Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-08 11:43:51

LOGOUT.hu

A Blizzard 2007. május 19-én a Blizzard Worldwide International keretein belül bejelentette, hogy fejlesztik minden idők egyik legsikeresebb RTS-ének folytatását, a StarCraft II-t. A játék alapjaihoz nem nyúltak, a második részben is három fajjal szállhatunk harcba: a rovarszerű zerg-gel, a kolonizáló földlakó terran-nal és a hi-tech űrlény protoss-szal. Rengeteg új egység mellett régi ismerősökkel is fogunk találkozni, a történet pedig a Brood War után veszi fel a fonalat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22701) föccer válasza JamesHun (#22700) üzenetére


föccer
nagyúr

:F

Azt azért ugye tudod, hogy a feljutás nem attól függ, hogy lámákkal rak-e össze :DDD

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#22702) whitezo88 válasza JamesHun (#22700) üzenetére


whitezo88
nagyúr

majd ha platinásakat versz el, akkor fog

(#22703) rt06 válasza föccer (#22701) üzenetére


rt06
veterán

attol is, ugyanis ha olyasvalakit ver meg, akinek alacsonyabb az mmr erteke, mint a sajatja, akkor kevesebbel no a sajat mmr erteke, mintha jobb mmr ertekkel rendelkezot verne meg
akadalyozni nem, csak kesleltetni fogja

whitezo88: nem kovetelmeny, hogy magasabb ligasakat (vagy akar csak jobb mmr ertekkel rendelkezoket) verjen meg (csak sagit gyorabban elorejutni)

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22704) Alg válasza föccer (#22701) üzenetére


Alg
veterán

Lehet, hogy nem 1v1-re gondolt a kolléga :U

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#22705) whitezo88 válasza Alg (#22704) üzenetére


whitezo88
nagyúr

még1x elolvasva télleg, írta h azért nem jut fel mert bénákat rak neki, tehát társnak :D
nekem is volt, bár liga 2. felében, hogy 8. perc és semmi se gyártott, trögtön 2x stargatere akart menni de az nem pálya mert pár katona szétkapja az egészet

[ Szerkesztve ]

(#22706) kovsol


kovsol
titán

Huk most ennyire jól keni ? :Y

May the Force be with you!

(#22707) Winner_hun válasza kovsol (#22706) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ja.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#22708) JamesHun válasza Alg (#22704) üzenetére


JamesHun
addikt

4vs4 re :)

SeriesX: JamesSHun

(#22709) rt06 válasza kovsol (#22706) üzenetére


rt06
veterán

honapok ota koreaban volt az ogs hazban, mint szo volt rola valamelyik interjuban, napi 14 orakat gyakorolt (tobbet, mint a koreaiak java)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22710) killerjohn válasza rt06 (#22677) üzenetére


killerjohn
addikt

Minek még több Idra vs MC? Legutóbb is úgy elpicsázta MC Idra-t hogy könnyes szemekkel néztem :) majdnem olyan volt, mint amikor a fiaim születtek :DDD

(#22711) rt06 válasza killerjohn (#22710) üzenetére


rt06
veterán

mert megneztem volna mindezt egy ilyen lazabb kupan hogyan kezeli idra...

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22712) killerjohn válasza rt06 (#22711) üzenetére


killerjohn
addikt

csak költői kérdés volt, értem én :)

(#22713) whitezo88


whitezo88
nagyúr

must see
[link]
When Cheese Fails 3v3 edition :D:D

(#22714) föccer válasza whitezo88 (#22713) üzenetére


föccer
nagyúr

Hasonlóval már én is találkoztam. Ott ugye annyival volt szebb a a dolog, hogy 2 játékos hozta a probjait, a 3. meg 1 base fast mutára techelt. Egyébként hogy sikerült 12 percig elhúzni a meccset? :) Amint megvan az első 2 marin, már lehet is menni. Főleg, hogy 3*2 marinnal... :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#22715) whitezo88 válasza föccer (#22714) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ha megnézed, inkább csináltunk 6-8 katonát, de így is fölényes volt.

