetére


BigBlue69
őstag

Figyelem Figyelem!!!

Renegade Ops-hoz ez a video tökély.. tényleg ott repked körbe körbe..
2. Akinek nem jelzi az az Achit az Achik között csinálja meg és megadja!! Badam Tsu!

Én nov 23-án vettem four packba igy benne volt "tisztelet példány"-ként a dlc-k között.. de csak a tulajdonságok fül alatt volt látható!

Crytek: ha beállításokban Tank steeringet On-ra rakod úgy se megy? Billel csak úgy tudom én is irányítani..

[ Szerkesztve ]

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#14563) lordjancso


lordjancso
senior tag

Xotic és Alien Breed 2: Assault játékok csere tárgyát képezik nálam.
Továbbá Dungeon Defenders és BloodBlow: Legendary Edition -50%-os kuponjaim is vannak.
Bővebben privátban.

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#14564) HS 2142 válasza Murder3 (#14552) üzenetére


HS 2142
őstag

Biztos hogy levonta és nem csak zárolta? Mert utóbbi esetben néhány nap elteltével (ez függ a partnertől, a google például még most sem adta vissza a zárolt összeget sikertelen fizetés után, a citinél azt hiszem 28 nap a max határidő)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#14565) olly


olly
aktív tag

0,1mb maradt hátra a crimecraftból... ilyenkor mia teendő? 0.1mb kéne

(#14566) Sonja válasza 7 (#14560) üzenetére


Sonja
veterán

Fordítva. Az Xbox 360 controller az XInput-os. ;)

(#14565) olly: #14524-es hozzászólásban ott a megoldás! :K

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#14567) bAtt001 válasza olly (#14565) üzenetére


bAtt001
addikt

"1) restart steam
2) Verify cache on the game"

nálam ez megoldotta a problémát az előbb :)

(#14568) maross válasza olly (#14565) üzenetére


maross
veterán

Nekem nem irja mennyi van, csak azt latom hogy paused, es ha inditanam kiirja hogy unavailable.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#14569) Bluerainbow


Bluerainbow
Közösségépítő

Renegade Ops 4 packba beszállnék

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#14570) Youri


Youri
veterán

Ez a Yet it Moves egy beteg cucc... azok a hangok, komolyan feláll a szőr a hátamon. Nade elakadtam egy ponton, egy kis résen kellene átcsusszannom, de egy nagon ügysen odafotosoppolt gyík folyton szétkap... Mit kellene tennem??

RTX ON

(#14571) lordjancso válasza Youri (#14570) üzenetére


lordjancso
senior tag

Tereld oda a denevéreket. 4 denevér elég és elkergetik a gyíkot.

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#14572) bpx válasza Youri (#14570) üzenetére


bpx
őstag

a denevéreket kell odakergetni (legalább hármat), és akkor a gyík odébbáll

(#14573) Crytek válasza BigBlue69 (#14561) üzenetére


Crytek
veterán

Köszönöm siker!!!!!!!

Next PC Upgrade: 2022

(#14574) maross


maross
veterán

Akinel nem indul a crimecraft: A steamapps mappabol letoroltem a crimecraft 11 megas .gcf filejat, ujra letoltettem a steammel a crimecraftot (csak ellenorzi, semmit nem toltott le, kb 5 perc),es jo lett.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#14575) SityiSXT


SityiSXT
őstag

-50% Rock of Ages kupon ingyen vihető.

(#14576) Crytek


Crytek
veterán

Nem állok valami jól: (pedig már egyet 7-es szén pakkot beváltottam )

A játék legeleje volt a legjobb első ingyenes ajándék egy Portal 2 volt azóta nagy lószar!

Next PC Upgrade: 2022

(#14577) bAtt001 válasza Crytek (#14576) üzenetére


bAtt001
addikt

portal 2 után egy szavad sem lehet szvsz :DDD én most szenvedtem végig ezt a crimecraft rémséget, hangosan szidtam akit csak tudtam, meglett erre kapok egy szenet... ezért töltöttem egész éjszaka ezt a "nagyonjó" játékot... :W

(#14578) Murder3 válasza HS 2142 (#14564) üzenetére


Murder3
addikt

hát nem azt írta h zárolta vagy azt miből lehet megtudni?

(#14579) Crytek válasza bAtt001 (#14577) üzenetére


Crytek
veterán

Portal 2 nek azért örülök csak mert legalább 1 játékot már nyertem.Igaz warezt már végigvittem,de jó lesz az coopozni néha néha.
Kuponokról meg annyit legalább gothic kupont adott volna mert nekem Gothic 4 kell eredetibe 4euró alatt :D

Next PC Upgrade: 2022

(#14580) CaptainHero


CaptainHero
csendes tag

Üdv emberek!
Ha már így beindult a kereskedés én is beszállok :) .
Van giftként egy nail'd játékom [link]
ezt cserélném Portal 2-re vagy Prototype-ra vagy Borderlands-re.
Érdeklődni pm-ben légyszives.

(#14581) cskamacska


cskamacska
addikt

Boldogságos Karácsonyt, és játékot érő achievementeket mindenkinek! :R

De hogy a témához is szóljak, szerintem most tán érdemes szenet váltani, mert úgy érzem hogy Karácsony alkalmával kicsit feljebb vették a játékok előfordulási arányát.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#14582) BigBlue69 válasza CaptainHero (#14580) üzenetére


BigBlue69
őstag

Syberia 1 1-2 szénnel hozzá csapva nem érdekel.. ugye?