(#22716) concret_hp


concret_hp
addikt

1x láttam valahol valami kimutatást (becslést?), arról, hogy a top valahánymjátékos mennyit kereshet / év, ehhez tudtok vmi linket, vagy vmi hozzávetőleges összeget? :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#22717) DarthPeeter válasza whitezo88 (#22715) üzenetére


DarthPeeter
aktív tag

Hát ez besült rendesen, de amit a csapattársaid csináltak az eléggé amatőr volt.....

(#22718) kovsol válasza concret_hp (#22716) üzenetére


kovsol
titán

Én linkeltem még régebben egy listát ahol rajt voltak a klánok és az egyének is akik a legtöbbet keresik és mikor mennyit kapott egy győzelemért. 4K honlapján volt azt hiszem, de googleban nem találtam most meg, és annyit írtam már ide, hogy nem bírom visszakeresni.

May the Force be with you!

(#22719) _OldBoy_ válasza concret_hp (#22716) üzenetére


_OldBoy_
tag

http://www.sc2earnings.com/

[ Szerkesztve ]

---> http://silver2master.com/ <--- OldBoy #863

(#22720) whitezo88 válasza DarthPeeter (#22717) üzenetére


whitezo88
nagyúr

mivel egyiküknek kb 5. játéka volt, másik se tapasztalt, annak is én mondtam h menjen már szerelni a falat mert áttörnek...

(#22721) DarthPeeter válasza whitezo88 (#22720) üzenetére


DarthPeeter
aktív tag

Igen, észrevettem h a depotot majdnem áttörték az dolgozók, mert nem javította... :D Meg ők maradhattak a bázisukon, amíg neked el kellett onnan menned, de ennek ellenére több mara-marine-od volt, mint nekik... Te miért nem szoktál velünk játszani csapatban? Vagy csak én nem láttalak még?

(#22722) whitezo88 válasza DarthPeeter (#22721) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nem szoktam veletek szerintem, de ha gondolod ott az emailem a nevem alatt :)

(#22723) kovsol válasza _OldBoy_ (#22719) üzenetére


kovsol
titán

ez is egy jó lista, mondjuk amire én gondoltam az össze e-gaming benne volt

May the Force be with you!

(#22724) concret_hp válasza _OldBoy_ (#22719) üzenetére


concret_hp
addikt

ezek az alltime pénzdíjak vagy mi ez pontosan? mert megélhetésnek elég sovány, ahhoz képest, hogy mennyi időbefektetéssel járhat a top X-be kerülni

vagy fullba vagy sehogy :D

(#22725) kovsol válasza concret_hp (#22724) üzenetére


kovsol
titán

Ezek a versenyek pénzdíjazásai, de a szponzori díjak szerintem nem is publikusak sok esetben.

May the Force be with you!

(#22726) _OldBoy_ válasza kovsol (#22725) üzenetére


_OldBoy_
tag

Úgy-úgy, ez csak a verseny nyeremény. A top játékosoknál erre rájön még a fizetés, amit a csapattól kapnak, de amennyire követem az eseményeket a legtöbb pro a coaching-ból és streaming-ből él. A justin.tv-n szépen lehet keresni már 3-4k fix viewer-el is, lásd Destiny.

---> http://silver2master.com/ <--- OldBoy #863

(#22727) whitezo88


whitezo88
nagyúr

utálok 1v1ezni. gold ligások ellen kikapok, nem tudom miért erőlteti a MMR ezt a magas ligázást. most is hogy kaptam ki z ellen? hiába vettem észre a korai mutát meg 2baset, hiába küldtem harrasolni bansheeket, mentem kiiírtottam báizát közbe ő meg minden légi cuccát rákülte a bázisomra. nem irtott ki, csak munkásaim megölte, supply block volt sereg miatt, és nem találtam sehol a zugbázisát... és hova rakta? fel a sarokba messze a mineraloktól, a mainje mellé. annyira felidegel! rákülte a seregemre a pár brood lordját gg... utálom a sok expes 1v1eket...

(#22728) föccer válasza whitezo88 (#22727) üzenetére


föccer
nagyúr

Akkor toljál mindig sajtos korait támadásokat. Nem lesz 6 percnél hosszabb meccsed. Igaz játék élményed sem, de legalább nem kell több bázisos játékot játszanod ;]

üdv, föccer

mod: jah, és ha egyébként is utálsz 1v1-ezni, akkor csináld úgy, mint én. Ne játsz 1v1-et, csak team game-et :)

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#22729) whitezo88 válasza föccer (#22728) üzenetére


whitezo88
nagyúr

pedig 1v1 sokat tapasztal, tanul az ember, játszok, csak kiborít ez a sok ember...

(#22730) JSaN


JSaN
addikt

En is utalom az 1v1-t, nagyon leepultem. A team mecseket meg azert utalom mert mindig en vagyok a leggyengebb, pl 4v4-ben ha nyerunk akkor is en vagyok a 8ik.
Nem is jarok fel mar mostanaban, de streameket nezek tovabbra is.
Majd talan oszi-teli szezon idejen ujra bele melyulok, bar mar inkabb diablo 3 lesz amit tolok. (beta)

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#22731) rt06 válasza föccer (#22728) üzenetére


rt06
veterán

nem feltetlen kell cheez-elni, vannak minden fajhoz 1base taktikak
p-vel ugye ott a 4gate, t-vel lehet 2-3rax, vagy 1-1-1, esetleg z ellen 6rax, de meg z-vel is lehet menni 1base roachling allin-re

az idozitesekre kell figyelni, hogy a masik ne tudjon kitelepdni (foleg z-nel problemas)

whitezo88: ha nezel pro replay-eket, stream-eket, ott latni, hogy egyre inkabb kezd visszajonni a reaper (ugye a sebesseg boost kesleltetese utan teljesen megszunt a hasznalatuk), elsosorban felderites celjaval, de ha mar ugyis bent vannak a bazison, megragjak kicsit a parasztokat is

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22732) whitezo88 válasza JSaN (#22730) üzenetére


whitezo88
nagyúr

kár h anno abahagytam, mert akkor új volt a játék, ment is rendesen, most elég nagy lemaradésban vagyok. akkoriban ment a reaper harrass is, jópárat nyertem is miatta, most meg már gyártani se érdemes.

(#22733) oxox válasza whitezo88 (#22732) üzenetére


oxox
addikt

hat olyan mint a dt....kiegeszito, de ha nyersz vele az inkabb az ellenfel hibaja

Jsan -milyen bizakodo vagy :DDD (diablo-ra gondolva)

Alyr este megint volt valami gigszerem a mikrofonnal....en hallottalak, meghogy valami masik jatekrol, meg ts-rol ment a tema... mar szeretnem nem csak randomban tolni az ff-et, meg/vagy a blinket (randomban mar voltak egesz szep dolgaim is veluk)

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#22734) CooLM@$TeR válasza whitezo88 (#22732) üzenetére


CooLM@$TeR
tag

"akkoriban ment a reaper harrass is, jópárat nyertem is miatta, most meg már gyártani se érdemes."

Nagyon helyes, hogy vége azoknak az időknek mikor minden matchupban reaperezett az összes T, arról szólt a játék, hogy mennyi hátrányt szed össze az ellenfél mid gamere de nem egy esetben már a reaper harassal simán megnyerték a meccset. Deritésre még ma is használják illetve egyes mapokon pl. Tal'Darim Altar-on nagyon erős még mindig mivel fel lehet ugrani könnyen a mainre, főleg ha a divatos early expet játsza az ellenfél akkor egyenesen halálos egy jól kivitelezett reaper harass.

Illetve bunker rushoknál is előszeretettel használják, range meg épületek elleni magas sebzése miatt ez igy különösen hatékony.