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#14583) Youri válasza bpx (#14572) üzenetére


Youri
veterán

Köszi nektek, de most egy cseppköves részen vagyok, ahol a checkpoint charlie épp lefele mutat, ahol masszív fal van, a cseppkövekből pedig víz csepeg... no itt wtf van... és nem mellékesen mennyire vagyok messze a köbetkező szenemtől? :D

rájöttem :)

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#14584) bAtt001 válasza Youri (#14583) üzenetére


bAtt001
addikt

a vizet kell rávezetni a lenti repedezett falra. az az első pálya csoport vége utána jön a pálya ami neked kell :)

(#14585) CaptainHero válasza BigBlue69 (#14582) üzenetére


CaptainHero
csendes tag

Bocsi de nem. Ismerem a játékot nekem anno nem igazán jött be és inkább az általam felsoroltak közül várok ajánlatot.

(#14586) Winne válasza Crytek (#14576) üzenetére


Winne
nagyúr

Ha te ezzel nem állsz jól, akkor nem tudom ki áll jól. Én biztos nem. :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#14587) Thome válasza Crytek (#14576) üzenetére


Thome
addikt

Szegény!

Esetleg ne kezdeményezzünk pénzgyűjtést a javadra, s vegyünk neked játékokat?

(#14588) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Back to the Future: The Game cserélhető kb 10-12 euró összértékben játékra.
Ez a Vissza a Jövőbe komplett gyűjtemény.
Ezt kaptam egy acsiért:)

(#14589) Crytek válasza Thome (#14587) üzenetére


Crytek
veterán

Nem kell! Most másik accountommal akarok "csalni" de nem enged belépni amit tegnap hoztam létre gmail nem kapja meg a steam-es leveleket :( (legalábbis nálam)
Pedig a 3 ingyen cucc akármi is lehet ott!

Next PC Upgrade: 2022

(#14590) HS 2142 válasza Crytek (#14589) üzenetére


HS 2142
őstag

Lehet olcsón találni Gothic 4-et, mondjuk nem írtad, hogy szállítással legyen 4 euró alatt vagy anélkül. :DDD

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#14591) vante válasza Crytek (#14589) üzenetére


vante
aktív tag

Új accnál a nyereményjátékba való belépéshez a feltétel:
- egy várásolt játék vagy
- egy játékon belüli mikrotranzakció

Gondolom ezzel is el akarják kerülni, hogy sok új (csaló) acc legyen

Egyébként ide is beírom, hátha:

Egyébként olyan ötletem lenne, mivel látom más fórumokon hogy elég sok van átlagban (20-30) a usereknek szén, és mivel itt csak 4-5 db átlagban, és nagy valószínűséggel el fog veszni a január 2.-án, mivel kevésnek számít (max ha fel nem használja cserére). Viszont akinek január 1-ig megmaradna (bármennyi), és tudja hogy nem használja fel semmire, az bedobhatná úgymond a közösbe... Értem ezalatt, hogy aki még érez magában kedvet játszani, egy közös listba bekerülne, és sorsolás útján lenne kiválasztva, és odaadnák a szenet a többiek. Szerintem neki így még lehetne valami esélye, de legalább megpróbálnánk. Csak ötlet, nem agyonverni pls ;]

(#14592) Franklin válasza vante (#14591) üzenetére


Franklin
addikt

Szerintem jó ötlet. Én például gyűjtöm a szenet, nem fogom beváltani. Bízok a hajszálnyi esélyemben :-)

(#14593) .tnm


.tnm
addikt

egy szenet trédelnék, portal2 kuponért (ha létezik ilyesmi értelmes kedvezménnyel), vagy 50%-os valve kuponért.egyúttal ez a trade kisegítene abban, hogy a trade achivment-et teljesítsem tegnapról. pm-et küldjetek

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#14594) Winne válasza Franklin (#14592) üzenetére


Winne
nagyúr

Mennyit kell összegyűjteni? :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#14595) Franklin válasza Winne (#14594) üzenetére


Franklin
addikt

Hát ööö... gondolom olyan 10.000 szénnel már "komoly" esélyeim lennének... eddig van 6 db, szóval jól haladok :-D

(#14596) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Én elcserélném az összes szenem ami délutánra olyan 3-4 körül lesz és két kupont (50% - 25% Valve) akit érdekel jelezze.Portal 2 vagy egyéb más játékra.

Ha nincs más bedobom majd a közösbe csak valami folyamatot fektessetek le, hogyan gondoljátok a történetet.

Szerk: Inkább gyűjtsünk szenet és kapjon mindenki garantáltan valamit 7 után..vagy annyian nem vagyunk?

[ Szerkesztve ]

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#14597) vante válasza Franklin (#14595) üzenetére


vante
aktív tag

Eddig olyan 107 volt, amit legtöbbet láttam emberkénél, szóval nem vagy olyan messze :)

(#14598) Thome válasza vante (#14597) üzenetére


Thome
addikt

Steam fórumon volt már 250db-bal rendelkező egyén is. :)

(#14599) SQX_Barto válasza HartgeH3-2.8 (#14596) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Az a baj a 7 szénnel, hogy sokszor kiszúrják az ember szemét ott is kuponnal :(
Egyébként van 50% Portal2-őm meg 25% Valve kuponom.

Én a játékgyüjtőket nem értem...
Steam Trade fórumon láttam 818 játékkal :Y rendelkező egyént...
Minek.... Mondanom sem kell szerintem a 10%ában nem volt 2-nél több játékidő, vagy el sem indította. Azt hiszem ausztrál volt (de lehet keverem sok inventoryt/games-t néztem.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#14600) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Hetes szén gyűjtése után mi jár egyébként?

Ja értem hát az pech.. ennél már csak a 7szén után kapsz 1szenet lenne jobb megoldás. ;]

[ Szerkesztve ]

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.