[ Szerkesztve ]

(#22735) concret_hp válasza _OldBoy_ (#22726) üzenetére


concret_hp
addikt

mennyiért lehet órát venni a legnagyobb próktól?

vagy fullba vagy sehogy :D

(#22736) sith7 válasza concret_hp (#22735) üzenetére


sith7
nagyúr

nem mondod, hogy ezért képes lennél pénzt adni ... :U

(#22737) concret_hp válasza sith7 (#22736) üzenetére


concret_hp
addikt

nem mondtam, hogy fizetnék érte, csak kiváncsi vagyok mennyi lehet keresni mondjuk éves szinten.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#22738) _OldBoy_ válasza concret_hp (#22737) üzenetére


_OldBoy_
tag

A legdrágább Idra 300$/óra , az átlag olyan 50$ körül van, de például decemvre már 15$-ért vállalja.

A streameléssel Destiny kb 3500$ keres havonta.

[ Szerkesztve ]

---> http://silver2master.com/ <--- OldBoy #863

(#22739) oxox válasza _OldBoy_ (#22738) üzenetére


oxox
addikt

szamlat ad rola? vagy lehet felezni vele az afat? :DDD

(#22740) rt06 - hat ha ad(na) rola afas szamlat akkor el is szamolom :B
bar ha megnyertem volna a lottot, akkor lehet vele 2v2-znek (meg random 3,4-et)...beiratnam egy gyorstalpalo magyar tanfolyamra, csakne kelljen mar angolul diskuralnunk :D

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#22740) rt06 válasza oxox (#22739) üzenetére


rt06
veterán

miert? el tudnad szamolni?

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22741) DarthPeeter


DarthPeeter
aktív tag

Valaki egy kis team game-ben benne van?

(#22742) Alg válasza DarthPeeter (#22741) üzenetére


Alg
veterán

8 körül leszek

Vacsi, meg kis albérlet után nézelődés és mehet

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#22743) DarthPeeter válasza Alg (#22742) üzenetére


DarthPeeter
aktív tag

Okés, a jmk-s ts-en leszek.

(#22744) föccer válasza Alg (#22742) üzenetére


föccer
nagyúr

Lehet benézek én is :U

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#22745) sith7 válasza concret_hp (#22737) üzenetére


sith7
nagyúr

ok

(#22746) whitezo88


whitezo88
nagyúr

ma se maradhatott el 2v2 Sajtolás nélkül, 2 p 1-1 sajt. én észrevettem legúyrtem mondom társamnak nálad van? aszonta nem látta mondom épp az a lényeg de csak nem nézi meg csak mikor GW, meg 8 cannon van... na ezzel vagy negyed óra mire kiirtottuk, de addig ő is csinálta a seregét otthon (akit én kivertem) de nekünk is addigra nagy volt, de csak nem adták fel, egyik ggzett, de másik nyomta tovább, ninja base... olyanok ezek a cheeselők mint a kullancs.

(#22747) rt06 válasza whitezo88 (#22746) üzenetére


rt06
veterán

ooo...ize...te milyen jatekstilust tartanal elfogadhatonak?
a sok base makrogem nem tetszik, a csize nem tetszik, akkor mi?
1base allin? 4 gate, meg 3rax, meg 5rr?

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22748) sith7


sith7
nagyúr

Aly

Mi van a dragston.hu - s TS - sel ?
Tegnap be akartunk lépni, de Ghoosty nem tudott, meg láttam Ti is játszottatok, de nem voltatok fenn ... már máshol vagytok ? /2 hete nem voltunk fenn/

(#22749) föccer válasza sith7 (#22748) üzenetére


föccer
nagyúr

A dragston az döglődik. Frissíteni kellene a szerver oldat, csak az adminok úgy néz ki, hogy nem érnek rá/nem foglalkoznak vele.

Ha nincs a dragston, akkor a ts pont jmk pont hu-t szoktuk még használni, ami rt06 szerverém megy. Itt meg néha szakadozik a net. :U

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#22750) whitezo88 válasza rt06 (#22747) üzenetére


whitezo88
nagyúr

leginkább azt, amint nyerek ;] viccet félretéve a patkány taktikozást utálom. bár a cheeselés nem szokott nekik bejönni, szóval azt szeretem.
a több basessel sicns bajom, csak még gyakorolnom kell az optimális makrózást.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.